exit
search serach
Аднексектомія у Києві

Аднексектомія у Києві

Страждаєте від запальних процесів у додатках матки, які погано піддаються купуванню або часто рецидивують? Побоюєтеся, що аднексит може викликати ускладнення у вигляді нагноєння? У цьому випадку єдиним правильним рішенням є хірургічне втручання. Проведенням аднексектомії в Києві займаються лікарі клініки МЕДІКОМ. Наші хірурги досконало володіють сучасними методиками гінекологічних операцій, використовують новітнє ендоскопічне, лазерне та оптичне обладнання, що дає змогу виконувати найскладніші види втручань без розрізів.

Аднексектомія — це хірургічне видалення фаллопієвих труб і яєчників. Операцію проводять тільки у тих випадках, коли консервативне лікування не дало бажаного ефекту.

Види аднексектомії

У медичній практиці видалення придатків матки здійснюють одностороннім або двостороннім способом. Другий вид втручання ще називають білатеральною аднексектомією.

Залежно від виду хірургічного доступу, розрізняють лапароскопічну та лапаротомічну операцію. У першому випадку лікар виконує невеликі розрізи в області черевної порожнини для введення ендоскопічного обладнання. При цьому візуальний контроль за ходом процедури здійснюється через спеціальний монітор. Лапароскопічна аднексектомія належить до малотравматичних операцій з невеликим реабілітаційним періодом. У другому випадку доступ отримують за допомогою стандартного розрізу для введення хірургічних інструментів.

Відкрити Згорнути down

Показання до аднексектомії

Медичними показаннями до проведення втручання слугують:

Відкрити Згорнути down

Діагностована онкопатологія є показанням до аднексектомії з двостороннім видаленням труб і яєчників.

Протипоказання для аднексектомії

Хірургічне втручання не призначається пацієнткам із нирковою або печінковою недостатністю. Також для проведення аднексектомії протипоказаннями є порушення згортання крові та гіпертонічна хвороба.

Відкрити Згорнути down
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Анализ крови (ОАК)
Аналіз крові (ЗАК)
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові
МРТ малого тазу
МРТ органів малого тазу
КТ малого таза
КТ органів малого таза

Підготовка до аднексектомії

Проведенню операції передує відвідування гінеколога. Лікар проводить повний гінекологічний огляд пацієнтки, а також призначає низку необхідних передопераційних обстежень.

Діагностичні процедури на етапі підготовки до аднексектомії:

 • аналізи крові та сечі;
 • коагулограма;
 • УЗД органів малого таза;
 • ЕКГ.
Відкрити Згорнути down

В окремих випадках пацієнтці може бути призначено проведення комп'ютерної томографії (КТ) органів малого таза. Також перед операцією обов'язкова консультація анестезіолога для вибору відповідного виду наркозу. За 8 годин до хірургічного втручання не можна приймати їжу, за 2 години — пити. Напередодні слід зробити очисну клізму і видалити волосся в ділянці зовнішніх статевих органів.

Відкрити Згорнути down

Аднексектомія: перебіг операції

Патології придатків матки часто вимагають хірургічного втручання. Велике значення при цьому має вибір виду аднексектомії. При односторонньому видаленні придатків вдається зберегти репродуктивну функцію жінки. Двостороннє висічення труб і яєчників повністю унеможливлює завагітніти природним шляхом. Під час вибору методики проведення операції лікарі намагаються максимально зберегти органи жінки, якщо це не є ризиком для її здоров'я і життя.

оперативна гінекологія
гінекологічна операція

Видалення придатків матки проводиться під загальним наркозом. Залежно від показань, втручання здійснюється лапароскопічним або відкритим способом. Якщо лікар виявляє спайковий процес або ознаки онкопатології під час ендоскопічної операції, вона може бути продовжена з виконанням відкритого доступу.

Етапи проведення аднексектомії:

 • для введення лапароскопічних інструментів в області очеревини роблять кілька невеликих проколів;
 • для поліпшення візуалізації операційного поля черевну порожнину наповнюють вуглекислим газом;
 • проводять відсікання придатків з подальшим коагулюванням судин;
 • видалені фаллопієві труби і яєчники відправляють на гістологічне дослідження;
 • виконують ревізію таза, витягують ендоскопічні інструменти і вшивають проколи;
 • місця проколів закривають стерильною серветкою.

Тривалість хірургічного втручання становить близько 15 хвилин. При виконанні лапаротомічної операції тривалість збільшується. Цей метод використовується в екстрених випадках і при злоякісних утвореннях. У клініці МЕДІКОМ операції проводять кваліфіковані лікарі з багаторічним практичним досвідом. У розпорядженні наших спеціалістів обладнання експертного класу та сучасні технології.

Відкрити Згорнути down

Реабілітація після аднексектомії

Лапароскопічна аднексектомія є малотравматичною операцією і характеризується коротким відновлювальним періодом. Після її проведення пацієнтку переводять до палати стаціонару. Через деякий час жінка вже може вставати з ліжка і ходити. Рух є ефективним методом профілактики проблем із судинами та кишечником.

Виписку призначають на 3-4 день за відсутності ускладнень. Якщо операцію виконували лапаротомічним способом, пацієнтці необхідно провести в лікарні 1 тиждень. У період відновлення необхідна антибіотикотерапія. При проведенні білатеральної аднексектомії жінці прописується замісна гормонотерапія. До зняття швів не рекомендується прийняття душу і ванни. Слід дотримуватися статевого спокою й утримуватися від фізичних навантажень протягом 1 місяця.

палата

Відкрити Згорнути down

Наслідки аднексектомії

Як і у випадку будь-якого хірургічного втручання, під час видалення придатків матки існує ризик розвитку ускладнень. До них належать кровотечі та гнійно-септичні процеси. Щоб уникнути негативних наслідків, слід пройти обстеження перед проведенням операції.

Відкрити Згорнути down

Переваги аднексектомії у нашій клініці

 1. Команда лікарів з великим досвідом роботи.
 2. Компетентність і кваліфікованість гінекологів-хірургів.
 3. Операційні з ламінарним очищенням повітря, що забезпечує високі стандарти стерильності.
 4. Власне Центральне стерилізаційне відділення.
 5. Експертне медичне обладнання, хірургічний інструмент і шовний матеріал від найкращих світових виробників.
 6. Цілодобове спостереження за станом пацієнток за допомогою автоматичних поліфункціональних систем моніторингу. 
 7. Доступна вартість аднексектомії (ціна проведення операції вказана у відповідному розділі нашого сайту).
 8. Комфортний стаціонар на Оболоні з одномісними палатами готельного типу та можливістю перебування супроводжуючої особи.
 9. Повна конфіденційність.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна завагітніти після аднексектомії?

Збереження репродуктивної функції жінки залежить від виду проведеної операції. При односторонньому видаленні придатків матки зберігається можливість завагітніти природним шляхом. У разі проведення білатеральної аднексектомії зачаття можливе лише шляхом екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

Скільки потрібно лежати у лікарні після аднексектомії?

Після проведення хірургічного втручання пацієнтку переводять у гінекологічний стаціонар. Тривалість реабілітації індивідуальна. Термін відновлення залежить від способу проведення операції та наявності ускладнень. При неускладненому перебігу післяопераційного періоду лапароскопічної аднексектомії пацієнтку виписують на 3-4 день. Якщо операцію проводили лапаротомічним способом, необхідно залишатися у стаціонарі 7 днів.

Які можуть виникнути ускладнення після аднексектомії?

Серед можливих наслідків проведення операції: кровотеча і розвиток гнійно-септичного процесу. Для мінімізації ризиків ускладнень необхідно пройти повне передопераційне обстеження, що включає огляд гінеколога, УЗД органів малого таза та інші дослідження.

Лікарі

Потребуєте послуг оперативної гінекології? Шукаєте досвідченого хірурга з багаторічним клінічним досвідом? У клініці МЕДІКОМ працюють кваліфіковані гінекологи-хірурги, які володіють новітніми методиками і технологіями. Високий рівень професіоналізму наших лікарів підтверджений сертифікатами та позитивними відгуками пацієнтів.

Зробити аднексектомію в Києві можна у відділенні оперативної гінекології нашого стаціонару на Оболонській набережній. Не відкладайте операцію на потім! Телефонуйте до кол-центру клініки для запису на консультацію до гінеколога.

comment 25
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 16
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 14
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології

Вартість аднексектомії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1140. * КТ органів малого тазу з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

4200 грн

Більше Згорнути down
4501. УЗД ОМТ в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні

1050 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Аналізи
3403. Лабораторна діагностика раку яєчників (HE 4, CA 125, індекс ROMA)

890 грн

Більше Згорнути down
Програми
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
4152. * Операції на яєчниках (цистектомія, видалення доброякісних утворень яєчника, аднексектомія, оваріектомія)

21300 грн

Більше Згорнути down
5177. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5178. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 2 категорії складності

70200 грн

Більше Згорнути down
5452. * Операції на яєчниках (Цистектомія, Видалення доброякісних утворень яєчника, Аднексектомія, Оваректомія) у виконанні експерта Суханової А.А.

20100 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

16.01.2024 12:00
Валентина

Вдячна Юлії Лавренюк за консультації та підказки, з якими я змогла легше пережити всі миттєвості, пов'язані з захворюванням матки. Після необхідної операції вже фізично й морально відійшла. Тому можу написати тут пост подяки лікарям.

28.07.2023 21:30
Юлія

Оперувалася у Ольги Валеріївни Піскун в стаціонарі на Оболонський набережній 9. Дуже хороший гінеколог, максимально уважна та делікатна. Вона зробила все можливе, щоб зберегти мені одну трубу та яєчник. Ольга Валеріївна, я вам дуже вдячна!

17.05.2023 15:52
Вікторія Л.

Я лежала у гінекологічному стаціонарі на Оболоні. Мені робили операцію з видалення придатка, оперувалаСуханова А.А.. Процедура пройшла успішно та без ускладнень. Рекомендую Ауріку Альбертївну як кваліфікованого лікаря! Операція проводилася лапароскопічним методом, відновлення було досить швидким. Зручно ще, що аналізи та УЗД роблять тут на місці.

20.02.2023 18:25
Наталья Пасечник

В “Медикоме” очень грамотные гинекологи. Обращалась по неотложной помощи с болью внизу живота. Отвезли меня сразу в стационар, где определили аднексит. Пришлось делать операцию, поскольку пошло сильное воспаление. Доктора огромные молодцы. Такого отношения я ни в одной клинике Киева не видела. И стационар у них отличный, мне было очень комфортно, все продумано для удобства пациентов.

04.12.2022 19:58
Дар'я Пахомова

Довелося пережити аднексектомію після позаматкової вагітності. Все пройшло благополучно. Лікар мені сказав, що з однією здоровою трубою я зможу спокійно завагітніти. Тепер ходжу спостерігатися до гінеколога в клініку Медіком, здаю аналізи, коли потрібно, та планую вагітність.

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down