exit
search serach
Ведение беременности на Оболони
4054. Консультація акушера гінеколога, завідуючої жіночої консультації Лічутіної Н.Л.
1400 грн.
Більше Згорнути down

Ведення вагітності в клініці на Оболоні

Очікування дитини — стан прекрасний і тривожний одночасно. Важливо підтримати майбутню маму, оточити її увагою, а в разі необхідності — надати кваліфіковану медичну допомогу.

Шукаєте комфортну клініку для ведення вагітності на Оболоні? Ми поруч — на просп. Володимира Івасюка, 6-Д.

Програми спостереження вагітності в приватній клініці МЕДІКОМ складені досвідченими акушерами-гінекологами з урахуванням рекомендацій WHO. Ми подбаємо про те, щоби вагітність пройшла благополучно, разом підготуємося до пологів, розділимо вашу радість і переконаємося, що організм повністю відновився після народження малюка.

Відкрити Згорнути down

Постановка на облік у зв'язку з вагітністю

Визначити вагітність можна з перших днів затримки менструації на консультації лікаря-гінеколога. Стати на облік для ведення вагітності краще із шостого до дванадцятого тижня.

наблюдение беременности
акушер-гинеколог на Печерске и Оболони

До народження дитини ще далеко, але ми вже почнемо готуватися до цієї події. План обстеження вагітної охоплює лабораторні дослідження, скринінг вагітності, консультації вузьких фахівців — офтальмолога, отоларинголога, ендокринолога.

Під час постановки на облік по вагітності призначають:

Відкрити Згорнути down

Стандартне обстеження в жіночій консультації клініки МЕДІКОМ на Оболоні може бути розширене за показаннями лікаря, який здійснює спостереження вагітності. Можливості клініки дають змогу пройти всі необхідні обстеження та консультації прямо на місці.

Постановка на облік у зв'язку з вагітністю в гінекології на Оболоні не займе багато часу. Для складання договору на ведення вагітності достатньо паспорта та заповненої анкети з даними про здоров'я.

Відкрити Згорнути down

Програми ведення вагітності у Києві на Оболоні

Щоби спокійно очікувати народження малюка, зручно скористатися комплексними програмами супроводу вагітності, пропонованими клінікою МЕДІКОМ.

Комплексне спостереження вагітності на Оболоні охоплює консультації вузькопрофільних фахівців. Усі фахівці приймають на місці, а інформація зберігається в єдиній карті. Забір аналізів і дослідження проводяться нашою лабораторією.

Ваш акушер-гінеколог допоможе вибрати оптимальну програму ведення вагітності, дасть рекомендації щодо харчування та корекції способу життя. А також розповість, які аналізи потрібно здати в наступні тижні. Ви обміняєтеся телефонами та будете залишатися на зв'язку з лікарем з усіх питань.

Відкрити Згорнути down

https://medikom.ua/ru/zhenskaya-konsultaciya-kiev/vedenie-beremennosti-kiev/Zhdu-rebenka/
https://medikom.ua/ru/zhenskaya-konsultaciya-kiev/vedenie-beremennosti-kiev/twins/

 • Очікую дитину
 • TWINS
Відкрити Згорнути down

Переваги програм ведення вагітності в МЕДІКОМ

Програми ведення вагітності МЕДІКОМ — це комплексне медичне супроводження в комфортних умовах клініки на Оболоні.

 1. Фахівці центру використовують ефективні методики запобігання можливим ризикам під час ведення нормальної вагітності, виношування з ускладненнями.
 2. Уся інструментальна діагностика здійснюється на новітньому обладнанні експертного класу.
 3. Клініка має у своєму розпорядженні повний штат профільних фахівців вищої кваліфікації, і вагітній не доведеться їздити в інші медзаклади.
 4. У клініці строго дотримуються протоколів доказової медицини та вимог МОЗ.
 5. Клініка практикує післяпологове спостереження мами та малюка.
 6. Ведеться обмінна карта вагітної.
 7. Акушер-гінеколог перебуває на зв'язку.
 8. Цілодобовий контакт-центр.

УЗИ беременность
Анализ беременность

Перша консультація лікаря-педіатра у вас вдома! 

Для нас важливо залишатись на зв'язку з вами навіть після пологів! Тому ми включили у пакет спостереження вагітності першу безкоштовну консультацію лікаря-педіатра клініки МЕДІКОМ. Лікар приїде до вас у зручний час, проведе огляд новонародженого, дасть рекомендації з догляду та гігієнічних процедур, відповість на всі ваші питання.

У медцентрі на Оболоні працює доброзичливий компетентний персонал, а консультації призначаються в зручний час, уникаючи стресових ситуацій в чергах, що важливо для спокою вагітної.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Навіщо ставати на облік у зв'язку з вагітністю до 12 тижнів?

Рання постановка на облік дає змогу своєчасно виявити можливі патології розвитку плода під час скринінгу вагітності. А також:

 • точніше прогнозувати дату пологів;
 • визначити необхідність госпіталізації;
 • переглянути раціон і працю вагітної;
 • дати рекомендації щодо збереження вагітності;
 • скорегувати на ранніх стадіях виявлення додаткових проблем.

З якими проблемами можна зіткнутися під час вагітності?

Посилені навантаження на організм під час виношування дитини на тлі гормональних змін загострюють старі та додають нові проблеми. Серед них — ранній токсикоз, риніт вагітних, фізіологічні набряки, печія, анемія, гестаційний діабет, варикоз та інші неприємності. Грамотне ведення вагітності у досвідченого фахівця надасть змогу уникнути або згладити проблеми вагітних.

Чи може вагітна стати на облік у приватній клініці?

Вагітна жінка має право самостійно вибрати, де спостерігатися весь термін до пологів. Доступні всі приватні клініки України, що надають такі послуги. Зокрема — жіноча консультація на Оболоні або спостереження вагітності на Печерську. Реєстрація при цьому не має значення.

Лікарі

Якщо ви в пошуках гарного фахівця для ведення вагітності, відгуки пацієнток МЕДІКОМ допоможуть визначитися з вибором. Програму спостереження вагітності в Києві майбутні мами довіряють досвідченим акушерам-гінекологам вищої категорії. Наші лікарі компетентно нададуть відповідь на всі питання (зокрема щодо вартості ведення вагітності), підтримають психологічно та простежать, щоб усе пройшло на найвищому рівні. Будемо раді супроводжувати вас у такий важливий період!

comment 15
Бурбель Олена Сергіївна
Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗ-діагностики
comment 19
Лічутіна Наталія Леонідівна
Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики

Ціни програм ведення вагітності

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
120. Кардіотокографія

600 грн

Більше Згорнути down
3854. * Експертне УЗД (термін вагітності 11-40 тижнів) одноплідна вагітність

1400 грн

Більше Згорнути down
3855. * Експертне УЗД (термін вагітності 11-40 тижнів) багатоплідна вагітність

1900 грн

Більше Згорнути down
3868. * Експертне УЗД ( термін вагітності 20-40 тижнів) одноплідна вагітність

1400 грн

Більше Згорнути down
5385. НІПТ VERACITY - трісомії + стать плоду + анеуплоїдії X&Y + мікроделеції (13, 18, 21, наявність Y, X&Y, 4 мікроделеції) для одноплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т.в. Німеччина

9350 грн

Більше Згорнути down
5386. НІПТ VERACITY - трисомії + стать плоду + мікроделеції (13, 18, 21, наявність Y, 4 мікроделеції) для двоплідної вагітності, вагітності близнюками, один з яких зникає, з 10 т.в. Німеччина

9350 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
1056. Асоційований з вагітністю протеїн (РАРР-А)

570 грн

Більше Згорнути down
1061. Плацентарний лактоген (з 30 тижня вагітності)

1040 грн

Більше Згорнути down
1057. Хоріонічний гонадотропін людини загальний (бета-ХГЛ загальний)

620 грн

Більше Згорнути down
1059. Хоріонічний гонадотропін вільний (бета-ХГЛ вільний)

620 грн

Більше Згорнути down
3955. * Альфа-фетопротеін (АФП) в 2 триместрі

450 грн

Більше Згорнути down
5224. Плацентарний фактор росту (PLGF) з 10 тиж. + 0 дн.

760 грн

Більше Згорнути down
5477. НІПТ VERACITY - мінімальний (13, 18, 21) для одно-, двоплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т.в. ( (Німеччина)

7200 грн

Більше Згорнути down
Програми
3866. * Програма спостереження вагітності «Очікую дитину» (з 20 тижнів)

35820 грн

Більше Згорнути down
4614. * Програма спостереження вагітності «Очікую дитину» (з 28 тижнів)

27360 грн

Більше Згорнути down
4655. * Програма спостереження вагітності "TWINS" з 20 тижнів (багатоплідна вагітность)

39710 грн

Більше Згорнути down
5377. * Біохімічне просівне дослідження в 1 триместрі (РАРР-А, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків), (10-14 тижнів) (Враховано знижку 20%)

952 грн

Більше Згорнути down
5378. * Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (АФП, бета-ХГЧ, розрахунок ризиків), (16-20 тижнів) (Враховано знижку 20%)

808 грн

Більше Згорнути down
5384. НІПТ VERACITY - трісомії (13, 18, 21) + стать плоду (наявність Y) для одно-, двоплідної, сурогатної вагітності, вагітності з донорською яйцеклітиною, з 10 т.в. Німеччина

7900 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

23.05.2023 13:01
Diana

Дуже гарне обслуговування, уважність, нове обладнання, точність, кваліфікованість. Всі результати обстежень завжди вчасно. Лікарі приємні. Немає грубіянства, як в деяких державних, що ще тре? Рекомендую!

19.02.2023 16:50
Виктория Андреевна

Большое спасибо! Все очень внимательные!

14.12.2022 20:07
Зоряна

Для мене виявилось зручним відразу оплатити програму і потім ні про що не думати: що, де, коли. Мені все підказували, нагадували. Відношення як до принцеси. Це безцінно, зараз і так вистачає нервів, тому я вдячна "Медіком", що вони піклувалися про моє здоров’я під час вагітності та про здоров'я моєї дитини. Завдяки їм моя донечка народилася здоровою та має здорову, щасливу маму, яка почуває себе здоровою і сильною, а не вичавленою як лимон.

01.11.2021 12:26
Елена

Хочу оставить отзыв о ведении беременности в клинике МЕДИКОМ. К беременности я готовилась заранее, посещала гинеколога в этой же клинике, сдавала анализы. Поэтому, когда беременность наступила, у меня даже не возникало вопроса, где ее наблюдать. Оплатила пакет ведения беременности, в который входит огромное количество анализов и обследований. Все УЗИ, анализы крови, осмотры узких специалистов - все-все-все в одном пакете. Так что мне не пришлось вообще самой никуда бегать, все происходило в рамках одной клиники, что очень удобно! Еще, что для меня было важно - мой гинеколог всегда была со мной на связи, даже в нерабочее время. Если я себя плохо чувствовала или меня что-то беспокоило, я могла ей написать и получить помощь. Я родила здорового ребенка, все хорошо! Со вторым пойду тоже наблюдаться в МЕДИКОМ!

26.08.2021 10:15
Камилла

В МЕДИКОМе обслуживается моя сестра, которая очень следит за своим здоровьем. Когда я забеременела, сначала пошла в государственную консультацию, где мне пришлось долго сидеть в коридоре в очереди, персонал был не всегда вежливым. В общем, настроение у меня испортилось, ведь ходить туда мне предстояло еще 8 месяцев. По совету сестры я пошла в МЕДИКОМ к Ирине Эдуардовне Злочевской. Врач очень приятная, осмотрела меня, пообщалась, объяснила о преимуществах комплексного ведения беременности в клинике. За весь срок наблюдения цена мне показалась нормальной, потому я согласилась. За все это время со мной носятся, как с самым дорогим пациентом. Мне говорят, что когда и как сдавать, когда у меня УЗИ, когда какой анализ и обследование, я вообще ни о чем не заморачиваюсь. Если у меня возникают какие-то вопросы, врач на связи, ответит на все вопросы. В общем, я довольна, что попала в клинику! С государственной консультацией это конечно небо и земля! Так что девочки, если хотите беременность отдыхать, а не ходить по этажам, больницам в поисках УЗИ и анализов по всему Киеву, лучше обращайтесь в МЕДИКОМ.

14.07.2021 20:53
Елена Панасенко

Своего малыша я родила здоровым благодаря клинике Медиком! После негативного опыта в другой больнице пришла в эту клинику и заключила контракт на ведение беременности с 20-й недели. Меня приняли, все объяснили, ознакомили с планом ведения беременности. В стоимость пакета входили УЗИ, все анализы, обследования, скрининги. И что удобно, все в одном месте, не нужно самой бегать по лабораториям или искать, где сделать УЗИ. А самое главное, врач вовремя заметила низкий гемоглобин в моих анализах и приняла меры! За что ей огромное спасибо!! Если бы не она, не знаю, чем бы все закончилось. Большое вам спасибо, Наталья Леонидовна! Дай вам бог здоровья!

19.05.2021 14:34
Леся Гуцак

В мене були проблеми з попередніми вагітностями, тому в черговий раз я вирішила не ризикувати та звернутися до приватної клініки. Подруга порадила клініку Медіком: вона там часта гостя. Я прийшла на прийом до Ганни Олегівни Кіналь. Лікарка молода та дуже розумна, професійна. Мені вона одразу ж сподобалася. Також в неї є знання та досвід у таких випадках, як мій, коли має місце невиношуваність. Лікар зі мною довго спілкувалась, вислухала мою історію, вивчила мої документи з інших лікарень, заспокоїла мене та сказала, що зробить все можливе. Зараз у мене все гаразд, мені скоро народжувати! Ходжу затамувавши подих, щаслива, відчуваю у животику своє маля! Велике дякую лікарці та всьому персоналу клініки, бо такого доброго відношення я ще ніде ніколи не мала.

03.04.2021 19:11
Тетяна

Мою вагітність вела Лічутіна Наталя Леонідівна. Дуже гарний лікар та душевна людина! Я виношувала двійню, тому мені було дуже важливо, щоб за мною ретельно доглядали. В Медікомі є спеціальна програма ведення багатоплідної вагітності, що стало для мене вирішальним фактором. УЗД, аналізи, прийом лікарів - все це входить до пакету обслуговування. Я ні про що не переживала, а лише обирала зручний час, щоб прийти до клініки. Я була дуже спокійна, бо знала, что за моїм станом ретельно слідкують. Тому вагітність минула легко та приємно, без зайвих переживань та нервів. Після пологів я також ходила до Наталі Леонідівни на плановий прийом. Своїх діток також буду водити до Медіком! Бо й педіатри тут чудові!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down