exit
search serach
Підтяжка шкіри рук (брахіопластика)
3580. *Брахіопластика 1 категорії
50100 грн.
Більше Згорнути down

Підтяжка шкіри рук (брахіопластика) у Києві

Швидке схуднення або вікові зміни часто супроводжуються неприємним явищем — «зайвою» шкірою. Якісно виправити цей естетичний недолік можна за допомогою підтяжки рук та плечей. Брахіопластика в Києві в клініці МЕДІКОМ — операція затребувана та відпрацьована до дрібниць. Армліфтинг дає змогу повернути красу рук навіть у занедбаних випадках.

Брахіопластика — це ефективний спосіб вирішити проблему обвислої шкіри, в'ялості та зайвого жиру в зоні рук.

Що таке брахіопластика?

Проблема «крил кажана» відома і молодим, і зрілим жінкам. Позбутися цього дефекту, підтягнути шкіру рук та отримати гарний контур передпліччя, щоби впевнено почуватися у відкритій сукні, допоможе метод пластичної хірургії — брахіопластика. Її виконують двома класичними способами:

 • трансаксилярна (еліпсоподібне видалення тканин);
 • традиційна або розширена (довгий розріз із внутрішньої сторони плеча).

Метод трансаксилярної брахіопластики рук застосовується у разі невеликого дефекту. Рубець залишиться в пахвовій западині та помітним не буде. Розширена пластика шкіри рук показана у разі необхідності видалити великі об'єми обвисання. У цьому випадку залишається малопомітний слід від ліктя до пахви. Найбільш вражаючий результат дає поєднання пластики рук та лазерної ліпосакції (ліполізу).

Відкрити Згорнути down

Показання до брахіопластики

Брахіопластика вирішує естетичні проблеми рук від області ліктя до плеча (пахви). Заняття у спортзалі можуть подарувати гарний рельєф м'язів, але шкірні обвисання спорт прибрати не в змозі. Підтяжка шкіри рук — це справа пластичних хірургів. Показанням до такої операції є:

 • шкірно-жирові надлишки, мацерація в зоні плеча;
 • деформація плечей целюлітом;
 • складки шкіри, в'ялість;
 • провисання шкіри із внутрішнього боку, велика товщина плечей.

Брахіопластика допомагає повернути красу рукам після ліпосакції, вона показана і при вікових змінах із втратою тонусу. Контурну пластику рук проводять, щоби підтягнути й надати естетичного вигляду тканинам, що втратили еластичність. У процесі брахіопластики з ліпосакцією видаляється зайва шкіра та жир, коригується товщина, виконується пластика плечей. Одночасно зменшується зона попрілості.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до брахіопластики

Пластика рук є операцією досить складною. Це зумовлює наявність протипоказань. До них належать:

 • шкірні захворювання в зоні операції;
 • операції на лімфовузлах пахви;
 • серцево-судинні захворювання;
 • проблеми згортання крові;
 • хвороби обміну речовин;
 • полівалентна алергія;
 • психічні відхилення;
 • вік до 18 років;
 • гіпергідроз;
 • онкологія;
 • інфекції.
Відкрити Згорнути down

Не роблять підтяжку шкіри рук вагітним та годуючим жінкам. Також не рекомендується пластика шкіри рук особам, які планують ліпосакцію або інтенсивно худнуть. У таких випадках процедуру варто відкласти до стабілізації ваги. Якщо було видалено груди, можливість ліфтингу рук розглядається індивідуально.

Відкрити Згорнути down

Як проходить брахіопластика рук: підготовка та перебіг операції

Перед операцією необхідно пройти обстеження. Воно охоплює:

Відкрити Згорнути down

А також консультацію анестезіолога. За день до операції необхідно дотримуватися легкої дієти. Період голоду перед хірургічним втручанням становить 8 годин.

Хірургічна підтяжка шкіри рук триває в середньому 2–3 години. Пацієнт перебуває під загальним наркозом. У першому етапі робиться розмітка. Розташування розрізу диктується конкретною ситуацією, об'ємом тканини, що видаляється (еліпс, Т-подібний, S-подібний). Видаляються надлишки жирового шару, шкірні складки, підтягується шкіра. На краї рани накладають косметичні шви, потім пов'язки. Пацієнта переводять до палати.

підготовка та перебіг операції
Відкрити Згорнути down

Відновлення після брахіопластики

Зазвичай, після брахіопластики реабілітація триває кілька тижнів.

Для спостереження в післяопераційний період потрібне перебування в стаціонарі протягом доби. У перші дні може спостерігатися невелика припухлість, підвищена чутливість у зоні операції. Зазвичай, ці явища проходять за 6–7 днів.

Протягом 10–14 днів знімають шви. У цей період показано носіння спеціальної компресійної білизни (рукавів). Далі 6–8 тижнів варто утриматися від фізичних навантажень, не відвідувати сауни та басейн. Спеціальні вправи можна робити. Комплекс таких занять рекомендує лікар. До звичайного життя можна повернутися вже за місяць.

Відновлення після брахіопластики

 

Результати та ефект після брахіопластики

Оцінити результати брахіопластики до та після проведення підтяжки рук можна через два місяці. Весь відновлювальний період триває 4 місяці. Протягом цього часу шов зблідне і стане практично непомітним.

За умови виконання лікарських рекомендацій у післяопераційний період та підтримання стабільної маси тіла ефект від операції зберігається довгі роки.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти брахіопластики рук

Проведення підтяжки рук у клініці з гарною репутацією є повністю безпечною. Але утворення келоїдних рубців — це особливість організму, яка залежить від лікаря. Виникаючі гематоми, припухлості та набряклість зникають самостійно протягом двох тижнів. Може виникнути помірна болючість.

Ризики виконання підтяжки шкіри плечей і рук незначні, але трапляються: тривале загоєння, тимчасове оніміння, накопичення рідини під шкірою, інфікування рани, неестетичний рубець. Зазвичай, ускладнення, що проявляються після брахіопластики, не становлять загрози для здоров'я й успішно усуваються.

Відкрити Згорнути down

Переваги брахіопластики в нашій клініці

У клініці МЕДІКОМ накопичений солідний досвід із проведення пластики рук. Для корекції контуру застосовується сучасні технології, що дають змогу якісно усунути дефект, не залишаючи грубих шрамів. Використання високоточних лазерних технологій дає змогу обійтися без висічення/корекції рубців. Для цього в клініці є висококваліфіковані досвідчені хірурги, сертифіковані медикаменти та обладнання експертного класу. Затишні палати стаціонару та уважний компетентний персонал допоможуть швидко та ефективно пройти період реабілітації.

Комфортні умови проведення брахіопластики, вартість із категорії доступних та якісний медсервіс — причини, з яких усе більше людей роблять вибір на користь МЕДІКОМ. Також можна ознайомитись із враженнями про брахіопластику у відгуках наших пацієнтів.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Який наркоз використовують під час підтяжки шкіри рук?

Брахіопластика — це хірургічне втручання, що потребує якісної анестезії. Зазвичай, застосовується загальний внутрішньовенний чи ендотрахеальний наркоз. У деяких випадках достатньо місцевого знеболювання із седацією препаратами. Вибір методу — у компетенції анестезіолога.

Чи залишаються рубці після брахіопластики?

Рубці залишаються після будь-якої операції. Сучасні методи брахіопластики та якісний догляд у період реабілітації (креми, масаж, фізіотерапевтичні процедури) роблять їх практично непомітними. У разі наявності грубих келоїдних рубців показано корекцію.

Які обмеження після операції брахіопластики?

У період реабілітації необхідно обмежити фізичні навантаження, заняття спортом. На 2 місяці варто відмовитися від басейну, солярію, сауни.

З якими пластичними операціями можна поєднувати брахіопластику?

Брахіопластика може проводитись у комплексі з іншими операціями. Відмінний ефект дає пластика рук у поєднанні з ліпосакцією, добре комбінується з мастопексією. Також пластика рук може виконуватись одночасно з абдомінопластикою.

Лікарі

Завдяки багатому досвіду та професіоналізму лікарів клініки МЕДІКОМ на Оболоні наші пацієнти можуть зробити брахіопластику у Києві з мінімумом ризику та максимумом результату. Знання сучасних методик та технологій дає змогу фахівцям медичного центру успішно проводити пластику рук, скоротити реабілітаційний період, подарувати довготривалий ефект.

comment 25
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург

Ціна брахіопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
Більше Згорнути down
3581. *Брахіопластика 2 категорії

63400 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

14.12.2021 19:06
Екатерина Попенко

Хочу сказать огромное спасибо прекрасному врачу и талантливому пластическому хирургу Валерию Ивановичу Авершину! Настоящий Пигмалион для множества женщин, работающий в клинике на Оболони. Валерий Иванович делал мне брахиопластику. После резкого похудения кожа рук сильно обвисла, не помогал никакой массаж или спорт. Невозможно было носить одежду с короткими рукавами, потому что кожа висела тряпочкой. Очевидно что выручить тут могла только пластика. Обратившись в клинику МЕДИКОМ, я попала на прием к доктору, который согласился мне помочь с моей проблемой. Процедура прошла быстро, восстановление тоже было нормальным и без осложнений. Наконец мне не будет стыдно раздеться на пляже или надеть летом сарафан! Теперь планирую пойти к нему еще на одну операцию, так как есть и другие эстетические проблемы. Советую этого специалиста, если хотите поправить внешность!

08.11.2021 13:51
Лілія Миколаївна

Незважаючи на свій вік, я все ще почуваюся гарною жінкою і хочу такою залишатися надовго. Тому я періодично роблю собі різні косметичні процедури, ходжу на масажі. На операцію з підтяжки шкіри рук я зважилася за порадою подруги. Шкіра під плечем справді провисла і почала виглядати неестетично. Я постійний клієнт клініки Медиком, тому звернулася саме туди. Сходила на консультацію до Валерія Івановича Авершина, котрий мені вже робив одну пластичну операцію раніше. Швидко здала аналізи. Потім лікар мені провів операцію, видалив зайву шкіру, зробив гарний, акуратний шов. Результат мене дуже потішив! Щиро дякую Валерію Івановичу!

27.10.2021 14:33
Наталья

В Медикоме на Оболонской набережной 9 мне делали брахиопластику. Отличный результат! Хирург сделал очень тоненький, незаметный шов. Сказал, что со временем он побледнеет и вообще не будет заметен, тем более, что находится он с внутренней стороны руки. Руки стали выглядеть моложе и красивее. Когда можно будет вернуться к спорту, начну наращивать мышцы, чтобы усилить эффект.

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down