Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
тетраксім київ

Вакцинація АКДП - "Інфанрікс-IPV", "Тетраксім" у Києві

Щеплення АДП і АКДП може зберегти не тільки здоров'я, але й життя дитини. Багато батьків побоюються щепити своїх дітей через високу реактогенність організму на введення вакцини. Вакцинація сучасними вакцинами "Інфанрікс-IPV" або "Тетраксім" в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську в Києві надійно захистить від інфекцій з мінімальним ризиком ускладнень.

Дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт — інфекційні захворювання, які можуть призвести до серйозних ускладнень, і навіть до смерті. Найбільша небезпека існує саме для маленьких дітей. Природного захисту проти інфекцій не існує, а набутий після перенесеного захворювання імунітет — нетривалий. Діти, які отримали ревакцинацію після первинної імунізації мають високу (майже 100%) ступінь захисту від інфекцій.

Вакцина "Інфанрікс-ІПВ" - (виробник Бельгія, GlaxoSmithKline Biologicals s.a.) - комбінований прищеплювальний препарат, що містить очищений дифтерійний і коклюшний анатоксини, правцевий анатоксин, інактивований компонент поліомієліту.

Вакцина "Тетраксім" - (виробник Франція) — комбінований препарат, що містить дифтерійний і правцевий анатоксини, ацелюлярний компонент кашлюку та інактивований вірус поліомієліту. Безклітинна інактивована вакцина дозволяє звести до мінімуму розвиток небажаних реакцій на вакцинацію.

Показання

Вакцинопрофілактика АКДП показана:

 1. Для проведення первинної імунізації у дітей з 2 місяців.
 2. Для ревакцинації дітей у віці 1,5-2 року.
 3. Для бустерної імунізації дітей, яким раніше ввели іншу вакцину, що містить антигени дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Безпечні вакцини "Тетраксім" і "Інфанрікс-IPV" в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) - сучасні якісні препарати, які забезпечать ефективний захист вашої дитини від небезпечних інфекційних захворювань.

Протипоказання

Надійно захистити вашу дитину від небезпечних інфекцій (дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) і їх ускладнень допоможе щеплення препаратом "Тетраксім" або "Інфанрікс-IPV", протипоказання до якого мінімальні:

 1. Загострення хронічних патологій.
 2. Висока чутливість до компонентів вакцини.
 3. В анамнезі мала місце енцефалопатія нез'ясованої етіології.
 4. Наявність гострого захворювання (включаючи алергію в стадії загострення).

Як вводиться вакцина?

Щеплення робиться в маніпуляційному кабінеті клініки МЕДІКОМ в стерильних і комфортних умовах. Вакцина вводиться в область зовнішньої поверхні стегна або в плече (дітям старшого віку). В день проведення процедури дитину (дорослого) оглядає педіатр/ терапевт клініки. При необхідності призначається консультація лікарів вузької спеціалізації — алерголога та імунолога.

Після щеплення в клініці МЕДІКОМ за дитиною протягом 30 хвилин ведеться необхідне медичне спостереження. Кабінети клініки, в яких проводиться щеплення, мають всі необхідні препарати й обладнання для надання допомоги та проведення протишокової терапії в разі розвитку алергії.

Протягом декількох днів після щеплення краще уникати багатолюдних місць.

Первинна "Тетраксім" — вакцинація (Київ) проводиться тричі з інтервалом в 1-1,5 місяці - у 3, 4 і 5 місяців. При такій схемі вакцинації ревакцинація показана в 1,5 роки. Важливо, щоб інтервал між останнім щепленням курсу вакцинації та ревакцинацією становив не менше півроку.

Первинна "Інфанрікс-ІПВ" - вакцинація (Київ) включає 3 дози, які вводять в першому півріччі життя з 2-місячного віку. Між дозами слід дотримуватися інтервалу 1 міс. Ревакцинація рекомендується протягом 2-го року життя, але не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення схеми первинної вакцинації.

Наслідки та можливі ускладнення

Вакцини "Інфанрікс-ІПВ" та "Тетраксім" - одни з найбільш слабореактогених вакцин. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на її введення.

Наслідки щеплення АКДП:

 • головний біль;
 • свербіж і висипання;
 • кашель, фарингіт;
 • зниження апетиту;
 • підвищення температури;
 • набряки суглобів, артралгія;
 • диспепсичні розлади;
 • м'язова слабкість, біль у м'язах;
 • біль, набряк і гіперемія в місці уколу;
 • підвищена збудливість або сонливість тощо.

Реакція на вакцинацію може розвиватися протягом 2-3 діб після ін'єкції та тривати не більше 48-72 годин.

За рахунок високого ступеня очищення, якому піддаються препарати для щеплення, вакцинація "Тетраксім" або "Інфанрікс-ІПВ" вкрай рідко викликає ускладнення і в більшості випадків переноситься дітьми без наслідків.

Використання новітніх вакцин, які пройшли всі клінічні випробування, а також спостереження за станом вакцинованого до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Зробити щеплення АКДП в Києві в МЕДІКОМ — значить надійно захистити здоров'я вашої дитини. Вироблений імунітет тримається до 4 років. Після закінчення цього терміну педіатри рекомендують провести ревакцинацію проти дифтерії, правця та поліомієліту.

Лікарі

У оператора нашого колл-центру ви можете дізнатися: як записатися на консультацію до педіатра й зробити щеплення, показання та протипоказання до вакцинації, переваги вакцини "Тетраксім" та "Інфанрікс-IPV", ціни на послуги, а також отримати відповіді на будь-які ваші запитання.

Антропова Тетяна Вікторівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 3
Данилюк Неля Вікторівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Демаш Юлія Георгіївна
Лікар-педіатр вищої категорії, дитячий імунолог
comment 7
Кравець Тетяна Віленівна
Лікар-педіатр, інфекціоніст першої категорії
comment 2
Кравцова Анна Костянтинівна
Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії
comment 5
Марунчин Тетяна Андріївна
Лікар-педіатр
comment 2
Метелиця Інна Миколаївна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії
comment 9
Стрюкова Євгенія Сергіївна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 10

Вакцинація вдома

Вакцинація "Інфанрікс-IPV" та "Тетраксім" (Київ, МЕДІКОМ) - процедура, яка допоможе запобігти хворобі й зберегти здоров'я для повноцінного життя. У нашому центрі можна оформити вакцинацію дорослого населення та дітей у себе вдома.

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
3632. * Вакцинація «Тетраксім»

836 грн.

Більше Згорнути down
3633. * Програма Вакцинація «Тетраксім»

1365 грн.

Більше Згорнути down
920. * Вакцинація "Інфарикс-IPV"
Дитячий

1327 грн.

Більше Згорнути down
918. * Вакцинація "Інфанрикс"
Дитячий

1009 грн.

Більше Згорнути down
3751. * Вакцинація "Інфанрікс IPV ХІБ"

1609 грн.

Більше Згорнути down
3752. * Програма Вакцинація "Інфанрікс IPV ХІБ"

2138 грн.

Більше Згорнути down
Консультації
760. *Вакцинація 'Інфанрикс-IPV' (включена консультація педіатра)
Дитячий

1856 грн.

Більше Згорнути down
759. *Вакцинація 'Інфанрикс' (включена консультація педіатра)
Дитячий

1538 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

21.04.2019 15:57
Роман

Долго искали, где вакцина “Инфанрикс-IPV” есть в наличии, уже и обычную АКДС хотели сделать, но потом жена позвонила в клинику “Медиком” и ей сказали, что в наличии, можно сделать после консультации у врача-педиатра, которая входит в стоимость вакцинации. Она сразу же записалась на прием. Перед прививкой ребенка осмотрела Кравцова Анна Константиновна, лично мне она понравилась, я таким педиатра и представлял. Вакцинацию дочка перенесла отлично, без осложнений

16.02.2019 12:28
Лариса Комарова

Спасибо внимательным медикам из клиники Медиком на Василя Тютюнника 37/1 за ответственное отношение к своим маленьким пациентам. А особенно хочу поблагодарить врача-педиатра Вишневскую Ларису Владимировну. Узнав, что моя дочь аллергик, доктор направила нас перед вакцинацией Инфанрикс IPV на консультацию к врачу-аллергологу, которая назначила на анализы. Кто-то скажет, что выкачка денег, а я наоборот благодарна за бдительность, мало ли что, страшилок много о вакцинации рассказывают, чтобы лишний раз не переживать лучше перестраховаться, чем вообще отказываться. Тем более, коклюш, столбняк, дифтерия, полиомиелит такие инфекции... Сомневающимся родителям скажу - не бойтесь прививаться в клинике Медиком! Если все в порядке - вас привьют, но если есть малейшие сомнения, то ребенку дают медотвод до устранения причины, как это было в нашем случае. Мои рекомендации и искренняя благодарность!

28.01.2019 11:36
Людмила

Перед прививкой ребенка осматривала врач-педиатр Мамонова Елена Николаевна, получилась вполне полноценная консультация, не только по поводу прививок. Я сначала хотела сделать АКДС, но доктор мне посоветовала Инфанрикс как более современный и безопасный препарат. В общем, по первому визиту в клинику “Медиком”,могу сказать, что мы сюда вернемся

17.10.2018 10:54
Анна Уварова

Прививали тоже этот препарат после консультации у педиатра Кирдан Н.А. Температуры не было, как и других побочек

15.10.2018 19:18
Радченко Татьяна

Нашему педиатру Демаш Юлии Георгиевне огромное спасибо, что помогла нам определиться с приоритетностью прививок (мы часто болеем, потому в перерывах нужно успеть самые важные)! Также моя благодарность Савченко Оксане Дмитриевне, которая осматривала нас непосредственно перед прививкой. Перенесли вакцинацию Инфанрикс IPV отлично! Будем и дальше обращаться в клинику Медиком!

29.07.2018 14:25
Ира

Благодарим педиатра Фирсову Л.С. за сердечное отношение к ребенку и внимательный осмотр перед вакцинацией! Ставили Инфанрикс ИПВ. Без осложнений, все хорошо. Анализы не назначали. Хотя, перед другой прививкой нам назначали сдать кровь, но врачу виднее, может надобности не было

13.05.2018 20:01
Алла

Волова Екатерина Федоровна очень компетентный педиатр. Как-то до этого с ребенком обращалась к другому врачу, то же в клинике “Медиком”, но этот еще больше устроил. Очень быстро нашла контакт и с ребенком, и со мной. Не просто молча осмотрела моего сыночка и отправила на прививку, а детально расспросила чем болел, какие диагнозы есть по хронике, объяснила мне важность вакцинации ну и тому подобное... Саму вакцину перенесли замечательно, без температуры, зуда, покраснений. Рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down