exit
search serach
Римаренко Павло Володимирович
comment 14

Римаренко Павло Володимирович

Лікар медицини невідкладних станів вищої категорії

записатися на прийом

Досягнення

 • 2010-2011 рр. - участь в організації навчання на перших в Європі україномовних курсах ALS (Advanced Life Support) в м. Кракові (Польща) для 14-ти груп медичних працівників з різних регіонів країни.
 • 2010-2011 рр. - провів для українських лікарів три стажувальних курсу ALS (Advanced Life Support) в Польщі, м. Кракові; підтвердив своє звання інструктора Європейської Ради реанімації та отримав право викладати курси спеціалізованих реанімаційних заходів в Європі.
 • 2011 р. - організація і суддівство у регіональному конкурсу-змаганні бригад швидкої медичної допомоги «Буковинські медичні ралі - 2011» (головний суддя на етапах «Ерудит» і «Врятована життя», суддя на нічному етапі «Зупинка»).
 • 2011 р. - участь в організації та суддівстві III Міжнародного турніру Київської асоціації бодігартов «Охоронець-2011» (був головним суддею на етапі «Реанімація» і головним консультантом етапу «Травма»), м. Київ.
 • 2013 р. - ініціатор і технічний організатор Всеукраїнського конгресу з міжнародною участю «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку», який був включений до Реєстру наукових з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України та АМН України на 2013 рік (№6) та проходив у рамках IV Міжнародного медичного форуму в м. Києві. Під час конгресу було проведено 8 майстер-класів і показів-демонстрацій з використанням високотехнологічних імітаційних манекенів-тренажерів. Цей захід було відзначено почесною нагородою та отримало номінацію «Кращий захід Міжнародного медичного форуму 2013 року».
 • 2013 р. - участь в організації та проведенні V Національного українського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Екстрена медична допомога» (суддя на етапах «Растішка», «Я водій», «Свято Петра», « Лісова казка»).
 • 2013 р. - співавтор навчального посібника для лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою «Екстрена медична допомога (обрані аспекти)». Посібник отримав гриф МОН України, Київ.
 • Лікар розробив і впровадив два нових цикли підготовки «Основи медичної допомоги у разі аварій на автотранспорті» (6 годин) і «Основи домедичної допомоги у разі аварій на автотранспорті» (6 годин).
 

Досвід роботи

 • Інструктор-викладач з навчання невідкладної медичної допомоги.
 • Суддя Всеукраїнських змагань бригад невідкладної медичної допомоги.
 • З 2009 р. - інструктор Центру спеціальної підготовки (Київ), внутрішній інструктор Клініки Медіком з навчання надання невідкладної медичної допомоги.
 

Освіта

2009 р. - на запрошення Польського Ради реанімації, навчався на курсах ALS (Advanced Life Support) в Польщі, м. Краків. Отримав сертифікат і звання провайдера курсу. Запрошений до Польщі для проходження інструкторського курсу.

2010 р. - пройшов інструкторський курс GIC (Generic Instructor Course) в м. Кракові (Польща) і отримав диплом інструктора Європейської Ради реанімації (ERC).

2010 р. - пройшов підготовку й отримав спеціалізацію «Організація та управління охороною здоров'я» в Українській військово-медичній академії (м. Київ).

2010 р. - спільно з представником Польської Ради реанімації, взяв участь в організації та проведенні в м. Рівне науково-практичного семінару «Спеціалізовані реанімаційні заходи у дорослих ALS».

2011 р. - курси підготовки з надання невідкладної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, навчально-тренувальний центр Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами.

2011 р. - участь з доповіддю «Запобігання зупинки кровообігу. Обстеження за схемою ABCDE» з демонстрацією «Показ-симуляція в разі зупинки кровообігу. Реанімаційні заходи згідно зі стандартами Європейської Ради реанімації» в науково-практичній конференції «Актуальні питання екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Чернівці.

2011 р. - ТУ «Актуальні питання медицини невідкладних станів», підвищив кваліфікацію на базі ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

2015 р. - офіційний сертифікований курс ТССС (Tactical Combat Casualty Care) з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.

2016 р. - успішно пройшов курс BLS (Basic Life Support) від American Heart Association і отримав офіційне звання інструктора BLS American Heart Association.

2017 р. - пройшов 96-годинний курс для інструкторів-викладачів на базі Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України та підтвердив звання інструктора-викладача.

2018 р. - успішно пройшов курс РALS від American Heart Association.

2018 р. - успішно пройшов курс ACLS від American Heart Association, на якому був номінований на кандидата в інструктори ACLS від American Heart Association.

 

Учасник професійних спілок

 • Інструктор Європейської Ради реанімації (ERC).
 • Інструктор BLS American Heart Association.
 

Процедури, що виконує лікар:

Надання невідкладної медичної допомоги.

 

Захворювання, які лікує лікар:

Всі невідкладні стани.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

06.06.2023 12:42
Сергей

Благодарю Павла Рымаренко за помощь моей жене. Слава Богу, что все сложилось благополучно в тот день и что вы приехали с бригадой Медиком. Впервые вижу такую скоординированую, четкую и профессиональную работу скорой! Успехов вам и всех благ!

20.01.2023 18:10
Марина

Фахівець найвищого рівня! Лікарі-інструктор Павло Володимирович провів для нас курс Advanced life support (ALS). Такого рівня курси з реанімації зустрічала тільки на практиці у провідних лікарнях Німеччині. Рада, що і в Україні можна пройти якісне фахове навчння. Особиста подяка і глибока повага!

21.09.2022 21:20
Дмитро Бакуменко

Дуже дякую за своєчасну та дуже професійну допомогу!

02.12.2021 20:34
Сергій Дудко

Дякую батькам Павла за такого прекрасного сина. З батьком Володькою ми вчилися разом в інституті у 70-х роках. Витанцьовували на його весіллі з Ніною, радів звістці про народження Павлика. Світ тісний і життя прекрасне. Лікарю Римаренку П.В. - респект!

18.08.2021 14:02
Елена Рахуба

Хочу сказать большое спасибо, Павлу Владимировичу за высокий профессионализм, человечность, внимательность , любовь и уважение к пациентам. Вызывали бригаду для моей мамы- врача высшей категории , 83 -х лет. Павел Владимирович и медсестра Людмила провели все манипуляции , коммуникации, обслуживание на высочайшем уровне! Спасибо большое ! Здоровья Вам и Вашим близким.

18.08.2021 14:01
Елена Рахуба

Хочу сказать большое спасибо, Павлу Владимировичу за высокий профессионализм, человечность, внимательность , любовь и уважение к пациентам. Вызывали бригаду для моей мамы- врача высшей категории , 83 -х лет. Павел Владимирович и медсестра Людмила провели все манипуляции , коммуникации, обслуживание на высочайшем уровне! Спасибо большое ! Здоровья Вам и Вашим близким.

06.04.2021 13:17
Тамара Герасименко

Хочу выразить благодарность врачу за оказанную своевременную профессиональную медицинскую помощь, назначению препаратов при лечении COVID-19. Всегда был на связи.

15.12.2020 15:06
Зарембо Галина

Дуже вдячна Павлу Володимировичу за допомогу у лікуванні, коли викликала швидку. Його спокій та професионалізм давало впевності , що все буде добре. Корисні поради при лікуванні були дуже діевими. Таких лікарів зустрічаєш дуже рідко. Всього вам найкращого Лікарю.

15.12.2020 14:49
Зарембо Галина

Дуже вдячна Павлу Володимировичу за корисні поради та лікування, коли викликали мені швидку. Головне, коли лікар каже , що все буде добре, коли хворієш і тобі не дуже... В цей час підримка лікаря та його ставлення для тебе , його спокій та професіоналізм дає сили боротися з хворобою. Таких лікарів зараз не так багато. Всі рекомендаціі по лікуванню були дуже дієвими Тому Вам бажаю здоров'я і здоров'я і щоб не було труднощів у не простій роботі Лікаря

19.11.2020 12:18
Загоруйко Леся

Хочу поблагодарить Павла Владимировича за оказанную помощь в лечение covid 19. Доктор все объяснил, успокоил, назначил нужные и очень важные исследования, на следующий день звонил, узнавал как самочувствие, объяснил все моменты на которые обязательно нужно обращать внимание при данном заболевании. Спасибо!!!

26.10.2020 10:08
Ярослава Гудзенко

Павел Владимирович отличный специалист и замечательный человек! Вызывали неотложку мужу с подозрением на ковид, что в итоге и подтвердилось. Павел Владимирович безупречно стабилизировал состояние, доходчиво объяснил что к чему, дал важную информацию, без которой в дальнейшем нам было бы гораздо сложнее определиться с лечением. Перезвонил на следующий день и прояснил данные анализов, хотя казалось бы мог оставить это уже лечащему врачу! Павел Владимирович, искренне благодарны Вам за Ваше чувство ответственности, небезразличие и отзывчивость! Здоровья Вам и благополучия!

23.10.2020 19:08
Ярослава

Щиро вдячні Павлові Володимировичу за високопрофесійну допомогу і чуйне ставлення до хворого! Викликали вчора невідкладну чоловікові через підозру на ковід. Лікар ефективно стабілізував стан, надав відмінну консультацію і повну інформацію щодо варіантів подальших дій, окрема подяка за Ваше почуття відповідальності і справді небайдуже ставлення до пацієнта! Надзвичайно приємно натрапити на людину, яка справді любить свою роботу. Побільше б таких лікарів! Павле Володимировичу, натхнення Вам, сил і міцного здоров'я!

30.07.2019 16:37
Irina Shevchuk

Досконально, высокопрофессионально, Супертехнично! При наличии глубокого человеческого фактора! Доктор РЫМАРЕНКО ПАВЕЛ ВЛАДИМИРОВИЧ спасибо за жизнь! Здоровья Вам и удачи!

08.07.2019 10:49
Artem

Вчера супруге стало плохо (резкое пищевое отравление). Доктор Римаренко нас спас. Спасибо Вам, Павел Владимирович! Мне сложно давать оценку действиям специалиста в той отрасли, в которой я не являюсь экспертом, но наблюдать за работой доктора Римаренко было приятно, ощущается высокий уровень не только профессиональной подготовки врача, но и человеческих качеств.

Показати ще 3

arrow

Всього 14 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down