exit
search serach
Педиатрия

Педіатрія Києва

Потрібен надійний та перевірений педіатр в Києві? Втомилися від неправильного та недієвого лікування вашої дитини? Вдома майже вся аптека, а малюк продовжує часто хворіти? Щоб не допустити появи ускладнень та даремних витрат на неефективне лікування та профілактику, у підрозділах клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську ви можете знайти найкращого лікаря-педіатра, який буде дотримуватися загальноприйнятих сучасних протоколів діагностики та лікування, а також інфекційної безпеки. Сучасна педіатрія — це медична галузь, яка дає можливість провести детальне обстеження на обладнанні експертного рівня, встановити або спростувати діагноз та обрати або скоригувати курс лікування дитини від народження до 18 років. І все це буде спрямовано на збереження здоров'я та вдосконалення догляду за дитиною.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібна консультація педіатра?

1. За планом:
- Для проходження профілактичного огляду і перед проведенням вакцинації.
- Лікар дитячий (педіатр) повинен обов'язково оглянути дитину в регламентовані державою часові відрізки. Малюка в віці до 1 року показують лікарю не менше 10 разів, від 1 року до 2-х років - 2 рази, з 2-х до 3-х років — досить одного профілактичного огляду у лікаря.
- Починаючи з трирічного віку і до вісімнадцяти років, при відсутності проблем зі здоров'ям, дитина повинна відвідувати лікаря 1 раз на рік. Цей огляд може збігатися з оглядом, необхідним перед проведенням щеплення згідно з календарем вакцинації дитини.

2. Позапланово:
- При симптомах гострих інфекцій дихальних шляхів.
- При будь-яких захворюваннях.
- Для отримання довідки в садок, школу або басейн.
- Для огляду перед щепленням при порушенні графіку вакцинацій.
- Якщо у мами немовляти виникають будь-які проблеми з грудним годуванням (допомогти може педіатр або лікар-лактолог).

плановий огляд педіатра

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких дитину повинен оглянути лікар-педіатр:

 • підвищення температури тіла;
 • ознаки простудних захворювань (нежить, головний біль і біль у горлі, слабкість, біль у м'язах);
 • якщо дитина млява, має поганий апетит, не набирає або втрачає вагу;
 • при появі будь-яких висипань;
 • при скаргах на біль у суглобах;
 • при виявленні збільшених лімфовузлів;
 • при підвищеній дратівливості, періодичному неспокої, поганому сні у дитини грудного віку;
 • при порушенні стільця, скаргах на біль у животі, незалежно від її локалізації;
 • при будь-яких неприємних симптомах і перших ознаках хвороби.
Відкрити Згорнути down

Як ведуть прийом педіатри клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську?

Лікар обов'язково з'ясує причину відвідин, опитає маму і дитину, якщо це дозволяє її вік. Якщо візит до лікаря носить профілактичний характер, будуть зібрані антропометричні дані (зріст, вага, окружність голови і грудної клітини) проведено повний огляд по органам і системам. Якщо причиною відвідування є огляд перед проведенням профілактичної вакцинації, метою лікаря-педіатра буде встановлення у дитини протипоказань до неї (у разі, наявності таких).

Коли малюк потрапляє до лікаря через проблеми зі здоров'ям, лікар обов'язково вислухає всі скарги, огляне дитину, приділяючи особливу увагу тим органам і системам, на які є скарги. На підставі отриманих даних буде виставлений попередній діагноз і визначено подальший хід обстеження і лікування, призначена дата наступної консультації.

огляд педіатра

Відкрити Згорнути down

Які захворювання лікує педіатр?

Лікар-педіатр спостерігає за здоров'ям дітей від народження, діагностує та проводить лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, органів ШКТ, сечостатевої та серцево-судинної системи.

Найбільш поширені захворювання, які лікує педіатр це:

 • ГРВІ
 • Грип
 • Отит
 • Астма
 • Бронхіт
 • Пневмонія
 • Кашлюк (коклюш)
 • Скарлатина
 • Алергічний риніт
 • Вітряна віспа ("вітрянка")
 • Кір
 • Краснуха
 • Паротит
 • Атопічний дерматит
 • Діатез
 • Кропив'янка
 • Гострі кишкові інфекції (дизентерія)
 • Глистяні інвазії
Відкрити Згорнути down

При ускладнених захворюваннях педіатр направляє дитину на консультації до лікарів вузької спеціалізації та контролює загальний перебіг лікування.

Відкрити Згорнути down

Методи діагностики у педіатрії

1. Лабораторні методи.
На базі нашої клініки веде роботу лабораторія, в якій можливе проведення будь-яких досліджень — починаючи від простих клінічних аналізів, закінчуючи генетичними дослідженнями. Персонал клініки МЕДІКОМ вміє знаходити спільну мову з самими маленькими пацієнтами, докладаючи всі свої старання для того, щоб мінімізувати у дитини неприємні відчуття при заборі аналізів.

2. Інструментальні методи.
В деяких випадках для уточнення діагнозу потрібно проведення апаратних досліджень. У нашій клініці досвідченими фахівцями проводяться всі види УЗ-досліджень, ВЕГДС (відеоезофагогастродуоденоскопія), комп'ютерна томографія, ЕЕГ і рентген-діагностика на сучасній цифровій апаратурі.

Відкрити Згорнути down

Лікування дитячих захворювань

Хороший педіатр в Києві призначить дитині лікування, спрямоване на усунення наявних проблем, ґрунтуючись на сучасних протоколах лікування. Це може бути прийом медикаментів, фізіотерапевтичні процедури (включаючи масаж), заняття лікувальною фізкультурою. Крім того, в нашій клініці існує можливість проходження фототерапії, яка показана новонародженим при проявах жовтяниці.

Відкрити Згорнути down

Медичні програми для дітей

У медичному центрі МЕДІКОМ нами були розроблені спеціальні програми, призначення яких — економія часу і бюджету наших клієнтів.

Програми для дітей від 1 року до 3 років:

 • Програма "Дитина до року — спостереження в клініці".
 • Програма "Дитина до року — домашнє спостереження в Києві".
 • Програма "Спостереження дитини від 1 до 2 років (в межах Києва)".
 • Програма "Спостереження дитини від 2 до 3 років (в межах Києва)".
 • Програма "Спостереження дитини від 2-х до 3-х років за містом до 30 км".

У перший рік життя лікар повинен оглянути дитину не менше 10 разів. Для молодої мами похід в поліклініку стає справжнім випробуванням. Завдяки нашим програмам, батьки можуть бути впевнені: їх малюка дитячий лікар огляне без черги й в комфорті. Якщо в силу обставин ви не можете відвідувати з крихіткою клініку, необхідно оформити програму домашнього спостереження, яка включає проведення патронажу на дому. Також, існують пакети послуг, в яких є спостереження дитини від 1 до 2 років з виїздом по столиці, і спостереження малят від 2 до 3 років як в столиці, так і за її межами (до 30 км).

Програми, розроблені для дітей, що надходять в освітні установи:

 • Програма ''Добридень, садок!''.
 • Програма "Перший раз в перший клас".
 • Програма "Медогляд перед ВНЗ для дівчат”.
 • Програма "Медогляд перед ВНЗ для хлопців”.
 • Програма "Огляд перед ВНЗ для дівчат до 18 років”.
 • Програма "Огляд перед ВНЗ для хлопців до 18 років”.

З назв програм стає зрозумілим, що вони призначені для проведення комплексного огляду дітей перед відвідуванням садка або школи, а також для обстеження юнаків і дівчат перед надходженням до вищих навчальних закладів. Кожна програма містить оптимальний комплекс досліджень і консультацій у фахівців, необхідних в кожному конкретному випадку.

Обстеження домашнього персоналу:

 • Програма ''Обстеження няні''.
 • Програма "Обстеження домашнього персоналу — розширений".

Бажання убезпечити дитину й інших домочадців від проблем зі здоров'ям цілком виправдано. Саме тому в нашій клініці розроблені такі напрямки. Програма обстеження майбутньої няні включає необхідний мінімум обстежень, які зобов'язана пройти людина, що планує працювати з дітьми. Розширена програма для домашнього персоналу дозволить впевнитися, що людина, яку ви маєте намір впустити до свого будинку не має ніяких небезпечних захворювань або залежностей.

Знайти справжнього фахівця при, здавалося б, великому виборі лікарів — проблема зовсім не дитяча. Педіатрія — складна наука, яка постійно розвивається, вимагає вдумливого й обережного підходу. Якщо ви дбаєте про безпеку свого малюка і шукаєте грамотного лікаря, рекомендуємо звернутися в нашу клініку. У нас працюють фахівці, для яких робота з дітьми не тільки професія, а й покликання. 

Ми розуміємо, що, довіряючи нам здоров'я своєї дитини, ви довіряєте найцінніше. Тому, всі лікарі, які працюють в клініці МЕДІКОМ пройшли відбір і мають добру репутацію як серед пацієнтів, так і серед колег.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготуватись до прийому педіатра?

Жодної специфічної підготовки перед візитом до педіатра не потрібно. Все, що знадобиться — записатися на консультацію. Контакт-центр клініки на зв'язку 24/7: за телефоном, у чаті та telegram bot. Також ви можете скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.
Ми рекомендуємо приїхати в клініку за 15 хвилин до прийому, щоб дитина мала час звикнути до нової обстановки (особливо, якщо вона в клініці вперше). Зробіть нотатки перед візитом: випишіть все, що вас турбує у самопочутті дитини, питання, які ви хочете поставити лікарю.
Підготуйте наявну медичну документацію: медичну карту, висновки лікарів, карту вакцинацій, результати аналізів та обстежень з інших клінік. Це допоможе педіатру зібрати максимально повний анамнез та приділити необхідний час огляду. Якщо дитина спостерігається у Клініці МЕДІКОМ, усі медичні дані доступні в електронній системі.

Як вибрати педіатра?

Щоб вибрати «свого» педіатра, потрібно оцінити кілька важливих параметрів, адже ви довіряєте лікареві здоров'я своєї дитини до 18 років. Це може бути спеціаліст державної поліклініки або приватний педіатр на Оболоні чи в Печерському районі. Варто зважити зручність розташування клініки, програми, які пропонує медустанова, технічні можливості для діагностики. Наявність у клініці фахівців вузького профілю та власної лабораторії також має значення.
Яким чином оцінити самого лікаря? Основні критерії, які можуть цікавити батьків при виборі педіатра: доступність лікаря; можливість оперативно контактувати з фахівцем; актуальні знання в галузі педіатрії та сучасних протоколів; супровід та підтримка під час лікування; емпатія, вміння чути, давати повні та зрозумілі відповіді на питання, знаходити спільну мову з дитиною.
Якщо лікар лобіює препарати певної фармацевтичної компанії, ставить остаточний діагноз без додаткових обстежень, ухиляється від відповідей на питання, варто задуматися про зміну педіатра.

Чи доступна послуга: терміновий виклик педіатра додому у Києві?

У Клініці МЕДІКОМ можливий виклик педіатра додому у Києві та Київській області. Для цього потрібно оформити заявку на виклик через оператора контакт-центру, погодити деталі візиту нашого спеціаліста, сплатити візит. Просимо взяти до уваги, що послуга може бути надана лише у разі доступного ресурсу у лікаря та наявності вільних автомобілів у клініці. Заявки приймаються цілодобово по телефону, у чаті та через telegram bot. У разі гострої необхідності до дитини може виїхати педіатрична бригада невідкладної допомоги.
Відкрити Згорнути down

Лікарі-педіатри нашої клініки

Потрібна консультація грамотного педіатра? Наша клініка надає послуги кваліфікованих дитячих лікарів на Оболоні та Печерську у Києві. Наші фахівці мають багаторічний досвід у виявленні та лікуванні захворювань дитячого віку, а також продовжують регулярно проходити курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і за кордоном. Зателефонувавши оператору нашого колл-центру, ви дізнаєтеся: як записатися на прийом до педіатра, ціну на послуги та відповіді на інші питання, що вас цікавлять.

comment 17
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 15
Каламанова Олена Петрівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболоні, лікар-педіатр вищої категорії
comment 0
Перепечаєнко Марина Дмитрівна
Дитячий невролог вищої категорії, лікар-педіатр першої категорії
comment 55
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 10
Антропова Тетяна Вікторівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 5
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 12
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 14
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 26
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії

Вартість консультації педіатрів

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1. * Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу

1740 грн

Більше Згорнути down
100. Консультація фтизіатра

950 грн

Більше Згорнути down
16. Консультація дитячого алерголога
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
24. Консультація дитячого дерматолога
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
32. Консультація дитячого невролога
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
10. Консультація дитячого офтальмолога
Дитячий

950 грн

Опис

Входить:
- визначення гостроти зору (на близькій відстані - вдалину);
- огляд переднього відрізка ока;
- огляд очного дна.

Більше Згорнути down
36. Консультація дитячого ортопеда
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
70. Консультація педіатра
Дитячий

950 грн

Опис

ПЕДІАТРИ МЕДІКОМ - ДОСВІДЧЕНІ лікарі тільки ВИЩОЇ і ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини. ВАКЦИНАЦІЯ тільки НАДІЙНИМИ вакцинами кращих СВІТОВИХ виробників. В ВАРТІСТЬ входить огляд, консультація, призначення.

Більше Згорнути down
54. Консультація педіатра експерта Каламанової О.П.
Дитячий

1100 грн

Опис

Затребуваний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У МЕДІКОМ 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.
Більше Згорнути down
2028. Консультація провідного педіатра Волової К.Ф.
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
1847. Консультація педіатра експерта Серга О.М.
Дитячий

1100 грн

Опис

Педіатр-експерт клініки МЕДІКОМ, вища категорія, неонатолог. СТАЖ роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. СУЧАСНІ методи лікування, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини. Прихильник ГОМЕОПАТІЇ. Прихильник ІНДИВІДУАЛЬНОГО підходу з урахуванням ПСИХОЛОГІЧНИХ особливостей дитини. У ВАРТІСТЬ входить огляд, консультація, призначення.

Більше Згорнути down
41. Консультація дитячого фтизіатра
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
784. Консультація педіатра на дому 2(3)-х дітей в межах м.Києва (1 дитину)
Дитячий

1300 грн

Більше Згорнути down
4743. Консультація педіатра, неонатолога Лисенко О.В.
Дитячий

1040 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3046. * Визначення антигену стрептококів групи А

270 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

460 грн

Більше Згорнути down
273. Загальний аналіз сечі (час виконання 100 хв.)

390 грн

Більше Згорнути down
298. Комплексне дослідження мікрофлори кишечника на баканалізаторе (аналіз калу на дисбактеріоз)

1150 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження зів, ніс (2 локалізації) на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограма. 2 локалізації

1770 грн

Більше Згорнути down
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1050 грн

Більше Згорнути down
3939. * Діагностика коронавірусної інфекції COVID-19 на виїзді методом ПЛР, 1 людина

1820 грн

Більше Згорнути down
3948. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА, кров

810 грн

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1350 грн

Більше Згорнути down
3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). антибіотикограмою
Дитячий

590 грн

Більше Згорнути down
4754. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 2 визначення глюкози

300 грн

Більше Згорнути down
Програми
738. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження"
Дитячий

26768 грн

Більше Згорнути down
739. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження (зав. педіатричним відділенням)"
Дитячий

32104 грн

Опис

Провідний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У Медіком 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.

Більше Згорнути down
740. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км"
Дитячий

31504 грн

Більше Згорнути down
741. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом (зав. відділенням)"
Дитячий

37224 грн

Опис

Провідний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У Медіком 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.

Більше Згорнути down
742. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом для двох дітей в одній сім'ї"
Дитячий

24464 грн

Більше Згорнути down
743. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км"
Дитячий

30864 грн

Більше Згорнути down
744. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км (зав. відділем)"
Дитячий

41064 грн

Опис

Провідний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У Медіком 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.
Більше Згорнути down
748. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" (в межах міста)
Дитячий

20488 грн

Більше Згорнути down
749. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" (за межами міста)
Дитячий

23144 грн

Більше Згорнути down
750. * Програма консультацій та досліджень "Привіт садочок"
Дитячий

7072 грн

Більше Згорнути down
752. * Программа консультацій та досліджень "Група здоров'я"
Дитячий

2504 грн

Більше Згорнути down
753. * Програма консультацій та досліджень "Здоров'я няні"
Дитячий

2872 грн

Більше Згорнути down
1381. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 2-х до 3-х років" (в межах міста)"

18968 грн

Більше Згорнути down
1382. * Програма консультацій та досліджень "Безпечний спорт для дітей"
Дитячий

1904 грн

Опис

Оптимальна діагностика серцево-судинної системи дитини перед фізичними навантаженнями (спорт, танці, фізкультура в школі). У пакеті врахована знижка 15%, займає 1 годину часу. Включає: консультацію дитячого кардіоревматолога, ЕКГ і Ехо-КГ (УЗД серця).

Більше Згорнути down
1404. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" завідуючої педіатричним відділенням Каламанової О.П.
Дитячий

17464 грн

Опис

Провідний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У Медіком 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.
Більше Згорнути down
1621. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження в межах міста для двох дітей в одній сім'ї "
Дитячий

23224 грн

Більше Згорнути down
1877. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження" (Серга О.М.)

34024 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження малюка від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
1878. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км" (Серга О.М.)

37864 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження малюка від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
1879. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км" (Серга О.М.)

40424 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження малюка від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
1880. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (Серга О.М.)

17464 грн

Опис

Спостереження малюка від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
1917. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" Серга О.М. (в межах міста)
Дитячий

24064 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження малюка від одного до двох років досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини другого року життя.

Більше Згорнути down
2043. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження за дитиною від 1-го до 2-х років" Волова Е.Ф. (в межах міста)
Дитячий

22624 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка від 1 до 2 років, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
2885. * Програма консультації та дослідження "перед ВНЗом" для дівчат до 18 років
Дитячий

9080 грн

Опис

Розширений медичний огляд протягом 1-2 днів в зруйни час, швидко та якісно. В програмі врахована знижка 15 %, всі необхідні спеціалісти та обстеження.

Більше Згорнути down
2886. * Програма консультації та дослідження "перед ВНЗом" для хлопців до 18 років
Дитячий

8440 грн

Опис

Розширений медичний огляд протягом 1-2 днів в зруйни час, швидко та якісно. В програмі врахована знижка 15 %, всі необхідні спеціалісти та обстеження.

Більше Згорнути down
2044. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км" (Волова Е.Ф.)
Дитячий

34024 грн

Опис

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
2042. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км" (Волова Е.Ф.)
Дитячий

36584 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
2041. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження" (Волова Е.Ф.)
Дитячий

30184 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
2045. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (Волова Е.Ф.)
Дитячий

17464 грн

Опис

Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
745. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці"

16504 грн

Більше Згорнути down
3168. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашній нагляд в м.Києві для двох дітей в одній сім'ї" (Волова Е.Ф.) одну дитину
Дитячий

24424 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
3278. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 2-х до 3-х років в м.Києві "(Волова Е.Ф. / Серга О.М.)
Дитячий

20984 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка від двох до трьох років, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську. Серга О.М. - вища категорія, педіатр, неонатолог, стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років, лікар-експерт клініки.

Більше Згорнути down
3502. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 1 року до 2-х років в м.Києві " (Каламанової О.П.)
Дитячий

23344 грн

Опис

Провідний педіатр Медіком, лікар-експерт, завідувач педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У Медіком 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.
Більше Згорнути down
3505. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років в клініці" (Волова Е.Ф.) (1 дитина)
Дитячий

15984 грн

Опис

Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка від 1 до 2 років, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
3514. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 2-х до 3-х років за містом до 30 км "

20744 грн

Більше Згорнути down
3635. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження двох дітей в одній сім'ї за містом в межах 30 км" (Серга О.М.) (1 дитина)
Дитячий

27624 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження двох малюків від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
3744. * Програма "Консультацій та досліджень " Школяр "
Дитячий

4704 грн

Більше Згорнути down
3753. * Програма консультацій і досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження двох дітей в одній сім'ї за містом в межах 30 км" (Волова Е.Ф. / Метелиця І.М.) (1 дитина)
Дитячий

26344 грн

Опис

Досвідчений педіатр у вас вдома. Річна програма спостереження у одного з провідних педіатрів клініки. У програму включена знижка 15-20%, програма складена з урахуванням особливостей розвитку малюка до року, тільки необхідні консультації лікарів та обстеження. Волова К.Ф. - вища категорія, стаж роботи 37 років, в МЕДІКОМ 18 років. Фірсова Л.С. - вища категорія, стаж роботи 25 років, в МЕДІКОМ 17 років. Метелиця І.М. - вища категорія, педіатр, дитячий алерголог, стаж роботи 26 років, в МЕДІКОМ 4 роки, завідувачка педіатричним відділенням на Печерську.

Більше Згорнути down
3884. * Програма досліджень та маніпуляцій "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років" Серга О.М. (За межами міста Києва до 30 км)
Дитячий

24624 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження малюка від одного до двох років досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини другого року життя.

Більше Згорнути down
3885. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження двох дітей в одній сім'ї в місті Києві" (Серга О.М.) (1 дитина)
Дитячий

26344 грн

Опис

Досвідчений педіатр-експерт у вас вдома. Домашнє спостереження двох малюків від народження до року досвідченим педіатром-експертом Серга О.М. Вища категорія, спеціальність - педіатр, неонатолог. Стаж роботи 27 років, в МЕДІКОМ 7 років. У програму закладено: знижка 15-20%, консультації фахівців і обстеження підібрані з урахуванням всіх особливостей здоров'я і розвитку дитини першого року життя.

Більше Згорнути down
4318. * Пакет профілактичного спостереження від 0 до 3 місяців "Міні кідс"

3800 грн

Більше Згорнути down
4577. * Програма турботи - для малюків до 3 місяців
Дитячий

4584 грн

Більше Згорнути down
4762. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років в клініці" (Лисенко О.В.)
Дитячий

15600 грн

Більше Згорнути down
4764. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (Лисенко О.В.)
Дитячий

17080 грн

Більше Згорнути down
Послуги
3746. Експертний висновок медичного фахівця

3320 грн

Більше Згорнути down
3755. Експертний висновок медичного фахівця (в ургентних ситуаціях)

3396 грн

Більше Згорнути down
4603. Оформлення довідки форми 063

600 грн

Більше Згорнути down

Педіатр за викликом у Києві

Ви завжди можете домовитися про виїзну консультацію лікаря нашої клініки удень. Педіатр у Києві відвідає вас в обумовлений час, проведе огляд дитини й дасть вичерпні рекомендації. При виникненні ситуацій, що вимагають негайного втручання, в нашому медичному центрі функціонує служба невідкладної допомоги. Зателефонувавши в call-центр МЕДІКОМ в будь-який час, ви можете викликати педіатричну бригаду, яка оперативно прибуде в указане місце.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Вакцинация детей
Вакцинація дітей
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
Справка 086у для абитуриентов
Довідка 086у для абітурієнтів
Осмотр в школу и детский сад
Огляд в школу та дитячий садок
УЗИ детям
УЗД дітям
Программы наблюдения детей до года
Програми спостереження дітей до року

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

08.05.2019 15:06
Ксения

Попович Светлана Михайловна - единственный доктор, который поставил правильный диагноз моему ребенку. Несколько специалистов считали, что ребенок отравился, и к моменту обращения к этому врачу дочка была уже в достаточном тяжелом состоянии. Доктор сразу после анализов поставила диагноз - обострение пиелонефрита - и назначила лечение, которое принесло свои плоды. Очень внимательно подходит к проблеме, обширно мыслит. Считаю, что это лучший педиатр в городе. Рекомендую!

30.03.2019 17:40
Светлана

К доктору-педиатру Антроповой Татьяне Викторовне обращаемся не впервые. Могу сравнить с консультацией участкового врача это небо и земля. Нам назначили анализы, расшифровать которые доктор не смог, а Татьяна Викторовна все объяснила. Вызывает доверие, доступно все объясняет, не критикует ошибочные действия родителей. Самое главное, что советы доктора помогают. Считаю, что на сегодня платный детский врач зачастую более квалифицирован нежели в гос. больнице. Спасибо!

12.02.2019 18:15
Анна

Клиника Медиком расположена не далеко от центра на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д, что очень удобно, так же понравилось, что можно вызвать педиатра домой. Наблюдаем у Лысенко Елены Вячеславовны своего ребенка с 2 месяца жизни, и были ситуации когда в клинику ехать совсем не было возможности, так что вызов детского врача на дом был просто спасением. Большое спасибо доктору за внимание и заботу! Малыш растет крепким и здоровым. Ребенка доверяем только Елене Вячеславовне! Жаль, что первый месяц наблюдались в обычной поликлинике. Всем рекомендую этого замечательного доктора и клинику.!

05.01.2019 20:50
Маша

Мы впервые обратились к Попович Светлане Михайловне, записаться к педиатру не составило труда, девочки на ресепшн помогли выбрать время. Выбирали доктора по отзывам. Перед консультацией подождали где-то пять минут. Мне понравилось, как Светлана Михайловна провела прием. Она все очень подробно описала, рассказала о каждом назначении. Сам прием был довольно длительным, 30-40 минут. Было назначено хорошее лечение, благодаря которому ребенку стало легче. В клинике комфортные условия, там чисто, светло. Огромное спасибо за Ваш труд!

14.12.2018 19:55
Мирослава

Мы приехали в Киев из другого города с грудным ребенком. Подбирали доктора для патронажа, так как были не в курсе какая педиатрия в Киеве, где искать первоклассных врачей, то выбирали клинику по отзывам и рекомендациям знакомых, выбрали Антропову Татьяну Викторовну. Внимательная, грамотная. Считаю, что не ошиблась. Мне понравилась и клиника Медиком, и то, как работает доктор с детьми. Будем и дальше у нее наблюдаться.

28.10.2018 21:22
Влада

Клиника Медиком не раз выручала меня своими профессиональными врачами, поэтому когда дочка никак не хотела брать грудь я решила обратиться к специалисту по грудному вскармливанию Бондаренко Марие Сергеевне. Клиника находится недалеко от нас, так что я пошла туда, и Мария Сергеевна показала как правильно должен брать ребенок грудь и как помочь ему, чтобы это было удобно нам обоим. После этого мои мучения были окончены, дочка с удовольствием пьет мое молочко, а я в это время релаксирую. Спасибо за помощь!

07.09.2018 22:10
Людмила

По отзывам клиника Медиком нас полностью устроила, персонал приветливый, сама клиника оказалась светлой, чистой без навязчивого больничного запаха. У малыша после операции по резекции кишечника был частый стул: 10-15 раз в сутки. Лечение местных врачей не помогало. Джалалова Виктория Николаевна назначила лечение, после которого частота стула сократилась до 3-5 раз в сутки! Спасибо огромное! Отзывчивый человек, опытный врач. Даже не знаю, как бы мы жили, если бы не нашли ее. Мы живем не в Киеве, но по возможности будем к ней приезжать. Если вы еще сомневаетесь какого гастроэнтеролога выбрать - записывайтесь к Джалаловой, не знаю насчет того какая педиатрии Киева в целом, но в этой клинике работают профессионалы своего дела. Рекомендую!

23.08.2018 22:50
Анастасия

Обратились мы в Медиком по рекомендации друзей к врачу-педиатру, иммунологу Кравцовой Анне Константиновне. Кравцова - очень грамотный специалист. Все нам объяснил, достаточно быстро увидела проблему, назначил схему лечения. Я водила к ней на прием своего четырнадцатилетнего ребенка. У нас на самом деле довольно сложная проблема, требующая длительного, комплексного лечения - хроническое снижение иммунитета. Поэтому лечение мы уже начали, но еще будем сдавать анализы, которые станут дополнением, подтверждением и убеждением в назначенном лечении и поставленном диагнозе. По итогам приема я могу рекомендовать Анну Константиновну, как хорошего специалиста. Потому что она вежлива, корректна. И хоть у меня ребенок не проблемный, но доктор все-таки нашла слова, которые помогли ей достучаться до подростка. На самом деле получилась такая ситуация, когда ребенок признался, что он ничего не понял из того, что сказала врач. Но такое бывает, потому что где врачи - там и термины. Они, наверное, поневоле на профессиональный язык переходят. Но я попросила врача "перевести все на русский" и она без проблем нам все понятно и подробно объяснила. Могу сказать, что благодаря таким специалистам педиатрия Киева находится на уровне Европейских стран.

10.07.2018 23:09
Алина и Константин

Нам очень понравилась доктор Серга Елена Николаевна, мы нашли ее по отзывам. Мы неопытные родители, с младенцем в первый раз. Врач нам все объяснила, рассказала и показала. Доктор осмотрела дочку и ответила мне на все интересующие вопросы. Я дома составила список перед консультацией, чтоб не забыть. Жалоб у нас не было. Врач дала необходимые рекомендации на будущее, так же предупредила, что при необходимости можно вызвать детского врача на дом. Доктор рассказала, в каком возрасте какие нужно сделать прививки. Объяснила простым, человеческим языком. Прием для младенца был достаточно продолжительным. Пока врач взвесила ребенка, пока измерила рост, пока я показала, как кормлю, у нас прошло 30-40 минут. В остальное время я задавала свои вопросы. Доктор быстро все сделала. Мы придем к ней еще обязательно. Большое доктору спасибо.

18.06.2018 20:55
Карелия

Метелицу Инну Николаевну как хорошего специалиста нам порекомендовали родители в детсадовской группе. У нее на приеме мы были впервые. Нашему ребенку четыре года. Мы обратились к врачу с конкретным вопросом. У ребенка аллергия, некоторое время она нас не беспокоила, а недавно на фоне болезни получилось обострение. Прием прошел очень хорошо, впечатления о враче только положительные. Контакт с ребенком она установила, хорошо с ним общалась. Очень внимательно нас выслушала, все объяснила, подробные рекомендации дала. У нас не острая форма аллергии, поэтому о каком-то результате лечения нет смысла говорить. А вот советы врача мы будем выполнять, в профилактических целях. Я могу рекомендовать Инну Николаевну как хорошего специалиста!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down