exit
search serach
Доплерографія (доплерометрія) в Києві

Доплерометрія (доплерографія) в Києві

Доплерометрія (доплерографія, УЗДГ) - один із сучасних методів дослідження ультразвуком, за допомогою якого лікар УЗД може оцінити стан кровоносних судин, а також характер і швидкість кровотоку. Доплерометрія в Києві в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську допомагає виявити будь-які патологічні стани, пов'язані з кровоносними судинами голови і шиї, внутрішніх органів і нижніх кінцівок.

У центрі МЕДІКОМ (м. Київ) діагностика судин з використанням методу допплерометрії проводиться на новітньому обладнанні кваліфікованими лікарями функціональної діагностики, які пройшли спеціальне навчання. Обстеження не має вікових обмежень або протипоказань.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідно УЗД з доплером:

 • запаморочення;
 • головні болі;
 • коротка непритомність і стани близькі до непритомності;
 • шум у вухах;
 • зниження слуху або зору;
 • порушення координації і хитка хода;
 • хворобливі відчуття, дискомфорт в області в шиї;
 • судоми, м'язові болі, оніміння в ногах;
 • набряки;
 • погіршення пам'яті та проблеми з концентрацією уваги;
 • метеочутливість і ін.
Відкрити Згорнути down

Доплерографія. Показання для обстеження:

 • Артеріальна гіпертензія
 • Інсульт
 • Атеросклероз
 • Інфаркт міокарда
 • Епілепсія
 • Цукровий діабет
 • Оцінка кровотоку в органі
 • Вегето-судинна дистонія
 • Варикозне розширення вен
 • Надмірна вага
 • Дегенеративні зміни в хребті
 • Черепно-мозкова травма в анамнезі
 • Патологія клапанного апарату серця і великих судин
 • Підозра на порушення мозкового кровообігу
 • Перенесені реконструктивні операції на судинах голови і шиї
 • Остеохондроз шийного відділу
Відкрити Згорнути down
Допплерометрия в Киеве
Допплерография в Киеве

Що покаже доплерометрія

Доплерометрія - це абсолютно безболісний метод діагностики, який дає можливість проаналізувати різні параметри кровотоку по судинах, визначити ступінь звуження судин і стан їх стінок, визначити ранні атеросклеротичні або запальні процеси в кровоносних судинах. Ультразвуковий датчик передає на комп'ютер дані про стан кровоносних судин, швидкість кровотоку, прохідність судин, наявність бляшок при атеросклеротичних змінах, наявність аневризм і інші показники.

За результатами обстеження лікар функціональної діагностики може зробити висновок про те, в якій ділянці порушене кровопостачання тканин, визначити ступінь цього порушення, а також запропонувати найбільш ефективний метод лікування патології.

УЗД з доплером допомагає виявити хвороби, що викликають оклюзію сонних артерій, аневризми судин головного мозку, центральних і периферичних артерій, передінсультні стани і різні аномалії розвитку.

Доплер судин нижніх кінцівок показує захворювання артерій ніг, глибокий тромбоз вен, варикозне розширення вен, звуження або закупорку судин.

У нашому медичному центрі ви можете зробити УЗД судин голови, шиї, нижніх кінцівок, а також провести комплексну діагностику всього організму. Доплерометрія (доплерографія), ціна якої повністю відповідає якості обстеження, проводиться на сучасному обладнанні.

Підготовка до доплерометрії

Підготовка до УЗД з доплером не вимагає певних заходів. У день дослідження необхідно утриматися від прийому судинних лікарських препаратів, міцного чаю і кави. На достовірність результатів може вплинути куріння і вживання напередодні дослідження спиртних напоїв.

Відкрити Згорнути down

Переваги доплерометрії в клініці МЕДІКОМ

 1. Високоточне сучасне обладнання експерт-класу.
 2. Дослідження проводять досвідчені фахівці.
 3. Заключення зберігається в особистому кабінеті пацієнта.
 4. Доступність доплерометрії у підрозділах клініки на Оболоні та Печерську.
 5. Можливість залучення до консультації вузькопрофільного фахівця.
 6. Комфортні умови, дбайливий сервіс.
 7. Цілодобовий контакт-центр.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як проводиться доплерографія?

Порядок проведення доплерографії досить простий. Перед дослідженням необхідно зняти одяг і прикраси з тієї частини тіла, яку скануватимуть, після чого пацієнта вкладають на кушетку. Іноді попередньо вимірюють артеріальний тиск на різних частинах рук та ніг. Датчик апарата змащують спеціальним гелем, потім його переміщують по шкірі так, щоб з'явилося зображення судин кровотоку.

Скільки триває доплерографія?

Тривалість доплерографії від 30 до 45 хвилин. 

Чим доплерографія відрізняється від звичайного УЗД?

Відмінність доплерографії від УЗД полягає в тому, що доплерівське дослідження – це складніша й точніша діагностична процедура, яка використовується для оцінки потоку крові через кровоносні судини через відбиття високочастотних звукових хвиль від циркулюючих еритроцитів. Колір у звітах показує швидкість і напрямок потоку крові в режимі реального часу. Звичайне УЗД використовує звукові хвилі для побудови зображень структур тіла, але не показує потік крові. 

Навіщо вагітним призначають УЗД з доплером?

Доплер УЗД під час вагітності оцінює кровотік через плаценту, пуповину і тіло плода. Доплерівське сканування найчастіше проводиться у третьому триместрі й допомагає лікарю стежити за станом дитини. Також доплер використовується для діагностики можливих ускладнень вагітності. Показаннями до УЗД з доплером під час вагітності є: багатоплідна вагітність, особливо з ознаками перерозподілу кровотоку (трансфузійного синдрому), наявність резус-конфлікту, невідповідність зросту плода терміну вагітності та можлива затримка внутрішньоутробного розвитку, наявність супутніх захворювань, відхилення від норми кількості навколоплідних вод.

Як часто можна і потрібно проходити доплерографію?

Частота проведення доплерографії залежить від клінічної необхідності. Профілактично — 1 раз на рік. Дослідження безпечне, тому його можна проводити як планово, так і за призначенням лікаря.

Лікарі

Доплерометрія в г. Киев в центрі МЕДІКОМ проводиться фахівцями з багатим досвідом, які пройшли спеціальне навчання і постійно підвищують свою кваліфікацію. У координатора колл-центру ви можете записатися на прийом, а також дізнатися особливості та вартість дослідження.

comment 12
Завалько Світлана Василівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 5
Кулєва Марина Леонідівна
Лікар УЗД, лікар-радіолог вищої категорії
comment 10
Мамедова Марина Аліївна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 14
Селезньова Ольга Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії

Ціна доплерографії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
161. Ультразвукова доплерографія судин шиї

900 грн

Більше Згорнути down
144. Ультразвукова доплерографія артерій кінцівок

900 грн

Більше Згорнути down
157. Ультразвукова доплерографія черевної аорти

900 грн

Більше Згорнути down
158. Ультразвукова доплерографія вен кінцівок

900 грн

Більше Згорнути down
160. Ультразвукова доплерографія судин нирок

900 грн

Більше Згорнути down
4972. Ультразвукова доплерографія сонних та стегнових артерій (скринінг атеросклерозу)

950 грн

Більше Згорнути down
Статті по темі
Інсульт
Лікування інсульту
Епілепсія
Перша допомога при епілепсії
Цукровий діабет
Лікування цукрового діабету
Інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда
Артеріальна гіпертензія
Артеріальна гіпертензія
Лікування варикозу
Лікування варикозу
атеросклероз
Діагностика атеросклерозу
Шийний остеохондроз
Шийний остеохондроз

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

19.05.2023 21:45
Гончар Катя

Проводили в клініці Медіком це обстеження для діагностики кровотоку. Спеціалісти були дуже уважними та ввічливими. Процедура була зручною та безболісною, а результати отримані миттєво. Лікарі надали докладний аналіз та відповіли на всі питання. Дуже задоволена рівнем послуг.

23.11.2022 19:52
Молоткова Таисия

Проходила процедуру в клинике на Печерске. Очень довольна бережным отношением и вежливостью персонала. Результаты исследования меня также удовлетворяют

22.10.2021 13:11
Соломія

Наша вагітна донька проходила доплерографію в клініці на Оболоні. Лікарі пояснили, що під час вагітності існує ризик застою крові та розвитку тромбозу. Тому для контролю прохідності та тиску в судинах порекомендували зробити доплерографію. Дякуємо за уважне ставлення та рівень обслуговування!

26.04.2019 17:08
Мария

Мою беременность вела прекрасный акушер - гинеколог Ткачук Наталья Владимировна. На 35 неделе, как обычно пришли на осмотр, сдать анализы и УЗИ, последнее показало маленькое количество вод. Она назначила допплерометрию, которая должна была показать ситуацию с кровотоком и достаточно ли ребенок получает питательных веществ и кислорода. Так как срок был ранний, врач порекомендовала мониторить ситуацию каждые 2-3 дня, да это недешево, но могу сказать, что эта процедура помогла родить на 39 неделе здорового малыша. Доплер при беременности, как я слышала, сейчас много где назначают, чтоб более точно получить информацию о том, как себя малыш чувствует.

12.03.2019 18:41
Зоя

Обратилась к неврологу с частыми сильными головными болями и головокружениями время от времени, который направил меня к сосудистому хирургу Счастному Владимиру Михайловичу, который сказал, что мне, нужна допплерография сосудов головы, а точнее дуплексное сканирование. Такое исследование дает всю информацию о строении, расположении и состоянии кровеносных сосудов. Без такого сейчас заключения не делают - и правильно, ведь вся информация нужна, а не примерно по симптомам. Человек же даже не всегда может описать свои ощущения правильно. Процедуру проводила Завалько Светлана Васильевна, отличный узист сразу виден стаж. По результатам нашли небольшую закупорку. Могу сказать одно, что если нужна реально качественная диагностика сосудов, в Киеве эта клиника - превосходный выбор!

30.01.2019 20:15
Святослав

Проводил доплер головы и шеи у Мамедовой Марины Алиевны в Киеве по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1. Отличнейший врач со стажем, специалист от Бога. Пока проводила диагностику, параллельно ознакомила меня с тем, что она делала и зачем. Здоровья Вам и удачи!

23.11.2018 18:37
Оксана

Мой акушер- гинеколог Мокрецов Сергей Евгеньевич назначил мне УЗИ с доплером. Как проводится допплерометрия, я была не в курсе, никогда его не делала, вот и решила узнать что как, что это за процедура такая. Врач объяснила, что это одна просто из разновидностей УЗИ. При помощи такого анализа только не органы обследуют, а вены и артерии, как по ним кровь идет, есть какие-то нарушения или все в порядке. Это особенно важно во время беременности. Малышу же нужно получать от мамочки все полезные вещества для развития! Исследование проводила Чайковская Инга Павловна одновременно с УЗИ при помощью специальной приставки к УЗИ - аппарату. Результат показал небольшое маловодие, но с дочкой все в порядке. Спасибо большое

14.10.2018 14:25
Игорь Максимович

Я сердечник, поэтому регулярно провожу узи сердца и сосудов, всегда обращаюсь в Медиком, так как у них высококлассное оборудование. Процедуру мне всегда проводит Бекерова Зера Февзиевна, все профессионально и уверенно, сразу ощущается огромный стаж. Большущее Вам спасибо, рекомендую Вас всегда.

19.08.2018 19:15
Елисей

Обратился в клинику МЕДИКОМ из-за ног, а если быть точным из-за варикоза который стал причинять неудобства. Ночные судороги и усталость, и ощущение тяжести моих несчастных конечностей после трудового дня меня обессилили. Обратился я к Владимиру Михайловичу в отделение сосудистой хирургии. Врач провел осмотр и направил меня на доплер нижних конечностей. Так как ранее со своей проблемой в больницу я не обращался, то, что такое доплер понятия не имел. Владимир Михайлович объяснил, что доплер это специальный тип УЗИ. С его помощью собирают всю информацию про сосуды - и какое там давление, и как пролегают, и вообще много чего. В общем крутая и очень полезная вещь. В лаборатории провели процедуру, аккуратно в ходе исследования врач рассказывал, как обстоят у меня дела судя по УЗИ, но диагнозы конечно не ставил (плюсик в карму, ага). С результатами допплерографии я вернулся к своему врачу, который подтвердил варикозное расширение вен нижних конечностей, и назначил лечение. Спасибо Вам за профессионализм, понимание и умение объяснить пациенту все простым доступным языком.

03.03.2018 16:43
Элеонора

В связи с немолодым возрастом мой врач примерно раз в год назначил мне узи сосудов брюшной полости. Хожу в эту клинику так, как живу неподалеку, и очень нравится специалист проводящий анализ. Отличный, специалист которых в Киеве еще поискать надо.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down