exit
search serach
Дитяча сурдологія
67. Консультація сурдолога
1200 грн.

Опис

Консультація досвідченого сурдолога (стаж понад 15 років) Істомін С.Ю. у зручний для пацієнта час вдома на високотехнологічному обладнанні Otometrics (виробник Данія)

Більше Згорнути down

Дитяча сурдологія Києва

Сурдолог (м. Київ, центр МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) огляне дитину, проведе необхідну діагностику і при необхідності призначить лікування, адекватне стану малюка. Зниження слуху у дітей проявляється індивідуально. Дитина не реагує на звернення, часто перепитує, при перегляді мультфільмів просить зробити звук голосніше - все це ознаки, при яких дитину треба обов'язково показати фахівцеві. Сурдологія - розділ медицини, який тісно пов'язаний з отоларингологією та вивчає слуховий апарат людини, порушення слуху, методи лікування та профілактику захворювань органів слуху. Сурдолог - це лікар, який спеціалізується на вроджених і набутих патологіях, які призводять до розвитку приглухуватості.

Відкрити Згорнути down

Записатися на консультацію до лікаря варто, якщо:

 • Є вроджені патології розвитку слухового апарату.
 • Під час вагітності мати перехворіла на краснуху, паротит або на кір.
 • Ви підозрюєте, що у дитини є проблеми зі слухом.
 • Малюк у віці 1-3 місяців ніяк не реагує на навколишні звуки, в 9 місяців не намагається знайти джерело звуку. Дитина у віці 1 року не розрізняє своє ім'я і окремі слова.
 • Розвиваються з запізненням або не розвиваються мовні і мовні навички.
 • Була перенесена травма голови.
 • Дитина перехворіла отитом у важкій формі або гострими інфекційними захворюваннями (кір, кашлюк, епідпаротит, менінгітом і ін.).
 • У дитини цукровий діабет.
 • Є спадкова схильність до приглухуватості. (Глухота може проявлятися разом із захворюваннями зорового апарату, нирок, патологіях кістково-м'язового апарату, захворюваннях ендокринної та нервової систем тощо).
Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідно звернутися до сурдолога

 • дитина не реагує на звуки і не може визначити їх джерело;
 • потребує підвищеної гучності навколишніх звуків;
 • часто торкається до вух;
 • невиразно вимовляє окремі склади і слова;
 • постійно перепитує співрозмовника;
 • з вух виділяється рідина;
 • зовнішнє вухо набрякло і почервоніло;
 • хворобливі відчуття в області вуха супроводжуються значним підвищенням температури.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікує і діагностує дитячий лікар-сурдолог:

 • Гострий отит
 • Усі форми туговухості у дітей
 • Травми слухового апарату
 • Акустична невринома
 • Хронічний середній отит (эпитимпанит і мезотимпанит)
 • Вроджені патології (мікротія, вроджена нейросенсорна туговухість, тощо)
 • Інші порушення в роботі слухового апарату
Відкрити Згорнути down

Діагностика

Прийом лікаря-сурдолога здійснюється у відділенні сурдології на базі багатофункціональної клініки МЕДІКОМ (м.Київ), забезпеченою сучасним діагностичним обладнанням. Лікар проведе всі діагностичні процедури на унікальному аудіометричному обладнанні «OTOMETRICS» (виробництво: Данія). Модульні системи дозволяють провести комплексне обстеження слуху дитини, налаштувати слухові апарати, мають тестові камери, наочні інструменти для консультування пацієнтів.

Сурдолог обов'язково призначить зробити аудіограму, якщо у дитини є скарги на гострий біль у вусі або батьки стали помічати зниження у нього слуху.

Для оцінки слухової функції дитини використовуються різні методи діагностики:

 • Акуметрия.
 • Аудіометрія.
 • Отоакустична емісія.
 • Тимпанометрія.
 • Рефлексометрія.
 • КСВП (Коротколатентні Слухові Викликані Потенціали) в скринінговому тесті.
Відкрити Згорнути down
Детская отоларингология
Дитячий отоларинголог
Скринінг слуху в дітей
Скринінг слуху у дітей раннього віку
Аудіометрія
Аудіометрія
Онлайн тест слуху у дітей

Лікування

Дитячий лікар-сурдолог підбере індивідуальну програму лікування з урахуванням віку дитини, особливостей перебігу захворювання та загального стану організму. Сурдолог клініки проведе скринінгу слуху у новонароджених, поглиблене обстеження дітей першого року життя з подальшим визначенням програм індивідуальної реабілітації.

При виявленні приглухуватості лікар-сурдолог рекомендує: медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури, методи отохірургії, слухопротезування або кохлеарної імплантації.

Відсутність професійного лікування захворювань слухового апарату у дитини може призвести до цілого ряду серйозних ускладнень: гострого мастоїдиту, приглухуватості, менінгіту, паралічу лицьового нерва.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

У якому віці дитині потрібно починати користуватися слуховими апаратами?

Користуватися спеціальними пристосуваннями при вродженій приглухуватості дитині необхідно почати вже в ранньому віці — приблизно в 4–6 місяців. У такому випадку її мозок буде отримувати всю необхідну слухову інформацію, і це позитивно позначиться на розвитку її мовних навичок.

Чи можна дитині знімати слуховий апарат під час сну?

Знімати спеціальні слухові протези дитині можна перед сном або перед прийманням душу. У всіх інших етапах неспання їх краще носити, щоби привчати дитину правильно сприймати звукову інформацію. Детальнішу інформацію ви можете отримати у дитячого сурдолога, який вивчить ваш випадок ретельніше.

Чи може слуховий апарат відновити слух?

Усе залежить від причин погіршення слуху у дитини. Функція слухового апарату полягає в стимулюванні слухових рецепторів, і якщо це навіть не допоможе повністю відновити слух, то може значно його поліпшити. Щоби відстежувати стан слуху, важливо періодично проходити спостереження у дитячого сурдолога, яке здійснюється за допомогою аудіометрії й інших методів діагностики.

Лікарі

Дитячий лікар-сурдолог в Києві в клініці МЕДІКОМ своєчасно діагностує і призначить лікування органів слуху, що дуже важливо для збереження здоров'я і якості життя дитини. Як здійснюється прийом лікаря-сурдолога, яка вартість послуг, що надаються, ви можете уточнити на сайті медичного центру або, зателефонувавши оператору колл-центру.

comment 34
Істоміна Світлана Юріївна
Врач-отоларинголог, сурдолог першої категорії

Вартість послуг дитячого сурдолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1343. Імпедансометрія (тімпанометрія + акустичні рефлекси)

700 грн

Більше Згорнути down
1350. Комплексна підготовка до слухопротезування (аудіограма + підбір СА)

900 грн

Більше Згорнути down
646. Отоакустична емісія

900 грн

Більше Згорнути down
650. Скринінг слуху на дому

2980 грн

Більше Згорнути down
1344. Скринінг слуху

900 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
1349. Заміна сірчаних фільтрів

180 грн

Більше Згорнути down
1345. Медичне налаштування цифрових слухових апаратів

650 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-сурдолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

19.03.2024 10:24
Данченко О.

Спасибі Світлані Юріївні за якісну роботу. Бо трохи находились по лікарях, поки знайшли чудового спеціаліста. А ви нам дуже допомогли!

21.11.2023 20:10
Дарина

Після перенесенного отита мій сімейний лікар порадила перевірити дитину в кваліфіковано сурдолога. Звичайно, я вже мала досвід візитів у Медіком. Тому й обрала знову цю клініку. Рівень прийому та обстеження мене знову порадували

23.01.2023 12:22
Валентина

Спостерігаємося з внучкою у Медікомі по цьому напрямку. Лікарі уважні, доброзичливі. Дитина добре йде з ними на контакт. Сподіваюсь в майбутньому у нас все буде добре.

30.04.2019 19:35
Кирилл

Согласен, Светлана Юрьевна Истомина - само очарование, и при этом специалист высшего класса! Редкий великолепный диагност!

18.03.2019 16:55
Маргарита Белова

Хочу выразить благодарность детскому сурдологу С. Ю. Истоминой и всему персоналу клиники Медиком на Анри Барбюса, 37-1! Теперь мой ребенок слышит!!!! А это лучший подарок для меня, так совпало, что на день рождения практически)))))))). Спасибо! Впереди настройка слухового аппарата, ждите нас на прием). Мы полностью полагаемся и верим, что детская сурдология в Киеве в этой клинике позволит нашему ребенку жить полноценно!

04.02.2019 13:40
Лиза

Если собрались на консультацию именно к детскому сурдологу Светлане Юрьевне Истоминой, идите со спокойной душой, тут детской сурдологией занимаются ответственно и деткам помогают. Сомневаться не надо. Светлана Юрьевна отличный лор и сурдолог, аудиометрию в клинике Медиком делают, причем 2 видов, и делают также импедансометрию (это сразу и тимпанометрия, и проверяют акустические рефлексы). Но самоназначениями процедур не занимайтесь, все исследования и анализы вам назначит Истомина Светлана Юрьевна сама. Она действительно высококвалифицированный врач и приятный в общении человек, вы не волнуйтесь так. Все будет хорошо. Она скрининг слуха у новорожденных проводит очень точно. У вас я так поняла грудной ребенок? Значит точно к ней. Кстати, пользуясь случаем, выражаю благодарность нашему врачу за лечение Катюши Руденко! Вы наша добрая фея. Спасибо вам за вашу теплоту и внимание!

28.01.2019 19:05
Катерина

Посоветуйте хорошего врача детского сурдолога. Не можем найти. Дело в том, что ребенок слышит нормально только правым ухом, мы это видим точно, но когда пытаемся врачу лору это объяснить, она отвечает, что мы все выдумываем! Вот нам нечего больше делать, только сочинять себе проблемы и выдумывать ребенку болезни! Не назначает никаких дополнительных методов обследования, никеаких анализов, кроме общего крови, а причем тут вообще кровь?((( В клинике Медиком на Анри Барбюса, 37/1 хороший сурдолог? Кто был у нее на приеме, ответьте, пожалуйста. Доктор Истомина С. Ю. там принимает нам сказали. Она хороший врач? Пожалуйста, ответьте ради бога! И делают ли там такие анализы, то есть обследования - аудиограмма и тимпанометрия? Это нам посоветовали знающие люди сделать эти обследования. Хочется именно увидеть ответ того кто был уже на приеме в этой клинике у этого врача. Спасибо.

17.12.2018 12:55
Стеша

Уважаемая Светлана Юрьевна! От имени нашей Стеши благодарим вас за эффективное лечение и чуткость, проявленную к нашей семье! Всем пациентам рекомендуем и будем рекомендовать доктора Истомину Светлану Юрьевну! Добрая, открытая, любит деток, не зря в своей профессии!

23.10.2018 18:40
Станислав

Всем, кому нужны советы детского сурдолога - уверенно рекомендую Истомину Светлану Юрьевну из клиники Медиком. Кстати, для паникеров - в Медикоме можно вызывать доктора и делать скрининг слуха на дому. Детской сурдологии внимания руководство клиники уделяет много, развивает такую медицину. После 20-00 чуть дороже, правда. В домашней обстановке вы будете себя спокойнее чувствовать, это я сужу по жене, а если понадобятся еще какие-то анализы-исследования, то потом уже приедете в клинику. Записываться удобно сюда, можно звонить в любое время в колл-центр. Вы позвоните и попросите записать вас к доктору-сурдологу и подберете удобное время. Вот и все. Или звоните и спрашиваете когда можно вызвать на дом детского сурдолога для скрининга слуха ребенку. Там вам все подскажут, не волнуйтесь. Очень корректные и вежливые сотрудники колл-центра там у них. Кстати, детей этот доктор любит, и они это чувствуют.

31.08.2018 22:10
Жужа

Светлана Юрьевна Истомина действительно заслуживает всех этих добрых слов.

19.07.2018 17:55
Марина Д

Я готовилась написать длинное послание, но не нахожу слов, чтобы выразить все, что чувствую, всю безграничную благодарность к Вам, Светлана Юрьевна. На нас ведь уже практически махнули рукой, и лишь Вы взялись и помогли нам, и скольких проблем нам удалось избежать благодаря Вам! Низко кланяемся! Истомина Светлана Юрьевна - лучший сурдолог! Это должны знать все! Марина, Юрий и Костик.

10.06.2018 20:17
Рамон

Да, доктор - прекрасный. Она нам тоже очень помогла. Благодаря Истоминой С. Ю. мой ребенок избежал операции.

04.06.2018 15:50
Зоряна

Мы побывали у четырех сурдологов и остановились на Светлане Юрьевне Истоминой! Добрая, квалифицированная, честная, любит детей и вообще людей! Вот таким и должен быть настоящий Врач!

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down