exit
search serach
Видалення грудок Біша у Києві

Видалення грудок Біша у Києві

Бажаєте зробити вилиці більш окресленими та витонченими? Ви помічаєте зайву повноту обличчя? Звернення до досвідченого пластичного хірурга допоможе виправити ці недоліки максимально ефективно та акуратно. Для видалення грудок Біша у Києві варто звернутися до клініки МЕДІКОМ, у якій працюють досвідчені фахівці та застосовуються інноваційні технології з мінімальною інвазивністю та доведеною ефективністю.

Грудки Біша — це незначна естетична проблема, якої легко позбутися назавжди. Видалення грудок Біша за часом становить лише 30–60 хвилин. Операційна процедура призведе до того, що обличчя виглядатиме молодшим, підтягнутим і витонченим.

 

Що таке жирові грудки Біша?

Грудки Біша є локальними скупченнями жирової тканини, які симетрично розташовані в середній третині обличчя під вилицевою кісткою. Вони найрозвиненіші у немовлят і призначені для полегшення процесу ссання, а жирові тканини спрощують ковзання та забезпечують амортизацію м'язових волокон. У процесі дорослішання об'єм грудок Біша зменшується, але вони не зникають. Тому їхнє видалення призводить до зменшення об'єму середньої зони обличчя та відповідно до більшого контурування вилицевої кістки.

Відкрити Згорнути down

Показання до видалення грудок Біша

Фахівці виділяють такі показання до видалення грудок Біша:

 • необхідність зробити вилиці більш вираженими;
 • необхідність зменшити об'єм середньої третини обличчя.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Перед видаленням грудок Біша протипоказання визначаються лікарем під час огляду пацієнта. Пластичний хірург знайомиться з анамнезом та обов'язково призначає низку діагностичних процедур.

пластика обличчя

Відкласти операцію або відмовитися від видалення грудок Біша варто у разі виявлення таких станів та патологій, як:

 • гострі захворювання та інфекції;
 • ускладнення хронічних хвороб;
 • вагітність та період годування груддю;
 • цукровий діабет;
 • коагулопатії;
 • психічні розлади;
 • ВІЛ;
 • онкологічне захворювання;
 • наявність інфекційних процесів у ротовій порожнині (карієс, тонзиліт, ангіна тощо);
 • епілепсія;
 • тяжкий перебіг патологій серця та судин, печінки, нирок та інших внутрішніх органів.
Відкрити Згорнути down

Абсолютні протипоказання визначаються хірургом індивідуально в кожному клінічному випадку.

 

Підготовка до операції

Перед видаленням грудок Біша хірург проводить огляд, збирає анамнез та призначає низку діагностичних процедур:

Відкрити Згорнути down

У разі необхідності в клініці МЕДІКОМ проводяться консультаційні огляди кардіолога, ендокринолога та інших профільних фахівців.

Після відхилення протипоказань пластичний хірург пояснює пацієнту, як видаляють грудки Біша і яких правил варто дотримуватися під час реабілітації. Лікар визначає дату операції та госпіталізації в стаціонар на Оболоні. Вибір методу знеболювання підбирається індивідуально з урахуванням побажань пацієнта. Операція здійснюється з використанням місцевої або загальної анестезії. У разі вибору загальної анестезії потрібна консультація анестезіолога.

Відкрити Згорнути down
Анестезіологія
Анестезіологія
Косметология
Косметологічний кабінет
Пластична хірургія
Пластична хірургія
передопераційне обстеження
Пакети передопераційних обстежень

Як проходить операція з видалення грудок Біша?

Послідовність дій під час даного хірургічного втручання чітко прописана та не має виняткових особливостей. Спочатку для отримання ефекту знеболювання проводиться анестезія. Щоби видалити грудки Біша, хірург робить мініатюрний розріз (не більше 10 мм) із внутрішньої сторони щоки. Відразу після усунення грудок Біша розріз ушивається ниткою, що саморозсмоктується.

Видалення грудок Біша у Києві

Відкрити Згорнути down

Рекомендації після видалення грудок Біша

Після завершення операції пацієнта відправляють до палати, і він залишається під контролем лікарів до закінчення дії препаратів для наркозу. Коли операцію проведено під місцевою анестезією, пацієнт може одразу залишити стаціонар.

Протягом кількох днів після операції на обличчі наявний набряк і можуть бути невеликі гематоми, які зникають самостійно через 3–14 днів. Також може відчуватися незначне оніміння в області щік.

Реабілітація після видалення грудок Біша не займає багато часу. Для швидкого відновлення та профілактики ускладнень необхідно дотримуватись низки рекомендацій:

 • вживати їжу та напої кімнатної температури;
 • регулярно полоскати ротову порожнину розчином антисептика;
 • знизити навантаження на жувальні м'язи, припинити вживання твердої їжі в перші кілька днів після операції;
 • відмовитись від теплових процедур.
Відкрити Згорнути down

Тривалість дотримання зазначених правил та обмежень під час реабілітації обговорюється з лікарем.

 

Результати після видалення грудок Біша

Ефект операції помітний уже через 2–3 тижні (після остаточного сходження набряку). Абсолютний результат відзначається через 1,5–2 місяці: щоки зменшуються в об'ємі, відновлюється обрис вилиці, обличчя виглядає помолоділим. А у відгуках про видалення грудок Біша можна дізнатися враження самих пацієнтів про медичну методику та її впровадження.

Видалення грудок Біша у Києві

Відкрити Згорнути down

Видалення грудок Біша: ускладнення після операції

У більшості випадків, у разі дотримання пацієнтами показань пластичного хірурга значних негативних наслідків видалення грудок Біша не спостерігається. Тільки в окремих випадках можливе виникнення гематоми.

Відкрити Згорнути down

Переваги видалення грудок Біша у нашій клініці

 1. Висока кваліфікація пластичних хірургів.
 2. Індивідуальний підхід.
 3. Застосування сучасного обладнання діагностики.
 4. Найкращі хірургічні інструменти та витратні матеріали.
 5. Оснащена за стандартами JCI операційна.
 6. Ретельне дотримання стерильності.
 7. Якісне та безпечне знеболювання.
 8. Наявність відділення реанімації для надання невідкладної допомоги.
 9. Комфортні умови в палатах.
 10. Прийнятні ціни.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

З якого віку видаляють грудки Біша?

У разі наявності показань грудки Біша можуть видалятися з 18 років. При цьому основна категорія пацієнтів — це люди 18–30 років із гарним тонусом та еластичністю шкіри для ефекту покращеного контуру губ.

Чи можна прибрати грудки Біша масажем?

Ні. За допомогою різних видів масажу та апаратних методик, які використовують косметологи, прибрати грудки Біша неможливо. Максимальний результат досягається тільки за допомогою та пластичної хірургії. Операція виконується пластичним хірургом, не вимагає тривалої реабілітації та дає пролонгований результат.

Чи можуть повернутися грудки Біша після видалення?

Після хірургічного видалення грудок Біша ймовірність їхньої повторної появи відсутня. Якісно проведена досвідченими спеціалістами процедура допомагає назавжди позбутися вказаної естетичної проблеми.

Чи можна грудки Біша прибрати ліполітиками?

Грудки Біша можуть частково усувати за допомогою ін'єкційного введення ліполітиків непрямої дії. Підбір препаратів здійснюється після діагностики. Ін'єкції робляться кілька разів з інтервалом 7–10 днів. Після введення ліполітиків необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря для зменшення набряків. Процедура ліпофілінгу покращує стан шкіри, а вилиці стають більш рельєфними. Проте, ін'єкційні методики не дають такого довгострокового результату, як хірургічне видалення.

Хто виконує видалення грудок Біша?

Бажаєте видалити грудки Біша у Києві та шукаєте досвідченого пластичного хірурга? Звертайтеся до підрозділу клініки МЕДІКОМ на Оболоні, зателефонувавши за розміщеним на сайті номером або заповнивши спеціальну форму для зворотнього дзвінка чи онлайн-запису. Оператори контакт-центру швидко зв'яжуться з вами, нададуть відповідь на всі питання про видалення грудок Біша, ціну операції та умови перебування в стаціонарі, а також запишуть вас на прийом до пластичного хірурга на зручний час.

comment 13
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість видалення грудок Біша

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
Більше Згорнути down

Вiдгуки

21.01.2022 10:48
Марина

У меня очень пухлые щеки с детства и я не знала, как избавиться от этого недостатка. Проводила разные виды массажа и аппаратная процедура была, но эффект оказался незначительным и недолгим. Помог случай. Мне посоветовали обратиться в клинику МЕДИКОМ на Оболонской набережной дом 9, и я попала в надежные руки Гаврилова Григория Александровича. Он порекомендовал мне простую и эффективную операцию по удалению комков Биша. В клинике очень быстро я прошла все необходимые анализы, противопоказаний к операции у меня не было. Операция была проведена быстро, и я совсем не чувствовала боли. Выписали меня уже на следующий день. Я строго выполняла все назначения врача и у меня не появилось никаких осложнений. Эффект был заметен уже через неделю, когда немного сошел отек. Через 2-3 недели результаты стали более явными и с каждым днем они только улучшались. Я очень довольна. Никогда не думала, что у меня будут такие красивые и рельефные скулы. Мне нравится смотреть на свое отражение в зеркале и многие знакомые делают мне комплименты. Клинику я теперь рекомендую всем знакомым. Григорий Александрович, спасибо вам! Вы не просто профессионал, а маг и чародей!

17.12.2021 18:03
Валерия Николаевна

Хочу поблагодарить Авершина Валерия Ивановича за его профессионализм! Как же мне надоели мои обвисшие щеки бульдога и как они меня расстраивали! Подруга порекомендовала клинику Медиком, и я попала в нужное место, в котором мне вернули уверенность в себе и немного молодости. Хирург посоветовал мне простую, но очень эффективную операцию по удалению комков Биша. Результат впечатляет! Валерий Иванович, спасибо вам от души! Благодарна и всему персоналу клиники. Вы самые лучшие!

01.11.2021 20:26
Владимир Онищенко

В моей профессии важна внешность и мне порекомендовали обратиться в клинику МЕДИКОМ на Оболони. После осмотра Авершин Валерий Иванович посоветовал удалить комки Биша. Я быстро прошел подготовительные обследования и анализы, а потом мне провели операцию. В целом я доволен результатом. Лицо стало более молодым и волевым. Мне нравится. Благодарен Валерию Ивановичу за его мастерство. Клиника неплохая, наверное, буду обращаться еще.

30.09.2021 16:59
Алина

Я так хотела иметь красивые скулы и утонченный овал лица, но очень боялась пластических хирургов и, как оказалось, зря! Гаврилов Григорий Александрович, который работает в клинике МЕДИКОМ, помог мне воплотить свои мечты в реальность. Он удалил комки Биша, и я довольна результатом. Григорий Александрович, пусть сбываются и ваши мечты! Спасибо вам!

Показати ще 1

arrow

Всього 4 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down