exit
search serach
Експрес-аналіз на ВІЛ
3530. ВІЛ тип HIV 1, HIV 2, сироватка крові, експрес-діагностика
450 грн.
Більше Згорнути down

Аналіз на ВІЛ

СНІД та ВІЛ - це одні з найстрашніших діагнозів сучасності. Позбутися від них неможливо. Але, завдяки досягненням медицини, можна помітно знизити негативний вплив вірусу імунодефіциту на організм. Аналіз на ВІЛ в Києві можна провести в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську. Виявлене на ранніх стадіях інфікування можна контролювати, що дозволить значно продовжити життя людини і вберегти від інфекції оточуючих.

ВІЛ - вірус, що викликає розвиток повільно прогресуючого захворювання, яке поступово руйнує імунну систему людини і робить його надчутливим до різних інфекцій. Вірус імунодефіциту людини може тривалий час ніяк себе не проявляти. Але при цьому людина є носієм інфекції і становить потенційну загрозу для оточуючих. Саме тому, так важлива рання діагностика ВІЛ-інфекції.

На тлі ВІЛ розвивається синдром набутого імунодефіциту (СНІД), що характеризується різким зниженням імунітету і схильності організму до різних захворювань - від простих інфекційних до онкозахворювань.

Вірус імунодефіциту людини накопичується у всіх біологічних середовищах організму: кров, піт, сеча, слина, грудне молоко. Але найбільшу небезпеку для зараження представляє кров.

Відкрити Згорнути down

Здати аналіз на ВІЛ в Києві (клініка МЕДІКОМ) необхідно:

 • При плануванні вагітності.
 • Під час вагітності.
 • Перед переливанням крові, оперативним втручанням, пересадкою органів.
 • Після «випадкового» та незахищеного статевого контакту.
 • Близького контакту із зараженою людиною.
 • При підозрах на інфікування після переливання крові.
 • Після пірсингу або нанесення татуювання.
 • Медпрацівникам при пошкодженні шкірних покривів медичним інструментарієм і безпосередньому контакті з біологічним матеріалом.
 • При підозрі на імунодефіцит (наявність протягом тривалого часу температури 37,0-37,5 ºС, різка втрата ваги, часті захворювання).
 • Якщо діагностували туберкульоз або вірусний гепатит.
 • Донорам крові тощо.
Відкрити Згорнути down

Шляхи передачі ВІЛ-інфекції:

 • при статевому контакті;
 • від матері до дитині;
 • через інфікований медичний інструментарій, кров, плазму і розчини;
 • через деякі побутові речі (бритва, голка тощо);
 • при нанесенні татуювань, проколюванні вух інфікованим інструментом.
Відкрити Згорнути down

Симптоми ВІЛ-інфекції

Ці симптоми дуже схожі з симптомами інших захворювань. Вони можуть проявлятися протягом кількох тижнів і після зникати. На наявність інфекції при цьому вказують збільшені лімфатичні вузли. Тому, точний діагноз можна встановити, тільки провівши аналіз на ВІЛ-інфікування.

 • Збільшення лімфовузлів
 • Підвищена пітливість
 • Різка втрата апетиту і ваги
 • Диспепсичні розлади
 • Підвищення температури тіла
 • Головний біль
 • Біль в суглобах і м'язах
 • Часті запалення легенів
 • Поява кістозних утворень, пухлин
 • Герпес
 • Фарингіт, що супроводжується сухим кашлем
 • Схильність до грибкових інфекцій
 • Прояви фолікуліту, дерматиту, кандидозу тощо
Відкрити Згорнути down

Стадії ВІЛ-інфекції:

1 стадія.
Проникнення інфекції в організм. Відзначаються: підвищення температури, простудні прояви, іноді - висип на шкірі. Триває близько 10 днів. Може протікати безсимптомно. Людина вже є носієм вірусу і може заразити інших.

2 стадія.
Будь-які симптоми захворювання відсутні. Вірус можна виявити, тільки здавши аналіз на ВІЛ.

3 стадія.
Настає через кілька років. Характеризується стабільним загальним нездужанням, збільшенням і запаленням лімфовузлів, диспепсичними явищами.

4 стадія.
Діагностується СНІД. Уражаються всі органи і система. Практично повна відсутність імунітету. Людина може померти в результаті будь-якого, навіть самого незначного захворювання.
Відкрити Згорнути down

Методи діагностики ВІЛ-інфекції

В Україні здати аналіз на ВІЛ-інфікування можна двома способами:

 1. Експрес-методом - результат буде готовий впродовж 2 годин.
 2. Стандартним методом, що полягає в імуноферментному аналізі з відповіддю через 3-5 днів.

Імуноферментний аналіз (ІФА-тест) проводять в спеціальних лабораторіях. ІФА-тест дозволяє виявити наявність вірусу в крові через 1,5-3 місяці після зараження.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення аналізу на ВІЛ-інфекцію в клініці МЕДІКОМ:

 • можливість абсолютно анонімно здати аналіз на ВІЛ;
 • використання спеціальних новітніх засобів для забору крові на ВІЛ, робота тільки з стерильним інструментарієм та одноразовими шприцами;
 • для діагностики використовуються тест-системи перевірених світових виробників IV покоління (останнього), які дозволяють видати достовірний результат після 21 дня від початку захворювання;
 • швидкий і точний результат;
 • у разі необхідності, видається довідка про ВІЛ-статус (для міграційної, опікунської та інших служб).

Сучасні досягнення в медицині дозволяють контролювати розвиток ВІЛ-інфекції. Виявлення захворювання на ранніх стадіях і відповідна медикаментозна терапія дозволяють людині довго зберігати фізичну активність і вести повноцінне життя.

Здайте аналіз на ВІЛ в Києві (Україна) в клініці МЕДІКОМ! Дізнайтеся свій ВІЛ-статус для контролю за інфекційною безпекою свого життя. У координатора колл-центру ви можете дізнатися вартість аналізу на ВІЛ-інфікування, особливості проведення аналізу на ВІЛ, терміни отримання результатів тесту.

Відкрити Згорнути down

Ціна аналізу на ВІЛ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
3109. * ВІЛ (сироватка крові ІФА)

590 грн

Більше Згорнути down
3530. ВІЛ тип HIV 1, HIV 2, сироватка крові, експрес-діагностика

450 грн

Більше Згорнути down

Аналізи на дому

Клініка МЕДІКОМ надає можливість здати аналізи на дому (м. Київ). Для цього вам необхідно подзвонити по одному з вказаних на сайті клініки номерів.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

02.04.2019 22:45
Вероника

Недавно меня заинтересовал вопрос того, как можно заразиться ВИЧ? Все дело в том, что подруга моей дочери в компании играла на гитаре и поранилась об струны, видимо не она первая. Так как через несколько месяцев у девочки обнаружили ВИЧ. Вот она судьба, я даже как то и не думала, что заразиться ВИЧ-инфекцией можно не только от полового партнера, но и вполне бытовыми путями, потому решила перестраховаться и сдать анализ на ВИЧ. Отмечу что в клинике Медиком, куда я обратилась, инструмент для забора был одноразовый и распаковывался при мне, персонал приветливый и квалифицированный. Отдельное спасибо старшему врачу-лаборанту Ткачевой Дарье Леонидовне, которая мне объяснила как лучше подготовиться, чтобы не получилось хилезной и гемолизной крови, у меня такое было, а лишний раз тыкать вены мало приятного, они у меня довольно плохие. Ответ получила через несколько дней. Конечно, можно было и не сдавать анализ, просто тестом сделать за 10 минут, но я таким методам как-то больше доверяю

14.03.2019 15:28
Елена

У меня беременность на 26 неделе, ведусь я у отличного врача акушер-гинеколога Исламовой Елены Васильевны. Кроме стандартных процедур и анализов мне был назначен анализ на ВИЧ. Морально для меня было тяжелым, хотя в принципе не было никаких предпосылок чтобы сомневаться, но вот это “а вдруг” в голове всегда крутится. Потому, спасибо и моему гинекологу и врачу лаборанту Черкашиной Светлане Николаевне за моральную поддержку. Все прошло быстро, что удивительно, вены у меня плохо видны.... Тест оказался отрицательным. Теперь всем, кто спрашивает где сделать анализ на ВИЧ и вообще где обследоваться и лечиться, я рекомендую клинику “Медиком” на Оболони, пр-т Героев Сталинграда, 6Д.

05.02.2019 21:01
Валентина

Приключилась у меня неприятная ситуация. На вечеринке перебрала, и получился не защищенный секс. По - утру, осознав идиотизм ситуации, первым делом я понеслась в клинику к своей врачу-гинекологу Прилуцкой Алле Брониславовне. Она порекомендовала сдать анализы на болезни передающиеся ПП чуть позже и так как меня очень беспокоила проблема ВИЧ, поэтому я уточнила, когда сдавать анализы после незащищенного акта. Алла Брониславовна сказала, что анализ на ВИЧ сдается само раньше через 4-6 недель, раньше антитела не обнаружатся. Прошло 5 недель, я прошла все обследования (больше не выдержала), но в лаборатории клиники посоветовали перестраховаться и еще сдать через какое-то время, так и сделаю. Спасибо врачу и сотрудникам клиники за понимание, а еще за то, что все конфиденциально и без затягиваний. Кстати, по телефону результат мне отказались говорить, только как говорят из рук в руки.

24.10.2018 19:42
Светлана

Обратилась в клинику для прохождения анализа на ВИЧ. Вены у меня, к сожалению, тонкие и бывает затруднительно взять кровь. Но, тем не менее, Ткачева Дарья Леонидовна сделала все довольно быстро. Врач была в медицинской одежде, при мне вымыла руки и надела одноразовые перчатки. Так же при мне распаковали вакутайнер (или как называется это шприц-пробирка???). По окончанию процедуры место укола Дарья Леонидовна зажала стерильным тампоном и заклеила, сказала спокойно посидеть 7-10 мин. и не тереть место прокола, чтобы не было гематомы. Все от самой клиники и до врачей на уровне. Буду рекомендовать проходить анализ на ВИЧ в Киеве на Оболони в Медиком, здесь все как положено, и профессионально.

15.08.2018 12:27
Макар

Никак не мог определиться, где сдать кровь на ВИЧ, по совету хорошей знакомой обратился в клинику на Печерске ул. Анри Барбюса, 37/1. Анализ сдал без проблем, огромное спасибо за скорость, гигиену и безболезненное выполнение. Бланк с результатом был подписан непосредственно заведующей лаборатории, Светланой Николаевной Черкашиной. Благодарю сотрудников клиники за оперативность и секретность!

21.05.2018 17:40
Женя

Огромное спасибо профессионалу своего дела врачу-лаборанту Ткачевой Дарье Леонидовне, сдавал кровь, ответ нужен был быстро, жена уже была в роддоме, а нас заранее не предупредили, что с меня нужна флюра и кровь на ВИЧ (причем не тестом!), она вошла в положение и выдала ответ максимально быстро, в этот же день. Так же отмечу что весь инструмент в клинике одноразовый и вскрывали его при мне (если это кому-то кажется обыденным, что так и должно быть, так скажу вам, что не далеко во всех клиниках Киева этот пункт выполняют, что заставляет задуматься).

29.03.2018 19:36
Ольга

По молодости меня пару раз угораздило делать пирсинг в гаражных условиях. Веселое, конечно, было время, но отчета своим действиям мы не отдавали, ибо это прямое попадание в зону риска заражения ВИЧ. Потому, я решилась сдать анализ на ВИЧ, так как планировала беременность, а узнать что-то такое о своем здоровье будучи беременной не хотелось. В клинике взяли кровь из вены быстро и без особых болезненных ощущений. Через 10 дней пришла в клинику за результатами (можно было и раньше, но я сама уезжала) и получила вич отрицательный что значит у меня все хорошо, можно заниматься зачатием ребенка. Спасибо за качественно выполненную работу медсестры, которая брала мне кровь и врача-лаборанта Ткачева Д.Л., которая делала тест

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down