exit
search serach
Педиатрия в Киеве
70. Консультація педіатра
1170 грн.
Дитячий

Опис

ПЕДІАТРИ Медиком - ДОСВІДЧЕНІ лікарі лише ВИЩОЇ та ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини.

Більше Згорнути down

Педіатрія Києва

Потрібен надійний та перевірений педіатр в Києві? Втомилися від неправильного та недієвого лікування вашої дитини? Вдома майже вся аптека, а малюк продовжує часто хворіти?

В дитячих клініках МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську ви знайдете найкращого доказового педіатра.

Дотримуємось сучасних протоколів діагностики та лікування. Наші турботливі педіатри проведуть детальний огляд та збір анамнезу, щоб встановити або спростувати діагноз, обрати або скоригувати курс лікування дитини від народження до 18 років. Та сучасна педіатрія здебільшого спрямована на профілактику, збереження здоров'я та організацію належного догляду за дитиною.

Відкрити Згорнути down

Медичні програми для дітей

У медичному центрі МЕДІКОМ нами були розроблені спеціальні програми спостереження для дітей різного віку та програми профілактичних оглядів для дітей.

Завдяки нашим програмам, батьки можуть бути впевнені: їх малюка дитячий лікар огляне без черги й в комфорті. Якщо в силу обставин ви не можете відвідувати з крихіткою клініку, необхідно оформити програму домашнього спостереження, яка включає проведення патронажу на дому. Також, існують пакети послуг, в яких є спостереження дитини як в столиці, так і за її межами (до 30 км).

Ми розуміємо, що, довіряючи нам здоров'я своєї дитини, ви довіряєте найцінніше. Тому, всі лікарі, які працюють в клініці МЕДІКОМ пройшли відбір і мають добру репутацію як серед пацієнтів, так і серед колег.

Відкрити Згорнути down
Програми спостереження дітей до року
Програми спостереження дітей до року
Дети 1-2 років
Спостереження дітей від 1 до 2 років
Дети 2-3 років
Спостереження дітей від 2 до 3 років
Домашнее наблюдение младенцев
Дитина до 1 року - домашнє спостереження
осмотр 1 класс
Програма оглядів для дітей "Перший раз у перший клас"
Осмотр в школу
Програма профілактичних оглядів для дітей “Школяр”
Огляд в садочок
Програма профоглядів для дітей “Привіт, садочок!”

Коли потрібна консультація педіатра?

1. Планова консультація педіатра в Києві:

Дитячий лікар (педіатр) має планово оглянути дитину згідно календаря МОЗ.

 • малюка у віці до 1 року — не менше 10 разів;
 • від 1 року до 2-х років — 2 рази;
 • з 2-х до 3-х років — досить одного профілактичного огляду у лікаря;
 • з 3-х до 18-ти років дитина має планово відвідувати лікаря 1 раз на рік (перед садочком або школою).

Також педіатр проводить профілактичний огляду дитини перед щепленням. Обов`язково, навіть при відсутності скарг!

огляд педіатра
записатись до педіатра

2. Позапланово:

 • при появі симптомів будь-яких хвороб;
 • для отримання довідки в садок, школу або басейн після хвороби;
 • для планування індивідуального календаря щеплень;
 • якщо у мами немовляти виникають будь-які проблеми з грудним годуванням (допомогти може педіатр або консультант по грудному вигодовуванню).
Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких дитину повинен оглянути лікар-педіатр:

 • підвищення температури тіла;
 • ознаки простудних захворювань (нежить, головний біль і біль у горлі, слабкість, біль у м'язах);
 • якщо дитина млява, має поганий апетит, не набирає або втрачає вагу;
 • при появі будь-яких висипань;
 • при скаргах на біль у суглобах;
 • при виявленні збільшених лімфовузлів;
 • при підвищеній дратівливості, періодичному неспокої, поганому сні у дитини грудного віку;
 • при порушенні стільця, скаргах на біль у животі, незалежно від її локалізації;
 • при будь-яких неприємних симптомах і перших ознаках хвороби.
Відкрити Згорнути down

Як ведуть прийом педіатри клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську?

Лікар обов'язково з'ясує причину відвідин, опитає маму і дитину, якщо це дозволяє її вік. Якщо візит до лікаря носить профілактичний характер, будуть зібрані антропометричні дані (зріст, вага, окружність голови і грудної клітини).

Якщо причиною відвідування є огляд перед проведенням профілактичної вакцинації, метою лікаря-педіатра буде встановлення у дитини протипоказань до неї (у разі, наявності таких).

Коли малюк потрапляє до лікаря через проблеми зі здоров'ям, лікар обов'язково вислухає всі скарги, огляне дитину, приділяючи особливу увагу тим органам і системам, на які є скарги. На підставі отриманих даних буде виставлений попередній діагноз і визначено подальший хід обстеження і лікування, призначена дата наступної консультації.

спостереження педіатра в Києві
дитяча поліклініка
Відкрити Згорнути down

Які захворювання лікує педіатр?

Лікар-педіатр спостерігає за здоров'ям дітей від народження, діагностує та проводить лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, органів ШКТ, сечостатевої та серцево-судинної системи.

Найбільш поширені захворювання, які лікує педіатр це:

Відкрити Згорнути down

При ускладнених захворюваннях педіатр направляє дитину на консультації до лікарів вузької спеціалізації та контролює загальний перебіг лікування.

Відкрити Згорнути down

Клінічні кейси в педіатрії

Синдром Коксакі: кейс лікаря-педіатра, невролога Перепечаєнко М.Д.

У клініку звернувся хлопчик з симптомами інтоксикації та висипкою. За результатами ПЛР діагностики та очного огляду встановлено діагноз вірус коксакі.

Інфекція викликається вірусом з родини енторовірусів. Може мати як легкий перебіг з ушкодженням слизових оболонок, шкіри. Так і складний - з ураженням нервової системи. У даному випадку призначено симптоматичне лікування та рясне пиття. При належному догляді хвороба пройде за 1-2 тижні.

коксаки
коксаки
Відкрити Згорнути down

Методи діагностики у педіатрії

1. Лабораторні методи.

На базі нашої клініки веде роботу лабораторія, в якій можливе проведення будь-яких досліджень — починаючи від простих клінічних аналізів, закінчуючи генетичними дослідженнями. Персонал клініки МЕДІКОМ вміє знаходити спільну мову з самими маленькими пацієнтами, докладаючи всі свої старання для того, щоб мінімізувати у дитини неприємні відчуття при заборі аналізів.

2. Інструментальні методи.

В деяких випадках для уточнення діагнозу потрібно проведення апаратних досліджень. У нашій клініці досвідченими фахівцями проводяться всі види УЗ-досліджень, ВЕГДС (відеоезофагогастродуоденоскопія), комп'ютерна томографія, ЕЕГ і рентген-діагностика на сучасній цифровій апаратурі.

ортопедія
кардіолог дитячий

Відкрити Згорнути down

Лікування дитячих захворювань

Хороший педіатр в Києві призначить дитині лікування, спрямоване на усунення наявних проблем, ґрунтуючись на сучасних протоколах лікування. Це може бути прийом медикаментів, фізіотерапевтичні процедури (включаючи масаж), заняття лікувальною фізкультурою. Крім того, в нашій клініці існує можливість проходження фототерапії, яка показана новонародженим при проявах жовтяниці.

Також в клініці доступна програма обстеження няні, яка включає необхідний мінімум обстежень для людини, яка планує працювати з дітьми. Розширена програма для домашнього персоналу дозволить впевнитися, що людина, яку ви маєте намір впустити до свого будинку не має ніяких небезпечних захворювань або залежностей. 

Відкрити Згорнути down

Лікарі-педіатри нашої клініки

Потрібна консультація грамотного педіатра? Наша клініка надає послуги кваліфікованих дитячих лікарів на Оболоні та Печерську у Києві. Наші фахівці мають багаторічний досвід у виявленні та лікуванні захворювань дитячого віку, а також продовжують регулярно проходити курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і за кордоном. Зателефонувавши оператору нашого колл-центру, ви дізнаєтеся: як записатися на прийом до педіатра, ціну на послуги та відповіді на інші питання, що вас цікавлять.

comment 24
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 9
Перепечаєнко Марина Дмитрівна
Дитячий невролог вищої категорії, лікар-педіатр першої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 12
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 6
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 20
Зиньковська Софія Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії, лікар-педіатр бригади невідкладної допомоги
comment 5
Корсунова Таміла Іванівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 18
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 31
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Питання-Відповідь

Як підготуватись до прийому педіатра?

Жодної специфічної підготовки перед візитом до педіатра не потрібно. Все, що знадобиться — записатися на консультацію. Контакт-центр клініки на зв'язку 24/7: за телефоном, у чаті та telegram bot. Також ви можете скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.

Ми рекомендуємо приїхати в клініку за 15 хвилин до прийому, щоб дитина мала час звикнути до нової обстановки (особливо, якщо вона в клініці вперше). Зробіть нотатки перед візитом: випишіть все, що вас турбує у самопочутті дитини, питання, які ви хочете поставити лікарю.

Підготуйте наявну медичну документацію: медичну карту, висновки лікарів, карту вакцинацій, результати аналізів та обстежень з інших клінік. Це допоможе педіатру зібрати максимально повний анамнез та приділити необхідний час огляду. Якщо дитина спостерігається у Клініці МЕДІКОМ, усі медичні дані доступні в електронній системі.

Як вибрати педіатра?

Щоб вибрати «свого» педіатра, потрібно оцінити кілька важливих параметрів, адже ви довіряєте лікареві здоров'я своєї дитини до 18 років. Це може бути спеціаліст державної поліклініки або приватний педіатр на Оболоні чи в Печерському районі. Варто зважити зручність розташування клініки, програми, які пропонує медустанова, технічні можливості для діагностики. Наявність у клініці фахівців вузького профілю та власної лабораторії також має значення.

Яким чином оцінити самого лікаря? Основні критерії, які можуть цікавити батьків при виборі педіатра: доступність лікаря; можливість оперативно контактувати з фахівцем; актуальні знання в галузі педіатрії та сучасних протоколів; супровід та підтримка під час лікування; емпатія, вміння чути, давати повні та зрозумілі відповіді на питання, знаходити спільну мову з дитиною.

Якщо лікар лобіює препарати певної фармацевтичної компанії, ставить остаточний діагноз без додаткових обстежень, ухиляється від відповідей на питання, варто задуматися про зміну педіатра.

Чи доступна послуга: терміновий виклик педіатра додому в Києві?

У Клініці МЕДІКОМ можливий виклик педіатра додому у Києві та Київській області. Для цього потрібно оформити заявку на виклик через оператора контакт-центру, погодити деталі візиту нашого спеціаліста, сплатити візит. Просимо взяти до уваги, що послуга може бути надана лише у разі доступного ресурсу у лікаря та наявності вільних автомобілів у клініці. Заявки приймаються цілодобово по телефону, у чаті та через telegram bot. У разі гострої необхідності до дитини може виїхати педіатрична бригада невідкладної допомоги.

Вартість консультації педіатрів

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1. * Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу

1900 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Опис

Входить: визначення гостроти зору; огляд переднього відрізка ока; огляд очного дна.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Дитячий

1170 грн

Опис

ПЕДІАТРИ Медиком - ДОСВІДЧЕНІ лікарі лише ВИЩОЇ та ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
784. Консультація педіатра на дому 2(3)-х дітей в межах м.Києва (1 дитину)
Дитячий

1700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4853. Консультація педіатра повторна

970 грн

Більше Згорнути down
4855. Консультація провідного педіатра Волової К.Ф., завідуючої педіатричним відокремленим відділенням, повторна
Дитячий

1200 грн

Більше Згорнути down
4856. Консультація педіатра, неонатолога Лисенко О.В. повторна
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
4858. Консультація педіатра експерта Серга О.М. повторна
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
4863. Консультація провідного педіатра на дому в межах міста Києва
Дитячий

2900 грн

Більше Згорнути down
4864. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км
Дитячий

3400 грн

Більше Згорнути down
4865. Консультація провідного педіатра на дому за межами Києва понад 30 км
Дитячий

4200 грн

Більше Згорнути down
4866. Консультація провідного педіатра на дому 2 (3) -х дітей в межах міста Києва (за 1 дитину)

1750 грн

Більше Згорнути down
4867. Консультація провідного педіатра 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва до 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

2400 грн

Більше Згорнути down
4868. Консультація провідного педіатра 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва понад 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

2900 грн

Більше Згорнути down
4925. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому в межах Києва

3800 грн

Більше Згорнути down
4926. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому за межами Києва до 30 км

4800 грн

Більше Згорнути down
4927. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому за межами Києва понад 30 км

5900 грн

Більше Згорнути down
5011. Консультація педіатра з пакету спостереження дитини
Дитячий

1170 грн

Більше Згорнути down
5065. Консультація завідувачки педіатричним відділенням Антропової Т.В. повторна
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
5243. *Консультація спеціаліста по дитячому сну

1900 грн

Більше Згорнути down
5383. Консультація педіатра на дому пацієнта з підозрою на інфекційне захворювання

1700 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3046. * Визначення антигену стрептококів групи А

300 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
298. Комплексне дослідження калу на дисбактеріоз: ідентифікація мікроорганізмів (в т.ч. лактобактерій та біфідобактерій), грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1400 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження з носа та зіва. Ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1880 грн

Більше Згорнути down
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1120 грн

Більше Згорнути down

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). Антибіотикограма
Дитячий

630 грн

Більше Згорнути down
4979. Збудники коклюшу(кашлюк) (Bordetella spp), зішкріб задньої стінки глотки, ПЛР

950 грн

Більше Згорнути down
Програми
740. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км"
Дитячий

34912 грн

Більше Згорнути down
743. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км"
Дитячий

40672 грн

Більше Згорнути down
749. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" (за межами міста)
Дитячий

26744 грн

Більше Згорнути down
1880. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (Серга О.М.)

19632 грн

Більше Згорнути down
745. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці"

18992 грн

Більше Згорнути down
3514. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 2-х до 3-х років за містом до 30 км "

23704 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
5014. Консультація педіатра на дому в межах м.Києва з пакету спостереження дитини
Дитячий

2200 грн

Більше Згорнути down
5016. Консультація провідного педіатра в клініці з пакету спостереження дитини
Дитячий

1300 грн

Більше Згорнути down
5017. Консультація провідного педіатра на дому в межах міста Києва з пакету спостереження дитини
Дитячий

2900 грн

Більше Згорнути down
5018. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

3500 грн

Більше Згорнути down
5019. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва понад 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

4700 грн

Більше Згорнути down
5020. Консультація педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

2900 грн

Більше Згорнути down
5021. Консультація педіатра на дому за межами міста Києва понад 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

3800 грн

Більше Згорнути down
5041. * Програма консультацій та дослідження "Дитина до року - домашнє спостереження"(провідний педіатр)

35312 грн

Більше Згорнути down
5050. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" в межах міста (провідний педіатр)
Дитячий

26024 грн

Більше Згорнути down
5051. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (провідний педіатр)
Дитячий

19632 грн

Більше Згорнути down
5052. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км"(провідний педіатр)
Дитячий

39152 грн

Більше Згорнути down
5053. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км"(провідний педіатр)
Дитячий

46832 грн

Більше Згорнути down
5054. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" за межами міста до 30 км (провідний педіатр)
Дитячий

28904 грн

Більше Згорнути down
5055. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 2-х до 3-х років" (в межах міста)" (провідний педіатр)
Дитячий

24344 грн

Більше Згорнути down
5056. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 2-х до 3-х років за межами міста до 30 км" (провідний педіатр)
Дитячий

24784 грн

Більше Згорнути down
5057. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років в клініці"
Дитячий

17544 грн

Більше Згорнути down
5058. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років в клініці" (провідний педіатр)
Дитячий

18184 грн

Більше Згорнути down
5059. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 2 років до 3-х років в клініці"
Дитячий

14456 грн

Більше Згорнути down
5060. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 2 років до 3-х років в клініці"(провідний педіатр)
Дитячий

15096 грн

Більше Згорнути down
5082. Консультація педіатра експерта Серга О.М. з пакету спостереження дитини
Дитячий

1300 грн

Більше Згорнути down
5225. * Оформлення довідки форми 086-1
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
5382. Обстеження на туберкульоз

1250 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5316. Індивідуальне заняття з реабілітологом/фізичним терапевтом

1500 грн

Більше Згорнути down
Послуги
3746. Експертний висновок медичного фахівця

3700 грн

Більше Згорнути down
3755. Експертний висновок медичного фахівця (в ургентних ситуаціях)

3670 грн

Більше Згорнути down
4603. * Оформлення довідки форми 063

800 грн

Більше Згорнути down

Педіатр за викликом у Києві

Ви завжди можете домовитися про виїзну консультацію лікаря нашої клініки удень. Педіатр у Києві відвідає вас в обумовлений час, проведе огляд дитини й дасть вичерпні рекомендації. При виникненні ситуацій, що вимагають негайного втручання, в нашому медичному центрі функціонує служба невідкладної допомоги. Зателефонувавши в call-центр МЕДІКОМ в будь-який час, ви можете викликати педіатричну бригаду, яка оперативно прибуде в указане місце.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Допплерография для детей
Доплерографія для дітей
Рентгенография для детей
Рентгенографія для дітей
Вакцинация детей
Вакцинація дітей
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
УЗИ детям
УЗД дітям
Дитяча невідкладна допомога
Дитяча невідкладна допомога

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

04.01.2024 09:56
Надія

Дуже задоволені клінікою! Брали програму для дитини до року. Педіатр весь час на зв'язку, всі обстеження та консультації планували в зручний час з мінімальним стресом для дитини. На консультації все чітко і ясно пояснюють, ніхто не спішить. Бувало навіть і годувала на прийомі поки лікар давала рекомендації( в державній клініці то нікого не хвилюють потреби дитини). Ніяких черг, якщо потрібно все таки зачекати є комфортні кімнати матері і дитини. Вакцинація теж проводиться з мінімальним стресом, зручно, що можливо викуповувати вакцини з реаліями дефіциту у країні. В цілому рекомендую якщо хочете мати професійний супровід здоров'я та розвитку Вашої малечі!)

22.12.2023 10:08
Ольга Салюта

Олена Миколаївна Серга вже багато років спостерігає та лікує моїх дітей. Дуже вдячна за професіоналізм та людяність. Чудовий лікар!!!!

15.11.2023 12:06
Tamara

Звикла довіряти здоров'я своїх дітей тільки професіоналам. Тому кожного разу звертаємося лише в Медіком. Діти дуже добре ідуть на контакт з Оленою Бурчак. Ми всім задоволені.

22.08.2023 14:18
Уляна Висоцька

Вчора були в педіатра Антропової Т.В. з маленьким дворічним синочком. У дитини тривалий кашель. Нас привітно зустріли, дали повноцінну консультацію, вислухали мої проблеми з якими я звернулася щодо дитини, направили на додаткові обстеження вузьких спеціалістів. Обов'язково будемо відвідувати клініку в подальшому, якщо буде в цьому необхідність. Ціни доступні, клініка європейського зразка.

04.05.2023 20:46
Аліна Синчук

Була на прийомі з дитиною у лікаря педіатра клініки. Тут висока якість обслуговування, індивідуальний підхід до дитини, уважність до кожної деталі, анамнезу. Лікарка відповідала на всі мої запитання. Консультувалися ще в ЛОР-лікаря. Огляд був швидким і якісним, без роздратування дитини. Подяка лікарям за компетентний прийом! Будемо ще користуватися послугами клініки Медіком.

19.02.2023 19:14
Olga Pavlova

17.02. були у Марії Сергіївни Бондаренко. Я дуже задоволена лікаркою. Вона просто чудовий і лікар, і людина. Від мене и сина плюсик!

10.01.2023 12:37
Алена

Была в Медиком в начале января впервые. Было немного страшно. Если бы себе врача меняла, а так ребенку... привыкли с рождения ходить к одному педиатру... Новые времена - новые условия... Приходится выходить из зоны комфорта чаще, чем бы хотелось... Врачей тут не знаю, поэтому доверилась оператору клиники, нас записали к Волковой Е. Ф. Врач очень понравилась и мне, и малой. Мне тем, что все доступно объяснила и ответила на все мои вопросы, без отмашек. Осталась довольна визитом, рекомендую!

27.11.2022 16:58
Андрій

Були тут у педіатра вперше, по рекомендації знайомих. Але потрапили не до того лікаря... Та все одно в повному обсязі залишились задоволені

13.09.2022 10:21
Ткач Злата

Спостерігаємось у Серги Олени Миколаївни вже не перший рік. Дуже хороший педіатр і в спілкуванні дуже легка, мені як мамі приємно консультуватися з нею, почуваєшся близьким родичем))) Завжди всі призначення по суті, без зайвих уколів та пігулок. Про клініку теж можу сказати лише добре. І дорослих членів нашої родини тут не підводили.

02.09.2022 18:42
Galina Petrovna Y.

Ефективність лікування для мене як для бабусі двох малих головорізів, які не дуже полюбляють шапки, найважливіше. До того як потрапили до цієї клініки, вже у стількох лікарнях були, що я й не перелічу, але тільки тут справді допомагають, для дитячих лікарів як і для мене - важливий результат. Рекомендую тим, хто не хоче дарма годувати антибіотиками!

21.08.2022 13:19
Ярослав

Был недавно с ребенком. Мне все понравилось.

16.07.2022 09:21
Тетяна

Перепечаєнко Марина Дмитрівна - чудовий лікар, яких не дуже багато поміж дитячих. Знайшла підхід до дитини, яка раніше боялася навіть заходити в кабінет до педіатра та й будь яке інше приміщення лікарні. Як мам я дуже задоволена. Тепер будемо завжди звертатися до неї! Один мінус у клініки на Івасюка, не дуже вдала парковка...

04.06.2022 17:53
Pavlovskaya L.

Тут моих деток наблюдают с самого рождения (а точнее, еще до их рождения))), потому я полностью доверяю клинике и её врачам)

08.05.2019 15:06
Ксения

Попович Светлана Михайловна - единственный доктор, который поставил правильный диагноз моему ребенку. Несколько специалистов считали, что ребенок отравился, и к моменту обращения к этому врачу дочка была уже в достаточном тяжелом состоянии. Доктор сразу после анализов поставила диагноз - обострение пиелонефрита - и назначила лечение, которое принесло свои плоды. Очень внимательно подходит к проблеме, обширно мыслит. Считаю, что это лучший педиатр в городе. Рекомендую!

30.03.2019 17:40
Светлана

К доктору-педиатру Антроповой Татьяне Викторовне обращаемся не впервые. Могу сравнить с консультацией участкового врача это небо и земля. Нам назначили анализы, расшифровать которые доктор не смог, а Татьяна Викторовна все объяснила. Вызывает доверие, доступно все объясняет, не критикует ошибочные действия родителей. Самое главное, что советы доктора помогают. Считаю, что на сегодня платный детский врач зачастую более квалифицирован нежели в гос. больнице. Спасибо!

12.02.2019 18:15
Анна

Клиника Медиком расположена не далеко от центра на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д, что очень удобно, так же понравилось, что можно вызвать педиатра домой. Наблюдаем у Лысенко Елены Вячеславовны своего ребенка с 2 месяца жизни, и были ситуации когда в клинику ехать совсем не было возможности, так что вызов детского врача на дом был просто спасением. Большое спасибо доктору за внимание и заботу! Малыш растет крепким и здоровым. Ребенка доверяем только Елене Вячеславовне! Жаль, что первый месяц наблюдались в обычной поликлинике. Всем рекомендую этого замечательного доктора и клинику.!

05.01.2019 20:50
Маша

Мы впервые обратились к Попович Светлане Михайловне, записаться к педиатру не составило труда, девочки на ресепшн помогли выбрать время. Выбирали доктора по отзывам. Перед консультацией подождали где-то пять минут. Мне понравилось, как Светлана Михайловна провела прием. Она все очень подробно описала, рассказала о каждом назначении. Сам прием был довольно длительным, 30-40 минут. Было назначено хорошее лечение, благодаря которому ребенку стало легче. В клинике комфортные условия, там чисто, светло. Огромное спасибо за Ваш труд!

14.12.2018 19:55
Мирослава

Мы приехали в Киев из другого города с грудным ребенком. Подбирали доктора для патронажа, так как были не в курсе какая педиатрия в Киеве, где искать первоклассных врачей, то выбирали клинику по отзывам и рекомендациям знакомых, выбрали Антропову Татьяну Викторовну. Внимательная, грамотная. Считаю, что не ошиблась. Мне понравилась и клиника Медиком, и то, как работает доктор с детьми. Будем и дальше у нее наблюдаться.

28.10.2018 21:22
Влада

Клиника Медиком не раз выручала меня своими профессиональными врачами, поэтому когда дочка никак не хотела брать грудь я решила обратиться к специалисту по грудному вскармливанию Бондаренко Марие Сергеевне. Клиника находится недалеко от нас, так что я пошла туда, и Мария Сергеевна показала как правильно должен брать ребенок грудь и как помочь ему, чтобы это было удобно нам обоим. После этого мои мучения были окончены, дочка с удовольствием пьет мое молочко, а я в это время релаксирую. Спасибо за помощь!

07.09.2018 22:10
Людмила

По отзывам клиника Медиком нас полностью устроила, персонал приветливый, сама клиника оказалась светлой, чистой без навязчивого больничного запаха. У малыша после операции по резекции кишечника был частый стул: 10-15 раз в сутки. Лечение местных врачей не помогало. Джалалова Виктория Николаевна назначила лечение, после которого частота стула сократилась до 3-5 раз в сутки! Спасибо огромное! Отзывчивый человек, опытный врач. Даже не знаю, как бы мы жили, если бы не нашли ее. Мы живем не в Киеве, но по возможности будем к ней приезжать. Если вы еще сомневаетесь какого гастроэнтеролога выбрать - записывайтесь к Джалаловой, не знаю насчет того какая педиатрии Киева в целом, но в этой клинике работают профессионалы своего дела. Рекомендую!

23.08.2018 22:50
Анастасия

Обратились мы в Медиком по рекомендации друзей к врачу-педиатру, иммунологу Кравцовой Анне Константиновне. Кравцова - очень грамотный специалист. Все нам объяснил, достаточно быстро увидела проблему, назначил схему лечения. Я водила к ней на прием своего четырнадцатилетнего ребенка. У нас на самом деле довольно сложная проблема, требующая длительного, комплексного лечения - хроническое снижение иммунитета. Поэтому лечение мы уже начали, но еще будем сдавать анализы, которые станут дополнением, подтверждением и убеждением в назначенном лечении и поставленном диагнозе. По итогам приема я могу рекомендовать Анну Константиновну, как хорошего специалиста. Потому что она вежлива, корректна. И хоть у меня ребенок не проблемный, но доктор все-таки нашла слова, которые помогли ей достучаться до подростка. На самом деле получилась такая ситуация, когда ребенок признался, что он ничего не понял из того, что сказала врач. Но такое бывает, потому что где врачи - там и термины. Они, наверное, поневоле на профессиональный язык переходят. Но я попросила врача "перевести все на русский" и она без проблем нам все понятно и подробно объяснила. Могу сказать, что благодаря таким специалистам педиатрия Киева находится на уровне Европейских стран.

10.07.2018 23:09
Алина и Константин

Нам очень понравилась доктор Серга Елена Николаевна, мы нашли ее по отзывам. Мы неопытные родители, с младенцем в первый раз. Врач нам все объяснила, рассказала и показала. Доктор осмотрела дочку и ответила мне на все интересующие вопросы. Я дома составила список перед консультацией, чтоб не забыть. Жалоб у нас не было. Врач дала необходимые рекомендации на будущее, так же предупредила, что при необходимости можно вызвать детского врача на дом. Доктор рассказала, в каком возрасте какие нужно сделать прививки. Объяснила простым, человеческим языком. Прием для младенца был достаточно продолжительным. Пока врач взвесила ребенка, пока измерила рост, пока я показала, как кормлю, у нас прошло 30-40 минут. В остальное время я задавала свои вопросы. Доктор быстро все сделала. Мы придем к ней еще обязательно. Большое доктору спасибо.

18.06.2018 20:55
Карелия

Метелицу Инну Николаевну как хорошего специалиста нам порекомендовали родители в детсадовской группе. У нее на приеме мы были впервые. Нашему ребенку четыре года. Мы обратились к врачу с конкретным вопросом. У ребенка аллергия, некоторое время она нас не беспокоила, а недавно на фоне болезни получилось обострение. Прием прошел очень хорошо, впечатления о враче только положительные. Контакт с ребенком она установила, хорошо с ним общалась. Очень внимательно нас выслушала, все объяснила, подробные рекомендации дала. У нас не острая форма аллергии, поэтому о каком-то результате лечения нет смысла говорить. А вот советы врача мы будем выполнять, в профилактических целях. Я могу рекомендовать Инну Николаевну как хорошего специалиста!

Показати ще 3

arrow

Всього 23 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down