exit
search serach
Консультация уролога в Киеве

Урологія в Києві: консультація уролога та амбулаторне лікування

Уролог в Києві в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську надає діагностичні та терапевтичні послуги амбулаторно. У нас в клініці ви пройдете необхідне діагностичне обстеження й отримаєте ефективну схему лікування захворювань органів сечостатевої системи. Швидка і точна постановка діагнозу фахівцями нашої поліклініки попередить розвиток ускладнень, зробить лікування ефективним і комфортним.

Урологія — розділ медицини, який вивчає причини виникнення і механізм розвитку патологічних станів сечовивідних і статевих органів чоловіків і жінок, методи їх діагностики та профілактики.

Відкрити Згорнути down

Консультація уролога

Консультація уролога - важливий терапевтичний захід, без якого не можна обійтися, якщо ви хочете перевірити здоров'я сечостатевої системи і виявити хвороби, пов'язані з нею, на ранніх стадіях розвитку. Завдяки консультаційному огляду лікар-уролог зможе встановити точний діагноз і призначити лікування за протоколами, які йдуть в ногу з часом.

Первинна амбулаторна консультація в уролога включає:

 • збір анамнезу: розпитування пацієнта, повний огляд, аналіз наданих документів (історія хвороби, результати діагностичних досліджень, якщо такі вже проводилися);
 • призначення діагностичних досліджень, відповідних до клінічної картини (це може бути як інструментальна, так і лабораторна діагностика).

Якщо при первинному відвідуванні лікаря інформації досить для постановки діагнозу, то може бути призначено лікування. Однак, найчастіше, потрібні додаткові обстеження та аналізи.

Огляд при первинній консультації має гендерні особливості.

уролог
УЗД урологія

В урології при огляді чоловіків лікар звертає увагу на стан мошонки, статевого члена, лімфатичних вузлів в паху. При цьому, застосовуються такі методи як: візуальний огляд, пальпація, ректальне обстеження.

У випадку з жінками, прийом у уролога має багато спільного з оглядом у акушера-гінеколога, оскільки в цьому випадку обстеження органів сечовидільної системи може проходити в гінекологічному кріслі.

Відкрити Згорнути down

Симптоми урологічних захворювань

На консультацію до уролога варто прийти, якщо у вас з'явилися такі симптоми урологічних захворювань:

 • порушення сечовипускання (болі, різі, часті позиви, утруднене сечовипускання, печіння, енурез і ін.);
 • будь-які зміни в сечі (поява осаду, крові, зміна кольору);
 • клінічні прояви запальних інфекційних захворювань, в т.ч. статевих інфекцій (уретрит, цистит, хламідіоз, трихомоніаз та ін.);
 • больові відчуття в ділянці нирок, промежини, зовнішніх статевих органів (у чоловіків);
 • виділення з репродуктивних органів (зі зміною кольору, запаху);
 • зниження сексуального потягу, еректильна дисфункція та інші ознаки запалення передміхурової залози.

Також, варто записатися до уролога при:

 • порушенні обмінних процесів, які супроводжуються утворенням нерозчинних сполук з ризиком розвитку СКХ (нефролітіазу);
 • підозрі на новоутворення сечовидільної системи;
 • наявності хронічних захворювань сечостатевої системи;
 • сексуальних розладах різного характеру;
 • 1 раз на рік для проходження обов'язкового профілактичного огляду.
Відкрити Згорнути down

Урологічні захворювання

Урологи клініки МЕДІКОМ допоможуть в діагностиці та лікуванні таких медичних проблем як:

Відкрити Згорнути down

Урологія: діагностика

Наша клініка пропонує не просто прийти на прийом уролога, а пройти якісну діагностику з використанням сучасної високоточної апаратури та лікування, яке засноване на прогресивних досягненнях медицини.

У Києві в клініці МЕДІКОМ здійснює прийом фахівець з андрології (лікар-андролог, уролог-андролог), який допоможе зберегти та відновити репродуктивне здоров'я чоловіка. Уролог-андролог з'ясує причини порушень статевого дозрівання і сексуальної функції, проведе діагностику чоловічого безпліддя, ендокринних синдромів, гіпогонадизму та інших патологій еректильної дисфункції.

аналіз урологія
МРТ на Оболоні
Відкрити Згорнути down

Діагностичні дослідження, які можуть знадобитися після первинного огляду в уролога та перед підготовкою до операції:

 • уродинамічні тести;
 • УЗД сечостатевої системи;
 • уретроскопія;
 • цистоскопія;
 • спектральний аналіз кровотоку;
 • оглядова урографія;
 • ендокорпоральні методи сканування;
 • рентгенологічні дослідження;
 • ендоскопічне дослідження органів системи сечовиділення;
 • лабораторні методи дослідження.
Відкрити Згорнути down
Дробление камней (литотрипсия)
Лазерна літотрипсія
Цистоскопия
Цистоскопія
УЗИ почек
УЗД нирок
УЗИ мочевого пузыря
УЗД сечового міхура
Бужирование уретры
Бужування уретри
Урографія
Урографія
УЗИ предстательной железы
УЗД передміхурової залози
Уретроскопия
Уретроскопія

Також, лікар може рекомендувати проходження консультацій у інших вузьких фахівців (відповідно до виявлених супутніх патологій).

Відкрити Згорнути down

Лікування у лікаря-уролога

Після первинного прийому в уролога, проходження діагностичних досліджень і отримання їх результатів, буде необхідна повторна консультація уролога, на якій буде прийнято рішення про подальші дії. Призначення уролога буде повністю відповідати отриманим аналізам, загальному стану пацієнта і поставленому діагнозу.

Крім первинної та вторинної консультації уролога, лікування включає:

 • призначення медикаментозного лікування з постійним контролем результатів терапії та, при необхідності, її коригування;
 • місцеве лікування (масаж, фізіотерапевтичні процедури тощо);
 • оперативне втручання.

Один з найбільш популярних методів, який може бути обраний лікарем поряд з медикаментозним лікуванням, це — ударно-хвильова терапія.  Ця процедура встигла довести ефективність в лікуванні сечостатевої системи.

Також, для усунення та профілактики чоловічих хвороб застосовуються такі апаратні методи лікування як вібромасаж і термотерапія.

Відкрити Згорнути down

Устаткування урології

Віднедавна, для лікування сексуальної дисфункції у чоловіків в клініці МЕДІКОМ на вул. Василя Тютюнника 37/1 почали застосовувати інноваційний фізіотерапевтичний апарат - SANWE SW-3501. Він відповідає найвищим стандартам якості і його вплив на організм вирішує багато проблем, пов'язаних з потенцією у чоловіків.

На новому апараті SANWE SW-3501 можливі 3 методи впливу:

 • лікування локальним від'ємним тиском (ЛВД-терапія);
 • лікування спрямованими водними потоками (гідротерапія);
 • електростимуляція.
Відкрити Згорнути down

Операції в урології

У разі необхідності, лікарі-урологи МЕДІКОМ проведуть хірургічне лікування органів сечостатевої системи чоловіків і жінок в добре обладнаному урологічному стаціонарі клініки.

Відкрити Згорнути down

Переваги нашої урології

1. Лікарський досвід.
Лікарський досвід. У нас працюють тільки кваліфіковані та сертифіковані фахівці, які мають багатий досвід в урології (як з гінекологічним, так і з андрологічним ухилом).

2. Широкий профіль.
Клініка МЕДІКОМ надає своїм клієнтам величезний перелік якісних лікувальних і діагностичних послуг.

3. У ногу з часом без ризику.
В амбулаторному і стаціонарному лікуванні хворих з проблемами сечостатевої системи наші лікарі застосовують тільки перевірені протоколи та методики лікування.

4. Лояльні ціни.
Незважаючи на статус клініки, ми намагаємося зробити лікування у нас доступним для кожного українця.

Багато захворювань сечовидільної та статевої систем можуть протікати безсимптомно або з незначними клінічними проявами. У оператора колл-центру клініки МЕДІКОМ ви можете записатися на консультацію до уролога на Оболоні або Печерську, довідатися про ціни на послуги в області урології та іншу цікаву для вас інформацію.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Яка різниця між урологом та нефрологом?

Нефролог – це лікар-терапевт, до зони відповідальності якого входить безопераційна терапія нирок. У свою чергу, уролог – лікар, який має хірургічну спеціалізацію та займається профілактикою та лікуванням не лише нирок, а всього сечостатевого апарату. У цьому особливості його лікарської практики не закінчуються. Уролог лікує сечовидільну систему у пацієнтів обох статей, але у разі медичних проблем із репродуктивною системою до нього звертаються лише чоловіки. Лікуванням жіночих статевих органів займається гінеколог.

Чи можна займатися сексом перед візитом до уролога?

Ні, не можна. Утриматися від статевого акту слід за 1-3 дні до візиту до уролога. Також підготовка до прийому у уролога та огляду включає утриманість від сечовипускання - за 1-2 години. Це необхідно зробити для того, щоб отримати достовірні результати огляду та лабораторних аналізів. Дуже часто в ході урологічної консультації виникає необхідність проведення такого аналізу, як мазок з поверхні уретри.

Як підготуватися до прийому уролога?

Підготовка до прийому в уролога включає кілька простих правил, виконати які дуже важливо. Перед прийомом у лікаря-уролога необхідно: підготувати всю наявну медичну документацію, список скарг та питань до лікаря, провести ретельну гігієну промежини (без використання миючих засобів та антисептичних препаратів), за кілька діб до відмовитися від прийому свічок, мазей, доглядових засобів тощо у зоні огляду, випорожнити кишечник (особливо це стосується чоловіків), утриматися від сексу мінімум за 1 день до огляду (краще 2-3 дні) та від сечовиділення – за 1–2 години, за 1 годину до прийому випити 0,5 л води (якщо планується УЗД сечового міхура).

Як підготуватись до огляду простати?

Головне у підготовці до огляду простати – випорожнення кишківника. Пальпаторне дослідження передміхурової залози проводиться у межах кожного відвідування уролога чоловіком. Це потрібний крок для контролю чоловічого здоров'я. Також у ході візиту до лікаря може бути проведено УЗД передміхурової залози, яке також неможливе при повному кишечнику.

Які питання може поставити уролог на консультації?

Консультація в уролога – це не лише огляд, а й усне спілкування з лікарем. Під час прийому лікар може поставити такі запитання:

 • Як давно ви помітили тривожні симптоми?
 • Як виявляє себе захворювання?
 • Що провокує рецидиви (поява/посилення симптоматики)?
 • Чи все гаразд із сечовиділенням?
 • Чи виявляли у вас до цього захворювання сечостатевої системи?
 • Чи були проблеми з сечостатевою системою у кровних родичів?

Як уролог перевіряє сечовий міхур?

Обстеження сечового міхура виконується кількома способами. Найчастіше це цистоскопія та УЗД сечового міхура. УЗ-дослідження - безболісна маніпуляція, яка проводиться за допомогою спеціальної насадки УЗ-апарата, що дозволяє оцінити стан стінок, розміри, контури сечового міхура та наявність новоутворень тощо. Цистоскопія (уретроцистоскопія) це малоінвазивне ендоскопічне дослідження, яке проводить лікар-уролог з використанням спеціального пристрою - цистоскоп. Також може бути проведене уродинамічне дослідження сечового міхура.

Лікарі-урологи

Шукаєте кваліфікованого лікаря-уролога в Києві? Уролог у клініці МЕДІКОМ проведе необхідне комплексне обстеження, виявить захворювання на ранніх стадіях і допоможе запобігти розвитку важкої патології у сфері урології. 

comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 24
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії
comment 4
Бондар Микола Валентинович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 3
Власюк Олександр Віталійович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 27
Чорний Владислав Іванович
Уролог вищої категорії, лікар функціональної діагностики

Вартість послуг уролога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1105. Консультація андролога

1400 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
147. Внутрішньовенна урографія (включена вартість плівок і 100 мл. контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1167. Висхідна цистографія (включена вартість 2-х плівок і контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1166. Низхідна цистографія (включена вартість плівки і контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4503. УЗД тазового дна

750 грн

Більше Згорнути down
4734. Ультразвукове дослідження (УЗД) нирок/нирки (динамічне) в стаціонарі

550 грн

Більше Згорнути down
4735. Ультразвукове дослідження (УЗД) сечового міхура (динамічне) в стаціонарі

350 грн

Більше Згорнути down
Аналізи

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

480 грн

Більше Згорнути down
213. Мозковий натрійуретичний пептид, NT-proBNP

1330 грн

Більше Згорнути down
214. Білкові фракції

490 грн

Більше Згорнути down
1244. Мікроскопія урогенітальних виділень (чоловіки) + скринінг ЗПСШ

440 грн

Більше Згорнути down
3497. Діагностика урогенітальних інфекцій, метод ПЛР

2050 грн

Більше Згорнути down
5263. Комплексне дослідження матеріалу з уретри: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
5264. Комплексне дослідження матеріалу з простати: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
Програми
1353. Індекс вільного тестостерону

860 грн

Більше Згорнути down
Операції
4338. * Операція при варікоцеле Мармара

16100 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3194. Вакуум-терапія в андрології (1 процедура)

650 грн

Більше Згорнути down
3197. Вакуум-терапія з фото і електростимуляцією в андрології (1 процедура)

650 грн

Більше Згорнути down
3195. Вакуум-терапія з фотостимуляцією в андрології (1 процедура)

650 грн

Більше Згорнути down
3196. Вакуум-терапія з електростимуляцією в андрології (1 процедура)

650 грн

Більше Згорнути down
201. Масаж передміхурової залози

550 грн

Більше Згорнути down
203. Ручне вправлення парафімозу

1500 грн

Більше Згорнути down
3198. Фото-терапія передміхурової залози і насінних бульбашок (1 процедура)

650 грн

Більше Згорнути down
3199. Фототерапія з електростимуляцією передміхурової залози і насінних бульбашок (1 процедура) -

650 грн

Більше Згорнути down
200. Інстиляція сечового міхура

550 грн

Більше Згорнути down
204. Зміна епіцістостоми

540 грн

Більше Згорнути down
207. Установка постійного уретрального катетера

550 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4352. * Цистоскопія (чол)

4400 грн

Більше Згорнути down
4647. Видалення постійного уретрального катетера в амбулаторних умовах

300 грн

Більше Згорнути down
4665. * Забір біологічного матеріалу на дослідження в урології

100 грн

Більше Згорнути down

Лікар-уролог додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря-уролога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

20.07.2023 12:49
Vladislava Smolova

Спасибі урологам клініки. Видалили камінь з сечового моєму батькові.В його 80 років це складне випробування. Але все пройшло добре. Батьку вже набагато краще, больові симптоми зникли.

17.02.2023 09:52
Bogdan

З'явилися болі під час сечовипускання, вирішив не затягувати і відразу звернувся до спеціаліста. Мене приймав Гурінович Андрій Миколайович. Назначив мені всі необхідні аналізи та обстеження, відповів на всі питання і навіть заспокоїв. Тепер буду проходити лікування в Медіком, бо тут працюють справжні професіонали.

29.06.2022 22:30
Стефанія В.

Зверталася до Саввіна Костянтина Едуардовича. Лікар приємний у спілкуванні, на все що мене цікавило я отримала відповіді. Мені все сподобалося. Буду рекомендувати.

02.06.2022 07:15
Виктория

Прием, как всегда в Медиком, был на определённое время, и как всегда без признаком живой очереди. Через время была назначена небольшая операция. Доктор со знанием дела предложил решение проблемы. Уже прошла реабилитацию и результатом довольна, а это самое главное. Спасибо!

28.04.2022 16:55
Ярослав Павловський

Вартість консультації уролога в "Медіком" висока, але це того варте. Трохи застудився під час недавніх подій, вирішив відразу підхопити проблему. Звернувся до Гуриновича А. М. Компетентний лікар, добре ставився до мене як до пацієнта, по-людяному. Рекомендації допомогли. Окремо хочу подякувати дівчині з рецепції, що все ввічливо і дохідливо пояснила куди пройти та на інші питання відповідь дала...

30.01.2022 10:30
Юрій Богданов

Мені дуже пощастило, що потрапив до Білинського Олега Львовича. Найкращий уролог. Дуже досвідчений лікар. Я отримав рекомендації та відповіді на всі свої скарги та запитання. Візитом задоволений.

29.11.2021 12:27
OlEG MOR

Все було круто та чітко. Пощастити потрапити до лікаря, який вміє слухати та давати слушні рекомендації.

05.07.2021 22:02
Ольховський

Лікар все просто пояснив, швидко та якісно провів консультацію. Мінус - консультація була перенесена на 15 хвилин.

13.02.2021 15:32
Левандовська Дарина

Візит до клініки залишив тільки позитивне враження. У мене, поки немає результату лікування - пройшов тільки тиждень. Але я отримала вказівки на майбутнє. Надалі буду до лікаря звертатися вчасно.

31.08.2020 09:45
Татьяна

На прошлой неделе была на приеме у Владимира Евгеньевича Барана. Видно, что хороший специалист, и качественно проконсультировал по всем вопросам, было приятно с ним общаться. Дал рекомендации по лечению и дополнительно направил на консультацию к гинекологу.

16.03.2020 13:26
Oleksandr

Все професійно! Дякую!

29.10.2019 20:05
BERIMOR

Перед осмотром уролога поинтересовался в интернете как подготовиться к приему уролога, что нужно брать на прием к урологу, чтобы не попасть впросак... В итоге все прошло проще, чем я себе надумал. Быстро, хорошо, вежливо. Благодарен врачу за тактичность и рекомендации.

28.03.2019 14:25
Наталия

вообще Чепурнатый Михаил Владимирович тоже знающий специалист. И действительно клиника “Медиком” самая приличная. Видимо, туда очень тщательно отбирают персонал. И корпоративная политика у них радует, не накручивают цены, не навязывают ненужных услуг. И правильно делают, потому что люди туда идут и возвращаются.

15.02.2019 21:04
Лебедянская Даша

Я давно хожу в суперскую клинику Медиком, потому что не разочаровалась там во врачах не разу. Многопрофильная клиника, там все можно сдать, прямо все, никуда тебя не гоняют. Врачи там есть вообще всех направленностей, в том числе и детские - можно всей семьей ходить. Сейчас решила написать чтобы поделиться впечатлениями от лечения у врача уролога Саввина Константина Эдуардовича. Какой же замечательный доктор, люди! Провел мне пиелолитотомию, знайте, что так называется по-научному удаление камней в почке). Наконец-то я от них избавилась! Также мне назначена специальная диета, камни у меня скорее всего образовались от неправильного обмена веществ, но никто не говорил раньше мне об этом. Вот казалось бы, урология (для взрослых особенно) не новое направление в медицине, а реально хороших врачей тут по пальцам пересчитать можно!

12.11.2018 16:33
Надежда

Никула Борис Тарасович - уролог с большой буквы! Этот врач вам мозги пудрить не будет. Все по сути объяснит, рекомендации даст. Побольше бы таких честных врачей. И общаться с ним приятно.

04.09.2018 13:29
Матушкина Т

От чистого сердца выражаю благодарность Саввину Константину Эдуардовичу за то, что не отказался щадяще прооперировать моего мужа! Это Матушкин Игорь, ему была сделана частичная резекция почки. Как нам признался предыдущий лечащий врач, то, что вы сделали, это высший пилотаж! Хотели удалять почку целиком, потому что опухоль была так сложно расположена. Мы решили дополнительно проконсультироваться по рекомендации у Константина Эдуардовича. И слава богу, что мы это сделали! Зачем лишаться органа, если его можно сохранить? Благодарим от всего сердца Вас, доктор, а также всех ваших помощников, кто участвовал в операции!

19.06.2018 19:13
Аноним

Да, в этой клинике Медиком дествительно очень хороший уролог Черный Владислав Иванович. Был у него.

25.03.2018 15:22
Кутузов Геннадий

Блестяще провел пересадку мочеточника моему племяннику доктор Константин Эдуардович Саввин! Уролог - довольно непростая специализация, как медик я это понимаю. Вы настоящий дока в своем деле. А я обращался в свое время там же к Билинскому О. Л. Что сказать? Оба - профессионалы своего дела!

10.05.2019 12:48
Мирослава Андреевна

На Героев Сталинграда 6Д на Оболони работает доктор, о котором хочется рассказать всем. Это не просто хороший уролог. Саввин Константин Эдуардович - лучший уролог, которого я встречала в жизни! Начну с того, что у мужа были признаки простатита, но как многие мужчины он процесс запустил и результат, конечно, аденома простаты. Про необходимость операции говорили и в другой клинике, но муж все тянул. В результате притащила его с собой в клинику МЕДИКОМ, тогда я туда еще ходила к сомнологу. Операция была назначена сразу после осмотра, УЗИ и получения результатов анализов. Вместе с операцией по поводу аденомы Константин Эдуардович сделал мужу удаление полипа уретры. Мы еще тогда не знали, что следующая на очереди я. У меня был выявлен гидронефроз, история долгая, вдаваться в подробности не будем, было нужно делать удаление почки. Как только я узнала об этом, приняла решение оперироваться тоже у Саввина К. Э. Анализы принесла с собой. Нефрэктомия была проведена быстро, никаких последствия не ощущаю. И хочу отметить, что в период после операции я НИ РАЗУ не приняла обезболивающее. Первые два дня были болевые ощущения, но терпимые, скорее потягивало, как при менструации по силе. А потом их не было ВООБЩЕ. Хотя я любой боли боюсь и терпеть ее не умею, сразу принимаю таблетку, чуть что. Саввин Константин Эдуардович - СВЕТИЛО в области урологии взрослых. Золотые руки. Низкий поклон вам.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down