exit
search serach
Комп'ютерна томографія (КТ)

Комп'ютерна томографія (КТ) в Києві

Першу комп'ютерну томографію було проведено 1 жовтня 1971 року. То була КТ головного мозку. З того моменту і по теперішній час комп'ютерна томографія — це один із найінформативніших неінвазивних видів діагностики. Метод пошарового дослідження органів із застосуванням рентгенівського випромінювання реалізується через сканування тіла по колу. (Сканування здійснюється під різними кутами.) Комп'ютер перетворює отриману інформацію на зображення, яке можна розглянути пошарово, у вигляді покрокових зрізів.

Вам потрібно пройти інформативне та достовірне КТ у Києві? Звертайтесь у Клініку МЕДІКОМ на Оболоні. Наш медичний центр проводить високоточну КТ-діагностику пацієнтам до 205 кг на сучасному 160-зрізовому томографі Toshiba Aquilion Lightning SP. Також у нас ви зможете пройти СКТ —  спіральну комп'ютерну томографію —  більш сучасний та високоточний варіант звичайного КТ. Основна перевага спіральної КТ —  короткий час проведення обстеження, що дозволяє знизити рівень впливу рентгенівських променів на організм пацієнта.

Розшифровкою результатів займаються досвідчені фахівці.

Види комп'ютерної томографії

Залежно від необхідності введення контрастної речовини КТ поділяють такі види, як:

 • діагностика без контрастного посилення;
 • діагностика з контрастом (дозволяє точніше досліджувати м'які тканини, судини та новоутворення).

Послуги КТ в Києві

У нашому консультативно-діагностичному центрі виконується КТ:

 • анатомічних структур головного мозку;
 • легень та інших органів грудної клітки;
 • пазух носа;
 • органів черевної порожнини (нирок, надниркових залоз, печінки тощо);
 • кишківника;
 • суглобів та кісткової системи;
 • різних відділів хребта;
 • органів малого тазу;
 • КТ-ангіографія (зображує судинну систему організму в тривимірних зрізах та шарах) тощо.
Відкрити Згорнути down

Коли потрібно пройти КТ-діагностику

Комп'ютерна томографія через іонізуюче випромінювання (хоч воно присутнє і в мінімальних дозах) дуже рідко використовується як первинний скринінг. Здебільшого, КТ застосовують при:

 • уточненні патології, виявленої на УЗД, рентгені тощо;
 • скринінговому тестуванні для раннього виявлення патологічного процесу за наявності симптоматики у поєднанні зі спадковістю;
 • контролі терапії після ускладнених травм або при лікуванні онкологічних захворювань;
 • виконанні хірургічних маніпуляцій, що вимагають підвищеної точності, для якої необхідний візуальний контроль (наприклад, КТ використовують, коли потрібно виконати пункційну біопсію);
 • екстреній діагностиці тяжких травм та існуванні підвищеного ризику внутрішньої кровотечі (всі ситуації, коли необхідно без зволікань отримати достовірну картину ушкоджень — підозра на пошкодження порожнистих органів, головного мозку, великих судин).

КТ цілодобово Оболонь
знімки КТ

Якщо ви шукаєте, де краще пройти КТ у Києві, звертайтесь до Клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9. Тут ви зможете не лише зробити КТ, а й отримати інформативний опис результатів (зокрема диск із записом дослідження), а також кваліфіковану консультацію фахівців, які регулярно відвідують профільні курси, семінари та конференції.

Відкрити Згорнути down

Показання до КТ-діагностики

Зробити КТ у Києві в нашому консультативно-діагностичному центрі варто, якщо у вас спостерігаються такі клінічні симптоми та стани, як:

 • тяжкі травми (голови, хребта, а також поєднані ушкодження);
 • головний біль, непритомність, порушення зору, причина яких не була виявлена ​​іншими методами діагностики;
 • патологічні процеси у внутрішніх органах, включаючи онкологію (для уточнення діагнозу, а також контролю за динамікою патології);
 • захворювання хребта з болем зосередженим в ділянці шиї, спини, кінцівок (особливо, якщо в клінічній картині спостерігаються порушення рухливості, оніміння та поколювання кінцівок).

При проведенні КТ з контрастуванням у кабінеті обов'язково присутній лікар-анестезіолог.

Усі види діагностики (особливо засновані на іонізуючому випромінюванні) рекомендовано проходити лише за призначенням лікаря.

Відкрити Згорнути down

Загальні протипоказання до комп'ютерної томографії:

Протипоказаннями до проведення КТ можуть бути:

 • вагітність;
 • наявність гіпсу та/або металевих імплантатів в області обстеження;
 • деякі психічні відхилення або клаустрофобія - всі стани, за яких пацієнт не здатний довго перебувати без руху;
 • вік до 18 років (КТ дітям роблять тільки в тому випадку, якщо інші діагностичні дослідження не можуть виявити захворювання або надати достатню інформацію про нього).
 

КТ з контрастом: протипоказання

Контрастуюча речовина не вводиться, якщо є такі проблеми, як:

 • захворювання щитоподібної залози;
 • цукровий діабет (прийом метформіну припинити за 2 дні до дослідження після консультації з ендокринологом);
 • ниркова і печінкова недостатність;
 • алергічна реакція на йодовмісні препарати (або будь-який інший компонент контрастної речовини) в анамнезі.
Відкрити Згорнути down

Підготовка до КТ

Підготовка до КТ без внутрішньовенного контрастного посилення — не потрібна. Перед дослідженням допускається легкий сніданок, але краще витримати «голодний» інтервал. Якщо заплановано КТ органів малого тазу, потрібно утриматися від сечовипускання протягом 40 хвилин перед обстеженням.

Для КТ з контрастом існують окремі рекомендації, які є обов'язковими до виконання, якщо ви хочете отримати достовірну інформацію про стан здоров'я.

 

Підготовка до КТ з контрастом

Підготовка до комп'ютерної томографії з контрастом полягає у:

 • купівлі 2 ампул (67 % або 76 %) тріомбрасту (його можна замінити на верографін, урографін);
 • відмові від жирного, смаженого, гострого за добу до дослідження, напередодні дозволено лише легку вечерю;
 • прийом напередодні (після вечері) купленого препарату (це може бути тріомбраст, верографін або урографін): 1 ампулу потрібно розвести на 1 л води без газу і випити по 250 мл (1 склянка) з інтервалом у 20-30 хв.;
 • прийомі вранці другої ампули препарату: 1 ампулу потрібно розвести на 1 л негазованої води, 500 мл по 250 мл з інтервалом 20-30 хв. випити вдома, а 500 мл, що залишилися, взяти з собою на обстеження.

Вживання їжі доцільно припинити за 4 години до дослідження (допускається легкий сніданок). Додаткові рекомендації щодо дослідження пацієнт зможе отримати індивідуально на консультації у лікаря.

Відкрити Згорнути down

Як проходить комп'ютерна томографія

При КТ-діагностиці пацієнт розташовується у горизонтальному положенні на столі-кушетці, який рухатиметься через кільцевий отвір томографа. Висота столу регулюється, також він може переміщатися поздовжньо.

Коли починається сканування вказаної у направленні зони, рентгенівська трубка всередині томографа обертається навколо тіла пацієнта, тоді як стіл проходить через кільце. Як і апарат МРТ, пристрій, який призначений для комп'ютерної томографії,  може видавати невеликий шум — «дзижчання» (краще відразу підготувати себе до цього нюансу обстеження).

Дослідження не супроводжується будь-якими неприємними відчуттями, воно проводиться без болю та дискомфорту, під контролем досвідченого лікаря, який спостерігає за процесом через оглядове вікно.

Іноді лікар може попросити пацієнта на короткий час затримати подих.

Тривалість комп'ютерної томографії — 25-40 хвилин.

Відкрити Згорнути down
Комп'ютерна томографія Київ
КТ в Києві

Обладнання для комп'ютерної томографії в МЕДІКОМ

У клініці МЕДІКОМ встановлено сучасний мультиспіральний комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP (160 зрізів), який дозволяє обстежити пацієнтів з масою до 205 кг. Апарат КТ складається з кільцеподібного порталу — гентрі, всередині якого розташовані детекторні системи і рентгенівська трубка, і спеціального рухомого стола (діаметр отвору томографа 75 см, максимальний діаметр зони сканування до 50 см, максимально допустима довжина обхвату пацієнта до 200 см).

Відкрити Згорнути down

Результати КТ-діагностики

Зауважте, що висновок будь-якої діагностики не є повноцінним діагнозом. Остаточний діагноз може поставити тільки лікар, який вас лікує, на підставі кількох факторів — клінічна картина, історія хвороби, фізикальний огляд, результати інших видів діагностики.

Терміни видачі висновків із результатами досліджень КТ у нашій клініці:

 • без внутрішньовенного введення контрастного посилення — до 1,5-2 год (залежно від завантаженості відділення та складності випадку);
 • з внутрішньовенним введенням контрастної речовини — до 24 годин планові дослідження, до 2 годин — ургентні дослідження (термінова діагностика обробляється лікарем позачергово).

Точний термін видачі результатів КТ можна уточнити одразу після дослідження.

У вартість досліджень КТ входить запис результатів на диск та опис.

Відкрити Згорнути down

Переваги КТ у нашій клініці

 1. Висока точність та оперативність дослідження.
 2. Мінімальне променеве навантаження.
 3. Обстеження можливе для пацієнтів із вагою до 205 кг.
 4. Після дослідження можна отримати не тільки висновок досвідченого рентгенолога, а й консультацію щодо подальших кроків (діагностика, лікування) у профільного фахівця нашої клініки.
 5. Отримання результатів КТ без контрасту того ж дня, через 2 години після проведення дослідження.
 6. Запис на дослідження 24/7.
 7. Доступна вартість комп'ютерної томографії.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що вказує КТ?

КТ є ефективною діагностикою, коли є підозри на патології черевної порожнини та грудної клітки, захворювання та травми (наприклад, переломи) кісткової тканини, поєднані травми (пошкодження грудного відділу, ребер, хребта, легень та серця), а також різні ускладнення (легеневі ателектази), пневмоторакс і т. п.) та свіжі крововиливи. (КТ легень на хвилі COVID-19 та ускладнень коронавірусної інфекції стала “золотим стандартом” діагностики.) У випадках, коли потрібно досліджувати головний мозок чи м'які тканини, діагностувати пухлину, часто призначають магнітно-резонансну томографію (МРТ).

Чи небезпечна комп'ютерна томографія?

КТ – це безпечний, високоінформативний, сучасний метод діагностики. Променеве навантаження при виконанні дослідження на томографі Toshiba Aquilion Lightning SP допускає проведення контрольних КТ-досліджень без шкоди здоров'ю протягом одного року. КТ-дослідження проводяться в тому числі жінкам, що годують.

Скільки разів можна робити комп'ютерну томографію?

Раніше дотримувалися думки, що КТ можна проходити лише 1 раз на рік. У сучасних томографах експертного класу променеве навантаження дозволяє виконувати дослідження кілька разів на рік за показаннями, які були чітко обґрунтовані лікарем. Якщо немає протипоказань, кілька видів комп'ютерної томографії можуть поєднувати один день. Головний критерій допустимості - сумарне променеве навантаження.

Чим небезпечно КТ із контрастом?

КТ із контрастом відносно безпечно. Велике значення має підготовка та наявність протипоказань до введення препарату. Контрастна речовина не накопичується у тканинах і повністю виводиться через 1-2 доби з організму через нирки. Перед проведенням дослідження лікарю-рентгенологу важливо переконатися у відсутності алергічної реакції на йод, а також діабету, гіпертиреозу та деяких інших ендокринних порушень. Годуючим жінкам після обстеження рекомендується 2 доби зціджувати грудне молоко.

Де пройти комп'ютерну томографію

Клініка МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 пропонує пройти КТ обстеження на високоточному обладнанні, отримати швидкий та достовірний опис результатів досвідчених рентгенологів. Зателефонувавши в кол-центр клініки, ви дізнаєтеся як проходить комп'ютерна томографія, вартість дослідження та зможете записатися на прийом до фахівця.

 

Лікарі

comment 0
Бантюкова Тетяна Миколаївна
Лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 3
Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог другої категорії
comment 6
Коваль Станіслав Сергійович
Завідувач відділенням променевої діагностики (стаціонар), лікар-рентгенолог, к.м.н. (Ph.D.)

Ціни КТ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1119. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск (за одне обстеження)

130 грн

Більше Згорнути down
1120. * Видача медичних даних КТ або рентгенологічного обстеження на диск з архіву (за одне обстеження)

220 грн

Більше Згорнути down
1121. * Видача медичних даних у вигляді додаткової плівки з архіву КТ або рентген зображень (за один аркуш плівки)

270 грн

Більше Згорнути down
1123. * Опис (консультація) КТ з CD (DVD) носій за 1 зону обстеження

1620 грн

Більше Згорнути down
1125. * Опис рентген знімків з CD (DVD) носій або плівки за 1 дослідженн

330 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1219. * Інтервенційні процедури під контролем КТ (включена вартість контрасту + CD, без опису)

3000 грн

Більше Згорнути down
1148. * КТ стегна (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1131. * КТ піраміди скроневої кістки: внутрішнього, середнього вуха та соскоподібного відростка (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1150. * КТ гомілки (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1155. * КТ гомілковостопного суглобу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1127. * КТ головного мозку з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
1144. * КТ грудного відділу хребта (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1218. * КТ грудної клітини та черевної порожнини з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
1162. * КТ кисті (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1149. * КТ колінного суглобу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1146. * КТ кісток тазу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1160. * КТ ліктьового суглобу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1161. * КТ лучезап'ястного суглобу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1211. * КТ м'яких тканин шиї з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

3800 грн

Більше Згорнути down
1205. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

4500 грн

Більше Згорнути down
1215. * КТ органів черевної порожнини та малого тазу з контрастуванням (включена вартість диска і контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
1236. * КТ органів грудної клітки з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3800 грн

Більше Згорнути down
1140. * КТ органів малого тазу з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

3500 грн

Більше Згорнути down
1859. * КТ сечовидільної системи (включена вартість диска)

1900 грн

Більше Згорнути down
1682. * КТ органів сечовидільної системи з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

4000 грн

Більше Згорнути down
1159. * КТ передпліччя (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1184. * КТ-скринінг без контрастування чотирьох і більш зон (включена вартість CD)

5900 грн

Більше Згорнути down
1164. * КТ-скринінг з контрастуванням чотирьох більш зон (включена вартість контрасту, CD)

6900 грн

Більше Згорнути down
1156. * КТ стопи (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1147. * КТ кульшового суглобу (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
1143. * КТ шийного відділу хребта (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
167. Ультразвукове дослідження органів грудної клітки

950 грн

Більше Згорнути down
1337. * КТ дообстеження з внутрішньовенним посиленням (включена вартість диска і контрасту)

2150 грн

Більше Згорнути down
1626. * КТ трьох зон з контрастуванням (включена вартість контрасту, опис, CD)

5000 грн

Більше Згорнути down
1633. * КТ двох зон з контрастуванням (включена вартість диска та контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
3669. * КТ однієї анатомічної зони кінцівки з внутрішньовенним підсиленням (включена вартість контрасту і диска)

3500 грн

Більше Згорнути down
3953. * Додатковий контраст для КТ-досліджень пацієнтів вагою більше 100 кг

600 грн

Більше Згорнути down
4536. * КТ головного мозку, лицьового та мозкового черепа (при ЗЧМТ) (включена вартість диска)

1800 грн

Більше Згорнути down
4537. * КТ лицьового черепа (орбіти, щелепи, кістки носа) (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4538. * КТ ангіографія легеневих артерії при підозрі на ТЕЛА (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4000 грн

Більше Згорнути down
4539. * КТ ключиці (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4540. * КТ лопатки (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4542. * КТ крижової кістки та куприка (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4543. * КТ нирок та ниркових судин з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4544. * КТ надниркових залоз з контрастуванням (включена вартість диска, контрасту)

3200 грн

Більше Згорнути down
4545. * КТ надниркових залоз без контрастування (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4546. * Проведення ургентної КТ без контрастного підсилення в нічний час з 20-00 до 8-00 (стаціонар) (без вартості дослідження)

550 грн

Більше Згорнути down
4547. * Проведення ургентної КТ з контрастним підсиленням в нічний час з 20-00 до 8-00 (стаціонар) (без вартості дослідження)

1600 грн

Більше Згорнути down
4548. * Низькодозове або Ультра-низькодозове КТ органів грудної клітини (проводиться в якості планового щорічного профогляду/скринінгу у здорових людей при відсутності скарг або попередньо встановлених захворювань органів грудної клітки) (стаціонар) (включена вартість диска)

1200 грн

Більше Згорнути down
4549. * КТ-ангіографія судин головного мозку (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4550. * КТ-ангіографія судин шиї (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4551. * КТ-ангіографія судин головного мозку та шиї (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4800 грн

Більше Згорнути down
4552. * КТ-ангіографія грудної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4553. * КТ-ангіографія черевної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4554. * КТ-ангіографія грудної та черевної аорти (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4300 грн

Більше Згорнути down
4555. * КТ-ангіографія черевної аорти та клубових артерій (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

3750 грн

Більше Згорнути down
4556. * КТ-ангіографія грудної, черевної аорти та клубових артерій (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4800 грн

Більше Згорнути down
4557. * КТ-ангіографія клубових артерій та судин нижніх кінцівок (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4800 грн

Більше Згорнути down
4558. * КТ-ангіографія судин нижніх кінцівок (стаціонар) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4559. * КТ-ангіографія однєї анатомічної ділянки (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4560. * КТ-ангіографія двох анатомічних ділянок (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

4500 грн

Більше Згорнути down
4561. * КТ-ангіографія трьох та більше анатомічних ділянок (стаціонар)(за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

5000 грн

Більше Згорнути down
4562. * КТ одного суглобу (плечовий, ліктьовий, кульшовий, колінний, променево-зап'ястковий, гомілково-ступневий та ін.) (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4563. * КТ двох суглобів (кульшові, колінні, гомілково-ступневі та ін.) (включена вартість диска)

1800 грн

Більше Згорнути down
4564. * КТ двох анатомічних ділянок без контрастування (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска)

3000 грн

Більше Згорнути down
4565. * КТ однієї анатомічної ділянки без контрастування (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска)

1550 грн

Більше Згорнути down
4566. * КТ однієї анатомічної ділянки з контрастуванням (за узгодженням з лікарем рентгенологом) (включена вартість диска, контрасту)

3500 грн

Більше Згорнути down
4568. * Видача медичних даних у вигляді плівки КТ дослідження (за один аркуш)

170 грн

Більше Згорнути down
4569. * Терміновий опис КТ-дослідження (за узгодженням з лікарем рентгенологом, термін видачі заключення до 1 години - для досліджень, без контрастного підсилення) (без вартості дослідження)

540 грн

Більше Згорнути down
5215. * Ангіографія артерій нижніх кінцівок

10000 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
1334. Креатинін (Cito!)

240 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4859. Анестезіологічний супровід при проведенні КТ, МРТ, урографії

710 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Травматологічне відділення на Оболоні
Оперативна ортопедія та травматологія
КТ головного мозга
КТ головного мозку
Травмпункт
Травмпункт 24/7
КТ легких
КТ легенів
КТ носа
КТ пазух носа
КТ черевної порожнини
КТ черевної порожнини
КТ малого таза
КТ органів малого таза
КТ грудної клітки
КТ грудної клітки
КТ плеча
КТ плечового суглоба
КТ попереково-крижового відділу
КТ попереково-крижового відділу

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

20.07.2023 20:09
Соколова Надія Павлівна

Мені робили КТ у клініці Медіком. На прийомі лікар запитав про алергії та інше. У мене є така проблемка. Тому здала додатковий аналіз. І дізналася, що КТ з контрастом мені не рекомендується. Тому пишу позитивний відгук, адже для лікарів тут здоров'я пацієнта на першому місці!

07.03.2023 11:14
Мокринчук Богдан

Все пройшло на найвищому рівні, швидко та якісно. Лікар дуже уважний, все пояснив та відповів на питання.

14.09.2022 15:36
Марта А.

Олександр Олексійович дуже коректний, доброзичливий лікар! Дякую за увагу. Результати обстеження отримала навіть раніше ніж через 2 години.

30.08.2022 10:40
Стефанія Шепард

Скористалася послугами діагностичного центру Медіком 02.08. вперше. Залишилася повністю задоволеною. Робила СКТ. Особливо порадувала оперативність, увага до пацієнта, доброзичливість - я робила таке обстеження вперше, тому зовсім не мала на уяві що та як, все пояснили. Окреме дякую за це Ковалю С. С.!!!

27.07.2022 19:08
Григорій Павлович

Очень доволен обращением и тем, что из всех возможных вариантов выбрал именно эту клинику. Профессионализм на высоте!

02.07.2022 09:55
Mahsa Ks.

Делала компьютерную томографию 21.06. Цена КТ с контрастом вполне адекватная, все под контролем анестезиолога, уровень услуг в клинике на высоте, заключение с сегодня на сегодня + есть возможность сразу же записаться на консультацию к профильному специалисту, что я и сделала сразу же после обследования (по хорошему, можно было и раньше, но я пришла в Медиком с государственной больницы, потому что хотела пройти исследование на нормальном, современном аппарате и без записи на 3 месяца вперед).

31.05.2022 20:30
Олеся

Проходила на Оболоні КТ головного мозку з контрастом. Все влаштувало, відношення дуже гарне, починаючи з рецепції. Анестезіолог дуже підтримав та все пояснив, я дуже боялася контрасту. Обстеження пройшло швидко. Результати, як і попереджали, я отримала через добу.

20.02.2022 11:15
Валерий

Удобная запись на КТ. Классный томограф. Все чисто, вежливо. Заключение получил в тот же день. Бонусом запись исследования на диске! Только сейчас увидел, что это входит в услугу. Год назад проходил процедуру КТ в другой клинике, так они наотрез мне в таком отказали даже за отдельную плату, потому был, что называется, приятно удивлен. Рекомендую клинику!

14.11.2021 12:05
Матвеенко Д.

Дуже спокійне та комфортне обстеження. Все дуже злагоджено та швидко. Вдячний. Особливо вдячний дівчині на рецепції за підтримку та надану можливість отримати консультацію після обстеження в той же день.

22.07.2021 19:50
Ярослава

Дякую. Усе пройшло добре, залишилася задоволеною на 100%.

19.01.2021 17:15
Nina Gavrilenko

Нещодавно зробила в Медікомі КТ. Хочу подякувати спеціалістам клініки за їх чудову роботу. Дуже уважні, сумлінні, грамотні. У мене були складнощі з проведення КТ, але Станіслав Сергійович допоміг вийти з складного становища, обстеження провели, почала лікування.

07.09.2020 18:31
Александр Александрович

Очень внимательный и профессиональный персонал. Искреннее спасибо!

17.08.2019 15:38
Роман

Мне нужно было сделать КТ с контрастом. Отзывы про Медиком на Оболони внушали доверие. Поэтому поехал туда и не разу не пожалел, аппарат новый высококачественный (я погуглил) доктора выше всяких похвал, да и на регистратуре девочки вежливые. Огромное вам спасибо за такое качество мед. Услуг.

04.03.2019 12:55
Михаил

Я был около года в командировке, где сделать КТ в киеве я не знал, а очень нужно было. Почитав отзывы, и посмотрев расположение 10 мин. от центра, решил обратиться в эту клинику на Героев Сталинграда, 6Д. Больница современная с качественным оборудованием. Все чисто, аккуратно, приветливый персонал. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна прекраснейший специалист и чуткая женщина. Поэтому могу с уверенностью рекомендовать делать томографию в Киеве в этой клинике.

21.01.2019 16:03
Валентина

Огромное спасибо Дворяновой Татьяне Николаевне за проведение КТ головного мозга. Татьяна Николаевна не только специалист с большой буквы, но и просто хороший человек, который умеет поддержать и приободрить. Теперь только к ней, если будет такая необходимость.

14.11.2018 11:26
Нина

Исследование проводили отцу. После флюорографии направили к онкологам с подозрением на рак, ну а те в свою очередь на КТ легких. Обследовала отца Гурина Ирина Ивановна. Все сделала за 20 минут, потом попросила подождать в коридоре. С результатами мы отправились в нашу гос клинику, где нам предложили еще пройти рентгенографию. Ну сколько можно облучать человека? При этом, даже никакие анализы не взяли, а на рентген - иди. Решила я вернуться в эту Клинику к онкологу Бацей Ивану Сидоровичу, оказался очень грамотным специалистом, который просмотрев все наши анамнезы и последнее КТ поставил диагноз и предложил курс лечения. Могу сказать, что комп. томография это действительно нужная процедура дающая более обширную картинку, но нужно чтобы эту картинку смотрел грамотный онколог и разговаривал с пациентом, а не вслепую только немые снимки смотрел.

27.08.2018 16:41
Софья

Так или иначе, после операции по удалению опухоли и метастазов, перед выпиской врач назначил контрольную КТ, как было у меня после удаления опухоли желудка. Процедуру проводила Дворянова Татьяна Николаевна. Как сказал мой онколог, это нужно, чтоб точно знать, остались какие-то злокачественные образования или нет. Да и потом для контроля состояния это надо раз в год делать. Поделюсь своим опытом, как проходило кт брюшной полости. Процедуру нужно проходить на голодный желудок и за пару дней до процедуры перестать кушать продукты, которые повышают газообразование. За час-полтора до исследования сказали выпить 1 литр воды с контрастным веществом. Я пила Урографин. Препарат содержит йод. Предупредили, что если есть аллергия на йод - использовать нельзя. Как оказалось, довольно частый тип аллергии. На вкус мне вода с Урографином показалась жуткой дрянью. Но перед тем, как назначить обследование с контрастом, у меня запросили анализы на мочевину и креатинин. Оказалось, если показатели будут не нормальными, то проводить обследование с контрастом запрещено. Перед тем, как начать исследование, мне дополнительно ввели контраст еще и в вену. Я чувствовала тепло, которое пошло по руке и потом мне стало немного жарко. Не испугалась - врач сказала, что такие ощущения являются нормой. Перед процедурой сказали раздеться (остается только белье) и лечь на стол, который и соединен с томографом. Процедура не продолжительная, замерзнуть не успеешь. Мне делали минут 15. Результаты выдали распечатанные и выслали на электронную почту. Конечно, это не дешевое удовольствие - компьютерная томография в Киеве. Цена по прайсу 989 грн., но качество обслуживания и профессионализм докторов того стоит. На периферии дешевле наверняка, но вряд ли лучше качество.

18.06.2018 15:12
Орест

Високий професіоналізм лікаря, комфортні умови, дуже уважний підхід до пацієнта - враження, що склалося після того як була зроблена томографія у лікаря Дворянової Тетяни Миколаївни. Виходить, що не все так погано у нашому домі. Професіонали є. Маю з чим і з ким порівняти. Рекомендую.

26.03.2018 19:24
Славик

Мне необходимо было сделать КТ головного мозга. Для этого я обратился в клинику МЕДИКОМ, так как именно эту клинику рекомендовал знакомый врач из-за нового качественного оборудования. Как подготовиться к компьютерной томографии я не знал, но во время записи девочка с колл-центра пояснила, что никакой предварительной подготовки не нужно. Переживал, конечно. Задавал вопросы, когда уже был в кабинете, узнал от врача-рентгенолога Дворяновой Татьяны Николаевны, что проблема может быть только при введении контраста. У меня его не было, так что я быстренько провернул все в тот же день. Спасибо за оперативность и профессионализм.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down