exit
search serach
Тест на COVID-19 для поездок за границу

Тест на COVID-19 для поїздок за кордон в Києві

Попри несприятливу епідеміологічну ситуацію, міжнародні переміщення поступово відновлюються. Але в цілях перешкоджання поширенню COVID-19, для отримання дозволу на перебування в іншій країні потрібна спеціальна довідка для виїзду за кордон.

Плануєте поїздку за кордон? Зробити тест на COVID-19 для поїздок за кордон в м. Київ ви можете вже зараз в медичному центрі МЕДІКОМ. Здати аналіз можна в маніпуляційних кабінетах наших підрозділів, які розташовані на Оболоні та Печерську.

Види тестів на COVID-19

Тест на коронавірус проводиться 3 способами:

 • експрес-тест на антитіла (має найменшу точність і високу швидкість діагностики);
 • дослідження крові на наявність антитіл до коронавірусу методом ІФА (має високу точність, але може бути псевдонегативним на початкових етапах розвитку інфекції в організмі, до того часу, як в крові почали вироблятися антитіла);
 • діагностика методом ПЛР (має високу точність і є "золотим стандартом" діагностики COVID-19).

Зазвичай, тест на коронавірус для виїжджаючих за кордон проводиться методом полімеразної ланцюгової реакції, що забезпечує максимальну вірогідність результату і дозволяє зробити висновок про те, чи припустимий перетин кордону конкретною особою.

Відкрити Згорнути down

Показання до обстеження

Тест на COVID-19 для поїздок слід зробити, щоб:

 • перетнути кордон в період пандемії та пройти контроль в аеропорту;
 • здійснити поїздку за кордон (за робочою візою, з метою туризму або відвідин родичів, для участі в заходах і змаганнях тощо);
 • уникнути ізоляції за місцем прибуття і необхідності здавати тест за кордоном;
 • уникнути 2-тижневої самоізоляції після повернення в Україну під контролем додатку "Дія вдома";
 • в'їхати на територію України після перебування в епідеміологічно небезпечних регіонах;
 • дотримуватися вимог роботодавця при здійсненні рейсів на морських судах;
 • перевірити стан здоров'я перед поїздкою.

Оскільки кожна країна має свої обмеження часу (від 1 до 3 діб з моменту забору біоматеріалу на дослідження). Інформацію про терміни дії дослідження виїжджаючі можуть отримати в консульському відділі посольства країни, яку планують відвідати, або на сайті авіакомпанії.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

ПЛР-тест для виїжджаючих за кордон проводиться всім, хто звертається в клініку. Єдиним обмеженням є недотримання правил підготовки до тесту.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до тесту на COVID-19

Підготовка до тестування на коронавірус методом ПЛР передбачає такі обмеження:

 • не вживати алкоголь за 24 годин до забору матеріалу;
 • не використовувати ліки для зрошення ротоглотки, назальні краплі, спреї та препарати від болю у горлі за 12 годин до дослідження;
 • не чистити зуби і не користуватися ополіскувачем до забору матеріалу;
 • не вживати їжу за 2 години;
 • не пити рідину за 2 години (можна випити трохи чистої води за 30 хвилин у випадку спраги);
 • не палити за 4 години;
 • не використовувати жувальну гумку або пастилки для свіжого подиху.

Виконання цих правил дозволить отримати найбільш точний результат і уникнути повторного перезабору.

У разі діагностики методом ІФА, слід відмовитися від прийомів їжі як мінімум за 8 годин до забору крові, оскільки кров на аналіз береться натщесерце.

Відкрити Згорнути down

Як проходить забір і дослідження матеріалу?

Діагностика коронавірусної інфекції методом ПЛР проводиться швидко й безболісно.

Процедура проводиться в маніпуляційному кабінеті. Перед забором матеріалу пацієнт повинен дати згоду на обробку персональних даних, повідомити своє ім'я та прізвище в точності так, як вони записані в закордонному паспорті.

Далі у пацієнта беруть мазок з ротоглотки за допомогою стерильних щіточок. Процедура займає кілька хвилин і не викликає болю.

У зв'язку з простотою процедури, можна здати ПЛР-тест на COVID вдома. Тому, якщо вам потрібно здати ПЛР-тест для поїздки за кордон, але немає часу на відвідування клініки, наші фахівці можуть провести забір біоматеріалу в зручному для вас місці.

Після забору, зразки для досліджень доставляються в лабораторію, акредитовану Центром Громадського Здоров'я. 

Відкрити Згорнути down

Результати дослідження

За результатами ПЛР-теста, якщо у пацієнта не виявлено коронавірус, йому видається довідка для виїзду за кордон, оформлена відповідно до міжнародних вимог англійською мовою з унікальним QR-кодом.

Діагностика проводиться від 48 годин до 60 годин:

  • Зразки прийняті від пацієнтів з 8:00 до 14:00 - термін виконання до 48 годин (незалежно від святкових та вихідних днів).
  • Зразки прийняті від пацієнтів з 14:30 до 21:00- термін виконання до 60 годин «48 год.+12 год. (нічний час)».

Додаткова послуга - термінове виконання - 16 год.

Клініка не несе відповідальності за розрахунок терміну дії аналізу до вильоту. Необхідно завчасно ознайомитись з правилами приймаючої країни та самостійно спланувати дату і час проведення тесту. Розрахунок часу проводиться з моменту забору!

Відкрити Згорнути down

Наслідки тесту на COVID-19

Оскільки процедура забору матеріалу для ПЛР не вимагає інвазивного втручання, наслідків від самої процедури забору немає.

При проходженні ІФА-тесту проводиться забір венозної крові. Щоб уникнути утворення гематоми в області проведення процедури, слід дотримуватися рекомендацій медичної сестри і кілька хвилин тримати руку зігнутою в лікті.

Відкрити Згорнути down

Якщо ж в зразку виявлено патоген, пацієнту можуть бути рекомендовані:

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення тесту на COVID-19 в нашій клініці

В клініку МЕДІКОМ варто звернутися, оскільки:

 1. Дослідження проводиться в лабораторії, що отримала акредитацію Центру Громадського Здоров'я.
 2. Діагностика проводиться у короткі терміни.
 3. Цілодобовий контакт-центр клініки для запису на проведення ПЛР-тесту.
 4. За результатами дослідження видається довідка англійською мовою для виїзду за кордон і (за необхідності) додатковий висновок лікаря-терапевта.
 5. Вартість ПЛР-тестування на коронавірус (COVID-19) відповідає швидкості та якості проведення дослідження.
 6. Маніпуляції проводяться в умовах стерильності, з дотриманням всіх норм надання медичних послуг.
 7. Здати біоматеріал ви можете в одному з 3 підрозділів на ваш вибір, розташованих за адресами: пр-т Володимира Івасюка 6д (Оболонь), вул. Василя Тютюнника 37/1 (Печерськ), вул. Оболонська Набережна 9 (Оболонь), а також викликати бригаду додому.
 8. Ми забезпечуємо захист персональних даних.
 9. Можливості для обслуговування англомовних пацієнтів – We speak English.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Постало питання: "Де здати тест на коронавірус?". Достовірний тест на коронавірус для поїздок ви можете оперативно зробити в медичному центрі МЕДІКОМ. Наші двері відкриті не тільки для жителів Києва, а й для гостей столиці. Щоб записатися на дослідження, зателефонуйте за контактним номером колл-центру і наші оператори допоможуть вибрати зручний для вас час відвідування клініки!

 

Інформація постійно оновлюється!

 

Будь ласка, уточнюйте правила перетину кордону у представників посольства або авіакомпанії. Про правила проведення дослідження та підготовки до аналізу ви можете дізнатися в операторів контакт-центру.

Ціна тестування на COVID-19 для поїздок за кордон

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1120 грн

Більше Згорнути down
4035. * Коронавірусна інфекція. РНК вірусу SARS-CoV-2 якісно з визначенням штамів (генотипування), методом ПЛР Real-Time

850 грн

Опис

Термін виконання 24 години

Більше Згорнути down
4036. * Коронавірусна інфекція. РНК вірусу SARS-CoV-2 якісно з визначенням штамів (генотипування), методом ПЛР Real-Time на виїзді

1750 грн

Опис

Термін виконання 36 годин

Більше Згорнути down

Вiдгуки

07.05.2021 22:17
Ігор

Робота організована на вищому рівні! Тут деякі пишуть, що дорого, а як на мене - ціна повністю відповідає якості і швидкості аналізу. Спокійно прийшов, все здав, ніякого нервування. Обслуговування відмінне. Однозначно рекомендую.

22.03.2021 10:28
Елена

Слова глубокой благодарности сотрудникам лаборатории клиники Медиком за отличную работу. Сдавали всей семьей тест на ковид. Отличная лаборатория! Сделали все добросовестно, раньше заявленных сроков. И цена хорошая.

05.03.2021 07:57
Светлана Леонидовна

Клиника безумно выручила. Нужно было срочно сдать тест на ковид, просто не знала, куда бежать. Вбила запрос в интернет и просто глазам не поверила, когда увидела, что это совсем рядом. В течении получаса сдала экспресс-тест и получила ответ. Слава Богу, все обошлось. Клинику и лабораторию рекомендую однозначно. Здесь вам точно помогут.

12.01.2021 17:22
Микита

Робив тест на корону методом ПЛР. Ніякого жаху, як розповідали, немає. Дівчинка-лаборант дуже приємна, тактовна, все швидко зробила. Головне, витримати всі правила підготовки, а то перездавати доведеться.

18.12.2020 20:01
Інна

Велике спасибі бригаді лаборантів клініки, які приїхали безпосередньо додому і взяли тест на коронавірус у всієї родини. Все пройшло досить швидко, відповіді теж дали швидко. Ми вже не в перший раз звертаємося в цю клініку і завжди все - на рівні!

28.10.2020 13:50
Алексей Динамо

неплохое и приятное обслуживание, но цены высокие

06.10.2020 10:43
Анна Бирюкова

Если кому нужно сдать анализы, прям вообще любые, то в этой клинике в лаборатории все сделают на высшем уровне! Аккуратный забор, никакой боли, никакого хамства и спешки. Процедуры приятны как это только возможно.

15.09.2020 22:13
Максим

Терміново відправили у відрядження, але через увесь цей вірусний безлад моя поїздка відсунулася у часі. Довелось пройти низку обстежень, аби тільки пустили у літак. Добре, що є клініки, які швидко роблять аналізи, а не колупають у носі. Одна з таких - клініка Медіком. Записався на здачу аналізів у клініку на вул. Василя Тютюнника 37/1. Мене телефоном проконсультували, чого не треба робити, коли здаєш матеріал на ПЛР на Covid-19. У лабораторії медсестра швидко взяла зішкріб, це трохи неприємно паличкою по горлянці, але зовсім не боляче, терпимо. Алаліз взяли - вільний. Результат прийшов через 28 годин після здачі - впав лист на поштову скриньку. Отож, я ще заощадив час, бо не довелося їхати в клініку, щоб забрати результати. Молодці, все швидко, якісно - жодних зауважень!

07.09.2020 15:28
Володимир та Оля

Як і вся клініка МЕДІКОМ, лабораторія працює як годинник. Немає під кабинетами скупчення пацієнтів, бо на кожного відведений свій час і урахована при цьому можливість, що комусь стане зле. Ну звісно, здавати зішкріб на ПЛР на Covid-19 - то дрібниці, а от коли здають кров, то будь-яке трапляється. Я наприклад не боюсь, а дружині може стати зле - то така історія. А ще більше дратує, коли тебе кудись підгоняють, наче якийсь конвеєр і не з людьми працюють. Тож, ми віддаємо перевагу приватним клінікам, де хай дорожче, але людяне ставлення.

04.09.2020 20:36
Олег

В аэропорту Египта 30 дол. стоит тест, у вас 1920 грн! Цена космическая!!! Где справедливость???

26.08.2020 21:05
Валентина

Мне очень нравится как работают медсестры в лаборатории в этой клинике. Всегда приветливые, анализы берут аккуратно, чтобы не доставлять лишний дискомфорт пациенту. Клиника заботится не только об улыбках на рецепшене, но и о реальном комфорте клиентов на процедурах.

12.08.2020 19:16
Ірина

Я нікуди не планувала їхати, але шось після відвідин супермаркету, де всі стояли як оте стадо, а хтось ще й кашляв, я вирішила перевіритися. Бог його знає, шо там викашлювали у черзі, а я ж не сама живу. Отож, приїхала в клініку “Медіком” на пр-т. Героїв Сталінграду 6д строго за розкладом. Підійшла до лабораторії - медсестра вже на мене чекає. Аналіз здала, не пробувши в клініці й 10 хвилин. Чесно скажу, це моє перше відвідування клініки такого рівня. Чого саме сюда поїхала? Недалечко від дому, а ціни на дослідження повсюди скажені, отож. різниці немає суттєвої, кому платити.

21.07.2020 18:02
Диана

У меня муж - моряк. Перед рейсом последним ему пришлось съездить в лабораторию и сдать анализ на корону. Цены, конечно, заоблачные, но когда срочно нужно и действительно нужно, а не просто прихоть - пойдешь как миленький))

08.07.2020 20:24
Олексій

Лабораторія складає дуже позитивне враження. Світле приміщення, є легкий запах спирту, але він ненав'язливий. Медсестри чемні, знаються на своїй справі. Я тут цього разу одразу цілу пачку аналізів здавав. І кров на деякі дослідження, і зішкріб брали. У мене враження цілком позитивне після відвідування клініки.

30.06.2020 17:08
Зінченко П В

лабораторія справді гарна. результати швидко віддають. дуже виручили. дікую!

20.06.2020 16:43
Дмитрий

Сдавал анализы в клинике “Медиком”. Медсестра в лаборатории встретила приветливо, очень аккуратно все сделала. Неприятных впечатлений не осталось.

15.05.2020 14:19
Мирослава Завгородня

лабораторія чистенька, майже сяє. перебувати тут нормально, приємного звісно мало, але не моторошно и не стресово.

Показати ще 3

arrow

Всього 17 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down