exit
search serach
КТ плечового суглобу
1157. * КТ плечового суглобу (включена вартість диска)
1700 грн.
Більше Згорнути down

КТ плечового суглоба в Києві

Комп’ютерна томографія плеча — це високоточний метод діагностики ортопедичних захворювань. За допомогою комп’ютерного сканера створюються пошарові зображення перерізу досліджуваної ділянки.

Клініка МЕДІКОМ пропонує послугу КТ плечового суглоба в Києві на Оболоні. Діагностичне дослідження проводиться на сучасному 160-зрізовому мультиспіральному комп’ютерному томографі Toshiba Aquilion Lightning SP. Цей апарат спроможний створювати реалістичні анатомічні зображення із можливістю 3D-моделювання. І дає змогу здобути високоточний результат за мінімального променевого навантаження на організм.

Що показує КТ плечового пояса

Широкий діапазон переміщень плечового суглоба може призвести до втрати його стабільності. Частота вивихів та травм пов’язана з великою рухливістю плечового суглоба. Сама ж суглобова голівка й ложе схильні до дегенеративних змін внаслідок травм, вікових чинників, порушення обміну.

Томографія дає змогу візуалізувати зображення суглоба в аксіальній, сагітальній та коронарній площині. КТ плечового суглоба також показує досліджувану зону в тривимірному форматі.

Високоточний метод діагностики застосовують у травматології для виявлення порушень, якщо в пацієнта є такі симптоми:

 • хрускіт та клацання в суглобі;
 • болі в плечі під час руху та в стані спокою;
 • зниження амплітуди та скутість рухів;
 • біль, що віддає в шию, ключицю, лопатку;
 • оніміння верхньої кінцівки та/або поколювання передпліччя.

Комп’ютерна томографія дає можливість оцінити стан кісток, м’яких тканин та кістково-суглобових зчленувань, виявити відхилення, простежити динаміку лікування, зокрема в післяопераційний період.

Відкрити Згорнути down

Показання до КТ плечового суглоба

Показаннями до КТ плечового суглоба є такі стани:

 • плечолопатковий періартрит;
 • біль у плечі невідомого генезу;
 • артроз та артрит плеча;
 • вивих, перелом;
 • пухлина плечового суглоба та м’яких тканин;
 • аномалії розвитку кісток та суглобів плеча;
 • остеохондропатія;
 • інфекції суглоба;
 • скупчення рідини в суглобовій порожнині;
 • зниження функції плечового суглоба;
 • патологічні зміни та аномалії розвитку плеча;
 • некроз головки плечової кістки;
 • підготовка до операції та контроль ефективності терапії тощо.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до КТ плечового суглоба

Протипоказання до проведення КТ плечового суглоба з контрастом:

 • реакції гіперчутливості на контрастну речовину;
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • вагітність і період лактації;
 • ниркова недостатність.

Протипоказання до проведення дослідження без контрастування:

 • вагітність;
 • деякі психічні відхилення.

Пацієнтам віком до 18 років КТ плеча проводиться тільки в разі, якщо інші діагностичні дослідження не можуть виявити захворювання або надати достатню інформацію про нього.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до комп’ютерної томографії плеча

Перед проведенням КТ плечового суглоба пацієнтові треба проконсультуватися в ортопеда-травматолога. Лікар збере анамнез, проведе фізикальний огляд та, якщо буде потреба, випише направлення на КТ плечового суглоба.

Нативна томографія плеча не потребує спеціальної підготовки.

Якщо дослідження проводитиметься з контрастом, пацієнтові треба заздалегідь здати аналіз крові на креатинін. За результатами аналізів можна дізнатися про стан нирок. Підвищені показники є протипоказанням до контрастування.

Відкрити Згорнути down

Як роблять комп’ютерну томографію плечового суглоба?

Пацієнт прибуває в клініку з направленням від лікаря. Також можна взяти із собою витяг з амбулаторної картки, аналіз крові на креатинін та результати попередніх досліджень (якщо вони є в наявності).

КТ плеча
КТ плеча в Киеве

Перед проведенням МСКТ плечового суглоба пацієнту потрібно зняти із себе всі прикраси та одяг із металевими елементами. Пацієнт приймає горизонтальне положення на спині на рухомому столі томографа.

Під час сканування треба лежати нерухомо, щоб знімки вийшли чіткими та інформативними. У деяких випадках для знерухомлення пацієнта можуть бути використані спеціальні фіксатори та подушки. У ході дослідження лікар перебуває в окремому приміщенні з можливістю візуального контролю та спілкування з пацієнтом за допомогою перемовного пристрою.

Іноді варто зробити КТ плечового суглоба з контрастним посиленням. Показанням щодо нього є необхідність проведення диференціальної діагностики, визначення характеру змін м’яких тканин та ступеня поширеності патології. У такому разі пацієнту вводять контрастну речовину на основі йоду за допомогою автоматичного інжектора.

Тривалість комп’ютерної томографії становить приблизно 30 хвилин.

Після закінчення процедури пацієнту потрібно пити якнайбільше води. Це допоможе швидше вивести контраст з організму.

Відкрити Згорнути down

Результати комп’ютерної томографії плечового суглоба

Найчастіше КТ плечового пояса проводять у разі травм, переломів та інших ушкоджень плеча. Після закінчення дослідження лікар-рентгенолог ретельно вивчає отриману томограму, розшифровує результати КТ плечового суглоба. Цей висновок не є діагнозом. Для постановки діагнозу та визначення тактики лікування потрібно звернутися до ортопеда.

Зробивши КТ плечового суглоба, можна виявити такі патології:

 • запальний процес у суглобі;
 • перелом кісток плечового суглоба;
 • кістково-суглобовий туберкульоз;
 • пухлини й метастази;
 • остеомієліт;
 • остеонекроз тощо.
Відкрити Згорнути down

Переваги комп’ютерної томографії плеча в нашій клініці

 1. Сучасний високоточний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP.
 2. Цілодобовий контакт-центр для запису на КТ плечового суглоба.
 3. Висококваліфіковані лікарі з міжнародним досвідом.
 4. Можливість проведення КТ у пацієнтів із великою вагою (до 205 кг).
 5. Результат КТ день у день у клініці чи мобільному застосунку.
 6. Можливість отримати консультацію ортопеда-травматолога та пройти всі діагностичні дослідження в одному місці.
 7. Лояльні ціни на КТ плечового суглоба.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чим відрізняється КТ від МРТ плечового суглоба?

Вибір методу діагностики залежить від мети дослідження. Комп’ютерна томографія дає змогу візуалізувати кісткові структури. МР-томографія — розглянути м’які тканини плеча. Якщо є металеві конструкції чи електростимулятори в організмі, МРТ не проводять. У такому разі КТ є єдиним виходом, оскільки її проведення є можливим для пацієнтів з імплантами, кардіостимуляторами або інсуліновими помпами.

Скільки триває КТ плечового суглоба?

Тривалість комп’ютерної томографії плеча із контрастуванням зазвичай займає 30–40 хвилин. Діагностика без контрастування триває приблизно 10 хвилин.

Чи можна робити МРТ плечового суглоба?

МР-діагностика часто використовується для дослідження плечового суглоба. На ній добре візуалізуються м’які тканини, що оточують суглоб (хрящі, сухожилля, зв’язки). МР-томографія дає змогу виділити судинну мережу, нервові стовбури та судини в проєкції суглоба. У разі травми можливе звернення пацієнта до відділення травматології Клініки МЕДІКОМ. Якщо є показання, буде проведено детальну діагностику з використанням обладнання експертного класу. Пацієнт може розраховувати на отримання кваліфікованої допомоги, з-поміж іншого, на проведення термінової операції та лікування в стаціонарі.

Де зробити КТ плечового суглоба в Києві.

У вас є показання до комп’ютерної томографії плеча? Шукаєте надійну клініку із досвідченими лікарями-рентгенологами? У Клініці МЕДІКОМ працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Наші лікарі роблять детальне розшифрування КТ для встановлення точного діагнозу. У клініці ви також можете отримати консультацію найкращих ортопедів-травматологів для визначення ефективної тактики лікування. Щоб записатися на КТ плечового пояса, зателефонуйте до нашого цілодобового контакт-центру, залиште заявку в чаті або напишіть у telegram-бот.


Лікарі

comment 10
Коваль Станіслав Сергійович
Завідувач відділенням променевої діагностики (стаціонар), лікар-рентгенолог, к.м.н. (Ph.D.)
comment 3
Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог другої категорії

Вартість КТ плечового суглоба

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Більше Згорнути down
1159. * КТ передпліччя (включена вартість диска)

1700 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
1334. Креатинін (Cito!)

240 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Ортопедия и травматология
Ортопед-травматолог
Травматологічне відділення на Оболоні
Оперативна ортопедія та травматологія
Травмпункт
Травмпункт 24/7
МРТ плеча
МРТ плечового суглоба

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

30.04.2023 22:34
Маргарита

Дуже вдячна лікарю Циганкову М.А. за його кваліфіковану допомогу! Після травми плеча звернулася із сильним болем. Лікар вислухав історію мого падіння, оглянув плече та відправив на комп'ютерну томографію, щоб точно поставити діагноз. На КТ мене записали швидко, провели процедуру без контрасту. Тому мені не довелося спеціально готуватись. Все пройшло добре, результати мені видали за 2 години. З ними я й пішла назад до лікаря. Слава богу, все обійшлося, нічого надто серйозного він не виявив! Він розписав мені лікування, був дуже чемний і уважний! Велике спасибі за допомогу!

25.03.2023 14:15
Віктор Петрович

Мені у Медікомі робили якраз КТ плечового суглоба. Все пройшло добре. Ціна прийнятна, не завищена. Розшифрування дуже якісне, мій лікар залишився дуже задоволений. Дякую.

03.02.2023 21:08
Олександр

Багато років займаюся спортом, були різні травми. Мені завжди допомагали лікарі Медікому. Там чудові травматологи! Востаннє звертався щодо травми плеча. Лікар мене відправив на томографію, там виявили вивих. Загалом діагностика та лікування у клініці на найвищому рівні, молодці!

23.12.2022 10:55
Сергей Бандура

Постоянно обращаюсь в клинику Медиком, если возникают проблемы со здоровьем. Здесь всегда оперативно окажут помощь. Поэтому когда я упал с высоты и ушиб плечо, сразу же обратился в травмпункт на Оболонской набережной. Там всегда вежливые врачи и медсестры. В общем, мне сделали компьютерную томографию, на которой увидели, что у меня перелом головки плечевой кости. . Назначили операцию и лечение, которое, помогло!

18.11.2022 11:03
Борис

Після ДТП мучила біль у плечі. Я терпів, поки були сили, але в якийсь момент вирішив піти до лікаря. Звернувся в Медиком на Оболоні. Ортопед-травматолог мене направив на КТ плеча. Проводиться там же на Оболонській набережній, 9. Добре, що в Медикомі є сучасний томограф, знімки вийшли дуже чіткі. За розшифруванням КТ плеча виявилося, що в суглобі зібралася рідина і потрібно робити операцію. Виходить, недаремно я вирішив піти до лікарні. Невідомо чим би закінчилося, якби продовжив терпіти. Дякую велике лікарю Руслану Васильовичу! Саме він провів мені операцію!

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down