exit
search serach
Вакцинація дітей в Києві

Вакцинація дітей в Києві

Кожен малюк, що народжується, стикається з величезною кількістю оточуючих його хвороботворних мікроорганізмів. Але будь-хто з батьків може захистити свою дитину від небезпечних і, доволі часто смертельних, інфекцій. У цьому допоможе вакцинація дітей в м.Києві (Україна) в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Вакцинація, або щеплення — це введення в організм вакцин, які допомагають запобігти або послабити наслідки зараження інфекційним захворюванням. Цього можна досягти шляхом формування активного специфічного імунітету під дією антигенного матеріалу вакцини.

Дитячий центр вакцинації

Відкрити Згорнути down

Вакцинація проводиться шляхом введення:

 • інактивованих вакцин, що включають убитих патогенних мікроорганізмів і володіють стабільним та надійним результатом (це — найбільш безпечні вакцини від кашлюку, правця, гепатиту А, поліомієліту, черевного тифу тощо);
 • живих вакцин, основу яких складають ослаблені збудники інфекційних захворювань, що сприяють виробленню необхідної імунної відповіді (використовуються при проведенні вакцинації від епідемічного паротиту, краснухи, вітряної віспи, туберкульозу тощо);
 • анатоксинів — спеціальним чином оброблених токсинів мікроорганізмів (входять до складу вакцин від правця, дифтерії, коклюшу);
 • молекулярних вакцин, основу яких складають синтезовані в лабораторних умовах рекомбінантні білки, що представляють фрагменти патогенного вірусу (гепатит В).
Відкрити Згорнути down

Навіщо потрібна вакцинація?

 1. Організм маленької дитини та підлітка дуже вразливий до впливу різних зовнішніх факторів, в тому числі, до інфекційних хвороб. Вакцинація дозволяє захистити його від хвороби.
 2. Завдяки щепленню, в організмі виробляються особливі білки — антитіла проти певного інфекційного агента. При контакті з інфекцією антитіла перші нейтралізують хвороботворні мікроорганізми. В результаті хвороба відступає повністю або дитина переносить захворювання в легкій формі.
 3. Специфічні антитіла здатні «пам'ятати» про інфекції певний час — від 2 до 5 років. Після чого агент втрачає свою силу. У таких випадках проводиться ревакцинація — повторне щеплення, що дозволяє продовжити імунітет до певного вірусу на більш тривалий час.
 4. Вакцинація — спеціальний вид профілактики особливо небезпечних інфекцій (поліомієліт, туберкульоз, правець). Щеплення допомагає істотно знизити у дітей частоту важких інфекційних захворювань, що ведуть до серйозних ускладнень.
 5. За відсутності вакцинації проти эпидпаротита (свинки) і краснухи, доросла людина у разі інфікування, переносить ці захворювання у важкій формі. Захворювання на краснуху під час вагітності веде до народження дитини з розумовою відсталістю або важкими вродженими дефектами. А хлопчики, які перенесли у дитинстві паротит, часто страждають безпліддям.
 6. Регулярно проводяться проби Манту — це скринінговий метод для того, щоб запідозрити тубінфікування.
 7. При плануванні поїздки за кордон в країни, ендемічні по гепатиту А, жовтій лихоманці, черевному тифу, обов'язково треба зробити щеплення від цих небезпечних інфекцій.
 8. Створення та впровадження нових вакцин (від менінгококової інфекції, пневмококової інфекції, вірусу папіломи людини) дозволяє захистити від хвороб, впоратися з якими раніше не було змоги.

Перед щепленням обов'язкова консультація педіатра. Лікар огляне дитину, виміряє температуру, виключить наявність хвороб та інших протипоказань, і тільки після цього дозволить провести вакцинацію.

хранение вакцины
бронирование вакцины
качественная вакцина
Відкрити Згорнути down

Плановий календар вакцинації включає щеплення від:

Відкрити Згорнути down

Календар вакцинації показує, коли і які щеплення робити дитині. Крім планових профілактичних щеплень, також використовують препарати, що вводяться за окремими епідемічними показниками (щеплення від грипу, ротавірусної інфекції, менінгококової інфекції, пневмококової інфекції). Об'єднання різних вакцин в одну (АКДС, АДС, КПК, «Пріорікс» тощо) спрощує процедуру вакцинації, знижує ризик розвитку ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Правила вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 • в день проведення щеплення дитина повинна бути абсолютно здоровою, що підтверджується на прийомі у педіатра. Вакцинацію не можна проводити, якщо малюк перехворів протягом попередніх двох тижнів;
 • перед вакцинацією проводиться лабораторна діагностика крові й сечі;
 • для виключення протипоказань для щеплення, педіатр, при необхідності, призначає консультації вузьких фахівців;
 • педіатр контролює весь процес вакцинації та стан дитини в наступні 30 хвилин (протягом наступної доби після проведення щеплення патронаж здійснює медсестра);
 • в клініці видають відповідний документ, що підтверджує проведення вакцинації, в ньому зазначають назву вакцини, її серію, виробника, дату проведення процедури та інші дані.
Відкрити Згорнути down
Детский иммунолог
Консультація імунолога
Педиатрия
Консультація педіатра
Детский аллерголог
Консультація дитячого алерголога
Детский Инфекционист
Дитячий Інфекціоніст
Анализ крови (ОАК)
Аналіз крові (ЗАК)

Якщо первісна вакцинація проводиться інактивованою вакциною, то для формування стійкого захисту організму необхідно її повторне проведення — ревакцинація, яка здійснюється через строго певні проміжки часу. Після 1 року проводять ревакцинацію від поліомієліту, АКДС, КПК, туберкульозу, гепатиту В, краснухи, дифтерії та правця.

Безпечна вакцинація дітей в м. Київ сучасними препаратами — один з принципів роботи дитячих лікарів клініки МЕДІКОМ. Використання новітніх препаратів, спостереження за дитиною до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації дітей

Відкрити Згорнути down

Лікарі

При відвідуванні педіатра в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) ви дізнаєтеся календар щеплень дитини, особливості проведення вакцинації, а також про ризики виникнення ускладнень.

comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Вартість вакцинації для дітей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Аналізи
Програми
3557. * Програма Вакцинація «Індіраб»

2233 грн

Більше Згорнути down
755. * Програма Вакцинація "АДСМ"

1159 грн

Більше Згорнути down
1840. * Програма Вакцинація "Бустрікс"

2280 грн

Більше Згорнути down
1227. * Програма Вакцинація "Варілрикс"

2573 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІТРЯНОЇ ВІСПИ (жива). Виробник БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. Спосіб застосування: для активної імунізації проти вітряної віспи ЗДОРОВИХ осіб. ВІК: діти - з 9 місяців і старше, дорослі - без вікових обмежень. Дози: 2 дози, друга через 6 тижнів (іноді, через 4 тижні). ВВЕДЕННЯ: підшкірно в дельтоподібний м'яз або передню поверхню стегна.

Більше Згорнути down
3128. * Програма Вакцинація "Верораб"

1756 грн

Більше Згорнути down
758. * Програма Вакцинація "Імовакс-поліо"

1396 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1667. * Програма Вакцинація "Превенар"

4530 грн

Більше Згорнути down
1717. * Програма Вакцинація "Ротарікс"
Дитячий

2335 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики РОТАВІРУСНОЇ інфекції. Містить живі ослаблені віруси штаму ротавірусу людини. ВИРОБНИК: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: з 6 тижнів до 24 тижнів. ДОЗИ: ДВОРАЗОВИЙ прийом, з інтервалом не менше 4 тижнів. ВВЕДЕННЯ: перорально.

Більше Згорнути down
769. * Програма Вакцинація "Твінрікс"

3170 грн

Більше Згорнути down
770. * Програма Вакцинація "Тіфім Ві"

1879 грн

Більше Згорнути down
1237. * Програма Вакцинація "Хіберикс"

1519 грн

Більше Згорнути down
773. * Програма Вакцинація "Енджерікс В"

1550 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. В ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: дорослі без вікових обмежень. ДОЗИ: триразово за схемою 0-7-21 день. ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
1241. * Програма Вакцинація "Енджерікс В", дитяча

1390 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: з народження. Дози: триразове введення за схемою 0-1-6 місяців (звичайна) або 0-1-2 місяці (прискорена). ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в передньо-бокову область стегна або в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down
3633. * Програма Вакцинація «Тетраксім»

2250 грн

Більше Згорнути down
3111. * Програма Вакцинація БЦЖ
Дитячий

1400 грн

Більше Згорнути down
1960. * Програма Вакцинація "Аваксім" дитяча
Дитячий

1578 грн

Більше Згорнути down
756. * Програма Вакцинація "Акт-Хіб"

1319 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
760. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-IPV"
Дитячий

2434 грн

Більше Згорнути down
761. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"
Дитячий

3219 грн

Більше Згорнути down
759. * Програма Вакцинація "Інфанрікс"
Дитячий

2009 грн

Більше Згорнути down
763. * Програма Вакцинація "Пентаксім"

2670 грн

Більше Згорнути down
764. * Програма Вакцинація "Поліомеліт"

1149 грн

Більше Згорнути down
765. * Програма Вакцинація "Приорікс"

1990 грн

Більше Згорнути down
766. * Програма Вакцинація "Р.Манту"

1249 грн

Більше Згорнути down
2026. * Програма Вакцинація "Сінфлорікс"

2920 грн

Більше Згорнути down
1431. * Програма Вакцинація "Церварикс"

3410 грн

Більше Згорнути down
3392. * Програма Вакцинація «Гексаксім»

3325 грн

Більше Згорнути down
3206. * Програма Вакцинація "Бустрікс Поліо"

2685 грн

Більше Згорнути down
3703. * Вакцинація «Стамаріл»

1129 грн

Більше Згорнути down
3704. * Програма Вакцинація «Стамаріл»

2129 грн

Більше Згорнути down
3964. * Програма Вакцинація «Німенрікс»

3243 грн

Опис

Вакцина для профілактики менінгококової інфекції , 0,5 мл/доза.Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ.

Більше Згорнути down
3969. * Програма вакцинації MMR (кір, краснуха, паротит)

1605 грн

Більше Згорнути down
4237. * Програма Вакцинація "Кліщовий енцефаліт", ТікоВак

3463 грн

Більше Згорнути down
4592. * Програма вакцинація "РотаТек"
Дитячий

2166 грн

Більше Згорнути down
5419. * Програма Вакцинація "Бексеро"

5250 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
3632. * Вакцинація «Тетраксім»

1250 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
906. * Вакцинація "Енджерікс В", дитяча
Дитячий

390 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
896. * Вакцинація "АДСМ"

159 грн

Більше Згорнути down
897. * Вакцинація "Акт-Хіб"

319 грн

Більше Згорнути down
921. * Вакцинація "Імовакс-поліо"

396 грн

Більше Згорнути down
920. * Вакцинація "Інфанрікс-IPV"

1434 грн

Більше Згорнути down
919. * Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"

2219 грн

Більше Згорнути down
918. * Вакцинація "Інфанрікс"

1009 грн

Більше Згорнути down
915. * Вакцинація "Поліомеліт"

149 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
913. * Вакцинація "Р.Манту"

249 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
2027. * Вакцинація "Аваксім"

578 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
2056. * Вакцинація "Гардасіл"

6150 грн

Більше Згорнути down
3123. * Вакцинація "Менактра"

2040 грн

Більше Згорнути down
3127. * Вакцинація "Верораб"

756 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Опис

Вакцина для профілактики менінгококової інфекції, 0,5 мл/доза. Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг, Бельгія НВ.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4236. * Вакцинація "Кліщовий енцефаліт", ТікоВак

2463 грн

Більше Згорнути down
4591. * Вакцинація "РотаТек"
Дитячий

1166 грн

Більше Згорнути down
5418. * Вакцинація "Бексеро"

4250 грн

Більше Згорнути down
5503. * Вакцинація «Джі Сі Флю Квадрівалент» дітей, які ніколи не були вакциновані проти грипу і ніколи до цього не хворіли на грип (ревакцинація через 4 тижня)
Дитячий

507 грн

Більше Згорнути down
5504. * Вакцинація «Ваксігрип Тетра» дітей, які ніколи не були вакциновані проти грипу і ніколи до цього не хворіли на грип (ревакцинація через 4 тижня)
Дитячий

689 грн

Більше Згорнути down
Послуги
4715. Повторне оформлення сертифікату з вакцинації

600 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

29.03.2024 11:51
Дар’я

Подобається, що відразу нам видають окремий документ з усіма даними про проведене щеплення, а не просто роблять запис в лікарняну картку. Це дуже зручно для використання надалі.

03.01.2024 22:32
Надія

Дуже задоволені клінікою! Брали програму для дитини до року. Педіатр весь час на зв'язку, всі обстеження та консультації планували в зручний час з мінімальним стресом для дитини. На консультації все чітко і ясно пояснюють, ніхто не спішить. Бувало навіть і годувала на прийомі поки лікар давала рекомендації( в державній клініці то нікого не хвилюють потреби дитини). Ніяких черг, якщо потрібно все таки зачекати є комфортні кімнати матері і дитини. Вакцинація теж проводиться з мінімальним стресом, зручно, що можливо викуповувати вакцини з реаліями дефіциту у країні. В цілому рекомендую якщо хочете мати професійний супровід здоров'я та розвитку Вашої малечі!)

22.05.2023 13:13
Кочук Тетяна

Дуже задоволена і педіатрами в Медікомі, і тим як тут проводять щеплення дітям. Все доброзичливо, в ігровій формі. Дитина не відчуває дискомфорту і навіть не плаче, як це буває, коли бачить деяких незнайомих людей. Дякую!

31.01.2023 18:53
Ангеліна

Після однієї з прививок у мого Діми з'явилася алергічна реакція. Але лікарі мені детально пояснили причини такого явища. Тому зараз я погодилася на ревакцинацію і вже ніяких алергічних реакцій не було. Тобто не обманули, аби більше грошей викачати, як часто у нас буває.Тому рекомендую цю клініку для щеплень діток.

19.02.2022 22:08
Софія

Не знаю як у вас, а у мене з свекрухою ледь бійки не доходило. Вона боїться тих прививок, як...) Колотилася цілий місяць, щоб ми донечці їх не робили. Але ми з чоловіком як свідомі батьки всі прививки робимо. Тільки для підстраховки звертаємось у приватну клініку. Тут все значно надійніше.

10.06.2021 20:26
Валентина Олейнічук

Вакцинація нашої дитини пройшла без побічних дій в клініці Медіком. Зробили щеплення від ротавірусної інфекції. Мене ретельно проінформували про всі аспекти вакцини, а дитинку уважно обстежив педіатр, здавали деякі аналізи. Для мене головне здоров'я мого малюка. Тож приведу сюди дитину вакцинувати ще не раз!

06.05.2019 13:55
Алиса

Вакцинацию детей в клинике “Медиком” качественно проводят все без исключения педиатры, попадали на разных, хотя чаще всего ходим к Фирсовой Л.С., ее приемы нас устраивают, даже более чем. Во-первых ребенок не боится, во-вторых она очень лояльных и внимательный врач. Лаура Самвеловна все доступно объяснит и расскажет, даст дельные советы. Вакцинация ребенка у нее проходит очень аккуратно. Она ведет календарь, не сомневаюсь, что и другие врачи это делают. Так что если я вдруг забуду, когда нам делать очередную прививку, доктор поднимет свои записи и напомнит. Перед тем, как колоть вакцину обязательно объясняет все за и против. В последний раз я заходила к ней узнать сколько стоит прививка от кори и когда ее делать, так она все подробно объяснила и рассказала, чем опасно заболевание. Спасибо!

28.04.2019 16:10
Виктория

Прививка от туберкулеза детям приносит нередко какие то осложнения, у меня например самой в детстве было от нее плохо. Поэтому, я решила перестраховаться и обратилась в клинике Медиком на Анри Барбюса, 37/1 за консультацией к врачу-педиатру, чтобы узнать стоит ли ее делать вообще. Попала к Елене Николаевне Серьге и очень благодарна ей за терпение и понимание. Она объяснила, что все прививки важны и сказала, что их лучше не пропускать, так как аукнется потом в более старшем возрасте. Посоветовала для начала сдать анализы, чтобы быть уверенным, что ребенок здоров и у вакцинации не будет последствий. Елена Николаевна объяснила все доступным языком, мы записались к ней на прием. Еще не были, но после такой консультации мне не страшно вакцинировать ребенка. Тем более, что тут осуществляют еще и наблюдение после вакцинирования.

02.03.2019 19:15
Оксана Матвеенко

Долго искала где сделать БЦЖ в Киеве, чтобы не сидеть в очереди с больными детьми. Здесь все устроила. Сделали. Ребенок не температурил. Спасибо. Особенно Воловой Екатерине Федоровне за то, что перед процедурой ребенок был осмотрен по-настоящему, не для галочки

21.01.2019 20:55
Нина Иванова

Когда бушует корь, вакцинация нужна 100 процентов! Мы обратились с малышом в клинику “Медиком” и остались довольны обслуживание. Свежая вакцина, вскрытая при нас, щепетильное отношение к ребенку. Он даже не понял что произошло. Перед прививкой ребенка обследовала Наталья Александровна Кирдан, приятная женщина, быстро находит подход к ребенку, он у нее даже не капризничал. Хотя, в остальных случаях для нас поход к врачу, как и сдача анализов - сущий Ад!!

11.12.2018 14:25
Ирина

Спасибо Мамоновой Елене Николаевне за аккуратно сделанную прививку! 1 раз она ее отложила из-за того, что ребенок был простужен, но на 2й раз сделала, а в гос.больнице бы ширнули, я больше, чем уверена. Мы были у нее на Героев Сталинграда, 6д, если что. Клиника очень понравилась, были у них впервые

29.10.2018 16:20
Татьяна

Елена Петровна Каламанова педиатр с золотыми руками. Мы не плачем и не истерим когда идем к ней на прием. Недавно назначена была прививка, Приорикс был вскрыт при нас (вакцина), хранился в соответствующих условиях, нам все показали и объяснили. перед прививкой делали анализы, чтобы не навредить организму, если вдруг что-то не так. Спасибо Елене Петровне и ее медсестре за внимание, человеческое отношение и заботу о здоровье ребенка!

16.09.2018 18:35
Яна

Вакцина тут отличная, вакцинацинируемся тут всей семьей, уверены, что все будет ок. Малышей перед прививками водим к педиатру Вишневской Ларисе Владимировне, она отличный детский врач, нам очень нравится ее подход и мы уверены, что она не пропустит какую-то проблему со здоровьем, которая может дать осложнения после прививки

07.08.2018 17:04
Анна

Пентаксим в Киеве нашли только в этой больнице. Не говорю, что это всегда так, но мы вот так попали. Проконсультировались с педиатром Каламановой Е.П., получили ответы на все вопросы и гарантии, что вакцина свежая. Сделали прививку, вроде все норм. Спасибо!

19.07.2018 14:05
Светлана Игоревна

Прививки против кори недавно здесь сделали, перед этим сдали у них же анализы на антитела. Ответственное отношение. Перед прививкой ребенка осмотрела Кирдан Наталья Александровна, никаких последствий нет.

29.05.2018 21:15
Светлана

Делали АДС в Киеве в клинике Медиком. Все в порядке, не бойтесь мамочки, приводите сюда своих деток. Мы попали к хорошему врачу-педиатру. Теперь и помимо прививок будем ходить к Савченко Оксана Дмитриевна. Мне она очень понравилось. Отдельное спасибо медсестре, к сожалению, не знаю как зовут, позвонила к вечеру, спросила как дела у ребеночка. Приятно, что переживают!!

30.07.2019 11:34
Валерия Орехова

Вчера сделали от Ветрянки прививку, врач Стрюкова Евгения Сергеевна внимательно провела осмотр, рассказала какая реакция быть спустя несколько дней на живую вакцину. Медсестра так умело сделала прививку, что ребёнок даже не пикнул, а после помахал ей в след рукой. Реакций спустя сутки не было никакой, хотя и в рекомендациях писали не мочить, а мы вечером покупались. Спасибо Медиком, врачам, все понравилось, будет приезжать ещё.

Показати ще 3

arrow

Всього 17 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down