exit
search serach
Римаренко Павло Володимирович
comment 2

Римаренко Павло Володимирович

Лікар медицини невідкладних станів вищої категорії

записатися на прийом

Досягнення

 • 2010-2011 рр. - участь в організації навчання на перших в Європі україномовних курсах ALS (Advanced Life Support) в м. Кракові (Польща) для 14-ти груп медичних працівників з різних регіонів країни.
 • 2010-2011 рр. - провів для українських лікарів три стажувальних курсу ALS (Advanced Life Support) в Польщі, м. Кракові; підтвердив своє звання інструктора Європейської Ради реанімації та отримав право викладати курси спеціалізованих реанімаційних заходів в Європі.
 • 2011 р. - організація і суддівство у регіональному конкурсу-змаганні бригад швидкої медичної допомоги «Буковинські медичні ралі - 2011» (головний суддя на етапах «Ерудит» і «Врятована життя», суддя на нічному етапі «Зупинка»).
 • 2011 р. - участь в організації та суддівстві III Міжнародного турніру Київської асоціації бодігартов «Охоронець-2011» (був головним суддею на етапі «Реанімація» і головним консультантом етапу «Травма»), м. Київ.
 • 2013 р. - ініціатор і технічний організатор Всеукраїнського конгресу з міжнародною участю «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку», який був включений до Реєстру наукових з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України та АМН України на 2013 рік (№6) та проходив у рамках IV Міжнародного медичного форуму в м. Києві. Під час конгресу було проведено 8 майстер-класів і показів-демонстрацій з використанням високотехнологічних імітаційних манекенів-тренажерів. Цей захід було відзначено почесною нагородою та отримало номінацію «Кращий захід Міжнародного медичного форуму 2013 року».
 • 2013 р. - участь в організації та проведенні V Національного українського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Екстрена медична допомога» (суддя на етапах «Растішка», «Я водій», «Свято Петра», « Лісова казка»).
 • 2013 р. - співавтор навчального посібника для лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою «Екстрена медична допомога (обрані аспекти)». Посібник отримав гриф МОН України, Київ.
 • Лікар розробив і впровадив два нових цикли підготовки «Основи медичної допомоги у разі аварій на автотранспорті» (6 годин) і «Основи домедичної допомоги у разі аварій на автотранспорті» (6 годин).
 

Досвід роботи

 • Інструктор-викладач з навчання невідкладної медичної допомоги.
 • Суддя Всеукраїнських змагань бригад невідкладної медичної допомоги.
 • З 2009 р. - інструктор Центру спеціальної підготовки (Київ), внутрішній інструктор Клініки Медіком з навчання надання невідкладної медичної допомоги.
 

Освіта

2009 р. - на запрошення Польського Ради реанімації, навчався на курсах ALS (Advanced Life Support) в Польщі, м. Краків. Отримав сертифікат і звання провайдера курсу. Запрошений до Польщі для проходження інструкторського курсу.

2010 р. - пройшов інструкторський курс GIC (Generic Instructor Course) в м. Кракові (Польща) і отримав диплом інструктора Європейської Ради реанімації (ERC).

2010 р. - пройшов підготовку й отримав спеціалізацію «Організація та управління охороною здоров'я» в Українській військово-медичній академії (м. Київ).

2010 р. - спільно з представником Польської Ради реанімації, взяв участь в організації та проведенні в м. Рівне науково-практичного семінару «Спеціалізовані реанімаційні заходи у дорослих ALS».

2011 р. - курси підготовки з надання невідкладної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, навчально-тренувальний центр Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами.

2011 р. - участь з доповіддю «Запобігання зупинки кровообігу. Обстеження за схемою ABCDE» з демонстрацією «Показ-симуляція в разі зупинки кровообігу. Реанімаційні заходи згідно зі стандартами Європейської Ради реанімації» в науково-практичній конференції «Актуальні питання екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Чернівці.

2011 р. - ТУ «Актуальні питання медицини невідкладних станів», підвищив кваліфікацію на базі ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС.

2015 р. - офіційний сертифікований курс ТССС (Tactical Combat Casualty Care) з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.

2016 р. - успішно пройшов курс BLS (Basic Life Support) від American Heart Association і отримав офіційне звання інструктора BLS American Heart Association.

2017 р. - пройшов 96-годинний курс для інструкторів-викладачів на базі Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України та підтвердив звання інструктора-викладача.

2018 р. - успішно пройшов курс РALS від American Heart Association.

2018 р. - успішно пройшов курс ACLS від American Heart Association, на якому був номінований на кандидата в інструктори ACLS від American Heart Association.

 

Учасник професійних спілок

 • Інструктор Європейської Ради реанімації (ERC).
 • Інструктор BLS American Heart Association.
 

Процедури, що виконує лікар:

Надання невідкладної медичної допомоги.

 

Захворювання, які лікує лікар:

Всі невідкладні стани.

Вiдгуки

30.07.2019 16:37
Irina Shevchuk

Досконально, высокопрофессионально, Супертехнично! При наличии глубокого человеческого фактора! Доктор РЫМАРЕНКО ПАВЕЛ ВЛАДИМИРОВИЧ спасибо за жизнь! Здоровья Вам и удачи!

08.07.2019 10:49
Artem

Вчера супруге стало плохо (резкое пищевое отравление). Доктор Римаренко нас спас. Спасибо Вам, Павел Владимирович! Мне сложно давать оценку действиям специалиста в той отрасли, в которой я не являюсь экспертом, но наблюдать за работой доктора Римаренко было приятно, ощущается высокий уровень не только профессиональной подготовки врача, но и человеческих качеств.

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down