exit
search serach
Электроэнцефалография детская (ЭЭГ)
142. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) від 4 років
1600 грн.
Більше Згорнути down

Електроенцефалографія дитяча (ЕЕГ)

Ви помічаєте тривожні прояви в поведінці і розвитку дитини? У малюка підозрюють захворювання неврологічного характеру? Електроенцефалографія дітям в Києві в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську допоможе встановити причини порушень в поведінці, виявити патології, пов'язані з діяльністю головного мозку. ЕЕГ - це простий, абсолютно нешкідливий та безболісний метод дослідження структур мозку.

Відкрити Згорнути down

ЕЕГ показання:

 • Аутизм
 • Епілепсія
 • Розлади сну
 • Когнітивні розлади
 • Вегетативна дисфункція
 • Черепно-мозкова травма
 • Хвороба Дауна
 • Дитячий церебральний параліч
 • Захворювання ендокринної системи
 • Новоутворення і кісти головного мозку
 • Інфекційні хвороби (енцефаліт)
 • Менінгіт
 • Підозра на відставання в психічному розвитку
 • Патологічні стани судин головного мозку та шиї
 • Ураження мозку, зумовлені внутрішньоутробним розвитком і отримані під час пологів та ін.
Відкрити Згорнути down

ЕЕГ протипоказання:

 • наявність на шкірі голови травм, ран, забоїв;
 • гнійно-запальні процеси в області голови та шиї;
 • наявність свіжих післяопераційних швів.
Відкрити Згорнути down

Симптоми, при наявності яких потрібна консультація дитячого невролога:

 • розлади сну;
 • непритомність;
 • енурез;
 • загальна слабкість;
 • часті судоми і напади;
 • запаморочення і сильні головні болі;
 • підвищена дратівливість і агресивність;
 • заїкання та ін.
Відкрити Згорнути down

Дитяча електроенцефалографія також проводиться в реабілітаційний період після проведених операцій на головному мозку, а також після перенесеного мікроінсульту або інсульту.

ЕЕГ головного мозку у дітей проводиться в неврологічному відділенні клініки МЕДІКОМ на сучасному обладнанні. Комп'ютерна електроенцефалографія дозволяє виявити природу порушень структур мозку, ступінь їх прояву, особливості функціонування окремих відділів мозку, визначити місце пошкодження мозку. Дитяча енцефалограма - метод реєстрації біопотенціалів головного мозку, що дозволяє судити про його функціональний стан, фізіологічну зрілість, наявність вогнищевих уражень, загальномозкових розладів.

Відкрити Згорнути down

Як роблять ЕЕГ дітям

Електроенцефалографія - це об'єктивний метод, який уможливлює дослідження електричної активності мозку за допомогою електродів, прикріплених до різних ділянок голови.

ЕЕГ дітей проводять за допомогою спеціальної шапочки або сітки, до якої кріпляться датчики. Датчики фіксують зміни в активності ділянок головного мозку, амплітуди мікрострумів і передають отримані дані на енцефалограф.

Під час дослідження дитина лежить на кушетці в зручній для себе позі. Дітей до 1 року можна тримати на руках.

Енцефалограма для дітей являє собою графічне зображення коливань хвиль різної частоти. Дитяча електроенцефалографія проводиться в кілька етапів і включає: реєстрацію даних в стані спокою і неспання, застосування спеціальних тестів (гіпервентиляція, фотостимуляція і ін.).

Розшифровка ЕЕГ у дітей має на увазі інтерпретацію неврологом частоти коливань, амплітуди і ритму різних хвиль, опис видів активності структур мозку, порівняння різних показників, відповідність отриманих даних і клінічних проявів.

Відкрити Згорнути down

Підготовка дитини до ЕЕГ

ЕЕГ головного мозку у дітей проводиться в максимально спокійному і комфортному оточенні. Для отримання достовірних результатів важливо, щоб дитина була максимально розслабленою. ЕЕГ, тривалість процедури якої становить 20-30 хвилин, пройде інформативно, швидко і якісно, якщо батьки правильно налаштують дитину на дослідження. Дуже важливо провести необхідну психологічну підготовку: представити дослідження у вигляді майбутньої гри, порепетирувати вдома одягати шапочку, виконувати різні вказівки лікаря (відкрити чи закрити очі, змінювати дихання і ін.). Потрібно простежити, щоб дитина перед обстеженням поїла. Для зовсім маленьких клієнтів враховується час їх денного сну.

У клініці МЕДІКОМ проведуть ЕЕГ-моніторинг дитині. Це більш широке обстеження, що дозволяє вивчити активність структур мозку в різні періоди. ЕЕГ сну дітей і неспання здійснюється протягом тривалого часу - від 2 до 10 год. Крім енцефалограми, лікарю доступні відео- та аудіо рухової активності, що дає більш конкретну інформацію про роботу мозку, допомагає виявити навіть незначні порушення структур мозку і їх функціонування.

ЕЕГ дітей - найбільш доступний і достовірний спосіб дослідження роботи головного мозку і нервової системи дитини. Потрібна енцефалограма дитині? Лікарі-неврологи з багаторічним досвідом роботи оглянуть вашого малюка, призначать ЕЕГ дитині (м. Київ) та інші необхідні обстеження, встановлять діагноз і проведуть всі лікувальні заходи, щоб повернути здоров'я.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У координатора колл-центру ви можете дізнатися, як підготувати дитину до ЕЕГ, особливості енцефалограми дитини в Києві, ціну обстеження, а також записатися на консультацію до невролога.

comment 6
Надоненко Олександр Миколайович
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
comment 14
Селезньова Ольга Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії

Ціна ЕЕГ дітям

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Більше Згорнути down
796. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) на дому

6000 грн

Більше Згорнути down
3893. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) дітям 0-4 років
Дитячий

1700 грн

Більше Згорнути down
4931. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного сну на дому

11000 грн

Більше Згорнути down
5502. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) продовжена (2 години)

4500 грн

Більше Згорнути down
5510. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) добова на дому
Дитячий

13000 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Детский невролог
Дитячий невролог
Детская реоэнцефалография (РЭГ)
Дитяча реоенцефалографія (РЕГ)
КТ головного мозга
КТ головного мозку
МРТ головного мозку
МРТ головного мозку

Вiдгуки

21.03.2024 13:53
Марічка Янченко

Ми дуже вдячні клініці за оперативну можливість проведення процедури. Все пройшло швидко і безболісно для дитини, а медичний персонал був дуже доброзичливим і професійним. Завдяки ЕЕГ ми отримали точний діагноз і змогли вчасно почати лікування.

29.11.2023 19:21
Власта

Дякую Олександру Миколайовичу за чудовий прийом! Дитина прямо перейнялась вашою позитивною енергетикою. Йшла на прийом сумною, а вийшла з лікарського кабінету з усмішкою, наче після цікавої гри.

04.02.2022 09:25
Наталья

Были с ребёнком на ЭЭГ у Селезневой О.И. Направил нас на обследование врач педиатр. Процедура для ребёнка комфортная. Но от врача не вытянешь слова. Никак не комментирует обследование. Вынесли результаты в коридор. Не рекомендую

11.02.2022 13:07
Клиника Медиком

Наталія, дякуємо вам за заворотній зв'язок! Лікар функціональної діагностики проводить власне діагностику, слідкує за коректними налаштуваннями приладів і робить опис отриманих даних. Консультацію за результатами обстеження має надати направляючий лікар, виходячи зі скарг та анамнезу пацієнта. Огляд з результатми ЭЭГ зазвичай проводить лікар-невролог дитячий. У нашій клініці ведуть прийом лікарі-неврологи дитячи: Житарь Олена Миколаївна, Адаменко Катерина Борисівна, Перепечаєнко Катерина Дмитрівна. Бажаємо здоров'я!

04.04.2019 17:40
Антонина

К врачу функциональной диагностики Надоненку Александру Николаевичу попали по рекомендации детского невропатолога клиники Медиком - Адаменко Екатерины Борисовны. Шла со своим 3-летним егозой на обследование со страхом, думала, не сможет спокойно сидеть во время ЭЭГ. Но все получилось наоборот. Врач обыграл процедуру, как увлекательную игру. Сын даже вставать с кресла не хотел. Отдельное спасибо за точные данные, благодаря им мы получили лечение, которое помогло избавиться от судорог

26.02.2019 15:55
Ирина

Ольга Ивановна Селезнева - приятная женщина и классный врач функциональной диагностики. Проходили у нее обследование - делали электроэнцефалографию ребенку. В Киеве до этого делали и в другой клинике, но нашему врачу показались те результаты не особо достоверными, потому посоветовал найти где аппарат получше, посовременнее. Рассматривали как вариант несколько клиник, в итоге выбрали поликлинику “Медиком” на пр-те Героев Сталинграда 6д - и не пожалели. Сервис на высоте. Обследование, как сказал наш врач, “сразу видно что делали со всей ответственностью”. Однозначно советую и, конечно же, огромное СПАСИБО!!!

17.01.2019 18:10
Алла Ивановна

Внук жаловался, что у него болит головка. Сначала мы воспринимали просто как отмазку, чтобы его не отводили в садик, но через некоторое время он начал страдать бессонницей, стал рассеянным и очень вялым. Обратились в клинику Медиком, до этого тут не были, но очень много лестного слышали. В колл-центре нас записали на прием к детскому неврологу Житарь Елене Николаевне. После осмотра и тщательного осмотра, она посоветовала Мишеньке пройти детскую электроэнцефалографию и сдать ряд других анализов, объяснив, что без них точно ничего сказать нельзя. Не стали гадать на кофейной гуще и сразу же записались на все назначенные обследования. Если с анализами все понятно, то электроэнцефалография оказалась зверем неизвестным.Потому, хочу отдать должное Селезневой О.И., к которой мы попали, она все объяснила не только внуку, но и мне, рассказала что к чему и как проходит обследование. К тому же, она сразу определила причину плохого самочувствия Мишеньки. Оказывается, проявились последствия черепно-мозговой травмы, о которой мы уже и забыть-забыли. Назначенное лечение помогло. Теперь крепкий сон у всей семьи. Благодарю!

20.12.2018 20:15
Владимир

Ребенок часто страдал от судорожных приступов, лечение в гос.поликлинике не приносило результатов. Потому, решили с женой, обратиться к частникам. Тут помогли. Невролог Кириченко Нина Владимировна, направила к функциональному диагносту Селезневой Ольге Ивановне, благодаря проведенной нею ЭЭГ удалось установить причину и Алешке назначили терапию, которая наконец-то таки помогла. Будем обращаться!

29.10.2018 18:25
Владислава

Дочка долго не разговаривала, потом педиатр посоветовал сделать ЭЭГ, выбрали для этой цели “Медиком”. Мы с мужем и раньше проходили здесь диагностику, потому не понаслышке знаем, что техника тут новая. Электроэнцефалографию проводила врач функциональной диагностики Селезнева О.И.. Всё прошло на высшем уровне! Если честно, уже Ольга Ивановна развеяла все подозрения и сказала, что малышка полностью здорова, но если мы переживаем, то можем проверить слух (но тут мы ее опередили с этим исследованием), обратиться на консультацию к неврологу, лору, логопеду. Последовали ее совету, по первым 2м специалистам у нас всё было окей, а вот логопед и психолог помогли разговорить ребенка, теперь трещит не переставая З.Ы. Единственное “но”, почему-то так случилось, что под кабинетом у лора попали в небольшой “затор”, он на операции был и задержал прием... ну это такое, можно понять.

08.09.2018 17:50
Лилия

Нашу ситуацию можно описать как трудный случай... Вдаваться в подробности не хочу, но так уж случилось, что на процедуре электроэнцефалографии у моего ребенка присутствовало 2 врача - Надоненко Алек. Ник. и Селезнева Ольга Иван. Очень благодарна им за понимание, уделенное внимание и время, а больше всего за правильный диагноз!

13.07.2018 22:05
Алиса

Здесь очень хороший аппарат для электроэнцефалографии. Своему ребенку (5 лет) делала ЭЭГ именно здесь в клинике Медиком у Селезневой Ольги Ивановны. У нас были подозрения на аутизм, поскольку в семье есть такая проблемы уже, но она опровергла наши подозрения, сказав, что у сына просто особенности характера, которые могут пройти с возрастом, но если нас это сильно беспокоить, то можно обратиться к детскому психологу. Кстати, мы так и сделали, благодарю за совет!!!!!!!!!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down