exit
search serach
Дитячий імунолог Київ
1919. * Консультація дитячого імунолога
1570 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча імунологія Києва

Ваша дитина часто хворіє на простудні та інші інфекційні захворювання, швидко втомлюється або ви помічаєте в неї ознаки алергії? Дитячий імунолог на Оболоні та Печерську в м.Київ у клініці МЕДІКОМ допоможе виявити причини нездужань, призначить необхідну діагностику і лікувальні заходи, які повернуть здоров'я малюкові. Дитяча імунологія вивчає можливості дитячого організму протистояти різним захворюванням, покликана розв'язати проблеми імунодефіциту зростаючого організму і мінімізувати розвиток аутоімунних захворювань.

Відкрити Згорнути down

Звернутися до дитячого лікаря-імунолога потрібно, якщо:

 1. Дитячий організм активно реагує на присутність алергенів у зовнішньому середовищі.
 2. З перших місяців життя дитини фіксувалися імунодефіцити.
 3. Педіатр підозрює розвиток аутоімунного захворювання.
 4. Дитина погано переносить вакцинацію.
 5. Дитина часто хворіє ангінами, отитами, стоматитами.

Імунологія - це наука, що вивчає захисні властивості організму. Тому лікування захворювань імунної системи дитячого організму представляє особливу важливість для нормального розвитку і росту дитини.

Відкрити Згорнути down

Захворювання імунної системи. Симптоми:

 • в ранньому віці - часті діатези, занепокоєння і плаксивість;
 • часті та тривалі інфекційні захворювання; 
 • хронічна втома і швидка стомлюваність;
 • періодично виникаючі висипи й почервоніння на шкірі;
 • часті прояви герпесу;
 • прискорене серцебиття;
 • сльозотеча і різь в очах;
 • підвищена сонливість або безсоння;
 • хворобливі відчуття в м'язах і суглобах;
 • різкі коливання температури тіла;
 • ознаки порушень роботи травного тракту;
 • папіломи і бородавки;
 • несприйнятливість організму до антивірусних і протимікробних препаратів тощо.
Відкрити Згорнути down

Що лікує імунолог клініки МЕДИКОМ (м.Київ, Україна):

 • Часті простудні захворювання, інфекції верхніх дихальних шляхів, отити
 • Хронічні захворювання, викликані вторинним імунодефіцитом
 • Алергії будь-якого патогенезу та етіології
 • Бронхіальна астма
 • Кандидози
 • Ускладнення після вакцинації
 • Патології, викликані наявністю збудників імунодефіциту і TORCH інфекцій
 • Ускладнення перенесених важких інфекційних захворювань (пневмонія, абсцес і ін.)
 • Реакції на тривале вживання антибіотиків
 • Менінгіт
Відкрити Згорнути down

На консультації у імунолога ви дізнаєтеся причини різких перепадів температури тіла дитини, збільшення лімфатичних судин. Імунолог клініки допоможе відкоригувати календар вакцинації малюка (в разі його порушення), запропонує вакцини визнаних у всьому світі виробників.

Иммунология
Детская иммунология
Відкрити Згорнути down

Діагностика

Імунограма у дітей дозволяє провести оцінку імунних клітин, імуноглобулінів та інших структур, які вказують на стан імунної системи дитини. Імунолог проводить аналіз, порівнюючи отримані результати з нормами, встановленими на основі результатів спеціальних імунологічних обстежень.

Імунограма, де зробити?

На прийомі в імунолога в МЕДІКОМ дитині призначать основні діагностичні дослідження, які використовує сучасна дитяча імунологія:
- Аналіз на імунний статус (імунограма).
- Лабораторне дослідження крові.
- Цитологічні зіскрібки.
- Специфічні імунологічні тести (елімінаційні тести, лабораторні тести на антитіла, шкірні тести та ін.).
- Бактеріологічні посіви.
- Комплексна діагностика харчової й лікарської алергії.
- УЗД.
- Рентгенографія тощо.

На підставі отриманих результатів обстеження дитячий алерголог-імунолог призначить необхідне лікування, дасть рекомендації по догляду за дитиною, буде супроводжувати вас до повного одужання.

Відкрити Згорнути down
Педиатрия
Консультація педіатра
Детский аллерголог
Консультація дитячого алерголога
УЗИ детям
УЗД дітям
Анализ крови - иммунограмма
Аналіз крові - імунограма

Лікарі

Ви шукаєте хорошого імунолога для своєї дитини? Кращі дитячі імунологи Києва надають свої послуги в центрі МЕДІКОМ. Обираючи нас, ви обираєте: кваліфікований і чуйний персонал, високотехнологічне обладнання для лікування та діагностики, новітні досягнення в області імунології.

comment 2
Бабій Алла Олексіївна
Лікар-імунолог вищої категорії, медичний психолог
comment 7
Волоха Алла Петрівна
Дитячий лікар-імунолог вищої категорії, д.м.н.

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-імунолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Ціна консультації дитячого імунолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Аналізи
1899. Імунограма з компонентами комплементу (моноклона на 7 субпопуляцій клітин, фагоцитоз, ЦВК, імуноглобуліни класів IgM, IgG, IgA, компоненти комплементу С3, С4)

2300 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

06.11.2023 11:39
Зоряна

Вперше тут дізналися, що таке кандидоз. Але завдяки хорошій роботі Алли Петрівни ми змогли побороти недугу. За це всій клініці велике спасибі!

26.07.2023 22:05
Антоніна Ващенко

Можу зазначити, що цей напрямок в “Медіком” працює на найвищому рівні. У тому випадку, коли ми зверталися в клініку, нам допомогли на всі 100%.

17.03.2023 21:30
Панченко І.С.

Якщо сказати, що я просто задоволена роботою лікарів, то це нічого не сказати. В мене найкращі враження і стосовно сервісу, і стосовно лікування. Моя донька може це підтвердити.

23.01.2022 19:05
Наталя

В зв'язку зі складними обставинами довелося визивати імунолога додому. Добре, що в “Медікомі” є така опція. Це дуже допомогло моїй донечці в швидкій діагностиці і подальшому лікуванні.

14.04.2019 14:10
Камилла Олег и Анечка

В клинике Медиком наконец-то нам помогли выяснить почему у нашей малышки часто увеличиваются лимфоузлы. Мы сдали анализы на инфекции и у Анечки иммунолог-вирусолог Киева Волоха Алла Петровна (одна из немногих, специалистов можно пересчитать по пальцам) выявила один из герпесвирусов. Новость про вирус, конечно не очень нас обрадовала, но отчасти да. Ведь в поликлинике нас пугали ни много ни мало онкологией!!! Разве вообще можно такие вещи предполагать вслух когда не уверены? Терапевт нас только напугала и не отправила никуда. Помогли отзывы о клинике, а что нужен иммунолог, это мы сами сориентировались в интернете. Алла Петровна очень удивилась, когда узнала, что нам озвучили про онкологию. Говорит, с вашими анализами крови первое что приходит в голову это активное вирусное заболевание, а не рак! Вот такие у нас врачи не побоялись что родителей хватит кондратий от таких слов про онкологию! Теперь только сюда - хватит экспериментов на ребенке!

24.02.2019 19:25
Кристиан

Советую обратиться в клинику МЕДИКОМ. Мы обращались в филиал на Печерске на ул. Анри Барбюса, 37/1, но есть и другие - кому куда удобнее. В этой клинике моя дочь с первичным иммунодефицитом наблюдается и успешно получает лечение уже 5 лет. Она лечится у иммунолога Кравцовой Анны Константиновны. Но врачи там хорошие все. Как-то у Анны Константиновны был отпуск, и мы попали на прием к Волоха Алле Петровне. Она очень внимательно изучила историю болезни, назначения, по свежим результатам анализов откорректировала дозировку препаратов, в общем, приняла нас так же вдумчиво, как и наш доктор. И я, и дочь, рекомендуем врачей этой клиники, что касается иммунологии. И консультация детского иммунолога у них стоит недорого.

17.01.2019 16:55
Романна

Чем занимается иммунолог в нашей поликлинике я не знаю, кабинет вечно закрыт, людей нет. Номерков нет. Говорят “уже нет”, а по факту и не было. И есть ли он вообще. По отзывам нашли на Оболони ближе к дому клинику МЕДИКОМ, потому что пришлось туда обратиться. У нашего приемного сына хронический иммунодефицит. В специализированном центре обстановка ужасная. Что в поликлинике я уже сказала. А здесь детская иммунология в Киеве хоть и платная, но по умеренным ценам. Обращаемся сюда со всеми проблемами. Врачи понимающие. Особенно ребенку нравится доктор Кравцова Анна Константиновна, он говорит, что она веселая))). А я могу сказать, что она специалист высшего класса, как и вторая доктор но имени отчества не помню. Спасибо МЕДИКОМу.

02.12.2018 21:15
Марченко Инна

Мы сбились с ног, оббегали все больницы - детская иммунология в Киеве откровенно на плачевном уровне! Мы были в полном отчаянии, когда наконец нашли специалиста в этой клинике! Расскажу нашу историю. Ребенок часто болел, бегали по всем больницам, сделали кучу всяких обследований, сдали и анализ на иммунодефицит и анализ на иммунный статус. Оказалось, что иммунитет работает у сына как нам сказали очень слабо. Какие-то звенья, куда-то нельзя вмешиваться. Запутали нас там совсем, мы вообще с мужем не поняли ничего из сказанного врачом. Она тараторила и как будто старалась от нас поскорее избавиться. Думаю, что так и есть, потому что очереди в поликлинике огромные. Но ведь это детское здоровье!!! А может врач и сама не понимала, о чем говорит, и специально запутала нас. Короче, со всем вот этим багажом вроде и полезной информации (только непонятно было, что с нею делать вообще) мы наконец добрели до этой клиники. Мы очень хотели проконсультироваться и получить ответы на вопросы, наконец получить лечение для сыночка, мы уже замучались болеть! Разве мы так много хотели? Нам просто нужен был врач, который нам поможет - и здесь мы его наконец нашли! Наконец мы здесь получили назначение по лечению, узнали как поднять иммунитет ребенку. Столько оббитых порогов и вот оно! После месяца лечения состояние ребенка улучшилось. Мы сделали выводы и теперь будет обращаться только сюда! Здесь работают профессионалы!

11.10.2018 18:45
Михаил Львович

До обращения в клинику мы вообще не знали, чем может помочь иммунолог, что делает врач иммунолог... Для нас это был неведомый специалист, но раз надо, то надо. Мы обратились к Алле Петровне Волохе. Компетентна, не гоняет ребенка каждый раз когда надо и не надо делать развернутую иммунограмму (как в некоторых платных клиниках). Врач просто делает свое дело и делает его хорошо. И обстановка в клинике и на приеме успокаивает, а не накручивает еще больше как в госучреждении. Доктор серьезная и позитивная в одном флаконе и того и другого в меру. Хороший человек и образованный врач, подход к ребенку знает! Мы благодарны! Михаил Львович и Толик Н.

30.07.2018 13:45
Ганна Мазур

Iмунна система - це серьозно, не можна туда втручатися просто так! Це нам пояснив врач в МЕДІКОМІ - Кравцова А.К. за що вам велике спасибі! Бо нам раніше був назначений імуномодулятор і після того як його відмінили дитина почала хворити ще частіше! Лікар допомогла нам і ми уже повністю здорові. В медікомі нам був назначений стафілококовий бактеріофаг, нам не треба було труїти препаратами дитину взагалі! Дякуємо вам!!!!!

08.06.2018 17:55
Раиса Павловна

Проводили вакцинацию в поликлинике, и у ребенка развились осложнения(. Мы обратились в клинику МЕДИКОМ, нас принимала Волоха Алла Петровна. Выяснилось, что в поликлинике не виноваты, а у нас такая реакция из-за аллергии на гаммаглобулин. Очень быстро это все выяснилось. Пока ничего делать не будем, только наблюдаться и делать иммунограммы по мере взросления Также нам назначили обследование на наличие бактериологических и вирусных инфекций. Есть такие инфекции которые влияют на иммунитет. А никто нам этого в поликлинике не говорил((.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down