exit
search serach
Маммология
68. Консультація мамолога
950 грн.
Більше Згорнути down

Мамологія в Києві: мамографія молочних желез

Останнім часом спостерігається зростання частки патологій молочних залоз. Мамологія - це наука, що вивчає діагностику, лікування і профілактику різних захворювань молочних залоз, а також фактори ризику, що призводять до даних патологій. Мамолог (м. Київ, МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) поставить діагноз, призначить схему лікування захворювань молочних залоз, запропонує засоби профілактики розвитку різних патологій.

У сучасному світі злоякісні новоутворення грудей займають провідне положення в структурі інших онкозахворювань. Регулярні профілактичні консультації у лікаря-мамолога та мамографія допомагають виявити новоутворення на ранніх стадіях розвитку і провести відповідну терапію.

Візити до мамолога повинні відбуватися:

 • з 20 до 30 років - 1 раз на 3 роки;
 • з 30 до 40 років - 1 раз на 2 роки;
 • після 40 років - 1 раз в 1 рік.
Відкрити Згорнути down

Мамологія МЕДІКОМ - показання для огляду:

 1. Спадкова схильність до захворювань молочних залоз, ендокринних і гінекологічних патологій.
 2. Наявність гормональних порушень в організмі.
 3. Тривалий стресовий стан.
 4. Безпліддя або часті аборти.
 5. Пізні перші пологи (після 30 років).
 6. Ранні перші менструації (у віці до 12 років).
 7. Пізній клімакс.
 8. Наявність гінекологічних захворювань.
 9. Тривала дія прямих сонячних променів тощо.

Перший раз прийти на прийом до мамолога фахівці рекомендують у 20 років. Функції молочної залози прямо пов'язані з роботою органів малого таза, щитовидної залози і печінки. Тому, для виявлення розвитку патології на ранніх стадіях важливо проводити комплексне обстеження організму.

Відкрити Згорнути down

Симптоми захворювань молочних залоз

Консультація лікаря-мамолога необхідна при появі таких симптомів:

 • поява ущільнень, вузлів або заглиблень під шкірою грудей;
 • больові відчуття в грудях і пахвових западинах;
 • гіперемія шкірних покривів молочної залози;
 • втягування соска;
 • виділення з соска;
 • деформація, яка помітна зовні.

Консультація мамолога (Київ, МЕДІКОМ) проходить в обстановці, яка має достатній рівень комфорту, щоб пацієнт міг розслабитись. Лікар-мамолог проведе первинний огляд грудей, збере анамнез, призначить необхідну лабораторну та інструментальну діагностику.

Відкрити Згорнути down

Діагностика молочних залоз

Доведено, що рак молочної залози виліковний, якщо хвороба тільки зародилася. Тому основний метод боротьби зі злоякісними утвореннями грудей - превентивна діагностика. 

огляд молочних залоз
УЗД молочних залоз

Мамологічний центр МЕДІКОМ (Україна) використовує такі методи діагностики захворювань молочних залоз:

 • Пальпація.
 • УЗД молочних залоз.
 • Цитологічна (гістологічна) діагностика.
 • Пункційна біопсія утворень молочної залози.
 • Імуногістохімічне дослідження.

УЗД молочних залоз (м.Київ) допомагає не тільки виявити патологічне утворення, але також визначити його локалізацію, розміри і структуру. Даний метод дослідження найбільш ефективний при діагностиці молочних залоз у віці до 30 років. У більш старшому віці мамолог призначає мамографію.

Мамолог-онколог клініки МЕДІКОМ радить проходити скринінгову мамографію:

 • з 40 до 50 років - 1 раз на 2 роки;
 • після 50 років - щорічно.

Мамографія - рентгенологічне обстеження, яке входить в компетенції лікаря-рентгенолога. Під час обстеження для кожної груді робиться по 2 знімка, під час яких груди знаходиться між двома пластинами. Процедура може викликати нетривале відчуття дискомфорту. Але водночас, саме це дослідження певно визначає наявність в грудях ракових клітин.

Досвідчений лікар-мамолог ретельно аналізує знімки, досліджуючи найменші зміни в структурі тканин. При підтвердженні наявності ракового захворювання, мамолог-онколог запропонує схему лікування виходячи зі стадії захворювання, стану і віку пацієнта.

Відкрити Згорнути down
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Консультация онколога
Онкологія
УЗД молочних залоз
УЗД молочних залоз
Гинеколог-эндокринолог
Консультація гінеколога-ендокринолога

Лікування захворювань молочних залоз

Лікування молочних залоз комплексне і включає медикаментозну терапію (в тому числі, симптоматичну), фізіотерапію і оперативне лікування. Операції з видалення різних новоутворень проводяться з використанням різних підходів, включаючи онкопластичні методи і органозберігаючу хірургію.

Відкрити Згорнути down

Мамологи клініки МЕДІКОМ лікують:

 • Мастит
 • Лактостаз
 • Мастопатії
 • Галакторею
 • Мастодинію
 • Фіброаденоми
 • Втягнутий сосок
 • Жировий некроз
 • Кісти молочної залози
 • Рак молочної залози
 • Гіпертрофію молочної залози
 • Атрофію молочної залози тощо
Відкрити Згорнути down

Для лікування пацієнтів лікарі клініки використовують тільки якісні оригінальні препарати, обладнання кращих світових виробників, якість яких підтверджено відповідними сертифікатами.

В окремих випадках лікування молочних залоз, передопераційна підготовка, період реабілітації вимагають перебування пацієнта в стаціонарі. Всі палати стаціонару відповідають специфіці захворювань пацієнта. Медичний персонал клініки забезпечує емоційний комфорт і швидке фізичне відновлення. Комфортабельні палати центру обладнані сучасними системами кондиціонування і виклику медсестер, всією необхідною побутовою технікою. Стаціонарне лікування молочних залоз в клініці протікає в обстановці, максимально сприятливій одужанню та повній реабілітації.

Центр мамології відомий своїми висококваліфікованими фахівцями, що володіють багаторічним досвідом роботи. Наші лікарі постійно беруть участь в різних міжнародних конференціях, семінарах і симпозіумах.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготуватися до прийому в мамолога?

Специфічної підготовки до прийому в мамолога не потрібно. Досить одягти зручний (роздільний) одяг і не використовувати косметичні засоби для тіла. За наявності результатів обстежень молочних / грудних залоз та висновків попередніх оглядів — візьміть їх із собою.

Коли найкраще перевіряти груди?

Для обстеження молочних залоз найкраще підходить перша фаза менструального циклу, відразу після припинення кров’янистих виділень. Перевірити здоров’я грудних залоз у чоловіків можна будь-коли.

Які аналізи можуть знадобитися мамологу?

За необхідності після огляду та пальпації молочних / грудних залоз, збору скарг та анамнезу мамолог рекомендує дообстеження. Поміж діагностичних досліджень для мамолога має значення не тільки УЗД грудей, а й мамографія, КТ, МРТ. Лікар часто призначає лабораторну діагностику. До переліку рекомендованого може входити біохімія крові, аналіз крові на гормони щитоподібної залози та репродуктивної панелі, визначення онкомаркерів тощо. Також можуть знадобитися консультації суміжних фахівців.

Що таке ущільнення в молочній залозі?

Ущільнення в молочній залозі в жінок і грудної залози в чоловіків — потовщення або шишка, яка за щільністю відрізняється від тканини залози в процесі пальпації. Патологію можна виявити під час самообстеження або планового огляду в мамолога. Визначити доброякісне чи злоякісне новоутворення може УЗД та / або мамографія. Також для підтвердження призначається біопсія молочної / грудної залози.
Відкрити Згорнути down

Лікарі-мамологи нашої клініки

Мамолог (Київ, МЕДІКОМ) - це гарантований високий професіоналізм та ефективне лікування. Ми надаємо доступні всім послуги, які мають високу якість. Записатися на консультацію до мамолога, дізнатися як проводиться мамографія, ціну послуги і умови перебування в стаціонарі ви можете, зателефонувавши по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті клініки.

comment 12
Іванкова Оксана Миколаївна
Лікар-хірург, мамолог вищої категорії, к.м.н.

Вартість послуг лікаря-мамолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Діагностика
3200. Ультразвукове дослідження грудних залоз

600 грн

Більше Згорнути down
4299. Цитологічне дослідження пунктату молочної залози

810 грн

Більше Згорнути down
Програми
4297. * Програма «Пункційна біопсія новоутворення молочної залози з цитологічним дослідженням пунктату»

2120 грн

Більше Згорнути down
Операції
4636. * Мастектомія з лімфодисекцією

27500 грн

Більше Згорнути down
4834. * Лампектомія

18000 грн

Більше Згорнути down
5022. * Секторальна резекція молочної залози, ускладнена (при множинних фіброаденомах)

32000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4298. Пункційна біопсія новоутворення молочної залози

1700 грн

Більше Згорнути down
Статті на тему
Лактостаз
Лактостаз
Мастит
Лікування маститу
Диагностика онкологии
Діагностика рака
Мастопатия
Мастопатія

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

26.02.2023 16:37
Олена

22.02.2023 була на щорічному обстеженні, цього разу в Медіком. Лікар не розчарувала. Сподобалось те, що детально вивчила результати попередніх оглядів і обстежень, все детально розпитала, а тільки потім оглянула.

17.12.2022 14:42
Tamara Petrova

Лікар Іванкова Оксана Миколаївна уважна та вміє професійно "вивідати" симптому, спросити про те, на що сама б я не пожалілася. Розібралася у проблемі, дала багато корисних порад. Спостерігатися тепер буду у неї, хоча й попала випадково, тому що мій лікар виїхала. Рекомендую!

03.10.2022 12:16
LISA ALISA

Нещодавно у мене був перший досвід консультації у мамолога. І я дуже тішусь, що потрапила саме до Оксани Миколаївни. Дуже спокійна та організована лікарка. У 15-20 хвил. прийому примудрилась вмістити дуже змістовну консультацію. А ще вона максимально коректна. Це дуже важливо, коли приходиш не просто на огляд, а з проблемою. На жаль, лікарі бувають не всі такі. А з нею мені було досить комфортно. Головне, що вона дала відповіді на все, що мене цікавило. Рекомендувала дуже комфортний, бюджетний спосіб лікування. В іншому місці мене жахали операцією... А вона після обстежень сказала, що я звернулася своєчасно і скальпель не потрібен. Рекомендую!

21.04.2019 19:50
Валерия

Обратилась в клинику Медиком, так как слышала о ней много положительных отзывов. Бацей Алла Васильевна хороший маммолог. Провела консультацию, осмотр направила дополнительно на УЗИ грудных желез и щитовидной железы, и некоторые анализы и настолько грамотно все объяснила и расставила, что сразу стало понятно - дело имею с профессионалом. Спасибо большое.

14.02.2019 17:50
Лада

Мне понравилось очень внимательное отношение доктора и ее просто тщательнейший осмотр. Бацей Алла Васильевна меня хорошо приняла, проконсультировал, так же сказала, что мне нужна маммография. Отзывы про эту процедуру только положительные, пишут, она очень информативная. После приняла меня снова уже с готовыми результатами исследований. Мы с ней полностью все обсудили, я узнала все то, что было нужно. В целом, все было так, как и положено, она дала мне свои советы. Я считаю, что у нее как у маммолога профессиональный уровень просто исключительный. Я обязательно еще к ней вернусь, тем более что клиника на Героев Сталинграда 6Д близко. Прием она сама мне рекомендовала наблюдаться у нее раз в год. Добавить хочу только: "Большое спасибо!".

10.01.2019 20:10
Илья

На приеме у Ищенко Александра Владимировича я был как у хирурга-маммолога. Это был мой первый визит к нему и прошел он отлично, обратился я, так как появилась боль в молочной железе. Именно к нему я попал, можно сказать, случайно. Просто сначала нашел клинику, позвонил и озвучил, какой специалист мне нужен. Впечатления о докторе у меня только положительные. Видно было, что он знает, что делает. Он понял, в чем суть моей проблемы, но провел дополнительно обследование и назначил анализы, затем озвучил мне пути ее решения. Сказал, что решить ее можно оперативным путем. Врач назначил мне операцию, он же будет меня оперировать. Мне предстоит удаление гинекомастии. На самом деле, я не знаю, насколько эта операция считается сложной. Доктор мне подробно объяснил, что будет делать, как будет проходить послеоперационный период. Мне он понравился, очень приятный человек, не вызывает никаких негативных эмоций. Я, в принципе, уже сейчас мог бы его рекомендовать, потому что мне понравилось, как он провел прием.

02.12.2018 21:08
Нина

Консультация и осмотр прошли хорошо. Я была в тот день одной из последних пациенток, но доктор Ищенко Александр Владимирович все равно был вежлив, отвечал на все мои вопросы и выполнял свои прямые обязанности, провел опрос, осмотрел, обследовал. Даже на УЗИ сам отвел и сразу же сказал о результатах. Слава богу, ничего не обнаружилось, и доктор ничего не стал придумывать, сказал, как есть, успокоил и пожелал мне здоровья напоследок, а так же объяснил, как проводить самообследование. С такими специалистами как в клинике МЕДИКОМ приятно иметь дело, на душе тепло от доброго отношения и внимания.

25.10.2018 20:45
Мария

Я первый раз обращалась к Бацей Алле Васильевне. Мне нужен был хороший маммолог. Отзывы про нее положительные так, что остановила свой выбор именно на Бацей. Да и в целом о клинике Медиком много хороших откликов. Консультация началась в назначенное время. Врач показалась мне квалифицированным специалистом. Она очень вежливая и милая. Уделила мне достаточно времени. Два раза принимала меня: до и после обследования. Осмотр провела самостоятельно, направила на УЗИ молочной железы. Киев большой, можно было делать где угодно, но я уже по месту все сделала. Рассказала, что именно нужно пройти и какова стоимость, а также поинтересовалась, удобно ли мне сейчас пройти обследование. Я все прошла и вернулась к доктору. Она дала рекомендации. Все подробно рассказала и объяснила, а также распечатала заключение. Обстановка была комфортной. В клинике новый, совсем свежий ремонт. Все, что нужно, я получила. Я бы обратилась снова

31.08.2018 22:35
Кира

После появления ребенка часто возникает множество проблем со здоровьем, и я не исключение. Кормила я грудью, но молока было столько, что оно застаивалось в груди. Терпеть и носить, это в себе уже было невозможно, к тому же последнее время поняла, что болят молочные железы не по детски. Так что я начала искать специалиста в области маммология в Киеве. Остановила свой выбор на клинике “Медиком”, попала на прием к маммологу Ищенко Александру Владимировичу. На приеме он меня ошарашил, сказав, что у меня уже мастит и это нужно срочно лечить, иначе будут плохие последствия. Я рада, что вовремя попала к такому опытному специалисту, и он помог мне избавиться от моей проблемы.

12.06.2018 21:20
Влада

Несколько раз обращалась за помощью к этому специалисту. У меня уже была киста в грудях, которую удаляли из груди, поэтому я стала часто проверяться. Александр Владимирович оказался очень приятным в общении, профессиональным врачом, которому я могу, смело доверять. Он всегда с ответственностью относится к своей работе, отвечает на мои бесконечные вопросы и говорит вежливо, доброжелательно. Я считаю его высококлассным специалистом, ведь он прекрасно разбирается в своём деле. Всем советую к нему обращаться, как к опытному маммологу. Очень рада, что в сфере маммологии в Киеве работают такие замечательные специалисты, как Ищенко Александр Владимирович

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down