exit
search serach
Трихологія на Печерську і Оболоні
3980. Консультація дерматолога-трихолога (без мікровідеодіагностіки)
1170 грн.
Більше Згорнути down

Трихологія Києва

Щодня наше волосся піддається впливу негативних чинників, які ведуть до лупи, себореї, алопеції та інших небажаних проявів. Трихолог на Оболоні та Печерську в м. Київ в клініці МЕДІКОМ допоможе провести детальне обстеження волосяного й шкірного покриву голови. Трихолог — це лікар-дерматолог, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням хвороб волосся й шкірного покриву голови. Їх же вивчає розділ дерматології — трихологія волосся.

Відкрити Згорнути down

За даними трихології, консультація трихолога та діагностика волосся потрібна при:

 1. Себореї.
 2. Різних видах облисіння.
 3. Трихоклазії (ламкості волосся).
 4. Будь-яких негативних факторах впливу на волосяний і шкірний покриви голови.

Консультація трихолога в м. Київ в клініці МЕДІКОМ включає: збір анамнезу, первинну трихоскопію, призначення лікування.

Відкрити Згорнути down

Випадіння волосся може бути обумовлено цілим рядом причин, які трихологія визначає як негативні чинники:

 • травми голови;
 • алергічні реакції;
 • інфекційні захворювання;
 • часте фарбування волосся;
 • кератинове випрямлення;
 • дефіцит вітамінів й мікроелементів;
 • спадкова схильність
 • захворювання травної системи;
 • хімічне й термічне завивання волосся;
 • неправильна гігієна шкіри голови й волосяного покриву тощо.

Відомо, що для успішного лікування потрібна, в першу чергу, якісна діагностика волосся та шкіри голови. Трихолог (м.Київ, МЕДІКОМ) забезпечить високоінформативну діагностичну процедуру трихоскопії, яка дозволить детально вивчити стан волосся та шкіри голови, а також постійний контроль лікувальних процедур.

Відкрити Згорнути down

Діагностика в трихології

Трихоскопія

Це дерматологічний метод діагностики стану волосся, який проводиться дерматологом-трихологом. Здійснюється трихоскопом, що містить відеокамеру з великою роздільною здатністю. Спеціальна комп'ютерна програма дозволяє трихологу детально розглянути стан волосся, фолікулів, шкіри, оцінити роботу сальних залоз, зробити різні розрахунки для встановлення точного діагнозу. Ця інформація стане незамінною при лікуванні волосся, а також лікуванні захворювань шкіри голови.

Даний метод діагностики дозволяє визначити, з яким саме видом алопеції пов'язана втрата волосся, допомагає проконтролювати якість проведеного лікування.

Трихоскопію можна використовувати з метою вивчення стану волосся, коли необхідно поліпшити їх зростання, зробити густішим і сильнішим. Також, при вирішенні подібних проблем корисне проведення аналізу волосся на мікроелементи.

Трихограма показана і дорослим, і дітям. Дослідження не має протипоказань, не викликає неприємних або болючих відчуттів.

Під час обстеження лікар-трихолог послідовно вивчає волосяну частину голови. Трихоскоп дозволяє змінювати ступінь збільшення, всі дані відеокамера передає на комп'ютер. Спеціальна програма обробляє результати тестування та видає висновок.

Трихограма дає дані про кількість волосся на голові, про втрачене волосся, про стан волосся на всій його довжині, також по ній можна відстежити ефективність проведеної терапії. Дослідження можна проводити “сухим” методом або з використанням імерсії (гель, спирт або фізрозчин).

При підготовці до трихоскопії за 2 тижні до обстеження необхідно виключити будь-які процедури, пов'язані з фарбуванням, застосуванням стайлінгу та ін. Також, перед проведенням дослідження, трихологи не рекомендують мити кілька днів волосся.

При необхідності лікар-трихолог може призначити додаткові методи обстеження:

 • аналіз волосся на мікроелементи;
 • мікровідеодіагностіку;
 • проведення фототрихограми.

Фототрихограма

Це більш чутливий і вдосконалений спосіб обстеження волосистої частини голови. Вона дозволяє дерматологу-трихологу фотографувати потрібні ділянки й здійснювати відповідні розрахунки, визначати структуру стрижня волоса, щільність, діаметр, а також їх відповідність прийнятим нормам. Крім того, трихограма допомагає з'ясувати темпи росту волосся, їх кількість, стан шкіри, наявність запалення і т.д.

Комп'ютерна програма, яка буде задіяна в ході діагностичної консультації трихолога, розраховує відсоткове співвідношення пушкового й термінального волосся, аналізує їх щільність, різницю діаметрів, встановлює число волосин, що ростуть з однієї цибулини.

Відкрити Згорнути down

Устаткування в трихології

У клініці МЕДІКОМ обстеження здійснюється на апараті від компанії FotoFinder Systems GmbH (Німеччина). Цифровий дерматоскоп FotoFinder Medicam 1000, на цей час, є одним з кращих рішень в трихології. Дерматологом буде проведена точна діагностика, після якої, на основі об'єктивних результатів дослідження волосся, фолікулів, шкіри голови, роботи сальних залоз, ви отримаєте ефективне лікування.

Відкрити Згорнути down

Переваги консультації трихолога в нашій клініці:

 1. Використання сучасного діагностичного обладнання.
 2. Надання тестів, фотографій за результатами дослідження клієнту.
 3. Отримання компетентних рекомендацій по догляду за волоссям та шкірою голови на прийомі у трихолога.
 4. Можливість консультування у різних фахівців, а також проходження діагностичних досліджень в одній клініці.
 5. Індивідуальний підхід до розробки ефективних і безпечних лікувальних заходів для швидкого відновлення здоров'я волосся.
 6. Отримання детальної інформації про здоров'я волосся, можливість фіксування та обробки результатів діагностики з використанням комп'ютерних програм.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які аналізи можуть знадобитися трихологу?

Трихолог може призначити такі лабораторні аналізи при проблемах із волоссям: загальний і біохімічний аналізи крові, визначення рівня цукру, вітамінів, мікроелементів, гормонів щитоподібної залози, статевих гормонів, кортизолу у крові, біопсія шкіри волосистої частини голови, мікроскопічне дослідження шкіри голови.

Як підготуватися до первинного прийому у трихолога?

Під час підготовки до прийому у трихолога потрібно утриматися від фарбування волосся протягом двох тижнів, не мити голову протягом доби перед консультацією. У день, на який призначено візит до лікаря, не варто застосовувати косметичні засоби для укладки волосся, використовувати стайлер, щипці для укладання.

Скільки триває прийом у трихолога?

Тривалість консультації у трихолога зазвичай становить 20-30 хвилин. Найтривалішим буде первинний прийом, оскільки лікар збирає анамнез.

Які захворювання і патологічні стани волосся та шкіри голови лікують у МЕДІКОМ?

Захворювання, які лікують трихологи — це алопеція, себорея, грибкові інфекції волосистої частини голови, алергічний дерматит, демодекоз, остіофолікуліт, гіпертрихоз.

Лікарі

Фахівці клініки МЕДІКОМ, які мають кваліфікацію в трихології, підберуть для вас найбільш ефективне лікування волосся та шкіри голови, дадуть рекомендації по догляду за ними, виходячи з їх типу, а також індивідуальних особливостей організму. Всю цікаву для вас інформацію (особливості проведення обстеження, первинної консультації трихолога, ціну на послугу) ви можете отримати, зателефонувавши в наш колл-центр.

comment 24
Приймак Артем Валентинович
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, к.м.н.
comment 12
Делятин Оксана Вячеславівна
Лікар дерматовенеролог, дерматоонколог першої категорії, к.м.н.
comment 6
Єфімова Вікторія Олегівна
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, дерматолог, трихолог

Вартість консультації трихолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3980. Консультація дерматолога-трихолога (без мікровідеодіагностіки)

1170 грн

Більше Згорнути down
3985. Повторна консультація дерматолога - трихолога Приймака А.В. к.м.н.

1200 грн

Більше Згорнути down
Діагностика

Опис

Діагностика утворень шкіри за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопа FotoFinder (виробництво: Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на найбільш ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.

Більше Згорнути down
3862. Цифрова фототрихограма /FOTO FINDER/

1500 грн

Опис

Метод цифрової діагностики стану волосся приладом FOTOFINDER (виробництво Німеччина) дає можливість отримати цінні показники росту волосся: щільність зростання, кількість активно зростаючих волосин, кількість волосяних фолікулів в фазі відпочинку, кількість товстого, тонкого і пушкового волосся та ін. Проводиться для первинної діагностики і для контролю ефекту проведеного лікування в динаміці.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5048. Інтрадермальне введення мед. препарату у волосисту частину голови (без вартості препарату)

1300 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Детский дерматолог
Дитячий дерматолог
Трихоскопия
Трихоскопія
Консультация дерматолога
Консультація дерматолога
Дерматоскопія
Дерматоскопія

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

30.05.2023 21:07
Наталія Леонідівна

Дякую Вікторії Олеговні за терапію! Я дуже комплексувала через невеличку зону облисіння біля потилиці. Різні мазі, креми не допомагали. Нарешті пішла к трихологу в Медіком, де мені провели такий огляд шкіри та волосся, що я й уявити не могла. Наче у якійсь швейцарській клініці! Врешті проблему знайшли, лікування прописали. Вже з лисого місця почали пробиватись косини. Висновки робіть самі.

10.09.2022 12:48
София Одноворченко

Всю жизнь мучилась в перхотью и раздражениями. Ни один крем или лосьон не помогал. В итоге пришла к трихологу. Провели трихоскопию, нашли аллергию на обычный компонент, имеющийся в составе почти любого шампуня. Врач-трихолог посоветовала чем пользоваться дальше. И уже 3 недели я не вспоминаю о своей проблеме. Если кто-то встречался с подобным - теперь будете знать, куда обращаться. Рекомендую трихолога в Медиком!

04.08.2020 06:37
Ольга Лозовицкая

Помимо профессионализма хочу отметить индивидуальный подход к пациенту, чувствуешь себя на приёме легко и непринужденно, 10 летняя дочь теперь по уши влюблена в доктора, по приезду с клиники нарисовала его портрет с надписью Artem is the best doctor in the world!

04.08.2020 06:36
Ольга Лозовицкая

Помимо профессионализма хочу отметить индивидуальный подход к пациенту, чувствуешь себя на приёме легко и непринужденно, 10 летняя дочь теперь по уши влюблена в доктора, по приезду с клиники нарисовала его портрет с надписью Artem is the best doctor in the world!

21.04.2019 12:57
Сергей

Добрый день. Хочу выразить огромную благодарность Приймаку Артему Валентиновичу. Доктор очень внимательно подошел к моей проблеме, все объяснил, показал и рассказала. Был приятно удивлен, когда приехал к нему в Печерское отделение Медиком, могу сказать, что это лучший трихолог Киева, цена консультации соответствует ее качеству. Название услуги, которую мне порекомендовал доктор микровидеодиагностика волос, сначала думал, что какая-то фигня, чтобы деньги скачать, но решил пройти, потому что врач объяснил, что без нее никак не назначит лечение, это как тыкать пальцем в небо. Благодарен ему, что убедил. Также хочу поблагодарить весь персонал в целом, у Вас уютно и комфортно. Успехов Вам и Вашей клинике.

27.03.2019 16:32
Зоя

Клинику МЕДИКОМ и Артема Валентиновича Приймака мне порекомендовала подруга, которая уверила, что мезотерапия для волос у них самая лучшая. Я теперь тоже являюсь постоянным клиентом. Всем советую подбирать уход за волосами только вместе с трихологом. Причем отмечу что трихология по Киеву в этой клинике имеет очень грамотную команду за что огромное спасибо руководству медицинского центра!!!!

16.02.2019 19:45
Марина

Была в эту пятницу в клинике на проспект Героев Сталинграда 6Д, очень удобное расположение. В клинике уютно, ощущение как в детстве, что все хотят тебе помочь. Попала на прием к Приймаку А.В.. Посоветовали его в колл центре, но по отзывам я так поняла, что он тут главный трихолог, а именно такой доктор и нужен был, у меня проблемы с кожей головы. После довольно подробного сбора анамнеза и осмотра, врач назначил анализы, после чего выдал первоначальные рекомендации, а лечение только после необходимого обследования. Оно еще не окончено, но результат заметен

03.12.2018 21:04
Кристи

Проблема перхоти у меня возникла около полу года назад. Как только не изощрялась, но, увы, причина была не в шампуне и не в воде, грибок на голове становился только хуже. Я обратилась в клинику к Артему Валентиновичу, он назначил анализы. По итогу подтвердилась себорея, лечение которой проводилось по совету врача, это: противогрибковые препараты, витамины и специальный шампунь. Еще мне посоветовали соблюдать сбалансированное питание ( то есть никакого или в малых количествах жирного, острого, соленого и консервированного). По возможности избегать стрессов или не слишком бурно на них реагировать. Постоянно укреплять иммунитет организма и не запускать различные очаги воспаления. Для профилактики употреблять витамины и минералы, содержащие цинк, медь и серу, а также витамины групп: А, В, D и Е. Не скажу что быстро, но все же избавилась от этой гадости. И сегодня мои волосы снова полны сил и с меня не сыпется белая труха. Огромное спасибо доктору-дерматологу Приймаку А.В.!

20.09.2018 17:28
Александр

Я лечился в данной клинике - наблюдалось сильное поредение волос. Сходил сначала на консультацию к Приймаку Артему Валентиновичу, и мне предложили сделать специальные анализы при выпадении волос, и пройти основной курс, а еще делать такую процедуру как мезотерапия. Мне здесь очень помогли, еще не закончил лечение, но уже вижу положительный результат. И Вообще хотелось бы отметить, что нигде трихология в Киеве не поставлена как здесь, обращался со своей проблемой и в другие известные, разрекламированные центры столицы, нигде не было такой эффективности

12.05.2018 13:15
Вероника

Хочу выразить благодарность врачу - трихологу Приймаку Артему Валентиновичу. Очень внимательный врач. Настраивает на положительный результат. С таким доктором очень спокойно и надёжно. Именно он порекомендовал сделать цифровую трихоскопию. Могу сказать что уровень этой процедуры здесь очень высокий, так что обращаться бесспорно нужно именно сюда. Это не дешево, но результат того стоит. Огромное спасибо!

13.02.2018 22:58
Валерия

Обратилась к доктору-трихологу первой категории, так как начали активно выпадать волосы, и они были тонкие,.. про блеск я вообще молчу, лечение волос в домашних условиях особого результата не дало. Доктор назначил процедуру фототрихограмму и еще ряд анализов, по результатам рекомендовал лечение. С Приймаком Артемом Валентиновичем очень легко и комфортно, с февраля наблюдаюсь у него и есть хороший результат. Теперь только к нему и знакомым всем советую, именно по его работе могу сказать, что трихоскопия в Киеве на довольно высоком уровне, да и вырвалась значительно вперед, когда то, лет 10 назад обращалась, так что обратилась, что нет, чуть ли не народные методы насоветовали...или может это врач такой

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down