exit
search serach
Дитяча гастроентерологія
20. Консультація дитячого гастроентеролога
1170 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча гастроентерологія Києва

У вашої дитини пропав апетит? Він скаржиться на болі в животі й печію, а ви стали помічати у малюка втрату ваги, постійні відрижки, метеоризм і порушення випорожнень? У сучасному світі з'являється все більше захворювань, пов'язаних з порушенням діяльності травних залоз і дисфункцією органів травного тракту. Дитячий гастроентеролог в Києві на Оболоні та Печерську в клініці МЕДІКОМ допоможе виявити та усунути причини нездужання у вашої дитини.

Дитяча гастроентерологія - це напрямок медицини, що вивчає будову і функціонування органів травної системи, причини розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, методи їх попередження, діагностування та терапії.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого гастроентеролога

Консультація гастроентеролога в центрі МЕДІКОМ м. Київ - це високий професіоналізм персоналу, м'який і розуміє підхід до дитини, доброзичливе ставлення до батьків. На консультації дитячий лікар-гастроентеролог огляне дитину, збере анамнез, проведе об'єктивне клінічне обстеження (пальпація, перкусія, аускультація, ректальне пальцеве дослідження), призначить необхідні діагностичні дослідження і вже після отриманих результатів підбере адекватну терапію.

Хороший дитячий гастроентеролог обов'язково зверне увагу на харчування, на якому знаходилася дитина в грудному віці, а також на особливості його режиму харчування на даний час. При зборі анамнезу захворювання лікар постарається з'ясувати як розвивалася патологія з перших симптомів до яскравої клінічної картини, визначить причини виникнення хвороби шлунково-кишкового тракту.

Відкрити Згорнути down

Симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту:

 • біль в животі;
 • печія і відрижка;
 • нудота, блювота;
 • хронічні порушення стільця (частий або рідкий, діарея або запори);
 • поганий апетит;
 • неприємний запах з рота;
 • дитина не набирає вагу;
 • жовтушність шкіри;
 • підвищення температури;
 • у дітей грудного віку (до 4 місяців) - неспокій і плач, млявість, здуття живота, часті відрижки, порушення сну.
Відкрити Згорнути down

Захворювання травного тракту, які лікують у нас в клініці

Відкрити Згорнути down
Дитяча гастроентерологія

Методи діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту

 1. Лабораторна діагностика (загальний, клінічний, біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу на копрограму, визначення антитіл, імунограма та ін.).
 2. УЗД черевної порожнини.
 3. Ендоскопічне дослідження шлунка і кишківника (ФГДС), колоноскопія.
 4. РH-метрія.
 5. Швидкий уреазний тест на Helicobacter pylori.
 6. Дихальний уреазний тест та 13с-тригліцеридний тест.
 7. Комп'ютерна томографія.
 8. Рентгенодіагностика (оглядова рентгенографія і дослідження з контрастуванням).
 9. Доплерографія судин печінки.
Відкрити Згорнути down
ВЕГДС
ЕФГДС
Аналіз на Хелікобактер пілорі
Аналіз на Хелікобактер
УЗИ брюшной полости
УЗД черевної порожнини
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові
УЗИ печени
УЗД печінки

Лікарі

Дитячі гастроентерологи приватного центру МЕДІКОМ (Україна) проведуть обстеження дитячого організму на сучасному обладнанні з використанням новітніх методик діагностики, призначать лікування, яке буде повністю спиратися на останні досягнення в області гастроентерології. При лікуванні захворювань травної системи важливо дотримуватися всіх рекомендації гастроентеролога по раціональному харчуванню.

comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 24
Присяжнюк Наталія Валеріївна
Дитячий лікар-гастроентеролог першої категорії

Вартість послуг дитячого гастроентеролога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4831. Консультація дитячого гастроентеролога експерта Присяжнюк Н.В.
Дитячий

1300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Аналізи
256. Аналіз калу на яйця гельмінтів

310 грн

Більше Згорнути down
298. Комплексне дослідження калу на дисбактеріоз: ідентифікація мікроорганізмів (в т.ч. лактобактерій та біфідобактерій), грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1400 грн

Більше Згорнути down
209. Аланіламінотрансфераза (АЛТ)

190 грн

Більше Згорнути down
895. Альфа - амілаза сечі

210 грн

Більше Згорнути down
385. Аскаридоз IgG антитіла

650 грн

Більше Згорнути down
212. Аспартатамінотрансфераза (АСТ)

190 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
216. Білірубін прямий

190 грн

Більше Згорнути down
267. Копрограма

480 грн

Більше Згорнути down
407. Лямблії (IgA + IgM + IgG) - сумарні антитіла, ІФА, сироватка

550 грн

Більше Згорнути down
381. Токсокари IgG антитіла

550 грн

Більше Згорнути down
424. Хелікобактер Пілорі (Helicobacter Pylori) - експрес діагностика антигену (кал)

550 грн

Більше Згорнути down
252. Лужна фосфатаза

170 грн

Більше Згорнути down
5077. Мікробіом кишківника методом секвенування NGS, кількісно

8220 грн

Більше Згорнути down
5423. Діагностика гельмінтів (9 паразитів) (анкілостома, мікроспорідії, стронгілоіди, аскариди, карліковий ціп`як, бичачий ціп`як, гострики, анкілостома, власоглав) ПЦР, якісно, кал

1450 грн

Більше Згорнути down
Програми
5372. * Програма консультацій та досліджень "Обстеження перед ФКС, ФГДС"(Враховано знижку 20%)

936 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до дитячого лікаря-гастроентеролога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

11.05.2024 14:58
Larisa

Сподобалось, як лікарка пояснила причинно-наслідкові зв'язки між вживанням неправильної їжі, частим жуванням жувачок з роботою шлунку й травної системи. Дитина слухала з захопленням. І я впевнена, що для себе зробила свої “дитячі” висновки. :)

31.03.2024 18:54
Валя Т.

Зверталися до Олени Бурчак за консультацією. Її робота нам дуже сподобалася. Все чітко, ясно, по ділу. В результаті я зрозуміла, що причиною розладів травної системи у доньки є реакція на постійні стреси через повітряні тривоги й негативні новини.

17.02.2023 22:01
Розалія

По цьому напрямі консультація в Медікомі по суті й не дорога. Але якість буде в рази вищою, ніж простих лікарнях. Аналізи, обстеження - все робиться миттєво. Тому це мій вибір.

07.09.2021 12:28
Лідія Чепель

Трохи загралася я, даючи дитині різні шоколадні батончики і дозволяючи постійно жувати жувальні гумки. Тому довелося звертатися до гастроенеролога. Дякувати богу, в Медікомі працюють справжні професіонали, які допомогли досить швидко розібратися з проблемою і налаштувати наш режим харчування.

25.04.2019 17:55
Стас Куриленко

Мы с сыном тоже были на приеме в клинике “Медиком” у Джалаловой Виктории Николаевны Врач первоклассный. Она не только детский гастроэнтеролог, но и детский психолог, никому раньше не удавалось провести ФЭГДС сыну, я просто его жалел и уводил, у ребенка начиналась паника и истерика. В кабинете у врача он был спокоен и на приеме, и на процедуре. Она умеет найти подход даже к тревожным детям, боящимся врачей как огня! Это божий дар для педиатра и гастроэнтеролога!

03.03.2019 18:20
Карина

Лучший детский гастроэнтеролог в Киеве - Джалалова Виктория Николаевна!!! Это супер-врач! Долго не могли выяснить причины боли в животе у ребенка. Гастрит и все, а почему и откуда этот гастрит непонятно!!! Питался ребенок правильно, мы очень правильные родители! И рекомендации по питанию, и питьевой режим мы соблюдали, а также режим дня. Обошли кучу клиник и врачей нам никто не мог толком объяснить, почему ребенок срыгивает постоянно и пропал аппетит. Почему у нее болит животик и частые поносы! Намучилась и она, и мы. Как только мы обратились в клинику МЕДИКОМ, сразу поняли, что здоровье ребенка в надежных руках. Нам назначили фиброэзофагогастродуоденоскопию и взяли анализ тест на хеликобактер пилори. Причина была найдена! До обращения в МЕДИКОМ на Анри Барбюса, 37/1 нам просто ставили гастрит, брали анализы общий и биохимию и закармливали таблетками и антацидными сиропами! Помогало это лишь временно! Просто облегчалось состояние а потом все по новой. Разве так лечат детей?!! Туте мы получили диагноз, лечение и здоровье! И следа не осталось от прежних жалоб. Спасибо огромное, доктор!!! От нас и от маленькой Ариши! Рекомендуем всем гастроэнтеролога Джалалову Викторию Николаевну!

16.01.2019 21:25
Скобелева Оксана Александровна

Спасибо Присяжнюк Виктории Валерьевне за чуткое наблюдение, составление диеты и адекватную терапию моим ребятам. Синдром мальабсорбции у детей выявили в раннем возрасте, а у старшего еще и панкреатит. У детей панкреатит бывает нечасто, нам с этим не повезло. И полностью нормализовать их состояние не получалось. Сейчас мы с близнецами попали в надежные руки. Дети живут, как все здоровые ребята. Мы благодарны вам безмерно и всегда будем наблюдаться у вас!

18.11.2018 19:05
Лада

Оооо, мы тоже ходим к Наталии Валерьевне Присяжнюк!!! Супер-врач. И очень тактично интеллигентно общается, без сюсюканья, кроме того, что хороший профессионал. Ни излишнего панибратства, ни безразличия, как у некоторых, золотая середина, очень интеллигентный человек! И нравится детям.

04.10.2018 20:45
Лопатина Яна

В этой клинике Медиком еще хороший детский гастроэнтеролог Присяжнюк Наталия Валерьевна. Не тянет деньги. Назначила по нашим жалобам для начала общий анализ крови и копрограмму. Сказала, если будет этого недостаточно потом досдадим. Кто так сейчас делает?))) Сразу направляют на ненужные анализы какие только можно, лишь бы денег вытащить. Но я так понимаю такое в данной клинике не приветствуется, доктора честные (я еще у гинеколога была тут же и тоже довольна). Осматривает ребенка внимательно. Обращает внимание на мелочи. Ведь болезнь надо лечить в целом. Раньше врачи по внешнему виду могли уже предположить диагноз, теперь таких почти нет внимательных врачей и думающих, как наш доктор. Диагноз поставила четко, лечение начало помогать уже на 2 день. Так что теперь знаем, если где и искать лечение по проблемам детской гастроэнтерологии в столице, то только тут.

29.08.2018 13:10
Виталик Громов

Подпишусь за детского врача Джалалову! У ребенка нашли лямблии а лечили ни один год косметологи!!!! Угри прошли после курса и нам его выписала гастроэнтеролог ! Виктория Николаевна вылечила мою доч! Я думал что лечит детский гастроэнтеролог всякие язвы и гастриты и поносы а дочке вылечила угри Джалалова В.Н. вы настоящий врач! Благодарим! жаль что раньше вас не нашли.

24.06.2018 15:15
Ульяна

Клиника Медиком - очень хорошая, лечимся там всей семьей. Мужа вообще к врачам не затащить было всегда, а сюда ходит как миленький. Даже не постеснялся сдать анализ на дисбактериоз))) Не напрасно кстати сдавал. С дочкой за компанию. По теме: врач дочки - Джалалова Виктория Николаевна. Нам нравится. Не было еще ни одной спорной ситуации. И все подробно рассказывает, что назначено и почему. Считаю, что такой и должна быть детская гастроэнтерология. Не только в Киеве, но и везде - все детки нуждаются в первоклассных врачах!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down