exit
search serach
Дерматоскопия в Киеве

Дерматоскопія в Києві

Однією з найбільш поширених онкопатологій сучасного світу є рак шкіри (злоякісна меланома шкіри). Щорічний приріст осіб, які мають це захворювання неухильно підвищується. Тому, питання ранньої діагностики злоякісної меланоми стоїть особливо гостро. Дерматоскопія — це відносно новий напрямок в інструментальній діагностиці різних новоутворень шкіри. Дерматоскопія в Києві в клініці МЕДІКОМ проводиться з використанням новітніх цифрових апаратів, які без пошкодження шкіри дозволяють встановити точний діагноз.

дерматоскопія відео

Консультація

З огляду на підвищені ризики, регулярно проходити консультацію у лікаря дерматолога і дерматоскопію необхідно особам, які мають різного роду утворення на шкірі (родимки, невуси, пігментні плями тощо).

Вчасно проведене дерматологічне обстеження відіграє значну роль в ранній діагностиці раку шкіри, в онкоскринінгу, в профілактиці захворювань шкіри, у визначенні природи шкірних новоутворень, у вивченні характеру пігментних плям.

Дерматологи нашої клініки оцінюють зміни, що відбуваються з родимками в динаміці (для цього створюється мапа родимок), спостерігають за родимками, які знаходяться в небезпечних місцях, за великими родимками тощо.

Симптоми, при яких потрібно звернутися до дерматолога:

 • наявність родимок, які змінили колір, форму, швидко ростуть;
 • діаметр родимки перевищує 0.5 см;
 • велика кількість родимок на тілі (більше ніж 50);
 • пігментні плями або родимки асиметричної форми;
 • в районі родимки відчувається свербіж;
 • лущення родимки;
 • з родимки виділяється кров;
 • поява атипової пігментної сітки та судинного малюнка на шкірі;
 • множинні коричневі, блакитні або сірі точки й інші зміни.

Дерматоскопія дозволяє не тільки провести діагностику родимок або пігментних плям, з'ясувати наскільки вони схильні до переродження у злоякісне утворення, але і допомагає діагностувати ряд захворювань.

Захворювання, що діагностуються за допомогою дерматоскопії:

Діагностика

Дерматоскопія використовується для відстеження розвитку пігментних утворень, діагностики злоякісних утворень шкіри, змін форми і структури невусів, що недоступно при звичайному огляді у дерматолога. Іноді дерматоскопічне дослідження застосовують як допоміжний інструментальний метод діагностики при деяких запальних і інфекційних захворюваннях шкіри.

Показання для цифрової дерматоскопії:

 1. Спадкова схильність до онкозахворювань.
 2. Вік старше 60 років.
 3. Профілактичний огляд щопівроку для осіб, які працюють в країнах зі спекотним кліматом, після відпочинку зі світлою шкірою і/ або наявністю великої кількості родимок.
 4. Обстеження осіб, які регулярно відвідують солярій.
 5. Наявність захворювань щитоподібної залози, шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози (цукровий діабет).
 6. При прийомі гормональних препаратів.
 7. Травмування родимки (поріз, натертисть, тріщина, садно).
 8. Обстеження родимок, пігментних утворень і невусів перед оперативним втручанням.
 9. Для вибору найбільш оптимального методу лікування.

Лікарі дерматологи рекомендують проходити дерматологічне обстеження навесні та восени - Перед сезоном активного сонячного випромінювання і після.

Підготовка та протипоказання

Процедура дерматоскопія не вимагає особливої підготовки і при цьому не має ніяких протипоказань. На результаті дослідження не позначається застосування косметичних засобів - молочка для тіла або гелю для душу.

Як проходить послуга

Спеціальний датчик дерматоскопа дозволяє зафіксувати всі родимки, невуси і пігментні утворення на шкірі за допомогою відеокамери, яка працює в режимі високої роздільної здатності та дозволяє отримувати не тільки клінічні, але й мікроскопічні знімки в різних положеннях тіла.

Конструкція камери дозволяє проводити оптичне збільшення зображення до 70 разів. При цьому на екран монітора виводиться бездоганно чітке зображення, яке дозволяє в найдрібніших подробицях вивчити патологічний осередок.

Обладнання

Цифрова дерматоскопія в клініці МЕДІКОМ проводиться за допомогою цифрового апарату FotoFinder Medicam 1000 (виробництво Німеччина).

Діагностична система FotoFinder допомагає ідентифікувати зображення на шкірі з високотехнологічним модулем маркування новоутворень. Високоточний порівняльний аналіз зображень під час повторної діагностики допомагає виявити навіть незначні зміни процесу.

Спеціальна програма аналізує зображення одного і того ж патологічного вогнища, зроблені в різний час і наочно вказує на якісні і кількісні зміни. Система враховує всі параметри, прийняті в сучасній дерматоскопії і підраховує індекс дерматологічного статусу, який вказує на ступінь злоякісності. Програма надає повний звіт за результатами обстеження.

У разі виявлення ризику виникнення онкологічного процесу дерматолог направляє пацієнта до онколога, який проводить подальше спостереження, вибирає найбільш оптимальний метод лікування - консервативна терапія або хірургічне втручання.

Переваги проведення дерматоскопії в клініці МЕДІКОМ

 1. Використання провідної системи цифрової дерматоскопії FotoFinder Medicam 1000 і документування діагностичного обстеження.
 2. Швидке і абсолютно безболісне дослідження.
 3. Програмна діагностика родимок і аналіз шкірних утворень дозволяють з високою часткою ймовірності визначити розвиток раку.
 4. Цифровий дерматоскоп дозволяє з абсолютною точністю скласти мапу родимок для подальшого спостереження і моніторингу.
 5. Цифрова дерматоскопія виключає людський фактор, значно підвищує якість діагностики, виявляє хворобу на ранній стадії.

Профілактика онкологічних захворювань шкіри

Профілактичні заходи щодо попередження розвитку онкопроцесу шкіри проводяться в декількох напрямках:

 • Не знаходиться під відкритими сонячними променями (особливо в літній період з 11.00 до 16.00).
 • Користуватися захисними засобами від УФО-опромінення.
 • При знаходженні на сонці прикривати голову, обличчя, шию та інші відкриті ділянки тіла.
 • Не відвідувати часто солярій (для людей зі світлою шкірою цю процедуру краще зовсім виключити).
 • Регулярно проводити самодіагностику (огляд шкіри на предмет зміни форми, розмірів, кольору родимок, появи нових і підозрілих утворень на шкірі тощо) і 1 раз в 6 місяців відвідуйте дерматолога.

Лікарі

Зберегти здоров'я може тільки своєчасне звернення до лікаря. Саме тому, не варто займатися самолікуванням або зовсім покладатися на «удачу» і нічого не робити. Встановити точний діагноз вам допоможуть наші лікарі-дерматологи і сучасний метод діагностики - дерматоскопія. Ціни в Києві (Печерськ та інші райони міста) - доступні для всіх! Для отримання більш докладної інформації про послугу дерматоскопія, а також для запису на прийом до дерматолога телефонуйте в наш колл-центр.

Делятин Оксана Вячеславівна
Лікар дерматовенеролог, дерматоонколог першої категорії, к.м.н.
comment 0
Підлубний Владислав Петрович
Лікар-дерматовенеролог, дерматолог вищої категорії
comment 2
Приймак Артем Валентинович
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, кандидат медичних наук
comment 17

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3858. Консультація дерматолога комплексна (Консультація дерматолога, комп'ютерна діагностика стану шкіри / MULTI SKIN TEST CENTER /, цифрова дерматоскопія / FOTO FINDER /)

1879 грн

Опис

Цифрова дерматоскопія - інструментальна діагностика утворень шкіри за допомогою цифрового дерматоскопа FotoFinder. Переваги даного методу цифрової дерматоскопії в десятки разів перевершують діагностику звичайним дерматоскопом. FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини за допомогою спеціальної фотосистеми. Радіус захоплення становить 360 градусів, в різних положеннях тіла людини. Система аналізує отримані зображення, виявляючи патологічні ділянки і миттєво виводячи їх на екран комп'ютера. Такий метод дослідження виключає людський фактор, значно підвищує якість діагностики, виявляючи захворювання на ранній стадії. FotoFinder незамінний в контролі вже наявних родимок: їх збільшення, колір, розмір і форма - будуть фіксуватися при першому дослідженні, а при повторній діагностиці (через кілька місяців, за рекомендацією лікаря) можна побачити динаміку зміни родимок.
Більше Згорнути down
3861. Карта родимок (Консультація дерматолога, цифрова дерматоскопія всього тіла /FOTO FINDER/)

3619 грн

Опис

Скринінг родимок всього тіла - від голови до п'ят - за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопу FotoFinder (виробництво Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на самій ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.
Більше Згорнути down
Діагностика
3860. Цифрова дерматоскопія /FOTO FINDER/

859 грн

Опис

Діагностика утворень шкіри за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопа FotoFinder (виробництво: Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на найбільш ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.
Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.08.2019 14:25
Арина

В клинику я обратилась с большим пигментным пятном на ноге. Оно у меня с рождения и как-то я особо внимание на него не обращала. Но в последнее время форма пятна стала какой-то другой. Об ужасах кожных болезней наслышана, поэтому сразу решила обратиться к доктору. Работаю с утра до вечера, поэтому стало приятной неожиданностью, что могу посетить врача в выходные. Белоконь Анна Ивановна оказалась грамотным, компетентным и очень внимательным врачом. После дерматоскопии Анна Ивановна меня успокоила, никакого "перерождения" и других ужастиков )). Дополнительных анализов не потребовалось. А сама услуга стоит совсем немного. Теперь буду приходить и наблюдаться каждые несколько месяцев. Спасибо за полезные и подробные консультации. И вообще хочу сказать, побольше бы таких врачей.

26.03.2019 10:04
Игорь

Хочу поблагодарить дерматолога Артема Валентиновича Приймака за проведенное качественное лечение. От других врачей его отличает не только высокий профессионализм, но и за доброжелательность и искреннее желание помочь. Спасибо всем сотрудникам клиники на ул. В. Тютюнника, 37/1.

18.11.2018 07:35
Олег

Пишу для тех, кто выбирает себе клинику и врача по отзывам. Рекомендую всем дерматолога А.В. Приймака. Если вы запишитесь на прием к этому доктору, то точно не разочаруетесь. Убедитесь сами в компетентности и человечности Артема Валентиновича. Отличный доктор! Респект!

03.09.2018 19:40
Тамара Семенівна

Вперше звернулася до лікаря-дерматолога Ганні Іванівні Білоконь ще кілька років тому. Тоді зявився якийсь висип і позбутися від нього самостійно ніяк не вдавалося. Лікаря мені підібрали діти, в своєму компютері знайшли. Здала аналізи, пройшла призначене лікування і все обійшлося. Вже пізніше дізналася, що Ганна Іванівна має величезний стаж роботи і професійні нагороди. Коли у мене зявилися невеликі червоні плями на тілі, не роздумуючи пішла до неї ж. Крім простого огляду, мені провели процедуру дерматоскопія. Діагноз - гемангіома. Тут же в лікарні мені гемангіоми видалили, швидко і майже безболісно. Попереду ще контрольні обстеження. Хочу відзначити, що якби прийшла пізніше, все могло б бути набагато складніше. Виявляється, гемангіома може розростатися, і не тільки в ширину, але і в глибину. І для того щоб її видалити вже потрібна операція. Так що, проходите обстеження вчасно і не покладайтеся на "авось". Однозначно рекомендую лікаря!

28.08.2018 17:02
Марія

До Артема Валентиновича потрапила за рекомендацією колеги. Залишилася дуже задоволена. Без сумніву, це прекрасний фахівець своєї справи. Після того, як були здані всі аналізи, лікар призначив мені лікування і фізіотерапевтичні процедури. Легше стало буквально на другий день. Хочете отримати якісне лікування, звертайтеся на вул. Тютюнника, 37/1.

03.06.2018 11:36
Настя

Мої щирі слова подяки висококласному фахівцеві дерматологу - Ганні Іванівні Білоконь! Дякую за щире прагнення допомогти зберегти здоровя і красу! Усі призначені процедури допомогли!

26.05.2018 09:59
Микита

Хочу відзначити самого грамотного, професійного і уважного доктора - Приймак А.В. Вважаю великим успіхом те, що познайомився з цим доктором і зупинив свій вибір саме на ньому!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down