exit
search serach
Дитяча гастроентерологія Києва

Дитяча гастроентерологія Києва

У вашої дитини пропав апетит? Він скаржиться на болі в животі й печію, а ви стали помічати у малюка втрату ваги, постійні відрижки, метеоризм і порушення випорожнень? У сучасному світі з'являється все більше захворювань, пов'язаних з порушенням діяльності травних залоз і дисфункцією органів травного тракту. Дитячий гастроентеролог в Києві на Оболоні та Печерську в клініці МЕДІКОМ допоможе виявити та усунути причини нездужання у вашої дитини.

Дитяча гастроентерологія - це напрямок медицини, що вивчає будову і функціонування органів травної системи, причини розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, методи їх попередження, діагностування та терапії.

Консультація дитячого гастроентеролога

Консультація гастроентеролога в центрі МЕДІКОМ м. Київ - це високий професіоналізм персоналу, м'який і розуміє підхід до дитини, доброзичливе ставлення до батьків. На консультації дитячий лікар-гастроентеролог огляне дитину, збере анамнез, проведе об'єктивне клінічне обстеження (пальпація, перкусія, аускультація, ректальне пальцеве дослідження), призначить необхідні діагностичні дослідження і вже після отриманих результатів підбере адекватну терапію.

Хороший дитячий гастроентеролог обов'язково зверне увагу на харчування, на якому знаходилася дитина в грудному віці, а також на особливості його режиму харчування на даний час. При зборі анамнезу захворювання лікар постарається з'ясувати як розвивалася патологія з перших симптомів до яскравої клінічної картини, визначить причини виникнення хвороби шлунково-кишкового тракту.

Симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту:

 • біль в животі;
 • печія і відрижка;
 • нудота, блювота;
 • хронічні порушення стільця (частий або рідкий, діарея або запори);
 • поганий апетит;
 • неприємний запах з рота;
 • дитина не набирає вагу;
 • жовтушність шкіри;
 • підвищення температури;
 • у дітей грудного віку (до 4 місяців) - неспокій і плач, млявість, здуття живота, часті відрижки, порушення сну.

Захворювання травного тракту, які лікують у нас в клініці:

Методи діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту:

 1. Лабораторна діагностика (загальний, клінічний, біохімічний аналізи крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу на копрограму, визначення антитіл, імунограма та ін.).
 2. УЗД черевної порожнини.
 3. Ендоскопічне дослідження шлунка і кишківника (ФГДС), колоноскопія.
 4. РH-метрія.
 5. Швидкий уреазний тест на Helicobacter pylori.
 6. Дихальний уреазний тест та 13с-тригліцеридний тест.
 7. Комп'ютерна томографія.
 8. Рентгенодіагностика (оглядова рентгенографія і дослідження з контрастуванням).
 9. Доплерографія судин печінки.

Лікарі

Дитячі гастроентерологи приватного центру МЕДІКОМ (Україна) проведуть обстеження дитячого організму на сучасному обладнанні з використанням новітніх методик діагностики, призначать лікування, яке буде повністю спиратися на останні досягнення в області гастроентерології. При лікуванні захворювань травної системи важливо дотримуватися всіх рекомендації гастроентеролога по раціональному харчуванню.

Джалалова Вікторія Миколаївна
Лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог, дієтолог вищої категорії
comment 6
Присяжнюк Наталія Валеріївна
Дитячий лікар-гастроентеролог першої категорії
comment 16

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до дитячого лікаря-гастроентеролога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Вiдгуки

25.04.2019 17:55
Стас Куриленко

Мы с сыном тоже были на приеме в клинике “Медиком” у Джалаловой Виктории Николаевны Врач первоклассный. Она не только детский гастроэнтеролог, но и детский психолог, никому раньше не удавалось провести ФЭГДС сыну, я просто его жалел и уводил, у ребенка начиналась паника и истерика. В кабинете у врача он был спокоен и на приеме, и на процедуре. Она умеет найти подход даже к тревожным детям, боящимся врачей как огня! Это божий дар для педиатра и гастроэнтеролога!

03.03.2019 18:20
Карина

Лучший детский гастроэнтеролог в Киеве - Джалалова Виктория Николаевна!!! Это супер-врач! Долго не могли выяснить причины боли в животе у ребенка. Гастрит и все, а почему и откуда этот гастрит непонятно!!! Питался ребенок правильно, мы очень правильные родители! И рекомендации по питанию, и питьевой режим мы соблюдали, а также режим дня. Обошли кучу клиник и врачей нам никто не мог толком объяснить, почему ребенок срыгивает постоянно и пропал аппетит. Почему у нее болит животик и частые поносы! Намучилась и она, и мы. Как только мы обратились в клинику МЕДИКОМ, сразу поняли, что здоровье ребенка в надежных руках. Нам назначили фиброэзофагогастродуоденоскопию и взяли анализ тест на хеликобактер пилори. Причина была найдена! До обращения в МЕДИКОМ на Анри Барбюса, 37/1 нам просто ставили гастрит, брали анализы общий и биохимию и закармливали таблетками и антацидными сиропами! Помогало это лишь временно! Просто облегчалось состояние а потом все по новой. Разве так лечат детей?!! Туте мы получили диагноз, лечение и здоровье! И следа не осталось от прежних жалоб. Спасибо огромное, доктор!!! От нас и от маленькой Ариши! Рекомендуем всем гастроэнтеролога Джалалову Викторию Николаевну!

16.01.2019 21:25
Скобелева Оксана Александровна

Спасибо Присяжнюк Виктории Валерьевне за чуткое наблюдение, составление диеты и адекватную терапию моим ребятам. Синдром мальабсорбции у детей выявили в раннем возрасте, а у старшего еще и панкреатит. У детей панкреатит бывает нечасто, нам с этим не повезло. И полностью нормализовать их состояние не получалось. Сейчас мы с близнецами попали в надежные руки. Дети живут, как все здоровые ребята. Мы благодарны вам безмерно и всегда будем наблюдаться у вас!

18.11.2018 19:05
Лада

Оооо, мы тоже ходим к Наталии Валерьевне Присяжнюк!!! Супер-врач. И очень тактично интеллигентно общается, без сюсюканья, кроме того, что хороший профессионал. Ни излишнего панибратства, ни безразличия, как у некоторых, золотая середина, очень интеллигентный человек! И нравится детям.

04.10.2018 20:45
Лопатина Яна

В этой клинике Медиком еще хороший детский гастроэнтеролог Присяжнюк Наталия Валерьевна. Не тянет деньги. Назначила по нашим жалобам для начала общий анализ крови и копрограмму. Сказала, если будет этого недостаточно потом досдадим. Кто так сейчас делает?))) Сразу направляют на ненужные анализы какие только можно, лишь бы денег вытащить. Но я так понимаю такое в данной клинике не приветствуется, доктора честные (я еще у гинеколога была тут же и тоже довольна). Осматривает ребенка внимательно. Обращает внимание на мелочи. Ведь болезнь надо лечить в целом. Раньше врачи по внешнему виду могли уже предположить диагноз, теперь таких почти нет внимательных врачей и думающих, как наш доктор. Диагноз поставила четко, лечение начало помогать уже на 2 день. Так что теперь знаем, если где и искать лечение по проблемам детской гастроэнтерологии в столице, то только тут.

29.08.2018 13:10
Виталик Громов

Подпишусь за детского врача Джалалову! У ребенка нашли лямблии а лечили ни один год косметологи!!!! Угри прошли после курса и нам его выписала гастроэнтеролог ! Виктория Николаевна вылечила мою доч! Я думал что лечит детский гастроэнтеролог всякие язвы и гастриты и поносы а дочке вылечила угри Джалалова В.Н. вы настоящий врач! Благодарим! жаль что раньше вас не нашли.

24.06.2018 15:15
Ульяна

Клиника Медиком - очень хорошая, лечимся там всей семьей. Мужа вообще к врачам не затащить было всегда, а сюда ходит как миленький. Даже не постеснялся сдать анализ на дисбактериоз))) Не напрасно кстати сдавал. С дочкой за компанию. По теме: врач дочки - Джалалова Виктория Николаевна. Нам нравится. Не было еще ни одной спорной ситуации. И все подробно рассказывает, что назначено и почему. Считаю, что такой и должна быть детская гастроэнтерология. Не только в Киеве, но и везде - все детки нуждаются в первоклассных врачах!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down