exit
search serach
Цифровая рентгенография для детей в Киеве

Цифрова рентгенографія для дітей Києва

Рентгенографія - це доступний, інформативний, безболісний, а в багатьох випадках, найбільш ефективний і оптимальний спосіб діагностики дитячого організму. Дана процедура абсолютно безболісна, а використання новітньої сучасної апаратури дозволяє уникнути негативних наслідків. Зробити дитячий рентген в м.Києві на Оболоні та Печерську від 6 місяців до 18 років ви можете в медичному центрі МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Коли показано проведення цифрового рентгена дитині

Цифровий рентген призначають:

 1. Для уточнення діагнозу (коли інші методи діагностики малоінформативні).
 2. При попаданні чужорідних тіл в органи шлунково-кишкового тракту або дихальної системи.
 3. Для уточнення місця травми або ураження.
 4. Для виявлення аномалій і вад розвитку різних систем (кісток, легенів, сечовидільної системи тощо).
 5. Перед проведенням деяких хірургічних операцій (вада серця і легенів, інвагінація і повна непрохідність кишківника та ін.).

Своєчасно проведений рентген легенів дитині (рентгенографія ОГК) дозволяє запобігти розвитку такого важкого захворювання як туберкульоз легенів.

У нашій клініці МЕДІКОМ можна зробити рентген дитині від 6 місяців (винятком є обстеження тазостегнових суглобів). Основні показання для діагностики: патології опорно-рухового апарату (підвивих або вивих тазостегнового суглоба зі зміщенням головки стегнової кістки, переломи та ін.); діагностика родових травм; онкологічні новоутворення.

Відкрити Згорнути down

Устаткування

Рентгенодіагностика захворювань у дітей в клініці МЕДІКОМ проводиться на новітній цифровий рентген Canon MRAD-A80S. Низькодозовані опромінення апарату практично нешкідливі, що дозволяє робити високоякісні рентген-знімки з 8 положень. Це забезпечує точну діагностику захворювань різних частин тіла з мінімальною шкодою для здоров'я.

рентген в Києві

Апарат дозволяє проводити високоточну діагностику, результати якої зберігаються на цифрові носії. Завдяки вбудованому в генератор захисту від перепадів напруги, нестабільний струм електромережі не впливає на якість знімків і дозволяє уникнути необхідності повторного опромінення в зоні дослідження.

Відкрити Згорнути down

Цифрова рентгенографія показана при:

 • Черепно-мозкових травмах
 • Пошкодженнях порожнистих органів
 • Підозрі на наявність новоутворень
 • Патологіях сечостатевої системи
 • Травмах кістково-м'язової системи (переломи кісток, вивихи, розриви зв'язок (опосередковано), при підозрі на вивих тазостегнового суглоба)
 • Пневмонії, туберкульозі або інших патологічних процесах в легенях
Відкрити Згорнути down

Діагностика

Дитячий рентген кабінет клініки МЕДІКОМ в м.Києві обладнаний новітнім устаткуванням за міжнародними стандартами. Рентгенологічне дослідження дитини проводиться на сучасному цифровому апараті Canon MRAD-A80S. Система дозволяє здійснити найширший спектр діагностичних заходів, при цьому зберігається максимальний комфорт для дитини. Апарат дозволяє отримати чітке зображення при мінімальному випромінюванні.

Лікар-рентгенолог проводить дослідження строго за клінічними показаннями. Для отримання якісного знімка важливо, щоб дитина поводилася спокійно, не рухалась під час проведення дослідження. Тому рентген дітям проводять в присутності їх батьків, в обставинах максимального комфорту. Рентген-лаборант допоможе правильно розмістити дитину для проведення процедури, порекомендує звільнити від одягу, що заважає, захистить засобами захисту від опромінення окремі ділянки тіла (щитовидну залозу, органи зору, сечостатеві органи). Вся процедура займає до 30 хвилин.

У відділенні променевої діагностики проводиться цифрова рентгенографія:

 • грудної клітки;
 • хребта;
 • черепу;
 • носових пазух;
 • тазостегнових суглобів;
 • оглядова рентгенографія черевної порожнини;
 • нирок;
 • легенів;
 • серця тощо.

У клініці МЕДІКОМ ви маєте можливість швидко отримати результати обстеження, а також перенести дані діагностики на зовнішні носії (CD/DVD).

Дізнатися особливості проведення цифрового рентгена в м.Київ в центрі МЕДІКОМ і його вартість ви можете в оператора колл-центру клініки. Пройти цифровий рентген дитині в нашій клініці на сучасній апаратурі з мінімальними ризиками опромінення - правильний вибір будь-кого з батьків.

Зробити рентгенографію дітям і отримати консультацію досвідченого рентгенолога можна безпосередньо звернувшись в дитячі поліклініки МЕДІКОМ. Наша клініка не проводить рентген на дому. Оскільки, для якісного і безпечного рентгенологічного обстеження використовується тільки стаціонарний апарат, встановлений з дотриманням певних норм.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У медичному центрі ви можете отримати професійні консультації рентгенолога, який проведе необхідну діагностику, дасть докладні роз'яснення по знімках, порекомендує потрібного фахівця.

comment 2
Дворянова Тетяна Миколаївна
Лікар-рентгенолог, радіолог вищої категорії
comment 4
Собко Михайло Григорович
Лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 2
Ящук Юрій Іванович
Лікар-ренгенолог першої категорії

Ціна цифрової рентгенографії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1181. Рентгенографія цифрова одного відділу хребта з функціональними пробами (4-х позиції: пряма, бічна проекції, згинання та розгинання, включена вартість плівки)

1550 грн

Більше Згорнути down
1177. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в двох проекціях*

1000 грн

Більше Згорнути down
147. Внутрішньовенна урографія (включена вартість плівок і 100 мл. контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1167. Висхідна цистографія (включена вартість 2-х плівок і контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1166. Низхідна цистографія (включена вартість плівки і контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1180. * Рентгенографія цифрова - Прицільний знімок (додатковий)*

700 грн

Більше Згорнути down
1179. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в двох проекціях, без опису*

800 грн

Більше Згорнути down
1221. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в трьох проекціях*

1500 грн

Більше Згорнути down
1171. Рентгенографія цифрова пазух носа (включена вартість плівки)

820 грн

Більше Згорнути down
1168. Уретрографія (включена вартість 2-х плівок і контрасту)

2500 грн

Більше Згорнути down
1183. Фістулографія (поліпозиційна) (включена вартість плівки і контрасту)

1500 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.03.2019 13:06
Светлана

Очень приятно, что врачи-рентгенологи поликлиники Медикома на ул. Василия Тютюнника, 37/1 используют в своей работе современное оборудование, которое безвредно для здоровья детей. Отдельно хотелось бы поблагодарить Михаила Григорьевича Собко, проходили у него рентгенологическую диагностику заболеваний желудка и пищевода. Всё было сделано максимально быстро и максимально оперативно.

05.02.2019 09:01
Ирина

Очень благодарная Собко Михаилу Григорьевичу за искреннее участие в нашей проблеме и оперативную выдачу результатов цифровой рентгенографии, так получилось, что мы их получили одновременно с другими анализами, потому смогли сэкономить время и сразу же проконсультироваться у лечащего врача, который тоже пошел на уступки, уделив нам время в своем “окне”. Обращаемся в поликлинику на Героев Сталинграда 6 д уже более 2 лет именно по причине понимания и умения войти в положение со стороны сотрудников клиники. Всегда помогут и все доходчиво объяснят. Рекомендую!

01.12.2018 17:50
Александра

Хочу выразить благодарность Гуре И. Ю. за профессионально проведенную цифровую рентгенографию моему маленькому сынишке. Когда шла на процедуру, очень опасалась... Всё таки рентген ребенку, которому всего то 9 месяцев... Но Ирина Юрьевна мне сразу четко объяснила, что не нужно нервничать, нервозность передается ребенку и вообще, в случае с рентгеном в их клинике, с их аппаратом, нечего бояться, излучение минимально

02.07.2018 14:18
Вероника

Гура Ирина Юрьевна, вы не только хороший рентгенолог, но еще и прирожденный детский психолог. Никто из врачей не смог найти подход к моему сыну, но вы сделали это всего за несколько минут. Спасибо, именно благодаря вам нам наконец-то удалось получить качественный рентген-артрографию для нашего ортопеда. До этого пытались сделать его в другом месте, так там всё было размыто и ничего не понятно. С вашим снимком наш лечащий врач, наконец-то, назначил лечение! Буду советовать МЕДИКОМ!

27.02.2018 12:06
Людмила

В клинике Медиком работают самые лучшие и понимающие врачи-рентгенологи. Делали здесь цифровую рентгенографию ребенку, причем маленькому, капризному и который не особо слушается родителей)) К моему удивлению Михаил Григорьевич Собко, несмотря на то, что мужчина, и не должен особо разбираться в тонкостях воспитания детей, очень быстро нашел общий язык с моим озорником и объяснил ему как важно себя правильно вести, что снимок его носика вышел красивым и понятным врачам. Искренняя благодарность за то, что есть такие врачи, которые проявляют заботу и внимание к нашим детям, а не психуют и пырхают по поводу и без повода

30.01.2018 10:40
Галина

2 недели назад делали цифровой рентген позвоночнику у Гура И. Ю. И мне, и моему ребенку очень понравилась Ирина Юрьевна. Вроде бы, врач-рентгенолог и не та специализация, при которой очень важен уровень общительности и доброжелательности врача, но лично мне всегда приятно прийти к специалисту, который доброжелательно улыбается и разговаривает нормальным тоном. Единственный небольшой осадок, который оставило последнее обращение в клинику “Медиком” - была путаница со временем на рентген, хорошо, что нам перезвонили еще когда мы дома были

13.05.2019 10:55
Ольга

Сын увлекается футболом. После очередной любительской игры начал жаловаться на боли в коленях. Пошли в местную больницу, сделали рентген, врач назначил лечение, но оно особого результата не приносило, только снимало симптоматику. Конечно, такое положение вещей меня не устраивало, и мы записались на прием в клинику Медиком и сразу же записались в очередь на прохождение цифровой рентгенографии. Попали к Собко Михаилу Григорьевичу. Когда получили результаты, он объяснил нам все очень доступно. Его предположения потом и ортопед-травматолог 100% подтвердил. Оказывается, 3 месяца мой сын лечил непонятно что. Михаил Григорьевич настоял на другом диагнозе, на основе которого нам уже назначили правильное лечение. Уже через несколько недель сын перестал испытывать дискомфорт в коленях, а спустя 2 месяца начал возвращаться к своему хобби. Теперь при любых проблемах со здоровьем будем обращаться в эту клинику, профессионализм врачей победил экономность.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down