exit
search serach
детский офтальмолог киев

Дитяча офтальмологія в Києві

Розвиток інформаційних технологій призвів до того, що діти з раннього віку користуються планшетами, смартфонами, проводять багато часу перед комп'ютером і телевізором. Як наслідок, значно зросла захворюваність очей у дітей. Дитячий офтальмолог на Оболоні та Печерську в м.Київ в центрі МЕДІКОМ допоможе виявити причини захворювань, призначить повне обстеження органу зору, проведе необхідні лікувальні заходи.

як впливають гаджеті на зір у дітей - відео

Дитяча офтальмологія - розділ медицини, що вивчає будову, морфо-функціональні можливості органів зору у дітей; методи діагностики, терапії та профілактики різних патологій очей.

Дитячий офтальмолог - це лікар, який:
- Встановить правильний діагноз і призначить ефективне лікування при офтальмологічної патології.
- Допоможе виявити причини погіршення зору.
- Підбере лінзи й окуляри.
- Розповість як відновити зір.
- Проведе лікування очей.
- Проконтролює результати терапії.

Записатися на прийом до офтальмолога потрібно, якщо дитина:

 1. При читанні тримає текст надто близько до очей або, навпаки відсуває його подалі.
 2. Постійно тре очі.
 3. Важко звикає до темряви або погано реагує на сонце.
 4. Близько підходить до телевізора або комп'ютера.
 5. Перенесла травму голови.
 6. В родині є спадкова патологія зору.

Хвороби очей у дітей. Симптоми:

 • почервоніння очей, набряк повік;
 • сухість, відчуття печіння в очах, біль;
 • очі «водянисті»;
 • часті головні болі;
 • косоокість;
 • поява «ячменю»;
 • «роздвоєння» предметів, поява «мушок» перед очима.

Дитячий окуліст (м.Київ, МЕДІКОМ) лікує:

Діагностика

В силу свого віку, дитина не завжди може об'єктивно описати свої скарги. Тому, особливо важливо, щоб вашу дитину оглянув хороший дитячий офтальмолог. На прийомі у дитячого окуліста дитина пройде первинний огляд. Для уточнення діагнозу лікар призначить необхідну лабораторну та інструментальну діагностику. На підставі отриманих результатів в рамках окремої консультації дитячий офтальмолог підбере адекватні засоби лікування.

Перевірка зору у дітей повинна стати обов'язковою щорічною процедурою кожного батька. На консультації офтальмолога ви можете перевірити гостроту зору, стан очей і зорової системи в цілому у дитини будь-якого віку.

Слід пам'ятати, що вроджена патологія органу зору не видна зовні (ні батькам, ні педіатру) і може бути виявлена тільки при огляді очного дна з широкою зіницею, тому залишаються актуальними профілактичні огляди дітей першого року життя!

Переваги огляду у дитячого офтальмолога в нашому медичному центрі:

 1. Огляд дітей з моменту народження (в тому числі, недоношених).
 2. Традиційні і сучасні методи діагностики і лікування.
 3. Високопрофесійне використання апаратного лікування очей (косоокість, короткозорість, слабкість акомодації тощо).

Напрямки роботи медичного центру:

 • Різні методи діагностики зору.
 • Підбір окулярів, лінз.
 • Надання першої допомоги при травмах і попаданні чужорідних тіл.
 • Лікування захворювань органів зору (апаратне, медикаментозне, фізіотерапевтичне).

У дитинстві закладається основа майбутнього зору. Саме тому, батьки повинні особливо звернути увагу на те, як зберегти здоров'я очей малюка і відновити втрачені функції. У цьому вам допоможе дитячий офтальмолог Києва в центрі МЕДІКОМ. У оператора колл-центру ви можете записатися на консультацію до дитячого офтальмолога в нашому медичному центрі.

Лікарі

На консультації у дитячого офтальмолога в Києві, ціну якої ви можете дізнатися на сайті клініки або за телефоном, вашій дитині запропонують вправи для очей, які допоможуть відновити й зберегти гостроту зору, проведуть огляд органів зору, підберуть необхідний зоровий режим для збереження здоров'я очей.

Буяновська Леся Анатоліївна
Лікар-офтальмолог вищої категорії
comment 6
Качуровський Богдан Анатолійович
Лікар-офтальмолог вищої категорії
comment 11
Кіндій Тетяна Вікторівна
Лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог
comment 0
Марюхніч Надія Володимирівна
Лікар-офтальмолог вищої категорії, дитячий офтальмолог, кандидат медичних наук
comment 5
Федотова Світлана Геннадіївна
Лікар дитячий офтальмолог вищої категорії, лікар офтальмолог
comment 13
Якубовський Сергій Валерійович
Лікар-офтальмолог вищої категорії
comment 28

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
875. Підбір окулярів і виписування рецепту

329 грн

Опис

Входить:
- рефрактометрія;
- визначення гостроти зору;
- виписка рецепта.
Більше Згорнути down
32. Консультація дитячого невролога

739 грн

Більше Згорнути down
10. Консультація дитячого офтальмолога

739 грн

Опис

Входить:
- визначення гостроти зору (на близькій відстані - вдалину);
- огляд переднього відрізка ока;
- огляд очного дна.

Більше Згорнути down
Діагностика
878. Рефрактометрія

369 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
978. Зондування слезоносового каналу

1769 грн

Більше Згорнути down
3017. Амбліопанорама (1 сеанс)

179 грн

Більше Згорнути down
3018. Лікування на апараті сіноптофор (1 сеанс)

259 грн

Більше Згорнути down
3009. Структурована колірна макулостімуляція (1 сеанс)

229 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-офтальмолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Вiдгуки

10.05.2019 11:12
Ліма Августа

Підписуюсь під кожним словом стосовно Федотової Світлани Генадієвни! Діти її обожнюють! Дуже вдячні за ефективне лікування і чудовий настрій!

25.04.2019 16:28
Ксенья

Самый лучший доктор офтальмолог в клинике Медиком - ФЕДОТОВА Светлана Геннадиевна! Как же Вам подходит Ваше имя, Вы такой светлый человек, моментально к себе располагаете детей! Мой бука просто расцветает на приеме, а такого с ним раньше никогда не было в клиниках! И в жизни сын замкнутый интроверт, только с близкими ведет себя расковано. И со Светланой Геннадивной! Эта доктор как родной человек всопринимается детьми, я и за другими наблюдала. Хотят на прием! Мы лечили синдром сухого глаза. Доктор - профессионал и ДЕТСКИЙ офтальмолог НЕРЕАЛЬНЫЙ.

18.03.2019 13:44
Наталья и Олег

Сколько благодарности мы чувствуем по отношению к сотрудникам клиники Медиком, а особенно к доктору офтальмологу Сергею Валерьевичу это непередать словами! Нашему крохе он провел зондирование носослезного канала. Детям первых месяцев жизни конечно я думаю это делать не просто, у них ведь все такое маленькое и так легко повредить(( Господи как мы боялись. Но Якубовский Сергей Валерьевич действительно профи!!!!!! Возможно он лучший детский врач офтальмолог в киеве и это лучшая детская офтальмология! Мы лучше не видели. Поверьте, мы не 1 день искали, где проводят в Киеве лечение болезни глаз у ребенка, ведь он у нас совесм кроха, доверить кому попало своего малыша просто невозможно! Все дороги нас вели в эту клинику, к Сергею Валерьевичу Якубовскому. Нас записали на Героев Сталинграда, 6Д, так как это было удобно. Посоветовала нам вас знакомая, потом сами читали в интернете и пришли, и не пожалели! Успехов!!!!

14.12.2018 10:59
Кристина

Мы благодарим Качуровского Богдана Анатольевича за успешное лечение ребенка. Прекрасный врач-офтальмолог и хороший человек. Скоро будут готовы результаты анализов и мы к вам придем еще раз на приём, до скорой встречи.

21.09.2018 18:37
Ярина Кудрина

Спасибо доктору офтальмологу Якубовскому Сергею Валерьевичу за внимательное отношение, чуткость и ответственный подход к работе! И за подбор очков и выписывание рецепта на них моему сыну! Вы к нам отнеслись очень внимательно, в отличие от предыдущего врача районного офтальмолога, который нам сделал ошибку при выписке очков((( В результате - только зря потраченные деньги. Очки удалось продать, но это просто подвернулся случай уникальный, так как помните, какие у нас сложные очки, да еще и неправильно сделали. Вот вам и бесплатный врач. Как известно, скупой платит дважды. А в клинике МЕДИКОМ в отделении детской офтальмологии цены вполне божеские, и на анализы кстати тоже. И очень внимательный доктор Сергей Валерьевич! Самое главное, что вас не боится и доверяет ребенок! Очки мы уже получили, придем к вам на контроль скоро. Мы к вам собираемся чуть позже еще прийти уже как говорится “конкретно”, на обучение гимнастике для глаз. Спасибо также за подбор зрительного режима, стараемся следовать вашим рекомендациям по максимуму, насколько это возможно для первоклашки. Спасибо за разъяснения о важности правильного питания в нашем случае. Нам никто ведь этого никогда раньше не говорил!!! Якубовский Сергей Валерьевич - вы лучший!))

02.08.2018 19:06
Натали

Ни один глазной врач не мог мне на пальцах объяснить, что такое астигматизм. А я хотела знать что происходит с моим ребенком, подробно! Все вопросы были сняты после приема у Леси Анатольевны Буяновской. Если вы ничего не понимаете в строении глаза и у вас много вопросов, а также вы хотите максимально четких назначений и точный диагноз ребенку, то Буяновская Л. А - ваш доктор! Спасибо за ваше понимание и терпение!

16.07.2018 12:14
Лапочка

Светлана Геннадьевна Федотова - профессионал в своей области, грамотный доктор, и кроме этого она имеет чудесный характер и ладит с детьми и с их мамами! Доча у меня капризнуля, вся в меня. Я пока не достану вопросами, не угомонюсь. Так и малышку нужно уговаривать. Врач это делает на раз-два!

30.05.2018 16:03
Борис

Выражаю признательность врачу-офтальмологу Буяновской Лесе Анатольевне, которая успешно провела коррекцию косоглазия ребенку. Лечились долго и нудно в своем городе, эффекта не было никакого, врач оказалась некомпетентной... А Леся Анатольевна помогла нам с дочерью решить эту проблему при помощи грамотного комбинированного подхода. Специалиста видно сразу. Жалеем, что не приехали в Киев раньше, и хорошо, что не было слишком поздно. В Киеве бываю по работе, и теперь, если надо сдавать какие-то анализы, заезжаю в клинику Медиком, потому что и ассоциации теперь с ней хорошие, и просто там приятно находиться, приветливый персонал. А так как я имею хроническое заболевание, то сдаю кровь систематически, поэтому теперь я постоянный клиент. И вот что. Не могу не написать про профессионализм среднего медперсонала, а именно процедурных сестер. У меня нетипично расположенные и тонкие вены, с детства страдаю от того, что при заборе крови мне их прокалывают, оставляя гематомы на пол-руки. В Медикоме сдавал уже 4 раза - и ни разу ни одного синяка. Молодцы руководство клиники, персонал подобран великолепно.

24.03.2018 21:45
Ипполитовы

Что до лечения иридоциклита то наш спаситель офтальмолог Качуровский Богдан Анатольевич! Диагноз поставил быстро, лечение назначил чотко! Результат уже был на 2 день лечение!

06.02.2018 19:37
Мария Глейзер

Сюда мы ходим всей семьей уже несколько лет. Все врачи, все анализы, все обследования проходим только в Медикоме. В последний раз визит был связан с конъюнктивитом у дочки, нас принимал доктор-офтальмолог Якубовский С. В. - по-моему, лучший из специалистов детской офтальмологии клиники. Диагностикой и результатом лечения мы довольны. Дочери тоже доктор понравился. Спасибо!!!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down