exit
search serach
Вакцинация для поездок за границу в Киеве

Вакцинація для поїздок за кордон в Києві

Будь-яка поїздка за межі рідної країни може обернутися значними неприємностями зі здоров'ям, якщо заздалегідь не подбати про нього. Щеплення перед поїздкою захистять вас і ваших близьких від небезпечних, а часом і смертельних, інфекцій. Вакцинація при виїзді за кордон у м.Київ в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську здійснюється виключно якісними сучасними вакцинами.

ВАЖЛИВО!!! Клініка МЕДІКОМ НЕ видає сертифікати про вакцинацію і НЕ проводить вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Хто найбільш схильний до небезпечних захворювань?

Найбільшу небезпеку заразитися рідкісним або екзотичним захворюванням схильні особи, які вирішили відвідати країни Африки, Близького Сходу, Азії та Південної Америки. Вирушаючи в ці частини світу, обов'язково подбайте про наявність всіх необхідних щеплень: забезпечте собі безпеку.

Як діє щеплення?

Для вироблення захисних антитіл і формування імунітету від конкретної інфекції потрібен час, тому щеплення необхідно зробити заздалегідь - за один-два місяці до запланованої поїздки. Важливо пам'ятати, що деякі щеплення вимагають ревакцинації (повторного введення вакцини), тому що після закінчення певного часу після первинної вакцинації рівень антитіл проти вірусу починає знижуватися і людина може заразитися інфекцією, від якої раніше вже було проведене щеплення. Повторна вакцинація мандрівників включає щеплення від дифтерії, правця, вірусних гепатитів.

Обов'язкове щеплення при виїзді за кордон - це щеплення проти жовтої лихоманки - важкого вірусного захворювання, що передається через укус комара і характеризується високою температурою, ураженням внутрішніх органів, а також загальною сильною інтоксикацією організму.

Зробити щеплення від жовтої лихоманки в Києві можна в нашій клініці. Вакцинація проводиться ослабленим вірусом. Вироблення захисних антитіл до інфекції починається протягом перших 10 днів після щеплення. Імунітет зберігається 10-15 років. Дітям щеплення можна робити, починаючи з 9 місяців.

Вакцинація дорослих

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до введення вакцини:

  • гострі інфекційні захворювання;
  • загострення хронічних захворювань;
  • підтверджена алергія на курячий білок;
  • наявність імунодефіцитів;
  • вагітність.

Деякі щеплення перед поїздкою за кордон можуть мати рекомендаційний характер (в залежності від країни й місцевості передбачуваної поїздки). До таких належать і щеплення, які входять в обов'язковий календар вакцинації. Якщо з якоїсь причини планова вакцинація була пропущена, у нас ви можете надолужити згаяне.

Всім особам, які виїжджають в країни, що розвиваються, фахівці радять зробити щеплення від вірусних гепатитів, холери, черевного тифу та менінгококової інфекції.

Відкрити Згорнути down

Вакцинація дорослих в м. Київ в клініці МЕДІКОМ здійснюється проти таких інфекцій як:

Відкрити Згорнути down

У клініці МЕДІКОМ використовується тільки якісна вакцина імпортного виробництва. Всі препарати закуповуються від перевірених і надійних постачальників, мають необхідні сертифікати та відповідають всім необхідним стандартам.

 

Де зробити щеплення?

Подбайте заздалегідь про своє здоров'я під час мандрівки - приходьте в МЕДІКОМ. Після імунізації медичний центр видає сертифікат щеплень міжнародного зразка, який зберігає свою силу протягом 10 років. Зателефонуйте до нас прямо зараз, і ви дізнаєтеся особливості проведення вакцинації, ціну послуги. У координатора колл-центру ви можете уточнити: в які країни потрібні щеплення і коли їх краще зробити перед поїздкою.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації для мандрівників

Відкрити Згорнути down

Лікарі

В день проведення щеплення для поїздки за кордон необхідна консультація терапевта. Лікар перевірить загальний стан, проконтролює температуру, проведе опитування з метою виявлення протипоказань.

comment 26
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 12
Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики вищої категорії, терапевт
comment 6
Оксенюк Інна Анатоліївна
Лікар загальної практики вищої категорії
comment 9
Піонова Олена Миколаївна
Пульмонолог, терапевт вищої категорії, к.м.н.
comment 18
Старунова Тетяна Григорівна
Лікар-алерголог вищої категорії

Вартість вакцинації для поїздок за кордон

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
Програми
755. * Програма Вакцинація "АДСМ"

1159 грн

Більше Згорнути down
1840. * Програма Вакцинація "Бустрікс"

2280 грн

Більше Згорнути down
1227. * Програма Вакцинація "Варілрикс"

2573 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІТРЯНОЇ ВІСПИ (жива). Виробник БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. Спосіб застосування: для активної імунізації проти вітряної віспи ЗДОРОВИХ осіб. ВІК: діти - з 9 місяців і старше, дорослі - без вікових обмежень. Дози: 2 дози, друга через 6 тижнів (іноді, через 4 тижні). ВВЕДЕННЯ: підшкірно в дельтоподібний м'яз або передню поверхню стегна.

Більше Згорнути down
3128. * Програма Вакцинація "Верораб"

1756 грн

Більше Згорнути down
758. * Програма Вакцинація "Імовакс-поліо"

1396 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1667. * Програма Вакцинація "Превенар"

4530 грн

Більше Згорнути down
769. * Програма Вакцинація "Твінрікс"

3170 грн

Більше Згорнути down
770. * Програма Вакцинація "Тіфім Ві"

1879 грн

Більше Згорнути down
772. * Програма Вакцинація "Хаврикс -1440", дорослий

2590 грн

Більше Згорнути down
773. * Програма Вакцинація "Енджерікс В"

1550 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. В ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: дорослі без вікових обмежень. ДОЗИ: триразово за схемою 0-7-21 день. ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
1241. * Програма Вакцинація "Енджерікс В", дитяча

1390 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: з народження. Дози: триразове введення за схемою 0-1-6 місяців (звичайна) або 0-1-2 місяці (прискорена). ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в передньо-бокову область стегна або в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
765. * Програма Вакцинація "Приорікс"

1990 грн

Більше Згорнути down
3703. * Вакцинація «Стамаріл»

1129 грн

Більше Згорнути down
3704. * Програма Вакцинація «Стамаріл»

2129 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3916. * Вакцинація «Кліщовий енцефаліт»

1807 грн

Більше Згорнути down
3917. * Програма вакцинація «Кліщовий енцефаліт»

2807 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

07.05.2019 15:40
Екатерина

Долго откладывала заграничный отдых, то одно, то другое и наконец-то купила долгожданную путевку. Но потом работник туристического агентства "обрадовал", что нужно еще пройти специальную вакцинацию. А у меня аллергия... Обратилась сюда к Старуновой Т.Г., она выслушала меня и направила на анализы, которые показали, что не все так страшно и делать прививки можно, что я и сделала. Отдохнула без последствий и не боясь))

15.04.2019 12:26
Анатолий

Если вы отправляетесь на отдых, обязательно пройдите обследование и вакцинацию в клинике Медиком по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1. Здесь работают настоящие профессионалы. Проверил на себе! Отдельная благодарность Татьяне Григорьевне Старуновой - получил у нее детальную консультацию по прививкам для людей с аллергией

23.12.2018 16:34
Юрий

Искренне благодарен клинике в лице врача семейной практики Келемен Л.В., которая детально меня проконсультировала перед заграничным путешествием. Посоветовала список прививок, которые мне нужно сделать (часть из нужных у меня уже была). И, плюс доктору: “Бустрикс” не было в наличии, но она позвонила, когда появилась. Ожидание мне и не помешало. Всё равно там нужно было сделать перерыв после другой прививки, нельзя было сразу вводить. Советую!

05.10.2018 14:08
Ангелина

Хочу поблагодарить врача-аллерголога Татьяну Григорьевну Старунову за профессионализм и очень внимательное отношение. Больше бы таких специалистов... Дело в том, что я аллергик со стажем и очень боялась прививок, а тут как ни крути, нужно было пройти вакцинацию перед выездом за границу, по совету знакомого обратилась к ней. Не пожалела. Получила очень детальную консультацию. Изучив мой анамнез, она расписала все шаги, назначила анализы перед прививками. В общем, прививки я сделала без последствий, если не считать небольшую температуру, к-я прошла буквально через 2-3 часа. Единственный минус, пришлось повозиться и подождать

01.08.2018 21:17
Николай

Я давно мечтал о поездке в Африку, и друзья на юбилей подарили мне путевку. Я бережно отношусь к своему здоровью, поэтому сразу же начал искать клинику для проведения соответствующей вакцинации для поездок за границу, в т.ч. в экзотические страны. Много положительных отзывов было у клиники Медиком, и я решил записаться на прием к их врачу-терапевту, чтобы проконсультироваться. Не стал тыкать пальцем в небо, посоветовался с девушкой с колл-центра, она сказала, что по поводу прививок нужно обращаться к Келемен Л.В. Лариса Викторовна оказалась действительно классным врачом, проконсультировала не только по нужным прививкам. О клинике то же хочу сказать пару слов: хорошая и очень современная!

20.06.2018 19:51
Галина

Когда мы собрались с семьей лететь на отдых за границу, нам сказали, что нужно обязательно пройти специальную вакцинацию для поездок за границу. В Киеве мы нашли такую услугу здесь, в клинике “Медиком”. Если честно, то я очень рада не только за то, что сделала всей семье качественные прививки, но и что открыла для себя этот центр. Бывала в различных медицинских учреждениях, но таких профессиональных докторов и обходительного персонала не встречала до этого нигде. Перед прививкой нас осмотрела Келемен Лариса Викторовна. Она интересовалась, куда мы летим отдыхать, как долго будет там находиться, давала полезные рекомендации и отвечала на все наши вопросы. Вакцинацию мы прошли успешно, никаких побочных эффектов от нее не было. Кстати, на тот момент обращались в 3 клиники и только здесь была вакцина против желтой лихорадки. Рекомендую!

25.04.2018 17:42
Елена

Захотелось экзотики, но чтобы без последствий. Поэтому, перед путешествием прошла в клинике “Медиком” осмотр у терапевта Келемен Ларисы Викторовны а после него и нужную вакцинацию. За небольшую цену защитила себя от опасных заболеваний. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down