exit
search serach
Хирургический стационар в Киеве

Хірургічний стаціонар в Києві

Ніхто не застрахований від травм і патологій внутрішніх органів, при яких консервативні методи лікування малоефективні. У випадках, коли необхідне хірургічне втручання, кваліфікація лікаря-хірурга відіграє ключову роль. Клініка МЕДІКОМ відома з 1992 року як один з найкращих хірургічних стаціонарів Києва з досвідченими спеціалістами у сфері хірургії, анестезіології, реаніматології та інших суміжних областях. 

Новий хірургічний стаціонар клініки МЕДІКОМ за адресою Оболонська набережна, 9 у своєму розпорядженні має потужну технічну базу, що дає можливість нашим талановитим лікарям успішно проводити різні види оперативних втручань із мінімальним ризиком ускладнень для пацієнта. 

палата хірургічний стаціонар
палата стаціонар на Оболоні
Відкрити Згорнути down

Напрями хірургічного стаціонару МЕДІКОМ

Хірургічний стаціонар клініки має таку профільну орієнтацію:

 • Загальна хірургія.
  Велика клінічна практика охоплює лікування патологій черевної порожнини та заочеревинного простору.
 • Оперативна гінекологія.
  У хірургічному центрі МЕДІКОМ проводяться щадні операції на жіночих органах репродуктивної та сечовидільної системи, видалення доброякісних новоутворень, діагностичні дослідження. 
 • Оперативна урологія.
  Патології сечовидільної системи іноді (особливо у разі ускладнень) вимагають хірургічного втручання.
 • Оперативна ендокринологія.
  Ми робимо акцент на хірургії щитоподібної залози, як найбільш розповсюдженої операції в ендокринології. А також проводимо хірургічне лікування підшлункової залози та надниркових залоз. 
 • Судинна хірургія.
  Цей розділ хірургії займається діагностикою та лікуванням захворювань судин. Окремо варто виокремити напрям флебології.
 • Проктологія.
  В разі патологій прямої та товстої кишки, які вимагають оперативного втручання, проводиться безболісне діагностичне обстеження та хірургічне лікування. 
 • Оперативна отоларингологія.
  Хірургічне відділення надає широкий спектр сучасних послуг пацієнтам з ЛОР-захворюваннями, включно з ринопластикою та отопластикою.
 • Відділення травматології та ортопедії.
  Хірургічний центр клініки має великий досвід проведення малоінвазивних артроскопічних операцій, хірургії деформацій і пошкоджень стоп і кистей рук, ендопротезування кульшового, колінного, гомілковостопного, ліктьового та плечового суглобів.
 • Пластична хірургія.
  Пластичні хірурги проводять естетичні операції для корекції вроджених і набутих дефектів, вікових змін із застосуванням сучасних методик. 
 • Баріатрична хірургія.
  Ожиріння спричиняє не тільки моральний дискомфорт, а й провокує безліч захворювань. Баріатричні операції та ліпосакція проводяться пацієнтам з екстремально великою вагою.
 • Ендоваскулярна хірургія
  Сучасні малоінвазивні хірургічні втручання на кровеносних судинах під контролем високоточного обладнання (УЗД, рентген, ангіограф). 

Всі операції проводяться під наглядом кваліфікованого анестезіолога, відповідального за безболісність і безпеку втручання.

ЛОР хирургия
Оперативная гинекология
Відкрити Згорнути down

Хірургічний стаціонар для дорослих на Оболоні

Структура хірургічного стаціонару клініки МЕДІКОМ на Оболоні:

 • 16 палат хірургічного відділення для комфортного відновлення в післяопераційний період;
 • 6 ліжок післяопераційного блоку (Recovery Room) для спостереження за пацієнтами після анестезії;
 • 6 палат відділення інтенсивної терапії для проведення реанімації та післяопераційної стабілізації стану у важкохворих;
 • 3 операційні, зокрема одна рентген-захищена операційна з ламінарними потоками;
 • 4 ліжка відділення ендоскопії для проведення діагностики під анестезією.
Відкрити Згорнути down

Госпіталізація в хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар клініки МЕДІКОМ проводить як планові, так і ургентні (швидкопомічні) операції дорослим. 

Ургентна хірургія.
Оперативне лікування, що проводиться у разі певних станів організму, коли несвоєчасне надання допомоги може спричинити тяжкі наслідки та навіть загрозу життю.

Планова хірургія.
Терапевтичний підхід, який базується на проведенні втручання у відносно сприятливий період протікання захворювання (у разі відсутності ускладнень).

Якщо у вас є направлення на госпіталізацію в хірургічний стаціонар від особистого лікаря, хірурга або лікаря невідкладної допомоги, звертайтеся до контакт-центру клініки МЕДІКОМ. З умовами та можливістю госпіталізації для проведення операції в клініці на Оболоні вас зорієнтує менеджер або черговий лікар. 

Окрім того, у хірургічному відділенні функціонує приймальне відділення з протишоковою палатою й окремим під'їздом для машин швидкої допомоги працює в режимі 24/7. 

Оперативна урологія
Онкохірургія
Відкрити Згорнути down

Діагностичні дослідження в хірургічному відділенні

Під час підготовки до хірургічного лікування лікарі клініки МЕДІКОМ застосовують такі методи інструментальної діагностики:

 • рентгенологія;
 • КТ;
 • ЕКГ і ЕхоКГ;
 • лабораторна діагностика (сертифікат ISO);
 • ендоскопічні дослідження (колоноскопія, бронхоскопія, гастроскопія).
Відкрити Згорнути down
Рентгенографія
Рентген
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
УЗ-диагностика
УЗ-діагностика
передопераційне обстеження
Пакети передопераційних обстежень

Всі обстеження можна пройти на місці — в консультаційно-діагностичному центрі клініки на Оболонській набережній, 9. 

 

Хірургічне обладнання

Багатопрофільний хірургічний стаціонар клініки МЕДІКОМ має потужну базу медичного обладнання від провідних світових виробників:

 • логістичні системи в операційних зі стельовими консолями;
 • cистема хірургічного освітлення XLed STERIS (США);
 • сучасні секційні операційні столи Famed;
 • пристрій дефібриляції Nihon Kohden (Японія);
 • комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP;
 • наркозно-дихальний апарат Drager (Німеччина) для всіх видів анестезії;
 • апарати для рентгенографії Canon;
 • відеогастроскопи Pentax;
 • обладнання для тривалої ШВЛ без травматизації тканин HAMILTON-C1 і HAMILTON-C3;
 • багатофункціональні приліжкові монітори пацієнта та мобільні станції моніторингу;
 • системи ультразвукової діагностики Logiq P9.
Відкрити Згорнути down

анестезиолог

Устаткування відповідає європейським стандартам, демонструє високу ефективність діагностики та терапії навіть в найскладніших випадках.

 

Переваги хірургічного стаціонару в МЕДІКОМ

 1. Колектив досвідчених хірургів, хірургічних медсестер, анестезіологів.
 2. Сучасне обладнання для лікування, діагностики, анестезії.
 3. Безперервний контроль за станом здоров'я пацієнта з використанням багатофункціональної системи моніторингу. 
 4. Виконання лапароскопічних операцій в форматі «хірургія одного дня», яке сприяє швидкій реабілітації. 
 5. Мультидисциплінарний підхід — можливість одночасного оперування, що стосується різних захворювань одного органа або навіть різних систем. 
 6. Власний банк крові, що дає змогу зберігати всі компоненти та препарати крові в необхідних умовах.
 7. Абсолютна чистота та стерильність в операційних залах відповідно до міжнародних протоколів JCI. Власне Центральне стерилізаційне відділення, новітні системи очищення повітря тощо. 
 8. Якісне лікування та реабілітація в умовах, схожих до готелю. У всіх палатах хірургічного стаціонару встановлені високоякісні функціональні ліжка, кондиційна система, TV, Wi-Fi. До вартості послуг зараховане надання індивідуальної постелі, халатів, засобів гігієни тощо. 
 9. Повна конфіденційність надає впевненість пацієнту, що його персональні дані не будуть оприлюднені та використані за межами клініки.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

З якими ургентними станами можна госпіталізуватися в хірургічний стаціонар клініки?

Серед показань до госпіталізації в хірургічний стаціонар такі ургентні стани як: травми, раптові погіршення здоров’я, гострі та загострення хронічних хвороб, які несуть загрозу життю та здоров’ю пацієнта. Такі стани потребують хірургічного лікування, а несвоєчасне надання медичної допомоги може спричинити тяжкі наслідки.

Зауважимо, що можливість проведення ургентного оперативного втручання в клініці узгоджується з завідувачем хірургічного відділення.

Як швидко з моменту звернення до клініки може бути призначена планова операція?

Планова госпіталізація в хірургічний стаціонар може відбуватися в день призначеної операції або напередодні. Планове оперативне втручання передбачає, що часу на підготовку достатньо та є можливість пройти повноцінне передопераційне обстеження. Також дата операції обирається в залежності від розкладу хірурга та його завантаження.

Чи потрібна госпіталізація при проведенні діагностичної лапароскопії?

Лапароскопія – це діагностична або діагностично-лікувальна процедура, яка проводиться через невеликий доступ за допомогою лапароскопа, спеціального пристрою у вигляді гнучкої трубки з відеокамерою та світлом. Вона дозволяє хірургу детально обстежити черевну порожнину та встановити точний діагноз.

Необхідність госпіталізації під час діагностичної лапароскопії обумовлена застосуванням загальної анестезії. Пацієнт залишається під наглядом лікаря до повного виходу за наркозу. Це може зайняти від декількох годин до доби.

Яка підготовка потрібна при плановій госпіталізації для проведення операції?

Підготовка до оперативного втручання проводиться в залежності від захворювання, стану хворого та локалізації процесу. Для операції під загальною анестезією обов’язково проводяться такі обстеження: загальний та біохімічний аналіз крові, глюкоза крові, коагулограма, загальний білок, електроліти, група крові та резус-фактор, загальний аналіз сечі, флюорографія, електрокардіографія, консультація анестезіолога та інших спеціалістів за потреби.

Для операції під місцевим знеболенням обстеження може бути мінімальним: визначення групи та резус-фактору крові, загального аналізу крові та сечі, вмісту глюкози, флюорографія грудної клітки, електрокардіографія. У хворих після 40 років, визначення артеріального тиску, частоти пульсу.

Чи можна залишати клініку після госпіталізації в хірургічний стаціонар і до виписки?

Правила перебування в хірургічному стаціонарі не дозволяють пацієнту залишати територію клініки до виписки. Це пов’язано з можливим розвитком ускладнень та відповідальністю лікаря за здоров’я і життя пацієнта. Існує необхідність залишатися під постійним медичним наглядом. Як тільки небезпека мине, пацієнта випишуть на амбулаторне лікування та реабілітацію.

Лікарі хірургічного відділення

У хірургічному відділенні нашої клініки працюють лікарі з великим досвідом медичної практики та високою кваліфікацією. Їх професіоналізм підтверджується безліччю позитивних відгуків від пацієнтів, які успішно одужали.

 

Багатопрофільний хірургічний стаціонар Києва в клініці МЕДІКОМ приймає пацієнтів для хірургічного лікування різних захворювань. Зателефонуйте до цілодобового контакт-центру або замовте зворотний дзвінок, щоб отримати інформацію та записатися на прийом до лікаря.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 25
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 18
Іванкова Оксана Миколаївна
Лікар-хірург, мамолог вищої категорії, к.м.н.
comment 29
Кваченюк Андрій Миколайович
Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України
comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 15
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 11
Подмастерчик Ольга Валеріївна
Завідуюча онкологічним відділенням, лікар-онколог другої категорії, онкомамолог
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 11
Коваленко Андрій Петрович
Лікар-хірург, онкохірург, к.м.н.
comment 29
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 3
Проценко Володимир Вікторович
Лікар ортопед-травматолог, лікар-онколог вищої категорії, професор. Заслужений лікар України.
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 8
Юзвік Костянтин Олексійович
Лікар-хірург, хірург-онколог першої категорії
comment 41
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії

Ціни на послуги хірургічного стаціонару

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4325. Консультація дитячого анестезіолога перед проведенням оперативного втручання
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
4646. Консультація торакального хірурга, онкохірурга, кандидата медичних наук Соколова В.В.

3100 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
4895. * МР-ангіографія інтракраніальних артерій (артерій голови)

2600 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4965. * МРТ органів черевної порожнини з холангіопанкреатографією

5500 грн

Більше Згорнути down
4933. * МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору

5500 грн

Більше Згорнути down
4958. * МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням

7500 грн

Більше Згорнути down
4959. * МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням та холангіопанкреатографією

8000 грн

Більше Згорнути down
4961. * МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням

8000 грн

Більше Згорнути down
Програми
1611. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією з діагностикою коронавирусной інфекції "

5416 грн

Більше Згорнути down
4331. * Поєднана анестезія тривалістю 1-2 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

6140 грн

Більше Згорнути down
4332. * Поєднана анестезія тривалістю 2-3 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

7000 грн

Більше Згорнути down
5093. * Коронарографія «все включено»

15000 грн

Більше Згорнути down
5373. * Програма консультацій та досліджень "Обстеження перед операцією (малі операції, гістероскопія)" (Враховано знижку 20%)

3392 грн

Більше Згорнути down
5374. * Програма консультацій та досліджень "Обстеження дитини перед операцією" (Враховано знижку 20%)

3760 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
2011. Ендоскопічна поліпектомія неоплазій (поліпів) шлунково-кишкового тракту (в умовах стаціонару)

7530 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4179. * Лапароскопічна герніопластика власними тканинами

17900 грн

Більше Згорнути down
4180. * Лапароскопічна холецистектомія (гострий холецистит)

21400 грн

Більше Згорнути down
4182. * Лапаротомні операції при будь яких ургентних хірургічних патологій при наявності поширеного перитоніту

26000 грн

Більше Згорнути down
4183. * Діагностична лапароскопія

12100 грн

Більше Згорнути down
4184. * Релапароскопія при ускладненому перебігу післяопераційного періоду після планових та ургентних втручань

9600 грн

Більше Згорнути down
4185. * Релапаротомія при ускладненому перебігу післяопераційного періоду після планових та ургентних втручань

12100 грн

Більше Згорнути down
4186. * Релапаротомія як етап лікування поширеного перитоніту

9600 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4188. * Лапароскопічна холецистектомія (після раніше перенесених втручань -спаечний процес)

21600 грн

Більше Згорнути down
4193. * Лапароскопічна герніопластика власними тканинами (пупкова грижа невеликих розмірів)

17300 грн

Більше Згорнути down
4196. * Діафрагмальна грижа (лапароскопічна крурорафія, фундоплікація по TOUPET, NISSEN)

22200 грн

Більше Згорнути down
4197. * Поширені гнійно-запальні захворювання м'яких тканин різної локалізації

9600 грн

Більше Згорнути down
4206. * Видалення доброякісних пухлин м'яких тканин

4900 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4208. * ТНD

16200 грн

Більше Згорнути down
4209. * HAL-RAR

16200 грн

Більше Згорнути down
4232. * Лапароскопія діагностична

13900 грн

Більше Згорнути down
4268. * Дренування великих гематом

6500 грн

Більше Згорнути down
4310. Ендоскопічне видалення стороннього тіла з ШКТ (1 категорія)

1450 грн

Більше Згорнути down
4311. Ендоскопічне видалення стороннього тіла з ШКТ (2 категорія)

1750 грн

Більше Згорнути down
4316. * Радіохвильове видалення невуса

2550 грн

Більше Згорнути down
4341. * Вазорезекція

16700 грн

Більше Згорнути down
4346. * Лазерна коагуляція гострокінцевих кондилом (малої кількості і площі ушкодження)

3800 грн

Більше Згорнути down
4347. * Лазерна коагуляція гострокінцевих кондилом (середньої кількості і площі ушкодження)

5100 грн

Більше Згорнути down
4348. * Лазерна коагуляція гострокінцевих кондилом (великої кількості і площі ушкодження)

6300 грн

Більше Згорнути down
4590. * Видалення доброякісних пухлин великих розмірів чи складної локалізації

16000 грн

Більше Згорнути down
4616. * Інтраопераційне використання ультразвукового скальпелю Harmonic

3000 грн

Більше Згорнути down
4626. * Резекція сигмовидної кишки з накладенням первинного анастамозу

22700 грн

Більше Згорнути down
4627. * Видалення грудної залози у чоловіків при гінекомастії

35100 грн

Більше Згорнути down
4630. * Передня резекція прямої кишки з накладанням первинного анастомозу

23800 грн

Більше Згорнути down
4632. * Діагностична лапароскопія з біопсією лімфатичних вузлів та новоутворень черевної порожнини і заочеревинного простору

16900 грн

Більше Згорнути down
4639. * Резекція сегменту тонкої кишки з накладанням анастамозу

21600 грн

Більше Згорнути down
4649. * Відкрита герніопластика при защемленій вентральній грижі з використанням полікомпозитної сітки (без вартості сітки)

17500 грн

Більше Згорнути down
4710. * Резекція шлунку в модифікації Бальфура

28000 грн

Більше Згорнути down
4712. * Лазерне видалення пілонідальної кісти куприка

16200 грн

Більше Згорнути down
4714. * Лазерна гемороїдектомія

15400 грн

Більше Згорнути down
4744. * Видалення новоутворень великих розмірів

16200 грн

Більше Згорнути down
4751. * Лароскопічна правобічна геміколектомія

35000 грн

Більше Згорнути down
4753. * Аутодермопластика

35700 грн

Більше Згорнути down
4758. * Лімфодисекція

23500 грн

Більше Згорнути down
4839. * Лапароскопічна ТАРР/ТЕР герніопластика однобічна

23500 грн

Більше Згорнути down
4840. * Лапароскопічна ТАРР/ТЕР герніопластика двобічна

28600 грн

Більше Згорнути down
4845. * Лапароскопічна герніопластика інтраабдомінальною сіткою (IPOM), без вартості сітки

23500 грн

Більше Згорнути down
4841. * Відкрита герніопластика по Ліхтенштейну при пахово-калитковій грижі

15400 грн

Більше Згорнути down
4842. * Відкрита герніопластика по Ліхтенштейну при паховій грижі

12100 грн

Більше Згорнути down
4843. * Лапароскопічна герніопластика інтраабдомінальною сіткою (IPOM), післяопераційної вентральної грижі, без вартості сітки

26000 грн

Більше Згорнути down
4844. * Відкрита герніопластика при защемленій паховій грижі без непрохідності та перетоніту

17300 грн

Більше Згорнути down
5090. * Стентування коронарної артерії (КА) з урахуванням 1 стент-системи

60000 грн

Більше Згорнути down
5091. * Стентування коронарних артерій (КА) з урахуванням 2 стент-систем

88000 грн

Більше Згорнути down
5098. * Ампутація нижньої кінцівки на рівні стегна

28100 грн

Більше Згорнути down
5226. * Пластика рубцевої деформації 3 категорії

14000 грн

Більше Згорнути down
5229. * Відкрита герніопластика при вентральній грижі великих розмірів з використанням поліпропіленової сітки (без вартості сітки)

25400 грн

Більше Згорнути down
5357. * Дискектомія поперекового відділу хребта

34000 грн

Більше Згорнути down
5358. * Вертебропластика, кіфопластика

36500 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
615. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ до 4 см*

800 грн

Більше Згорнути down
616. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ більше 4 см*

1100 грн

Більше Згорнути down
617. * Первинно-хірургічна обробка рани /з пошкодженням фасції та м'язів*

1800 грн

Більше Згорнути down
618. * Первинно-хірургічна обробка обширних ран (множинних, глибоких)*

5900 грн

Більше Згорнути down
625. * Туалет рани*

800 грн

Більше Згорнути down
4267. * Дренування гематоми невеликих розмірів

4000 грн

Більше Згорнути down
4333. * Поєднана анестезія тривалістю 3-4 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

9620 грн

Більше Згорнути down
4730. * Інгаляційно-інтравенозна анестезія 3-4 години

7020 грн

Більше Згорнути down
4731. * Поєднана анестезія кожна наступна година після 4-х годин

1950 грн

Більше Згорнути down
4732. * Інгаляційно-інтравенозна анестезія кожна наступна година після 4-х годин

1730 грн

Більше Згорнути down
4750. Видалення себорейної кератоми 7-10 мм

900 грн

Більше Згорнути down
4752. Встановлення ВАК-системи (без вартості витратних матеріалів)

2160 грн

Більше Згорнути down
4817. Радіохвильове видалення папілом повік 3-5 шт

4110 грн

Більше Згорнути down
5092. * Анестезіологічний супровід 1 година

1080 грн

Більше Згорнути down
5097. * Пункція та катетеризація артерії

540 грн

Більше Згорнути down
5305. Обслуговування порт-системи

550 грн

Більше Згорнути down
Послуги
4048. Супровід хірурга при фістулографії

950 грн

Більше Згорнути down
4060. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)

6250 грн

Більше Згорнути down
4064. * Стаціонарне лікування в дитячій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)
Дитячий

6800 грн

Більше Згорнути down
4073. * Добове додаткове харчування

870 грн

Більше Згорнути down
5244. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній терапевтичній палаті з триразовим лікувальним харчуванням і з перебуванням одного члена родини (1 доба)

6950 грн

Більше Згорнути down
5245. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням і з перебуванням одного члена родини (1 доба)

6750 грн

Більше Згорнути down
5413. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з лікувальним харчуванням (0,5 доби)

3700 грн

Більше Згорнути down
5414. * Стаціонарне лікування в дитячій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (0,5 доби)

3700 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Анестезіологія
Анестезіологія
Неотложная помощь
Невідкладна допомога
Реанимация и интенсивная терапия
Реанімація та інтенсивна терапія
Функціональна діагностика
Функціональна діагностика

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

29.04.2024 13:34
Сосновський Володимир

Хочу висловити безмежну вдячнiсть усьому персоналу клiнiки Медiком, який прийняв участь у лiкуваннi моєї мами: керiвництву клiники, колективу лiкарiв, сестринському персоналу, адміністраторам, санiтаркам. Вони змогли створити атмосферу уваги, комфорту та турботи. Особливо хочу вiдзначити високий професіоналізм та виключне ставлення лiкарiв Рудковської Н.М, Овчиннікової Н.М та Доморацького О.Е, якi приклали максимум зусиль для її одужання. На таких людей має орiєнтуватися наша країна

30.11.2023 20:59
Г. Лілія

Звичайно умови в Медікомі в порівнянні з багатьма клініками - небо і земля. Тут повага до пацієнта, як кажуть, літає у повітрі. І звичайно, краще в лікарню не потрапляти, але якщо вже така потреба є, то я точно знаю, куди звертатися...

02.07.2023 09:43
Лариса Гуменюк

Найкращі хірурги! Найкращі анастезіологи! Найкращі медсестри! Дякую за вашу працю і низький уклін!!!

19.05.2023 14:58
Данилюк В.Г.

Все чудово. Ввічливий персонал, сучасне обладнання, кваліфіковані лікарі. Все це запорука швидкого одужання

14.04.2023 13:31
Нумкіна П.В.

Хочу подякувати за професіоналізм та таку важливу підтримку як медичну, так і морально. Всім велике дякую

24.10.2022 08:48
Ткач Жанна

Ніколи не думала, що зможу отримати приємні враження від лікарні, але це справді так. Стаціонар в Медіком кращий з усіх, які мені довелось побачити за життя. І лікарі тут дуже професійні, не назначають нічого зайвого, не залякують. Моя операція пройшла без ускладнень і відновлення було максимально комфортним, за що я щиро вдячно усьому персоналу клініки.

30.01.2022 20:14
Анастасія Разговорова

Потрібна була гінекологічна операція. До державної клініки звернутися не ризикнула, тому обрала для себе Медіком. Дуже зручно, що тут можна одразу на місці пройти всі необхідні додаткові обстеження і аналізи. Та і сам стаціонар хороший, палати світлі та сучасні, персонал уважний до своїх пацієнтів.

17.09.2021 13:23
Василь Р.

У захваті від хірургічного відділення і стаціонару в МЕДІКОМ! Усе обладнання сучасне, завжди чисто, усе працює. Також хочу подякувати персоналу, який доглядав за мною після операції. Усім, хто був присутній в операційній, низький уклін. Я ще в дитинстві упав з гірки, пошкодив ніс та все життя гугнявив, поки за збігом обставин не потрапив на прийом до Авершина В.І. Пройшов лише місяць після операції, а набряк майже спав, і я дихаю носом.

13.09.2021 10:07
Тетяна

Хочу висловити подяку Авершину В. І. Це чудовий лікар і великої душі людина. Завжди уважний, незважаючи на свою завантаженість, для кожного знаходить час, щоб вислухати скарги, пояснити та розповісти усе по діагнозу. Найголовніше для хірурга - це золоті руки та величезне серце!

20.07.2021 18:48
Анна

Делала в МЕДИКОМ маммопластику. Очень боялась, но красота требует жертв. Валерий Иванович очень внимательный врач, на консультации все подробно объяснял и в процессе реабилитации всегда с участием и сопереживанием относился ко мне и другим пациентам. Уже прошло полгода, ничего не болит, эстетика на 5+, а значит все жертвы были не зря! Одно "но" - трудности, чтобы попасть на прием, приходится записываться за 1-2 недели.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down