exit
search serach
Вакцинація дітей в Києві

Вакцинація дітей в Києві

Кожен малюк, що народжується, стикається з величезною кількістю оточуючих його хвороботворних мікроорганізмів. Але будь-хто з батьків може захистити свою дитину від небезпечних і, доволі часто смертельних, інфекцій. У цьому допоможе вакцинація дітей в м.Києві (Україна) в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Вакцинація, або щеплення — це введення в організм вакцин, які допомагають запобігти або послабити наслідки зараження інфекційним захворюванням. Цього можна досягти шляхом формування активного специфічного імунітету під дією антигенного матеріалу вакцини.

Дитячий центр вакцинації

Відкрити Згорнути down

Вакцинація проводиться шляхом введення:

 • інактивованих вакцин, що включають убитих патогенних мікроорганізмів і володіють стабільним та надійним результатом (це — найбільш безпечні вакцини від кашлюку, правця, гепатиту А, поліомієліту, черевного тифу тощо);
 • живих вакцин, основу яких складають ослаблені збудники інфекційних захворювань, що сприяють виробленню необхідної імунної відповіді (використовуються при проведенні вакцинації від епідемічного паротиту, краснухи, вітряної віспи, туберкульозу тощо);
 • анатоксинів — спеціальним чином оброблених токсинів мікроорганізмів (входять до складу вакцин від правця, дифтерії, коклюшу);
 • молекулярних вакцин, основу яких складають синтезовані в лабораторних умовах рекомбінантні білки, що представляють фрагменти патогенного вірусу (гепатит В).
Відкрити Згорнути down

Навіщо потрібна вакцинація?

 1. Організм маленької дитини та підлітка дуже вразливий до впливу різних зовнішніх факторів, в тому числі, до інфекційних хвороб. Вакцинація дозволяє захистити його від хвороби.
 2. Завдяки щепленню, в організмі виробляються особливі білки — антитіла проти певного інфекційного агента. При контакті з інфекцією антитіла перші нейтралізують хвороботворні мікроорганізми. В результаті хвороба відступає повністю або дитина переносить захворювання в легкій формі.
 3. Специфічні антитіла здатні «пам'ятати» про інфекції певний час — від 2 до 5 років. Після чого агент втрачає свою силу. У таких випадках проводиться ревакцинація — повторне щеплення, що дозволяє продовжити імунітет до певного вірусу на більш тривалий час.
 4. Вакцинація — спеціальний вид профілактики особливо небезпечних інфекцій (поліомієліт, туберкульоз, правець). Щеплення допомагає істотно знизити у дітей частоту важких інфекційних захворювань, що ведуть до серйозних ускладнень.
 5. За відсутності вакцинації проти эпидпаротита (свинки) і краснухи, доросла людина у разі інфікування, переносить ці захворювання у важкій формі. Захворювання на краснуху під час вагітності веде до народження дитини з розумовою відсталістю або важкими вродженими дефектами. А хлопчики, які перенесли у дитинстві паротит, часто страждають безпліддям.
 6. Регулярно проводяться проби Манту — це скринінговий метод для того, щоб запідозрити тубінфікування.
 7. При плануванні поїздки за кордон в країни, ендемічні по гепатиту А, жовтій лихоманці, черевному тифу, обов'язково треба зробити щеплення від цих небезпечних інфекцій.
 8. Створення та впровадження нових вакцин (від менінгококової інфекції, пневмококової інфекції, вірусу папіломи людини) дозволяє захистити від хвороб, впоратися з якими раніше не було змоги.

Перед щепленням обов'язкова консультація педіатра. Лікар огляне дитину, виміряє температуру, виключить наявність хвороб та інших протипоказань, і тільки після цього дозволить провести вакцинацію.

хранение вакцины
бронирование вакцины
качественная вакцина
Відкрити Згорнути down

Плановий календар вакцинації включає щеплення від:

Відкрити Згорнути down

Календар вакцинації показує, коли і які щеплення робити дитині. Крім планових профілактичних щеплень, також використовують препарати, що вводяться за окремими епідемічними показниками (щеплення від грипу, ротавірусної інфекції, менінгококової інфекції, пневмококової інфекції). Об'єднання різних вакцин в одну (АКДС, АДС, КПК, «Пріорікс» тощо) спрощує процедуру вакцинації, знижує ризик розвитку ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Правила вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 • в день проведення щеплення дитина повинна бути абсолютно здоровою, що підтверджується на прийомі у педіатра. Вакцинацію не можна проводити, якщо малюк перехворів протягом попередніх двох тижнів;
 • перед вакцинацією проводиться лабораторна діагностика крові й сечі;
 • для виключення протипоказань для щеплення, педіатр, при необхідності, призначає консультації вузьких фахівців;
 • педіатр контролює весь процес вакцинації та стан дитини в наступні 30 хвилин (протягом наступної доби після проведення щеплення патронаж здійснює медсестра);
 • в клініці видають відповідний документ, що підтверджує проведення вакцинації, в ньому зазначають назву вакцини, її серію, виробника, дату проведення процедури та інші дані.
Відкрити Згорнути down

Якщо первісна вакцинація проводиться інактивованою вакциною, то для формування стійкого захисту організму необхідно її повторне проведення — ревакцинація, яка здійснюється через строго певні проміжки часу. Після 1 року проводять ревакцинацію від поліомієліту, АКДС, КПК, туберкульозу, гепатиту В, краснухи, дифтерії та правця.

Безпечна вакцинація дітей в м. Київ сучасними препаратами — один з принципів роботи дитячих лікарів клініки МЕДІКОМ. Використання новітніх препаратів, спостереження за дитиною до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації дітей

Відкрити Згорнути down

Лікарі

При відвідуванні педіатра в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) ви дізнаєтеся календар щеплень дитини, особливості проведення вакцинації, а також про ризики виникнення ускладнень.

comment 19
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 56
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 2
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог

Вартість вакцинації для дітей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Аналізи
Програми
3557. * Програма Вакцинація «Індіраб»

2183 грн

Більше Згорнути down
755. * Програма Вакцинація "АДСМ"

1109 грн

Більше Згорнути down
1840. * Програма Вакцинація "Бустрікс"

1817 грн

Більше Згорнути down
1227. * Програма Вакцинація "Варілрікс"

2139 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІТРЯНОЇ ВІСПИ (жива). Виробник БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. Спосіб застосування: для активної імунізації проти вітряної віспи ЗДОРОВИХ осіб. ВІК: діти - з 9 місяців і старше, дорослі - без вікових обмежень. Дози: 2 дози, друга через 6 тижнів (іноді, через 4 тижні). ВВЕДЕННЯ: підшкірно в дельтоподібний м'яз або передню поверхню стегна.

Більше Згорнути down
3128. * Програма Вакцинація "Верораб"

1706 грн

Більше Згорнути down
758. * Програма Вакцинація "Імовакс-поліо"

1346 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1667. * Програма Вакцинація "Превенар"

4253 грн

Більше Згорнути down
1717. * Програма Вакцинація "Ротарікс"
Дитячий

2061 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики РОТАВІРУСНОЇ інфекції. Містить живі ослаблені віруси штаму ротавірусу людини. ВИРОБНИК: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: з 6 тижнів до 24 тижнів. ДОЗИ: ДВОРАЗОВИЙ прийом, з інтервалом не менше 4 тижнів. ВВЕДЕННЯ: перорально.

Більше Згорнути down
769. * Програма Вакцинація "Твінрікс"

2665 грн

Більше Згорнути down
770. * Програма Вакцинація "Тіфім Ві"

1829 грн

Більше Згорнути down
1237. * Програма Вакцинація "Хіберикс"

1469 грн

Більше Згорнути down
773. * Програма Вакцинація "Енджерікс В"

1273 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. В ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: дорослі без вікових обмежень. ДОЗИ: триразово за схемою 0-7-21 день. ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
1241. * Програма Вакцинація "Енджерікс В", дитяча

1159 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: з народження. Дози: триразове введення за схемою 0-1-6 місяців (звичайна) або 0-1-2 місяці (прискорена). ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в передньо-бокову область стегна або в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
3633. * Програма Вакцинація «Тетраксім»

1900 грн

Більше Згорнути down
3111. * Програма Вакцинація БЦЖ
Дитячий

1350 грн

Більше Згорнути down
1960. * Програма Вакцинація "Аваксім" дитяча
Дитячий

1528 грн

Більше Згорнути down
756. * Програма Вакцинація "Акт-Хіб"

1269 грн

Більше Згорнути down
2055. * Програма Вакцинація "Гардасіл"

7100 грн

Більше Згорнути down
760. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-IPV"
Дитячий

2384 грн

Більше Згорнути down
761. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"
Дитячий

3169 грн

Більше Згорнути down
759. * Програма Вакцинація "Інфанрікс"
Дитячий

1959 грн

Більше Згорнути down
763. * Програма Вакцинація "Пентаксім"

2230 грн

Більше Згорнути down
764. * Програма Вакцинація "Поліомеліт"

1099 грн

Більше Згорнути down
765. * Програма Вакцинація "Приорікс"

1650 грн

Більше Згорнути down
766. * Програма Вакцинація "Р.Манту"

1199 грн

Більше Згорнути down
2026. * Програма Вакцинація "Сінфлорікс"

2566 грн

Більше Згорнути down
1431. * Програма Вакцинація "Церварикс"

3250 грн

Більше Згорнути down
3392. * Програма Вакцинація «Гексаксім»

2930 грн

Більше Згорнути down
3206. * Програма Вакцинація "Бустрікс Поліо"

2089 грн

Більше Згорнути down
3703. * Вакцинація «Стамаріл»

1129 грн

Більше Згорнути down
3704. * Програма Вакцинація «Стамаріл»

2079 грн

Більше Згорнути down
3964. * Програма Вакцинація «Німенрікс»

3193 грн

Опис

Вакцина для профілактики менінгококової інфекції , 0,5 мл/доза.Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ.

Більше Згорнути down
3969. * Програма вакцинації MMR (кір, краснуха, паротит)

1555 грн

Більше Згорнути down
4237. * Програма Вакцинація "Кліщовий енцефаліт", ТікоВак

3413 грн

Більше Згорнути down
4592. * Програма вакцинація "РотаТек"
Дитячий

2116 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
3632. * Вакцинація «Тетраксім»

950 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
906. * Вакцинація "Енджерікс В", дитяча
Дитячий

209 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
896. * Вакцинація "АДСМ"

159 грн

Більше Згорнути down
897. * Вакцинація "Акт-Хіб"

319 грн

Більше Згорнути down
921. * Вакцинація "Імовакс-поліо"

396 грн

Більше Згорнути down
920. * Вакцинація "Інфанрікс-IPV"

1434 грн

Більше Згорнути down
919. * Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"

2219 грн

Більше Згорнути down
918. * Вакцинація "Інфанрікс"

1009 грн

Більше Згорнути down
915. * Вакцинація "Поліомеліт"

149 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
913. * Вакцинація "Р.Манту"

249 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
2027. * Вакцинація "Аваксім"

578 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3123. * Вакцинація "Менактра"

1866 грн

Більше Згорнути down
3127. * Вакцинація "Верораб"

756 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Опис

Вакцина для профілактики менінгококової інфекції, 0,5 мл/доза. Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг, Бельгія НВ.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4236. * Вакцинація "Кліщовий енцефаліт", ТікоВак

2463 грн

Більше Згорнути down
4591. * Вакцинація "РотаТек"
Дитячий

1166 грн

Більше Згорнути down
Послуги
4715. Повторне оформлення сертифікату з вакцинації

500 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

06.05.2019 13:55
Алиса

Вакцинацию детей в клинике “Медиком” качественно проводят все без исключения педиатры, попадали на разных, хотя чаще всего ходим к Фирсовой Л.С., ее приемы нас устраивают, даже более чем. Во-первых ребенок не боится, во-вторых она очень лояльных и внимательный врач. Лаура Самвеловна все доступно объяснит и расскажет, даст дельные советы. Вакцинация ребенка у нее проходит очень аккуратно. Она ведет календарь, не сомневаюсь, что и другие врачи это делают. Так что если я вдруг забуду, когда нам делать очередную прививку, доктор поднимет свои записи и напомнит. Перед тем, как колоть вакцину обязательно объясняет все за и против. В последний раз я заходила к ней узнать сколько стоит прививка от кори и когда ее делать, так она все подробно объяснила и рассказала, чем опасно заболевание. Спасибо!

28.04.2019 16:10
Виктория

Прививка от туберкулеза детям приносит нередко какие то осложнения, у меня например самой в детстве было от нее плохо. Поэтому, я решила перестраховаться и обратилась в клинике Медиком на Анри Барбюса, 37/1 за консультацией к врачу-педиатру, чтобы узнать стоит ли ее делать вообще. Попала к Елене Николаевне Серьге и очень благодарна ей за терпение и понимание. Она объяснила, что все прививки важны и сказала, что их лучше не пропускать, так как аукнется потом в более старшем возрасте. Посоветовала для начала сдать анализы, чтобы быть уверенным, что ребенок здоров и у вакцинации не будет последствий. Елена Николаевна объяснила все доступным языком, мы записались к ней на прием. Еще не были, но после такой консультации мне не страшно вакцинировать ребенка. Тем более, что тут осуществляют еще и наблюдение после вакцинирования.

02.03.2019 19:15
Оксана Матвеенко

Долго искала где сделать БЦЖ в Киеве, чтобы не сидеть в очереди с больными детьми. Здесь все устроила. Сделали. Ребенок не температурил. Спасибо. Особенно Воловой Екатерине Федоровне за то, что перед процедурой ребенок был осмотрен по-настоящему, не для галочки

21.01.2019 20:55
Нина Иванова

Когда бушует корь, вакцинация нужна 100 процентов! Мы обратились с малышом в клинику “Медиком” и остались довольны обслуживание. Свежая вакцина, вскрытая при нас, щепетильное отношение к ребенку. Он даже не понял что произошло. Перед прививкой ребенка обследовала Наталья Александровна Кирдан, приятная женщина, быстро находит подход к ребенку, он у нее даже не капризничал. Хотя, в остальных случаях для нас поход к врачу, как и сдача анализов - сущий Ад!!

11.12.2018 14:25
Ирина

Спасибо Мамоновой Елене Николаевне за аккуратно сделанную прививку! 1 раз она ее отложила из-за того, что ребенок был простужен, но на 2й раз сделала, а в гос.больнице бы ширнули, я больше, чем уверена. Мы были у нее на Героев Сталинграда, 6д, если что. Клиника очень понравилась, были у них впервые

29.10.2018 16:20
Татьяна

Елена Петровна Каламанова педиатр с золотыми руками. Мы не плачем и не истерим когда идем к ней на прием. Недавно назначена была прививка, Приорикс был вскрыт при нас (вакцина), хранился в соответствующих условиях, нам все показали и объяснили. перед прививкой делали анализы, чтобы не навредить организму, если вдруг что-то не так. Спасибо Елене Петровне и ее медсестре за внимание, человеческое отношение и заботу о здоровье ребенка!

16.09.2018 18:35
Яна

Вакцина тут отличная, вакцинацинируемся тут всей семьей, уверены, что все будет ок. Малышей перед прививками водим к педиатру Вишневской Ларисе Владимировне, она отличный детский врач, нам очень нравится ее подход и мы уверены, что она не пропустит какую-то проблему со здоровьем, которая может дать осложнения после прививки

07.08.2018 17:04
Анна

Пентаксим в Киеве нашли только в этой больнице. Не говорю, что это всегда так, но мы вот так попали. Проконсультировались с педиатром Каламановой Е.П., получили ответы на все вопросы и гарантии, что вакцина свежая. Сделали прививку, вроде все норм. Спасибо!

19.07.2018 14:05
Светлана Игоревна

Прививки против кори недавно здесь сделали, перед этим сдали у них же анализы на антитела. Ответственное отношение. Перед прививкой ребенка осмотрела Кирдан Наталья Александровна, никаких последствий нет.

29.05.2018 21:15
Светлана

Делали АДС в Киеве в клинике Медиком. Все в порядке, не бойтесь мамочки, приводите сюда своих деток. Мы попали к хорошему врачу-педиатру. Теперь и помимо прививок будем ходить к Савченко Оксана Дмитриевна. Мне она очень понравилось. Отдельное спасибо медсестре, к сожалению, не знаю как зовут, позвонила к вечеру, спросила как дела у ребеночка. Приятно, что переживают!!

30.07.2019 11:34
Валерия Орехова

Вчера сделали от Ветрянки прививку, врач Стрюкова Евгения Сергеевна внимательно провела осмотр, рассказала какая реакция быть спустя несколько дней на живую вакцину. Медсестра так умело сделала прививку, что ребёнок даже не пикнул, а после помахал ей в след рукой. Реакций спустя сутки не было никакой, хотя и в рекомендациях писали не мочить, а мы вечером покупались. Спасибо Медиком, врачам, все понравилось, будет приезжать ещё.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down