exit
search serach
Дитячий інфекціоніст Київ
1201. Консультація дитячого інфекціоніста
1170 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча інфектологія Києва

Кожен з нас хоч раз в житті хворів на інфекційне захворювання. Найбільш схильний до впливу інфекційного агента дитячий організм. І тут дуже важливо не втратити час - відразу звернутися до лікаря. Не до кінця вилікуване інфекційне захворювання може призвести до розвитку серйозних хронічних ускладнень і до недостатності імунної системи. Дитячий інфекціоніст в м. Київ в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську допоможе уникнути цих небезпек, визначить інфекцію, призначить ефективне лікування і запропонує методи профілактики інфекційних захворювань.

Інфектологія - це наука, що вивчає захворювання, викликані різними патогенними мікроорганізмами (найпростіші, віруси і бактерії), методи діагностики, лікування і профілактики інфекцій.

Відкрити Згорнути down

Основні причини зараження інфекційними захворюваннями:

 1. Знаходження здорової дитини в безпосередній близькості із зараженою особою. Інфекційні захворювання мають інкубаційний період (час з моменту потрапляння інфекційного агента в організм до появи перших ознак), коли ознак хвороби ще немає, а дитина вже є заразною. Це - основна причина стрімкого поширення інфекцій в дитячому колективі.
 2. Недотримання санітарно-гігієнічних норм: брудні овочі та фрукти, неякісна вода, не вимиті після вулиці руки - можуть спровокувати розвиток інфекції.
 3. Заразитися дитина може при будь-якому контакті з хворою людиною.
 

Первинна консультація інфекціоніста в центрі МЕДІКОМ (м. Київ) включає:

 • збір анамнезу і епідеміологічних даних (контакти з хворими особами, поїздки і т.п.);
 • огляд шкіри і слизових оболонок на наявність висипань і виразок;
 • інструментальне обстеження та призначення лабораторних досліджень.

Консультация дитячого інфекціоніста
Відкрити Згорнути down

Симптоми інфекційних захворювань у дитини

Дитячі інфекційні хвороби протікають з різними симптомами, які безпосередньо залежать від типу збудника, стадії хвороби і тяжкості її перебігу:

 • головний біль;
 • підвищення температури тіла, озноб;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • загальне нездужання, слабкість і втома;
 • підвищена пітливість, особливо в нічний час;
 • розлади сну;
 • ломота в м'язах і суглобах;
 • сильний кашель з домішкою крові і/ або гною;
 • диспепсичні розлади (нудота, блювота, діарея);
 • біль в животі;
 • висип на шкірі різного виду і локалізації;
 • гнійні виразки на шкірі та слизових оболонках.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

Відкрити Згорнути down

Діагностика

Первинна консультація інфекціоніста в центрі МЕДІКОМ (м. Київ) включає: збір анамнезу і епідеміологічних даних (контакти з хворими особами, поїздки і т.п.); огляд шкіри і слизових оболонок на наявність висипань і виразок; інструментальне обстеження та призначення лабораторних досліджень.

Діагностика інфекційних захворювань проводиться лабораторними методами і включає, крім збору анамнезу:

 • аналіз сечі, крові;
 • тести на паразитів;
 • бактеріологічний аналіз;
 • імуноферментний аналіз;
 • серологічні дослідження;
 • полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР-діагностика).
Відкрити Згорнути down

Лікування

На підставі отриманих даних діагностичного обстеження дитячий лікар-інфекціоніст призначає індивідуальну програму лікування інфекційного захворювання. З огляду на тип збудника, вік дитини, загальний стан організму і особливості перебігу інфекційного процесу лікар призначає антибактеріальні, противірусні, антипротозойні, протигрибкові і протиглистні препарати тощо.

Профілактика

Основна профілактика інфекційних захворювань - вакцинація дітей згідно з календарем щеплень. Якщо з яких-небудь причин щеплення не було зроблено згідно з графіком, дитячий інфекціоніст клініки призначить нову схему введення вакцин відповідно до віку дитини. Також, якщо планується подорож в деякі екзотичні країни, необхідно буде додатково пройти планову вакцинацію проти небезпечних інфекційних хвороб, поширених на її території.

Важлива складова профілактики - дотримання всіх санітарно-гігієнічних правил:

 • миття рук після вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування вбиральні;
 • утримання в чистоті житлового приміщення;
 • регулярне провітрювання кімнати, особливо перед сном дитини;
 • використання особистих (індивідуальних) засобів гігієни.

Протистоїть розвитку інфекційних хвороб міцний імунітет дитини. А фізичні вправи, загартовування і здорове харчування, в свою чергу, найкраще сприяють зміцненню організму.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У вас є побоювання, що у дитини інфекція? Є питання або необхідний огляд? Дитячий інфекціоніст (м. Київ, центр МЕДІКОМ) проведе всі необхідні обстеження, встановить діагноз і призначить відповідне лікування. Запис до лікаря-інфекціоніста здійснюється безпосередньо в клініці або за телефоном, вказаним на сайті.

comment 55
Даневський Віталій Олександрович
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, сімейний лікар
comment 9
Махіня Наталія Володимирівна
Дитячий лікар-інфекціоніст вищої категорії

Вартість послуг дитячого інфекціоніста

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика
5049. Комплексне обстеження при укусі кліща (бореліоз, кліщовий енцефаліт, анаплазмоз, бабезіоз та ін.) ПЛР, якісно, кров, кліщ

1280 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). Антибіотикограма
Дитячий

630 грн

Більше Згорнути down
4979. Збудники коклюшу(кашлюк) (Bordetella spp), зішкріб задньої стінки глотки, ПЛР

950 грн

Більше Згорнути down
5391. Гострі кишкові інфекції бактеріальні ПЛР RT - скринінг ДНК/ РНК мікроорганізмів роду Yersinia enterocolitica, Shigella spp./Enteroinvasive Escherichia coli (EIEC), E. coli O157, Clostridium difficile toxin A/B,stx1/stx2, Salmonella spp. та Campylobacter spp)

1260 грн

Більше Згорнути down
5392. Гострі кишкові інфекції вірусні ПЛР RT - скринінг ДНК/РНК мікроорганізмів роду Norovirus генотип I, Norovirus генотип II, Rotavirus A, Adenovirus F, Astrovirus та Sapovirus

1260 грн

Більше Згорнути down
5423. Діагностика гельмінтів (9 паразитів) (анкілостома, мікроспорідії, стронгілоіди, аскариди, карліковий ціп`як, бичачий ціп`як, гострики, анкілостома, власоглав) ПЦР, якісно, кал

1450 грн

Більше Згорнути down
5491. Герпес Зостер вірус 3 тип (Varicella zoster) (ПЦР, якісно) - ліквор

850 грн

Більше Згорнути down
5492. Герпес вірус VI тип (HHV6) (ПЦР, якісно) - ліквор

850 грн

Більше Згорнути down
5493. Герпес вірус VII тип (HHV7) (ПЦР, якісно) - ліквор

850 грн

Більше Згорнути down
Програми
3703. * Вакцинація «Стамаріл»

1129 грн

Більше Згорнути down
3704. * Програма Вакцинація «Стамаріл»

2129 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції

1250 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до дитячого лікаря-інфекціоніста в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down
Супутні послуги
Вакцинация детей
Вакцинація дітей
Педиатрия
Консультація педіатра
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
УЗИ детям
УЗД дітям
ПЦР-диагностика
ПЛР-діагностика

Вiдгуки

25.11.2023 21:44
Христина Р.

Хочу подякувати інфекціоністам клініки за їхній професіоналізм. Дослідили проблему до найменшої піщинки. Призначили дієве лікування. Просто молодці!

19.06.2023 20:32
Діана

Спочатку думала, що в дитини ротавірусна інфекція. Але третій день проносу змусив звернутися в Медіком. Виявили кишкову інфекцію. Завдяки допомозі лікарів хворобу швидко приборкали. Зараз дитина одужала.

10.05.2022 18:53
Валентина

Два сезони лікувала ускладнення грипів у малого. Звернулися в Медіком і Наталія Володимирівна Махиня дала нам ряд порад, які допомогли нам перебути цю зиму без затяжного грипу.

13.05.2019 12:49
Катя

В клинике Медиком мы обслуживаемся давно, и вот дело коснулось такой проблемы как клещ. Где мой сын его подцепил не знаю, но нужно было обращаться к врачу. Нас сразу же направили к инфекционисту Андрийчуку Игорю Васильевичу. Он рассказал, как вытащить клеща, а потом быстро провел эту процедуру. Спасибо, что приняли нас без задержек! Мы были в филиале на Анри Барбюса 37/1.

04.04.2019 18:32
Марианна

Детская инфектология Киева оставляет желать лучшего, откровенного говоря. Специалистов - перечесть по пальцам. Но когда я обратилась в клинику “Медиком”, поняла, что не все потеряно. У ребенка появилась сыпь. Думала, что корь. Симптомы мне не очень известны, их можно спутать с другими болезнями, потому немедленно обратилась к специалисту. Клинику выбрала по советам родителей из детского сада, прием проводила врач-инфекционист Махиня Наталья Владимировна. Объяснила как выглядит корь, оказалось что это она и есть у ребенка, начальная стадия. Для подтверждения Наталья Владимировна отправила нас делать анализ крови. Мы вовремя обратились в клинику, так что лечение прошло не так болезненно, как могло бы, если б я затянула с визитом. Доктору огромное спасибо! Думаю, мы станем вашими постоянными клиентами.

25.03.2019 16:24
Анита

Мы никогда раньше не вакцинировались, начиталась всякого про вред вакцинации... В общем, в итоге попали мы в клинику МЕДИКОМ к Кравец Татьяне Виленовне с подозрением на корь. Врач осмотрела ребенка и сказала, что кори у нас нет, но настоятельно порекомендовала пойти к педиатру, чтоб составить график вакцинации, делать прививки от дифтерии, кори и прочих заболеваний. Доктор была очень убедительна, сказала, что никакого вреда от вакцин нет, если ребенка предварительно осматривает грамотный врач и дает заключение, можно ли проводить вакцинацию. В общем, я послушалась врача и мы с ребенком стали на учет у педиатра здесь же. Для нас составили график вакцинации.

06.12.2018 14:21
Полина

Меня мучил вопрос, нужна ли ребёнку прививка от гриппа. Решила записаться к врачу, проконсультироваться. Принимала нас педиатр, инфектолог Кравец Татьяна Виленовна. Сказала, что любая прививка нужна, главное чтобы вакцина была качественной и ребенок здоровым. И тогда волноваться не придется. Мы решили отправиться на прием к педиатру, чтоб уже точно решить что и как. Если все будет в порядке, будем прививаться. Болезнь то явно сильнее бьет по организму, мало ли какие последствия будут, если ребенок заразится.

21.09.2018 20:06
Мирослава

Если вам нужна качественная детская инфектология в Киеве - приходите в эту клинику. Здесь отличные специалисты. К примеру, нам здесь пришлось побывать когда была ветрянка. Симптомы знаю хорошо, хоть сама я и не болела. Ребенка отвезла сюда, так как было ближе всего. В клинике подтвердили мои подозрения. Направили сдать анализы, чтобы узнать, достаточно ли борется организм с этой болезнью. Оказалось, что иммунитет у нас хороший, поэтому лечение было стандартное. Доктору Даневскому Виталию Александровичу большущее спасибо!

08.06.2018 13:37
Ангелина

Отлично работает инфекционное отделение здесь! Мы привезли сюда дочку с укусом клеща, нас очень быстро направили на прием к Андрийчуку Игорю Васильевичу. Он вытащил паразита, что делать, если укусил клещ и сказал, что есть прививка от энцефалита. Мы решили ее сделать тоже здесь, чтобы быть спокойными в дальнейшем. Вакцину нам ввели, через 14 дней сказали прийти сдать анализ для контроля. Большое спасибо!

16.02.2018 11:53
София

У меня маленький ребенок, мой первенец. Я за его здоровье переживаю сверх всякой меры (наверное, как и большинство мамочек). Я не знала, как часто проявляется корь у детей и как выглядит сыпь при кори, поэтому ужасалась каждый раз, как видела что-то подобное. Но доктор Махиня Наталья Владимировна из клиники “Медиком” объяснила мне все это и рассказала, что делать, если вдруг малыш заболеет. Сказала, что лучше всего, конечно же, привить. Спасибо за советы!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down