exit
search serach
Эндокринология Киева

Ендокринологія Києва

Потрібна консультація ендокринолога в Києві? Збільшилися лімфовузли, відчуваєте перепади настрою, головний біль без явних причин, мучить безсоння, втомилися від стресу та виснажливих буднів? Такі симптоми можуть бути проявами порушень в ендокринній системі вашого організму. Виправити ці порушення здатен тільки професіональний ендокринолог. Лікарі клініки МЕДІКОМ мають високий кваліфікаційний рівень та позитивний досвід в лікуванні найтяжчих випадків, вони допоможуть правильно діагностувати або спростувати захворювання, призначать необхідні дослідження та складуть дієвий план лікування. Щоб захворювання не призвело до більш серйозних наслідків, треба вчасно відвідати лікаря і в жодному разі не займатися самолікуванням. Отримати консультацію лікаря-ендокринолога можна у будь-якому з відділень клініки в районах Оболонь або Печерськ.

Гормональна система - функціональна система, яка тонко реагує на емоційну напругу, перевтому, забруднення навколишнього середовища та інші негативні фактори, які супроводжують життя сучасної людини. Навіть незначні, на перший погляд, симптоми нездужання можуть привести до серйозних наслідків. Саме тому, так важливо своєчасно звернутися до фахівця-ендокринолога за допомогою.

Ендокринологія - наука, що вивчає будову і функції залоз внутрішньої секреції. Ендокринолог - це лікар, який спеціалізується на захворюваннях залоз внутрішньої секреції. Лікарі нашої клініки, перш, ніж призначити лікування або профілактичні заходи, проведуть ретельну діагностику та обстеження органів ендокринної системи, виявлять збої у функціонуванні гормональної системи.

відео: Як проводиться діагностика ендокринологічних захворювань?

Консультація лікаря-ендокринолога важлива, якщо пацієнт скаржиться на один або кілька наступних симптомів:

 • відчуття постійної втоми й зниження працездатності;
 • слабкість у м'язах;
 • сонливість;
 • підвищена нервозність;
 • депресивний стан, плаксивість, виражена образливість;
 • постійне відчуття спраги та сухість у роті;
 • проблеми з концентрацією уваги;
 • зниження продуктивності розумової діяльності;
 • підвищена пітливість;
 • сильне випадання волосся;
 • відчуття «грудки» в області шиї, «почуття обруча»;
 • поліурія, або часте сечовипускання;
 • почуття «тремтіння» або «спека» всередині організму;
 • диспепсичні явища;
 • порушення серцевого ритму;
 • різке схуднення або збільшення маси тіла за короткий період (при тому ж режимі харчування та рухової активності).

На прийомі в ендокринолога важливо розповісти про всі наявні симптоми, навіть якщо вам здається, що вони не мають ніякого відношення до ендокринологічного захворювання. Так, різні порушення з зором, різі в очах, сльозотеча, відчуття «піску» під повіками, світлобоязнь - можуть свідчити про розвиток патології гіпоталамо-гіпофізарної системи, порушення в роботі щитовидних залоз і ін.

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Цукровий діабет
 • Проблеми з надмірною вагою
 • Консультації вагітних з патологією щитовидної залози
 • Остеопороз (лікування і профілактика)
 • Хвороби надниркових залоз: хвороба Аддісона, гіперальдостеронізм, гіперкортицизм, гіпокортицизм, феохромоцитома, пухлина надниркових залоз та ін.
 • Захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи: соматотропна недостатність, гіперпролактинемія, гіпопітуітарний синдром, акромегалія, нецукровий діабет та ін.
 • Патологія щитовидної залози (аутоімунний тиреоїдит, післяродовий тиреоїдит, гіперплазія або гіпоплазія щитовидної залози, вузловий зоб, Базедова хвороба, гіперпаратиреоз, гіпопаратиреоз, а також інші дисфункції щитовидної і паращитовидних залоз)
 • Вікові порушення статевої функції, клімактеричний синдром у жінок, порушення у виробленні статевих гормонів, безпліддя, гіперандрогенія, гінекомастія та ін. (спільно з гінекологами і маммологами)

Діагностика

Хірург-ендокринолог нашого центру проводить діагностику щитовидної залози з використанням пункційної біопсії. Процедура здійснюється під контролем ультразвукового дослідження і допомагає виявити новоутворення.

Кращі ендокринологи Києва проведуть комплексну оцінку клінічних ознак, результатів лабораторних, цитологічних і ультразвукових досліджень, даних комп'ютерної томографії, ехоенцефалографії, магнітно-резонансної томографії, сонографії та інших досліджень.

Новітні досягнення в ендокринології дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях їх розвитку. Для підтвердження діагнозу можливе проведення безперервного моніторингу глюкози та функціональних проб.

Эндокринология Киев
Эндокринология в Киеве

Лікування

На прийомі в ендокринолога вам:

 1. Підберуть дозу цукрознижувальних препаратів і проведуть корекцію дози інсуліну при цукровому діабеті.
 2. Призначать лікування при ускладненнях цукрового діабету (діабетична полінейропатія, діабетичний гепатоз, рекомендації по харчуванню – стіл № 9).
 3. Призначать замісну гормональну терапію при патології щитовидної залози.
 4. Призначать лікування метаболічного синдрому (ожиріння, гіпертонічна хвороба, гіперхолестеринемія, підвищення рівня глюкози в крові).

В клініці МЕДІКОМ ви можете пройти обстеження на новітній апаратурі, здати всі необхідні аналізи й дізнатися в найкоротший термін відповіді, отримати професійну консультацію і пройти курс ефективного лікування. Вартість консультації ендокринолога можна дізнатися на офіційному сайті клініки МЕДІКОМ або скориставшись послугами кол-центру.

Лікарі

Висококваліфіковані ендокринологи Києва та України готові провести корекцію гормонального статусу, повернути вам і вашим близьким здоров'я, забезпечити стабільну і тривалу ремісію, допомогти попередити розвиток важких захворювань. 

Кваченюк Андрій Миколайович
Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, доктор медичних наук
comment 23
Кваченюк Дмитро Андрійович
Лікар-ендокринолог, дитячий ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
comment 0
Марунчин Наталія Андріївна
Лікар-ендокринолог другої категорії, кандидат медичних наук
comment 3
Потолочна Майя Дмитрівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 10
Рикова Олена Іванівна
Лікар-терапевт вищої категорії, ендокринолог
comment 7
Яшина Олена Григорівна
Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
104. Консультація ендокринолога

789 грн

Більше Згорнути down
1548. Консультація ендокринолога Кваченюка А.М.,професора д.м.н. - первинна

1819 грн

Більше Згорнути down
1663. Консультація ендокринолога Кваченюка А.М.,професора д.м.н. - повторна

999 грн

Більше Згорнути down
3077. Консультація ендокринолога повторна

598 грн

Більше Згорнути down
4041. Консультація ендокринолога експерта Крапівнер М.М.

969 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3107. Цитологічне дослідження пунктату щитоподібної залози

415 грн

Більше Згорнути down
187. Ультразвукове дослідження щитоподібної залози

669 грн

Більше Згорнути down
4043. * Цілодобовий безперервний моніторінг рівня глюкози 5 діб

4799 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

436 грн

Більше Згорнути down
354. Тестостерон загальний

519 грн

Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

519 грн

Більше Згорнути down
219. Глікемічний профіль

342 грн

Більше Згорнути down
222. Глюкозотолерантний тест (ГТТ)

353 грн

Більше Згорнути down
220. Глікований гемоглобін A1c

457 грн

Більше Згорнути down
Програми
1353. Індекс вільного тестостерону

766 грн

Більше Згорнути down
Операції
4169. * Гемітіреоїдектомія

15870 грн

Більше Згорнути down
4170. * Гемітіреоїдектомія тотальна

19600 грн

Більше Згорнути down
4171. * Тиреоїдектомія

18200 грн

Більше Згорнути down
4172. * Тиреоїдектомія з лімфодисекцією

24200 грн

Більше Згорнути down
4173. * Адреналектомія – видалення наднирника

29600 грн

Більше Згорнути down
4174. * Паратиреоїдектомія

18200 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3094. Пункційна біопсія щитоподібної залози

1939 грн

Більше Згорнути down

Виклик лікаря додому

Лікарі-ендокринологи клініки МЕДІКОМ мають багаторічний досвід роботи з різними віковими категоріями. У нас ви можете скористатися послугою ендокринолог за викликом.

Вiдгуки

18.04.2019 12:56
Злата

У меня сахарный диабет второго типа, дочка заставила пойти на прием в клинику Медиком к врачу-эндокринологу Калашниковой Жанне Васильевне. Не люблю врачей и всю жизнь их боюсь, а тут с первых минут ощутила понимание и очень доброжелательное отношение, как со стороны всего коллектива, так и в частности моего врача, огромное спасибо за чуткое и профессиональное отношение, лояльность и терпение! Наблюдаюсь у нее уже около 2 месяцев, прописанная ею диета при сахарном диабете помогает и сегодня могу сказать, что так хорошо никогда себя не чувствовала! Огромное спасибо!

11.03.2019 21:08
Галина

За несколько месяцев набрала почти 20 кг, это как то ну очень быстро, к тому же в последнее время я какая то стала вялая. Обратилась к эндокринологу Мацюк Наталье Николаевне, которая назначила гормональное исследование. Оказалось, что есть сбой в гормонах щитовидки. Доктором было назначено лечение, а также дробная диета. Но на этапе 90 кг. вес перестал уходить, поэтому я снова обратилась к Наталье Николаевне и она порекомендовала такую процедуру, как установка внутрижелудочного баллона. Цена вполне адекватная, а в связи со здоровьем, спортом мне нужно заниматься очень осторожно. Благодаря ее рекомендации и грамотному лечению, мой вес сейчас 79 кг. Спасибо за то что вернули чувство комфорта и здоровье моему телу!

01.02.2019 19:25
Роман

Клиника Медиком это является одной из лучших в области эндокринологии. В Киеве, хоть он и большой, я оббегал множество больниц и только тут нашел подходящего врача. Наблюдаюсь у доктора Мацюк Натальи Николаевны больше года на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Там всегда ко мне внимательно относятся, а своего врач-специалиста знаю уже несколько лет. Ее рекомендации мне помогают. Раньше у меня скакало давление и отекали ноги. Благодаря лечению, мое состояние стабилизировалось и количество сахара в крови нормализовалось.

14.12.2018 11:32
Лика

Искала по отзывам самую лучшую клинику, с высококлассными специалистами в сфере эндокринологии. В Киеве полно предложений, но я выбрала клинику “Медиком” по отзывам и обратилась к ним. Пришла в назначенное время. Эндокринолог направила на УЗИ щитовидной железы, цена которого составила 609 грн. После этого и еще нескольких анализов мне была назначена пункция щитовидной железы. Цена на эту процедуру не дешевая, но здоровье дороже. Пункцию делал опытный врач-хирург-эндокринолог Кваченюк Андрей Николаевич. Как это выглядело. Я зашла в кабинет. Врач посмотрел на результаты анализов и фото из результатов УЗИ. Потом я прилегла на кушетку и по сути врач делает укол, только он не вводит лекарство, а наоборот делает забор тканей из узла. Занимает все вместе это дело не более 5 минут. Процедура по болевым ощущениям идентична уколу. Только укол еще более неприятен - в тот момент, когда вводят лекарство. А тут самое больное - это сам укол. Как забирается ткань- не чувствуешь. Т. е. больше страшно, чем больно)). Затем место прокола заклеивают. Через какое то время можно снять. Пару дней после этой процедуры я испытывала немного неприятные ощущения, при глотании в основном. Потом все прошло. Через несколько дней пришла за результатами с расшифровкой. Огромное спасибо Андрею Николаевичу за четкость и профессионализм в проведении процедуры.

28.09.2018 16:14
Женя

Несколько лет страдаю от того что у меня остеопороз, лечение которого длится уже не один месяц. Больниц сменил тьма тьмущая, результат всегда временный, только деньги выкидываю. В клинике Медиком я лечусь последние несколько месяцев. Очень радует результат, которого мы добились с моим лечащим врачом Калашниковой Жанной Васильевной за все это время. На мне не ставят крест и дают надежду на выздоровление. Все слаженно и систематично работает в этом центре, каждый занят своим. Все как часы и я соответственно доволен.

09.06.2018 13:41
Степан

Кто такой эндокринолог я знать не знал, но в последние пол года у меня была какая то вечная усталость, потеря веса и аппетита, мышечная слабость. Все эти симптомы не давали нормально жить, поэтому я обратился к терапевту, а она меня направила к эндокринологу. Мацюк Наталья Николаевна направила на анализы, после изучения которых поставила диагноз - хроническая надпочечниковая недостаточность. Доктор назначила гормональное лечение. Чувствую себя спустя 3 месяца гораздо лучше!

25.04.2018 18:37
Алексана

С моим диабетом крайне важно наблюдаться у хорошего врача. Калашникову Жанну Васильевну мне посоветовала подруга. Уже на первом приеме поняла, что она тот врач, который мне нужен. У нее всегда понятные объяснения и грамотные, обоснованные назначения, которые дают отличный эффект. Мне очень хорошую терапию подобрала и объяснила чем лечить сахарный диабет, сахар стал снижаться, самочувствие улучшилось. Сейчас вообще практически ничего не напоминает о болезни. То, что она для меня сделала, очень ценно, я думала, что болезнь не даст мне нормально жить, но сейчас понимаю, что это не так. Просто нужен подход и знания, как у Калашниковой. Она смогла для меня найти решения, за что я ей безмерно благодарна.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down