exit
search serach
Конізація шийки матки
4116. * Радіохвильова конізація шийки матки
4500 грн.
Більше Згорнути down

Конізація шийки матки у Києві

ПАП-тест вказав на наявність атипових клітин? Під час обстеження було виявлено дисплазію, і вам призначили проведення конізації шийки матки? Зверніться до клініки МЕДІКОМ, якщо вам потрібно пройти процедуру конізації шийки матки у Києві, і хочеться, щоби цю маніпуляцію провів висококваліфікований гінеколог. Операція виконується досвідченими лікарями в повній відповідності до міжнародних стандартів.

Конізація шийки матки — це хірургічна діагностична чи лікувальна процедура, яка проводиться для отримання зразків або видалення конусоподібного фрагмента тканин цервіксу з подальшим виконанням гістологічного аналізу. Вчасно проведена діагностична конізація дає змогу запобігти онкологічному процесу або виявити його на ранній стадії, тим самим підвищивши ефективність лікування майже до 100 %. У разі виявлення патологічних клітин виконується повторна конізація, коли повністю видаляється змінений епітелій із цервіксу.

Відкрити Згорнути down

Методи конізації шийки матки

У гінекологічній практиці можуть застосовуватися такі способи виконання конізації шийки матки:

 • Класична (або ножова).
  Для висічення тканин задіюється звичайний скальпель. Завдяки розвитку медичної техніки дана методика практично не використовується, оскільки супроводжується кровотечею й може спричиняти травматизацію цервіксу.
 • Радіохвильова (або петльова).
  Цей найпоширеніший спосіб проведення операції конізації шийки матки. Операція проводиться за допомогою радіохвильового апарату з використанням петльового електрода, що дає змогу видаляти тканини з мінімальним ризиком пошкодження прилеглих тканин та рубцюванням. Завдяки специфіці цього методу всі маніпуляції виконуються максимально точно, оскільки під час висічення тканин судини відразу ж коагулюються, й операція стає практично безкровною.
 • Лазерна.
  Хірургічні маніпуляції виконуються за допомогою дії лазерних променів. Методика найбезпечніша з точки зору кровотеч і не така травматична.
Відкрити Згорнути down

Показання до конізації шийки матки

Спектр показань до конізації шийки матки широкий. У діагностичних чи терапевтичних цілях ця процедура може призначатися жінкам будь-якого віку. Відмовлятися від неї не варто, оскільки своєчасне проведення втручання допомагає під час лікування багатьох захворювань та не допускає розвитку небезпечних ускладнень.

Конізація шийки матки призначається при таких показаннях:

 • ендометріоз;
 • ектропіон цервіксу;
 • гіперплазія цервіксу;
 • новоутворення (поліпи, кісти);
 • виявлення в ПАП-тесті атипових клітин;
 • дисплазія шийки матки ІІ-ІV ступеня;
 • ерозії;
 • деформації цервіксу.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Під час призначення конізації шийки матки протипоказання виявляються на етапі підготовки жінки до процедури. Операція не проводиться при:

 • інфекційно-запальних захворюваннях органів малого тазу;
 • раку цервіксу або матки.

Після лікування інфекційно-запальних процесів метод може використовуватися для подальшої діагностики або терапії.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до конізації шийки матки

До проведення конізації жінці призначається низка діагностичних процедур:

 • гінекологічний огляд;
 • бактеріологічний мазок на флору;
 • ПАП-тест;
 • ПЛР-діагностика на ІПСШ та ВПЛ;
 • кольпоскопія;
 • біопсія;
 • загальний аналіз крові.
Відкрити Згорнути down
Биопсия шейки матки
Біопсія шийки матки
Кольпоскопия шейки матки
Кольпоскопія шийки матки
ПЦР-диагностика
ПЛР-діагностика
Гинеколог-онколог
Онкогінекологія
ПАП-тест
ПАП-тест

Перелік діагностичних заходів може змінюватися лікарем відповідно до показань та особливостей клінічного випадку.

Жінкам фертильного віку процедура конізації шийки матки проводиться на 5–11 день від початку менструального циклу. Для знеболювання використовується загальний чи місцевий наркоз. Для його безпечного проведення пацієнтку оглядає анестезіолог та добирає відповідні препарати.

Необхідно дотримуватись правил підготовки до конізації шийки матки:

 • слідкувати, щоб останній прийом їжі та пиття був за 6 годин до операції;
 • відмовитись від прийому деяких ліків (якщо рекомендував лікар);
 • відмовитися від статевих контактів за кілька днів до хірургічного втручання;
 • напередодні прийняти душ і поголити волосся з лобка та промежини.
Відкрити Згорнути down

Для точності всіх маніпуляцій під час операції конізації шийки матки застосовується кольпоскопія. Залежно від складності клінічного випадку, втручання триває 15–30 хвилин.

Після процедури жінка доправляється до палати. У клініці МЕДІКОМ створено максимально комфортні умови для післяопераційного спостереження за пацієнткою. Після припинення дії препаратів для наркозу вона може вирушати додому, бажано в супроводі.

Конізація шийки матки

Відкрити Згорнути down

Реабілітація

Для зменшення ризику післяопераційних ускладнень у відновлювальному періоді після конізації рекомендується:

 • вчасно приймати призначені лікарем антибіотики, загальнозміцнюючі або знеболювальні засоби;
 • припинити спринцювання, застосування вагінальних свічок, не прописаних лікарем, та тампонів;
 • уникати статевих контактів;
 • знизити фізичну активність;
 • відмовитись від відвідування басейну, пляжу, лазні, сауни;
 • відмовитися від гарячих ванн (рекомендується гігієна в теплому душі);
 • не приймати препарати, що розріджують кров;
 • не піднімати предмети понад 4 кг.
Відкрити Згорнути down

Обмеження повинні дотримуватися до повного загоєння тканин (щонайменше 4 тижні). Можливість їхнього скасування обов'язково уточнюється у лікаря. Перший контрольний гінекологічний огляд проводиться через 14 днів після конізації. Частота подальших відвідувань визначається спеціалістом МЕДІКОМ індивідуально.

Відкрити Згорнути down

Наслідки конізації шийки матки

Після процедури у жінки наявні кров'янисті виділення та незначні болі внизу живота, які нагадують хворобливі відчуття під час менструації. Вони не повинні лякати, бо є варіантом норми. Перші місячні після цієї операції зазвичай триваліші та рясніші.

У разі правильної підготовки та дотримання всіх рекомендацій гінеколога в реабілітаційному періоді ризик негативних наслідків конізації шийки матки відсутній. Приводом для термінового звернення до лікаря є поява таких симптомів, як підвищення температури, тривалі (понад 2 тижні) або різкі зростаючі болі, сильна кровотеча.

Відкрити Згорнути down

Вагітність після конізації

Впровадження в гінекологічну практику інноваційних методів допомогло запобігти розвитку багатьох ускладнень конізації, які можуть призвести до безпліддя. Процедура ніяк не впливає на настання гестації, виношування дитини та пологи.

Коли під час конізації шийки матки видаляється значна ділянка цервіксу, можлива наявність слабкості маткових м'язів. У цьому разі накладають спеціальний шов, що є засобом профілактики передчасних пологів. Він не має негативного впливу під час вагітності після конізації.

Відкрити Згорнути down

Переваги конізації шийки матки у нашій клініці

 1. Досвідчені гінекологи.
 2. Виконання гінекологічної операції відповідно до міжнародних стандартів.
 3. Швидке проведення процедури.
 4. Сприятливий прогноз лікування.
 5. Мінімальний ризик ускладнень.
 6. Якісне виконання конізації шийки матки, ціна якої при цьому доступна пацієнткам із різним достатком.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Коли можна завагітніти після конізації шийки матки?

Відновлення після хірургічного втручання цього типу триває від 1 місяця. Але планування вагітності після операції на шийці матки рекомендується не раніше ніж через 1 рік (у разі відсутності протипоказань).

Як зупинити кровотечу після конізації шийки матки?

Кровотеча після проведення процедури конізації шийки матки зупиняє лікар. Для цього негайно використовується тампонада. У разі сильної кровотечі потрібна консультація хірурга. Після цієї операції спостерігається відходження струпа через 1 тиждень. Виділення в цей час вважаються нормою.

Який наркоз роблять при конізації шийки матки?

Для проведення операції з конізації шийки матки найчастіше робиться загальний наркоз, але іноді може застосовуватися місцевий. Для визначення виду анестезії в конкретному випадку потрібна консультація анестезіолога.

На який день циклу роблять конізацію шийки матки?

Конізація та біопсія шийки матки проводиться після менструації. Зазвичай для виконання операції вибирають період із 8 по 14 день циклу.

Чим небезпечна конізація шийки матки?

Певний ризик ускладнень після проведення конізації є. Серед можливих негативних наслідків — болі внизу живота (перша доба), звуження каналу шийки матки, геморагія (крововиливи), істміко-цервікальна недостатність. Основна небезпека операції полягає в тому, що шийка матки стає вразливішою для проникнення інфекцій через пошкодження епітелію.

Коли відходить струп після конізації шийки матки?

Термін відходження струпа після проведення хірургічного втручання — приблизно 1 тиждень. Для абсолютного загоєння органу потрібно приблизно 4 місяці. Загалом відновлення після операції з конізації шийки матки індивідуальне та має відбуватися під контролем лікаря.

Лікарі

Ви хочете виконати конізацію шийки матки в Києві та шукаєте гарний медичний заклад? Записуйтесь на консультацію гінеколога в підрозділ клініки МЕДІКОМ на Оболоні, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або заповнивши спеціальну форму для онлайн-запису або зворотного дзвінка. Звертайтеся, і ми проведемо необхідну вам процедуру із застосуванням найсучасніших медичних методик!

comment 25
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 15
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 14
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології

Вартість конізації шийки матки

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
Більше Згорнути down
5163. * Радіохвильова конізація шийки матки при онкопатології

8700 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5429. * Радіохвильова конізація шийки матки у виконанні експерта Суханової А.А.

9400 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

04.05.2023 20:31
Алевтина

Дякую за професійно поставлений діагноз і проведене обстеження Ірині Миколаївні Іванковій. Тільки після знайомства з нею я припинила боятися гінекологів, хоча привід був не з найліпших. Дуже професійна лікарка!

18.02.2023 18:39
Софія Абрамова

Делала тут конизацию месяц назад. Все прошло замечательно. Обращалась к Лавренюк Ю.В. Очень хороший, понимающий доктор, которая обьясняет просто, без кучи всяких заумных терминов. За это ей отдельная благодарность. Потому что не лишне понимать важность.

24.01.2022 17:11
Анастасия В.

Хочу сказать спасибо врачу-гинекологу Пискун Ольге Валерьевне за внимательность и располагающее отношение. Очень тщательно обследовала меня, прежде чем поставить диагноз. Успешно провела конизацию шейки матки, тем самым дала шанс избежать тяжелых последствий по женскому здоровью. Сейчас восстанавливаюсь и наблюдаюсь, но точно довольна внимательным и доброжелательным отношением врача.

12.11.2021 15:42
Лариса

Обращалась в филиал клиники МЕДИКОМ на Оболони (Героев Сталинграда 6д). Я из Белой Церкви, но решила поехать сделать конизацию шейки матки в Киеве, ведь тут специалисты лучше. По началу я очень испугалась, когда узнала, что мне предстоит операция. Но сама процедура оказалась несложной, по времени заняла не более получаса. Потом наблюдали меня в стационаре 3 дня и назначили восстанавливающую терапию. Сейчас все зажило, надеюсь, что и в будущем все будет хорошо. Спасибо огромное гинекологу Пискун Ольге Валерьевне, руки у Вас золотые! Желаю Вам благодарных пациенток!!!

29.08.2021 20:14
Евгения М

Мне поставили диагноз "Дисплазия шейки матки". Встал вопрос о том, где безопасно и хорошо могут сделать конизацию шейки матки в Киеве. Гос. больницы я даже не рассматривала. А еще я очень переживала и боялась. Хорошо, что по совету коллеги попала в Медиком, где врач Пискун Ольга Валерьевна вызвала доверие, оказавшись очень опытным и грамотным специалистом. Спасибо клинике за возможность лечения современными методами, после которых восстановление быстрое и минимально болезненное. И отдельная благодарность чуткому и тактичному врачу-гинекологу Ольге Валерьевне за то, что помогаете пациенткам с серьезными проблемами по-женски.

20.05.2021 10:48
Кристина

Делала конизацию шейки матки в Киеве в клинике МЕДИКОМ. Выбирала медицинское заведение долго, т.к. это не шуточки. О клинике слышала ранее и плюс - почитала отзывы, изучила их порядок работы и записалась на прием к гинекологу. Анализы сдала и УЗИ делала здесь же. Оказалось, что без операции никак((( Сейчас после нее прошел уже месяц. Все дальнейшее наблюдение - под строгим контролем врача. Нравится то, что подробно и понятно отвечают на вопросы. Можно в любой момент спросить то, что беспокоит. И стационар у них на Оболонской набережной 9 очень хороший. Если вдруг вам придется ложиться, тут современное медобслуживание.

03.03.2021 08:01
Мария Витальевна

Делала конизацию шейки матки. Процедура прошла нормально. Надеюсь на скорейшее выздоровление. В клинике наблюдаюсь, хочу отметить хорошие условия содержания пациентов в стационаре. Да, цены на лечение недешевые, но здоровье - дороже. Так что советую обращаться в сложных ситуациях сюда. Здесь можно пройти все анализы по женской части и получить понятное заключение и рекомендации.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down