exit
search serach
Ринопластика

Ринопластика в Києві

Форма та розміри носа багато в чому визначають привабливість, гармонійність рис обличчя. Порушення естетики спричиняє незадоволеність та психологічний дискомфорт. Викривлення носової перегородки може бути причиною порушення носового дихання та призводити до розвитку гайморитів. В обох випадках допоможе операція корекції носа. Ринопластика — це операція, що дає змогу ефективно та радикально позбутися естетичних дефектів. У разі наявності функціональних порушень внаслідок викривленої перегородки виконується операція септопластика. Тому ринопластика у Києві, зокрема в медичному центрі МЕДІКОМ, досить затребувана операція.

Відкрити Згорнути down

Види септопластики

Сучасна пластична хірургія пропонує кілька технік корекції форми носа. За метою пластика носа поділяється на:

 • естетичну ринопластику;
 • реконструктивну ринопластику;
 • функціональну ринопластику (риносептопластику).

Іноді необхідно перейти від закритої ринопластики (ендоназальної) до відкритої. Тому хірург повинен мати високу кваліфікацію та навички проведення операцій обох типів.

Відкрити Згорнути down

Показання до ринопластики

До пластики носа вдаються у разі необхідності усунення естетичних та функціональних недоліків (риносептопластика). Окремо рекомендують зробити ринопластику, коли потрібно:

 • змінити спинку носа;
 • виправити форму кінчика носа;
 • скоригувати розміри крил носа та ніздрів;
 • виправити вроджені аномалії (фронтоназальна дисплазія, хейлосхізіс).

Також за допомогою пластики носа можна усунути наслідки травми (посттравматична ринопластика).

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до ринопластики

Основними протипоказаннями до ринопластики є:

 • проблеми зі згортанням крові;
 • акне, фолікуліт у зоні операції;
 • серцево-судинні патології;
 • психічні захворювання;
 • вагітність, місячні;
 • цукровий діабет;
 • вірусні інфекції;
 • онкологія;
 • вік до 18 років.
Відкрити Згорнути down

Вікові обмеження знімаються у разі травми та вроджених дефектів (за показаннями).

 

Підготовка до ринопластики

Починається підготовка до операції з планування змін, моделювання зображення-прогнозу майбутньої зовнішності, консультації отоларинголога, пластичного хірурга. Далі потрібно здати аналізи перед ринопластикою для виявлення можливих протипоказань:

 • зробити ЕКГ, флюорографію;
 • КТ придаткових пазух носа;
 • аналіз крові (біохімія, інфекції, коагулограмма);
 • аналіз сечі.
Відкрити Згорнути down

За результатами обстеження терапевт пропонує висновок щодо можливості операції. Також необхідно проконсультуватися з анестезіологом для підготовки до наркозу під час ринопластики.

пластика носа
ринопластика
Відкрити Згорнути down

Ринопластика: хід операції

Закрита ринопластика виконується через ніздрі, без розсічення шкіри. Пластика відкритого типу передбачає надрізи в зовнішніх куточках носа та в зоні колумелли. Далі шкіра піднімається, відкриваючи область корекції. У цьому випадку залишається невеликий малопомітний слід.

Тривалість операції залежить від складності мети. Операція ринопластики може тривати до двох годин. Після загального наркозу потрібне перебування в стаціонарі не менше доби. Виправлення невеликих дефектів під місцевою анестезією не вимагає тривалого спостереження та пацієнт може йти додому вже через кілька годин.

Відкрити Згорнути down

Реабілітація після ринопластики

Відновлення після ринопластики триває приблизно 10 днів. Цього часу достатньо, щоби зникли основні набряки та синці. Шви прибирають за 5–7 днів. У разі усунення горбинки знадобиться гіпсова лонгета на 10–14 днів. Рекомендації після ринопластики:

 • спочатку необхідно спати з піднятою головою;
 • відмовитися від прийому занадто холодної та гарячої їжі.

Також варто у разі можливості відмовитися від носіння окулярів, відвідування басейну, лазні та вибирати одяг, який одягається не через голову. Фізичні навантаження обмежуються на місяць.

Відкрити Згорнути down

Результати та ефект

Корекція носа хірургічним шляхом може позбавити відразу кількох естетичних та медичних проблем. Операція дає змогу:

 • скоригувати кінчик носа;
 • усунути уроджені дефекти;
 • змінити розміри ніздрів, крил носа в більшу чи меншу сторону;
 • провести реконструкцію після пошкоджень (опік, перелом, поріз);
 • прибрати горбинку, зменшити ширину спинки;
 • виправити форму носової перегородки.
Відкрити Згорнути down

Результати ринопластики можна оцінити за кілька тижнів. Повне зрощення тканин відбувається протягом пів року. На відміну від безопераційної ринопластики результат хірургічної корекції зберігається на все життя.

Результат ринопластики, фото до-після. Пластичний хірург Симулик Є.В.

ринопластика

Результат ринопластики, фото до-після. Пластичний хірург Симулик Є.В.

пластика носа

Результат ринопластики, фото до-після. Пластичний хірург Симулик Є.В.

ринопластика функціональна

Ускладнення після ринопластики

Після корекції носа можливі як нетривалі ускладнення, так і небажані наслідки. Можуть виникнути такі побічні ефекти, як:

 • асиметричність;
 • больові відчуття;
 • утворення рубців;
 • прояви пігментації;
 • утруднене дихання;
 • перфорація перегородки;
 • оніміння, часткова втрата чутливості в зоні операції.
Відкрити Згорнути down

Звести ризик наслідків до мінімуму можна, звернувшись до лікарів МЕДІКОМ. Найкраще підтвердять якість ринопластики відгуки пацієнтів клініки.

 

Переваги ринопластики в нашій клініці

Медцентр МЕДІКОМ — це конкурентні ціни на пластику носа та гарантія якості корекції. Пластичні хірурги високої кваліфікації бездоганно володіють методами закритої та відкритої ринопластики, успішно виправляючи найскладніші естетичні недосконалості та функціональні дефекти.

Для проведення оперативного втручання в МЕДІКОМ використовується сучасне хірургічне обладнання, в операційних забезпечено абсолютну інфекційну безпеку. Також у медичному центрі передбачені всі умови для комфортного перебування після операції, а всі попередні обстеження зручно та швидко можна пройти тут, у клініці. Вартість ринопластики охоплює всі поточні витрати.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чим небезпечна ринопластика?

Імовірність ускладнень залежить від компетенції хірурга та дотримання пацієнтом рекомендацій лікаря до та після ринопластики. Операція має певний естетичний ризик (непередбачувана поведінка тканин, поява пігментації), а також ускладнення медичного (ушкодження перегородки) та післяопераційного характеру (кровотеча при необережній поведінці). Але проведення ринопластики кваліфікованими хірургами зводить можливість негативних наслідків до мінімуму.

Під яким наркозом роблять ринопластику?

Вибір типу знеболювання залежить від складності операції та наявності протипоказань. Під час ринопластики невеликого обсягу можливе застосування місцевої анестезії. У складних ситуаціях та великих втручаннях показаний загальний наркоз. У будь-якому разі перед пластикою носа обов'язкова консультація анестезіолога.

Чи можна робити блефаропластику та ринопластику одночасно?

Так, ринопластику та блефаропластику можна поєднувати. Це — симультанні операції. Плюс такого поєднання — одна підготовка до операції (обстеження, аналізи), одне введення в наркоз та загальний відновлювальний період. Недолік — велике одномоментне навантаження на обличчя.

Як зняти набряк після ринопластики?

Зняттю набряку сприяє відпочинок і сон у напівсидячому положенні. Також лікар може рекомендувати використання гелів і мазей від набряку з загоючою дією. Також допомагає корекція дієти — відмова від солоних та кислих продуктів. Алкоголь, куріння, лазня та інтенсивні навантаження уповільнюють догляд за набряклістю. Також лікар може призначити холодні компреси та фізіопроцедури.

Коли можна промивати носа після ринопластики?

Промивання носа після ринопластики — це одна з рекомендацій для правильної реабілітації. Зазвичай у рамках догляду за носом промивати носовий прохід дозволяють через кілька днів, коли припиняється кровоточивість та вийняті тампони. Термін індивідуальний. Зазвичай це відбувається через 3–4 доби.

Що таке первинна та вторинна ринопластика?

Первинна пластика — це корекція носа пацієнтам, які раніше не робили таку операцію. Повторна ринопластика — це хірургічне втручання, що усуває дефекти після невдалої корекції носа або виправлення незадовільного результату попередньої операції.

Лікарі

Зробити ринопластику носа у Києві можна в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Лікарі підберуть оптимальну методику, щоби максимально досягти бажаного результату та скоротити період реабілітації. Фахівці медичного центру ретельно спланують та з професійною точністю проведуть операцію з функціональної, естетичної або реконструктивної пластики носа. Призначити зручний час для відвідування клініки можна телефоном або через форму на сайті.

comment 21
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 0
Яніогло Олеся Олексіївна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, ЛОР-хірург

Ціна ринопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
4519. * Риносептопластика 1 категорія

140000 грн

Більше Згорнути down
4520. * Риносептопластика 2 категорія

150000 грн

Більше Згорнути down
4829. * Реконструкція носа хрящами (вушним,реберним) 3 категорії

226000 грн

Більше Згорнути down

130000 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Хірургія ЛОР-захворювань
Хірургія ЛОР-захворювань
Отоларингологія
Консультація отоларинголога
Пластична хірургія
Пластична хірургія
Септопластика
Септопластика
КТ носа
КТ пазух носа

Вiдгуки

14.10.2023 19:43
Деня Лапчук

Травму носа я отримав у 2 роки тому під час падіння на лижах в Буковелі. Але нарешті спланував прибрати дефект. Лікар Симулик обговорив зі мною всі аспекти моєї ситуації та запропонував не лише покращення зовнішності, але й рішення проблеми з диханням через ніс. Процедура ринопластики була проведена з максимальною увагою до деталей. Результатом я повністю задоволений. Дякую!

11.07.2023 20:38
Стефанія Калуш

Ледь умовила свою сестру направити мою племінницю на ринопластику. У дитини з народження реально був кривий ніс. Вже поговорювали, що треба на програму “Я соромлюся свого тіла”. В результаті я сама оплатила операцію, і її провели в “Медікомі” без шуму і показухи. Дитина тепер не може відійти від дзеркала і налюбуватися собою.

01.04.2023 12:16
Валентина Дор.

Напланувала собі зробити ринопластику носа. Але під час детального обстеження лікарі ще й виявили причину моїх постійних гайморитів. Тому фактично одним пострілом вбила двох зайців. Дякую персоналу клініки за уважність та чудову роботу!

21.01.2022 18:39
Алина

Делала ринопластику в Киеве, в клинике МЕДИКОМ. Осталась полностью довольна отношением к пациентам, условиями пребывания в стационаре на Оболонской набережной 9, диагностикой и качеством консультации. Еще анализы очень быстро взяли. Пластический хирург сразу видно, что с большим опытом, к делу подходит ответственно, а не просто стремится заработать деньги. Я исправляла пимпу носика, не затрагивая носовую перегородку. И все прошло успешно, без каких-либо осложнений и побочек. Считаю, что это все благодаря внимательному отношению мед.персонала и профессионализму врача. Когда сняли швы, все зажило просто отлично. Так что не жалею, что обратилась именно в эту клинику, оно того стоит!

03.12.2021 13:04
Аня

Не могу сказать, что была категорически недовольна своим носом, но в подростковом возрасте он мне начал казаться большим и я уже тогда начала подумывать о том, чтобы его уменьшить. После 18 лет думать об это стала все чаще и в 22 года подкопила денег и таки решилась на операцию. От себя лично скажу, что ринопластику в Киеве можно пройти в клинике МЕДИКОМ. Тут хорошие хирурги, с большим стажем работы и вообще клиника европейского уровня. Я записалась на консультацию. Хирург все подробно рассказал, как все будет выглядеть в моем случае, затем я прошла необходимые обследования, посдавала анализы и приехала в назначенное время на операцию. Процедура прошла спокойно и хорошо. Я была под присмотром врачей сутки, затем носик заклеили пластырем и отправили домой, сказав, когда приехать на снятие швов. Девочки, рекомендую данную клинику тем, кто тоже хочет исправить носик!!! Это вообще не страшно и тут все проводят на высоком уровне!

30.10.2021 11:24
Кристина Ткачук

Никогда не нравилась слишком большая горбинка носа. А в школе меня даже дразнили из-за этого, ввиду чего сформировался комплекс, и я решила четко, что хочу это исправить с помощью ринопластики. Тем более что операция эта не такая сложная и восстанавливаешься после нее быстро. Я долго выбирала клинику и остановила свой выбор на МЕДИКОМе. Если хотите сделать ринопластику в Киеве, то очень советую именно это место. У меня операция прошла успешно. Вот уже прошло время и от нее не осталось и следа. И теперь я наконец-то довольна своим отражением в зеркале, могу свободно фотографироваться в профиль, не стесняясь этой кривой перегородки из прошлого)))

09.10.2021 17:18
Лала

Ездили на ринопластику в Киеве с родной сестрой. У нас, грузинских девушек есть общая часто встречающаяся особенность - большие носы. Это смотрится грубо и мы всегда мечтали иметь более нежные и миловидные черты лица. Вот, накопив нужную сумму на операцию, мы записались на прием, потом сдали анализы (тут быстро это делается) и нам назначили операцию. Оперировались в один день, у одного и того же врача. Вместе же и приезжали потом снимать швы. Мы остались довольны и результатами, и сервисом в клинике. Так что рекомендуем делать ринопластику здесь. Хирург все подробно рассказывает и готовит к операции. И условия, чтобы проходить обследования, оперироваться и оставаться в стационаре - хорошие, современные. Так что если нам придется еще обращаться, то будем именно сюда.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down