exit
search serach
Дерматоскопия Киев
1563. Дерматоскопія
600 грн.

Опис

Інструментальна діагностика утворень шкіри дерматоскопом, що дає 10-кратне збільшення. Виявлення ранніх форм захворювань шкіри. Диференціювання різних видів дерматозів. Рекомендують проходити кожні шість місяців.

Більше Згорнути down

Дерматоскопія в Києві

Однією з найбільш поширених онкопатологій сучасного світу є рак шкіри (злоякісна меланома шкіри). Щорічний приріст осіб, які мають це захворювання неухильно підвищується. Тому, питання ранньої діагностики злоякісної меланоми стоїть особливо гостро. Дерматоскопія — це відносно новий напрямок в інструментальній діагностиці різних новоутворень шкіри. Дерматоскопія в Києві в клініці МЕДІКОМ проводиться з використанням новітніх цифрових апаратів, які без пошкодження шкіри дозволяють встановити точний діагноз.

Відкрити Згорнути down

Консультація дерматолога

З огляду на підвищені ризики, регулярно проходити консультацію у лікаря дерматолога і дерматоскопію необхідно особам, які мають різного роду утворення на шкірі (родимки, невуси, пігментні плями тощо).

Вчасно проведене дерматологічне обстеження відіграє значну роль в ранній діагностиці раку шкіри, в онкоскринінгу, в профілактиці захворювань шкіри, у визначенні природи шкірних новоутворень, у вивченні характеру пігментних плям.

Дерматологи нашої клініки оцінюють зміни, що відбуваються з родимками в динаміці (для цього створюється мапа родимок), спостерігають за родимками, які знаходяться в небезпечних місцях, за великими родимками тощо.

дерматоскопия невусов

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких потрібно звернутися до дерматолога:

 • наявність родимок, які змінили колір, форму, швидко ростуть;
 • діаметр родимки перевищує 0.5 см;
 • велика кількість родимок на тілі (більше ніж 50);
 • пігментні плями або родимки асиметричної форми;
 • в районі родимки відчувається свербіж;
 • лущення родимки;
 • з родимки виділяється кров;
 • поява атипової пігментної сітки та судинного малюнка на шкірі;
 • множинні коричневі, блакитні або сірі точки й інші зміни.

Дерматоскопія дозволяє не тільки провести діагностику родимок або пігментних плям, з'ясувати наскільки вони схильні до переродження у злоякісне утворення, але і допомагає діагностувати ряд захворювань.

видалення родимки

Відкрити Згорнути down

Захворювання, що діагностуються за допомогою дерматоскопії:

 • Себорейний кератоз
 • Гемангіоми
 • Ангіоми
 • Бородавки
 • Папіломи
 • Кератоми
 • Кондиломи
 • Ліпоми
 • Невуси
 • Фіброми
 • Атероми
 • Лентиго
 • Базально-клітинна карцинома
 • Меланома шкіри
Відкрити Згорнути down

Діагностика утворень шкіри

Дерматоскопія використовується для відстеження розвитку пігментних утворень, діагностики злоякісних утворень шкіри, змін форми і структури невусів, що недоступно при звичайному огляді у дерматолога. Іноді дерматоскопічне дослідження застосовують як допоміжний інструментальний метод діагностики при деяких запальних і інфекційних захворюваннях шкіри.

Показання для цифрової дерматоскопії:

 1. Спадкова схильність до онкозахворювань.
 2. Вік старше 60 років.
 3. Профілактичний огляд щопівроку для осіб, які працюють в країнах зі спекотним кліматом, після відпочинку зі світлою шкірою і/ або наявністю великої кількості родимок.
 4. Обстеження осіб, які регулярно відвідують солярій.
 5. Наявність захворювань щитоподібної залози, шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози (цукровий діабет).
 6. При прийомі гормональних препаратів.
 7. Травмування родимки (поріз, натертисть, тріщина, садно).
 8. Обстеження родимок, пігментних утворень і невусів перед оперативним втручанням.
 9. Для вибору найбільш оптимального методу лікування.

Лікарі дерматологи рекомендують проходити дерматологічне обстеження навесні та восени - Перед сезоном активного сонячного випромінювання і після.

Підготовка до дерматоскопії та протипоказання

Процедура дерматоскопія не вимагає особливої підготовки і при цьому не має ніяких протипоказань. На результаті дослідження не позначається застосування косметичних засобів - молочка для тіла або гелю для душу.

Як проходить дерматоскопія

Спеціальний датчик дерматоскопа дозволяє зафіксувати всі родимки, невуси і пігментні утворення на шкірі за допомогою відеокамери, яка працює в режимі високої роздільної здатності та дозволяє отримувати не тільки клінічні, але й мікроскопічні знімки в різних положеннях тіла.

Конструкція камери дозволяє проводити оптичне збільшення зображення до 70 разів. При цьому на екран монітора виводиться бездоганно чітке зображення, яке дозволяє в найдрібніших подробицях вивчити патологічний осередок.

Відкрити Згорнути down

Обладнання для дерматоскопії

Цифрова дерматоскопія в клініці МЕДІКОМ проводиться за допомогою цифрового апарату FotoFinder Medicam 1000 (виробництво Німеччина).

Діагностична система FotoFinder допомагає ідентифікувати зображення на шкірі з високотехнологічним модулем маркування новоутворень. Високоточний порівняльний аналіз зображень під час повторної діагностики допомагає виявити навіть незначні зміни процесу.

Спеціальна програма аналізує зображення одного і того ж патологічного вогнища, зроблені в різний час і наочно вказує на якісні і кількісні зміни. Система враховує всі параметри, прийняті в сучасній дерматоскопії і підраховує індекс дерматологічного статусу, який вказує на ступінь злоякісності. Програма надає повний звіт за результатами обстеження.

У разі виявлення ризику виникнення онкологічного процесу дерматолог направляє пацієнта до онколога, який проводить подальше спостереження, вибирає найбільш оптимальний метод лікування - консервативна терапія або хірургічне втручання.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення дерматоскопії в клініці МЕДІКОМ

 1. Використання провідної системи цифрової дерматоскопії FotoFinder Medicam 1000 і документування діагностичного обстеження.
 2. Швидке і абсолютно безболісне дослідження.
 3. Програмна діагностика родимок і аналіз шкірних утворень дозволяють з високою часткою ймовірності визначити розвиток раку.
 4. Цифровий дерматоскоп дозволяє з абсолютною точністю скласти мапу родимок для подальшого спостереження і моніторингу.
 5. Цифрова дерматоскопія виключає людський фактор, значно підвищує якість діагностики, виявляє хворобу на ранній стадії.
Відкрити Згорнути down

Профілактика онкологічних захворювань шкіри

Профілактичні заходи щодо попередження розвитку онкопроцесу шкіри проводяться в декількох напрямках:

 • Не знаходиться під відкритими сонячними променями (особливо в літній період з 11.00 до 16.00).
 • Користуватися захисними засобами від УФО-опромінення.
 • При знаходженні на сонці прикривати голову, обличчя, шию та інші відкриті ділянки тіла.
 • Не відвідувати часто солярій (для людей зі світлою шкірою цю процедуру краще зовсім виключити).
 • Регулярно проводити самодіагностику (огляд шкіри на предмет зміни форми, розмірів, кольору родимок, появи нових і підозрілих утворень на шкірі тощо) і 1 раз в 6 місяців відвідуйте дерматолога.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Зберегти здоров'я може тільки своєчасне звернення до лікаря. Саме тому, не варто займатися самолікуванням або зовсім покладатися на «удачу» і нічого не робити. Встановити точний діагноз вам допоможуть наші лікарі-дерматологи та сучасний метод діагностики - дерматоскопія. Ціни в Києві (Печерськ та інші райони міста) - доступні для всіх! Для отримання більш докладної інформації про послугу дерматоскопія, а також для запису на прийом до дерматолога телефонуйте до нашого колл-центру.

comment 24
Приймак Артем Валентинович
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, к.м.н.
comment 2
Акопян Наіра Серобівна
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, дитячий дерматолог
comment 12
Делятин Оксана Вячеславівна
Лікар дерматовенеролог, дерматоонколог першої категорії, к.м.н.
comment 6
Єфімова Вікторія Олегівна
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, дерматолог, трихолог

Вартість дерматоскопії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3861. Карта родимок (Консультація дерматолога, цифрова дерматоскопія всього тіла /FOTO FINDER/)

4500 грн

Опис

Скринінг родимок всього тіла - від голови до п'ят - за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопу FotoFinder (виробництво Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на самій ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.
Більше Згорнути down
Діагностика

Опис

Діагностика утворень шкіри за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопа FotoFinder (виробництво: Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на найбільш ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4745. Дерматоскопія FOTO FINDER (HandscopePRO)

900 грн

Більше Згорнути down
Статті по темі
Рак шкіри
Чи виліковний рак шкіри?
Гемангіома
Чим небезпечна гемангіома?
Меланома
Що таке меланома?
Атерома
Чи потрібно видаляти атерому?
Бородавки
Чому з'являються бородавки?
Пігментні плями
Чому з'являються пігментні плями?
Базаліома
Базаліома (базальноклітинний рак шкіри)

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

18.06.2023 17:58
Ліда

Була приємно здивована новими методами лікування. По дерматоскопії мені створили спеціальну карту родимок на всьому тілі (а їх у мене вистачає). І тепер я разом з лікарем зможу слідкувати за ними в динаміці змін на кожному новому огляді.

30.01.2023 21:17
Jonny G.

Проверял свои пигментные пятна по телу в Медикоме, потому что районный дерматолог напугал возможным онко. Но слава богу дерматоскопия показала, что все нормально. Поэтому лучше сразу в таких случаях обращаться к профессионалам.

29.09.2022 15:25
Зоріна Саша

В медичному подкасті почула про проблему меланоми. І це точно відповідало проблемам у моєї мами. Відправила її на перевірку в “Медіком”. Дійсно, виявили у мами проблеми. Оксана Делятин нас взяла під опіку. Поки на умови лікування не скаржимося.

04.10.2021 20:31
Юлія Модрич

Проходила планову медкомісію в клініці. На прийомі в дерматолога виникли підозри до стану пігментних плям на моїй шкіри. Направив на дерматоскопію. Висновки були не найкращі. Але добре що все на початкових стадіях. Тепер зжимаю руки в кулак і готуюся до лікування, звісно ж під наглядом лікарів Медікому.

17.08.2019 14:25
Арина

В клинику я обратилась с большим пигментным пятном на ноге. Оно у меня с рождения и как-то я особо внимание на него не обращала. Но в последнее время форма пятна стала какой-то другой. Об ужасах кожных болезней наслышана, поэтому сразу решила обратиться к доктору. Работаю с утра до вечера, поэтому стало приятной неожиданностью, что могу посетить врача в выходные. Белоконь Анна Ивановна оказалась грамотным, компетентным и очень внимательным врачом. После дерматоскопии Анна Ивановна меня успокоила, никакого "перерождения" и других ужастиков )). Дополнительных анализов не потребовалось. А сама услуга стоит совсем немного. Теперь буду приходить и наблюдаться каждые несколько месяцев. Спасибо за полезные и подробные консультации. И вообще хочу сказать, побольше бы таких врачей.

26.03.2019 10:04
Игорь

Хочу поблагодарить дерматолога Артема Валентиновича Приймака за проведенное качественное лечение. От других врачей его отличает не только высокий профессионализм, но и за доброжелательность и искреннее желание помочь. Спасибо всем сотрудникам клиники на ул. В. Тютюнника, 37/1.

18.11.2018 07:35
Олег

Пишу для тех, кто выбирает себе клинику и врача по отзывам. Рекомендую всем дерматолога А.В. Приймака. Если вы запишитесь на прием к этому доктору, то точно не разочаруетесь. Убедитесь сами в компетентности и человечности Артема Валентиновича. Отличный доктор! Респект!

03.09.2018 19:40
Тамара Семенівна

Вперше звернулася до лікаря-дерматолога Ганні Іванівні Білоконь ще кілька років тому. Тоді зявився якийсь висип і позбутися від нього самостійно ніяк не вдавалося. Лікаря мені підібрали діти, в своєму компютері знайшли. Здала аналізи, пройшла призначене лікування і все обійшлося. Вже пізніше дізналася, що Ганна Іванівна має величезний стаж роботи і професійні нагороди. Коли у мене зявилися невеликі червоні плями на тілі, не роздумуючи пішла до неї ж. Крім простого огляду, мені провели процедуру дерматоскопія. Діагноз - гемангіома. Тут же в лікарні мені гемангіоми видалили, швидко і майже безболісно. Попереду ще контрольні обстеження. Хочу відзначити, що якби прийшла пізніше, все могло б бути набагато складніше. Виявляється, гемангіома може розростатися, і не тільки в ширину, але і в глибину. І для того щоб її видалити вже потрібна операція. Так що, проходите обстеження вчасно і не покладайтеся на "авось". Однозначно рекомендую лікаря!

28.08.2018 17:02
Марія

До Артема Валентиновича потрапила за рекомендацією колеги. Залишилася дуже задоволена. Без сумніву, це прекрасний фахівець своєї справи. Після того, як були здані всі аналізи, лікар призначив мені лікування і фізіотерапевтичні процедури. Легше стало буквально на другий день. Хочете отримати якісне лікування, звертайтеся на вул. Тютюнника, 37/1.

03.06.2018 11:36
Настя

Мої щирі слова подяки висококласному фахівцеві дерматологу - Ганні Іванівні Білоконь! Дякую за щире прагнення допомогти зберегти здоровя і красу! Усі призначені процедури допомогли!

26.05.2018 09:59
Микита

Хочу відзначити самого грамотного, професійного і уважного доктора - Приймак А.В. Вважаю великим успіхом те, що познайомився з цим доктором і зупинив свій вибір саме на ньому!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down