exit
search serach
Микропенная склеротерапия в Киеве
4994. * Пінна компресійна склеротерапія (з вартістю препарату Етоксисклерол)
5000 грн.
Більше Згорнути down

Мікропінна склеротерапія в Києві

Склеротерапія – це малоінвазивний спосіб, який допомагає позбавлятися від проявів варикозної хвороби за допомогою ін'єкційного введення в просвіт венозних судин склерозуючого препарату. Провести мікропінну й інші види склеротерапії в Києві можна в клініці МЕДІКОМ. Ця процедура виконується досвідченими фахівцями й допомагає усувати неестетичні судинні малюнки й розширені вени малого й середнього діаметра на ногах, справлятися з неприємними симптомами геморою і трофічних виразок.

Принцип дії цього методу полягає в тому, що склерозант видаляє застояну кров з ураженої судини, пошкоджує внутрішній шар вени й спричиняє її зрощення сполучною тканиною. У результаті венозна судина перестає функціонувати та з часом стає невидимою.

Відкрити Згорнути down

Види склеротерапії

У флебології застосовують три основних види склеротерапії:

 • Склеротерапію рідким препаратом.
  Під час процедури у вену вводиться рідкий склерозант із концентрацією, яка забезпечує облітерацію судини певного діаметра.
 • Foam-form склеротерапію.
  Перед введенням склерозант спінюється за допомогою повітря й після цього вводиться в уражену вену. Ця методика допомагає домогтися кращого контакту склерозанта з венозною стінкою і збільшує його ефективність.
 • Мікросклеротерапію.
  Для проведення цієї процедури склерозант вводять через дуже тонку голку в рідкому або пінному вигляді. Методику виконують для усунення найдрібніших венозних судин, які створюють телеангіектазії. Для їх кращої візуалізації застосовують спеціальний апарат. За допомогою мікросклеротерапії можна усувати не тільки дрібні судинні зірочки, але й більші вени, які їх живлять.

Ці методики склеротерапії можна застосовувати для усунення вен дрібного та середнього калібру.

судинний хірург
склеротерапія

За необхідності деякі процедури можна доповнювати попереднім впливом лазера в режимі охолодження, що покращує результати процедури й дає змогу зменшувати дозу й концентрацію склерозанта, який вводиться. Лазерна склеротерапія істотно підвищує точність роботи, сприяє спазмуванню судини, що збільшує ефективність і дійство препарату й ефект від лазера. Ця методика знижує больові відчуття й ризик розвитку небажаних наслідків.

Завдяки розвитку флебології тепер склеротерапія в Києві може використовуватися не тільки для усунення невеликих варикозно змінених вен, але й більших і глибоко розташованих судин. Для отримання цього результату проводиться ехосклеротерапія, яка виконується під контролем УЗД. Найчастіше в якості склерозанта використовують пінний препарат.

Склеротерапія, показання до якої встановлює лікар, допомагає істотно поліпшувати зовнішній вигляд шкіри ніг і усуває безліч неприємних симптомів. Нерідко її виконання необхідне жінкам після вагітності й пологів, які ускладнюються варикозом, пацієнтам зі спадковою схильністю до цього захворювання або людям, робота яких пов'язана з тривалими статичним навантаженням на ноги. Методика склерооблітерації підбирається окремо для кожного пацієнта. Ця безпечна, проста і практично безболісна процедура проводиться через невеликі проколи й після відновного періоду не залишає на шкірі шрамів і неестетичних слідів.

Склерооблітерація максимально ефективна для судин до 10 мм у діаметрі, але може застосовуватися і для більших вен. Мікропінна склеротерапія істотно покращує результативність цієї методики. За необхідності її доповнюють іншими способами хірургічного лікування варикозу.

Склеротерапія вен нижніх кінцівок може бути виконана в будь-який час року. Зручно проводити цю процедуру пізньої осені, взимку або ранньою весною, оскільки після її виконання необхідно носити компресійний трикотаж, і на шкірі можуть залишатися невеликі синці, які, однак, швидко усуваються під час нетривалого відновного періоду.

Відкрити Згорнути down

Показання до склеротерапії

Показаннями до проведення склеротерапії можуть стати:

 • судинні зірочки;
 • судинні павутинки;
 • поодинокі варикозні вузли;
 • трофічні виразки у разі варикозної хвороби;
 • неспроможність венозних клапанів;
 • деформації лімфатичних судин;
 • варикозне розширення вен середнього та малого діаметра;
 • необхідність поліпшення естетичності неварикозних вен;
 • геморой.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Протипоказаннями до проведення мікропінної склеротерапії можуть бути такі чинники:

 • порушення згортання крові;
 • місцеві інфекційні процеси;
 • тромбофлебіт поверхневих вен;
 • тромбоз глибоких вен;
 • період гострих інфекційних і запальних захворювань;
 • облітеруючий атеросклероз судин ніг з ознаками ішемії;
 • серцево-легенева недостатність;
 • алергічні реакції на місцевий анестетик;
 • відкрите овальне вікно (для мікропінної склеротерапії);
 • непереносимість склерозуючого препарату;
 • період вагітності та лактації.
Відкрити Згорнути down

Підготовка до склеротерапії

Підготовка до склеротерапії охоплює огляд у лікаря, виконання деяких діагностичних процедур і дотримання певних рекомендацій за кілька днів до процедури.

Для виключення протипоказань до склеротерапії вен нижніх кінцівок фахівець уважно вивчає всі скарги хворого і проводить огляд. Перед призначенням процедури виконується ряд досліджень:

У разі необхідності обстеження пацієнта доповнюється консультаціями інших фахівців. Якщо протипоказань до склеротерапії немає, лікар виключає присутність алергічних реакцій до місцевого анестетика й дає рекомендації, яких необхідно дотримуватися за кілька днів до введення склерозанта.

Під час підготовки до склеротерапії треба:

 • припинити приймання препаратів для розрідження крові за 3–7 днів до процедури (більш точний термін вкаже лікар);
 • відмовитися від вживання спиртних напоїв за 7 днів до введення склерозанта;
 • придбати рекомендований фахівцем компресійний трикотаж.

Іноді за рекомендацією лікаря може тимчасово бути скасоване приймання деяких антибіотиків або глюкокортикоїдів.

Для правильної підготовки до процедури за день до її виконання слід:

 • не проводити епіляцію в області виконання склеротерапії;
 • прийняти гігієнічний душ із милом;
 • не наносити на шкіру мазі, лосьйони та крем;
 • підготувати зручний одяг і взуття, які не будуть заважати носінню компресійного трикотажу.

За пів години до склеротерапії деяким пацієнтам рекомендується піша прогулянка.

За полчаса до склеротерапии некоторым пациентам рекомендуется пешая прогулка.

мікропінна склеротерапія
склеротерапія
Відкрити Згорнути down

Як проходить склеротерапія?

Склеротерапія проводиться амбулаторно в спеціально обладнаному кабінеті. Пацієнт лягає на кушетку. Шкіра в місці введення склерозанта обробляється антисептичним розчином. Для знеболення склеротерапії проводиться місцева анестезія.

У необхідну вену вводиться голка або катетер для введення склерозанта. У випадку мікропінної склеротерапії препарат попередньо трансформують у піну за допомогою з'єднаних між собою спеціальним перехідником двох шприців. При необхідності застосовується лазер, веновізор або апарат для УЗД. Кількість ін'єкцій під час однієї процедури визначається індивідуально. Іноді під час введення препарату пацієнт може відчувати печіння й дискомфортні відчуття.

У середньому процедура займає не більше 10–20 хвилин. Після її завершення на місце кожного проколу накладається стерильна пов'язка. На оброблену ділянку накладають еластичні бинти або вдягають компресійний трикотаж. Після процедури пацієнту рекомендується зробити пішу прогулянку упродовж 20–30 хвилин.

Кількість сеансів склеротерапії та їхня періодичність визначається індивідуально й залежить від вираженості патологічного процесу. Як правило, у разі мікросклеротерапії видимі дефекти можна усунути за один раз.

Після завершення склеротерапії пацієнту рекомендується спостереження в лікаря упродовж 1–2 місяців і даються рекомендації, яких слід дотримуватися під час відновлювального періоду. Повернення до трудової діяльності може здійснюватися одразу, якщо її характер не суперечить правилам реабілітації.

Відкрити Згорнути down

Мікросклеротерапія: реабілітація

Для швидшого і правильного відновлення після склеротерапії треба:

 • носити компресійний трикотаж упродовж зазначеного лікарем терміну. Тривалість його застосування залежить від клінічного випадку;
 • відмовитись від прийому гарячих ванн, засмагання та інших підсилюючих кровотік процедур на 1 місяць;
 • приймати гігієнічний душ у спеціальному водонепроникному чобітку;
 • виключити підіймання вантажів, статичні навантаження й інтенсивні фізичні тренування до повного відновлення;
 • відмовитись від проведення епіляції на один тиждень;
 • виключити тривалі авіаперельоти упродовж одного тижня;
 • відмовитись від уживання алкоголю до завершення лікування;
 • носити тільки зручне взуття.

У разі необхідності деяким пацієнтам після проведення склеротерапії рекомендується фармакологічна підтримка.

Відновлення після склеротерапії вимагає обов'язкового виконання рекомендацій фахівця, які знижують ймовірність ускладнень. Його тривалість визначається індивідуально й залежить від калібру вен, які піддаються склерозуванню. Як правило, цілодобово носити компресійний трикотаж рекомендується упродовж 3–7 діб, а щодня – до 3 місяців. Точні терміни застосування еластичної компресії визначає лікар.

Відкрити Згорнути down

Наскільки ефективна склеротерапія?

Мікропінна склеротерапія може застосовуватися для усунення більшості варикозних вен малого й середнього калібру. Великі вени краще видаляти за допомогою хірургічних методів, які також можуть доповнюватися склеротерапією.

У випадку правильного вибору методики склерооблітерації й дотримань рекомендацій лікаря процедура відмінно переноситься більшістю пацієнтів, не призводить до небажаних наслідків і дає відмінні косметичні та терапевтичні результати. Цей метод можна застосовувати для пацієнтів різного віку. За необхідності склеротерапію можна виконувати повторно. Після її проведення на шкірі не з'являються шрами.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення склеротерапії

При правильному виконанні склеротерапія не призводить до тяжких ускладнень, які вимагають спеціального лікування.

До найчастіших наслідків склеротерапії вен нижніх кінцівок відносять:

 • Флебіти.
  Є майже в половини пацієнтів і проявляються невеликим ущільненням і хворобливістю склерозованої вени. Біль легко усувається ходінням або прийманням знеболюючих препаратів. Усі неприємні відчуття в переважної більшості хворих усуваються через 1–2 дні.
 • Набряк.
  Є у 30 % пацієнтів, яким проводили склерозування великих вен вище колінного суглоба. Може виникати у разі недотриманні рекомендацій по носінню компресійного трикотажу. Набряклість може усуватися через 1–2 дні після виконання всіх рекомендацій лікаря.
 • Гіперпігментації.
  З'являються у 30–50 % хворих. Виглядають як темні сліди темно-жовтого або коричневого кольору по ходу склерозованих вен або в місці ін'єкцій. Гіперпігментації усуваються в більшості пацієнтів через 3–6 тижнів. У деяких хворих можуть зберігатися упродовж 1–2 років.
 • Матінг («судинний серпанок»).
  З'являється у 30–50 % пацієнтів. Виглядає як темно-сірий ореол навколо склерозованої вени або невелика телеангіектазія. У більшості хворих зникає самостійно через 1–12 місяців. Назавжди ефект матінга залишається тільки у 0,5 % пацієнтів.

Усі інші ускладнення склеротерапії відносять до вкрай рідкісних:

 • Порушення зору.
  Виникають у 0,01–0,2 % випадків. Є короткостроковими порушеннями, які самостійно усуваються менш ніж за 2 години.
 • Алергічні реакції.
  Виникають у 0,01–0,2 % пацієнтів через несприйняття склерозуючого препарату. У більшості хворих проходять самостійно. Реанімаційні заходи потрібні у вкрай рідкісних випадках.
 • Парестезія.
  З'являється у 0,1–0,2 % пацієнтів. Проявляється зниженням чутливості або онімінням у зоні ін'єкцій. Усувається через 2–3 місяці самостійно.
 • Некроз шкіри.
  Виникає вкрай рідко при введенні склерозанта під шкіру або у випадку непереносимості препарату. Успішно лікується й рідко призводить до появи рубців.
 • Тромбоз глибоких вен.
  У медичній літературі описані лише поодинокі випадки цього ускладнення.

Ризик розвитку негативних наслідків склеротерапії істотно знижується у разі правильної підготовки до процедури й дотриманні всіх рекомендацій лікаря під час відновлювального періоду.

Відкрити Згорнути down

Переваги склеротерапії в нашій клініці

Склеротерапія має безліч переваг:

 • відсутність болю й необхідності проведення загального наркозу;
 • відмінний косметичний і терапевтичний результат;
 • швидке загоєння проколів без шрамів;
 • незначний перелік протипоказань;
 • невелика тривалість сеансу;
 • низька ймовірність побічних ефектів;
 • доступна вартість;
 • мінімальна травматичність;
 • можливість комбінації з іншими способами лікування.
Відкрити Згорнути down

У клініці МЕДІКОМ процедура склеротерапії виконується тільки досвідченими фахівцями. Для її виконання застосовується сучасне обладнання й сертифікований препарат Sclerovein (Фібровейн). На високу ефективність цієї процедури в нашій клініці вказує велика кількість позитивних відгуків про склеротерапію від наших пацієнтів.

Відкрити Згорнути down

Де зробити склеротерапію вен у Києві?

Провести склеротерапію можна в клініці МЕДІКОМ, у підрозділі на Оболоні.

Ціна склеротерапії залежить від застосовуваної методики й доповнюється вартістю консультації лікаря й необхідних для процедури діагностичних методик.

Дізнатися точну вартість процедури можна після консультації судинного хірурга.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Скільки за часом триває склеротерапія?

Один сеанс склеротерапії займає не більше 10–20 хвилин. Кількість уколів під час однієї процедури, кількість сеансів та інтервал між ними визначаються персонально для кожного пацієнта залежно від тяжкості клінічних проявів.

Які аналізи та консультації потрібні перед процедурою склеротерапії?

Для проведення склеротерапії проводиться консультація судинного хірурга. Обстеження пацієнта доповнюється ультразвуковою доплерографією вен кінцівок, коагулограмою й загальним аналізом крові.

Що не можна робити перед склеротерапією?

За 3–7 днів до проведення процедури рекомендується скасувати прийом препаратів для розрідження крові та вживання алкоголю. За потреби лікар може скасувати також прийом деяких антибіотиків або глюкокортикоїдів. За день перед проведенням склеротерапії на шкіру в зоні процедури не можна наносити косметичні засоби та проводити епіляцію.

Коли зникнуть вени після склеротерапії?

Терміни отримання результатів після процедури залежать від калібру склерозованих судин. Судинні зірочки зазвичай зникають приблизно за 6 тижнів, а більші видимі судини — приблизно за 4 місяці.

Чи можна робити масаж після склеротерапії?

Різні види масажу по-різному впливають на стан варикозно розширених вен і деякі з них можуть спричинити небажаний під час реабілітації приплив крові. Проведення масажу краще відкласти на весь період відновлення після склеротерапії. Надалі доцільність проведення тієї чи іншої методики масажу краще обговорювати з вашим лікарем. Наприклад, антицелюлітний масаж протипоказаний при варикозі.

Чи можна митися після склеротерапії?

Після процедури мочити сліди від уколів не дозволяється упродовж 24 годин. У першу добу допускається прийом душу зі злегка теплою водою за умови застосування водонепроникного чобітка. За добу за дозволом лікаря можна приймати загальний душ із милом. Температура води має бути нижче звичайної, оскільки будь-які теплові процедури після склеротерапії не рекомендуються й можуть спричинити розширення судин, яке знижує ефективність лікування або призводить до розвитку ускладнень. Гарячі ванни та інші теплові процедури можна проводити не раніше, ніж через 1–2 тижні. Точний термін краще уточнити в лікаря.

Чи можна знімати на ніч компресійні панчохи після операції?

Цілодобово носити компресійний трикотаж після склеротерапії рекомендується упродовж 3–7 діб. Точні терміни завжди встановлює фахівець з урахуванням обсягу проведеної процедури та особливостей клінічного випадку. Коли саме можна зняти еластичні гольфи або панчохи на ніч і спати без них, краще уточнити в лікаря.

Лікарі

Про здоров'я і красу ваших ніг подбають досвідчені лікарі зі стажем. Зробити склеротерапію в Києві можна тільки за допомогою професіоналів. Звертайтеся в МЕДІКОМ, і наші фахівці допоможуть повернути молодість і красу ваших ніг, а також позбутися від багатьох неприємних і неестетичних проявів варикозу!

comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 4
Ковальчук Володимир Миколайович
Судинний хірург першої категорії
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Вартість склеротерапії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
5330. Консультація судинного хірурга - флеболога Ковальчук В.М.

1300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
158. Ультразвукова доплерографія вен кінцівок

900 грн

Більше Згорнути down
Аналізи

730 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Пов'язані послуги
судинна хірургія
Судинна хірургія
Флеболог
Консультація флеболога
ЕВЛК
Ендовенозна лазерна коагуляція
Минифлебэктомия
Мініфлебектомія
Ендоваскулярна хірургія
Ендоваскулярна хірургія

Вiдгуки

06.04.2021 13:20
Валерия Ярославовна

Я обратилась к Счастному Владимиру Михайловичу для удаления сосудистых звездочек на ногах и очень благодарна ему. Эта проблема доставляла мне множество неудобств. После родов я не могла носить короткие юбки, комплексовала на пляже и в бассейне. Однако после одного сеанса микропенной склеротерапии я смогла забыть об этих неприятных рисунках на ногах и теперь могу носить любые наряды. Обследование перед ее проведением я прошла в этой же клинике всего за один день. Процедура прошла почти безболезненно, и я всего несколько раз чувствовала небольшое жжение, которое можно сравнить с укусом комара. Владимир Михайлович помог подобрать нужные мне компрессионные чулки и сказал, как долго мне нужно их носить. Почти через 2-3 недели я заметила первые результаты, а примерно через месяц кожа на ногах стала безукоризненной. Спасибо Владимиру Михайловичу за его мастерство. Я буду рекомендовать его и клинику на проспекте Героев Сталинграда 6Д всем своим подругам. Цена склеротерапии вполне приемлема для многих. Обслуживание в МЕДИКОМЕ как всегда на высоте.

24.03.2021 17:49
Евгения Васильевна

Очень благодарна Гаврилову Григорию Александровичу за его золотые руки! Спасибо вам за то, что теперь мои ноги выглядят как у молодой девушки. Я работаю парикмахером и мне приходится подолгу стоять каждый день. Такие нагрузки не прошли бесследно, и я думала, что спасти мои ноги с варикозом может только операция. Я очень боялась этого и того что на моих ногах появятся шрамы, но обращение к Григорию Александровичу все изменило. Он порекомендовал мне провести эхосклеротерапию, во время которой под контролем УЗИ в просвет вен вводится специальный препарат. Все прошло без боли и на моих ногах не только исчезли синие и некрасивые вены, но и не осталось шрамов. Спасибо Григорию Александровичу и всему персоналу центра. Вы лучшие!

01.03.2021 10:15
Майя Станиславовна

Спасибо Счастному Владимиру Михайловичу за его профессионализм и умелые заботливые руки! Я никогда не думала, что смогу так быстро избавиться от некрасивых вен на ногах. У меня нет варикоза, но они были очень выпуклые и некрасивые с детства. Говорят, что это наследственная проблема, при которой вены располагаются очень близко под кожей и сильно заметны. Многие врачи отказывали мне в помощи, и я уже почти утратила надежду исправить в себе этот неприятный дефект. Однако Владимир Михайлович оказался не из их числа и не отмахнулся от меня. Я и подумать не могла, что найду такой простой и эффективный способ для избавления от проблемы. Этот опытный хирург предложил мне провести безопасную процедуру - микропенную склеротерапию. После трех сеансов я смогла забыть о некрасивых венах. Я не чувствовала боли и даже не ожидала такого результата. Эти мини-операции проводила в клинике на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Цена доступная, обслуживание отличное. Буду рекомендовать и клинику, и Владимира Михайловича всем своим знакомым. Спасибо вам!

17.02.2021 11:27
Николай Олегович

Очень благодарен Гаврилову Григорию Александровичу, который ведет прием в клинике на улице Юрия Кондратюка 8. Я много лет боялся ложиться на операцию по поводу геморроя. Как оказалось, эту неприятную и деликатную проблему можно исправить всего лишь при помощи склеротерапии. Лечение состоит в выполнении нескольких уколов специального препарата. Процедура доступная по цене. Все прошло без боли и у меня значительно улучшилось самочувствие. Спасибо Григорию Александровичу. Приятно порадовало и отношение персонала клиники к пациенту.

21.01.2021 20:01
Валентина Петровна

Благодарю Счастного Владимира Михайловича! Хирург от Бога! Я и подумать не могла, что смогу носить платья любой длинны. Кожа на моих ногах была обезображена некрасивыми рисунками из мелких сосудов. Владимир Михайлович провел несколько сеансов склеротерапии и теперь все идеально. Процедуры проводила в клинике на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Цена приемлемая, а результат просто отличный. Рекомендую этого врача всем!

13.11.2020 14:36
Валерий Николаевич

Благодарен Гаврилову Григорию Александровичу, за то что он помог мне избавиться от болей в ногах. Я строитель и моя работа на ногах давала о себе знать много лет. Очень не хотел проводить операцию, но оказалось, что все можно исправить при помощи эхосклеротерапии. Обследование перед процедурой прошел в клинике на Юрия Кондратюка 8. Всего две процедуры и теперь я могу спокойно работать. Вечером ноги не болят. Получил и другой дополнительный результат - на ногах больше нет синяков. Рекомендую Григория Александровича всем. Спасибо вам большое!

05.11.2020 15:24
Ирина Владимировна

Говорю спасибо Счастному Владимиру Михайловичу! Я не один год страдала от геморроя и очень боялась операции. Этот опытный хирург посоветовал мне склеротерапию. Всего после одной процедуры я избавилась от проблемы. Все прошло без боли. Цена тоже порадовала. Персонал очень внимательный. Теперь я буду рекомендовать Владимира Михайловича и клинику на проспекте Героев Сталинграда 6Д всем знакомым, у кого есть такая проблема, да и вообще, если появится необходимость обратиться к хорошим врачам.

26.10.2020 17:39
Елена Олеговна

Очень благодарна Гаврилову Григорию Александровичу за то, что он смог спасти мои ноги. Мне всего 20 лет, но после родов у меня появились сосудистые звездочки. Их было немало, и я стеснялась носить короткую одежду. Мне провели два сеанса склеротерапии и уже через несколько недель результаты были очень заметными и приятными. Мини операции проводили в клинике на Юрия Кондратюка 8. Было не больно и не страшно. Спасибо, Григорий Александрович!

07.09.2020 12:17
Петр Александрович

Хочу выразить свою благодарность Счастному Владимиру Михайловичу, который ведет прием в клинике на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Меня сильно мучали боли в прямой кишке. Оказалось, что у меня геморрой. Врач сказал, что можно остановить его прогрессирование при помощи склеротерапии и соблюдения некоторых рекомендаций. Процедура помогла, и я быстро забыл о болях. Выполняю все рекомендации Владимира Михайловича. Пока все хорошо. Спасибо за помощь!

29.07.2020 21:46
Тамара Ивановна

Гаврилов Григорий Александрович, я очень благодарна вам за помощь. Вы помогли мне забыть о болях в ногах и вернули меня к ношению красивых платьев и юбок. Женщины меня поймут. Этот опытный врач назначил мне эхосклеротерапию. Я прошла обследование в клинике на Юрия Кондратюка 8 за один день и через 3 дня мне провели эту процедуру. Боли не было. Осложнений тоже. Очень скоро я забыла о болях в ногах и состояние кожи на них существенно улучшилось. Теперь я могу не только полноценно работать, но и носить любую одежду. Григория Александровича и клинику буду рекомендовать всем. Нормальные цены, вежливое и заботливое отношение, чистота, красивый интерьер.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down