exit
search serach
Электроэнцефалография (ЭЭГ) Киева

Електроенцефалографія Києва

Повноцінне життя людини неможливе без нормальної роботи основного центру управління всього організму - головного мозку. Порушення в діяльності основного органу центральної нервової системи ведуть до різноманітних патологічних станів, які значно погіршують якість життя людини. Енцефалографія (м. Київ, МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) - ефективний метод дослідження структур і діяльності головного мозку.

Електроенцефалографія (ЕЕГ) - це метод, що дозволяє досліджувати електричну активність мозку.

Енцефалограма головного мозку дозволяє здійснити диференціальну діагностику між нападами епілептичного та іншого характеру, встановити осередки епілепсії, виявити порушення в роботі структур мозку в період ремісії. При наявності епілепсії відзначається особлива епілептиформна активність.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких потрібна консультація невролога та проведення ЕЕГ

 1. Спонтанна непритомність.
 2. Запаморочення і сильні головні болі.
 3. Судоми.
 4. Когнітивні розлади (порушення концентрації, уваги, пам'яті).
 5. Порушення сну.
 6. Заїкання.
 7. Загальна слабкість і зниження працездатності.
Відкрити Згорнути down

ЕЕГ: показання

Це дослідження варто пройти:

 • При нападах втрати свідомості;
 • При нападах порушення поведінки
 • При порушеннях пам'яті, зміні уваги
 • При травмах голови
 • Для аналізу циклів відпочинку і неспання
 • Після перенесеного інсульту
 • При нападах судом в кінцівках або в усьому тілі
 • Для з'ясування причин психологічних відхилень
 • Для контролю проведеного лікування
 • При підозрі на кісти, пухлини, інфекційні ураження мозку, порушення кровопостачання і т.д.
Відкрити Згорнути down

ЕЕГ протипоказання:

 • наявність на голові травм, ран, забоїв;
 • гнійно-запальні процеси в області голови та шиї;
 • наявність свіжих післяопераційних швів;
 • декомпенсовані розлади серцево-судинної системи.
Відкрити Згорнути down

Проведення ЕЕГ

Електроенцефалографія - абсолютно безпечний, безболісний і досить інформативний метод дослідження. ЕЕГ можна проводити дітям і вагітним жінкам.

У клініці МЕДІКОМ вас обстежить лікар-невролог і при необхідності призначить проведення ЕЕГ. Підготовка до дослідження має на увазі відмову від деяких продуктів і напоїв перед процедурою (за 12-24 години). Серед таких продуктів: газована вода, кава та напої з кофеїном, шоколад і ін. Перед дослідженням не можна користуватися косметичними засобами - пінками для укладання волосся, гелями і т.п. Для отримання достовірних і якісних результатів потрібно, щоб пацієнт під час діагностики був максимально врівноважений і спокійний.

ЕЕГ головного мозку проводиться за допомогою електродів, розміщених на окремих ділянках голови, які фіксують зміни в активності клітин мозку. Електроди фіксують зміни амплітуди мікрострумів і надсилають дані на електроенцефалограф. Енцефалограма - це графічне відображення біострумів мозку. Електроенцефалограма фіксує і показує коливання хвиль різної частоти. Інтерпретація цих хвиль дає відповіді лікарю про стан різних структур мозку.

Електроенцефалографія дозволяє отримати найбільш повну картину про стан мозку і особливості його функціонування, а також про наявність того чи іншого захворювання. ЕЕГ допомагає виявити початкові зміни в тканинах головного мозку, що особливо важливо для постановки діагнозу на ранніх стадіях розвитку патології.

Етапи електроенцефалографії в МЕДІКОМ:

 • Попередній огляд лікаря функціональної діагностики.
 • Дослідження різних структур нервової системи і їх функціонування.
 • Надання на підставі отриманих результатів медичного висновку.

ЕЕГ проводиться з фіксацією різних даних в стані спокою і неспання, з використанням спеціальних тестів: фотостимуляція, гіпервентиляція та ін.

Аналіз ЕЕГ, розшифровка якої включає опис основних видів активності структур мозку і графічних елементів, має на увазі порівняння припустимих показників з патофізіологічними.

У медичному центрі здійснюється ЕЕГ відеомоніторинг - особливий метод діагностики, який дозволяє отримати одночасно протягом тривалого часу енцефалограму, відео- та аудіозаписи про всі види активності мозку в нічний час. Моніторинг надає величезну кількість цінної інформації, що допомагає в точному діагностуванні захворювань.

Відкрити Згорнути down

Ціна ЕЕГ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Більше Згорнути down
796. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) на дому

5400 грн

Більше Згорнути down
3893. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) дітям 0-4 років
Дитячий

1570 грн

Більше Згорнути down
4931. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного сну на дому

10800 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

У вас є можливість зробити ЕЕГ і розшифрувати електроенцефалограму вдома в Києві, замовивши послугу в клініці МЕДІКОМ. Про особливості проведення в домашніх умовах ЕЕГ, ціну на послугу ви можете дізнатися, зателефонувавши координатору колл-центру.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Психотерапия
Консультація психотерапевта
Реоэнцефалография (РЭГ)
Реоенцефалографія (РЕГ)
Неврологическое отделение
Неврологічне відділення
Невролог Київ
Консультація невролога

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

16.02.2023 09:33
Марта Зарецька

Почала помічати за собою часті запаморочення, думала через втому. Але нещодавно втратила свідомість прямо на роботі і це вже дуже стривожило мене. Записалася на прийом до невролога у Медіком і він вже відправив мене на енцефалографію. Персонал клініки дуже привітний, лікарі справжні профі у своїй сфері. Все мені розшифрували, пояснили і відповіли на всі питання. На щастя, нічого страшного. Але добре, що звернулася одразу, бо в питаннях здоров'я краще не затягувати та обстежуватися вчасно.

30.04.2019 12:11
Альберт

Не первый раз прохожу исследование ЭЭГ. После проверки мне был выдан лист бумаги с результатом проверки и заключение доктора... Результат не обрадовал, но исключил определенные моменты. Это тоже большой плюс. Из собственного опыта могу сказать со 100% уверенностью, необходимо обследоваться вовремя, не затягивая и не откладывая на потом... В таком случае можно избежать многих других проблем со здоровьем, которые тянут за собой одну за другой, как в моем случае. Но не будем сегодня о грустном. Жизнь продолжается... Верим и надеемся на лучшее... Могу отметить, что электроэнцефалография (ЭЭГ) в Киеве в Медикоме проводится на высоком уровне благодаря профессионализму Маматовой Светланы Ивановны.

15.03.2019 19:22
Стас

Несколько лет тому назад обратился к невропатологу с проблемой частых головокружений и шаткости. Вот с того момента и начались мои походы по врачам анализы и обследования, одним из которых и была электроэнцефалография. Ну что могу сказать, я проживаю в столице, и проходил все обследования, в том числе и ЭЭГ в Киеве. Стоимость последней - 799 грн. Клиника чистая, персонал приветливый и что главное оборудование новое и современное. Всем остался доволен, обследование проходил на Оболони в 15 минутах от центра по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Особенно хотелось бы отметить врача функциональной диагностики Маматову Светлану Ивановну, профессионал своего дела.

25.12.2018 22:42
Артур

Проходил эту процедуру в клинике МЕДИКОМ, так как нужно было перед выдачей водительского удостоверения, а клиника расположилась по соседству. Работаю без выходных, так что очень порадовало, быстрота ЭЭГ. Длительность процедуры составила всего 15 минут. Делала Маматова Светлана Ивановна отличный специалист и человек хороший. Результат электроэнцефалографии являет собой запись на спец бумаге, на которой записываются кривые, которые исследует доктор. После чего все данные обобщаются и описываются в заключении ЭЭГ. Меня интересовал, срок действия результатов ЭЭГ и врач сказала, что какого-либо конкретного срока годности справка о прохождении ЭЭГ не имеет, но обычно если нет отклонений, то это 2 года. У меня все было ОК, так что данный анализ прошел на ура.

30.11.2018 21:06
Марина

Ребенок у меня не совсем спокойный, бывает, бурно реагирует на отказ, спит не очень хорошо. В общем, я пришла к невропатологу Кирсановой Нелли Ивановне, и доктор нам назначила пройти ЭЭГ головы в Киеве. Мы с ребенком пришли в назначенное время и день, кабинет был небольшой, там стояли разные игрушки, что было очень кстати. Я думала, что у меня не получится удержать ребенка, но я заранее подготовила сына, сказала, что мы сейчас пойдем померяем шапочку, немножко посидим, тетя напишет нам кое-что и мы уйдем. (Моему ребенку три годика). Итак, вкратце расскажу, как делают ЭЭГ. Мы сели в кресло, я взяла ребенка на руки. Ему надели такую сеточку на голову в форме шапочки, а затем начали подсоединять проводки, на концах были такие кругленькие насадки. Сколько по времени делают ЭЭГ точно, не скажу, но так мы сидели около 10 минут, а потом начала мигать красным лампочка, которая находилась справа от нас. Ребенок переключил внимание на нее. Но помигала она не долго - секунд 5-8. За результатом сказали прийти на следующий день. Мы пришли, взяли результат и направились с ним к доктору. Он сказал, что всё у нас в норме. Нет никаких патологий. Я так поняла, что показывает ЭЭГ-мониторинг, нет ли патологий мозга, нормально ли он работает и развивается.

06.08.2018 16:05
Алена

Невропатолог назначил ЭЭГ головы... Я решила разузнать сначала, что такое это ЭЭГ головного мозга. Электроэнцефалография сосудов головного мозга позволяет исследовать состояние и качество физического развития головного мозга, найти проблемные зоны, которые выдают неверные сигналы, и что особенно важно - выявить начальную стадию эпилепсии. Нужная и безболезненная процедура. Сделала, цена конечно высокая, но при условии, что все проводят быстро, безболезненно, без живых очередей и тому подобных неудобств - оправданно. По результатам все в порядке и тьфу, тьфу. Спасибо большое Маматовой Светлане Ивановне, очень чуткая врач с индивидуальным подходом и золотыми руками. Результат получила буквально сразу.

10.04.2018 15:34
Лика

Обратилась в клинику МЕДИКОМ, с расстройством сна к врачу-неврологу Кирсановой Нелли Ивановне Врач рекомендовал сделать мониторинг ЭЭГ, а также сдать ряд анализов для более четкой картины. Перед проведением процедуры Нелли Ивановна дала рекомендации, как подготовиться к ЭЭГ. Если в общих словах, обследование это проводится не ранее чем через 2 часа после приема пищи, но не на голодный желудок. Голова должна быть чистая. В день исследования нельзя принимать медицинские препараты (по согласованию с врачом). Список небольшой, так что в тот же день я все сделала. Сразу говорю, что для ЭЭГ головы цена не самая скромная - 799 грн., но оно того стоит вреда никакого, а вот четкая картинка имеется. Сегодня мой сон понемногу стабилизируется огромное за это вам спасибо, сон без снотворного прекрасен, усталость снимает как рукой. От “принудительного” сна такого отдыха нет.

03.01.2018 10:55
Ванда

Невропатолог направил меня на обследование головного мозга, но где можно сделать мониторинг ЭЭГ я не знала, так как в Киеве в командировке. Знакомая порекомендовала эту клинику. Обратилась к ним и не пожалела, клиника чистая, комфортабельная с приветливым персоналом, к тому же оборудование высококлассное. Могу сказать, так как эту процедуру прохожу не впервые, что электроэнцефалография (ЭЭГ) в Киеве в этой клинике выполняется профессионалами своего дела. Хотелось бы выразить огромную благодарность доктору Маматовой Светлане Ивановне, за ее профессиональные навыки и индивидуальный подход.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down