exit
search serach
ЛОР в Києві

Отоларингологія Києва в клініці МЕДІКОМ

Отоларингологія (ЛОР) - це розділ медицини, що вивчає захворювання верхніх дихальних шляхів, органів слуху, методи їх діагностики, лікування і профілактики. Отоларинголог на Оболоні та Печерську в Києві в клініці МЕДІКОМ поставить правильний діагноз, з'ясує причини розвитку патології, складе індивідуальну схему лікування, використовуючи новітні методи діагностики та терапії ЛОР-захворювань.

Отоларингологія вивчає особливості анатомо-морфологічної будови і функціонування ЛОР-органів, їх патологічні зміни, методи лікування та профілактики. Слизова оболонка носоглотки і вух виконує бар'єрну функцію на шляху агресивного впливу патологічних мікроорганізмів і негативних факторів навколишнього середовища. Для того, щоб уникнути розвитку важких ускладнень, дуже важливо при найменших підозрах на розвиток захворювань носоглотки або вух відразу звернутися за консультацією до отоларинголога.

Отоларинголог - це лікар (вухо-горло-ніс), що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань відповідних органів, а також прилеглих тканин і органів, які не тільки анатомічно розташовані в безпосередній близькості до ЛОР-органів, а й фізіологічно тісно пов'язані між собою: додаткові пазухи, мигдалини, шийні лімфовузли, трахея.

Відкрити Згорнути down

Показання для відвідування ЛОР-лікаря:

 • часті простудні захворювання (більше 3-4 на рік);
 • при появі перших симптомів захворювань верхніх дихальних шляхів і органів слуху;
 • при підозрі на зниження слуху;
 • при наявності хронічних захворювань (гайморит, фронтит, отит, хронічний кашель тощо);
 • після перенесених інфекційних захворювань;
 • якщо ви помітили зміни в голосі (з'явилася захриплість, покашлювання, першіння в горлі і т.п.);
 • ви стали помічати храп уві сні.

Консультація ЛОРа в Києві входить до переліку основних відвідувань при проходженні щорічного профілактичного або планового огляду. ЛОР-огляди допомагають виявити розвиток патологічного процесу на самих ранніх етапах і вчасно почати терапевтичні заходи.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких слід звертатися до отоларинголога

Якщо ви маєте такі симптоми, потрібно записатися на прийом до оториноларинголога:

 • Кашель
 • Зниження слуху
 • Утруднене дихання
 • Носові кровотечі
 • Хворобливі відчуття в горлі
 • Хропіння і нерівне дихання уві сні
 • Зміна або втрата голосу
 • Постійний головний біль
 • Зниження або зникнення нюху
 • Підвищення температури тіла тощо
 • Біль в області верхньої щелепи, в носових пазухах, у вусі
Відкрити Згорнути down

ЛОР-діагностика

Шукаєте, де веде прийом дорослих хороший ЛОР у Києві? Кращі оториноларингологи клініки МЕДІКОМ проведуть ретельний огляд, зберуть повний анамнез, призначать всі необхідні діагностичні заходи і складуть схему лікування, виходячи з віку, особливостей організму, тяжкості перебігу патологічного процесу. В окремих випадках на консультацію отоларинголога запрошуються фахівці більш вузьких або суміжних спеціальностей.

Методи діагностики в отоларингології клініки МЕДІКОМ:

 • Лабораторна діагностика.
 • Ендоскопічні методи (риноскопія, бронхоскопія, фарингоскопія, ларингоскопія, отоскопія, фіброскопія та ін.).
 • Рентгенографія.
 • Риноцитограма.
 • Ультразвукове обстеження ЛОР-органів.
 • Комп'ютерна томографія тощо.

Виявити причини приглухуватості, а також перевірити слух допоможуть аудіометрія і акустична імпедансометрія. Найбільш простий і доступний метод перевірки гостроти слуху - перевірка слуху онлайн. Онлайн-тестування слуху ви можете пройти на сайті клініки.

Чим швидше проведена діагностика і поставлений діагноз, тим ефективніше і швидше пройде лікування ЛОР-захворювань і тим менше шансів для розвитку ускладнень.

Лор-диагностика
Диагностика лор-заболеваний
Відкрити Згорнути down

Лікування ЛОР-захворювань

Оториноларингологи клініки МЕДІКОМ - це висококваліфіковані ЛОР-лікарі, які використовують у своїй роботі сучасні методи діагностики та новітні досягнення в лікуванні захворювань.

ЛОР-відділення клініки МЕДІКОМ має все необхідне обладнання для лікування таких захворювань і патологічних станів як:

ЛОР-лікар допоможе швидко і безболісно позбутися від сірчаних пробок, витягне з носа і вух сторонні предмети.

Наші лікарі підберуть, налаштують і встановлять слуховий апарат.

Отоларинголог в Киеве

Фізіотерапевтичні методи лікування захворювань і патологій ЛОР-органів:

 • Ультразвукова терапія.
 • Лазерна терапія.
 • Електрофорез.
 • Фототерапія.
 • Пайлер-світло.
 • Кріоаплікація мигдалин.
 • Ультрафіолетова терапія.
Відкрити Згорнути down

Операції в отоларингології

ЛОР-операції можуть проводитися за медичними показаннями і з естетичних міркувань. В кожному окремому випадку лікар-отоларинголог розробить найоптимальнішу схему оперативного втручання.

Лікар-отоларинголог проводить такі процедури і операції:

 • Промивання лакун піднебінних мигдалин, пазух носа.
 • Промивання зовнішніх слухових проходів, видалення сірчаних пробок.
 • Увулопалатопластика при хропінні (лікування хропіння лазером).
 • Ендоскопічна ендоназальна фронтотомія.
 • Тонзилектомія.
 • Кріодеструкція.
 • Ринопластика тощо.
Відкрити Згорнути down
Тонзилектомія
Тонзилектомія
Викривлення носової перегородки
Операція з виправлення носової перегородки
Полипы в носу
Поліпи в носі
Септопластика
Септопластика
Ринопластика
Ринопластика
Удаление серной пробки
Видалення сірчаної пробки
Эндоскопическая гайморотомия
Ендоскопічна гайморотомія
Аденотомия
Аденотомія
Фронтотомия
Фронтотомія
Видалення новоутворень пазух носа
Видалення новоутворень пазух носа
Видалення новоутворень глотки та піднебіння
Видалення новоутворень глотки та піднебіння
Увулопалатопластика
Увулопластика

Однією з поширених патологій в отоларингології є викривлення перегородки носа. Про проблему можуть свідчити утруднене дихання, ослаблення нюху і хропіння. Все це значно погіршує якість життя. Виправити положення допоможе операція - септопластика.

Відділення оториноларингології спеціалізується на видаленні поліпів, новоутворень ЛОР-органів, профілактиці їх рецидивів.

ЛОР-відділення та його операційні оснащені сучасним обладнанням преміум-класу, яке дозволяє проводити високотехнологічні операції профілю отоларингології.

Головна умова проведення успішної операції - професіоналізм і висока кваліфікація ЛОР-лікарів клініки МЕДІКОМ. За більш ніж 20 років успішної практики наші фахівці провели величезну кількість операцій, допомогли тисячам людей знайти повноцінне здоров'я.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чому отоларинголога називають ЛОР-лікарем?

Отоларинголог - це спеціаліст, відповідальний за область медицини, яка займається діагностикою, терапевтичними та профілактичними заходами захворювань вуха, горла, носа. Серед обивателів до нього найчастіше можна почути звернення ЛОР. Таке «народне звання» є абревіатурою назв органів латиною - LOR. У розшифровці: Larynx – гортань, Otos – вухо, Rhinos – ніс. При цьому в англомовному варіанті ЛОР-лікар – ENT doctor.

Чим ЛОР відрізняється від сурдолога?

ЛОР (оториноларинголог) - це лікар, який спеціалізується на діагностиці, терапії та профілактичних заходах при медичних проблемах вуха, горла та носа. Своєю чергою, сурдолог – фахівець більш вузького напрямку. Сурдологія відповідальна виключно за порушення органів слухового апарату і не займається іншими органами.

Чи можна їсти перед прийомом ЛОРа?

Перед оглядом у отоларинголога слід утриматися від прийому їжі (незалежно від віку). Це рекомендується зробити за кілька годин до візиту до лікаря (або навіть не їсти з ранку), щоб уникнути блювотного рефлексу під час огляду. Крім того, лікар може призначити лабораторні аналізи, більшість із яких потрібно здавати натще.

До кого краще йти при болі у горлі: отоларинголога чи терапевта?

У більшості випадків біль у горлі (особливо, якщо він є повторюваним і рецидивуючим) є прямим показанням до консультації в отоларинголога. Тому, велика ймовірність, що навіть якщо ви звернетеся на прийом до сімейного лікаря або терапевта, вони направлять вас до ЛОРа.

Як правильно закапувати ніс?

Виробники препаратів носа в інструкціях пропонують кілька підходів. Це може бути введення препарату в ніс у положенні сидячи/стоячи, тримаючи голову прямо або з невеликим нахилом уперед, а також упорскування спрею або крапель у положенні лежачи. Поряд із цими рекомендаціями існують загальні правила, які пропонують закапувати ніс, нахиливши голову вперед і набік, направивши наконечник флакона від носової перегородки до стінки носа. Єдине, у чому сходяться всі фахівці: ефективність лікування можна підвищити, вдихаючи повітря одночасно з упорскуванням; ні в якому разі не слід відкидати голову назад.

Як правильно висмаркуватися?

Головне правило висмаркування носа - очищення однієї ніздрі за похід. Це запобігає створенню підвищеного тиску всередині носа, який часто стає поштовхом до формування ускладнень. Також правильно висмаркувати ніс важливо для запобігання поширенню інфекцій, що передаються повітряно-краплинним шляхом. Висмаркуватися і робити промивання носа потрібно, використовуючи одноразові серветки й далеко від інших людей, після маніпуляції потрібно помити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

Що не можна робити перед відвідуванням ЛОРа?

Перед візитом до отоларинголога слід утриматися від прийому їжі (хоча б за кілька годин до візиту), а також застосування крапель, гелів, мазей та інших засобів для носа (в т. ч. розчинів на основі морської води) за 3-4 години до лікарського огляду. Перше правило допоможе уникнути виникнення блювотного рефлексу, а друге - отримати повну картину захворювання, що сприяє точнішій діагностиці.

Лікарі отоларингології

Ви можете бути впевнені, що фахівці нашої клініки знайдуть оптимальне рішення проблеми і допоможуть добути здоров'я незалежно від складності захворювання. У координатора колл-центру клініки МЕДІКОМ ви можете дізнатися, коли приймає отоларинголог в Києві, скільки коштує консультація отоларинголога, а також оформити виклик лікаря додому.

comment 23
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 12
Ветрова Оксана Михайлівна
Отоларинголог, дитячий лікар-отоларинголог
comment 4
Горбач Ольга Миколаївна
Лікар-отоларинголог першої категорії, дитячий лікар-отоларинголог
comment 34
Істоміна Світлана Юріївна
Врач-отоларинголог, сурдолог першої категорії
comment 25
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії
comment 1
Лятичевська Олена Володимирівна
Лікар-отоларинголог, дитячий ЛОР
comment 32
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 5
Рубан Ігор Іванович
Лікар-отоларинголог, дитячий лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 39
Сергієнко Віталій Андрійович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог другої категорії.
comment 6
Шевченко Альона Володимирівна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог
comment 4
Щадко Юлія Вікторівна
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
comment 0
Яніогло Олеся Олексіївна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, ЛОР-хірург, інструктор Tactical Combat Casualty Care

Вартість огляду в отоларинголога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
2022. * Консультація отоларинголога дорослого / дитячого експерта Миронюка Б.М., к.м.н.

1300 грн

Більше Згорнути down
5483. Консультація провідного дорослого/дитячого отоларинголога Ветрова О.М.

1300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
643. Мікроотоскопія

490 грн

Більше Згорнути down
3907. Ендоскопія гортані

900 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4756. Медикаментозно-ініційована ендоскопія під час сну (MISE) при ронхопатії

1850 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
299. Бактеріологічне дослідження з носа та зіва. Ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1880 грн

Більше Згорнути down
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1120 грн

Більше Згорнути down

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
5269. Комплексне дослідження матеріалу з вуха: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
5252. Бактеріологічне дослідження з обох вух. Ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма і антимікотикограма

1880 грн

Більше Згорнути down
Операції
709. Радіохвильова увулопалатопластика при ронхопатії (храп) 1 сеанс

6300 грн

Більше Згорнути down
686. * Видалення вушного привіска

7600 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3135. * Пластика нижніх носових раковин з латеролізаціей, двостороння вазотомія нижніх носових раковин

7400 грн

Більше Згорнути down

130000 грн

Більше Згорнути down
5238. * Ринопластика (ускладнена, повна, велика)

160000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
702. Кріоапплікація задньої стінки глотки

1080 грн

Більше Згорнути down
654. Промивання лакун піднебінних мигдаликів

670 грн

Більше Згорнути down
656. Промивання ППН методом переміщення

650 грн

Більше Згорнути down
626. Аспірація носової порожнини

350 грн

Більше Згорнути down
632. Біопсії носа, гортаноглотки, гортані

1750 грн

Більше Згорнути down
633. Блокади в нижні носові раковини з лікарськими препаратами

490 грн

Більше Згорнути down
634. Вакуум-аспірація піднебінних мигдаликів

440 грн

Більше Згорнути down
635. Вливання в гортань масла

500 грн

Більше Згорнути down
636. Розтин абсцесу надгортанника, гортані

3240 грн

Більше Згорнути down
637. Розтин гематоми носової перегородки, вуха

1620 грн

Більше Згорнути down
639. Розтин паратонзіллярного абсцесу

1620 грн

Більше Згорнути down
640. Розтин фурункулу носу, слухового проходу

1620 грн

Більше Згорнути down
641. Ін'єкції лікарського препарату в задню стінку глотки

400 грн

Більше Згорнути down
642. Катетеризація слухових труб з веденням лікарського речовини

1200 грн

Більше Згорнути down
644. Промивання носу

650 грн

Більше Згорнути down
645. Обробка лікарською речовиною судини, що кровоточить у носовій перегородці

330 грн

Більше Згорнути down
648. Пневмо- (вібро-) масаж барабанної перетинки 1 сеанс

400 грн

Більше Згорнути down
652. Продування вух за Політцером

400 грн

Більше Згорнути down
653. Промивання аттика при епітимпоніті

650 грн

Більше Згорнути down
657. Промивання через дренаж ППН

450 грн

Більше Згорнути down
660. Тампонада носа задня

1080 грн

Більше Згорнути down
661. Тампонада носа передня

1200 грн

Більше Згорнути down
663. Туалет носу

300 грн

Більше Згорнути down
664. Туалет вуха

300 грн

Більше Згорнути down
665. Видалення стороннього тіла глотки, вуха, носа

1200 грн

Більше Згорнути down
666. Видалення стороннього тіла гортаноглотки

1500 грн

Більше Згорнути down
703. Кріоапплікація піднебінних мигдалин

1080 грн

Більше Згорнути down
704. Криодеструкція нижніх носових раковин при вазомоторному риніті

1950 грн

Більше Згорнути down
705. Криодеструкція нижніх носових раковин при гіперплазії нижніх носових раковин

1950 грн

Більше Згорнути down
706. Кріовидалення доброякісних новоутворень слизової носу та зіву, шкіри зовнішнього носу вушної раковини: одиничні

950 грн

Більше Згорнути down
707. Кріовидалення доброякісних новоутворень слизової носу та зіву, шкіри зовнішнього носу вушної раковини: множинні

1620 грн

Більше Згорнути down
1583. Пункція верхньощелепної пазухи

1250 грн

Більше Згорнути down
1970. * Лазерна коагуляція судин слизової носа при носових кровотечах (1 процедура / 1 сторона)

1700 грн

Більше Згорнути down
3012. Ін'єкції антибіотиків в паратонзиллярну клітковину при хронічних тонзилітах

600 грн

Більше Згорнути down
3013. Парамеатальна ін'єкція при хронічних отитах, сенсоневральної приглухуватості, зовнішніх отитах

490 грн

Більше Згорнути down
3240. * Скринінг апное сну

4200 грн

Більше Згорнути down
3456. Зондування слезоносового каналу (з двох сторін)

2700 грн

Більше Згорнути down
5102. Ендоскопія вуха

750 грн

Більше Згорнути down
5103. Промивання зовнішніх слухових проходів (обох вух)

900 грн

Більше Згорнути down
5104. Промивання зовнішнього слухового проходу (одного вуха)

500 грн

Більше Згорнути down
5359. Коагуляція кровоточивих судин методом хемокаустики

1100 грн

Більше Згорнути down

Лікар на дім

Немає можливості приїхати в МЕДІКОМ? Лор додому у Києві - це виклик лікаря-отоларинголога, який в домашніх умовах проведе ретельний огляд, доступні діагностичні заходи, призначить лікування, а в разі необхідності - направить на стаціонарне лікування.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Детская отоларингология
Дитячий отоларинголог
Консультація сурдолога
Консультація сурдолога
Лазерная ЛОР-хирургия
Лазерна ЛОР-хірургія
Хірургія ЛОР-захворювань
Хірургія ЛОР-захворювань

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.03.2023 10:07
Богдан

Звертався до Медіком з отитом. Спочатку була консультація отоларинголога, далі вже діагностика та лікування. Дуже зручно, що всі аналізи та процедури можна пройти одразу в одному місці. Спеціалісти тут дуже грамотні, назначають все по ділу, нічого зайвого. Саме лікування пройшло швидко і без ускладнень. Тепер за потреби завжди буду звертатися тільки сюди.

29.06.2022 23:44
Святослав Н.

Дуже сподобалося, дуже. Побільше б таких клінік, як Медіком, з гарними лікарями. Компетентні лори на вагу золота.

31.05.2022 17:40
Sveta

Мене прийняли навіть трохи раніше, ніж був запис. Лікар досить докладно описав рішення проблеми, які я мала. Призначив аналізи, виписав мені ліки, пояснив усі етапи лікування, щоб не прийшлось робити операцію. Результатами лікування і відношенням до себе як до пацієнта я повністю задоволена!

24.04.2022 13:59
Мирослава Ткаченко

Сергієнко В. А. - дуже гарний лікар, ввічливий, відповідає на всі питання, не призначає лікування - професіонал своєї справи. У мене хронічні процеси, тому звертаюсь до нього раз на рік-півтора точно. На жаль, я все ненаважусь на операцію, тому так часто. Завжди все досить чітко розписує, усі шаги, що потрібно робити, щоб продовжити час між загостреннями... Тямущий лікар!

18.02.2022 10:25
Lisa Alisa

Відповіді на всі свої запитання я отримала. Усе чітко. Без зайвої води та повчань, в доброзичливій формі. Прийомом я задоволена.

09.01.2022 09:15
Ярослав

Услуги отоларинголога в Медикоме на высоте. У нас это семейное, потому обращались и к детским, и взрослым лорам. Всё прекрасно!

11.09.2021 18:39
NINO

Если вам будет нужен лор-хирург, в Киеве один из лучших - Миронюк Борис Николаевич! Последний раз лечилась у него. И, наконец-то, лечение мне помогло, а до этого было только деньги на ветер. Врач профессионал своего дела, уделил достаточно внимания, я получила ожидаемый результат.

20.03.2021 21:41
Марія К

В целом меня все устраивает. Вежливо. Профессионально. Пунктуально. Но стоимость консультации лора немного вісокая.

31.10.2020 09:52
Маркіян

Потрапив на прийом лор-врача в "Медіком" з гострим отитом, болем та свербінням. Лікар зробив огляд, все супер-детально, призначив лікування, яке почало допомагати одразу після застосування. Сподобалося, що кабінет чистий, одноразові прилади. Все супер. Рекомендую!

16.04.2020 18:05
BOLT

Все, що я хтів отримати під час консультації і лікування, я отримую. Зараз проходжу курс терапії, мені набагато краще. Рекомендую всім клініку та її лорів!

02.11.2019 20:40
Корчинская Виктория

Проходила осмотр у отоларинголога Александра Николаевича Томина. Очень внимательный врач. Мне понравился. Лечение помогло на 100%

14.06.2019 22:13
Татьяна

Большое спасибо Протас Сергею Александровичу за помощь в избавлении от хронического фронтита. Я уже замучалась, и родных замучала, потому что постоянные головные боли, телевизор мешаем, разговоры мешают, музыка мешает, все раздражает... Я была как ходячая бомба и уже не верила в выздоровление, разве что произойдет чудо. Но оказалось, что никаких чудес не надо - нужно просто пойти к хорошему специалисту, который будет внимателен к своим пациентам и постарается помочь!

03.05.2019 16:35
Лия

Всегда буду благодарна отоларингологу Миронюку Борису Николаевичу! Лучший ЛОР Киева, кроме шуток. Я в ЛОРах знаю толк!)) Избавилась благодаря ему от многолетней проблемы - постоянно вылезающего гайморита. Стоило чуть просудиться - все, пиши пропало. Борис Николаевич научил меня, как проводить после операции и дальнейшей терапии лечение гайморита в домашних условиях, точнее профилактику делать, чтобы не было рецидивов. А причиной моих постоянных обострений или как там это называется, оказыватся, был кусочек кости, который застрял в гайморовой пазухе, травма была в детстве! Врач посмотрел просто мои старые снимки и быстро поставил диагноз. А до него почему-то этот кусочек никто не замечал! Вот как можно было нескольким ЛОРам всем его незаметить?! Потом своей врачице в поликлинике показала, тогда она уже увидела. А снимки-то надо уметь читать! Так что я теперь буду советовать этого первоклассного специалиста всем-всем-всем-всем. Спасибо вам большое!

19.03.2019 18:55
Довлатова Таисия

Хочу порекомендовать всем, кто еще не выбрал своего оториноларинголога, а особенно тем, кому требуется риносептопластика (операция по поводу кривой перегородки носа) посетить прием Запорожец Татьяны Юрьевны или Герасименко Сергея Ивановича. Эти доктора успешно меня и племянника подготовили к операции, а оперировала нас уже врач Запорожец. На прием мы записывались в клинику на Героев Сталинграда 6Д на консультацию, сдавали там же и анализы все. А оперировали конечно уже в другой клинике. Делают очень оперативно и качественно.

28.01.2019 17:20
Манечка

Спасибо Болоткину Юрию Петровичу, он лучший ЛОР в Киеве. Надеюсь вы видите мой отзыв. И клиника Медиком у меня на первом месте. Все профильные врачи демонстрируют высший пилотаж в диагностике, я здесь у нескольких была. А тут в отоларингологии причина заложенности уха у меня была определена в мгновение ока. У меня были серные пробки! Юрий Петрович их прямо на первом приеме и удалил. Совершенно безболезненно.

30.11.2018 20:06
Анна

Доктор из Медикома Горишний Игорь Иванович спас меня в свое время от удаления аденоидов. Удалить ведь всегда успеешь, надо попробовать орган сохранить. Он грамотно подобрал лекарства и я лечилась двумя курсами. Теперь я здорова, и удалять мне ничего не удаляли, кроме апендикса. Игорь Иванович! Снимаю шляпу. Вы - просто находка!

16.09.2018 21:45
Катерина

Поддержу предыдущего оратора, годами никто мне не мог ответить, почему болят уши, а Виталий Андреевич Сергиенко и обследования назначил нужные, и назначил правильное лечение. Расписывать не буду, но в итоге от болей я не мучаюсь, и слышу хорошо. Была еще у Толчинского Вадима Викторовича на приеме, тоже очень грамотный специалист, он фониатр.

31.08.2018 19:50
Арина

Сергиенко Виталию Андреевичу я очень признательна. Мучилась многие годы от воспалений, и это первый врач, который назначил мне анализ посев на флору из горла и носа с определением чувствительности к антибиотикам. Сдавала там же, в клинике. По результатам было назначено лечение, 2 препарата на 14 дней. Боюсь сглазить, но уже больше года я не болею.

26.08.2018 22:35
Рамиль

Расскажите что за врач Сергиенко? Кто был? Записан на продувание слуховых труб. Мой врач в отпуске. Вот и смотрю, чтоб не прогадать. Мне нужно знать, где еще есть хорошая отоларингология в Киеве.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down