exit
search serach
Ударно-волновая терапия
3754. Ударно-хвильова терапія в ортопедії - одна зона (один сеанс)
800 грн.
Більше Згорнути down

Ударно-хвильова терапія в ортопедії та травматології в Києві

Ударно-хвильова терапія — це метод реабілітації при різних патологіях кістково-м'язової системи. Процедуру здійснюють апаратним способом з використанням спеціального приладу. Застосовують ударно-хвильову терапію в ортопедії для зняття болю та прискорення регенерації пошкоджених тканин. Отримати послуги ударно-хвильової терапії в Києві можна в нашій клініці МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Коли застосовують ударно-хвильову терапію в ортопедії

Технологія ґрунтується на точковому ударі інфразвукової хвилі, що дозволяє стимулювати мікроциркуляцію в м'язах і знижувати больові відчуття. Призначає ударно-хвильову терапію лікар ортопед-травматолог під час комплексної терапії:

 • хвороб кістково-м'язової системи;
 • травм;
 • наслідків оперативних втручань.
Відкрити Згорнути down

Ударно-хвильова терапія: показання і протипоказання

Перш ніж призначити лікування, лікар направляє пацієнта на обстеження, щоб точно визначити, чи можна з метою терапії хворому призначати УХТ. Вплив акустичних хвиль дуже потужний, тому процедура може бути не тільки корисною, а й шкідливою.

Відкрити Згорнути down

Ударно-хвильова терапія — показання

Процедура ударно-хвильової терапії дає можливість успішно лікувати:

 • Тендиніт
 • Гематоми
 • Міозити
 • П'яткові шпори
 • Артрози та артрити
 • Неінфекційні синовіти
 • Подагру
 • Бурсит
 • Ентезопатії
 • Остеохондроз
 • Міжхребцеві грижі
 • Гіпертонус м'язів
 • Хворобу Дюпюїтрена
 • Епікондиліт та підошвові фасціїти
 • Ахілодинію
Відкрити Згорнути down

Для проходження УХТ показаннями також можуть бути м'язові перевантаження від тренувань.

Відкрити Згорнути down

Ударно-хвильова терапія — протипоказання

Хвильова терапія не призначається:

 • вагітним;
 • дітям до 12 років;
 • при гемофілії та підвищеній кровоточивості (синцях);
 • під час прийому антикоагулянтів та гормонотерапії (глюкокортикоїдів);
 • за наявності інфекцій у місці впливу;
 • за наявності кардіостимулятора;
 • хворим з онкологією в зоні впливу;
 • при тромбозах;
 • якщо є родимки і шкірні висипання в місці впливу;
 • коли існує вплив на кістки черепа або великі судини;
 • при варикозному розширенні вен у місці впливу.
Відкрити Згорнути down

Якщо протипоказання УХТ у вас відсутні, то можна записуватися на прийом і проходити сеанс. Дітям і підліткам до 20 років рекомендується пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем, щоб встановити доцільність проходження. У нашому медичному центрі можна отримати консультацію дитячого фізіотерапевта і дізнатися всі подробиці лікування в індивідуальному порядку.

Відкрити Згорнути down

Як підготуватися до процедури УХТ

Для проходження фокусної ударно-хвильової терапії в ортопедії рекомендується відвідати фахівця. Лікар надасть консультацію, відповість на будь-які питання і допоможе встановити, чи не належите ви до категорії пацієнтів з протипоказаннями. Також повідомить детально, як проходить процедура УХТ і скільки потрібно сеансів у вашому випадку. Звернутися варто до ортопеда або травматолога, а також можна отримати призначення вертебролога в клініці МЕДІКОМ. У нашому медзакладі за процесом завжди спостерігає компетентний медик.

Попередньої підготовки, здачі аналізів або дотримання дієти перед проходженням УХТ в ортопедії не потрібно.

snyatie_boli

Відкрити Згорнути down

Як проходить УХТ

Використовується ударно-хвильова терапія в травматології з фокусним впливом на місце болю. Для обладнання підбирають необхідну насадку, яка відповідає ділянці тіла. Далі цю зону обробляють гелем, концентратор прилагоджують до місця і запускають.

Метод УХТ у травматології має переваги:

 • безпечний — не викликає побічних ефектів або ускладнень;
 • комфортний — не вимагає жодних фізичних зусиль;
 • безболісний — фокусний удар м'яко проникає в тканини.

Тривалість сеансу екстракорпоральної ударно-хвильової терапії 5–8 хвилин. Точний час залежить від ступеня складності захворювання.

Звичайно ж, лікування ударними хвилями не чудодійний спосіб, і за один раз не допоможе зняти всі симптоми. У деяких випадках потрібен курс проходження процедури. Він становить близько 5 сеансів, з перервами між процедурами в 4–7 днів. Допомогти скласти лікувальний курс під особливості вашого стану можуть лікарі клініки МЕДІКОМ. У нас можна проконсультуватися і пройти огляд у дорослого та дитячого ортопеда-травматолога.

Відкрити Згорнути down

Обладнання для УХТ і його переваги

Під час реабілітації м'язово-суглобових систем у нашому медичному центрі використовують апарат для УХТ BTL. Це сучасна техніка для реалізації сеансів екстракорпоральної терапії. Наші інноваційні моделі мають різні насадки для досягнення потрібної глибини. З їх допомогою встановлюють також необхідну силу впливу.

Обладнання УХТ

Крім цього, в нашій клініці на УХТ ціна доступна, і можна проходити за власним бажанням.

Якщо ви шукаєте, де пройти ударно-хвильову терапію, то рекомендуємо записатися на сеанс в МЕДІКОМ. У нас обладнаний кабінет з урахуванням сучасних технологій медицини. Проведемо процедуру ЕУХТ за протоколом та під наглядом фахівців у галузі ортопедії та травматології.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після ударно-хвильової терапії

При грамотному проведенні та налаштуванні всіх параметрів, ударно-хвильова терапія не викликає ускладнень. Можливі почервоніння у місці дії або синці, Однак це спостерігається лише у людей, які схильні до їх появи.

Відкрити Згорнути down

Переваги проходження УХТ в травматології в нашій клініці

Медичний центр МЕДІКОМ надає профільні послуги реабілітації травм та ортопедичних захворювань в Україні. Якщо ви шукаєте, де можна пройти ударно-хвильову терапію безпечно і професійно, то можете відвідати підрозділ нашої клініки в Печерському районі.

Рекомендуємо записатися до нас, тому що в нашій клініці:

 1. Процедуру УХТ проводять досвідчені фахівці, які коректно визначають і встановлюють глибину імпульсу.
 2. На ударно-хвильову терапію ціна у нас оптимальна. Вартість сеансу відповідає високій кваліфікації послуг ортопеда-травматолога та якості послуг, які надає клініка.
 3. Оперативно обслуговують пацієнтів — простий запис в онлайн або за телефоном, проходження процедури без затримок і тривалих очікувань.

На нашому вебресурсі ви можете також ознайомитися з відгуками про ударно-хвильову терапію. Вони допоможуть дізнатися, як відбувається ударно-хвильова терапія в Києві в нашій клініці за адресою Тютюнника, 37/1.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи шкідлива ударно-хвильова терапія?

Користь УХТ полягає в можливості отримати позитивний результат без травмування м'яких тканин, як при оперативному лікуванні. Однак при остеопорозі, вагітності, нирковій недостатності та дітям до 12 років таке лікування забороняється. Оскільки процедура дуже складна, вимагає серйозної підготовки, її повинен проводити кваліфікований фахівець. Недотримання інструкцій, може завдати шкоди.

Скільки потрібно зробити процедур УХТ при п'ятковій шпорі?

При п'ятковій шпорі кількість процедур залежить від темпу розростання самої шпори. Інтенсивність лікування і його тривалість — від вираженості проблеми. Зазвичай це займає 3–5 процедур з проміжком між сеансами 4–7 днів. Після курсу ударно-хвильової терапії необхідна консультація ортопеда.

Як часто можна робити ударно-хвильову терапію?

Курс УХТ проводиться з інтервалом 4–7 днів в умовах стаціонару або амбулаторно. Процес реабілітації тканин на оброблюваних ділянках займає 4–5 днів. Для більшого ефекту сеанси УХТ потрібно проводити в комплексі з іншими методами лікування.

Чи можна робити УХТ під час вагітності?

При вагітності УХТ робити заборонено. Якщо виникає гостра потреба, необхідно обов'язково проконсультуватися з особистим лікарем, який спостерігає вагітність.

Лікарі

Пройти комплексне обстеження або курс УХТ в Києві вам допоможуть наші кваліфіковані медики в галузі реабілітології. Вони призначать і зроблять ударно-хвильову терапію в коректній формі.

 

Якщо потрібна додаткова інформація про процедуру хвильової терапії або виникли питання, залиште запит на сайті, і ми зателефонуємо вам найближчим часом.

comment 23
Харлап Ігор Васильович
Лікар-невролог, вертебролог, мануальний терапевт вищої категорії, рефлексотерапевт вищої категорії
comment 9
Бесараб Юрій Борисович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий ортопед-травматолог
comment 4
Калашніков Олексій Валерійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, д.м.н.
comment 9
Марищак Олександр Сергійович
Лікар ортопед-травматолог

Вартість УВТ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Пов'язані послуги
Вертебрологія
Консультація вертебролога
Ортопедия и травматология
Ортопед-травматолог
Невролог Київ
Консультація невролога
Консультация реабилитолога
Консультація реабілітолога

Вiдгуки

31.07.2023 13:32
Михайло Т.

Процедура УХТ в Медікомі фактично знову поставила мене на ноги, коли вже різні мазі та масажи не діяли. Це такі неймовірні емоції - відчувати свої рухи на всі 100. Дякую! раджу!

11.02.2023 18:49
Ірина Чередниченко

Проходила хвильову терапію за призначенням лікаря травматолога. Я - студентка, займаюся спортом. І зіткнулася з проблемою гіпертонусу м'язів. Після процедури маю значне покращення. Відчуттями своїми я задоволена. Сподіваюся, скоро повернуся до спорту.

30.09.2022 20:43
Леонид Раевский

Когда мне травматолог в Медикоме назначил 5 сеансов УВТ для моей спины, я подумал, что реально хотят побольше денег выкачать. Но на самом деле после пятого сеанса боли почти прошли. А после шестого контрольного болей вообще не стало. Поэтому беру свои грубые слова обратно, высказанные на первом приеме у доктора. А такая лечебная процедура оправдывает свою цену.

28.06.2021 21:03
Марина Викторовна

Часто обращаемся в клинику. Когда старший сын сломал ногу после аппарата Елизарова, в котором он проходил полгода, ему предстояла длительное восстановление. Нам предложили пройти реабилитацию здесь и мы не пожалели. Особенно эффективно на ногу Родиона действовала ударно-волновая терапия. Ему становилось легче прямо на глазах. Хорошо, что сейчас есть такие методы лечения и восстановления.

04.06.2021 17:05
Дарья Сергеевна

Отличный сервис, позвонила, легко записалась, сразу предложили записаться на процедуры. Подобрали удобное для меня время. Было особенно приятно чувствовать разницу между госучереждениями и частной клиникой. Понимаешь за что платишь и вообще чувствуешь себя человеком, а не так словно ты должен всему медперсоналу. После падения моя нога меня почти не беспокоила, разве что в самом начале. Но в работе и в быту как-то проблема затянулась и я даже обрадовалась что отделалась легким испугом. Но вдруг ночью начались сильные боли, позвонила с утра в клинику, записалась на консультацию к травматологу, он помимо прочего назначил УВТ. Классная штука, я вам скажу! Так боялась операции, а ведь можно и без разрезов, оказывается )) Лежишь, оно тебя лечит, и получаешь удовольствие. Хожу лучше уже конечно. Дохожу весь курс, а там посмотрим.

19.05.2021 12:47
Варя

Мучил остеохондроз, до такой степени, даже плечами без боли не могла пошевелить. Неоднократно проходила курс физиотерапии, не могу сказать что чувствовала облегчение. Когда обратилась в клинику в Киеве физиотерапия началась с ударно-волновой терапии, после третьей процедуры почувствовала легкость, к концу курса уже могла поднимать руки, шевелить плечами.

23.04.2021 19:23
Наталя Степанівна

Спасибі, хороша процедура, особливо для моїх старих кісток. Літній людині вже і страшно йти по всяких процедурах, а тут не боляче і працює. наважилася на прохання сина. каже іди мамо, скільки ти будеш мучитися, може нарешті вилікують тебе тут. Привіз він мене, це поруч із домом виявилося, на В. Тютюнника 37/1. А я біля печерського центру зайнятості мешкаю. Своїм подружкам розказала, щоб вони дітям розказали та може теж полікуються.

01.04.2021 20:18
Альбіна Анатоліївна

Проходила курс ударно-хвильової терапії, для профілактики вікового артрозу колін, дуже ефективно, рекомендую. Лікар дуже уважний, все розповість, можна не хвилюватися про те що з вами буде під час цієї процедури. Болю як такого немає, легке поколювання-почісування, але все настільки не боляче, що майже непомітно. Якщо комусь знадобиться - звертайтеся. Дівчатка за конторкою дуже привітні, хоча і молоденькі.

13.03.2021 16:28
Вероніка

Син, на тренуванні, сильно розтягнув ногу, потрібно було швидко відновиться тому, що на носі змагання. Пішли до поліклініки, а там кажуть - їдьте до травмпункту, а це хтозна куди треба їхати, я там ніколи сама не була. Пішли у клініку - це набагато ближче, і йому зручно добиратися зі школи на процедуру. У клініці запропонували ударно хвильову терапію, Сергій після першої процедури відчув результат. І всі привітні, аж ніяковієш. Дякую всьому персоналу клініки за турботу про пацієнтів! Добрих вам пацієнтів!

27.02.2021 13:54
Лена Петрюченко

Звонила-звонила оператору - ни кто трубку не взял. Хотя и время было нормальное. Зачем писать что круглосуточно, если это не так? Никто не перезвонил даже... Пришлось на следующий день самой идти записываться. Хорошо, что приняли вне очереди.

21.01.2021 20:04
Зінаїда

Довелося раптово звернутися до лікаря - коліна вже не працюють як раніше, біль не вщухає, всі ці піявки та якісь мазі не з аптеки, а з ящика стола - це якесь шарлатанство, от що я вам кажу! Більше ніколи не дам згоди на таке лікування у поліклініці. Купу грошей на вітер, краще б онукам віддала на іграшки. Добре що хороший друг мого сина розказав про “Медіком” - він часто заходить в гості до мене. Він туди і дружину возив на обстеження, коли з малим ходила, і сам щось там лікував дуже вдало. Детально все мені розповів, то я свого сина попросила - він і подзвонив туди, записав мене спочатку до травматолога, потім і до хірурга про всяк випадок, і через 2 дні відвіз мене. Дуже чисто в клініці, світло всюди, приємно, тихо і затишно. І головне - дуже чисто!!! Треба було капці брати. Тож дякую всім за гостинність та професіоналізм, ударно-хвильова терапія це найкращий спосіб для миттєвого відновлення.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down