exit
search serach
Дитячий нефролог Київ
1581. Консультація дитячого нефролога Тихоненко Н.А.
1800 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча нефрологія в Києві

Захворювання нирок в дитинстві часто стає причиною розвитку патологій сечостатевої системи в дорослому віці. Дитячий нефролог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань нирок у дітей. Дитяча нефрологія в Києві в клініці МЕДІКОМ допоможе своєчасно розпізнати хвороби нирок, почати ефективне лікування, уникнути розвитку ускладнень, інвалідизації, значно збільшити тривалість життя.

Відкрити Згорнути down

Консультація

Консультація дитячого нефролога необхідна для того, щоб:

 • виключити / підтвердити діагноз;
 • пройти профілактичний огляд дітей, які перебувають в зоні ризику (діабетики, діти з поганою спадковістю);
 • виключити / визначити фактор впливу з боку нирок на артеріальну гіпертензію;
 • виключити / визначити фактор впливу з боку нирок на виникнення набряків;
 • відстежити динаміку лікування, відкоригувати призначення.

На прийомі у дитячого нефролога можна отримати рекомендації з лікування інфекційних і запальних захворювань нирок.

Хвороба нирок часто проходить без симптомів! Тому, на консультацію до дитячого нефролога дитину приводять, як правило, тоді, коли хвороба вже досягла серйозного розвитку. У дітей можуть виникати скарги загального характеру: нездужання, слабкість, запаморочення і головний біль, безсоння.

Відкрити Згорнути down

Симптоми захворювань нирок:

 • зміна кольору, складу і запаху сечі;
 • підвищена температура тіла;
 • болі в попереку, що тягнуть, або коліки;
 • хворобливе або ускладнене сечовипускання;
 • припухлість обличчя, повік, мішки під очима;
 • блідість шкірних покривів;
 • підвищення артеріального тиску;
 • набряклість ніг.
Відкрити Згорнути down

У маленьких дітей больовий синдром проявляється криком, плачем і занепокоєнням.

У сечі можуть з'явитися домішка крові (гематурія) або сеча стає пінистою, що обумовлено наявністю в ній білка (протеїнурія). Може змінитися характер сечовипускання: анурія (відсутність сечовипускання), поліурія (збільшене утворення сечі), олігурія (зменшення кількості відокремлюваної сечі).

Відкрити Згорнути down

Всі хвороби нирок дитячі нефрологи підрозділяють на дві групи:

 • спадкові та вроджені захворювання;
 • придбані патології, що виникають в результаті ускладнень після інфекційних захворювань або медикаментозного лікування, порушення режиму харчування і питного режиму.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікує дитячий нефролог:

Відкрити Згорнути down

Діагностика

На первинному огляді дитячий нефролог здійснює базовий огляд і фізикальне обстеження. При огляді особлива увага звертається на загальний стан дитини, свідомість, поставу, фізичний розвиток, мовні функції, вираз обличчя, ходу. При деяких захворюваннях нирок спостерігається деформація скелета.

У діагностиці захворювань нирок у дітей велику роль відіграють лабораторні аналізи та інструментальні методи досліджень.

Для аналізу стану сечовидільної системи дитячий лікар-нефролог виписує направлення на лабораторну діагностику. У дітей беруть кров для загального і біохімічного аналізу, проводиться загальний аналіз сечі, бакпосів сечі, аналіз на рівень сечовини та креатиніну, гістологічне дослідження біоптату. В окремих випадках, лікар може призначити біопсію нирки.

Відкрити Згорнути down

Інструментальні методи діагностики в дитячій нефрології:

Відкрити Згорнути down

аналіз сечі

Дуже важливо проводити тільки ті дослідження, які необхідні для постановки діагнозу і проведення диференційної діагностики з іншими захворюваннями. Тільки правильна оцінка даних, отриманих в результаті обстеження дитини, є запорукою постановки точного діагнозу і призначення найефективнішої терапії.

Дитячий нефролог може рекомендувати консультацію дитячого уролога, гастроентеролога, кардіолога, хірурга, ендокринолога, невропатолога, психолога та інших вузьких фахівців.

Відкрити Згорнути down

Лікування

Дитяча нефрологія клініки МЕДІКОМ використовує різноманітні методи лікування, починаючи від медикаментозної терапії до замісної ниркової терапії методом діалізу та трансплантації нирок.

У клініці проводяться сучасні способи очищення крові:

 • гемодіаліз у новонароджених з хворобами обміну речовин;
 • гемофільтрація;
 • плазмаферез;
 • імунна абсорбція;
 • білковий діаліз.

При лікуванні захворювань нирок у дітей застосовують антибактеріальну терапію, фітотерапію, проводять дезінтоксикацію організму, призначають знеболювальні й протизапальні препарати, антиоксиданти, інтерферони, мембраностабілізатори, стимулюючі препарати та інші засоби. Під час лікування нирок важливо дотримуватися режиму, дієти, необхідного питного режиму.

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

 1. Клініка МЕДІКОМ є найбільшим медичним закладом, який займається діагностикою та лікуванням захворювань нирок у дітей протягом багатьох років.
 2. Наша клініка застосовує тільки сучасні методи діагностики. Відділення дитячої нефрології має високоточну лабораторію з новітніми апаратами для функціональної діагностики нирок.
 3. Дітей, які потребують стаціонарного лікування, розміщують в комфортабельних і укомплектованих всім необхідним палатах.
 4. У нефрологічному відділенні цілодобово чергують лікарі, які готові надати допомогу в будь-який час доби.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Тільки своєчасна діагностика хвороб нирок у дітей, призначення раціональної терапії, проведення реабілітаційних заходів допоможе попередити розвиток важких ускладнень при захворюваннях нирок. Прийом дитячого нефролога проходить в поліклініках МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

comment 15
Тихоненко Наталія Олександрівна
Дитячий лікар-нефролог вищої категорії

Ціна прийому дитячого нефролога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1581. Консультація дитячого нефролога Тихоненко Н.А.
Дитячий

1800 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1859. * КТ сечовидільної системи (включена вартість диска)

2300 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
147. Внутрішньовенна урографія (включена вартість плівок і 100 мл. контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
160. Ультразвукова доплерографія судин нирок

900 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Аналізи
1308. Загальний аналіз сечі (Cito!), (час виконання 60 хв.)

480 грн

Більше Згорнути down

210 грн

Більше Згорнути down
Програми
5367. * Ниркові проби (сечовина, креатинін, сечова кислота, загальний білок) (Враховано знижку 20%)

584 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Потрібна термінова консультація фахівця? У нас в клініці ви можете замовити послугу "виклик дитячого нефролога додому". Кращі дитячі нефрологи Києва оглянуть вашу дитини, призначать необхідні аналізи та лікування. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і ви отримаєте повну інформацію з будь-якого питання, що є для вас важливим!

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

03.07.2021 13:38
Катерина Сергіївна

У районній поліклініці моєму сину поставили діагноз "нефрит". Хвороба непроста, тому вирішили звернутися до приватної лікарні, за відгуками обрали Медіком. Призначений курс лікування досить швидко подіяв і буквально за кілька днів син вже почувався значно краще. Я приємно здивована такою високою якістю медичних послуг. Тепер звертатимемося сюди усією родиною.

10.11.2020 11:12
Мірошина Ольга

Проходили лікування у Тихоненко Наталії Олександрівни. Дуже компетентний і хороший спеціаліст. Назначає тільки необхідні аналізи і процедури, курс лікування дуже швидко дав результати. Тепер моя донька абсолютно здорова, за що я неймовірно дякую Наталії Олександрівні.

24.03.2020 17:26
Ирина

Хочу выразить слова искренней благодарности нефрологу Наталье Александровне Тихоненко! В частную клинику решила обратиться с ребенком после того, как походы по обычным поликлиникам не принесли никаких результатов. Сначала обратила внимание, что у сына появился энурез и запоры. Болел живот, за грудиной. В больнице сказали, что у нас проблемы с кишечником, но лечение не дало никакого результата. Тогда начали искать хорошего специалиста. Один из педиатров посоветовал обратиться к нефрологу. Так мы и оказались в клинике на ул. Василия Тютюнника, 37/1. Честно говоря, анализов Наталья Александровна назначила много. Но после того, как мы все сдали и прошли все обследования, она подтвердила, что у ребенка проблемы с почками. Диагноз “дисметаболическая нефропатия” прозвучал, как гром среди ясного неба. Но врач успокоила, что при полностью проведенном лечении нас ждет благоприятный прогноз. Сейчас лечимся. Состояние значительно улучшилось, но до полного выздоровления еще далеко. С уверенностью могу сказать только одно - и ребенка, и всех близких буду лечить теперь только здесь!

15.01.2020 19:46
Борис О

Прекрасная врач Н.А. Тихоненко спасла здоровье нашего малыша! Очень приятная женщина, которая очень спокойно и профессионально провела прием, быстро вытащила из плохого состояния и дала всю информацию о причинах болезни и лечебных процедурах.

28.08.2019 14:39
Наталія

Дуже раджу звертатися до О.В. Лавренчук! Всім своїм знайомим розповідаю за потреби про лікаря та клініку на пр-ті Героїв Сталінграда, 6Д!

04.07.2019 12:51
Юлія С

Лікар Лавренчук О.В. - справжній профі! Після прийому залишилася дуже задоволена. Лікар приємна, ввічлива та уважна жінка, викликає прихильність до себе, докладно розповіла про хворобу, я дізналася багато корисної інформації. У клініці бездоганна чистота, всі процедури проводяться в комфортній обстановці. Спасибі всьому колективу клініки!

20.12.2018 10:08
Ксенія

Велике спасибі Наталії Олександрівні Тихоненко! Дуже швидко поставила мою дитину на ноги. Діагноз лікар поставила після першого ж візиту. У клініці дуже швидко і оперативно зробили всі аналізи та провели необхідні процедури. Лікування теж пройшло ефективно. Надалі спостерігатися будемо тільки тут.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down