exit
search serach
Дитячий ендокринолог Київ
45. Консультація дитячого ендокринолога
1170 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча ендокринологія Києва

Дитячий ендокринолог на Оболоні та Печерську в м. Київ в клініці МЕДІКОМ допоможе виявити захворювання ендокринної системи на ранніх стадіях його розвитку у дитини, підбере оптимальну схему лікування та допоможе запобігти розвитку різних ускладнень на тлі зростання організму.

В даний час в Україні в структурі загальної захворюваності ендокринні порушення займають 3-є місце у дітей. Надлишок або нестача вироблення гормонів щитоподібною залозою призводить до різних ендокринних відхилень, різного роду фізіологічних розладів, порушень інтелектуальної й психічної діяльності організму, що росте.

В умовах постійного погіршення екологічного оточення, неякісного харчування, підвищеного рівня електромагнітного випромінювання у великих містах у дитини однією з перших страждає щитоподібна залоза, захворювання якої лікує ендокринолог. Дитячий лікар визначить рівень ураження, призначить терапію, що дозволяє виключити або мінімізувати негативний вплив порушень на зростання та розвиток дитини.

Дитяча ендокринологія клініки — це компетентні фахівці з досвідом роботи, новітні технології, засновані на застосуванні геномних маркерів і останніх досягнень фармакології, методологічно обґрунтовані основи прогнозування та профілактики ендокринопатій у дітей.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого ендокринолога необхідна, якщо:

 1. Дитина часто хворіє.
 2. Вночі дитина погано засинає, а вдень має нездорову сонливість.
 3. Дитина входить в групу підвищеного ризику розвитку ендокринних патологій.
 4. Вторинні статеві ознаки проявляються раніше 8 років або відсутні пізніше 13 років.
 5. В анамнезі дитини є спадкова схильність до ендокринних порушень.
 6. Дитина швидко втомлюється, млява або, навпаки, надмірно емоційно збуджена, дратівлива.
 7. Дитина відстає в розвитку від однолітків, його інтелектуальні здібності погіршилися, важко дається навчання.

Ендокринопатії, що розвиваються у дітей, багато в чому відрізняються від подібних патологій у дорослих. Саме тому так важливо, щоб дитячий лікар-ендокринолог міг виявити ендокринні порушення на самих ранніх етапах їх розвитку.

Консультація дитячого ендокринолога
Відкрити Згорнути down

Симптоми

Дитина потребує термінової консультації дитячого ендокринолога при прояві таких симптомів:

 • тремор (тремтіння) кінцівок;
 • часте нічне сечовипускання;
 • дитина різко худне / набирає вагу;
 • постійна спрага (особливо вночі);
 • вага дитини не відповідає її віку;
 • дискомфорт або біль в передній частині шиї;
 • у дитини виражена набряклість, сухість шкіри;
 • порушення в роботі травного тракту.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікує дитячий ендокринолог:

 • Цукровий діабет
 • Аутоімунний тиреоїдит
 • Інші захворювання щитоподібної залози (Базедова хвороба, вузлові утворення залози)
 • Дисфункції гіпоталамо-гіпофізарної системи (затримка росту, гігантизм, хвороба Іценко-Кушинга)
 • Крипторхізм
 • Гіпогонадизм
 • Ожиріння
 • Нецукровий діабет
 • Порушення статевого розвитку (передчасний статевий розвиток, затримка росту та статевого розвитку, гінекомастія)
 • Гіпотиреоз
 • Ендокринопатії надниркових залоз тощо
Відкрити Згорнути down

Діагностика

Прийом дитячого ендокринолога починається зі збору докладного анамнезу — скарги, симптоми, раціон, поведінка й середовище проживання дитини. Лікар збирає всі дані про випадки захворювань ендокринної системи у найближчих родичів. На консультації у дитячого ендокринолога лікар призначить повний курс необхідних лабораторних та інструментальних досліджень, розробить схему лікування, в залежності від індивідуальних особливостей дитини, запропонує необхідний комплекс профілактичних заходів для попередження розвитку рецидивів.

Дитяча ендокринологія

Дитячий ендокринолог клініки МЕДІКОМ має всі можливості для проведення повної діагностики порушень ендокринної системи, включаючи лабораторні та функціональні обстеження, в тому числі:

 • ультразвукову діагностику;
 • спеціальні функціональні тести (стимуляція викиду гормону росту, інсулінова проба, проба з навантаженням глюкозою).
Відкрити Згорнути down
Программы наблюдения детей
Програми спостереження дітей
Непрерывный мониторинг глюкозы
Безперервний моніторинг глюкози
Глюкозотолерантный тест
Глюкозотолерантний тест
УЗИ щитовидной железы
УЗД щитоподібної залози

Лікування

На консультації у дитячого ендокринолога ви отримаєте індивідуальну схему лікування ендокринного порушення, а також комплекс рекомендацій щодо запобігання розвитку захворювання. Лікувальні заходи включають гормонотерапію, симптоматичне лікування, дієтотерапію, препарати, які нормалізують обмін речовин, ЛФК, масаж, водні процедури тощо.

Лікування захворювань щитоподібної залози виключно індивідуальне, залежить від стану дитини, тяжкості патологічного процесу та може включати медикаментозне лікування, хірургічне втручання й радіойодотерапію.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Записатися до ендокринолога ви можете вже зараз. Дитячий ендокринолог в Києві в клініці МЕДІКОМ точно вкаже, чи є у вашої дитини порушення, пов'язані з ендокринною системою. Про те, як записатися на консультацію до ендокринолога в м. Київ, ціни на обстеження та які аналізи необхідно здати, ви можете дізнатися в оператора нашого колл-центру, зателефонувавши по одному з вказаних телефонів.

comment 16
Белінгіо Тетяна Олександрівна
Дитячий лікар-ендокринолог вищої категорії
comment 15
Жила Наталія Юріївна
Дитячий лікар-ендокринолог вищої категорії

Вартість прийому дитячого ендокринолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Аналізи
338. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)

520 грн

Більше Згорнути down
222. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 3 визначення глюкози

480 грн

Більше Згорнути down
220. Глікований гемоглобін A1c

390 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
352. Тироксин (Т4) загальний

450 грн

Більше Згорнути down
353. Тироксин (Т4) вільний

450 грн

Більше Згорнути down
350. Трийодтиронін (Т3) загальний

450 грн

Більше Згорнути down
4638. Проінсулін

920 грн

Більше Згорнути down
Програми
5375. * Гормони щитоподібної залози (Трийодтиронін вільний, Тироксин вільний, ТТГ) (Враховано знижку 20%)

1080 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря-ендокрінолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

07.02.2024 11:58
Починська Д.

Здається за всі 40 років життя в Києві я не відчувала такої турботи в медичних закладах, як у Медікомі. Окремий позитив - це прийом моєї дитини. Тетяно Олександрівно, вам великий респект!

18.12.2023 21:27
Віталіна

Мій Ромчик почав різко набирати вагу без видимих причин. Тому звернулися в “Медіком”. Там розробили програму спостереження і відновлення гормонального балансу. За 2 місяці ми маємо відчутні позитивні результати!

20.09.2023 18:46
Кульчицька Ю.

Не побажаю нікому стикнутися з тим, що ми пережили. Але хочу всім сказати: якщо є проблеми здоров'я по гормонах звертайтеся до лікарів Медікому. Нас витягли фактично з безвихідної ситуації.

12.03.2023 21:26
Яна

Спасибі Наталі Жилі за роботу! Допомогла розібратися з затримкою росту у сина. Бо друзі й родичі мені все казали, що він пішов по росту в свого низького діда. Але виявилася, що вся проблема в ендокринології.

09.12.2022 12:39
Anna Rusova

Задоволена прийомом, поведінкою лікарки щодо моєї дитини. Призначення зрозумілі (без всяких там фуфломіцинів).

19.02.2022 13:17
Неля Шищенко

Спасибі за прийом лікарям. Все дуже добре. З причинами поганого самопочуття сина розібралися. Зараз лікуємось.

08.04.2019 18:36
Каролина

У моего ребенка стали ломкие, тусклые волосы и ногти. Стал быстро уставать. В школе начались проблемы с учебой. Педиатр отправила нас к эндокринологу. Клиника Медиком по отзывам внушала доверие, и мы обратились туда к Глобе Евгении Викторовне. Это добрый и очень внимательный детский специалист. Доктор отправила нас на обследование. Нам сделали УЗИ и взяли кровь на гормоны. Щитовидка оказалась увеличена. Не хватает йода. Назначила курс йодомарина 5 месяцев. Расписала специальную йодсодержащую диету, мы и сейчас ей пользуемся. Порекомендовала витамины. После лечения щитовидная железа в норме. Ребенок стал лучше учиться. Ногти и волосы стали в норме. Исчезла усталость. Евгения Викторовна, спасибо! Сын здоров благодаря вам.

22.02.2019 20:15
Роман

Клиника Медиком, это современный центр со специалистами высокого класса. Я хожу на приемы со своим несовершеннолетним сыном на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Ему 15 лет, и доктор, в основном, беседует с ним. Я, как наблюдательное лицо, сижу сбоку. У сына подростковый период, но он к доктору прислушивается, говорит: "Евгения Викторовна сказала..." Она располагает к себе. Мы поладили с ней с первого приема. Стали посещать ее с 2018 года. Она всех пациентов запоминает, ждет, пока пройдет курс лечения. Когда мы приходим, она говорит: "О! Я вас ждала, знала, что время уже подходит". Я не вижу смысла ходить к другому доктору. Глоба Евгения Викторовна профессиональный врач и знает свое дело. Мы обращались к ней с проблемой сахарного диабета и гормональным сбоем. Врача нам посоветовали знакомые. Она расписала нам питание при диабете. Сейчас в норму приводит гормоны. Я вижу по анализам, что прогресс идет (циферки то не сложно сравнить какие были и какие стали, учитывая что врач сказала, что повышено, что понижено). Все прекрасно. Никогда не было, чтобы кто-то посторонний заходил в кабинет. Врач работает только с нами, пока полностью все вопросы не будут исчерпаны. Ни на что она не отвлекается. Объясняет понятно и дает нам заметочки с записями, чтобы дома мы могли еще раз посмотреть и прочитать. Могу сказать, что в такой важной области как детская эндокринология в Киеве лучшего доктора не найти!

13.01.2019 15:45
Алиса

Оказалось, что тяжело найти врача. Киев большой, а хороших детских эндокринологов мало. Поэтому рада, что мы обратились именно к Белингио Татьяне Александровне. Она объяснила всю интересующую меня информацию, говорила все по порядку, рассказал о нормах витамина Д, и нормах витаминов для йодопрофилактики. Также она пояснила, что мне необходимо делать в дальнейшем. Самое главное то, что на мой вопрос, который меня интересовал, Татьяна Александровна мне дала ответ. Отношение у доктора было очень хорошее к нам. Я, конечно, не медик, но мне все ее слова были полностью понятны, так как врач выражалась вполне понятным человеческим языком, без использования сложных терминов. Я осталась довольна качество приема и уровнем ее профессионализма, отныне мы будем наблюдаться только у нее.

18.12.2018 17:30
Лена

Обратиться с нашим вопросом по здоровью к Жиле Наталье Юрьевне нам порекомендовали наши знакомые. Я водила к ней свою дочь, она у меня школьница. Наш прием прошел нормально, я бы оценила его на твердую пятерку. На данном этапе доктор назначила нам целый спектр анализов. После получения результатов мы пойдем к ней на повторный прием. Я хочу сказать, что с этой проблемой мы уже обращались к другим специалистам, и Наталья Юрьевна нравится нам больше. Потому что видно, что она профессионал в своей области, она вызывает чувство доверия как специалист. По результатам обследования оказалось, что норма сахара в крови у Поли осталось повышенной. Сейчас придерживаемся диеты, но сахар понемногу падает. Детская эндокринология Киева очень обширна в выборе специалистов, но действительно хороших не так и много, очень рада, что обратились именно в клинику Медиком. Буду рекомендовать специалиста знакомым, так как она профессионал своего дела

29.10.2018 19:55
Нина

Мне 16 лет наблюдаюсь в этой клинике около полугода. Глоба Евгения Викторовна хороший врач, знает свое дело, пациентов не запугивает, делает все, что в ее силах, чтобы помочь. На данный момент жалоб на здоровье нет, у меня были проблемы с сахаром, и увеличена щитовидка лечение врач прописала медикаментозное лечение и объяснила как снизить уровень сахара в крови. Если не считать приема лекарств и диеты, то других напоминаний о болезни на сегодняшний день нет. Я не сразу к ней попала, мама долго искала хорошего врача и клинику. Мне нравится клиника Медиком, тем, что она совсем не похожа на больницу, а персонал и врачи уважительно относятся к пациентам, даже если они еще не очень взрослые. Все устраивает, особенно то, что можно и больше всего то, что я хорошо себя чувствую.

09.08.2018 21:10
Леся

Обратились мы к детскому эндокринологу Жиле Наталье Юрьевне, так как начались, дочка за небольшой период времени набрала вес, плюс появились проблемы с месячными. Доктор назначила анализ на гормоны щитовидной железы. По итогу выявился гормональный дисбаланс. Я очень переживала, но доктор все объяснила, выдала общие рекомендации и назначила курс лечения. Она мне очень понравилась, милая, душевная. Доктор Наталья поняла мои переживания. По ее совету сдали ряд анализов, и нашлась-таки проблема, не столь серьезная, как мне казалось вначале, но все же. Сейчас дочка прошла курс лечения и у нее все пришло в норму. Спасибо доктору.

29.06.2018 22:04
Мира

На прием к детскому врачу-эндокринологу Белингио Татьяне Александровне мы ходили впервые. Обратились к ней по рекомендации. Водила на прием своего десятилетнего ребенка. Доктор нас очень хорошо приняла. Все четко рассказала, понятно объяснила, назначила анализы, а после расписала лечение. Обратились к ней так, как ребенок начал резко набирать вес, поэтому мы и решили начать с эндокринолога, чтобы понять, в чем проблема. По результатам анализов оказалось, что у дочери увеличенная щитовидная железа. Врач мне понравилась. Во время осмотра она в равной степени общалась и со мной, и с ребенком. Видно было, что она умеет находить к детям подход. Проходим сейчас назначенный курс лечения.

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down