exit
search serach
Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Давно думаєте про корекцію естетичних недоліків або особливостей будови обличчя та тіла? Сучасна пластична хірургія дає можливість поліпшити свою зовнішність і самовідчуття.

Сучасні технології естетичної хірургії, що застосовуються в клініці, дають змогу максимально точно спрогнозувати очікуваний результат.  За допомогою об'ємної ін'єкційної пластики, імплантатів, контурної пластики, кістково-пластичних операцій та омолоджувальних практик хірургії можна змінити розріз очей, розмір і форму грудей, скул, вушних раковин, носа або підборіддя. 

До пластичних хірургів звертаються як люди з косметичними дефектами, вродженими патологіями, так і потерпілі внаслідок ДТП, опіків, травм. У медичному центрі пластичної хірургії клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 можна отримати консультацію досвідченого пластичного хірурга, який запропонує комфортний і безпечний для пацієнта спосіб вирішення проблем.

Відкрити Згорнути down

Консультація при пластичній операції

Пластичні операції проводяться тільки після консультації у пластичного хірурга. Вона складається з попереднього огляду та збору анамнезу. Також лікар може призначити лабораторну та інструментальну діагностику (передопераційне обстеження).

Консультація хірурга перед пластичною операцією надається безкоштовно! Нашим пацієнтам доступна опція оплати у декілька платежів.

Відкрити Згорнути down

Показання для пластичної операції

Клініка пластичної хірургії МЕДІКОМ (Україна) здійснює два напрями:

 1. Косметична або естетична хірургія.
  Основна мета — усунення будь-яких недоліків зовнішності за допомогою їхньої корекції, зміни форми тощо. Методи косметичної пластичної хірургії також спрямовані на омолодження шкіри, запобігання процесам старіння.
 2. Реконструктивна хірургія.
  Використовується пластика, спрямована на те, аби максимально відновити природні функції окремих органів і частин тіла у осіб із вродженими та набутими в результаті операцій або травм дефектами.
Відкрити Згорнути down

Реконструктивна хірургія

Якщо реконструктивні пластичні операції виконуються за медичними показаннями, то естетична хірургія спрямована на те, щоби зробити людину привабливою та впевненою у собі.

Реконструктивна хірургія клініки охоплює:

 • Лікування контрактури
 • Відновлення сухожиль
 • Усунення пігментації
 • Коригування вроджених дефектів
 • Відновлення після операцій або травмування втрачених органів
 • Видалення шрамів після опіків різного походження
 • Іннервацію м'язів
 • Відновлення м'яких тканин
 • Видалення доброякісних новоутворень
 • Видалення грубих післяопераційних рубців
 • Лікування діастазу
Відкрити Згорнути down

Косметична або естетична хірургія

Найзатребуванішими сьогодні є послуги естетичної пластичної хірургії, коли пацієнт не має медичних показань до операції, але хоче позбутися естетичних недоліків і психологічного стресу, пов'язаного з ними.

У клініці пластичної хірургії МЕДІКОМ у Києві проводяться всі види пластичних операцій. По узгодженню з хірургом можна провести кілька хірургічних втручань в один день (симультанна операція).

видео

Відкрити Згорнути down

Пластична хірургія в клініці охоплює пластику:

 • живота;
 • грудей;
 • сідниць;
 • верхнньої частини рук;
 • кисті;
 • контурів обличчя;
 • підборіддя, губ;
 • очей, верхньї та нижньої повіки;
 • лобу, брів;
 • носу;
 • вух, мочки вуха;
 • інтимної зони.
Відкрити Згорнути down

Використання методів малоінвазивної ендоскопічної пластичної хірургії дає змогу максимально скоротити обсяги оперативного втручання. Ендоскопічне обладнання транслює об'ємну картинку на екран із високою роздільною здатністю, що дає змогу пластичному хірургу отримувати реальне неспотворене зображення внутрішніх органів і тканин. 

Методи пластичної ендоскопії широко використовуються в антивіковій хірургії:

 • ендоскопічна підтяжка шкіри лоба та повік;
 • чек-ліфтинг (підтяжка середньої третини обличчя);
 • ендоскопічна абдомінопластика.

пластичні операції в Києві

Ендоскопічна хірургія проводиться через точкові проколи, що унеможливлює появу неестетичних післяопераційних шрамів і рубців, значно скорочує травмування тканин і прискорює реабілітацію.

Відкрити Згорнути down

Контурна пластика

Особливе місце в пластичній хірургії клініки посідає контурна пластика — метод, що дає змогу провести корекцію форми обличчя, губ, підборіддя, тіла за допомогою введення в тканини мікроімплантів (гелів-філерів).

Філери допомагають позбутися зморшок, усунути естетичні дефекти, збільшити обсяги тканин. Контурна пластика губ — це процедура введення в губи гіалуронової кислоти, натурального речовини, яка допомагає сформувати та підкреслити контур губ, збільшити губи, провести їхню корекцію, усунути «кісетні» зморшки тощо.

пластика обличчя

Відкрити Згорнути down

Ліпоскульптура (ліпомоделювання)

Ліпомоделювання — сучасний і малотравматичний метод пластичної хірургії, який поєднує ліпосакцію (відкачування жиру) та ліпофілінг (пересаджування власної жирової тканини в певні ділянки тіла), у разі необхідності доповнюється лазерною обробкою підшкірної жирової клітковини.

Процедура проводиться з використанням обладнання Body-Jet (виробництво Німеччина). Жирова тканина є ідеальним матеріалом для ліпомоделювання. Вміщені в такому матеріалі власні стовбурові клітини та біологічно активні речовини сприяють ефективному омолодженню шкіри в зоні ліпофілінгу.

Під час ліпомоделювання пластичний хірург відкачує жир із проблемної зони та пересаджує в ті зони, які клієнт хоче змінити. Найбільшою популярністю користується ліпомоделювання обличчя: зміна форми скул, губ, згладжування зморшок. Метод дає змогу збільшити груди без використання імплантів, скорегувати форму сідниць.

реабилитация после пластической операции

Новий стандарт у ліпосакції — ліпосакція високого розділення (High Definition Liposuction) — оперативна процедура тонкого опрацювання контурів м'язів.

Інколи з огляду на будову та фізіологічні особливості фігури будь-які намагання в спортзалі не дають бажаного результату. Є спортсмени, які не можуть отримати очікуваний контур дельтоподібного м'яза або певний рельєф грудей та живота, незважаючи на довгі виснажливі тренування. Застосування методики ліпоскульптурування дає змогу прибрати жирові відкладення точково в тих місцях, де це необхідно для виділення рельєфу.

Відкрити Згорнути down
Интимная контурная пластика
Інтимна пластика
Блефаропластика (пластика повік)
Блефаропластика (пластика повік)
Ліполіфтинг
Ліпофілінг
Отопластика
Отопластика
Септопластика
Септопластика
Абдомінопластика (пластика живота)
Абдомінопластика
Мамопластика
Мамопластика
Мастопексия (Подтяжка груди)
Мастопексія (Підтяжка грудей)
Ліпоскульптура
Ліпоскульптура
Хейлопластика
Хейлопластика
Редукційна мамопластика
Видалення ліпоми
Видалення ліпоми
Пластика статевих губ (лабіопластика)
Лабіопластика
Підтяжка шкіри рук
Брахіопластика
Видалення грудок Біша
Видалення грудок Біша
Ринопластика
Ринопластика
Підтяжка брів
Підтяжка брів
Фейслифтинг
Фейсліфтинг
Ментопластика
Ментопластика (пластика підборіддя)
Аутодермопластика (пересадка шкіри)

Переваги пластичної хірургії у клініці МЕДІКОМ:

 1. Операції проводяться хірургами з підтвердженою кваліфікацією та величезним досвідом. Ми підтримуємо свою високу репутацію з 1992 року.
 2. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонка очистка повітря, найвищий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 3. Власне Центральне стерилізаційне відділення відповідає міжнародним стандартам JCI. Це дає змогу підтримувати інфекційну безпеку до 100 % та уникати будь-яких варіантів інфікування під час проведення медичних маніпуляцій.
 4. Якісні шовні та витратні матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості.
 5. Відсутність слідів операції. Використання високоточних лазерних технологій усуває навіть найменші сліди корекції або оперативного втручання.
 6. Мінімальні терміни одужання. Багато пластичних операцій проводяться в межах одного дня з найкоротшим відновним періодом. Водночас пацієнти дуже швидко повертаються до звичайного життєвого режиму.
 7. Комфорт рівня першокласного готелю — просторі одномісні палати облаштовані з турботою про пацієнта. У вартість враховані гігієнічні засоби, зручні піжами, халати, тапочки. Надається лікувальне харчування з огляду на рекомендації лікаря.
 8. Розташування стаціонару клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, поряд із парковою зоною.
 9. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розробка всіх планів проводиться пластичними хірургами в тісному контакті з пацієнтом. Супровід і набір процедур у період реабілітації також формується індивідуально.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які пластичні операції найбільш популярні?

Пластична хірургія в Україні активно розвивається. Цьому сприяють більш доступні ціни на пластику (порівнюючи з ЄС та США), висока кваліфікація хірургів та відкриття нових центрів естетичної хірургії. Клініка МЕДІКОМ на Оболоні — один із таких центрів.

За нашою статистикою, найпопулярніші пластичні операції — пластика грудей та пластична хірургія носа. Серед них:

 • маммопластика — зміна розміру молочних залоз (зменшення або збільшення грудей) і підтяжка грудей;
 • хірургічне лікування гінекомастії;
 • ринопластика — зміна форми та розміру носа.

Також часто виконується блефаропластика (пластична хірургія повік — видалення нависаючої повіки, зміна форми повік та розрізу очей), пластична хірургія обличчя (її також називають круговою підтяжкою обличчя або ліфтингом обличчя). Рідше — абдомінопластика (пластична хірургія живота) та ліпофілінг живота, сідниць, стегон.

Що не можна робити після пластичної операції?

Рекомендації щодо періоду реабілітації після пластичної операції залежать від особливостей організму пацієнта, складності проведеної корекції та ділянки її проведення (виду операції). Переважно хірурги не рекомендують засмагати, відвідувати сауну, лазню, басейн у післяопераційний період.

Чи можна плакати після пластичної операції на носі?

Відновлювальний період після ринопластики (операції на носі), а також після септопластики (корекції носової перегородки) потребує певної стриманості. Рекомендується, наскільки це можливо, уникати будь-яких емоцій (зокрема плачу та сміху) у перші тижні після операції на носі.

Який вік краще підходить для пластичної операції?

Оптимальним віком для пластики вважається період від 20 до 50 років. Хоча здебільшого вікових обмежень немає. Корекція може проводитися пацієнтам віком від 18 років. І навіть у більш ранньому віці, якщо це операція за медичними показаннями. Рішення в такому разі приймає пластичний хірург спільно з батьками (опікунами).

Яка пора року найкраща для проведення пластичної операції?

Пора року не має значення, коли йдеться про проведення пластичної операції. хірургічну корекцію можна проводити в будь-яку пору року. Водночас найкращий час — період з осені до середини весни. Оскільки температурний режим у цей час сприяє більш швидкій реабілітації. Обмеженням є не сезон, а наявність протипоказань чи вік пацієнта.

Яка пластична операція вважається найлегшою?

Найлегші пластичні операції — хейлопластика (корекція губ), видалення грудок Біша (красиві вилиці — мрія багатьох), нитковий ліфтинг. У нашій клініці можуть бути проведені пластичні операції будь-якої складності, і навіть симультанні (поєднані) операції.

Лікарі

Сумніваєтеся? Не знаєте, де краще зробити пластичну операцію? Довірте своє здоров'я та красу команді професіоналів. Клініка МЕДІКОМ на Оболоні надає всі види послуг з естетичної та реконструктивної пластичної хірургії. Наші висококласні лікарі допоможуть вам із радістю поглянути на зміни свого тіла, зокрема обличчя, і швидко забути про колишні сумніви та проблеми. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наш менеджер відповість на всі запитання про вартість пластичної операції в Києві, процедуру надання послуг і допоможе записатися на прийом до пластичного хірурга.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 16
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 22
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Ціни на послуги пластичної хірургії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Програми
4331. * Поєднана анестезія тривалістю 1-2 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

6140 грн

Більше Згорнути down
4332. * Поєднана анестезія тривалістю 2-3 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

7000 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції

16800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3615. * Блефаропластика кругова

54500 грн

Більше Згорнути down
3614. * Блефаропластика нижніх повік

34500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3581. * Брахіопластика 2 категорії

70000 грн

Більше Згорнути down
3566. * Лазерна ліпосакція стегон 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

34000 грн

Більше Згорнути down
3567. * Лазерна ліпосакція стегон 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

52000 грн

Більше Згорнути down
3568. * Лазерна ліпосакція живота 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

52000 грн

Більше Згорнути down
3569. * Лазерна ліпосакція живота 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

78000 грн

Більше Згорнути down
3564. * Лазерна ліпосакція обличчя

32500 грн

Більше Згорнути down
3565. * Лазерна ліпосакція шиї

32500 грн

Більше Згорнути down
3647. * Лазерне видалення / лікування одиничних вогнищевих судинних утворень шкіри, до 2 мм - 1 шт

500 грн

Більше Згорнути down
3648. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень шкіри на ділянці 10мм * 10мм

1500 грн

Більше Згорнути down
3649. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень на обличчі на ділянці 1см * 1см

500 грн

Більше Згорнути down
3570. * Лазерний ліполіз (1 зона)

7500 грн

Більше Згорнути down
3571. * Лікування гіпергідрозу (1 зона)

7500 грн

Більше Згорнути down
3582. * Ліпофілінг 1 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

27500 грн

Більше Згорнути down
3583. * Ліпофілінг 2 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

52000 грн

Більше Згорнути down
3584. * Ліфтинг, підтяжка сідниць 1 категорії

38500 грн

Більше Згорнути down
3585. * Ліфтинг, підтяжка сідниць 2 категорії

53500 грн

Більше Згорнути down
3599. * Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 2 категорія

121000 грн

Більше Згорнути down

44000 грн

Більше Згорнути down
3616. * Пластика мочки вуха 1 категорії (1 одиниця)

6500 грн

Більше Згорнути down
3617. * Пластика мочки вуха 2 категорії (1 одиниця)

11000 грн

Більше Згорнути down
3619. * Пластика рубцевої дефермації 1 категорії

2500 грн

Більше Згорнути down
3620. * Пластика рубцевої деформації 2 категорії

7000 грн

Більше Згорнути down
3596. * Повторна мамопластика 1 категорії

93500 грн

Більше Згорнути down
3597. * Повторна мамопластика 2 категорії

113500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3595. * Редукційна мамопластика 2 категорії

157000 грн

Більше Згорнути down
3574. * Середня абдомінопластика 1 категорії

75500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3593. * Збільшуюча мамопластика 2 категорії

104000 грн

Більше Згорнути down
3602. * Видалення гелю з молочної залози

58000 грн

Більше Згорнути down
3618. * Видалення ліпоми методом ліпосакції

20000 грн

Більше Згорнути down
3621. * Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 1 категорії

700 грн

Більше Згорнути down
3622. * Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 2 категорії

1700 грн

Більше Згорнути down
3623. * Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 3 категорії

2000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3605. * Хейлопластика 2 категорії

20000 грн

Більше Згорнути down
3590. * Ендопротезування гомілок 1 категорії

50500 грн

Більше Згорнути down
3591. * Ендопротезування гомілок 2 категорії

79500 грн

Більше Згорнути down
3586. * Ендопротезування сідниць 1 категорії

38500 грн

Більше Згорнути down
3587. * Ендопротезування сідниць 2 категорії

50500 грн

Більше Згорнути down
3588. * Ендопротезування яєчка 1 категорії

31500 грн

Більше Згорнути down
3589. * Ендопротезування яєчка 2 категорії

45000 грн

Більше Згорнути down
3845. * Лазерна ліпосакція області грудної клітини

34000 грн

Більше Згорнути down
4128. * Відновлення гімена

13300 грн

Більше Згорнути down
4129. * Пластика вульви / Лабіопластика І-ї категорії складності за медичними показаннями

22500 грн

Більше Згорнути down
4130. * Пластика промежини при рубцевій деформації

14200 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4220. * Субмускулярна імплантація молочних залоз

79000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4223. * Видалення імплантів

80500 грн

Більше Згорнути down
4224. * Ліпосакція стегон

49500 грн

Більше Згорнути down
4225. * Ліпосакція живота

49500 грн

Більше Згорнути down
4226. * Ліпосакція однієї анатомічної зони

32000 грн

Більше Згорнути down
4345. * Френулотомія-пластика вуздечки крайньої плоті

6000 грн

Більше Згорнути down
4440. * Ендопротезування яєчка (без вартості протезу)

19500 грн

Більше Згорнути down
4491. * Реконструкція носа 1 категорії

143000 грн

Більше Згорнути down
4492. * Реконструкція носа 2 категорії

182500 грн

Більше Згорнути down
4493. * Кругова підтяжка обличчя

169000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4495. * Фейсліфтинг підтяжка 2/3 обличчя

124000 грн

Більше Згорнути down

62500 грн

Більше Згорнути down

46000 грн

Більше Згорнути down
4518. * Малярний ліфтінг. Чек ліфтінг

44000 грн

Більше Згорнути down
4519. * Риносептопластика 1 категорія

140000 грн

Більше Згорнути down
4520. * Риносептопластика 2 категорія

150000 грн

Більше Згорнути down
4599. * Скроневий ліфтинг

48500 грн

Більше Згорнути down
4828. * Реконструкція верхньої губи за медичними показами

52000 грн

Більше Згорнути down
4829. * Реконструкція носа хрящами (вушним,реберним) 3 категорії

226000 грн

Більше Згорнути down
4838. * Нижня блефаропластика з переміщенням жирових пакетів

46000 грн

Більше Згорнути down
5010. * Септопластика у виконанні КМН лікаря-отоларинголога Миронюка Б.М.

18400 грн

Більше Згорнути down
5205. * Резекційно-пластична операція при гінекомастії 1 категорії складності

42400 грн

Більше Згорнути down
5206. * Резекційно-пластична операція при гінекомастії 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5226. * Пластика рубцевої деформації 3 категорії

14000 грн

Більше Згорнути down

130000 грн

Більше Згорнути down
5238. * Ринопластика (ускладнена, повна, велика)

160000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4333. * Поєднана анестезія тривалістю 3-4 години (інгаляційно-інтравенозна та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

9620 грн

Більше Згорнути down
4582. * Інтимна контурна пластика – моделювання великих статевих губ (ін'єкційна лабіопластика)

7000 грн

Більше Згорнути down
4583. * Хімічний (кислотний) відбілюючий / інтимний пілінг (без вартості препарату) 1 процедура

3500 грн

Більше Згорнути down
4585. * Інтимна контурна пластика – аугментація зони G (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4587. * Інтимна контурна пластика – моделювання капюшона клітора(ін'єкційна кліторо (худо)пластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4588. * Інтимна контурна пластика - гімену(дівочої перетинки - контурна гіменопластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4589. * Інтимна контурна пластика входу в піхву(звуження) (ін'єкційна вестибуло/інтроітопластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4832. * Лікувальна біоревіталізація AQUASHINE SOFT FILLER (2ml)

4320 грн

Більше Згорнути down
5092. * Анестезіологічний супровід 1 година

1080 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

11.05.2023 18:33
Влад

2 роки тому видаляли кісту на обличчі у міській лікарні. Після видалення виник келоїдний рубець і не розсмоктався, як пообіцяли(. Вирішив звернутися до хірурга в приватну клініку Медіком. Провели реконструктивну пластику. Результат перевершив усі очікування. Вже минуло 3 місяці - рубця немає!

08.02.2023 15:30
Катерина

З’явилося новоутворення на обличчі, яке поступово зростало. Записалася на прийом до дерматолога. Після огляду направили на видалення до хірурга. Спочатку дуже переживала - таки шишка була біля ока. Але все пройшло вдало. Лікар Симулік Є.В. дуже обережно видалив липому, навіть шраму не залишилось. Загоєння також пройшло досить швидко. Рекомендую!

19.10.2022 20:53
Вероніка.88

Після касерового з'явився діастаз. Більше дітей я не планувала, тож вирішила якнайшвидше вшити його. Звернулась за допомогою до клініки Медіком. Тут спеціалісти грамотні. Операція пройшла швидко та успішно. Потім мені дали всі необхідні рекомендації щодо відновлення. Я залишилася дуже задоволеною медичним сервісом.

10.09.2019 11:50
Лиля

Пришла к Наталье Геннадьевне Халиловой на консультацию, чтоб узнать можно ли поудалять родинки на лице. Я конечно могу повозмущаться, что в операции доктор отказала, но могу одно сказать - при отказе я получила подробные пояснения, почему этого делать не нужно в моей ситуации. В одной стороны пожелания не выполнены, а с другой - человеческое отношение и нет такого, что “сделаю что ты хочешь - только плати”. Я в общем считаю консультацию позитивным опытом, усваиваю полученную информацию, но думаю, что доктор мне отказала явно не в целях сделать как хуже.

02.05.2019 16:45
Мария Соболева

Если вас интересуют лучшие хирурги Киева - то они в клинике МЕДИКОМ. Авершин Валерий Иванович помог справиться с непроходимостью маточных труб, операция прошла блестяще! Готовлюсь теперь стать мамой. А у Гаврилова Г. А. в этой же клинике я в прошлом году лечилась от гнойных осложнений неудачной пластики грудей, цена кстати моих операций здесь была по сравнению с предыдущими очень божеская, а подготовка тщательная - без полного перечня анализов и обследований не сделают. Отправила сюда же племянника на пластику ушей, ребенок очень комплексует, дразнят. Еще не делали, но уверена, что все пройдет удачно. Тут пластическая хирургия на очень высоком уровне.

21.02.2019 20:03
Валерия

Гаврилов Григорий Александрович - врач от бога! Делала в клинике “Медиком” у него герниопластику, это удаление грыжи. Очень боялась, что останется большой шрам, грыжа была огромная((((. Но этот врач - прекрасный пластический хирург! Он мне закрыл моими собственными тканями огромный дефект и наложил косметический шов, осталась просто тонкая полоска, едва заметно! Будто и вовсе не было грыжи! Перед операцией я сдала там же в клинике все анализы, это на ул. Кондратюка 8, но берут везде, у них не одна клиника. Через 3 дня легла на стол. А через день уже неплохо себя чувствовала, на работу вернулась спустя пару недель! Если учесть какое было огромное образование то это просто чудо. Правда работа у меня сидячая, но ничего не болело я приняла таблетки только в первые дни. Я очень сильно переживала, что будет рецидив, и сейчас тоже нервничаю, но доктор мне сказал если что можно прийти всегда и с ним поговорить. Очень участливый человек. Вам счастья, спасибо за прекрасную работу.

20.10.2018 14:51
Марк

Хочу выразить благодарность медперсоналу клиники Медиком и в частности Авершину Валерию Ивановичу. Он мне делал лапароскопическое удаление желчного пузыря. Я моментально восстановился, у вас очень легкая рука! Спасибо! И за рекомендации по питанию большое спасибо. Оказывается, можно питаться по-человечески и после удаления, и даже питаться вкусно!) А главное - после операции следов почти и не осталось, врач сделал косметические швы, чтоб проколы были не видны.

15.09.2018 10:40
Михаил

Большое спасибо медработникам клиники. Всем! Очень приветливый коллектив, притно приходить к врачу. А неделю назад жене удалял кисту по женской части очень компетентный хирург Авершин Валерий Иванович. Восстановительного периода можно сказать не было, моментально вернулась к обычной жизни. Отдельное ему спасибо.

08.07.2018 18:48
Анита Р

Большая благодарность доктору клиники “Медиком” Запорожец Татьяне Юрьевне! Великолепный ЛОР и хирург!!!!! Несмотря на молодость, она прекрасный специалист, делала у нее ринопластику носа после автотравмы, так вот пластическая хирургия для тех, которые хотят сделать из хорошего еще лучше - это просто пустяк по сравнению с тем, что для меня сделала эта молодая доктор! Повреждение было значительное, я имела уродство, отсутствовала часть кости, кожа была сильно стянута, но теперь дефект почти незаметен! У меня новый нос! Татьяна Юрьевна - мега-специаист! Она меня предупредила, и я была готова к тому, что идеально может не получиться, но получилось же! Еще несколько посещений косметолога - и следа не останется от былого уродства! Желаю вам, процветания, интересных пациентов и успехов в работе! Вы - волшебница!

03.03.2018 17:36
Маргарита Натановна

После похудения делала подтяжку живота в этой клинике у Гаврилова Григория Александровича. Результатом очень довольна, будто всегда и была стройной, лишней кожи не осталось. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down