exit
search serach
Загальна хірургія

Загальна хірургія

Більшість людей хоча б раз у житті зверталися до хірурга для діагностики та лікування запальних процесів, пошкоджень м'яких тканин або гнійних ран. Часто проблему можна вирішити консервативними методами. У складніших випадках, щоб зберегти здоров'я людини, потрібне оперативне втручання. 

Загальна хірургія в Києві — широка клінічна практика, до функцій якої належить лікування патологій внутрішніх органів і зовнішніх пошкоджень, що вимагають проведення хірургічної операції на таких відділах:

 • черевна порожнина (шлунок, кишківник, печінка, жовчовивідні шляхи, підшлункова залоза, органи сечостатевої системи);
 • м'які тканини (атероми, ліпоми, нагноєння);
 • заочеревинний простір (нирки та сечовивідні шляхи).

Відділення загальної хірургії в клініці МЕДІКОМ на Оболоні представлене командою висококваліфікованих лікарів-хірургів. Вони вирішують різні хірургічні завдання із застосуванням прогресивних методик, які дозволяють провести операцію з мінімальними фізіологічними та косметичними наслідками. 

видео

Відкрити Згорнути down

Основні напрями роботи клініки загальної хірургії МЕДІКОМ

 • Операції на стравоході та діафрагмі (оперативне лікування діафрагмальних гриж).
 • Хірургія шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, зокрема перфорації та стенози, резекція підшлункової залози, дренування кіст, видалення новоутворень тощо).
 • Операції на печінці та жовчовивідних шляхах (жовчнокам'яна хвороба, пластика, видалення новоутворень тощо).
 • Хірургія молочної залози (резекція, видалення новоутворень, видалення органу).
 • Операції на щитовидній залозі (резекція перешийка, повне або часткове видалення залози, кісти тощо).
 • Пластика зі встановленням сітчастих протезів гриж черевної стінки.

Екстрена (ургентна) хірургія — найважливіший напрям діяльності медичного центру загальної хірургії клініки МЕДІКОМ. Екстрену хірургічну допомогу застосовують, коли встановлений факт загрози життю людини.

Відкрити Згорнути down
Лапароскопия холецистэктомия
Лапароскопічна холецистектомія
Апендектомія
Видалення апендициту
Тиреоїдектомія
Тиреоїдектомія
Мастектомія
Мастектомія
Герніопластика
Лапароскопічна герніопластика
Sleeve-гастректомія
Операція Гартмана
Операція Гартмана
Лапароскопічна резекція шлунка

Екстрені хірургічні захворювання

Відкрити Згорнути down

Клініка загальної хірургії оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє провести оперативне втручання швидко та контролюючи всі необхідні показники стану пацієнта. У клініці можуть проводитися: порожнинні, лапароскопічні, малоінвазивні та ендоскопічні операції за напрямом «загальна хірургія».

Відкрити Згорнути down

Ендоскопічні та лапароскопічні операції

У відділенні загальної хірургії клініки МЕДІКОМ особливе місце займають ендоскопічні операції, що проводяться за допомогою спеціального обладнання та не залишають рубців або інших слідів на шкірі. Помітна особливість такої хірургії — відсутність сильного больового синдрому та нетривалий період відновлення. Використання ендоскопів, оснащених світлодіодним елементом, які передають зображення на екран, дозволяє значно підвищити ефективність оперативного втручання.

лапароскопическая операция
лапароскопия

Одна з найпоширеніших проблем — пахова грижа. У Києві в центрі МЕДІКОМ сучасне лапароскопічне обладнання найкращих світових брендів дозволяє проводити лапароскопічні операції через крихітні проколи, не використовуючи традиційні розрізи.

Лапароскопічна герніопластика — використання спеціальних трансплантатів-«сіток» під час лікування гриж — широко поширена у світовій хірургії практика.

У клініці також проводяться лапароскопічні операції з видалення каменів із жовчного міхура та жовчовивідних шляхів (або, як її ще називають — лапароскопічна холецистектомія, малотравматичне видалення жовчного міхура), видалення апендикса, кіст, розсічення тощо.

Відкрити Згорнути down

Лапароскопія: переваги

Лапароскопічні методи мають свої переваги для пацієнта. Це:

 • мінімальні травми тканин і втрати крові;
 • швидка реабілітація;
 • невеликі проколи замість традиційних розрізів;
 • значне зменшення післяопераційних болей;
 • скорочений термін перебування в клініці.
Відкрити Згорнути down

Переваги загальної хірургії в клініці МЕДІКОМ

Хірургічний стаціонар клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній складається з трьох сучасних операційних (зокрема, одна рентгенозахисна), відділення постанестезіологічної допомоги (Recovery Room). Пацієнтам надається 16 індивідуальних післяопераційних палат. 

палата стаціонара

Вибираєте клініку для проведення планової операції в Києві? Зверніть увагу на переваги стаціонару клініки МЕДІКОМ:

 1. Сучасне діагностичне, лікувальне, наркозне обладнання (виробництво Японії, США, Німеччини, Швейцарії).
 2. Власна лабораторія, що відповідає стандарту ISO, дозволяє швидко пройти передопераційну підготовку.
 3. Постійний контроль за станом пацієнта завдяки поліфункціональній системі моніторингу. 
 4. Швидка реабілітація. Використання новітніх технологій дозволяє значно скоротити перебування в клініці. Водночас багато операцій виконуються за принципом «хірургія одного дня».
 5. Можливість одномоментного проведення операцій, що стосуються різних захворювань або навіть належать до захворювань різних систем. Поєднані операції виконуються переважно лапароскопічним методом.
 6. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Власне ЦСВ (проводиться стерилізація інструменту на місці), системи очищення повітря з hepa-фільтрами тощо. 
 7. Власний банк крові — зберігання компонентів і препаратів крові в належних умовах.
 8. Турбота про комфортне лікування та відновлення. Всі палати відділення загальної хірургії оснащені сучасними функціональними ліжками, системою клімат-контроль, TV, Wi-Fi. Надаються індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, тапочки. Харчування згідно з рекомендаціями лікаря.
 9. Доброзичливе ставлення медичного персоналу, відмінний сервіс і конфіденційність.

Це далеко не всі переваги відділення загальної хірургії в Києві в центрі МЕДІКОМ. І, водночас, цього було б недостатньо, якби в нашій клініці не працювали найкращі лікарі!

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як довго може тривати слабкість після операції?

Тривалість післяопераційної реабілітації та сам процес реабілітації, зокрема наявність загальної слабкості, залежить від типу операції та її обсягів. Також терміни відновлення залежать від особливостей організму пацієнта.

Чому не можна їсти та пити перед операцією?

Підготовка до операційного втручання під загальним наркозом обов’язково включає дотримання інтервалу між останнім прийманням їжі та операцією. Це продиктовано ймовірністю потрапляння вмісту шлунка до легень під час перебування пацієнта в несвідомому стані під анестезією. У звичайному стані природні процеси, що відбуваються в організмі, захищають людину від аспірації (винятком є патологічні стани, зокрема ГЕРХ).

Куди зникає газ після лапароскопічної операції?

Хід лапароскопії передбачає етап, коли більшу кількість газу випускають із черевної порожнини. Це відбувається безпосередньо перед зашиванням проколів. Залишковий газ самостійно всмоктується очеревиною за дві-три доби.

Чи можна «‎вийти» з наркозу під час операції?

Під час кожної анестезії є вкрай незначна ймовірність «вийти» з наркозу в процесі операції. Частота інтранаркозного збереження свідомості (пробудження) серед операцій під загальним наркозом складає 1:19 000. Цей показник дещо змінюється залежно від умов. Завдання лікарів-анестезіологів максимально знизити такий ризик.

У Клініці МЕДІКОМ застосовують сучасні методики контролю глибини анестезії. Це BIS-моніторинг, протокол ведення загальної анестезії ETAG тощо. Водночас наразі немає методів контролю, які на 100 % гарантують неможливість інтранаркозного пробудження.

Поміж чинників передчасного «виходу» з наркозу треба зазначити: належність до жіночої статі, ожиріння, попередні випадки інтранаркозного пробудження, акушерські, кардіоторакальні та ургентні (за життєвими показниками) операції.

Скільки й чому не можна спати після загального наркозу?

Після тривалої операції та загальної анестезії виникають питання післяопераційної безпеки. Сонливість після операції, яка найчастіше зумовлена дією медикаментів, має контролюватись. Часто заборону на сон упродовж двох годин після операції пов’язують із використанням несучасних методів анестезії та з браком можливостей контролю розвитку наслідків наркозу. Зокрема, гіпоксії — стану, коли людина не може самостійно забезпечити себе киснем.

У Клініці МЕДІКОМ приділяють велику увагу безпеці пацієнтів. Наркоз проводиться сучасними препаратами ультракороткої дії. Це унеможливлює їхнє накопичення та шкідливу дію в післянаркозний період.

Після закінчення операції за пацієнтами спостерігає анестезіологічний персонал у палаті післяопераційного пробудження. Після досягнення пацієнтами 10-бального стану за шкалою PRS (Patient Recovery Scale або шкалою Альдрета) вони переводяться в профільні палати.

Стосовно кожного пацієнта анестезіолог дає персональні рекомендації, зокрема щодо часу, коли йому можна спати.

Чому не дають пити після операції?

Раніше потрапляння рідини в організм фізіологічним способом після операції під загальною анестезією асоціювалось із виникненням нудоти та блювоти. У період відновлення після операції (під час виходу з-під дії наркозу) був ризик, що людина може захлинутися. Тому заборонялося пити після операції впродовж двох годин, іноді значно довше.

З розвитком анестезіологічної фармакології та хірургії швидкого відновлення, способів спостереження за прооперованими пацієнтами стало більше, а обмежень для пиття менше. Перед операцією анестезіолог клініки надасть вам персональні рекомендації щодо пиття та харчування. Якщо пацієнт після втручання має сильну спрагу, спеціалісти стаціонару втамовують її методами, що не шкодять його стану. Здебільшого використовується інфузійна терапія.

Лікарі відділення загальної хірургії

Ми зібрали професійну команду лікарів-хірургів, анестезіологів, фахівців суміжних напрямів, досвідчених медичних сестер у відділенні загальної хірургії, щоб надати пацієнтам ефективну медичну допомогу в найкомфортніших умовах, забезпечити швидке та якісне відновлення. 

 

Виникли хворобливі симптоми? Ви отримали направлення на планову або термінову операцію? Не хвилюйтеся і довіртеся експертам! 

 

Звертайтеся в клініку МЕДІКОМ на Оболоні через наш цілодобовий контакт-центр за вказаним на сайті номером телефону. Також є можливість викликати невідкладну допомогу клініки МЕДІКОМ. Пам'ятайте, від своєчасного звернення за кваліфікованою медичною допомогою повністю залежить ваше здоров'я.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 34
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 45
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Ціни на операції у стаціонарі

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
966. * Консультація вузького спеціаліста в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні

1400 грн

Більше Згорнути down
Програми
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
471. * Вартість операції 4а категорії складності

7200 грн

Більше Згорнути down
472. * Вартість операції 4 категорії складності

6100 грн

Більше Згорнути down
473. * Вартість операції 3 категорії складності

5300 грн

Більше Згорнути down
474. * Вартість операції 2 категорії складності

3600 грн

Більше Згорнути down
475. * Вартість операції 1 категорії складності

1400 грн

Більше Згорнути down
1224. * Лапароскопічна Sleeve-гастректомія (рукавна резекція шлунку)

84300 грн

Більше Згорнути down
470. * Вартість операції 4б категорії складності

10500 грн

Більше Згорнути down
811. Лапароцентез

2500 грн

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

23500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

35700 грн

Більше Згорнути down
2011. Ендоскопічна поліпектомія неоплазій (поліпів) шлунково-кишкового тракту (в умовах стаціонару)

7530 грн

Більше Згорнути down
4710. * Резекція шлунку в модифікації Бальфура

28000 грн

Більше Згорнути down
4712. * Лазерне видалення пілонідальної кісти куприка

16200 грн

Більше Згорнути down
4839. * Лапароскопічна ТАРР/ТЕР герніопластика однобічна

23500 грн

Більше Згорнути down
4840. * Лапароскопічна ТАРР/ТЕР герніопластика двобічна

28600 грн

Більше Згорнути down
4845. * Лапароскопічна герніопластика інтраабдомінальною сіткою (IPOM), без вартості сітки

23500 грн

Більше Згорнути down
4841. * Відкрита герніопластика по Ліхтенштейну при пахово-калитковій грижі

15400 грн

Більше Згорнути down
4842. * Відкрита герніопластика по Ліхтенштейну при паховій грижі

12100 грн

Більше Згорнути down
4843. * Лапароскопічна герніопластика інтраабдомінальною сіткою (IPOM), післяопераційної вентральної грижі, без вартості сітки

26000 грн

Більше Згорнути down
4844. * Відкрита герніопластика при защемленій паховій грижі без непрохідності та перетоніту

17300 грн

Більше Згорнути down
4970. * Апендектомія при хронічному апендициті з інфільтратом

19500 грн

Більше Згорнути down
4995. * Хромосірінгографія, висічення лігатурної нориці

14600 грн

Більше Згорнути down
4996. * Хромосірінгографія, висічення множинних лігатурних нориць

19500 грн

Більше Згорнути down
5229. * Відкрита герніопластика при вентральній грижі великих розмірів з використанням поліпропіленової сітки (без вартості сітки)

25400 грн

Більше Згорнути down
5230. * Відкрита герніопластика власними тканинами

17900 грн

Більше Згорнути down
5236. * Видалення кісти Нука

20500 грн

Більше Згорнути down
5242. * Реконструктивна операція на товстому кишківнику (закриття сигмостоми без вартості ендостеплера)

28800 грн

Більше Згорнути down
5306. * Ревізія, санація та дренування гнійних порожнин з некректомією

4120 грн

Більше Згорнути down
5481. * Лапаротомія. Фундоплікація по Nissen

38000 грн

Більше Згорнути down
4176. * Лапароскопічна апендектомія при перитоніті

19500 грн

Більше Згорнути down
5511. * Відкрита герніопластика по Ліхтенштейну при рецидивній грижі

16500 грн

Більше Згорнути down
5520. *Діагностична лапароскопія, дренування кісти черевної порожнини

30000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5092. * Анестезіологічний супровід 1 година

1080 грн

Більше Згорнути down
5318. * Зняття швів після оперативного втручання*

450 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Анестезіологія
Анестезіологія
Неотложная помощь
Невідкладна допомога
Хірургічний стаціонар

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

29.03.2024 22:38
Antonina

Вдячна Ігорю Майбороді за вмілу роботу. І операція, і лікування під вашим контролем заслуговують найвищої похвали.

08.12.2023 11:24
Ліза

Утворився на пальці панарицій. Не звертала уваги. Але раптом почало різко загнивати. Звернулася в клініку. Але вже була така стадія, що довелося займатися хірургам. Слава богу, все нормально закінчилось. Операцію провели дуже якісно. І як кажуть, моє щастя, що все обійшлося без зараження крові.

23.04.2023 03:51
Антишенко К.

Жодних зауважень. Сервіс і команда на найвищому рівні!

27.02.2023 21:14
Лазарчук Я. С.

Щиро рекомендую Майбороду Ігора Ігоровича! Чудовий спеціаліст і приємна людина! Дуже задоволена, що потрапила саме до нього! Також дуже приємні, турботливі і привітні інші працівники стаціонару.

13.12.2022 10:47
Николай Николаевич

Благодарен за спасенную жизнь!

20.11.2022 14:02
Rose

Здесь мне делали ургентную операцию. Всё прошло очень хорошо. Благодарю Александра Владимировича за старания и профессионализм!

19.09.2022 16:34
Павел Валентинович

Благодарю за качественно проведенную операцию!

08.08.2022 12:28
Joel

Совсем недавно провели мне здесь хирургическое лечение. Огромная благодарность, что предложили эндоскопический метод, точнее нашли возможность для него. Потому что в других больницах мне твердили, что в моем случае это невозможно, только обычная операция... после которой шрам бы был на весь живот... а как-то девушке в 25 лет не сильно хочется получить такое, даже шрам в 5 см удар по психике, не то что в 20-25 см. Тут все сделали через несколько проколов, за которыми я ухаживала как мне доктор посоветовал, и их уже сейчас практически не видно. Спасибище!

26.07.2022 17:46
Підопригора Надія Денисівна

Зробила операцію у червні. Психологічно була замотана, тому велика вдячність Володимиру Михайловичу Счастному, що не проста відпрацював як професіонал в своїй сфері, але й як людина підтримав, заспокоїв. На той час дуже переймалася не тільки своїм здоров’ям, але й іншим, я думаю кожен українець мене зрозуміє... Про стаціонар, я думаю, навіть і писати не варто, бо це й так зрозуміло, що в Медіком може бути тільки на найвищому рівні: уважний підхід, чистота, турбота, гарна атмосфера.

04.05.2019 19:53
Павло Миколайович

Видаляли у клініці пахову грижу. Зробили все акуратно, тому я не маю жодних нарікань. Шви після розтину майже непомітні, зашивали вправно. Коротше кажучи, раджу звертатися, якщо є така необхідність. Оперував мене Авершин Валерій Іванович

01.03.2019 20:01
Максим Иванович

Спасибо врачу-хирургу Авершину Валерию Ивановичу. Именно он мне удалял желчный пузырь. Отдельная благодарность за то, что мне не распороли весь живот. Обошлось все небольшими проколами. Как говорится, малой кровью. Уже через несколько дней после операции в стационаре клиники “Медиком” на Кондратюка, 8 почти полностью восстановился и вернулся к прежней жизни. Конечно, без интенсивных нагрузок пока, но большую часть привычных дел выполнять можно. Считаю это хорошим достижением.

14.01.2019 09:30
Лиза

Врачи в клинике “Медиком” замечательные! Полное доверие, потому что знаешь, что находишься в надежных руках и анализы нормально делают. Отдельный плюс, что делают лапароскопические операции. Заживает все прям на глазах после такого. Лично я, через неделю после операции у Корниенко Александра Владимировича уже считай и забыла, где проколы были - такие они маленькие и что вообще операцию делала. Вела практически обычный образ жизни, с небольшими ограничения.

06.12.2018 16:09
Алёна

Не буду многословной. 4 года назад после всяких там анализов и обследований поставили мне диагноз “желчекаменная болезнь”. За это время я много чего перепробовала, в т.ч. и народную медицину. Пока не попала на прием к гастроэнтерологу в клинике Медиком. Тот сразу на УЗИ отправил, а после него на консультацию к хирургу - Меркотану В.Г. Он порекомендовал холецистэктомию, так как состояние запущенное и лечилось неправильно. Этот же врач меня и оперировал. Результат - боли прошли, улучшилось самочувствие, повыкидывала все эти ненавистные таблетки. Вообще, у операций в этой клинике масса плюсов: опыт хирургов, новое оборудование, малоинвазивность и, конечно, мне как девушке важно что используют хороший шовный материал и используют косметическое ушивание

01.11.2018 20:17
Ілона

Не жалкую, що обрала саме клініку Медіком! Досвідчені хірурги, нова апаратура, зовсім інший підхід до операцій, ніж в державних лікарнях. В клініці до+після операції знаходилася трохи більше доби. Шов (робили ендоскопічну операцію) практично невидимий. Дуже вдячна Счастному Володимиру Михайловичу та його команді!!! Раджу!

15.09.2018 18:04
Мария

Были показания к холецистэктомии. Сначала думала подождать, а потом решила не тянуть. Отсрочкой делу не поможешь, в всхлопотать осложнения - кому хочется? Мне точно не хотелось. Потому и обратилась в клинику Медиком по ул. Кондратюка, 8. Оперировал меня врач-хирург Гаврилов Григорий Александрович, отличный профессионал своего дела и просто очень хороший человек. Операция прошла успешно. Я наконец избавилась от этой тянущей боли, противного привкуса во рту да и вообще слабости из-за этой боли. У меня будто выросли крылья и я способна на все! Вот правда, такой прилив сил. Я даже не ожидала. Все-таки, болезнь очень сильно угнетает и ограничивает. Если можно, то лучше избавляться более решительно. Потому что чаечки да соки - это временный эффект и не всегда он есть. Бывает боль остается и ноет не один час. А ведь за это время без боли сколько можно успеть! У меня наконец появилось время для моих увлечений! Я могу заняться тем, что люблю, как-то реализовать себя для себя же самой и для своих близких. Я с удовольствием кручусь на кухне и балую родных вкусностями. А главное - анализы и УЗИ вполне соответствуют моему классному самочувствию!

29.08.2018 09:22
Юлия

Работа такая, что сижу сиднем. В какой-то момент обратила внимание на горечь во рту и легкие покалывания в боку. Особенно после еды кололо. Я так мучилась, а потом все-таки решилась пойти к гастроэнтерологу. График напряженный, так что вариант отпроситься на полдня не рассматривался, максимум на пару часов. Вот и записалась в Медиком на консультацию (клиника рядом с местом работы, удобно). УЗИ выявило камни в желчном. После УЗИ, на повторной консультации, уже у хирурга, Гаврилов Г.А. предложил удалить желчный лапароскопическим методом. Объяснил, что это операция одного дня с короткими сроками реабилитации, пообещали полноценную жизнь. Я еще почитала и согласилась. Операцию сделали, я даже толком и не успела свыкнуться с мыслью, что операция прошла, а уже домой отпустили. Вот уже восстановилась и ничуть не жалею о своем выборе.

02.08.2018 21:27
Виталий

В погоне за карьерой забыл о себе, о своем здоровье, питался на ходу и чем попало.В итоге передо мной встал выбор - операция или мучиться с болями, но получить отсрочку. Так пару дней подумал - толку ждать? Все равно неизбежно. Лучше сразу и не просыпаться ночами от того, что в боку прям как судорога сводит.Оперировался у Авершина В.И. Норм мужик, с прямыми руками. операция прошла без сучка, чем я очень доволен. З.Ы. Кстати, если планово, есть тут дополнительный бонус - скидка, экстренные операции дороже на приличную сумму

04.06.2018 17:18
Анастасия

Из-за проблем с поджелудочной начали образовываться камни в желчном.много боролась,чаи пила,таблетки пила,соблюдала диету.все равно появляются и появляются.конца и края этому нет.а с ними и боль,и спазмы,и работоспособность на нуле,потому что мыслями не соберешься из-за боли.мой лечащий врач посоветовал мне просто сделать холецистэктомию и не мучиться.уже заниматься только проблемой поджелудочной железы.я последовала совету и начала поиски хорошего хирурга.они привели меня в клинику Медиком и я не ошиблась.я попала в надежные и заботливые руки Владимира Георгиевича Меркотана. операцию сделал без проволочек,а предворительно осмотрел, не нашел противопоказаний.я свою проблему решила за день, ну еще конечно пришлось после операции полежать,отойти немного,но это мелочи жизни.главное что прошли боли и одной проблемой меньше... Ну за день, это имеется в виду без анализов и всяких там обследований, которые предшествуют хирургии

30.03.2018 10:25
Ярослав

Хотелось бы выразить благодарность Корниенко А.В. Он и человек хороший, и специалист высочайшего класса. а еще говорят, что в Украине нет нормально медицины. Есть!!! Места знать надо только!!!

21.02.2018 19:13
Надія Клименко

Земний уклін хірургам Медікома. Справжні професіонали, дуже уважні до кожного пацієнта. З такими профі можна не боятися, що щось піде не так через помилку. Я розумію, що людський фактор не відміняли, але у руках спеціалістів цей шанс значно нижчий. Особлива подяка Колеснику Олександру Володимировичу! Дуже чуйний, уважний та компетентний лікар. Я задоволена лікуванням у нього

09.01.2018 08:10
Кристина Анатольевна

Меня оперировал хирург Счастный В.М. Впечатления от общения с хирургом самые положительные. Операция прошла удачно, послеоперационный период тоже. Врач заходил, интересовался самочувствием. Человеческое отношение и внимание - это очень приятно! Как раз поэтому и выбрала клинику Медиком, почитав о ней и о других киевских клиниках на формух и в отзовиках

Показати ще 3

arrow

Всього 21 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down