exit
search serach
Ліполіфтинг грудей

Ліпофілінг грудей у Києві

Повні красиві груди - предмет гордості будь-якої жінки. І коли об'єми не задовольняють, на допомогу приходить пластична хірургія.

Ліпофілінг грудей - це ефективна методика корекції розміру та форми грудей власною жировою тканиною. Ліпомоделювання продовжує набирати популярності, тому що демонструє чудовий результат при мінімумі втручання. Зробити ліпофілінг грудей у Києві в досвідчених фахівців можна в клініці МЕДІКОМ на Оболоні.

Відкрити Згорнути down

Показання для ліпофілінгу грудей

Збільшити груди своїм жиром можна за наявності достатнього обєму жирової клітковини в донорських зонах пацієнтки (стегнах, бічних зонах живота, власній жировій тканині). Показаннями є необхідність або бажання:

 • збільшити розмір грудей;
 • усунути асиметрію;
 • покращити форму молочних залоз.
Відкрити Згорнути down

Ліпофілінг показаний для відновлення грудей, що втратили форму внаслідок вікових змін, грудного вигодовування, різкої втрати ваги та вроджених аномалій розвитку. Часто до способу вдаються після травми грудей або втрати пружності після захворювання. У деяких випадках операція виконується для виправлення анатомічних дефектів.

Показання для ліпофілінгу грудей
Відкрити Згорнути down

Ліпофілінг грудей: протипоказання

Протипоказання до ліпофілінгу грудей загальні для всіх операцій:

 • серцево-судинні захворювання;
 • онкологія;
 • інфекції;
 • хронічна гіпертонія;
 • діабет;
 • шкірні хвороби;
 • хвороби щитовидної залози;
 • погана згортання крові;
 • вагітність, лактація.
Відкрити Згорнути down

Крім цього, операцію недоцільно проводити під час планування вагітності та неповнолітнім пацієнткам. Також варто витримати певний інтервал після припинення грудного вигодовування. Не роблять підтяжки грудей і під час менструації.

Відкрити Згорнути down

Підготовка та особливості ліпофілінгу молочних залоз

Перед операцією пацієнтки проходять обстеження, щоби підтвердити відсутність протипоказань. Можуть бути призначені обстеження:

Відкрити Згорнути down

До обов'язкових пунктів доданий тест на covid, який зручно зробити в лабораторії клініки МЕДІКОМ. Пацієнтка має проконсультуватися з мамологом та пластичним хірургом. Перед хірургічним втручанням уникають алкоголю, куріння, дотримуються легкої дієти, припиняють прийом медикаментів, що впливають на згортання крові, та антибіотиків.

Сам ліпофілінг молочних залоз виконується у кілька етапів:

 • ліпосакція крізь невеликі розрізи в донорських зонах;
 • введення біоматеріалу в плановані області;
 • одержаний матеріал обробляється, очищається, готується спеціальним методом.
Відкрити Згорнути down

Збільшення грудей за допомогою власної жирової тканини проводиться шляхом ін'єкцій, без розрізів. Жирову тканину вводять невеликими порціями, пошарово. Такий метод забезпечує кращий показник приживання донорського матеріалу. До того ж, власний жир не спричиняє реакції відторгнення. Однак жирова «подушка» поступово частково розсмоктується, і через певний час процедуру, можливо, доведеться повторити.

Операція з пересадки жиру в груди відбувається під наркозом. Після неї пацієнтка переводиться до палати стаціонару під нагляд анестезіолога.

 

Ліпофілінг грудей: реабілітація та рекомендації

Після операції обов'язково потрібно носити спеціальний бюстгальтер. Це допоможе жировій клітковині краще прижитися на новому місці. Місця проколів варто обробляти антисептиком. Перший тиждень рекомендується спати на спині. На кілька тижнів треба обмежити фізичну активність, уникати перегрівання, обов'язково використати призначені мазі для регенерації. Лікар може «прописати» особливу дієту без продуктів, що сприяють розсмоктуванню жиру.

Підготовка та особливості ліпофілінгу молочних залоз
Ліпофілінг грудей: реабілітація та рекомендації
Відкрити Згорнути down

Ліпофілінг: результати

Ліпофілінг грудних залоз — процедура малотравматична: це безопераційне збільшення грудей. Тому реабілітація після процедури швидка та легка. Якщо дотримуватись усіх приписів лікаря, жодних негативних наслідків не буде.

Корекція під час ліпофілінгу грудей дає моментальний результат, не залишає рубців. Виражений ефект зберігається перші кілька років. Далі процедуру можна повторити.

Відкрити Згорнути down

Ліпофілінг грудей: наслідки та ускладнення

Після операції можуть бути тимчасові побічні ефекти та ускладнення. Серед тимчасових наслідків:

 • набряклість;
 • дискомфорт;
 • синці;
 • невелика болючість.
Відкрити Згорнути down

Явища зникають самі чи з невеликою медикаментозною допомогою. Крім того, існують ризики інфікування, недостатня корекція, нерівномірність контурів. У поодиноких випадках — формування фіброзної тканини в зоні ін'єкції.

 

Переваги ліпофілінгу в нашій клініці

Ефективність ліпофілінгу молочної залози безпосередньо залежить від майстерності хірурга, методів обробки донорського матеріалу та особливостей організму. У клініці МЕДІКОМ працюють фахівці високої кваліфікації, які застосовують провідні методики. Тут використовується сучасне обладнання, сертифіковані медикаменти. При цьому на ліпофілінг грудей ціна одна з найкращих у Києві.

Досвідчені пластичні хірурги вміло втілюють мрії пацієнток у життя: ліпофілінг успішно поєднується з іншими операціями пластичної хірургії, зокрема з різними методами мамопластики без імплантів. Відгуки про ліпофілінг грудей у МЕДІКОМ доступні на сайті нашої клініки.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можливо за допомогою ліпофілінгу збільшити груди на 2 розміри?

За допомогою методики ліпофілінгу збільшити молочні залози за один сеанс можна максимум на 1,5 розміру: біоматеріал більшого об'єму не приживеться. Якщо потрібна кардинальніша зміна, то після попереднього огляду та консультації, вибирають іншу методику збільшення грудей.

Чи можна поєднувати ліпофілінг із підтяжкою грудей?

У медичній практиці ліпофілінг практично не проводиться в поєднанні з підтяжкою грудей (мастопексією). З ліпофілінгом можна одночасно проводити таку процедуру, як абдомінопластика. Комбінація методик призначається за показаннями після огляду та обстеження.

Як довго зберігається ефект після ліпофілінгу грудей?

Жир — це природний біоматеріал, і він має властивість розсмоктуватися. Тому для збереження ефекту потрібно кілька сеансів. На тривалість ефекту впливає якість проведення операції. Яскраво виражений результат зберігається протягом 3–5 років під час виконання рекомендацій лікаря. Повторний ліпофілінг дає змогу досягти стабільнішого результату.

Де зробити ліпофілінг грудей?

Якісно та безпечно зробити ліпофілінг молочних залоз у Києві можна в клініці МЕДІКОМ. Ретельний збір анамнезу відхилить наявність протипоказання, а професіоналізм лікарів зведе до мінімуму всі потенційні ризики. Дізнатися вартість ліпофілінгу грудей та записатися на консультацію можна за телефоном, вказаним на сайті медцентру.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість ліпофілінгу грудей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3582. * Ліпофілінг 1 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

27500 грн

Більше Згорнути down
3583. * Ліпофілінг 2 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

52000 грн

Більше Згорнути down
Схожі послуги
Мамопластика
Мамопластика
Мастопексия (Подтяжка груди)
Мастопексія (Підтяжка грудей)
Редукційна мамопластика
Корекція соска та ареоли
Корекція соска та ареоли

Вiдгуки

30.08.2023 20:16
Ядвіга К.

Привіт, я хочу від усього серця подякувати вашій клініці!!! Ви робите людей щасливішими! І я - одна з них) Нещодавно я стала володаркою чудового бюсту. Величезне спасибі пластичному хірургу за професіоналізм і золоті руки. Також велике спасибі всьому медперсоналу за турботу і посмішки, з якими вони зустрічають клієнтів. Ви найкращі!

28.02.2023 19:49
Тетяна

Ліпофілінг грудей став чудовим рішенням для мене. Результат не лише ефективний а й форми виглядають природно. Не має видимих шрамів. Втручання відбулося без ускладнень. Висловлюю подяку пластичному хірургу клініки Медіком Авершину В.І. за високу якість проведеної роботи та естетичне вирішення моєї проблеми.

15.10.2022 22:02
INGA

Безмежно вдячна пластичному хірургу Гаврилову Г.О. Для жінки надзвичайно важливо відчувати себе красивою. На жаль, природа мене не наділила красивим бюстом, але Григорій Олександрович врятував ситуацію! Я ні на мить не сумнівалася і не шкодувала, що обрала саме цього лікаря і цю клініку! Все виконано красиво, акуратно і з турботою! Дякую Вам!

23.12.2021 11:24
Валерия Никишина

Авершин Валерий Иванович, я очень благодарна вам за ваши золотые руки! После родов и кормления ребенка моя грудь существенно изменилась и никакие тренировки не помогали мне вернуть ее прежний вид на все 100 %. Муж относился к проблеме с пониманием, но у меня появились реальные комплексы, и я очень расстраивалась. По совету двоюродной сестры обратилась в клинику МЕДИКОМ. Мне назначили обследование, и я быстро прошла все необходимые анализы. Процедура УЗИ тоже не показала противопоказаний, и врач назначил мне день операции, для которой было нужно лечь в стационар. Мне подробно объяснили, что такое липофилинг, рассказали, как я буду восстанавливаться после него. Меня осмотрел анестезиолог и уверил, что больно не будет. Операция прошла отлично. Боли не было. После наркоза за мной постоянно следили медики и уже к вечеру я чувствовала себя нормально. Поначалу внешний вид груди был не очень. Но отечность постепенно уходила, и я увидела первые результаты, которые впечатлили. В итоге я получила тот эффект, на который и рассчитывала. Отражением в зеркале любуюсь! Муж в восторге! Валерий Иванович, спасибо вам! Клинику и этого хирурга я буду рекомендовать всем!

02.12.2021 14:47
Светлана

Авершин Валерий Иванович, который работает в клинике Медиком на Оболонской набережной, дом 9, это опытный хирург! Я проводила у него липолифтинг груди и осталась довольна результатом. Мне очень понравилось отношение к пациентам в клинике. Тут нет очередей, все очень вежливые и доброжелательные, уютно и чисто, комфортные палаты. Во время процедуры боли не было. Восстановилась я очень быстро. Валерий Иванович, спасибо!

19.11.2021 18:03
Милана

Хочу поблагодарить Гаврилова Григория Александровича. Я хотела изменить форму груди, и он порекомендовал мне такую процедуру как липофилинг. Эту небольшую операцию я делала в МЕДИКОМ на Оболонской набережной 9. Результат понравился. Клиника тоже неплохая.

27.10.2021 19:18
Нина Викторовна

Авершин Валерий Иванович, спасибо вам за продление молодости! С возрастом моя грудь стала выглядеть не так хорошо, как раньше. На имплантаты я не решалась, а вот от липофилинга не отказалась. Валерий Иванович все подробно объяснил, уверил, что осложнений не будет и восстановление пройдет быстро. Все так и получилось. Процедура проводилась в клинике Медиком. Результат отличный! Мне и мужу очень нравится. Есть желание улучшить и внешний вид ягодиц, но это я сделаю позже. Валерий Иванович, я благодарна вам и всем сотрудникам клиники.

09.10.2021 13:21
Ярослава

Гаврилов Григорий Александрович, вы очень классный хирург! Я обратилась в клинику МЕДИКОМ для коррекции груди и мне порекомендовали такую интересную процедуру как липофилинг. Врач все объяснил, назначил анализы, которые я быстро прошла. Операцию делали в стационаре. Боли не было совсем. В процессе восстановления я носила специальный бюстгальтер, выполняла все назначения. Осложнений не было. Результат радует меня каждый день! Григорий Александрович, вы маг и чародей! Удивительно и то, что мне предложили сделать менее травматичную операцию, а не провели дорогостоящую имплантацию. Это значит, что клиника не стремится заработать на пациенте. Она работает на результат и на благополучие людей!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down