exit
search serach
Вакцинация "Церварикс" в Киеве
1432. * Вакцинація "Церварикс"
2410 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація "Церварикс" у Києві

Вакцинація «Церварикс» (Київ, клініка МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) дозволяє жінці захистити себе від серйозних і небезпечних захворювань. Справа в тому, що більшість жінок є носієм вірусу папіломи людини (ВПЛ), для якого властиво викликати розвиток інтраепітеліальних неоплазій та злоякісних новоутворень шийки матки. Однак, і ця вакцинація є ефективною і робиться тільки при відсутності симптомів: як профілактика появи захворювань в майбутньому.

ВПЛ (HPV, папіломавіруси людини) – група вірусів сімейства Human papillomavirus, що включає понад 150 типів вірусів. Найчастіше, вірус передається статевим шляхом. Приблизно 13 штамів папіломавірусів ведуть до розвитку злоякісних новоутворень.

Вакцина «Церварикс» (вакцина від раку шийки матки, виробництво Бельгія) – рекомбінантна інактивована вакцина, що містить вірусоподібні частки ВПЛ 16 і 18, дія яких посилена ад'ювантом ASO4, здатним викликати стійку гуморальну імунну відповідь. Вакцина сприяє формуванню і розвитку тривалої клітинної імунної пам'яті.

Вакцина «Церварикс» призводить до утворення специфічних антитіл онкогенних типів ВПЛ. Максимальна імунна реакція відзначається відразу після завершення імунізації, тобто через 7 місяців.

Відкрити Згорнути down

Консультація гінеколога

Вірус папіломи може роками перебувати в організмі, не викликаючи жодних патологічних процесів. Однак, при певних факторах ВПЛ викликає переродження клітин в пухлинні, та захворювання проходить декілька передракових етапів. Першими симптомами ураження папіломавірусом є: болі в суглобах, попереку, ногах; нетипові кров'янисті виділення з піхви після статевого акту і в період між менструаціями, різке зниження ваги; постійне відчуття втоми; набряклість в ногах.

У клініці МЕДІКОМ можна точно дізнатися: чи ви є носієм вірусу чи ні. А також, захистити себе від папіломавірусу людини та раку шийки матки. Особливо варто проявити увагу до свого здоров'я і звернутися за консультацією жінкам з генетичною схильністю до онкології.

Вакцинація ЦЕРВАРІКС в Києві

Відкрити Згорнути down

Методи діагностики ВПЛ:

Відкрити Згорнути down

Вакцина «Церварикс» не лікує захворювання, викликані папіломавірусом, але ефективно захищає від можливості їх виникнення та подальшого розвитку, запобігає зараженню вірусами 16 і 18 типу.

Відкрити Згорнути down

Показанням для вакцинації від вірусу папіломи людини є:

 1. Дівчинки у віці від 9-12 років (в цілому, вакцинація проводиться жінкам до 60 років при дотриманні певних умов).
 2. Попередження розвитку гострих і хронічних патологічних процесів, що викликаються ВПЛ 16 і 18 типів.
 3. Профілактика атипових перероджень і передпухлинних станів репродуктивних органів.
 4. Попередження розвитку цервікального раку.

Зробити щеплення «Церварикс» бажано до початку статевого життя. Тільки в цьому випадку, вакцина від ВПЛ надійно захистить від зараження вірусом, попередить злоякісне переродження клітин.

У тому випадку, якщо є ВПЛ-інфекція, але цитологічні епітеліальні ураження не встановлені — застосування вакцини є можливим. Якщо є патологічні прояви, викликані певним типом ВПЛ — введення вакцини не допоможе вилікувати захворювання, лікування необхідно саме собою з подальшим регулярним обстеженням. При наявності певного типу ВПЛ введення вакцини ще має сенс, оскільки захищає від поразок епітелію, викликаних іншими типами ВПЛ і зменшує ймовірність рецидивів по вже наявному типу.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання:

 • непереносимість окремих компонентів вакцини «Церварикс»;
 • алергічні реакції на попередні введення препарату;
 • гострі інфекції або загострення хронічних хвороб;
 • висока температура тіла;
 • пухлинні захворювання;
 • вагітність і період годування груддю.

ВІЛ-інфекція та різні імунодефіцити протипоказанням для вакцинації проти раку шийки матки не є. З обережністю необхідно призначати препарат особам з порушенням згортання крові.

Відкрити Згорнути down

Взаємодія з іншими препаратами

Вакцина «Церварикс» може вводиться одночасно з препаратами проти коклюшу, дифтерії та правця (АКДП і АДП), поліомієліту та гепатиту. В такому випадку, ін'єкції препаратів для щеплення роблять в різні ділянки тіла.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти та наслідки

Як правило, вакцина «Церварикс» переноситься добре без яскраво виражених реакцій після щеплення. Однак, в окремих випадках, в залежності від індивідуальних особливостей жіночого організму можуть спостерігатися:

 • біль в місці уколу, набряк і гіперемія;
 • диспепсичні явища;
 • головний біль та запаморочення;
 • висипання та свербіж;
 • м'язовий і суглобовий біль;
 • підвищення температури тіла.

Зазвичай всі негативні прояви проходять протягом 2-3 діб.

Маніпуляційний кабінет клініки МЕДІКОМ обладнаний усім необхідним для надання медичної допомоги при сильних алергічних реакціях.

Відкрити Згорнути down

Вакцина «Церварикс»: схема введення

Щеплення «Церварикс» проводиться тільки після попереднього огляду у педіатра або дитячого гінеколога (діти до 18 років), гінеколога (після 18 років), збору анамнезу, відсутності протипоказань і оцінки алергічного статусу. Для виключення можливих реакцій на препарат, лікар може призначити деякі лабораторні дослідження.

У клініці МЕДІКОМ використовується тільки індивідуальний підхід до пацієнта. Через те, що вакцина «Церварикс» не входить в графік обов'язкових щеплень, лікар-гінеколог запропонує найбільш оптимальну схему вакцинації, виходячи з віку, самопочуття, побажань клієнта.

Вакцинація від вірусу папіломи людини проводиться 3 рази. З 9 до 14 років щеплення можна зробити з інтервалом від 5 місяців до 1 року й 1 місяця після першої вакцинації. Після 15 років незалежно від віку дівчини чи жінки вакцину вводять 3 рази з першим інтервалом в 1 місяць і другим інтервалом в 6 місяців після першого введення. У разі гострого захворювання в схемі вакцинації можливі відхилення (повний курс імунізації повинен бути завершений протягом 1 року).

Ін'єкція робиться внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз.

Ревакцинація після щеплення «Церварикс» не передбачена. Триразове введення препарату забезпечує стійкий захист від папіломавірусу.

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

Успішно проведена вакцинація — це сукупність багатьох факторів, в тому числі:

 1. Якісні препарати перевірених світових виробників.
 2. Дотримання всіх стандартів підготовки пацієнта до вакцинації.
 3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 4. Висока якість зберігання і доставки препарату для щеплення.
 5. Доброзичлива і комфортна атмосфера.
 6. Обслуговування з дотриманням усіх європейських стандартів.
 7. Проведення та контроль вакцинації проходить тільки під наглядом кваліфікованих лікарів.
 8. Висока ефективність вакцинації.

Вакцинуватися препаратом для щеплення «Церварикс» в МЕДІКОМ — це бути впевненим, що ваша профілактика ВПЛ була грамотною і результативною, що ви не просто зробили щеплення, а отримали стійкий захист від небезпечних захворювань.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Цервариксом

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам досягти максимально можливого позитивного результату при проведенні імунізації, знизити до мінімуму ризик можливих ускладнень. Вакцинація дозволяє уникнути інфікування, нанесення шкоди фізичному та психологічному благополуччю. Подбайте про своє здоров'я заздалегідь і пройдіть профілактичну вакцинацію вчасно!

comment 26
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 19
Лічутіна Наталія Леонідівна
Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1431. * Програма Вакцинація "Церварикс"

3410 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
1432. * Вакцинація "Церварикс"

2410 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

11.07.2019 14:55
Тетяна

З Ткачук Наталією Володимирівною ми знайомі вже кілька років. Я завжди шукала такого лікаря-гінеколога, який не тільки зміг би бути фахівцем, що допомагає у важких ситуаціях зі здоровям і знаючим що робити, але і хорошим другом, якому можеш довіряти. Багато чула суперечливих думок про ВПЛ і необхідність робити цю процедуру. Але після обгрунтованих і чітких доказів Наталії Володимирівни у мене не залишилося жодних сумнівів у необхідності зробити Церварикс. Хочу висловити величезну подяку їй за якісний підхід до ситуацій, ефективних рішень в них і за добру щиру посмішку протягом нашого спілкування. До зустрічі!

27.05.2019 19:52
Анна Свириденко

Клинику Медиком стала посещать только из-за приемов у Мокрецова Сергея Евгениевича. В наше время достаточно сложно найти не просто отличного врача-гинеколога, но еще и прекрасного человека по своим качествам. Всегда рекомендую С.Е. своим знакомым. Поможет решить абсолютно любую проблему. Очень продвинутый специалист, и насколько я знаю очень часто ездит на какие то курсы повышать квалификацию. Вот и в ситуации с этой ужасной ВПЧ он мне помог разобраться. Слышала много негативного об этих заморских новых вакцинах и очень опасалась, стоит ли делать эту прививку дочери. А вдруг в будущем это скажется как то на ее здоровье. Хотя, с другой стороны у сестры была онкология по женски, и я не хотела бы, чтобы мой ребенок пережил такое же, все таки наследственность. Сергей Евгеньевич все подробно объяснил и про лечение ВПЧ и вакцину и как проходит сама процедура вакцинации. Большое спасибо, что у нас еще есть такие врачи. Посещали клинику на ул. Борщаговская, 129/131. Рекомендую всем!

25.03.2019 21:05
Елена

Я очень рада, что нашла такого замечательного врача как Елена Васильевна Исламова. Наблюдаемся у Елены Васильевны всей женской частью нашей семьи (я, моя мама и две мои дочурки) уже не первый год. Очень внимательный и тактичный доктор. К каждой из дочек она находит свой какой-то особенный индивидуальный подход. Старшей дочери скоро 12 и именно Елена Васильевна рассказала мне о болезни ВПЧ подробнее (я знала в общих чертах) и как от нее можно уберечься всего лишь сделав несколько прививок. И хотя прививка от рака шейки матки не входит в обязательный календарь прививок, мы с мужем решили, что лучше позаботиться о будущем нашей девочки заранее. Может позже скажет нам спасибо ) Прививались вакциной ЦЕРВАРИКС, остались очень довольны. Никаких, даже каких-нибудь минимальных последствий в виде повышения температуры или отека не было. Хочу отметить и атмосферу в клинике. Сюда вы приходите как к старым хорошим друзьям. Всегда встретят с улыбкой, на все вопросы ответят. Очень приятное место. Кстати, может кому-нибудь пригодится адрес. Прививку делали на пр-те Героев Сталинграда 6Д.

22.02.2019 13:49
Инна

Здесь есть ВРАЧ с большой буквы - Н. Б. Сагинадзе! Поход к этому врачу-гинекологу никогда не вызывает стресса или переживаний, а для меня это очень важно. Считаю, что профессионализм Нино выше всяких похвал. Очень боюсь всякой онкологии, поэтому по совету врача решила сдать анализ ВПЧ. Анализы показали, что можно сделать прививку и спать спокойно ). Почитала отзывы на препараты гардасил и церварикс. Вместе с доктором решили остановиться на цервариксе. Сделала все три прививки по схеме, как положено. Отдельное спасибо коллективу клиники. Все доброжелательные, вежливые и позитивно настроенные. Рекомендую всем.

20.12.2018 20:17
Катерина

Всім своїм знайомим ражду гінеколога Мажугу Світлану Борисівну. Це прекрасний лікар, професіонал, що знає свою справу, а також добра і чудова людина. Якщо виникають питання завжди можу запитати, з нею завжди легко, можна розповісти про всі інтимні подробиці і запитати професійну точку зору. Саме їй розповіла, що до жаху боюся раку. Здала аналізи (кров на ВПЛ) і зробила щеплення. Попереду ще дві процедури, але на душі вже стало якось спокійніше. Загалом, спасибі Вам, Світлана Борисівна, за Вашу працю, за ваш професіоналізм, підтримку і небайдужість!

15.09.2018 11:05
Диана

Сделала прививку дочке от ВПЧ. Григоренко Светлана Александровна рекомендовала Церварикс. Отзывы о прививке самые разные. Но я в страшилки не верю, а доверяю науке и врачам ) Считаю, что бесплодие - это полная фигня. Мою подругу привили несколько лет назад, а сейчас я крестная ее дочери. Врач-гинеколог все доступно и понятно объяснила. Всегда готова рекомендовать ее как врача, а так же клинику в целом. Большое спасибо Светлане Александровне за ее работу!!!

28.08.2018 18:43
Яна

Дякую дитячому лікарю-гінекологу Григоренко Світлані Олександрівні за уважний і доброзичливий прийом, чуйне ставлення до моєї дитини. З нею було дуже приємно спілкуватися, я отримала всі необхідні медичні рекомендації щодо щеплення ВПЛ. Почали з дочкою курс імунізації Церварікс. Дякуємо!

23.04.2018 10:09
Марина

Дуже рада, що знайшла такого лікаря-гінеколога як Мажуга Світлана Борисівна. Вирішила зробити щеплення від папіломи. Перед процедурою здала кров на ВПЛ. Лікар порадила зробити Церварикс. Щеплення перенесла добре, правда ввечері трохи піднялася температура, але у ранку було вже все нормально. Спасибі доктору за уважність до нюансів, нормальні пояснення і рекомендації. Дякую клініці за такого фахівця !!!!

10.03.2018 17:15
Рита

Я сторонница любых прививок, особенно от опасных и распространенных болячек. Мама с детства оградила меня от множества болезней. У меня две девочки 13 и 10 лет. Прививку против ВПЧ решила сделать обеим. Записались на прием в детскому врачу-гинекологу Иванковой Ирине Николаевне. После осмотра отправились в манипуляционный кабинет. Процедура прошла быстро, без каких-либо осложнений. Ирина Николаевна сказала, что укол нужно будет сделать еще два раза. Обязательно придем, для меня здоровье детей превыше всего. Большое спасибо доктору за чуткое и бережное отношение!

05.01.2018 16:03
Аліна

На прийом до Прилуцької А.Б. потрапила за рекомендацією знайомої. Можу відмітити велику професійність, уважність та людяність Аллі Броніславівни. На прийомі доктор відповіла на всі питання, я здала всі аналізи, після чого пройшла лікування ВПЛ. Дуже задоволена результатом. Величезне спасибі.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down