exit
search serach
Вакцинація Бустрікс

Вакцинація "Бустрікс" у Києві

Кашлюк, дифтерія і правець — важкі інфекційні захворювання, що ведуть до серйозних наслідків. Вакцинація «Бустрікс» в Києві допоможе виробити в організмі стійкий специфічний імунітет проти КДП.

Кашлюк — бактеріальна інфекція, що передається повітряно-крапельним шляхом і що викликає нападоподібний спазматичний кашель. У дітей кашлюк часто дає ускладнення у вигляді бронхіту і пневмонії. При тяжкому перебігу захворювання сильний кашель може стати причиною патологічних змін в області голосових зв'язок і гортані, розриву барабанної перетинки, появи гриж, крововиливів, порушення дренажної функції легень, ускладнень з боку нервової системи та ін.

Дифтерія — гостре інфекційне захворювання, для якого характерні місцевий запальний процес слизових (найбільш часто — верхніх дихальних шляхів), загальна інтоксикація організму і токсичне ураження серця, судин і нервової системи. Залежно від локалізації процесу бактерія може вражати очі, вуха, шкіру і статеві органи. Розвиток ускладнень пов'язаний з виділенням бактерією і впливом на організм найсильнішого дифтерійного токсину, що викликає паралічі серцевих і дихальних м'язів, діафрагми, розвиток міокардиту і невритів.

Правець — небезпечне інфекційне захворювання, при якому негативному впливу піддається нервова система. Характеризується гіпертонусом м'язів, сильними судомами, що приводять до розривів м'язів, переломів. Ускладнення правця — асфіксія і зупинка серця, а також сепсис (у маленьких дітей).

Найбільш небезпечні інфекції КДП для маленьких дітей (до 3 років), тому перше щеплення від кашлюка, дифтерії та правця роблять вже в 3 місяці. Первинна імунізація АКДП складається з трьох послідовних введень прищепного препарату (в 3, 4 і 5 місяців). Ревакцинація АКДП проводиться в 18 місяців, 6 і 16 років.

Особливості вакцини «Бустрікс»

«Бустрікс» (Boostrix, виробництво Бельгія) — комбінована вакцина, спрямована на вироблення імунітету проти правця, дифтерії та кашлюку. Вакцина складається з правцевого, дифтерійного анатоксинів та антигенів збудника кашлюка. На відміну від інших вакцин, спрямованих на профілактику КДП, «Бустрікс» не містить живих мікроорганізмів, тому переноситься набагато легше. При цьому, сформований імунітет не відрізняється від того, що формується при використанні вакцин з живими бактеріями та цільними кашлюковим бацилами. Інактивована вакцина містить мікроорганізми, які повністю позбавлені здатності інфікувати, але зберегли властивість викликати імунну відповідь організму і сформувати імунітет проти захворювання. Вакцина широко використовується для бустерної імунізації, для другого або третього введення препарату.

Показання для вакцинації «Бустрікс»:

 1. Первинна імунізація дітей проти КДП.
 2. Ревакцинація дітей з 4 років.
 3. Ревакцинація дорослих.
 4. Вакцинація дітей і дорослих, про щеплення яких немає точної інформації.
 5. Вакцинація осіб, які не завершили курс проти кашлюка, дифтерії, правця.
 6. Вакцинація дорослих, яким потрібен захист від кашлюка (жінки, які планують вагітність, медичні працівники й т.д.).

Протипоказання до вакцинації «Бустрікс»:

 1. Судомний синдром.
 2. Епілепсія, енцефалопатія.
 3. Аутоімунні захворювання.
 4. Шок або колапс в анамнезі.
 5. Індивідуальна непереносимість окремих компонентів «Бустрікс»;
 6. Підвищення температури тіла понад 40 градусів після введення АКДП- вакцини.
 7. Тимчасова тромбоцитопенія в анамнезі на введення вакцини від дифтерії, кашлюка та правця.
 8. Наявність в анамнезі алергічної реакції на будь-яке щеплення від дифтерії, кашлюка та правця.
 9. Кишкові інфекції, гострі респіраторні інфекції та інші захворювання, що супроводжуються підвищенням температури (вакцинацію можна провести після зниження температури до норми або після повного одужання).
 10. Вакцинацію необхідно відкласти, якщо у пацієнта на даний момент спостерігається гостре захворювання з лихоманкою, хронічне захворювання в стадії загострення (в тому числі, алергії).

Фахівці відзначають, що щеплення «Бустрікс» може бути зроблене ВІЛ-інфікованим особам, а також при наявності незначної інфекції, судом в анамнезі або побічних ефектів від вакцинації у найближчих родичів. Крім того, вагітність і годування груддю не є абсолютними протипоказаннями проти вакцинації «Бустрікс». Доцільність використання препарату визначає лікар.

Ревакцинація

Ревакцинація — це повторне введення вакцини через певні періоди після первинної імунізації для підтримки поствакцинального імунітету. Вакцина «Бустрікс» містить зменшені дози всіх прищепних компонентів, тому не викликає важких наслідків і ускладнень після введення препарату.

Ревакцинація вакциною «Бустрікс» дає специфічний імунний захист проти дифтерії, правця та кашлюку терміном до 10 років. При вакцинації дітей у віці від 11 до 18 років, яким до цього не робилося щеплення проти дифтерії, правця та кашлюку протягом попередніх 5 років всього лише 1 доза «Бустрікс» індукує імунну відповідь проти хвороб. Такий же захист отримують особи старше 40 років, у яких не було відповідної вакцинації протягом останніх 20 років або зовсім не мають щеплень.

Для максимального збільшення імунної відповіді проти правця і дифтерії дорослим рекомендується ввести 2 додаткові дози «Бустрікс» через 1 і 6 місяців після введення першої дози.

Вакцина «Бустрікс» містить менше антигенів, ніж АКДП або АДП, тому і ймовірність розвитку ускладнень після щеплення менше.

Вакцинація в клініці МЕДІКОМ (м. Київ) відрізняється безпекою, високим професіоналізмом медиків, безперечною якістю медичних препаратів та дотриманням режиму зберігання вакцини.

Як проводиться вакцинація?

Перед вакцинацією «Бустрікс» проводиться стандартна підготовка до щеплення: консультація у педіатра / терапевта, виключення наявності протипоказань, антигістамінна терапія. При необхідності може бути призначено додаткове обстеження в імунолога або алерголога клініки. У день щеплення слід уникати підвищеного фізичного навантаження, заняття в спортивних гуртках та секціях краще скасувати.

Вакцина «Бустрікс» вводиться глибоко внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз в положенні вакцинованого сидячи або лежачи.

Після введення «Бустрікс» протягом 30 хвилин за пацієнтом ведеться необхідне медичне спостереження. Прищепні кабінети клініки мають всі необхідні препарати й обладнання для надання допомоги та проведення протишокової терапії в разі розвитку алергії.

Протягом декількох днів після щеплення краще уникати місць скупчення великої кількості людей.

Щеплення «Бустрікс». Можливі ускладнення:

 • свербіж і висип;
 • головний біль;
 • кашель, фарингіт;
 • зниження апетиту;
 • підвищення температури;
 • набряки суглобів, артралгія;
 • м'язова слабкість, біль у м'язах;
 • диспепсичні розлади;
 • підвищена збудливість або сонливість;
 • біль, набряклість і почервоніння в місці ін'єкції;
 • неврологічні реакції у вигляді тривалого плачу;
 • збільшення лімфовузлів в пахвових западинах, лімфаденопатія та ін.

Своє здоров'я нам довіряють тисячі клієнтів. Безпечна вакцинація «Бустрікс» в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м. Київ) сучасними ефективними препаратами — один із принципів нашої роботи. Використання новітніх вакцин, які пройшли всі клінічні випробування, спостереження за станом вакцинуємого до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Вакцинація вдома

Вакцинація "Бустрікс" (Київ, МЕДІКОМ) - процедура, яка допоможе запобігти хворобі й зберегти здоров'я для повноцінного життя. У нашому центрі можна оформити вакцинацію дорослого населення та дітей у себе вдома.

Вiдгуки

17.05.2019 11:53
Лопатина

Мы впервые в клинику как пришли, принесли прививочную карту на прием. Нас принимала в клинике Медиком Кирдан Н.А. Такая женщина чудесная! Все посмотрела, скорректировала календарь вакцинации, предложила прививаться более современными препаратами. В общем, мы очень довольны!

03.03.2019 20:57
Андрей Павлович

Моего сына наблюдает Данилюк Неля Викторовна. Обычно на консультации с ним мама ходит, а на вакцинацию “Бустрикс” мне пришлось вести, т.к. мама наша не смогла вырваться с работы по времени. Я впервые попал в эту клинику и был приятно удивлен. Сам то в городскую хожу в целях экономии, не хочу лишние деньги из семьи брать, а для ребенка ничего не жалко. Перед прививкой ребенку провели осмотр, меня заодно опросили как ребенок себя последние 2 недели чувствовал. Считаю такой подход таким как надо!

10.01.2019 16:44
Екатерина Тимонина

Вакцинируем ребенка всегда в этой клинике на ул. Анри Барбюса, 37/1. Нам подходит - и близко, и все нужные специалисты есть, и обследования делают по месту. Она у нас аллергик и после осмотра педиатра Антроповой Татьяны Викторовны мы еще прошли консультацию доктора-аллерголога Метелицы Инны Николаевны. У нас чистый поллиноз, свежие анализы доктор посмотрела, внимательно провела осмотр ребенка и дала добро. Но нам делали вакцинацию Бустрикс, а не стандартную АКДС. Я уже после вакцинации более подробно почитала что и как. Хотя врач на приеме поясняла, что эта вакцина более безопасная, так как она более современная и меньше осложнений, давала ту же информацию, что в интернете написана об этом препарате. А прививка от столбняка и дифтерии у ребенка должна быть сделана обязательно! Родители! Не рискуйте! Сейчас очень хорошие вакцины. Так что не надо искушать как говорится судьбу! И не слушайте противников прививок, это бред. Я сама сначала опасалась, мне нормальные педиатры просто раньше не попадались, пока не дошли с ребенком до этой клиники и не попали на прием к Татьяне Викторовне. А здесь консультации врачей понятные, сами врачи порядочные, к ребенку относятся очень внимательно.

01.10.2018 12:03
Лиза

Бред и вред... Думать страшно сколько детей обрекли все эти фанатично настроенные... Даже людьми не назвать( Мы с рождения наблюдаемся у Бондаренко Марии Сергеевны. Она нам и график вакцинации составила, назначала нужные анализы и обследования, и в самые ранние периоды жизни ребеночка давала прекрасные рекомендации. И никаких осложнений не было. А то это ж надо придумывать такое, что в Европе специально делают экспериментальные вакцины и на наших детях якобы опыты ставят (это я недавно от одной мамочки услышала).

26.05.2018 18:19
Ласло

Прививка от столбняка и дифтерии - делать или нет? Сомневалась... Я начиталась страшилок и все их выдала на приеме у Демаш Юлии Георгиевны)) Врач меня успокоила, сказала, что я не одна такая, которая боится, хочет перестраховаться и все такое. Рассказала подробно о действии вакцин, о том, когда их НЕЛЬЗЯ делать (все же, противопоказания есть). Сказала, чтоб я не переживала, никто ребенку не будет делать вакцинацию без осмотра и если в данный момент прививку делать нельзя - ее никто не будет делать. Я поняла - тут в клинике врачи не гонятся за “выполнить план строго по датам”, а стараются делать все от них зависящее, чтоб ребеночек рос здоровенький.

06.04.2018 17:07
Римма

Решили сменить педиатра, перебрались в Медиком и стали на учет у Антроповой Татьяны Викторовны. Конечно же, подняли вопрос вакцинации. А тема это неоднозначная. У моей знакомой после введенной вакцины ребенок в реанимацию попал и это не шутка. Я рассказала эту историю нашему врачу. Она сказала, что проблема не в прививке, а в том, что у ребенка были противопоказания к вакцинации, вероятно ребенок болел и был ослаблен из-за чего вакцина спровоцировала обострение существующей болезни. Моего сына Татьяна Викторовна внимательно осмотрела, отметила, что ребенок ослаблен (мы как раз гриппом переболели). Отправила нас выздоравливать 2 недели перед тем как вводить вакцину “Бустрикс”. В Киеве мало таких врачей, которые столь внимательно относятся к ребенку!

02.02.2018 11:36
Мария Е

В медиком прививки делаем все. Нас наблюдает Евгения Сергеевна Стрюкова. По ее рекомендации делали укол от столбняка вакциной “Бустрикс”. Отзывы дома почитала об этой вакцине, узнала, что это современные разработки, безопасные. После прививки врач нас полчаса наблюдала, не сразу отпустила домой, рассказала какое действие может быть, какая реакция организма. У нас немного поднималась температура, но в пределах нормы.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down