exit
search serach
Бездротовий холтер-моніторинг ЕКГ (Mawi) в Києві
4045. * Бездротове холтерівське моніторування ЕКГ (MAWI) 3 доби
3700 грн.
Більше Згорнути down

Бездротовий холтер-моніторинг ЕКГ (Mawi) в Києві

Близько 70 % серцево-судинних захворювань проходять безсимптомно. Ви можете не підозрювати, що у вас є проблеми з серцем. Виявити захворювання на ранній стадії допомагають регулярні обстеження. А при наявності показань лікар-кардіолог може рекомендувати пройти спеціальну діагностику — бездротове холтерівське моніторування ЕКГ. У Києві є безліч клінік, які пропонують звичайний холтер ЕКГ. Поряд з ними клініка МЕДІКОМ використовує нові технології, що гарантують точність результату.

Бездротовий холтер — це зручний спосіб перевірити стан свого серця. Mawi Biosensor patch від виробника medtech-пристроїв MAWI — модуль, здатний спостерігати серцеві показники в природних умовах протягом довгого часу (звичайна електрокардіограма — тільки на цей момент). Зняття вимірів Mawi Cardiac Monitoring System здійснюється за допомогою інтегрованих в одноразовий корпус електродів і записувального блоку. Дані в режимі реального часу передаються на смартфон лікаря в мобільний додаток Mawi Cardio. 

Вага приладу всього 21 г. На відміну від звичайного холтера, його фіксація виконується зручним пластиром — без лямок, липучок і пояса. Гіпоалергенний пластир сертифікований FDA/CE.

Відкрити Згорнути down

Для чого потрібно робити бездротове холтерівське моніторування

Бездротовий холтер відстежує серцевий ритм протягом 3-5 діб в різних умовах активності/спокою. Добове моніторування ЕКГ назначається для діагностики захворювання серця. 

Бездротове холтерівське моніторування необхідно при підозрі на аритмію, тахікардію, ІХС та інші захворювання серцево-судинної системи. А також з метою виключення патологій при наявності психосоматичних розладів і панічних атак. Обстеження є комфортним, практично не впливає на звичний ритм життя, тому може бути рекомендоване в профілактичних цілях спортсменам, бігунам, тренерам.

Відкрити Згорнути down

Показання для моніторингу за Холтером

Проведення бездротового моніторингу за Холтером необхідне при таких симптомах:

 • порушення серцевого ритму;
 • запаморочення;
 • потемніння в очах;
 • часті відчуття нестачі повітря;
 • постійне стрибання артеріального тиску;
 • гіпертонія;
 • холодний піт;
 • тремор;
 • слабкість і втома, навіть при відсутності регулярних фізичних навантажень;
 • часті нічні епізоди порушення в роботі серця.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до застосування бездротового холтера

Єдине протипоказання до застосування холтера — це пошкодження грудної клітини, що має запальний характер. У всіх інших випадках протипоказання до процедури відсутні.

Обстеження може бути призначено підліткам з 14 років при наявності показань.

Бездротовий апарат холтера — це безпечне обладнання, яке не здатне завдати шкоди організму пацієнта. 

Відкрити Згорнути down

При яких захворюваннях призначають бездротовий холтер MAWI

Добове моніторування холтер ЕКГ призначають при підозрі на такі хвороби:

Відкрити Згорнути down

Як проводиться бездротове холтер-моніторування ЕКГ

Установка бездротового холтера MAWI проводиться на консультації лікаря-кардіолога або лікаря функціональної діагностики в клініці МЕДІКОМ на Печерську або на Оболоні. 

Бездротовий холтер MAWI — це мультисенсорний одноразовий пристрій для серцевого моніторингу, який вимірює серцевий ритм (2-канальну ЕКГ) протягом декількох діб. Пристрій безперервно спостерігає діяльність серця і фіксує дані, на підставі яких лікар поставить або зніме діагноз.

Ви записалися на послугу бездротового холтерівського моніторування ЕКГ? 

У призначений візит лікар при вас розпакує пристрій, налаштує передачу даних, допоможе правильно встановити і надасть всю інформацію про хід обстеження. 

В цілому, ви можете вести свій звичний спосіб життя, приймати душ, займатися спортом. Пристрій працює беззвучно та не вимагає додаткових налаштувань. Не варто піддавати сенсор тривалому тепловому впливу (сауна, баня, пляж), ударам по корпусу та занурення в воду (плавання, пірнання).

По закінченню терміну (3 або 5 повних діб) ви повинні зняти холтер. Це можна зробити в клініці або самостійно вдома. До сенсора додається конверт з потрібною адресою і передплачена послуга кур'єрської доставки (Нова Пошта).

Відкрити Згорнути down

Холтер-моніторинг: переваги в нашій клініці

 1. Можливість тривалого моніторингу (3-5 днів).
 2. Відсутність лямок, дротів, поясу — кріпиться на пластир до тіла.
 3. Можливість приймати душ під час моніторингу, яку забезпечує водонепроникний корпус.
 4. Компактний прилад мало видно під одягом.
 5. Гігієна — одноразовий корпус підлягає утилізації після використання.
 6. Швидка установка лікарем в клініці — до 15 хв.
 7. Можна зняти самостійно вдома.
Відкрити Згорнути down

Як записатися на моніторинг по Холтеру

Обстеження може бути рекомендовано лікарем-кардіологом, терапевтом, неврологом клініки МЕДІКОМ або будь-якої іншої клініки. Ви можете самостійно записатися на діагностику, якщо бажаєте перевірити роботу серця, відчуваєте тривожні симптоми або піклуєтеся про профілактику. 

Отримати інформацію про ціну холтерівського моніторування в клініці МЕДІКОМ ви можете в підрозділах на Оболоні та Печерську, на офіційному сайті клініки або у наших операторів. Зателефонуйте за номером цілодобового контакт-центру або замовляйте зворотний дзвінок, щоб отримати додаткову консультацію.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чим бездротовий Холтер (MAWI) відрізняється від класичного?

Бездротовий Холтер ЕКГ (MAWI) відрізняється від класичного тим, що для отримання даних про роботу серця застосовується прилад, який працює дистанційно (тобто без проводу). Наявність останнього допомагає безперервно фіксувати інформацію про стан серцево-судинної системи та зберігати результати для подальшого аналізу лікарем (терапевтом, неврологом, кардіологом). Компактний апарат кріпиться до грудної клітки за допомогою липкого шару на підставці. У його налаштуваннях задається тривалість дослідження, яка може становити від 3 до 5 діб.

Чи можна зняти бездротовий Холтер самостійно?

Бездротовий апарат Холтер (MAWI) після проведення дослідження (тривалість лікар повідомляє пацієнту після установки приладу) можна зняти самостійно. Отримані дані передаються на смартфон лікаря в режимі реального часу, і за ними фахівець може скласти висновок.

Які дослідження можуть доповнювати холтерівський моніторинг?

Додатково для скринінгу та встановлення точного діагнозу після Холтер ЕКГ можуть призначатися такі обстеження:

Чи можна застосовувати бездротовий Холтер під час вагітності?

Бездротовий Холтер-моніторинг ЕКГ є безпечним методом обстеження. Воно не чинить негативного впливу на гестацію та може призначатися в процесі ведення вагітності для спостереження за роботою серця, якщо у жінки є такі показання: відчуття слабкості вранці, задишка, часті запаморочення, непритомність, аритмичність пульсу тощо.

Лікарі

comment 9
Залізна Юлія Іванівна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики, к.м.н.
comment 10
Лапшин Олекса Вікторович
Лікар-кардіолог, к.м.н.
comment 9
Оніщук Вероніка Вадимівна
Лікар-терапевт другої категорії, лікар-кардіолог другої категорії
comment 6
Парафейник Катерина Сергіївна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики

Вартість бездротового холтерівського моніторування

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
4046. * Бездротове холтерівське моніторування ЕКГ (MAWI) 5 діб

5700 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультація терапевта
Консультація терапевта
Консультація кардіолога
Консультація кардіолога
Холтер ЭКГ
Холтер ЕКГ
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
Ехокардіографія
Ехокардіографія

Вiдгуки

19.05.2023 18:37
Світлана Гайдук

Бездротовий холтер для моніторингу ЕКГ став палочкою-виручалочкою для мене, бо півроку тому перенесла на ногах мікроінфаркт. Тепер відстеження моєї серцевої активності та запис даних безпосередньо на мобільний чи планшет спростив процес і дозволив лікарю швидше аналізувати отримані дані. Я рекомендую його використання як інформативний метод діагностики.

23.11.2022 19:26
Влад

Після перенесеного коронавірусу мене час від часу турбує серце. Звернувся в сучасну клініку Медіком до лікаря-кардіолога, який сказав що треба перевірити стан мого серця. Погодився на холтерівське моніторування динаміки серця. Дякуючи цьому методу лікар встановив причини моїх епізодичних болей та призначив відповідне лікування.

05.12.2021 21:05
Людмила Борисюк

Хочу выразить благодарность врачу-кардиологу Елене Ивановне Алексеенко. Это врач с большой буквы, да к тому же еще и хороший человек. Давно стоим у нее на учете, а недавно воспользовались новой услугой, которая называется беспроводной холтер-мониторинг ЭКГ (Mawi) в Киеве. Это процедура позволяет с помощью специально установленного пациенту прибора видеть состояние его сердца. У мужа гипертония и теперь очень удобно, что есть такая возможность в клинике. Врач проводит диагностику безболезненно и безопасно. Ходить с прибором нужно 3-5 дней, супруг ходил 4 дня и все данные его сердечного ритма записывались и сразу поступали врачу через смартфон. Елена Ивановна все расшифровывала и давала рекомендации, за что Вам большое спасибо! Уже есть улучшения в состоянии.

12.11.2021 14:25
Алиса

У мамы прихватило в грудном отделе, думали сердце, оказалось невралгия. Обратились в клинику МЕДИКОМ на Героев Сталинграда 6д, где врач-кардиолог назначил беспроводной холтер-мониторинг ЭКГ. Мама ходила с прибором около 5 дней, а данные о состоянии сердца сразу передавались на смартфон лечащего врача. Процедура безболезненная, датчики совсем не мешают. Благодаря этой услуге смогли отслеживать состояние в динамике и потом это помогло поставить точный диагноз.

30.09.2021 08:55
Сергей

Делал беспроводной холтер-мониторинг ЭКГ (Mawi) в Киеве в клинике МЕДИКОМ. Понравилось, что такой современный подход к диагностике и лечению, а также качественный европейский сервис, который есть пока у нас не в каждой частной клинике. Прибор для измерения состояния сердца установили у врача минут за 15, ходил с ним дома 4 дня, он не мешал вести привычный образ жизни. В клинике используют одноразовый прибор, уделяя внимание и санитарным нормам. Также сдал анализы крови, чтобы картина была полной. Не пожалел потраченных денег, лечение получил хорошее.

27.08.2021 19:32
Анна Алексеевна

Обнаружила у себя симптомы, которые меня насторожили. Тем более, что ранее были проблемы с сердцем и сосудами. Решила пройти диагностику сердца - беспроводной холтер-мониторинг ЭКГ. Это современный прибор, который считывает состояние сердца в реальном времени в течение нескольких дней. В отличие от обычной кардиограммы, которая покажет состояние сердца только на данный момент, процедура позволяет объективно сформировать клиническую картину на протяжении нескольких дней, что мне и было нужно. Хорошо, что есть такие современные методы обследования для тех, кому нужно постоянно иметь контроль над своим здоровьем! Также спасибо кардиологу Алексеенко Елене Ивановне за внимание к моей проблеме и лечение, которое реально помогло!

02.08.2021 16:01
Марьяна

У пожилых дедушки и бабушки проблемы с сердцем, как и у многих людей в их возрасте. Постоянно делают кардиограммы и при первых признаках обращаются за помощью. Но в поликлинике вечно очереди, еще и ситуация с короной не способствует частым походам к врачу. Я слышала, что в клинике МЕДИКОМ делают такую услугу как беспроводной холтер-мониторинг ЭКГ (MAWI). Подумала, что такое полное обследование де и ба не помешает точно. Название конечно сложное, а сама процедура, как оказалось, проще простого! При вас распаковывается специальное устройство, врач настраивает передачу информации и дальше получает данные о состоянии здоровья. Очень удобно. Проходили мои старички с этой штукой где-то дня 4, а потом пошли снимать ее в клинике. После мониторинга видно состояние пациента, которое сразу же и расшифровывает кардиолог. С такой штукой не надо тратить отдельно время на анализы, можно во время ношения прибора продолжать заниматься своими делами. Хорошо, что у вас в клинике есть такие услуги, будем обращаться еще!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down