exit
search serach
Вакцинация "Тетраксим", "Инфаерикс-IPV" в Киеве
3632. * Вакцинація «Тетраксім»
1250 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація АКДП - "Тетраксім", "Інфанрікс-IPV" у Києві

Щеплення АДП і АКДП може зберегти не тільки здоров'я, але й життя дитини. Багато батьків побоюються щепити своїх дітей через високу реактогенність організму на введення вакцини. Вакцинація сучасними вакцинами "Інфанрікс-IPV" або "Тетраксім" в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську в Києві надійно захистить від інфекцій з мінімальним ризиком ускладнень.

Дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт — інфекційні захворювання, які можуть призвести до серйозних ускладнень, і навіть до смерті. Найбільша небезпека існує саме для маленьких дітей. Природного захисту проти інфекцій не існує, а набутий після перенесеного захворювання імунітет — нетривалий. Діти, які отримали ревакцинацію після первинної імунізації мають високу (майже 100%) ступінь захисту від інфекцій.

Вакцина "Інфанрікс-ІПВ" - (виробник Бельгія, GlaxoSmithKline Biologicals s.a.) - комбінований прищеплювальний препарат, що містить очищений дифтерійний і коклюшний анатоксини, правцевий анатоксин, інактивований компонент поліомієліту.

Вакцина "Тетраксім" - (виробник Франція) — комбінований препарат, що містить дифтерійний і правцевий анатоксини, ацелюлярний компонент кашлюку та інактивований вірус поліомієліту. Безклітинна інактивована вакцина дозволяє звести до мінімуму розвиток небажаних реакцій на вакцинацію.

Відкрити Згорнути down

Показання

Вакцинопрофілактика АКДП показана:

 1. Для проведення первинної імунізації у дітей з 2 місяців.
 2. Для ревакцинації дітей у віці 1,5-2 року.
 3. Для бустерної імунізації дітей, яким раніше ввели іншу вакцину, що містить антигени дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Безпечні вакцини "Тетраксім" і "Інфанрікс-IPV" в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) - сучасні якісні препарати, які забезпечать ефективний захист вашої дитини від небезпечних інфекційних захворювань.

Щеплення АДП і АКДП

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Надійно захистити вашу дитину від небезпечних інфекцій (дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) і їх ускладнень допоможе щеплення препаратом "Тетраксім" або "Інфанрікс-IPV", протипоказання до якого мінімальні:

 1. Загострення хронічних патологій.
 2. Висока чутливість до компонентів вакцини.
 3. В анамнезі мала місце енцефалопатія нез'ясованої етіології.
 4. Наявність гострого захворювання (включаючи алергію в стадії загострення).
Відкрити Згорнути down

Як вводиться вакцина?

Щеплення робиться в маніпуляційному кабінеті клініки МЕДІКОМ в стерильних і комфортних умовах. Вакцина вводиться в область зовнішньої поверхні стегна або в плече (дітям старшого віку). В день проведення процедури дитину (дорослого) оглядає педіатр/ терапевт клініки. При необхідності призначається консультація лікарів вузької спеціалізації — алерголога та імунолога.

Після щеплення в клініці МЕДІКОМ за дитиною протягом 30 хвилин ведеться необхідне медичне спостереження. Кабінети клініки, в яких проводиться щеплення, мають всі необхідні препарати й обладнання для надання допомоги та проведення протишокової терапії в разі розвитку алергії.

Протягом декількох днів після щеплення краще уникати багатолюдних місць.

Первинна "Тетраксім" — вакцинація (Київ) проводиться тричі з інтервалом в 1-1,5 місяці - у 3, 4 і 5 місяців. При такій схемі вакцинації ревакцинація показана в 1,5 роки. Важливо, щоб інтервал між останнім щепленням курсу вакцинації та ревакцинацією становив не менше півроку.

Первинна "Інфанрікс-ІПВ" - вакцинація (Київ) включає 3 дози, які вводять в першому півріччі життя з 2-місячного віку. Між дозами слід дотримуватися інтервалу 1 міс. Ревакцинація рекомендується протягом 2-го року життя, але не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення схеми первинної вакцинації.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Наслідки та можливі ускладнення

Вакцини "Інфанрікс-ІПВ" та "Тетраксім" - одни з найбільш слабореактогених вакцин. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на її введення.

Наслідки щеплення АКДП:

 • головний біль;
 • свербіж і висипання;
 • кашель, фарингіт;
 • зниження апетиту;
 • підвищення температури;
 • набряки суглобів, артралгія;
 • диспепсичні розлади;
 • м'язова слабкість, біль у м'язах;
 • біль, набряк і гіперемія в місці уколу;
 • підвищена збудливість або сонливість тощо.

Реакція на вакцинацію може розвиватися протягом 2-3 діб після ін'єкції та тривати не більше 48-72 годин.

За рахунок високого ступеня очищення, якому піддаються препарати для щеплення, вакцинація "Тетраксім" або "Інфанрікс-ІПВ" вкрай рідко викликає ускладнення і в більшості випадків переноситься дітьми без наслідків.

Використання новітніх вакцин, які пройшли всі клінічні випробування, а також спостереження за станом вакцинованого до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Зробити щеплення АКДП в Києві в МЕДІКОМ — значить надійно захистити здоров'я вашої дитини. Вироблений імунітет тримається до 4 років. Після закінчення цього терміну педіатри рекомендують провести ревакцинацію проти дифтерії, правця та поліомієліту.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що входить в "Тетраксім"?

Вакцина "Тетраксім" - багатокомпонентна вакцина, яка виробляється Санофі Пастер С.А. у Франції. До складу прищепного препарату входить: анатоксин дифтерійний, анатоксин правцевий, анатоксин кашлюку (ацелюлярний компонент), гемаглютинін філаментозний, інактивований вірус поліомієліту (тип 1, тип 2, тип 3), а також допоміжні речовини - гідроксид алюмінію, середа Хенкса (без фенолового червоного) - розчин неорганічних солей і глюкози в очищеному середовищі (містить солі кальцію і магнію), формальдегід, 2-феноксіетанол, оцтова кислота або натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

До якого віку використовують "Тетраксім"?

Вакцина "Тетраксім" рекомендована для імунізації дітей від дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту від 3 місяців до 7 років.

Скільки разів потрібно робити АКДС?

Вакцинація дітей вакциною "Тетраксім" для розвитку імунітету проти дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту проводиться за схемою, затвердженою ВООЗ та Міністерством охорони здоров'я України: а) первинна імунізація дітей (3 дози з інтервалом в 1-1,5 місяці), починаючи з 3 місячного віку; б) ревакцинація у віці 18 місяців; в) вакцинація дітей у віці до 7 років з порушенням графіку щеплень. Первинна вакцинація і ревакцинація дітей старше 7 років проти дифтерії і правця проводиться вакциною АДС-М. Також для ревакцинації дітей з 4-х річного віку проти дифтерії, правця, кашлюку може використовуватися вакцина "Бустрікс". З 3-х річного віку проти цих же інфекцій + проти поліомієліту - "Бустрікс Поліо".

Скільки років діє щеплення АКДС?

Після перших доз щеплення АКДС (первинної імунізації) формується специфічний імунітет проти таких інфекційних захворювань як дифтерія, правець, коклюш і поліомієліт на 6-10 років. Але, рівень захисту (особливо, проти коклюшу) значно знижується до 6-7 років. Тому, якщо не провести дитині ревакцинацію в 6 років, вона може захворіти цими інфекційними захворюваннями. Хоча, ризик зараження у нього залишається нижчий, ніж у нещеплених.

Скільки разів робиться "Інфанрікс-ІПВ"?

Режим первинної імунізації "Інфанрікс-ipv" включає 3 дози препарату на першому році життя і може починатися з віку 2 місяців. Інтервал між дозами первинної імунізації має становити не менше 1 місяця. Після завершення режиму первинної вакцинації слід витримати інтервал не менше півроку для введення бустерної дози (ревакцинації). Схема, рекомендована Міністерством охорони здоров'я України: первинна імунізація - в 2, 4, 6 місяців, ревакцинація - протягом другого року життя, але не раніше, ніж через півроку після 3 дози первинної імунізації. Можливе введення за індивідуальним календарем вакцинації.

Програма вакцинації АКДП

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У оператора нашого колл-центру ви можете дізнатися: як записатися на консультацію до педіатра й зробити щеплення, показання та протипоказання до вакцинації, переваги вакцини "Тетраксім" та "Інфанрікс-IPV", ціни на послуги, а також отримати відповіді на будь-які ваші запитання.

comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 5
Корсунова Таміла Іванівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Вартість вакцинації АКДП

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
4827. ВПЛ 28 типів, напівкількісне визначення ДНК, генотипування, метод РТ-ПЛР

1100 грн

Більше Згорнути down
Програми
3633. * Програма Вакцинація «Тетраксім»

2250 грн

Більше Згорнути down
760. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-IPV"
Дитячий

2434 грн

Більше Згорнути down
759. * Програма Вакцинація "Інфанрікс"
Дитячий

2009 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3632. * Вакцинація «Тетраксім»

1250 грн

Більше Згорнути down
920. * Вакцинація "Інфанрікс-IPV"

1434 грн

Більше Згорнути down
918. * Вакцинація "Інфанрікс"

1009 грн

Більше Згорнути down
3751. * Вакцинація "Інфанрікс IPV ХІБ"

2037 грн

Більше Згорнути down
3752. * Програма Вакцинація "Інфанрікс IPV ХІБ"

3037 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

21.04.2019 15:57
Роман

Долго искали, где вакцина “Инфанрикс-IPV” есть в наличии, уже и обычную АКДС хотели сделать, но потом жена позвонила в клинику “Медиком” и ей сказали, что в наличии, можно сделать после консультации у врача-педиатра, которая входит в стоимость вакцинации. Она сразу же записалась на прием. Перед прививкой ребенка осмотрела Кравцова Анна Константиновна, лично мне она понравилась, я таким педиатра и представлял. Вакцинацию дочка перенесла отлично, без осложнений

16.02.2019 12:28
Лариса Комарова

Спасибо внимательным медикам из клиники Медиком на Василя Тютюнника 37/1 за ответственное отношение к своим маленьким пациентам. А особенно хочу поблагодарить врача-педиатра Вишневскую Ларису Владимировну. Узнав, что моя дочь аллергик, доктор направила нас перед вакцинацией Инфанрикс IPV на консультацию к врачу-аллергологу, которая назначила на анализы. Кто-то скажет, что выкачка денег, а я наоборот благодарна за бдительность, мало ли что, страшилок много о вакцинации рассказывают, чтобы лишний раз не переживать лучше перестраховаться, чем вообще отказываться. Тем более, коклюш, столбняк, дифтерия, полиомиелит такие инфекции... Сомневающимся родителям скажу - не бойтесь прививаться в клинике Медиком! Если все в порядке - вас привьют, но если есть малейшие сомнения, то ребенку дают медотвод до устранения причины, как это было в нашем случае. Мои рекомендации и искренняя благодарность!

28.01.2019 11:36
Людмила

Перед прививкой ребенка осматривала врач-педиатр Мамонова Елена Николаевна, получилась вполне полноценная консультация, не только по поводу прививок. Я сначала хотела сделать АКДС, но доктор мне посоветовала Инфанрикс как более современный и безопасный препарат. В общем, по первому визиту в клинику “Медиком”,могу сказать, что мы сюда вернемся

17.10.2018 10:54
Анна Уварова

Прививали тоже этот препарат после консультации у педиатра Кирдан Н.А. Температуры не было, как и других побочек

15.10.2018 19:18
Радченко Татьяна

Нашему педиатру Демаш Юлии Георгиевне огромное спасибо, что помогла нам определиться с приоритетностью прививок (мы часто болеем, потому в перерывах нужно успеть самые важные)! Также моя благодарность Савченко Оксане Дмитриевне, которая осматривала нас непосредственно перед прививкой. Перенесли вакцинацию Инфанрикс IPV отлично! Будем и дальше обращаться в клинику Медиком!

29.07.2018 14:25
Ира

Благодарим педиатра Фирсову Л.С. за сердечное отношение к ребенку и внимательный осмотр перед вакцинацией! Ставили Инфанрикс ИПВ. Без осложнений, все хорошо. Анализы не назначали. Хотя, перед другой прививкой нам назначали сдать кровь, но врачу виднее, может надобности не было

13.05.2018 20:01
Алла

Волова Екатерина Федоровна очень компетентный педиатр. Как-то до этого с ребенком обращалась к другому врачу, то же в клинике “Медиком”, но этот еще больше устроил. Очень быстро нашла контакт и с ребенком, и со мной. Не просто молча осмотрела моего сыночка и отправила на прививку, а детально расспросила чем болел, какие диагнозы есть по хронике, объяснила мне важность вакцинации ну и тому подобное... Саму вакцину перенесли замечательно, без температуры, зуда, покраснений. Рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down