exit
search serach
Дитячий психотерапевт Київ
3452. Консультація дитячого медичного психолога
1700 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча психологія Києва

Вас не влаштовують відносини з дитиною? Вона веде себе агресивно, або, навпаки, стала замкнутою і потайною? Не чекайте, що все минеться «само собою». Вам терміново потрібна консультація дитячого психолога. Дитячий психолог (Оболонь та Печерськ, м.Київ, центр МЕДІКОМ) допоможе нормалізувати відносини дитини з людьми, які її оточують, набути впевненості в собі та в своїх силах, впоратися з психоемоційними проблемами.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібен психолог для дитини?

 1. У період вікової кризи (1-1,5 року, 3-4 роки, 6-7 років, підлітковий вік). Дитина починає проявляти підвищену емоційність, з якою батьки часто не можуть впоратися самостійно, без професійної допомоги.
 2. Якщо дитина надмірно сором'язлива, не грає з іншими дітьми, уникає нових знайомств і контактів.
 3. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте над дитиною контроль: вона вас абсолютно не слухається і поступає як їй заманеться.
 4. Якщо звернутися до дитячого психолога рекомендували фахівці дошкільного закладу або школи. В багатьох випадках, вихователі і вчителі помічають проблеми у дитини раніше, ніж батьки.
 5. Якщо у дитини складно проходить адаптація в дитячому або освітньому закладі.
 6. Якщо дитина готується до відвідин 1 класу. Дитячий психолог перевірить готовність дитини відвідувати школу, а виходячи з індивідуальних особливостей малюка дасть рекомендації по підготовці до навчального процесу.
 7. Якщо дитина стала свідком або учасником сімейних проблем (розлучення батьків, конфлікти, тривалі хвороби або смерть родичів тощо). За зовнішнім «спокоєм» дитини може критися справжня драма. Всього кілька консультацій з психологом можуть допомогти дитині прийняти ситуацію в родині.
 8. Якщо поведінка дитини дуже змінилася. Діти по-різному можуть переживати проблеми. Хтось замикається у собі, а хтось навпаки починає проявляти надмірну активність. У такій ситуації може розібратися тільки психолог. Дитячий лікар за допомогою спеціальних діагностичних методів допоможе виявити труднощі, з якими зіткнулась дитина.
Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідна консультація дитячого психолога:

 • надмірна активність;
 • агресивна поведінка;
 • замкнутість;
 • часті істерики;
 • наявність шкідливих звичок (відгризання нігтів, смоктання пальців тощо);
 • підвищена тривожність;
 • нав'язливі страхи;
 • порушення в розвитку когнітивних здібностей;
 • неадекватна реакція на різні ситуації (малюк кусається, б'ється і ін.);
 • порушення сну;
 • апатія;
 • постійна втома.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікує психотерапевт:

 • Гіперактивність
 • Енурез
 • Нервовий тик
 • Заїкання
 • Неврози
 • Булімія
 • Дефіцит уваги
 • Анорексія
 • Енкопрез
 • Панічні атаки тощо
Відкрити Згорнути down

Лікування

Дитячий психолог - це, перш за все, психолог для дітей та батьків. Першу консультацію він обов’язково проводить з усією родиною. Досвідчений психолог клініки при першій зустрічі оцінить психоемоційні зв'язки в родині (між дітьми і дорослими), модель взаємовідносин всередині родини; визначить, хто займає позицію лідера. Вирішити проблеми, що виникли у дитини, неможливо без корекції відносин та поведінки всередині сім'ї. Дитячий психолог допоможе з'ясувати: чому у дитини виникають труднощі, які можна підібрати способи вирішення проблем, дасть поради щодо подолання непростих ситуацій.

Підлітковий психолог (м.Київ, центр МЕДІКОМ) допоможе розібратися з кризою підліткового віку. Робота з підлітками істотно відрізняється від діяльності дитячого психолога. Важливо, щоб юнак чи дівчина довіряли співрозмовникові, а консультація проходила в доброзичливій і невимушеній атмосфері. При роботі з батьками, психолог може озвучувати тільки те, що дозволив підліток. Батьки також можуть довірити нашому фахівцю свої дитячі або підліткові проблеми, це значно допоможе поліпшити взаємини всередині родини.

Підліткова депресія - одна з найпоширеніших скарг батьків. Вона характеризується емоційною неврівноваженістю, поганим настроєм, суїцидальними схильностями, загальмованістю рухів. Депресія, на яку не звернули належної уваги в період статевого дозрівання, може призвести до стійких психічних розладів у майбутньому. Психолог клініки допоможе налагодити контакт батьків з підлітком, «виведе» його з депресивного стану.

 

Де знайти хорошого психолога?

У клініці МЕДІКОМ веде прийом кваліфікований дитячий психотерапевт. Він проведе необхідні діагностичні заходи, складе план психотерапевтичних дій, проконтролює стан дитини на всіх етапах терапії. Лікування дітей здійснюється з використанням сучасних психотерапевтичних методик і медичних препаратів.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які послуги надає дитячий психолог?

Дитячий психолог допомагає виявити причини виникнення проблеми, знайти шляхи її вирішення і попередити її виникнення в майбутньому. Види психологічної допомоги, коли потрібно звернутися до дитячого психолога: при підвищеній емоційності та дратівливості; для корекції поведінки з однолітками (усунення підвищеної сором'язливості, поліпшення комунікативних якостей); при підготовці дитини до першого класу; для поліпшення адаптації в освітньому закладі; при проблемах в сім'ї (сварки батьків, конфлікти всередині сім'ї, розлучення, смерть близької людини); при наявності відповідного направлення з середнього або дошкільного навчального закладу.

Які питання задає дитячий психолог?

До дитячого психолога звертаються для консультації під час профогляду в школу та дитячий садок, щоб перевірити готовність до школи, при появі у дитини проблем психологічного характеру (зміна в поведінці, порушення комунікації з однолітками та оточуючими, складнощі адаптації до нових умов і т.п.) у кожному конкретному випадку психолог підбирає індивідуальні засоби роботи з дитиною, найчастіше це різного роду психологічні тести, які включають питання на знання свого імені, місця проживання, знання навколишнього світу та здібностей в ньому орієнтуватися тощо.

Чи достатньо однієї консультації або потрібно пройти курс занять?

Одна консультація у психолога допоможе виявити наявні проблеми, але вона не дозволяє знайти причини розладу і усунути їх наслідки. Для відновлення психологічного здоров'я необхідно пройти курс сеансів (в кожному окремому випадку він може відрізнятися та становить від 5 до 15 сеансів). При серйозних порушеннях необхідно тривале спостереження фахівця.

Де знайти хорошого психолога для підлітка?

Підлітковий вік - складний і відповідальний період в житті кожної людини. Саме в цей час спостерігається "бунт" гормонів, змінюється поведінка, емоції "зашкалюють", з'являються складності в спілкуванні та труднощі в навчанні. Часто розвивається підліткова депресія. Допомогти вирішити проблему допоможе дитячий психолог нашої клініки. Щоб записатися на прийом, необхідно відправити заявку або зателефонувати оператору колл-центру за номерами, вказаними на сайті.

Чи використовуєте ви гіпноз або навіювання?

При значних психологічних проблемах з дитиною фахівці нашої клініки пропонують провести сеанс гіпнотерапії. Цей метод дозволяє використовувати унікальну мову дитини. Під час сеансу діти відчувають себе комфортно, вони відкриті, спокійно розповідають про свої страхи і проблеми.

Лікарі

Ви хочете знайти хорошого дитячого психолога? Відомо, що грамотна психологічна допомога може не тільки допомогти дитині позбутися від багатьох проблем, але і закласти основу для формування нових якостей, необхідних для повноцінного і щасливого життя. Дитячий психолог (м.Київ) клініки МЕДІКОМ допоможе активізувати внутрішні ресурси дитини, підвищити його самооцінку і розкрити потенціал.

comment 5
Шункова Леся Сергіївна
Психолог другої категорії

Вартість консультації дитячого психолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3452. Консультація дитячого медичного психолога
Дитячий

1700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
112. Психокорегуюче заняття для дітей
Дитячий

1170 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-психолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Детский невролог
Дитячий невролог
Педиатрия
Консультація педіатра
Программы наблюдения детей
Програми спостереження дітей
Осмотр в школу и детский сад
Огляд в школу та дитячий садок

Вiдгуки

08.05.2024 15:25
Бірюченко Т.

Перший раз була з дитиною на прийомі у психолога. Але рада, що я наважилася на це і не почала замовчувати нашу проблему. Адже в Медікомі я побачила реальні умови і лікаря, що може цю проблему вирішити.

03.02.2024 21:22
Марина

Після того, як мій чоловік покинув мене, мій менший син мав серйозну психологічну травму. Постійно замикався в собі, був неговіркий. Але Леся Шункова буквально на першому прийомі змогла розговорити сина і налаштувати його на позитив. Звичайно, від мене вимагається теж багато зусиль. Але психологічний став дитини став значно кращий.

29.09.2023 18:48
Леона

Всім ясно, що складнощі війни погано позначаються й на дітях. Тому Леся Сергіївна дуже допогла доньці не панікувати під час повітряних тривог і прибрала страх іти до школи.

02.05.2019 22:07
Алла и Костик

Если нужна консультация детского медицинского психолога - бегом к Ситкаревой Ирине Александровне. ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ специалист и ОЧЕНЬ добрый человек!

25.04.2019 20:25
Сафия Нуриева

Ну тут советуют одинакоово обоих детских психологов клиники! А лучше какой практикуючий психолог? Мне надо для лечения нервного тика у мальчика 8 лет. Довели в школе(((.

11.03.2019 21:20
Катерина

Хочу выразить огромную благодарность детскому психологу Ситкаревой Ирине Александровне из клиники МЕДИКОМ на Оболони (на Героев Сталинграда, 6Д) за то, что как-то невероятно быстро вытащила сына из глубокой депрессии. Мы с мужем оба очень болезенно переживали процедуру развода, и, конечно на ребенке это отразилось((((. Он буквально перестал смотреть мне в глаза, стал раздражительный и отстраненный. Могла застать его сидящим на диване и смотрящим в стену. Не спал по ночам, засыпал под утро и на уроках, успеваемость упала до предела, хотя конечно это не волновало меня на фоне всего остального. Родик похудел на 7 кг за месяц, хотя анализы все были в норме, он просто не ел! Еду было просто не запихнуть, как ни уговаривала. Ел только если друзья заходили. А они редко заходили потому что с ним стало сложно общаться. Школьный психолог уже нас к психиатру отправляла. Но слава Богу, что мы решили для начала записаться к психологу в частной клинике и нашли вас, Ирина Александровна! Я ваша должница! Теперь сын относится к ситуации философски, перестал обвинять своего папу в случившемся, понял, что так бывает во многих семьях, а главное - он не сомневается, что мы его по-прежнему любим!!! Все это мы, конечно, говорили ему и сами, но не могли никак донести, достучаться. Все-таки должен это делать специалист, чтобы был результат. Спасибо, спасибо, и еще раз спасибо! Если у кого-то похожая ситуация в жизни - обращайтесь к Ситкаревой Ирине Александровне! Она по моему мнению лучший психолог для подростка с такой проблемой.

09.01.2019 15:45
Лапина Женя

Ой тут такие пишут ужасы. А мы еще переживали. У нас по сравнению с проблемами многих детей наверное ерунда. Но никак было не адаптироваться в саду. Каждый раз на пороге группы - истерика и рвота. Мы уже даже у гастроэнтеролога анализы сдавали и все оказалось хорошо с желудком. Притом воспитатели хорошие, всем детям нравятся. А у нас вот так. А самое смешное, если конечно это смешно, что вечером из сада не вытащить)))))) Не хочет идти домой. А утром опять истерика! Нам с этой нашей странностью помогла справится отличный доктор Мария Сергеевна Кулик!) Теперь ходим с удовольствием в сад! Нам помогли справиться с проблемами детской психологии на данном этапе))

26.11.2018 19:05
Леночка

Мы водили доченьку к Ситкаревой Ирине Александровне. Действительно хороший психолог для ребенка. Любит детей, понимает их, может увидеть ситуацию как бы со стороны, детскими глазами. Это большой талант. Очень интересный подход у нее к проблеме, знаете, как вот в фильмах показывают, она находит на процедуре именно глубокие корни проблемы и таким образом проблему мы решаем на корню! Я думала так только в фильмах бывает. Ребенок кстати ходит с удовольствием к этому врачу, поэтому рекомендую к ней обращаться. Детская психология - вещь настолько тонкая, что навредить очень легко. Поэтому нужно очень тщательно выбирать врача!

18.09.2018 17:15
Геннадий

Нас принимала в той клинике Кулик Мария Сергеевна, прекрасный детский врач-психолог. Процедуры арт-терапии у нее проходят в дружественной домашней обстановке, дети просто в восторге! Они расцветают на приеме у этой улыбчивой милой женщины. Общался еще с отцом девочки, которую практически вывела из аутизма доктор Кулик. А это очень сложно!!! На ребенке буквально ставили крест психиатры, направляли в стационар. А ведь это таблетки и возсожно хроническое состояние. У нас не такие серьезные проблемы. Но была подавленность и нарушения сна (о причинах писать не хочу). Доктор помогла посто можно сказать играючи! Большое спасибо вам!

29.07.2018 22:35
Кристиан

Что касается этой клиники - то психологи, которые работают в обоих филиалах, а для нас особенно Кулик Мария Сергеевна - отличные врачи с огромным опытом и сотнями успешно излеченных благодарных маленьких пациентов и их родителей. Я наверное пишу слишком пафосно, возможно, но искренне. У нас в семье действительно сложная ситуация.. Дочь посещала обоих врачей, но больше сошлась именно с Марией. Ей было комфортнее с более молодым специалистом, а я со своей стороны не могу сказать, что кто-то лучше. Они обе высококлассные спецы, чувствующие детей очень тонко. Сейчас уже не посещаем, потому что не надо уже. Но если вдруг - то пойдем к тому врачу, к которому меньше очереди будет на тот момент. А то загруженность у них скачет, не угадаешь!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down