exit
search serach
ТУР простати
4354. * ТУР простати біполярний 1 категорії складності
17900 грн.
Більше Згорнути down

Трансуретральна резекція (ТУР) простати у Києві

У вас виявили аденому чи інше новоутворення передміхурової залози? Вам необхідно провести ТУР простати і ви шукаєте досвідченого хірурга? Трансуретральна резекція (ТУР) простати у Києві за міжнародними стандартами може виконуватися досвідченими фахівцями клініки МЕДІКОМ. Ця хірургічна методика є найефективнішою, дозволяє швидко усунути симптоми патологічного процесу та повернути сечовипускання до норми протягом кількох днів.

ТУР простати — це ендоскопічна хірургічна методика для видалення передміхурової залози через уретру, в яку вводиться тонка трубка з камерою та освітлювальним приладом. Виконання розрізів для цієї операції не потрібно. ТУР проводиться після госпіталізації хворого до стаціонару у відділення урології. Завдяки застосуванню цієї малоінвазивної хірургічної методики тривалість реабілітації хворого суттєво скорочується.

Що таке ТУР простати

Здорова передміхурова залоза оточує тканини уретри і виробляє особливу рідину, яка поєднується зі спермою, забезпечуючи життєздатність сперматозоїдів в еякуляті. При її збільшенні тканини сечівника стискаються і провокують різні проблеми з виділенням сечі. Усунути перешкоди для її нормального відтоку із сечового міхура можна лише за допомогою видалення частини або всіх тканин передміхурової залози.

ТУР передміхурової залози — це трансуретральна резекція частини або всіх тканин простати при захворюваннях, які супроводжуються її незворотним збільшенням та помірними або важкими проявами порушення сечовипускання та інших функцій сечостатевої системи. Операція виконується за допомогою спеціального ендоскопічного інструменту — резектоскопа, який оснащений освітлювальним та оптичним пристроєм для візуального спостереження за виконанням маніпуляцій на моніторі. Ендоскопічний прилад у вигляді трубки виводиться через просвіт уретри. Необхідні інструменти вводять через резектоскоп, і виконання розрізів на черевній стінці не потрібно. При ТУР всі рухи, які робить хірург, контролюються за допомогою системи візуалізації, і завдяки цьому досягається їхня максимальна точність.

Операція ТУР проводиться за допомогою моно- або біполярної методики. У першому випадку застосовується однополюсний електрод, у другому — двополюсний.

Метод трансуретральної резекції передміхурової залози по праву вважається «золотим стандартом» лікування аденоми простати та деяких інших патологій. Ця операція є щадною, дуже рідко призводить до ускладнень, допомагає пацієнтові швидко відновлюватися та застосовується у 90 % випадків.

ТУР простати
уролог тур
Відкрити Згорнути down

Показання до проведення ТУР простати

Необхідність виконання трансуретральної резекції передміхурової залози може виникати при появі таких симптомів порушення сечовипускання:

 • термінові та часті позиви;
 • підвищення частоти позивів у туалет вночі;
 • утрудненість виділення сечі;
 • тривале, уривчасте та повільне виділення сечі;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура.

ТУР простати, показання до якої визначаються після проведення всебічної урологічної діагностики, виконується при таких захворюваннях, як:

Відкрити Згорнути down

Іноді ТУР виконується для профілактики або лікування ускладнень, що виникають через порушення відтоку сечі при частому повторенні інфекційних захворювань сечостатевої системи, травмах нирок і сечового міхура, крові в сечі або конкрементах в сечовому міхурі.

 

Протипоказання

Протипоказаннями до проведення ТУР простати є такі патології та стани, як:

 • будь-які гнійно-запальні процеси;
 • гострі захворювання сечостатевої системи;
 • порушення системи згортання крові;
 • великий розмір простати (понад 150 см3);
 • наявність водія ритму серця (для монополярної методики);
 • виражена патологія тазостегнових суглобів, яка заважає пацієнту зайняти необхідне для виконання операції положення;
 • декомпенсований стан хворого на фоні соматичних захворювань.

Наявність протипоказань визначається лікарем-урологом персонально після аналізу всіх даних діагностичних досліджень.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до ТУР аденоми простати

Перед підготовкою до ТУР простати пацієнт проходить у клініці МЕДІКОМ повне обстеження для виявлення показань та протипоказань до операції:

Відкрити Згорнути down

За потреби призначаються консультації терапевта, ендокринолога, гематолога та інших профільних спеціалістів.

Операція виконується під загальним наркозом чи спінальною анестезією. Для визначення максимально безпечного способу знеболювання проводиться консультація анестезіолога.

Перед ТУР операцією на простаті пацієнту необхідно:

 • За 7-10 днів до втручання припинити прийом препаратів, що розріджують кров: вітаміну Е, ібупрофену, аспірину, варфарину, напроксену, плавіксу (клопідогрелю) тощо.
 • Припинити прийом їжі та рідини за 8-10 годин до операції. Вранці перед операцією можна прийняти призначені лікарем препарати, запиваючи їх невеликим об'ємом води.
 • Увечері напередодні провести очисну клізму, прийняти гігієнічний душ і поголити волосся з лобка та промежини.
 • Перед сном прийняти препарати, які призначив анестезіолог.

Перед транспортуванням пацієнта в операційну на каталці виконується премедикація.

операція ТУР простати

Відкрити Згорнути down

ТУР аденоми простати: перебіг операції

Перед операцією пацієнт укладається на спеціальне крісло. Для знеболювання проводиться спінальна анестезія чи загальний наркоз.

При ТУР простати, техніку та обсяг якої хірург визначає до операції, у просвіт сечовипускального каналу вводиться резектоскоп. Цей ендоскопічний прилад є оптико-волоконною трубкою з діаметром близько 1 см і довжиною 30,5 см. У його просвіт вводиться електрична петля, за допомогою якої лікар відсікає або випаровує тканини простати і припікає кровоносні судини. Тканини залози зрізаються пошарово і потім видаляються за допомогою помпи. Накладення швів не потрібне.

Тривалість операції становить від 1 до 1,5 годин.

Відкрити Згорнути down

ТУР операція на простаті: післяопераційний період

Після завершення втручання в сечівник встановлюється катетер Фолея, який залишається в ньому на 1-3 дні для відтоку сечі. Його присутність може спричинити появу спазмів сечового міхура. Вони бувають болючими і можуть усуватися за допомогою призначених знеболювальних засобів. Катетер видаляється до або після виписки зі стаціонару. Для профілактики інфікування призначаються антибіотики.

Виписка із стаціонару проводиться через 1-3 дні. Пацієнту надаються необхідні рекомендації для прискорення реабілітації після ТУР простати та призначаються дати контрольних оглядів у уролога.

Відновлення після ТУР простати

Після виписки прооперованому слід дотримуватися деяких правил:

 • до завершення реабілітації відмовитися від різких рухів, підйому великої ваги, напруги м'язів нижньої частини тіла, керування важкими технічними пристосуваннями та керування автомобілем;
 • вводити у щоденне меню продукти для профілактики закрепів та приймати проносні при порушенні випорожнень;
 • приймати за день до 8 склянок негазованої води для покращення промивання сечового міхура;
 • повертатися до статевого життя лише після дозволу лікаря;
 • виконувати рекомендовані спеціалістом вправи для зміцнення м'язів тазового дна;
 • прийом препаратів, БАДів або лікарських трав обов'язково обговорювати з лікарем, оскільки деякі з них можуть спричинити кровотечу;
 • регулярно приходити на контрольні огляди до уролога.

Реабілітація після операції ТУР простати триває близько 2 місяців.

 

Результати та ефект

Виведення сечі відновлюється відразу після операції. Протягом тижня після видалення катетера чоловік може відчувати дискомфорт чи біль під час сечовипускання. Потім ці неприємні прояви поступово слабшають та самоусуваються.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після ТУР простати

Наслідки операції поділяють на ранні та пізні ускладнення після ТУР простати.

До ранніх ускладнень відносять такі порушення, як:

 • кровотеча;
 • інфекції;
 • порушення сечовипускання;
 • ТУР-синдром.
Відкрити Згорнути down

До пізніх ускладнень після ТУР простати відносять такі патології, як:

 • еректильна дисфункція;
 • ретроградна еякуляція;
 • нетримання сечі;
 • звуження уретри;
 • рубці на сечовому міхурі з розвитком непрохідності сечі.

Повторна операція через 5 років потрібна приблизно 10 % пацієнтів. Втручання для усунення рубців сечовому міхурі може виконуватися через рік після ТУР. Для усунення стриктур уретри зазвичай достатньо процедур із розтягування, які можуть проводитись у кабінеті лікаря.

Ризик ускладнень після ендоскопічного видалення простати зводиться до мінімуму, оскільки в клініці МЕДІКОМ операція виконується досвідченими урологами і проводиться за допомогою інноваційної апаратури. Дізнатись про результати ТУР простати за відгуками пацієнтів можна у відповідному розділі сайту.

Відкрити Згорнути down

Переваги ТУРП у нашій клініці

 1. Багаторічний досвід роботи оперуючих урологів.
 2. Персональний підхід до кожного пацієнта.
 3. Застосування інноваційної діагностичної та хірургічної апаратури експертного класу.
 4. Гарантія стерильності.
 5. Проведення втручання в обладнаній за стандартами JCI операційній.
 6. Цілодобовий контроль за станом пацієнта.
 7. Комфортабельність палат.
 8. Конфіденційність.
 9. При виконанні ТУР простати ціна та якість оптимально поєднуються.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Який наркоз застосовується під час операції ТУР?

Для знеболювання ТУР може застосовуватись загальний наркоз чи спінальна анестезія. Метод знеболювання визначає анестезіолог після огляду хворого. Лікар вибирає максимально безпечний спосіб анестезіологічного супроводу з огляду на всі дані про особливості стану здоров'я пацієнта.

Чому після ТУР простати тримається температура?

Субфебрильна температура після ТУР може спостерігатися протягом 3-4 діб після операції через травмування тканин. У тих випадках, коли температура тримається триваліший період або підвищується вище 37,5-38 °C, пацієнту слід звернутися за консультацією до уролога або терапевта. Для з'ясування причин ускладнень призначаються аналізи, УЗД та інші методи діагностики.

Чи потрібно робити біопсію після ТУР простати?

Біопсія після ТУР простати проводиться за показаннями, які встановлює лікар. Процедура виконується, якщо після операції необхідно уточнити стадію захворювання при схильності до злоякісної пухлини або при отриманні результатів аналізу на онкомаркери, що вказують на підвищення простатичного специфічного антигену.

Де виконують ТУР при аденомі простати?

Вам необхідно зробити ТУР простати та шукаєте досвідчених фахівців у Києві? Звертайтесь до підрозділу клініки МЕДІКОМ на Оболоні, зателефонувавши за вказаним на сайті номером або заповнивши спеціальну форму для онлайн-запису або замовлення зворотного зв’язку. Оператори контакт-центру швидко зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання про ТУР простати та ціну операції.

comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург

Вартість ТУР простати

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Операції
4355. * ТУР простати біполярний 2 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4356. * ТУР простати біполярний 3 категорії складності

27300 грн

Більше Згорнути down
4920. * ТУР простати монополярний 1 категорії складності

17900 грн

Більше Згорнути down
4921. * ТУР простати монополярний 2 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4922. * ТУР простати монополярний 3 категорії складності

27300 грн

Більше Згорнути down
5186. * ТУР передміхурової залози 1 категорія складності при онкопатології

27600 грн

Більше Згорнути down
5187. * ТУР передміхурової залози 2 категорія складності при онкопатології

43200 грн

Більше Згорнути down
Супутні послуги
Check-up для чоловіків
Check-up для чоловіків
Урология
Консультація уролога
УЗИ предстательной железы
УЗД передміхурової залози
PSA
Аналіз ПСА

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

29.08.2023 23:02
Вадим

Лечил свои проблемы с простатой в клинике Медиком. Мои впечатления - абсолютно положительный. Только сам на себя зол, почему я запустил свое заболевание до сложной стадии.

04.03.2023 10:50
Роксолана О.

Від імені чоловіка дякую хірургам Медікома за вдалу операцію. Хоча прогнози були й не дуже добрі, але результат обнадійливий. Зараз проходимо невелику реабілітацію.

30.09.2022 20:43
Валерій Олександрович

Вдячний досвідченому урологу Саввіну Костянтину Едуардовичу, який провів мені операцію ТУР простати і все пройшло без ускладнень. Цього лікаря та клініку рекомендую всім.

23.07.2022 19:55
Стас

Я довго страждав від аденоми простати, і мені призначили ТУР. Все пройшло без ускладнень. Ціна операції чимала, але за якість можна заплатити. Владислава Івановича раджу всім! Дякую йому.

19.02.2022 21:10
Максим

В клініці Медіком допомогли мені позбутися аденоми. Сподіваюся назавжди. Уролог після прийому призначив мені чимало діагностичних процедур, але швидко їх виконав. Результати показали, що потрібна операція ТУР. Усі на рівні. Хірургу-урологу та всьому персоналу клініки дякую! Тепер спостерігатимуся тільки у вас.

03.12.2021 12:35
Николай

Хочу выразить свою признательность Саввину Константину Эдуардовичу. Меня долго беспокоили нарушения мочеиспускания и после обследования в клинике МЕДИКОМ врач выявил аденому. Диагностика заняла совсем немного времени и мне предложили лечь в стационар. Операцию ТУР проводил Константин Эдуардович. Это очень опытный уролог, который не только асс в хирургии, но и умеет находить нужные слова для подготовки больного к операции и лечению после нее. Все прошло без осложнений. Меня выписали через 2 дня. Уже через 10 дней я вышел на работу. Я регулярно приходил на осмотры к врачу и выполнял назначения. Осложнений у меня не было, эрекция не нарушилась. Восстановился я достаточно быстро. Дальше я буду наблюдаться только у этого врача. Клинику буду рекомендовать всем. Там чисто, комфортно, ко всем пациентам относятся внимательно. Я понял, что шутить со здоровьем нельзя и откладывание обращения к врачу до добра не доведет. Очень рад, что у меня не было рака. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 6 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down