exit
search serach
Компьютерная томография (КТ) в Киеве

Комп'ютерна томографія (КТ) в Києві

Комп'ютерна томографія — сучасний метод пошарового дослідження органів із застосуванням рентгенівського випромінювання. Він реалізується шляхом сканування тіла по колу, під різними кутами. Комп'ютер перетворює отримані дані в зображення, яке можна розглянути пошарово, у вигляді зрізів, крок яких задається заздалегідь. Вам потрібно пройти КТ в м. Київ? Зверніться в клініку МЕДІКОМ на Оболоні . Наш медичний центр пропонує пройти діагностику, після якої ви отримаєте високоточний, правдивий результат.

Наша клініка пропонує пройти СКТ —  спіральну комп'ютерну томографію — більш сучасний і точний варіант звичайного КТ. Основна перевага спіральної КТ — короткий час проведення обстеження, що дозволяє знизити рівень впливу рентгенівських променів на організм пацієнта.

Показання до КТ

КТ показана як:

 1. Планова діагностика для виявлення захворювань практично всіх органів і систем організму людини.
 2. Контроль терапії після важких ушкоджень або при лікуванні онкологічного захворювання.
 3. Спосіб візуалізації при виконанні хірургічних маніпуляцій (наприклад, пункційна біопсія), що  вимагають візуального контролю.
 4. Скринінговий тест для раннього виявлення захворювань. 
 5. Невідкладна діагностика при важких травмах, коли є ризик внутрішньої кровотечі та необхідно в терміновому порядку одержати докладну картину ушкоджень. Наприклад, якщо є підозра на гостре пошкодження порожнистих органів, головного мозку, великих судин. 

Якщо ви думаєте над тим, де краще пройти КТ в м. Київ, звертайтеся в клініку МЕДІКОМ. Наші фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідують профільні курси, семінари та конференції, допоможуть зробити КТ в Києві з достовірними результатами. Вони будуть описані рентгенологами з великим досвідом роботи в променевій діагностиці. 

КТ рекомендована пацієнтам, які:

 • перенесли важку травму (голови, хребта, різні поєднані ушкодження);
 • страждають від головних болів, запаморочення, порушень зору, причина яких не була виявлена іншими методами діагностики;
 • мають захворювання внутрішніх органів, включаючи онкопроцеси, для складання більш повної картини та контролю за розвитком патології;
 • мають захворювання хребта з больовим синдромом в області шиї, спини, кінцівок (особливо, в поєднанні з порушенням рухливості, онімінням, поколювання або мурашками в певних ділянках). 

Однак, в деяких випадках променеве навантаження на організм, яке під час комп'ютерного сканування набагато вище, ніж при стандартному рентгенологічному дослідженні, може бути протипоказаним (незалежно від того, який вид дослідження буде обраний — КТ з контрастом або КТ без контрасту). При проведенні КТ з контрастуванням в кабінеті обов'язково є присутнім лікар-анастезіолог.

Загальні протипоказання до комп'ютерної томографії:

 • вагітність;
 • психічний розлад;
 • підвищена маса тіла (понад 120 кг);
 • наявність гіпсу або металевих імплантатів в області обстеження;
 • ризик неадекватної поведінки (наприклад, наявність у пацієнта клаустрофобії — боязні замкнутого простору);
 • вік до 18 років (КТ дітям роблять тільки в тому випадку, якщо інші діагностичні дослідження не можуть виявити захворювання або надати достатню інформацію про нього).

КТ з контрастом протипоказання:

 • захворювання щитоподібної залози;
 • важкий загальний стан хворого;
 • ниркова і печінкова недостатність;
 • наявність алергічних реакцій на йодовмісні препарати (або будь-який інший компонент контрастної речовини) в анамнезі.

Діагностика

У клініці МЕДІКОМ встановлено сучасний мультиспіральний комп'ютерний томограф. Цей апарат складається з кільцеподібного порталу — гентрі, всередині якого розташовані детекторні системи і рентгенівська трубка, і спеціального рухомого стола.

Компьютерная томография в Киеве
КТ в Киеве

Підготовка до КТ

Підготовка до КТ без використання контрастної речовини — не потрібна. Головне, що потрібно знати: приймати їжу можна тільки в невеликому обсязі та, якщо заплановано діагностичне дослідження органів малого таза, — ваш сечовий міхур повинен бути повним.

У тому випадку, якщо було призначено КТ з контрастом (зазвичай інтенсивне диференціювання зображення потрібне, коли мова йде про обстеження головного мозку, судин, кишківника і сечовивідної системи), існують рекомендації, до яких варто прислухатися для отримання достовірної інформації про стан свого здоров'я.

Підготовка до КТ з контрастом включає:

 • покупку 2 ампул тріомбрасту (60% або 76%);
 • вечеря не пізніше 19:00;
 • прийом тріомбрасту протягом 2 годин після вечері по 200 мл 1 раз в 30 хвилин (1 ампула розводиться на 1 л води);
 • легкий сніданок;
 • прийом тріомбрасту після сніданку по тій же схемі, що й ввечері.

Додаткові рекомендації по дослідженню кожен пацієнт зможе отримати індивідуально на консультації у лікаря.

Видача результатів (опис та запис) - через 2 години після проведеного КТ-обстеження у адміністратора клініки. 

Лікарі

Зателефонувавши в колл-центр клініки, ви дізнаєтеся як проходить комп'ютерна томографія, ціну, яку потрібно заплатити за проходження дослідження і консультацію лікаря, як записатися на прийом до фахівця, який підтвердить необхідність такої діагностики.

Гуріна Ірина Іванівна
Завідувач відділення променевої діагностики, лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
476. Анестезіологічна допомога при проведенні КТ, МРТ, урографії

600 грн

Більше Згорнути down
1119. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск (за одне обстеження)

119 грн

Більше Згорнути down
1120. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск з архіву (за одне обстеження)

169 грн

Більше Згорнути down
1121. * Видача медичних даних у вигляді додаткової плівки з архіву КТ або рентген зображень (за один аркуш плівки)

229 грн

Більше Згорнути down
1122. * Видача медичних даних у вигляді плівки КТ або рентген дослідження (за один аркуш)

79 грн

Більше Згорнути down
1123. * Опис (консультація) КТ з CD (DVD) носій за 1 зону обстеження

1679 грн

Більше Згорнути down
1125. * Опис рентген знімків з CD (DVD) носій або плівки за 1 дослідженн

229 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1128. * КТ орбіт (включена вартість диска)

860 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1219. * Інтервенційні процедури під контролем КТ (включена вартість контрасту + CD)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Щодо ПІДГОТОВКИ - уточнювати у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1148. * КТ стегна (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1158. * КТ плеча (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1142. * КТ черевної аорти та загальноподвздошних артерій з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1214. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1235. * КТ верхньої щелепи (включена вартість плівки і диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1206. * КТ верхньої щелепи для стоматологічної реконструкції (включена вартість CD, без висновку)

910 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1130. * КТ скронево-нижньощелепного суглоба з функціональними пробами (включена вартість диска)

1390 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1131. * КТ піраміди скроневої кістки: внутрішнього, середнього вуха та соскоподібного відростка (включена вартість диска)

1250 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1150. * КТ гомілки (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1155. * КТ гомілковостопного суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1126. * КТ головного мозку (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1127. * КТ головного мозку з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1144. * КТ грудного відділу хребта (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1218. * КТ грудної клітини та черевної порожнини з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

3970 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1162. * КТ кисті (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1149. * КТ колінного суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1209. * КТ лицьового та мозкового черепа (включена вартість диска)

1500 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1146. * КТ кісток тазу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1160. * КТ ліктьового суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1161. * КТ лучезап'ястного суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1210. * КТ м'яких тканин шиї (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1211. * КТ м'яких тканин шиї з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1204. * КТ нижньої щелепи (включена вартість CD)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1212. * КТ нижньої щелепи для стоматологічної реконструкції (включена вартість CD, без висновку)

910 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1205. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

3970 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1215. * КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

3970 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1132. * КТ органів грудної клітини (включена вартість диска)

1470 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
1236. * КТ органів грудної клітки з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1139. * КТ огранів малого тазу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1140. * КТ органів малого тазу з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1859. * КТ сечовидільної системи (включена вартість диска)

1290 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1682. * КТ органів сечовидільної системи з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

3970 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1157. * КТ плечового суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1145. * КТ поперекового відділу хребта (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1159. * КТ передпліччя (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1129. * КТ придаткових пазух носа (включена вартість диска)

1100 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1184. * КТ-скринінг без контрастування - 4-и і більш зон (включена вартість CD)

5450 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1164. * КТ-скринінг з контрастуванням - 4-и і більш зон (включена вартість контрасту, CD)

6200 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1217. * КТ судин шиї (включена вартість контрасту, диска)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1156. * КТ стопи (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1147. * КТ кульшового суглобу (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1143. * КТ шийного відділу хребта (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
167. Ультразвукове дослідження органів грудної клітки

799 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
715. * КТ в найкоротші терміни (одна зона, без в/в посилення)

1470 грн

Опис

Підготовка не потрібна. У вартість входить опис і диск. Плівка оплачується окремо. Мультиспіральний комп'ютерний томограф PHILIPS дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 120 кг.

Більше Згорнути down
1337. * КТ дообстеження з внутрішньовенним посиленням (включена вартість диска і контрасту)

2050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА в залежності від зони - уточнювати у лікаря.
Більше Згорнути down
1626. * КТ трьох зон з контрастуванням (включена вартість контрасту, опис, CD)

4660 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1633. * КТ двох зон з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

3970 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.

Більше Згорнути down
1962. * КТ трьох зон з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту) для протокольних пацієнтів

5059 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
3668. * КТ плечового поясу (включена вартість СД)

1370 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
3669. * КТ однієї анатомічної зони кінцівки з внутрішньовенним підсиленням (включена вартість контрасту і диска)

2890 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
3677. * КТ крижового відділу хребта (включена вартість диска)

1050 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
3918. * Ультранизькодозна КТ органів грудної клітини

1160 грн

Більше Згорнути down
3953. * Додатковий контраст для КТ-досліджень пацієнтів вагою більше 100 кг

530 грн

Більше Згорнути down
Програми
3080. * Комп'ютерна аксіальна томографія черевної порожнини і малого тазу з контрастуванням для АЙКВИА

9900 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
3081. * Комп'ютерна аксіальна томографія органів грудної клітки з контрастуванням для АЙКВИА

5400 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.04.2019 15:38
Роман

Мне нужно было сделать КТ с контрастом. Отзывы про Медиком на Оболони внушали доверие. Поэтому поехал туда и не разу не пожалел, аппарат новый высококачественный (я погуглил) доктора выше всяких похвал, да и на регистратуре девочки вежливые. Огромное вам спасибо за такое качество мед. Услуг.

04.03.2019 12:55
Михаил

Я был около года в командировке, где сделать КТ в киеве я не знал, а очень нужно было. Почитав отзывы, и посмотрев расположение 10 мин. от центра, решил обратиться в эту клинику на Героев Сталинграда, 6Д. Больница современная с качественным оборудованием. Все чисто, аккуратно, приветливый персонал. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна прекраснейший специалист и чуткая женщина. Поэтому могу с уверенностью рекомендовать делать томографию в Киеве в этой клинике.

21.01.2019 16:03
Валентина

Огромное спасибо Дворяновой Татьяне Николаевне за проведение КТ головного мозга. Татьяна Николаевна не только специалист с большой буквы, но и просто хороший человек, который умеет поддержать и приободрить. Теперь только к ней, если будет такая необходимость.

14.11.2018 11:26
Нина

Исследование проводили отцу. После флюорографии направили к онкологам с подозрением на рак, ну а те в свою очередь на КТ легких. Обследовала отца Гурина Ирина Ивановна. Все сделала за 20 минут, потом попросила подождать в коридоре. С результатами мы отправились в нашу гос клинику, где нам предложили еще пройти рентгенографию. Ну сколько можно облучать человека? При этом, даже никакие анализы не взяли, а на рентген - иди. Решила я вернуться в эту Клинику к онкологу Бацей Ивану Сидоровичу, оказался очень грамотным специалистом, который просмотрев все наши анамнезы и последнее КТ поставил диагноз и предложил курс лечения. Могу сказать, что комп. томография это действительно нужная процедура дающая более обширную картинку, но нужно чтобы эту картинку смотрел грамотный онколог и разговаривал с пациентом, а не вслепую только немые снимки смотрел.

27.08.2018 16:41
Софья

Так или иначе, после операции по удалению опухоли и метастазов, перед выпиской врач назначил контрольную КТ, как было у меня после удаления опухоли желудка. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна. Как сказал мой онколог, это нужно, чтоб точно знать, остались какие-то злокачественные образования или нет. Да и потом для контроля состояния это надо раз в год делать. Поделюсь своим опытом, как проходило кт брюшной полости. Процедуру нужно проходить на голодный желудок и за пару дней до процедуры перестать кушать продукты, которые повышают газообразование. За час-полтора до исследования сказали выпить 1 литр воды с контрастным веществом. Я пила Урографин. Препарат содержит йод. Предупредили, что если есть аллергия на йод - использовать нельзя. Как оказалось, довольно частый тип аллергии. На вкус мне вода с Урографином показалась жуткой дрянью. Но перед тем, как назначить обследование с контрастом, у меня запросили анализы на мочевину и креатинин. Оказалось, если показатели будут не нормальными, то проводить обследование с контрастом запрещено. Перед тем, как начать исследование, мне дополнительно ввели контраст еще и в вену. Я чувствовала тепло, которое пошло по руке и потом мне стало немного жарко. Не испугалась - врач сказала, что такие ощущения являются нормой. Перед процедурой сказали раздеться (остается только белье) и лечь на стол, который и соединен с томографом. Процедура не продолжительная, замерзнуть не успеешь. Мне делали минут 15. Результаты выдали распечатанные и выслали на электронную почту. Конечно, это не дешевое удовольствие - компьютерная томография в Киеве. Цена по прайсу 989 грн., но качество обслуживания и профессионализм докторов того стоит. На периферии дешевле наверняка, но вряд ли лучше качество.

18.06.2018 15:12
Орест

Високий професіоналізм лікаря, комфортні умови, дуже уважний підхід до пацієнта - враження, що склалося після того як була зроблена томографія у лікаря Дворянової Тетяни Миколаївни. Виходить, що не все так погано у нашому домі. Професіонали є. Маю з чим і з ким порівняти. Рекомендую.

26.03.2018 19:24
Славик

Мне необходимо было сделать КТ головного мозга. Для этого я обратился в клинику МЕДИКОМ, так как именно эту клинику рекомендовал знакомый врач из-за нового качественного оборудования. Как подготовиться к компьютерной томографии я не знал, но во время записи девочка с колл-центра пояснила, что никакой предварительной подготовки не нужно. Переживал, конечно. Задавал вопросы, когда уже был в кабинете, узнал от врача-рентгенолога Дворяновой Татьяны Николаевны, что проблема может быть только при введении контраста. У меня его не было, так что я быстренько провернул все в тот же день. Спасибо за оперативность и профессионализм.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down