Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
вакцинація проти грипу в києві

Вакцинація проти грипу в Києві

Грип - одна з найпоширеніших інфекцій в сучасному світі. Щорічно від ускладнень грипу страждає величезна кількість людей у всьому світі. Зберегти здоров'я собі й своїм близьким допоможе вакцинація від грипу в м. Київ на Оболоні та Печерську в клініці МЕДІКОМ. Особливість вакцини проти грипу полягає в її профілактичному, а не в лікувальному ефекті. Щеплення допомагає мобілізувати захисні сили організму в боротьбі з інфекцією.

Профілактика грипу шляхом вакцинації - надійний і ефективний спосіб уникнути захворювання. Вірус грипу постійно мутує, викликаючи більш різноманітніші ураження багатьох органів і систем організму. Все частіше грип у людей без вакцинації закінчується смертельним результатом.

Ускладнення після грипу:

 • Ураження нервової системи
 • Запалення головних оболонок
 • Загроза викидня (у вагітних)
 • Синусит, отит, гайморит, бронхіт, пневмонія
 • Запальні процеси в м'язах і суглобах
 • Некротичні зміни і крововиливи в легенях
 • Захворювання серцево-судинної системи (міокардит, перикардит, інфаркт)

До важких ускладнень призводить грип у дітей: розвиток бактеріальної пневмонії, енцефаліт, міозит, синдром Рейє тощо.

Вакцина "Ваксигрип"

«Ваксигрип» - сучасна вакцина проти грипу, яка вже встигла зарекомендувати себе з найліпшого боку. Склад вакцини повністю відповідає всім рекомендаціям ВООЗ і містить інактивований спліт-вірус кількох штамів. Імунна відповідь антитіл при використанні вакцини «Ваксигрип» досягається протягом 2-3 тижнів. Саме тому, важливо завчасно зробити щеплення від грипу, а не чекати перевищення епідпорогу.

Зробити щеплення від грипу в м.Києві безпечно і ефективно ви можете в медичному центрі МЕДІКОМ. Вакцинація дорослих і дітей здійснюється тільки після консультації терапевта і педіатра. Лікарі проведуть необхідний перед щепленням огляд і уточнять наявність обмежень для проведення вакцинації.

Щеплення від грипу. Протипоказання:

 • вік до 6 місяців;
 • гіперчутливість до діючих компонентів вакцини;
 • схильність до алергії;
 • підвищена температура в день вакцинації або напередодні;
 • наявність в анамнезі тяжких ускладнень після щеплень;
 • алергія на курячий білок (в складі препарату присутні фрагменти ембріонів курці);
 • наявність застуди або захворювання на ГРВІ протягом місяця перед вакцинацією від грипу;
 • хронічні захворювання в стадії загострення (гіпертонія, серцева недостатність, бронхіальна астма, захворювання нирок, наднирників, органів дихання, крові, серйозні патології ендокринної та нервової системи).

Термін дії щеплення від грипу становить від 6 місяців до 1 року. Після чого її склад деактивується і повністю виводиться з організму.

Формування імунітету відбувається практично у 100% щеплених. При цьому, значно знижується ймовірність інфікування осіб з ослабленим імунітетом. Однак, щеплення не дає повної гарантії захисту від захворювання, але значно полегшує перебіг патологічного процесу і знижує ризики розвитку ускладнень.

Переваги вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвід вакцинації понад 10 років.
 2. Використання перевірених сучасних препаратів французького або бельгійського виробництва.
 3. Мінімальний ризик виникнення ускладнень після щеплення.
 4. Можливість вакцинації вдома.

У оператора колл-центру ви можете дізнатися особливості процесу вакцинації проти грипу, склад і протипоказання введення вакцини «Ваксигрип», коли можна купити препарат і ввести його в нашому медичному центрі.

Лікарі

Вакцинація від грипу в Києві в клініці МЕДІКОМ проводиться під контролем кваліфікованих лікарів.

Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики-сімейної медицини, лікар-терапевт вищої категорії
comment 9
Старунова Тетяна Григорівна
Завідуюча терапевтичним відділенням на Оболоні, лікар-алерголог вищої категорії
comment 9

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
1408. Вакцинація 'Ваксігрип' (1 особа в клініці)

439 грн.

Більше Згорнути down
1504. * Вакцинація 'Ваксігрип' на дому, робочому місці (від 1 до 10 осіб) за 1 людину

429 грн.

Більше Згорнути down
1728. * Вакцинація 'Ваксігрип' на робочому місці (від 11 до 20 осіб) за 1 людину

419 грн.

Більше Згорнути down
1724. * Вакцинація 'Ваксігрип' на робочому місці (від 21 до 50 осіб) за 1 людину

409 грн.

Більше Згорнути down
1723. * Вакцинація 'Ваксігрип' на робочому місці (від 51 та більше осіб) за 1 людину

399 грн.

Більше Згорнути down
3038. * Вакцинація «Ваксигрип» дітей, які ніколи не вакциновані щепленнями проти грипу імпортного виробництва і ніколи до цього не хворіли грипом (ревакцинація через 4 тижні)

439 грн.

Більше Згорнути down
3043. * ВИКЛИК лікаря для проведення вакцинації на території Замовника

1389 грн.

Більше Згорнути down
Програми
3499. * Програма 'Вакцинація 'Ваксигрип' '

689 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

10.03.2019 14:28
Виталий

Обращался в клинику по поводу этой прививки в 2018 г. Всё сделали, побочек не было и не болел гриппом, когда все коллеги позаболевали. Единственное неудобство, не повелись на мои убеждения, что я подпишу всякие там бумажки, что снимаю ответственность и т.п. по поводу того, что у меня выставлена аллергия на некоторое лекарство. Послали сдавать анализы. Но после консультации с аллергологом клиники Старуновой Татьяной Григорьевной, я сам понял что зря упорствую, все сдал и после результатов, когда врач дала отмашку, сделал прививку. Спасибо клинике МЕДИКОМ за профессионализм: никогда не встречал еще такой ответственности при вакцинации против гриппа!!

21.02.2019 19:57
Ростислав

Мы с женой очень не любим болеть, поэтому стараемся вести здоровый образ жизни. Но, к сожалению, грипп об этом не спрашивает, его можно даже после 5-минутного пребывания на улице подхватить. Поэтому мы с женой решили ежегодно проходить вакцинацию против гриппа. Мы живем недалеко от клиники Медиком на пр-те Героев Сталинграда, 6 Д, поэтому при необходимости обращаемся сюда, все устраивает. Особенно хотелось бы выделить врача-аллерголога Старунову Т. Г. Перед прививкой Татьяна Григорьевна всегда проводит тщательную консультации. Делаем контроль здоровья у нее, а не у терапевта, потому как оба аллергики (не выдумка после обычного чиха, подтверждено анализами). Многие в нашей ситуации отказываются от прививок, но у нас не все так страшно, т.ч. если прислушиваться к советам врача и контролировать здоровье - вакцинироваться можно и нужно!!! Огромнейший плюс: за время действия вакцины мы ни разу не заболели. А это очень хорошо, лишние пилюли не охото глотать, тем более у самого гриппа осложнения страшнее, чем побочки у прививок

26.01.2019 12:07
Александр Николаевич

Делал прививку от гриппа в клинике “Медиком” прошлой осенью. Прошло всё замечательно, после не заболел. Вообще, каждый год прививаюсь, но тут впервые. Потому был очень удивлен подходом. Когда делал прививку в другой киевской клинике, так там перед введением вакцины никто даже не поинтересовался моим самочувствием, а тут тщательно опросили. За что огромное спасибо врачу-терапевту Ларисе Викторовне Келемен. Внимательный, компетентный врач. После того еще несколько раз приходилось обращаться к ней. Профессионализм на лицо. Советую делать прививки, чтобы сохранить свое здоровье, и советую эту клинику!

14.11.2018 16:15
Алина

Уже несколько лет делаю вакцинацию против гриппа в этой клинике. До этого как то и не делала, потому болела часто... Да и не предлагал никто. Впервые услышала о такой возможности на приеме у Старуновой Татьяны Григорьевны, попала к ней 5 лет назад, когда нужно было исключить возможность лекарственной аллергии. Она оказалась не только опытным врачом-аллерголог, но и еще и очень чуткой, отзывчивой женщиной. Сейчас чаще попадаю к Келемен Ларисе Викторовне, аллергия ведь не подтвердилась, потому советы аллерголога как бы и не нужны... но провериться перед прививкой всегда не помешает. Считала и считаю, что все проблемы после вакцинации от недообследованности!!

05.10.2018 20:31
Ангелина

Специалисты клиники Медиком много раз помогали мне решать проблемы со здоровьем. Если честно, я еще тот клиент-находка, постоянно что-то случается, особенно простудными заболеваниями часто болею, да и грипп тоже был моим постоянным гостем раньше, пока Лариса Викторовна Келемен не посоветовала делать прививки, теперь задача найти осенью окно, когда я не простужена. Рекомендую обращаться сюда, если цените свое здоровье и время!!! З.Ы, В очереди ни к врачу, ни на прививку ни разу не сидела. Всегда всё четко, по времени.

26.03.2018 11:25
Светлана Ивановна

Рекомендую! Делала здесь прививки много раз. Не только от гриппа. Никогда проблем не было. Вакцину открывают при тебе.

06.02.2018 12:43
Виктор Петрович

Всегда обращаюсь по поводу прививок от гриппа в “Медиком”, да и вообще сюда довольно часто ведут дороги.. Возраст берет свое, болею не мало. Повезло лечиться у терапевта Келемен Л. В. Прекрасный специалист, компетентность в своей профессии 100%. К чему тут прививки? Так вот, сколько я тут их делаю, она всегда перед прививкой предупреждает о возможных последствиях, опрашивает по поводу самочувствия, не переохладился ли в ближайшее время и тому подобные вещи... В общем, видно, что к вакцинации против гриппа и других заболеваний относятся в клинике со всей ответственностью. Уверен, что и храниться прививочный материал в должных условиях, так что делая прививку здесь - я защищен!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down