exit
search serach
Электроэнцефалография (ЭЭГ) Киева

Електроенцефалографія Києва

Повноцінне життя людини неможливе без нормальної роботи основного центру управління всього організму - головного мозку. Порушення в діяльності основного органу центральної нервової системи ведуть до різноманітних патологічних станів, які значно погіршують якість життя людини. Енцефалографія (м. Київ, МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) - ефективний метод дослідження структур і діяльності головного мозку.

Електроенцефалографія (ЕЕГ) - це метод, що дозволяє досліджувати електричну активність мозку.

Енцефалограма головного мозку дозволяє здійснити диференціальну діагностику між нападами епілептичного та іншого характеру, встановити осередки епілепсії, виявити порушення в роботі структур мозку в період ремісії. При наявності епілепсії відзначається особлива епілептиформна активність.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких потрібна консультація невролога та проведення ЕЕГ

 1. Спонтанна непритомність.
 2. Запаморочення і сильні головні болі.
 3. Судоми.
 4. Когнітивні розлади (порушення концентрації, уваги, пам'яті).
 5. Порушення сну.
 6. Заїкання.
 7. Загальна слабкість і зниження працездатності.
Відкрити Згорнути down

ЕЕГ: показання

Це дослідження варто пройти:

 • При нападах втрати свідомості;
 • При нападах порушення поведінки
 • При порушеннях пам'яті, зміні уваги
 • При травмах голови
 • Для аналізу циклів відпочинку і неспання
 • Після перенесеного інсульту
 • При нападах судом в кінцівках або в усьому тілі
 • Для з'ясування причин психологічних відхилень
 • Для контролю проведеного лікування
 • При підозрі на кісти, пухлини, інфекційні ураження мозку, порушення кровопостачання і т.д.
Відкрити Згорнути down

ЕЕГ протипоказання:

 • наявність на голові травм, ран, забоїв;
 • гнійно-запальні процеси в області голови та шиї;
 • наявність свіжих післяопераційних швів;
 • декомпенсовані розлади серцево-судинної системи.
Відкрити Згорнути down

Проведення ЕЕГ

Електроенцефалографія - абсолютно безпечний, безболісний і досить інформативний метод дослідження. ЕЕГ можна проводити дітям і вагітним жінкам.

У клініці МЕДІКОМ вас обстежить лікар-невролог і при необхідності призначить проведення ЕЕГ. Підготовка до дослідження має на увазі відмову від деяких продуктів і напоїв перед процедурою (за 12-24 години). Серед таких продуктів: газована вода, кава та напої з кофеїном, шоколад і ін. Перед дослідженням не можна користуватися косметичними засобами - пінками для укладання волосся, гелями і т.п. Для отримання достовірних і якісних результатів потрібно, щоб пацієнт під час діагностики був максимально врівноважений і спокійний.

ЕЕГ головного мозку проводиться за допомогою електродів, розміщених на окремих ділянках голови, які фіксують зміни в активності клітин мозку. Електроди фіксують зміни амплітуди мікрострумів і надсилають дані на електроенцефалограф. Енцефалограма - це графічне відображення біострумів мозку. Електроенцефалограма фіксує і показує коливання хвиль різної частоти. Інтерпретація цих хвиль дає відповіді лікарю про стан різних структур мозку.

Електроенцефалографія дозволяє отримати найбільш повну картину про стан мозку і особливості його функціонування, а також про наявність того чи іншого захворювання. ЕЕГ допомагає виявити початкові зміни в тканинах головного мозку, що особливо важливо для постановки діагнозу на ранніх стадіях розвитку патології.

Етапи електроенцефалографії в МЕДІКОМ:

 • Попередній огляд лікаря функціональної діагностики.
 • Дослідження різних структур нервової системи і їх функціонування.
 • Надання на підставі отриманих результатів медичного висновку.

ЕЕГ проводиться з фіксацією різних даних в стані спокою і неспання, з використанням спеціальних тестів: фотостимуляція, гіпервентиляція та ін.

Аналіз ЕЕГ, розшифровка якої включає опис основних видів активності структур мозку і графічних елементів, має на увазі порівняння припустимих показників з патофізіологічними.

У медичному центрі здійснюється ЕЕГ відеомоніторинг - особливий метод діагностики, який дозволяє отримати одночасно протягом тривалого часу енцефалограму, відео- та аудіозаписи про всі види активності мозку в нічний час. Моніторинг надає величезну кількість цінної інформації, що допомагає в точному діагностуванні захворювань.

Відкрити Згорнути down

Ціна ЕЕГ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Більше Згорнути down
796. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) на дому

6000 грн

Більше Згорнути down
3893. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) дітям 0-4 років
Дитячий

1700 грн

Більше Згорнути down
4931. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного сну на дому

11000 грн

Більше Згорнути down
5502. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) продовжена (2 години)

4500 грн

Більше Згорнути down
5510. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) добова на дому
Дитячий

13000 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

У вас є можливість зробити ЕЕГ і розшифрувати електроенцефалограму вдома в Києві, замовивши послугу в клініці МЕДІКОМ. Про особливості проведення в домашніх умовах ЕЕГ, ціну на послугу ви можете дізнатися, зателефонувавши координатору колл-центру.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Психотерапия
Консультація психотерапевта
Реоэнцефалография (РЭГ)
Реоенцефалографія (РЕГ)
Неврологическое отделение
Неврологічне відділення
Невролог Київ
Консультація невролога

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

20.08.2023 10:21
Ганна Беляк

Потребна була ЕЕГ для дитини. Звернулися до клініки “Медіком”. Процедура пройшла швидко та безболісно завдяки дружелюбному персоналу та сучасному обладнанню. Лікарі надали зрозумілу інтерпретацію результатів, що надзвичайно важливо для нас, батьків. Дуже задоволені професіоналізмом та високим рівнем обслуговування.

01.05.2023 14:52
Тамила

Спасибо за прием. Все быстро, тихо и полностью понятно. Ну в принципе как и все обследования в Медикоме.

16.02.2023 09:33
Марта Зарецька

Почала помічати за собою часті запаморочення, думала через втому. Але нещодавно втратила свідомість прямо на роботі і це вже дуже стривожило мене. Записалася на прийом до невролога у Медіком і він вже відправив мене на енцефалографію. Персонал клініки дуже привітний, лікарі справжні профі у своїй сфері. Все мені розшифрували, пояснили і відповіли на всі питання. На щастя, нічого страшного. Але добре, що звернулася одразу, бо в питаннях здоров'я краще не затягувати та обстежуватися вчасно.

30.11.2022 20:49
Дмитро

У мене з'явилися нічні судомні напади. Думав, що реально маю хворобу мозку. Але спеціалісти з ЕЕГ роз'яснили, що мозок чистий, а основна причина в пониженому судомному порогу. На прийомі невролог порадив профілактичні ліки та подальше спостереження. Вже три місяці ніяких нападів нема.

30.04.2019 12:11
Альберт

Не первый раз прохожу исследование ЭЭГ. После проверки мне был выдан лист бумаги с результатом проверки и заключение доктора... Результат не обрадовал, но исключил определенные моменты. Это тоже большой плюс. Из собственного опыта могу сказать со 100% уверенностью, необходимо обследоваться вовремя, не затягивая и не откладывая на потом... В таком случае можно избежать многих других проблем со здоровьем, которые тянут за собой одну за другой, как в моем случае. Но не будем сегодня о грустном. Жизнь продолжается... Верим и надеемся на лучшее... Могу отметить, что электроэнцефалография (ЭЭГ) в Киеве в Медикоме проводится на высоком уровне благодаря профессионализму Маматовой Светланы Ивановны.

15.03.2019 19:22
Стас

Несколько лет тому назад обратился к невропатологу с проблемой частых головокружений и шаткости. Вот с того момента и начались мои походы по врачам анализы и обследования, одним из которых и была электроэнцефалография. Ну что могу сказать, я проживаю в столице, и проходил все обследования, в том числе и ЭЭГ в Киеве. Стоимость последней - 799 грн. Клиника чистая, персонал приветливый и что главное оборудование новое и современное. Всем остался доволен, обследование проходил на Оболони в 15 минутах от центра по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Особенно хотелось бы отметить врача функциональной диагностики Маматову Светлану Ивановну, профессионал своего дела.

25.12.2018 22:42
Артур

Проходил эту процедуру в клинике МЕДИКОМ, так как нужно было перед выдачей водительского удостоверения, а клиника расположилась по соседству. Работаю без выходных, так что очень порадовало, быстрота ЭЭГ. Длительность процедуры составила всего 15 минут. Делала Маматова Светлана Ивановна отличный специалист и человек хороший. Результат электроэнцефалографии являет собой запись на спец бумаге, на которой записываются кривые, которые исследует доктор. После чего все данные обобщаются и описываются в заключении ЭЭГ. Меня интересовал, срок действия результатов ЭЭГ и врач сказала, что какого-либо конкретного срока годности справка о прохождении ЭЭГ не имеет, но обычно если нет отклонений, то это 2 года. У меня все было ОК, так что данный анализ прошел на ура.

30.11.2018 21:06
Марина

Ребенок у меня не совсем спокойный, бывает, бурно реагирует на отказ, спит не очень хорошо. В общем, я пришла к невропатологу Кирсановой Нелли Ивановне, и доктор нам назначила пройти ЭЭГ головы в Киеве. Мы с ребенком пришли в назначенное время и день, кабинет был небольшой, там стояли разные игрушки, что было очень кстати. Я думала, что у меня не получится удержать ребенка, но я заранее подготовила сына, сказала, что мы сейчас пойдем померяем шапочку, немножко посидим, тетя напишет нам кое-что и мы уйдем. (Моему ребенку три годика). Итак, вкратце расскажу, как делают ЭЭГ. Мы сели в кресло, я взяла ребенка на руки. Ему надели такую сеточку на голову в форме шапочки, а затем начали подсоединять проводки, на концах были такие кругленькие насадки. Сколько по времени делают ЭЭГ точно, не скажу, но так мы сидели около 10 минут, а потом начала мигать красным лампочка, которая находилась справа от нас. Ребенок переключил внимание на нее. Но помигала она не долго - секунд 5-8. За результатом сказали прийти на следующий день. Мы пришли, взяли результат и направились с ним к доктору. Он сказал, что всё у нас в норме. Нет никаких патологий. Я так поняла, что показывает ЭЭГ-мониторинг, нет ли патологий мозга, нормально ли он работает и развивается.

06.08.2018 16:05
Алена

Невропатолог назначил ЭЭГ головы... Я решила разузнать сначала, что такое это ЭЭГ головного мозга. Электроэнцефалография сосудов головного мозга позволяет исследовать состояние и качество физического развития головного мозга, найти проблемные зоны, которые выдают неверные сигналы, и что особенно важно - выявить начальную стадию эпилепсии. Нужная и безболезненная процедура. Сделала, цена конечно высокая, но при условии, что все проводят быстро, безболезненно, без живых очередей и тому подобных неудобств - оправданно. По результатам все в порядке и тьфу, тьфу. Спасибо большое Маматовой Светлане Ивановне, очень чуткая врач с индивидуальным подходом и золотыми руками. Результат получила буквально сразу.

10.04.2018 15:34
Лика

Обратилась в клинику МЕДИКОМ, с расстройством сна к врачу-неврологу Кирсановой Нелли Ивановне Врач рекомендовал сделать мониторинг ЭЭГ, а также сдать ряд анализов для более четкой картины. Перед проведением процедуры Нелли Ивановна дала рекомендации, как подготовиться к ЭЭГ. Если в общих словах, обследование это проводится не ранее чем через 2 часа после приема пищи, но не на голодный желудок. Голова должна быть чистая. В день исследования нельзя принимать медицинские препараты (по согласованию с врачом). Список небольшой, так что в тот же день я все сделала. Сразу говорю, что для ЭЭГ головы цена не самая скромная - 799 грн., но оно того стоит вреда никакого, а вот четкая картинка имеется. Сегодня мой сон понемногу стабилизируется огромное за это вам спасибо, сон без снотворного прекрасен, усталость снимает как рукой. От “принудительного” сна такого отдыха нет.

03.01.2018 10:55
Ванда

Невропатолог направил меня на обследование головного мозга, но где можно сделать мониторинг ЭЭГ я не знала, так как в Киеве в командировке. Знакомая порекомендовала эту клинику. Обратилась к ним и не пожалела, клиника чистая, комфортабельная с приветливым персоналом, к тому же оборудование высококлассное. Могу сказать, так как эту процедуру прохожу не впервые, что электроэнцефалография (ЭЭГ) в Киеве в этой клинике выполняется профессионалами своего дела. Хотелось бы выразить огромную благодарность доктору Маматовой Светлане Ивановне, за ее профессиональные навыки и индивидуальный подход.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down