exit
search serach
Урология в Киеве (стационар)

Урологія в Києві (стаціонар)

При гострих або хронічних захворюваннях сечостатевої системи людину можуть турбувати неприємні відчуття або сильні болі в області попереку, сечового міхура та статевих органів, сексуальна дисфункція, часті позиви, нетримання сечі або утруднене сечовипускання. Не варто нехтувати симптомами та сподіватися, що все минеться самостійно. У ситуаціях, коли медичні проблеми мають інтимний характер, важливо не соромлячись довіритися фахівцям і зробити це якомога раніше!

Лікар-уролог вживатиме всіх необхідних заходів і призначить комплексний курс медикаментів і процедур. У випадках, коли консервативне лікування та фізіотерапія не дають бажаного ефекту, лікар може вдатися до використання оперативної урології.

У стаціонарі клініки МЕДІКОМ у Києві на Оболоні використовують лапароскопічну та лазерну хірургію для проведення урологічних операцій будь-якої складності на передміхуровій залозі, уретрі, сечовому міхурі, сечоводі, зовнішніх і внутрішніх статевих органах. Ми турбуємося про свою репутацію з 1992 року та гарантуємо індивідуальний підхід, високу кваліфікацію хірургів-урологів, поважний сервіс і повну конфіденційність.

Відкрити Згорнути down

До лікаря-уролога необхідно звернутися

 • При будь-яких патологічних процесах, пов'язаних з органами сечостатевої системи:
  • появі кров'яних часточок у сечі;
  • виділеннях з уретри;
  • болю поперекової області.
 • При хронічних хворобах (ниркові хвороби, простатит тощо).
 • У разі підозри щодо запальних патологій (пієлонефрит, цистит тощо).
 • У разі підозри щодо наявності статевих інфекцій (хламідіоз, генітальний герпес, трихомоніаз, гонорея тощо).
 • При збоях в обмінних процесах організму, які можуть супроводжуватися утворенням каменів у сечовій системі та спровокувати розвиток сечокам'яної хвороби.
 • У разі підозри щодо появи новоутворень (пухлини, кісти) сечовидільної системи.
 • При різноманітних сексуальних розладах.

З метою профілактики (особливо чоловікам) потрібно проходити регулярний огляд уролога. У випадках відсутності помітних скарг візит до лікаря повинен мати щорічний формат. Також варто приділяти особливу увагу здоровому способу життя, руховій активності, якості питної води та режиму харчування.

Відкрити Згорнути down
урологічні операції
ендоскопична урологія

Симптоми, при яких потрібна консультація уролога у клініці МЕДІКОМ:

 • біль у ділянці нирок;
 • будь-які зміни в сечі (запах, колір тощо);
 • виділення з уретри;
 • дисфункція ерекції, зниження лібідо;
 • порушення сечовиділення (утруднене сечовипускання, часті позиви, ріжучі болі тощо).
Відкрити Згорнути down

Водночас велика частина урологічних захворювань розвивається без симптомів або проявляється мінімально. Больові відчуття та дискомфорт починає виникати при значному розвитку патології або ж при її переході в хронічну форму. Тоді може постраждати ціла система, частиною якої є уражений орган, а то й весь людський організм.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікують в урологічному стаціонарі клініки МЕДІКОМ

Відкрити Згорнути down

У центрі МЕДІКОМ (м. Київ) здійснюється прийом уролога для жінок. Лікар встановить причини циститу, інконтиненції (нетримання сечі), різних хвороб нирок (пієлонефриту, сечокам'яної хвороби тощо). Уролог проводить спільне обстеження з гінекологом, якщо урогенітальна патологія виявляється в поєднанні з захворюваннями статевої системи.

До функцій лікаря-андролога клініки належать збереження та відновлення репродуктивного здоров'я пацієнтів. Діагностика чоловічого безпліддя та гіпогонадизму, з'ясування причин статевих дисфункцій, призначення відповідного лікування — це все може забезпечити кваліфікований персонал клініки МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Діагностика урологічних захворювань

Діагностика урологічних захворювань

До послуг пацієнтів консультативно-діагностичного центру МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 новітня медична апаратура та сертифікована лабораторія. Пацієнт може бути впевнений у винятковій точності отриманих результатів, що дасть змогу лікарям легко визначитися з необхідністю подальшого терапевтичного лікування або ж із можливим розв'язанням проблеми хірургічним методом.

Перед проведенням урологічної операції пацієнту проводять низку діагностичних заходів, які можуть охоплювати:

Відкрити Згорнути down
Цистоскопия
Цистоскопія
УЗИ почек
УЗД нирок
УЗИ мочевого пузыря
УЗД сечового міхура
Бужирование уретры
Бужування уретри
Урографія
Урографія
Уретроскопия
Уретроскопія
передопераційне обстеження
Пакети передопераційних обстежень

Лікування урологічних захворювань

У хірургічному стаціонарі клініки МЕДІКОМ використовуються передові методи ендоскопії, лапароскопії, лазерної та традиційної хірургії. Оптимальний протокол хірургічного лікування вибирається під час ретельного вивчення лікарями всіх особливостей організму пацієнта, стадії розвитку хвороби та діагностичних даних. Водночас фахівці націлені на відбір найщаднішого методу хірургічного втручання, що дає змогу в найкоротші терміни відновити активну життєдіяльність.

Лапароскопічні методи лікування:

 • нефректомія (видалення нирки);
 • резекція ураженої частини нирки;
 • пластика мисково-сечовідного сегмента;
 • видалення та руйнування каменів, кіст нирок.
Відкрити Згорнути down

Ендоскопічні методи лікування:

Відкрити Згорнути down

Оперативні методи урології:

Відкрити Згорнути down
Дробление камней (литотрипсия)
Лазерна літотрипсія
Стентирование мочеточника
Стентування сечоводу
Орхиэктомия
Орхіектомія
ТУР простаты
ТУР простати
Лапароскопічна нефректомія
Лапароскопічна нефректомія

Переваги урологічного лікування в клініці МЕДІКОМ

 1. Багаторічний досвід. Наші фахівці мають безперервну практику й піклуються про постійне підвищення кваліфікації, вивчення нових методик, що дають змогу отримати швидкий лікувальний ефект.
 2. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Встановлені системи ламінарного очищення повітря. Також у розпорядженні персоналу власне Центральне стерилізаційне відділення.
 3. Технологічність. Найкраще медичне обладнання та хірургічний інструмент від провідних виробників (США, Японія, Німеччина, Фінляндія, Швейцарія). Високоточна апаратура для діагностики (УЗД Logiq P9, комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon).
 4. Використання якісних витратних матеріалів. Набори для нефростомії, екстрактор для каменів (Rusch), катетери сечоводу (Balton) — у цьому переліку все виключно європейського виробництва з підтвердженими ліцензіями.
 5. «Хірургія одного дня». Проведення операцій сучасними малотравматичними методами з прискореним відновним періодом і поверненням до звичної активності.
 6. Контроль за пацієнтом. Поліфункціональна станція моніторингу, що дає змогу оперативно збирати інформацію про стан пацієнта від операційної та до палати. Дані обробляються цілодобово з регулярним ознайомленням лікаря.
 7. Винятковий комфорт. Весь процес реабілітації проходить в умовах наближених до готелю. Все включено — видаються індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, тапочки. Медичний центр розташований у парковій зоні.
 8. Суворе дотримання конфіденційності та лікарської таємниці. Ви можете бути абсолютно впевнені, що інформація про ваші діагнози, аналізи та хід лікування не буде поширена за межі клініки та не зможе бути використана не в лікувальних цілях.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які стани потребують екстреної госпіталізації до урологічного відділення?

Показання до екстреної госпіталізації до урологічного стаціонару — це травми органів сечовидільної системи, затримка сечовипускання, гнійний пієлонефрит, інфаркт нирки, гломерулонефрит із розвитком гіпертензії, порушенням водно-сольового балансу в організмі, гостра ниркова недостатність, дизурія та гематурія при циститі та деякі інші небезпечні патології.

Яка операція може бути рекомендована жінкам у разі підтікання сечі?

Ефективна і малотравматична операція при нетриманні сечі у жінок — TVT-O-пластика. Це хірургічне втручання, під час якого сечовипускний канал фіксується у нормальному положенні за допомогою стрічки з біосумісного матеріалу пролену.

Що таке висічення крайньої плоті та за якими показаннями воно проводиться?

Циркумцизіо — кругова обрізка крайньої плоті. Операцію проводять за бажанням пацієнта (наприклад, для дотримання традицій, з релігійних міркувань), а також за медичними показаннями — при наявності фімозу, частих рецидивах баланопоститу, при травмах чоловічого статевого органу, для профілактики розвитку статевих інфекцій.

Як підготуватися до здачі лабораторних аналізів в урології?

Перед здачею аналізів для уролога може бути рекомендовано утримання від прийому лікарських препаратів (можливість переривання курсу слід обговорити з лікарем). Не можна використовувати лікарські засоби для місцевого застосування (свічки, мазі, спринцювання). Напередодні обстеження потрібно виключити статеві акти. Перед забором біоматеріалу необхідно провести гігієнічні процедури без використання мила.

Яка підготовка потрібна перед урологічною операцією?

Під час підготовки до урологічної операції лікар призначає дотримання дієти, яка знижує навантаження на нирки. Хірургічні втручання проводяться натщесерце, попередньо потрібно спорожнити сечовий міхур, може знадобитися очисна клізма. Обов'язково призначають передопераційне обстеження: аналізи крові на гепатит В, С, ВІЛ і RW, загальний і біохімічний аналізи крові, визначення групи крові та резус-фактора, коагулограма, аналізи сечі. Крім того, можуть застосовуватися інструментальні методи досліджень — УЗД, КТ, МРТ, рентгенографія тощо.

Лікарі

Наш досвідчений колектив медиків, що працює за міжнародними протоколами та постійно займається підвищенням кваліфікації, тримає високу планку професіоналізму. Водночас це допомагає утримувати високий рейтинг якості послуг у Відділенні урології клініки МЕДІКОМ на Оболоні. Кращі урологи Києва в нашому центрі готові використовувати весь комплекс необхідних процедур для ефективної діагностики та лікування, що допоможе припинити початковий розвиток захворювання та не допустити появи серйозних ускладнень.

 

І не забувайте, спроби ігнорування хворобливих симптомів і відкладання візиту до лікаря в «довгий ящик», може призвести до необоротних процесів в організмі, які вимагатимуть тривалого лікування. Звертайтеся в клініку МЕДІКОМ (номер телефону цілодобового контакт-центру вказано на сайті). Менеджер ознайомить вас із цінами на послуги в урологічному відділенні та допоможе записатися на прийом до лікаря.

comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 22
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії
comment 4
Бондар Микола Валентинович
Лікар-уролог вищої категорії

Вартість послуг в урологічному відділенні

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4991. Консультація уролога для проходження спеціалізованої комісії

1170 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4734. Ультразвукове дослідження (УЗД) нирок/нирки (динамічне) в стаціонарі

550 грн

Більше Згорнути down
4735. Ультразвукове дослідження (УЗД) сечового міхура (динамічне) в стаціонарі

350 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

480 грн

Більше Згорнути down
1244. Мікроскопія урогенітальних виділень (чоловіки) + скринінг ЗПСШ

440 грн

Більше Згорнути down
3497. Діагностика урогенітальних інфекцій, метод ПЛР

2050 грн

Більше Згорнути down
4241. Андрофлор

1900 грн

Більше Згорнути down
5263. Комплексне дослідження матеріалу з уретри: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
5264. Комплексне дослідження матеріалу з простати: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
Програми
1353. Індекс вільного тестостерону

860 грн

Більше Згорнути down
4437. * Операція Іванісевича (при варикоцеле)

16100 грн

Більше Згорнути down
5367. * Ниркові проби (сечовина, креатинін, сечова кислота, загальний білок) (Враховано знижку 20%)

584 грн

Більше Згорнути down
Операції
4118. * Видалення папілом, кондилом шкіри промежини та зовнішніх статевих органів

4500 грн

Більше Згорнути down
4121. * Бужування цервікального каналу, санація порожнини матки

7500 грн

Більше Згорнути down
4122. * Малоінвазивна процедура в ділянці промежини та зовнішніх статевих органів (ушивання чи коагуляція посттравматичних руптур та ін.)

7500 грн

Більше Згорнути down
4125. * Видалення кістозно-зміненої бартолінової залози

10500 грн

Більше Згорнути down
4126. * Видалення парауретральних кіст

9300 грн

Більше Згорнути down
4336. * Циркумцизіо - кругове обрізання крайньої плоті

12300 грн

Більше Згорнути down
4339. * Видалення кісти придатка яєчка

12500 грн

Більше Згорнути down
4340. * Лазерне видалення поліпа уретри

11800 грн

Більше Згорнути down
4341. * Вазорезекція

16700 грн

Більше Згорнути down
4349. * Видалення парауретральної кісти

15000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4353. * Ендоуретротомія

17900 грн

Більше Згорнути down
4355. * ТУР простати біполярний 2 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4356. * ТУР простати біполярний 3 категорії складності

27300 грн

Більше Згорнути down
4357. * ТУР пухлини сечового міхура 1 категорії складності

16400 грн

Більше Згорнути down
4358. * ТУР пухлини сечового міхура 2 категорії складності

18500 грн

Більше Згорнути down
4359. * ТУР пухлини сечового міхура 3 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4360. * ТУР пухлини сечового міхура при лейкоплакії/поліпі

14300 грн

Більше Згорнути down
4361. * Операція при уретероцеле

15900 грн

Більше Згорнути down
4365. * Цистолітотрипсія лазерна 1 категорії складності

12900 грн

Більше Згорнути down
4366. * Цистолітотрипсія лазерна 2 категорії складності

13300 грн

Більше Згорнути down
4377. * Цистостомія троакарна

12500 грн

Більше Згорнути down
4378. * Цистостомія хірургічна

15000 грн

Більше Згорнути down
4379. * TVT-O (без вартості витратних матеріалів)

20600 грн

Більше Згорнути down
4380. * Трансміхурова пластика міхурово - піхвової нориці

24800 грн

Більше Згорнути down
4381. * Вагінальна пластика міхурово-піхвової нориці

22900 грн

Більше Згорнути down
4382. * Комбінована пластика міхурово-піхвової нориці

30400 грн

Більше Згорнути down
4383. * Уретероцистостомія (реімплантація сечоводу) 1 категорії складності

26700 грн

Більше Згорнути down
4384. * Уретероцистостомія (реімплантація сечоводу) 2 категорії складності

30400 грн

Більше Згорнути down
4385. * Чрезпузирна простатектомія

24500 грн

Більше Згорнути down
4386. * Цистолітотомія 1 категорії складності

13000 грн

Більше Згорнути down
4387. * Цистолітотомія 2 категорії складності

18600 грн

Більше Згорнути down
4388. * Лапароскопічне видалення кісти нирки 1 категорій складності

26400 грн

Більше Згорнути down
4389. * Лапароскопічне видалення кісти нирки 2 категорій складності

26800 грн

Більше Згорнути down
4390. * Лапароскопічна резекція нирки 1 категорії складності

35300 грн

Більше Згорнути down
4391. * Лапароскопічна резекція нирки 2 категорії складності

41400 грн

Більше Згорнути down
4392. * Лапароскопічна резекція нирки 3 категорії складності

43900 грн

Більше Згорнути down
4393. * Лапароскопічна нефректомія 1 категорії складності

31600 грн

Більше Згорнути down
4394. * Лапароскопічна нефректомія 2 категорії складності

34200 грн

Більше Згорнути down
4395. * Лапароскопічна нефректомія 3 категорії складності

36700 грн

Більше Згорнути down
4396. * Лапароскопічна пієлолітотомія

27900 грн

Більше Згорнути down
4397. * Нефростомія під УЗ контролем

6300 грн

Більше Згорнути down
4398. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 1 категорії складності

24200 грн

Більше Згорнути down
4399. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 2 категорії складності

29200 грн

Більше Згорнути down
4400. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 3 категорії складності

31600 грн

Більше Згорнути down
4403. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 2 категорії складності

33200 грн

Більше Згорнути down
4404. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 3 категорії складності

36200 грн

Більше Згорнути down
4405. * Лапароскопічна уретеролітотомія

30900 грн

Більше Згорнути down
4406. * Уретеролітотомія (відкрите оперативне втручання)

31300 грн

Більше Згорнути down
4409. * Перкутанна нефролітотрипсія конкременту нирки 3 категорії складності

36300 грн

Більше Згорнути down
4410. * Перкутанна нефролітотрипсія конкременту нирки, другий етап

18800 грн

Більше Згорнути down
4411. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 1 категорія складності

31300 грн

Більше Згорнути down
4412. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 2 категорія складності

35100 грн

Більше Згорнути down
4413. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 3 категорія складності

37200 грн

Більше Згорнути down
4414. * Лапароскопічна адреналектомія 1 категорії складності

31300 грн

Більше Згорнути down
4415. * Лапароскопічна адреналектомія 2 категорії складності

34100 грн

Більше Згорнути down
4416. * Лапаротомічна або лапароскопічна резекція сечоводу (з пухлиною)

31400 грн

Більше Згорнути down
4417. * Комбінована нефруретеректомія з ТУР вічка сечоводу (лапароскопічна та ендоскопічна)

52600 грн

Більше Згорнути down
4418. * Лапаротомічна нефруретеректомія з ТУР вічка сечоводу

49500 грн

Більше Згорнути down
4419. * Лазерний розтин стриктури сечоводу

18900 грн

Більше Згорнути down
4420. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 1 категорії складності

36900 грн

Більше Згорнути down
4421. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 2 категорії складності

41600 грн

Більше Згорнути down
4422. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 3 категорії складності

46400 грн

Більше Згорнути down
4423. * Відкрита пластика сечоводу по Боарі

37200 грн

Більше Згорнути down
4424. * Лапароскопічна парааортальна та/або паракавальна лімфаденектомія (в комплексі з нефректомією)

19100 грн

Більше Згорнути down
4425. * Внутрішня оптична лазерна уретротомія 1 категорії складності

15200 грн

Більше Згорнути down
4426. * Внутрішня оптична лазерна уретротомія 2 категорії складності

17800 грн

Більше Згорнути down
4427. * Операція з приводу уретероцеле (лазерне розсічення)

12700 грн

Більше Згорнути down
4429. * Резекція стінки сечового міхура (при пухлинах), 1 категорії складності

18900 грн

Більше Згорнути down
4430. * Резекція стінки сечового міхура (при пухлинах), 2 категорії складності

25600 грн

Більше Згорнути down
4432. * Оперативне лікування травматичного пошкодження статевого члену

21600 грн

Більше Згорнути down
4433. * Оперативне лікування травматичного пошкодження органів калитки 1 категорії складності

18900 грн

Більше Згорнути down
4434. * Оперативне лікування травматичного пошкодження органів калитки 2 категорії складності

24500 грн

Більше Згорнути down
4435. * Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG

40200 грн

Більше Згорнути down
4436. * Плікація білочної оболонки при хворобі Пейроні

25500 грн

Більше Згорнути down
4438. * Меатотомія з використанням лазеру

5100 грн

Більше Згорнути down
4439. * Орхіпексія

16100 грн

Більше Згорнути down
4440. * Ендопротезування яєчка (без вартості протезу)

19500 грн

Більше Згорнути down
4441. * Операція Вінкельмана (при гідроцеле)

16100 грн

Більше Згорнути down
4442. * Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії

12500 грн

Більше Згорнути down
4443. * Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії

18600 грн

Більше Згорнути down
4444. * Люмботомічна або лапаротомічна ревізія нирки при паранефральній гематомі

42800 грн

Більше Згорнути down
4445. * Люмботомія, ревізія нирки при гнійних формах пієлонефриту

37200 грн

Більше Згорнути down
4446. * Люмботомія, ревізія нирки при гнійних формах пієлонефриту з паранефритом

43900 грн

Більше Згорнути down
4447. * Лапаротомічна ревізія сечового міхура, ушивання розриву, цистостомія

37200 грн

Більше Згорнути down
4656. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 1-ї категорії складності

25400 грн

Більше Згорнути down
4657. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 2-ї категорії складності

31600 грн

Більше Згорнути down
4658. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 3-ї категорії складності

37700 грн

Більше Згорнути down
4716. Санація сечового міхура 1 категорії

2160 грн

Більше Згорнути down
4717. Санація сечового міхура 2 категорії

4320 грн

Більше Згорнути down
4718. Заміна нефростоми (без вартості нефростоми)

1950 грн

Більше Згорнути down
4920. * ТУР простати монополярний 1 категорії складності

17900 грн

Більше Згорнути down
4921. * ТУР простати монополярний 2 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4922. * ТУР простати монополярний 3 категорії складності

27300 грн

Більше Згорнути down
5070. * Пластика уретри при вінцевій формі гіпоспадіі 1 категорії складності

15200 грн

Більше Згорнути down
5072. * Пластика уретри при вінцевій формі гіпоспадіі 3 категорії складності

21600 грн

Більше Згорнути down
5071. * Пластика уретри при вінцевій формі гіпоспадіі 2 категорії складності

18400 грн

Більше Згорнути down
5106. * Видалення кісти нирки відкритим доступом 1 категорії складності

28600 грн

Більше Згорнути down
5107. * Видалення кісти нирки відкритим доступом 2 категорії складності

29000 грн

Більше Згорнути down
5231. * Видалення сторонньго тіла сечового міхура

13000 грн

Більше Згорнути down
5234. * Нефростомія під рентгенологічним контролем

11400 грн

Більше Згорнути down
5496. * Лапаротомічна нефректомія (при онкопатології) 1 категорії

40000 грн

Більше Згорнути down
5497. * Лапаротомічна нефректомія (при онкопатології) 2 категорії

60000 грн

Більше Згорнути down
5498. * Люмботомічна нефректомія , 1 категорії складності

35000 грн

Більше Згорнути down
5499. * Люмботомічна нефректомія , 2 категорії складності

40000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
200. Інстиляція сечового міхура

550 грн

Більше Згорнути down
204. Зміна епіцістостоми

540 грн

Більше Згорнути down
207. Установка постійного уретрального катетера

550 грн

Більше Згорнути down
3954. Ударно-хвильова терапія в неврології - одна зона (один сеанс)

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4344. * Бужування уретри 3 категорії складності

3500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4352. * Цистоскопія (чол)

4400 грн

Більше Згорнути down
4363. * Стентування сечовода 2 категорії складності

5700 грн

Більше Згорнути down
4364. * Видалення стента сечовода

2900 грн

Більше Згорнути down
4368. * Уретеролітотрипсія лазерна 1 категорії складності

14300 грн

Більше Згорнути down
4369. * Уретеролітотрипсія лазерна 2 категорії складності

16600 грн

Більше Згорнути down
4370. * Уретеролітотрипсія лазерна 3 категорії складності

19100 грн

Більше Згорнути down
4371. * Уретеролітоекстракція 1 категорії складності

12900 грн

Більше Згорнути down
4372. * Уретеролітоекстракція 2 категорії складності

16600 грн

Більше Згорнути down
4373. * Уретеролітоекстракція 3 категорії складності

19100 грн

Більше Згорнути down
4374. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 1 категорії складності

17000 грн

Більше Згорнути down
4375. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 2 категорії складності

19400 грн

Більше Згорнути down
4376. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 3 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4401. * Черезшкірна пункція кісти нирки із введенням склерозанта

11900 грн

Більше Згорнути down
4402. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 1 категорії складності

30200 грн

Більше Згорнути down
4428. * ТУР-біопсія новоутворення сечового міхура

7800 грн

Більше Згорнути down
4431. * Пункція кісти передміхурової залози під УЗ-контролем

11900 грн

Більше Згорнути down
4343. * Бужування уретри 2 категорії складності

2900 грн

Більше Згорнути down
4647. Видалення постійного уретрального катетера в амбулаторних умовах

300 грн

Більше Згорнути down
4665. * Забір біологічного матеріалу на дослідження в урології

100 грн

Більше Згорнути down
5232. * Інтраопераційне використання одноразового гнучкого уретерореноскопа

11000 грн

Більше Згорнути down
5320. Лігатурна фіксація нефростоми

560 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.05.2023 17:58
Марина

Лежала в урологічному стаціонарі Медікому на початку весни. Мені тут дуже допомогли, поставили на ноги. Весь колектив просто дивовижний: професійні, уважні, чуйні медсестри та лікарі. Словами навіть не можу передати свою вдячність за вашу допомогу та поради на майбутнє

28.03.2023 21:59
Gregor O.

Дуже гарний стаціонар, немає такого відчуття, як в державній лікарні... і такого запаху. Проходив лікування + діагностику під наглядом Шипілова Костянтина Володимировича. Дуже гарний лікар молодий, але тямущий. Задоволений, що звернувся з пієлонефритом до "Медіком". Раджу!

04.09.2022 12:45
Іван Іванич

Пройшов курс лікування у В.В. Когута. Як на мене, дуже гарний спеціаліст. Провів уважну діагностику, поставив діагноз і призначив лікування. Кілька днів я провів в стаціонарі, все дуже круто організовано, комфортно, потім мене виписали лікуватися вдома. Лікування було ефективним. Зараз почуваюся на всі 100, ніяких симптомів загостреної болячки немає. Моє щире дякую. Звертався до приватної клініки вперше, тому після державних лікарень у мене був культурний шок. Тепер якщо що, то тільки сюди.

13.09.2019 08:54
Дмитриенко Алексей

В Харькове, а урологическом центре ( при 17-й совковской больнице ) помимо всех расходов на закупку лекарств и процедур, за саму операцию по удалению аденомы врач-уролог потребовал 50.000 гривен. Вот уж не знаешь, пойти в дорогущий Медиком или в убогую больничку за тебе деньги.

23.04.2019 19:15
Жужу

У меня также возникло ощущение, находясь в стационаре, что я не в больнице, а в престижном санатории)))) Врач мой Саввин Константин Эдуардович очень профессиональный и грамотный) Посоветовал остаться в стационаре после операции) Просто прелесть доктор, классный уролог и наверное он психолог, потому что с психологической проблемой мне помог разобраться. И очень компетентный в своей области урологии!

02.04.2019 17:40
Марьяна

Саввин Константин Эдуардович! Вы не просто хороший врач! Вы лучший! И стационар в клинике МЕДИКОМ тоже лучший! Так чисто, светло, позитивно, такая доброжелательная атмосфера, как будто не на лечении, а в санатории! Спасибо вам всем, медикомовцы! Даже не могу передать словами, какие вы люди, и как мне жаль, что не обращалась сюда раньше со своими проблемами!

26.02.2019 12:55
Мария

Расскажу историю, как я попала в урологию, в стационар этой клиники. Никогда не думала, что уролог это женский врач, пока не заработала камни в почках. Думала, что мышцы тянет, но начался приступ, и я как это говорят, полезла на стену от боли. Тут стало ясно, что не мышцы. Но про почки я опять не подумала)) Решила, что аппендициит вызвала скорую. Меня привезли в больницу, держали в приемном полчаса с адской болью, потом на УЗИ. Сразу были обнаружены камни в почке, направили на отделение. Тут-то я и обалдела, потому то мне предоставили койку... В КОРИДОРЕ! Объяснили: в коридор кладут будто бы больных с острой болью, чтобы дежурный врач, проходя, сразу видел состояние. Спасибо, хоть укол спазмалгона сделали! Меня начало отпускать, позвонила мужу и попросила меня забрать. А он лечился на Кондратюка-8 в стационаре Медикома, ну у него там пикантное, не говорю об этом. Позвонили туда, и нам сказали - приезжайте! Притом, что было половина одиннадцатого вечера! Метнулись туда с узи, у меня были с собой анализы крови (недавно сдавала для себя). Мне предложили раздробить камни лазером. Это называется “Контактная лазерная литотрипсия в лоханке”. А потом выходит песочек. Согласилась, конечно. Саввин Константин Эдуардович делал мне эту операцию. Я в стационаре пробыла три дня. Условия как дома. Спасибо клинике Медиком и Константину Эдуардовичу!

27.12.2018 19:25
Аноним

В урологии (стационаре) этой клиники очень хорошие условия. По больницам повалялся достаточно, вот здесь, пожалуй, максимально комфотно. Делал операцию на варикоз яичек. Операция, цена - всё устроило. Предложили побыть в стационаре, так как я очень чувствительный к любому наркозу и психологически себя чувствовал очень тяжело. Кстати мой лечащий врач Саввин Константин Эдуардович, который назначил операцию, очень здорово меня психологически поддержал. Реально после беседы стало легче. А условия стационара тут такие, что находиться там приятно и даже уютно. Это тоже сыграло роль. В больничных стенах всегда тоскливо. Здесь я вообще не чувствовал, что в больнице, если бы не белые халаты.

16.11.2018 20:05
Даниил

Я когда увидел сколько стоит операция по удалению камней из почек думал все, хана. Бо еду на пмж за границу, а там еще дороже. А относительно бесплатно это надо долго ждать. Слава богу, эту клинику посоветовали. У меня уже были готовы все анализы. Пришел, у Саввина К. Э. прооперировался. Стационар отлежал как на отдыхе. Вкусно питался, персонал внимательный, про все напоминали. Воздух в палате есть, не пахнет больницей. В таких условиях быстро восстанавливаешься. Сейчас наблюдаюсь еще пару недель у Чёрного Владислав Ивановича, мне удобно по времени записи и тоже грамотный уролог. Спасибо клиника “Медиком”. Кстати дозвонился до них с первого раза после 11 вечера.

22.09.2018 21:45
Костик

Мой врач Саввин Константин Эдуардович назначил мне операцию - удалять камни в почке. После операции я остался в стационаре в клинике Медиком. В палате уютно и комфортно, светло, хороший воздух. Всё для людей.

17.07.2018 22:18
Таня Демчук

Я еще такого стационара, как в Медикоме, не видела. Реально курорт. Отдохнула с комфортом и домой поехала. Спасибо, ребята.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down