exit
search serach
тетраксім київ

Вакцинація "Інфанрікс-IPV" ("Тетраксім") у Києві

Щеплення АДП і АКДП (проти правця, дифтерії та кашлюку) життєво необхідні дитині, вони можуть зберегти не тільки здоров'я, але й її життя. Однак багато батьків побоюються щепити своїх дітей через високу реактогенність організму на введення вакцини. Вакцинація "Інфанрікс-IPV" в клініці МЕДІКОМ в Києві (Україна) надійно захистить від всіх перерахованих захворювань (включаючи поліомієліт), не викликаючи при цьому побічних проявів та ускладнень.

Дифтерія, правець, кашлюк і поліомієліт — серйозні інфекційні захворювання, які можуть призвести не тільки до небезпечних ускладнень, але навіть до смерті. Найбільша небезпека зараження існує саме для маленьких дітей. Природного захисту проти інфекційного ураження не існує, а набутий після перенесеного захворювання імунітет — нетривалий. Тому, "Інфанрікс-ІПВ" ("Тетраксім") — це саме та вакцина, яка допоможе захиститися від інфекції.

Вакцина "Тетраксім" (виробник Великобританія) — комбінований препарат для щеплення, що містить дифтерійний і правцевий анатоксини, антигени кашлюку та поліомієліту. Безклітинна інактивована вакцина дозволяє звести до мінімуму розвиток небажаних реакцій на вакцинацію.

Показання

Вакцинопрофілактика "Інфанрікс-ІПВ" показана:

 1. Для проведення первинної імунізації у дітей з 2 місяців.
 2. Для ревакцинації дітей у віці 1,5 року.
 3. Для бустерної імунізації дітей, яким раніше ввели іншу вакцину, що містить антигени дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Безпечна вакцинація "Інфанрікс-IPV" в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) сучасними якісними препаратами забезпечить ефективний захист вашої дитини від небезпечних інфекційних захворювань.

Протипоказання

Захистити вашу дитину від розвитку небезпечних інфекцій (дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) і їх ускладнень допоможе щеплення "Тетраксім", протипоказання до якого мінімальні:

 1. Загострення хронічних патологій.
 2. Висока чутливість до компонентів вакцини.
 3. В анамнезі мала місце енцефалопатія нез'ясованої етіології.
 4. Наявність гострого захворювання (включаючи алергію в стадії загострення).

Як вводиться "Тетраксім" вакцина?

Щеплення "Інфанрікс-ІПВ" робиться в маніпуляційному кабінеті клініки МЕДІКОМ в стерильних і комфортних умовах. Вакцина вводиться в область зовнішньої поверхні стегна або в плече (дітям старшого віку). В день проведення процедури дитину (дорослого) оглядає педіатр/ терапевт клініки. При необхідності призначається консультація лікарів вузької спеціалізації — алерголога та імунолога.

Первинна "Тетраксім" — вакцинація (Київ) проводиться тричі з інтервалом в 1,5 місяці - у 2, 3,5 і 5 місяців. При такій схемі вакцинації ревакцинація показана в 1,5 роки. Важливо, щоб інтервал між останнім щепленням курсу вакцинації та ревакцинацією становив не менше півроку.

Після введення вакцини "Інфанрікс-ІПВ" за дитиною протягом 30 хвилин ведеться необхідне медичне спостереження. Кабінети клініки, в яких проводиться щеплення, мають всі необхідні препарати й обладнання для надання допомоги та проведення протишокової терапії в разі розвитку алергії.

Протягом декількох днів після щеплення краще уникати багатолюдних місць.

Наслідки та можливі ускладнення

Вакцина "Тетраксім" - одна з найбільш слабореактогених вакцин. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на її введення.

Вакцина "Інфанрікс-ІПВ". Наслідки щеплення:

 • головний біль;
 • свербіж і висипання;
 • кашель, фарингіт;
 • зниження апетиту;
 • підвищення температури;
 • набряки суглобів, артралгія;
 • диспепсичні розлади;
 • м'язова слабкість, біль у м'язах;
 • біль, набряк і гіперемія в місці уколу;
 • підвищена збудливість або сонливість тощо.

За рахунок високого ступеня очищення, якому піддається препарат для щеплення, вакцинація "Тетраксім" вкрай рідко викликає ускладнення і в переважній більшості переноситься дітьми без наслідків.

Після "Інфанрікс-ІПВ" реакція на вакцинацію може розвиватися протягом 2-3 діб після ін'єкції та тривати не більше 48-72 годин.

Використання новітніх вакцин, які пройшли всі клінічні випробування, спостереження за станом вакцинованого до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Зробити щеплення "Інфанрікс-ІПВ" в Києві в МЕДІКОМ — значить надійно захистити здоров'я вашої дитини. Вироблений імунітет тримається до 4 років. Після закінчення цього терміну педіатри рекомендують провести ревакцинацію проти дифтерії, правця та поліомієліту.

Вакцинація вдома

Вакцинація "Інфанрікс-IPV" (Київ, МЕДІКОМ) - процедура, яка допоможе запобігти хворобі й зберегти здоров'я для повноцінного життя. У нашому центрі можна оформити вакцинацію дорослого населення та дітей у себе вдома.

Відгуки

21.04.2019 15:57
Роман

Долго искали, где вакцина “Инфанрикс-IPV” есть в наличии, уже и обычную АКДС хотели сделать, но потом жена позвонила в клинику “Медиком” и ей сказали, что в наличии, можно сделать после консультации у врача-педиатра, которая входит в стоимость вакцинации. Она сразу же записалась на прием. Перед прививкой ребенка осмотрела Кравцова Анна Константиновна, лично мне она понравилась, я таким педиатра и представлял. Вакцинацию дочка перенесла отлично, без осложнений

16.02.2019 12:28
Лариса Комарова

Спасибо внимательным медикам из клиники Медиком на Василя Тютюнника 37/1 за ответственное отношение к своим маленьким пациентам. А особенно хочу поблагодарить врача-педиатра Вишневскую Ларису Владимировну. Узнав, что моя дочь аллергик, доктор направила нас перед вакцинацией Инфанрикс IPV на консультацию к врачу-аллергологу, которая назначила на анализы. Кто-то скажет, что выкачка денег, а я наоборот благодарна за бдительность, мало ли что, страшилок много о вакцинации рассказывают, чтобы лишний раз не переживать лучше перестраховаться, чем вообще отказываться. Тем более, коклюш, столбняк, дифтерия, полиомиелит такие инфекции... Сомневающимся родителям скажу - не бойтесь прививаться в клинике Медиком! Если все в порядке - вас привьют, но если есть малейшие сомнения, то ребенку дают медотвод до устранения причины, как это было в нашем случае. Мои рекомендации и искренняя благодарность!

28.01.2019 11:36
Людмила

Перед прививкой ребенка осматривала врач-педиатр Мамонова Елена Николаевна, получилась вполне полноценная консультация, не только по поводу прививок. Я сначала хотела сделать АКДС, но доктор мне посоветовала Инфанрикс как более современный и безопасный препарат. В общем, по первому визиту в клинику “Медиком”,могу сказать, что мы сюда вернемся

17.10.2018 10:54
Анна Уварова

Прививали тоже этот препарат после консультации у педиатра Кирдан Н.А. Температуры не было, как и других побочек

15.10.2018 19:18
Радченко Татьяна

Нашему педиатру Демаш Юлии Георгиевне огромное спасибо, что помогла нам определиться с приоритетностью прививок (мы часто болеем, потому в перерывах нужно успеть самые важные)! Также моя благодарность Савченко Оксане Дмитриевне, которая осматривала нас непосредственно перед прививкой. Перенесли вакцинацию Инфанрикс IPV отлично! Будем и дальше обращаться в клинику Медиком!

29.07.2018 14:25
Ира

Благодарим педиатра Фирсову Л.С. за сердечное отношение к ребенку и внимательный осмотр перед вакцинацией! Ставили Инфанрикс ИПВ. Без осложнений, все хорошо. Анализы не назначали. Хотя, перед другой прививкой нам назначали сдать кровь, но врачу виднее, может надобности не было

13.05.2018 20:01
Алла

Волова Екатерина Федоровна очень компетентный педиатр. Как-то до этого с ребенком обращалась к другому врачу, то же в клинике “Медиком”, но этот еще больше устроил. Очень быстро нашла контакт и с ребенком, и со мной. Не просто молча осмотрела моего сыночка и отправила на прививку, а детально расспросила чем болел, какие диагнозы есть по хронике, объяснила мне важность вакцинации ну и тому подобное... Саму вакцину перенесли замечательно, без температуры, зуда, покраснений. Рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down