exit
search serach
Компьютерная томография (КТ)

Комп'ютерна томографія (КТ) в Києві

Комп'ютерна томографія — метод пошарового дослідження органів із застосуванням рентгенівського випромінювання. Дослідження реалізується шляхом сканування тіла по колу, під різними кутами. Комп'ютер перетворює отримані дані в зображення, яке можна розглянути пошарово, у вигляді покрокових зрізів. Вам потрібно пройти КТ у Києві? Зверніться в клініку МЕДІКОМ на Оболоні. Наш медичний центр проводить високоточну КТ діагностику із достовірними результатами.

Наша клініка пропонує пройти СКТ —  спіральну комп'ютерну томографію — більш сучасний і високоточний варіант звичайного КТ. Основна перевага спіральної КТ — короткий час проведення обстеження, що дозволяє знизити рівень впливу рентгенівських променів на організм пацієнта.

Показання до КТ

 1. Планове обстеження для виявлення патологій практично всіх органів людини.
 2. Контроль терапії після ускладнених травм або при лікуванні онкологічних захворювань.
 3. Візуалізації при виконанні хірургічних маніпуляцій, що  вимагають візуального контролю (наприклад, пункційна біопсія).
 4. Скринінгове тестування для раннього виявлення захворювань. 
 5. Невідкладна діагностика при важких травмах та ризику внутрішньої кровотечі, коли необхідно в терміновому порядку одержати докладну картину ушкоджень (наприклад, якщо є підозра на гостре пошкодження порожнистих органів, головного мозку, великих судин). 

КТ круглосуточно на Оболони

Якщо ви цікавитеся, де краще пройти КТ у Києві, звертайтесь до клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9. Наші фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідують профільні курси, семінари та конференції, допоможуть зробити КТ у Києві та нададуть інформативний опис результатів.

Показання для проведення КТ діагностики

 • важкі травми (голови, хребта, а також поєднані ушкодження);
 • головний біль, запаморочення, порушення зору, причина яких не була виявлена іншими методами діагностики;
 • захворювання внутрішніх органів, включаючи онкопроцеси, для контролю за динамікою патології;
 • захворювання хребта з больовим синдромом в області шиї, спини, кінцівок (особливо, у поєднанні з порушенням рухливості, онімінням та поколюваннями). 

При проведенні КТ з контрастуванням в кабінеті обов'язково є присутнім лікар-анестезіолог.

Загальні протипоказання до комп'ютерної томографії:

 • вагітність;
 • наявність гіпсу або металевих імплантатів в області обстеження;
 • деякі психічні відхилення або клаустрофобії (стани, за яких пацієнт не здатний довго перебувати без руху);
 • вік до 18 років (КТ дітям роблять тільки в тому випадку, якщо інші діагностичні дослідження не можуть виявити захворювання або надати достатню інформацію про нього).
 

КТ з контрастом - протипоказання:

 • захворювання щитоподібної залози;
 • наявність цукрового діабету (прийом метформіну припинити за 2 дні до дослідження після консультації з ендокринологом);
 • ниркова і печінкова недостатність;
 • наявність алергічних реакцій на йодовмісні препарати (або будь-який інший компонент контрастної речовини) в анамнезі.

Підготовка до КТ

Підготовка до КТ без в/в контрастного посилення – не потрібна.

Допускається легкий сніданок.

Важливо: утриматися від сечовипускання за 40 хвилин до обстеження, якщо заплановано діагностичне дослідження органів малого тазу.

У тому випадку, якщо було призначено КТ з контрастом (зазвичай інтенсивне диференціювання зображення потрібне, коли мова йде про обстеження головного мозку, судин, кишківника і сечовивідної системи), існують рекомендації, до яких варто прислухатися для отримання достовірної інформації про стан свого здоров'я.

Підготовка до КТ з контрастом

 1. Купити 2 ампули (67 % або 76 %) тріомбрасту (верографін, урографін).
 2. Після легкої вечері, ввечері напередодні дослідження, розвести 1 ампулу в 1 л води без газу, приймати по склянці кожні 20-30 хвилин.
 3. Вранці, в день дослідження, розвести 1 ампулу в 1 л води, випити 0,5 л (по склянці кожні 20-30 хвилин), останні 0,5 л взяти з собою на обстеження.

Прийом їжі доцільно припинити за 4 години до дослідження (допускається легкий сніданок). Додаткові рекомендації по дослідженню пацієнт зможе отримати індивідуально на консультації у лікаря.

Компьютерная томография в Киеве
КТ в Киеве

Як роблять комп'ютерну томографію

У клініці МЕДІКОМ встановлено сучасний мультиспіральний комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP (160 зрізів), який дозволяє обстежити пацієнтів з масою до 205 кг. Апарат КТ складається з кільцеподібного порталу — гентрі, всередині якого розташовані детекторні системи і рентгенівська трубка, і спеціального рухомого стола (діаметр отвору томографа 75 см, максимальний діаметр зони сканування до 50 см, максимально допустима довжина обхвату пацієнта до 200 см).

Результати КТ

Термін видачі результатів досліджень КТ:

 • без в/в контрастного посилення – до 2 год (залежно від завантаженості відділення);
 • з в/в контрастним посиленням – до 24 годин планові дослідження, до 2 годин – ургентні дослідження.

Точний термін видачі результатів КТ можна уточнити одразу після дослідження. У вартість всіх досліджень КТ входить запис результатів на диск та опис.

Переваги КТ у нашій клініці

 1. Висока точність дослідження.
 2. Оперативність дослідження.
 3. Мінімальне променеве навантаження.
 4. Можливість виконання процедури пацієнтам із вагою до 205 кг.
 5. Можливість отримання консультації щодо подальшого лікування за результатами КТ у профільного спеціаліста у нашій клініці.
 6. Запис на дослідження 24/7.
 7. Отримання результатів того ж дня через 2 години після проведення дослідження.
 8. Доступна вартість КТ.

Лікарі

Клініка МЕДІКОМ пропонує пройти КТ обстеження на високоточному обладнанні та отримати опис результатів досвідчених рентгенологів. Зателефонувавши в кол-центр клініки, ви дізнаєтеся як проходить комп'ютерна томографія, вартість дослідження та зможете записатися на прийом до фахівця.

Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог 2-ї категорії
comment 0
Гуріна Ірина Іванівна
Завідувач відділення променевої діагностики, лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 3
Коваль Станіслав Сергійович
Завідувач відділенням променевої діагностики (стаціонар), лікар-рентгенолог, к.м.н. (Ph.D.)
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
476. Анестезіологічна допомога при проведенні КТ, МРТ, урографії

600 грн

Більше Згорнути down
1119. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск (за одне обстеження)

120 грн

Більше Згорнути down
1120. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск з архіву (за одне обстеження)

200 грн

Більше Згорнути down
1121. * Видача медичних даних у вигляді додаткової плівки з архіву КТ або рентген зображень (за один аркуш плівки)

250 грн

Більше Згорнути down
1123. * Опис (консультація) КТ з CD (DVD) носій за 1 зону обстеження

1500 грн

Більше Згорнути down
1125. * Опис рентген знімків з CD (DVD) носій або плівки за 1 дослідженн

300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1219. * Інтервенційні процедури під контролем КТ (включена вартість контрасту + CD)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Щодо ПІДГОТОВКИ - уточнювати у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1148. * КТ стегна (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1158. * КТ плеча (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1214. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору (включена вартість диска)

1600 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1131. * КТ піраміди скроневої кістки: внутрішнього, середнього вуха та соскоподібного відростка (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1150. * КТ гомілки (включена вартість диска)

1350 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1155. * КТ гомілковостопного суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1126. * КТ головного мозку (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1127. * КТ головного мозку з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1144. * КТ грудного відділу хребта (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1218. * КТ грудної клітини та черевної порожнини з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

4200 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1162. * КТ кисті (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1149. * КТ колінного суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1146. * КТ кісток тазу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1160. * КТ ліктьового суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1161. * КТ лучезап'ястного суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1211. * КТ м'яких тканин шиї з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1205. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

4000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1215. * КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

4000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1132. * КТ органів грудної клітини (включена вартість диска)

1500 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1236. * КТ органів грудної клітки з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1139. * КТ огранів малого тазу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1140. * КТ органів малого тазу з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1859. * КТ сечовидільної системи (включена вартість диска)

1550 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1682. * КТ органів сечовидільної системи з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

3800 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1157. * КТ плечового суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1159. * КТ передпліччя (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1129. * КТ придаткових пазух носа (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1184. * КТ-скринінг без контрастування чотирьох і більш зон (включена вартість CD)

5500 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1164. * КТ-скринінг з контрастуванням чотирьох більш зон (включена вартість контрасту, CD)

6400 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1156. * КТ стопи (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1147. * КТ кульшового суглобу (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1143. * КТ шийного відділу хребта (включена вартість диска)

1300 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
167. Ультразвукове дослідження органів грудної клітки

799 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
1337. * КТ дообстеження з внутрішньовенним посиленням (включена вартість диска і контрасту)

2000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА в залежності від зони - уточнювати у лікаря.
Більше Згорнути down
1626. * КТ трьох зон з контрастуванням (включена вартість контрасту, опис, CD)

4700 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1633. * КТ двох зон з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

4200 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1962. * КТ трьох зон з контрастуванням (в поліклініці) (включена вартість диска і контрасту) для протокольних пацієнтів

5059 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
3669. * КТ однієї анатомічної зони кінцівки з внутрішньовенним підсиленням (включена вартість контрасту і диска)

3000 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
3953. * Додатковий контраст для КТ-досліджень пацієнтів вагою більше 100 кг

550 грн

Більше Згорнути down
4536. * КТ головного мозку, лицьового та мозкового черепа (при ЗЧМТ) (включена вартість диска)

1500 грн

Більше Згорнути down
4537. * КТ лицьового черепа (орбіти, щелепи, кістки носа) (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4538. * КТ ангіографія легеневих артерії при підозрі на ТЕЛА (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3000 грн

Більше Згорнути down
4539. * КТ ключиці (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4540. * КТ лопатки (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4541. * КТ попереково-крижового відділу хребта (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4542. * КТ крижової кістки та куприка (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4543. * КТ нирок та ниркових судин з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3000 грн

Більше Згорнути down
4544. * КТ надниркових залоз з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3000 грн

Більше Згорнути down
4545. * КТ надниркових залоз без контрастування (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4546. * Проведення ургентної КТ без контрастного підсилення в нічний час з 20-00 до 8-00 (стаціонар) (без вартості дослідження)

500 грн

Більше Згорнути down
4547. * Проведення ургентної КТ з контрастним підсиленням в нічний час з 20-00 до 8-00 (стаціонар) (без вартості дослідження)

1500 грн

Більше Згорнути down
4548. * Низькодозове або Ультра-низькодозове КТ органів грудної клітини (проводиться в якості планового щорічного профогляду/скринінгу у здорових людей при відсутності скарг або попередньо встановлених захворювань органів грудної клітки) (стаціонар) (включена вартість диска)

1000 грн

Більше Згорнути down
4549. * КТ-ангіографія судин головного мозку (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4550. * КТ-ангіографія судин шиї (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4551. * КТ-ангіографія судин головного мозку та шиї (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4552. * КТ-ангіографія грудної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4553. * КТ-ангіографія черевної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4554. * КТ-ангіографія грудної та черевної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4000 грн

Більше Згорнути down
4555. * КТ-ангіографія черевної аорти та клубових артерій (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4556. * КТ-ангіографія грудної, черевної аорти та клубових артерій (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4557. * КТ-ангіографія клубових артерій та судин нижніх кінцівок (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4558. * КТ-ангіографія судин нижніх кінцівок (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4000 грн

Більше Згорнути down
4559. * КТ-ангіографія однєї анатомічної ділянки (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4560. * КТ-ангіографія двох анатомічних ділянок (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

4000 грн

Більше Згорнути down
4561. * КТ-ангіографія трьох та більше анатомічних ділянок (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4562. * КТ одного суглобу (плечовий, ліктьовий, кульшовий, колінний, променево-зап'ястковий, гомілково-ступневий та ін.) (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4563. * КТ двох суглобів (кульшові, колінні, гомілково-ступневі та ін.) (включена вартість диска)

1700 грн

Більше Згорнути down
4564. * КТ двох анатомічних ділянок без контрастування (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска)

2600 грн

Більше Згорнути down
4565. * КТ однієї анатомічної ділянки без контрастування (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска)

1300 грн

Більше Згорнути down
4566. * КТ однієї анатомічної ділянки з контрастуванням (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

3000 грн

Більше Згорнути down
4568. * Видача медичних даних у вигляді плівки КТ дослідження (за один аркуш)

120 грн

Більше Згорнути down
4569. * Терміновий опис КТ-дослідження (за узгодженням з лікарем рентгенологом, термін видачі заключення до 1 години - для досліджень, без контрастного підсилення) (без вартості дослідження)

500 грн

Більше Згорнути down
Програми
3080. * Комп'ютерна аксіальна томографія черевної порожнини і малого тазу з контрастуванням для АЙКВИА

9900 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
3081. * Комп'ютерна аксіальна томографія органів грудної клітки з контрастуванням для АЙКВИА

5400 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Вiдгуки

17.04.2019 15:38
Роман

Мне нужно было сделать КТ с контрастом. Отзывы про Медиком на Оболони внушали доверие. Поэтому поехал туда и не разу не пожалел, аппарат новый высококачественный (я погуглил) доктора выше всяких похвал, да и на регистратуре девочки вежливые. Огромное вам спасибо за такое качество мед. Услуг.

04.03.2019 12:55
Михаил

Я был около года в командировке, где сделать КТ в киеве я не знал, а очень нужно было. Почитав отзывы, и посмотрев расположение 10 мин. от центра, решил обратиться в эту клинику на Героев Сталинграда, 6Д. Больница современная с качественным оборудованием. Все чисто, аккуратно, приветливый персонал. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна прекраснейший специалист и чуткая женщина. Поэтому могу с уверенностью рекомендовать делать томографию в Киеве в этой клинике.

21.01.2019 16:03
Валентина

Огромное спасибо Дворяновой Татьяне Николаевне за проведение КТ головного мозга. Татьяна Николаевна не только специалист с большой буквы, но и просто хороший человек, который умеет поддержать и приободрить. Теперь только к ней, если будет такая необходимость.

14.11.2018 11:26
Нина

Исследование проводили отцу. После флюорографии направили к онкологам с подозрением на рак, ну а те в свою очередь на КТ легких. Обследовала отца Гурина Ирина Ивановна. Все сделала за 20 минут, потом попросила подождать в коридоре. С результатами мы отправились в нашу гос клинику, где нам предложили еще пройти рентгенографию. Ну сколько можно облучать человека? При этом, даже никакие анализы не взяли, а на рентген - иди. Решила я вернуться в эту Клинику к онкологу Бацей Ивану Сидоровичу, оказался очень грамотным специалистом, который просмотрев все наши анамнезы и последнее КТ поставил диагноз и предложил курс лечения. Могу сказать, что комп. томография это действительно нужная процедура дающая более обширную картинку, но нужно чтобы эту картинку смотрел грамотный онколог и разговаривал с пациентом, а не вслепую только немые снимки смотрел.

27.08.2018 16:41
Софья

Так или иначе, после операции по удалению опухоли и метастазов, перед выпиской врач назначил контрольную КТ, как было у меня после удаления опухоли желудка. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна. Как сказал мой онколог, это нужно, чтоб точно знать, остались какие-то злокачественные образования или нет. Да и потом для контроля состояния это надо раз в год делать. Поделюсь своим опытом, как проходило кт брюшной полости. Процедуру нужно проходить на голодный желудок и за пару дней до процедуры перестать кушать продукты, которые повышают газообразование. За час-полтора до исследования сказали выпить 1 литр воды с контрастным веществом. Я пила Урографин. Препарат содержит йод. Предупредили, что если есть аллергия на йод - использовать нельзя. Как оказалось, довольно частый тип аллергии. На вкус мне вода с Урографином показалась жуткой дрянью. Но перед тем, как назначить обследование с контрастом, у меня запросили анализы на мочевину и креатинин. Оказалось, если показатели будут не нормальными, то проводить обследование с контрастом запрещено. Перед тем, как начать исследование, мне дополнительно ввели контраст еще и в вену. Я чувствовала тепло, которое пошло по руке и потом мне стало немного жарко. Не испугалась - врач сказала, что такие ощущения являются нормой. Перед процедурой сказали раздеться (остается только белье) и лечь на стол, который и соединен с томографом. Процедура не продолжительная, замерзнуть не успеешь. Мне делали минут 15. Результаты выдали распечатанные и выслали на электронную почту. Конечно, это не дешевое удовольствие - компьютерная томография в Киеве. Цена по прайсу 989 грн., но качество обслуживания и профессионализм докторов того стоит. На периферии дешевле наверняка, но вряд ли лучше качество.

18.06.2018 15:12
Орест

Високий професіоналізм лікаря, комфортні умови, дуже уважний підхід до пацієнта - враження, що склалося після того як була зроблена томографія у лікаря Дворянової Тетяни Миколаївни. Виходить, що не все так погано у нашому домі. Професіонали є. Маю з чим і з ким порівняти. Рекомендую.

26.03.2018 19:24
Славик

Мне необходимо было сделать КТ головного мозга. Для этого я обратился в клинику МЕДИКОМ, так как именно эту клинику рекомендовал знакомый врач из-за нового качественного оборудования. Как подготовиться к компьютерной томографии я не знал, но во время записи девочка с колл-центра пояснила, что никакой предварительной подготовки не нужно. Переживал, конечно. Задавал вопросы, когда уже был в кабинете, узнал от врача-рентгенолога Дворяновой Татьяны Николаевны, что проблема может быть только при введении контраста. У меня его не было, так что я быстренько провернул все в тот же день. Спасибо за оперативность и профессионализм.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down