Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   
Сусак Інна Адольфівна - Лікар-кардіолог, реаніматолог, терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук

Сусак

 
Інна Адольфівна
Лікар-кардіолог, реаніматолог, терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук
«Завжди набагато легше запобігти прогресуванню хвороби, ніж потім героїчно боротися з її ускладненнями»

Профайл лікаря

Медичний стаж: 25 років, у Медіком - із 2012 року

Захворювання, які лікує лікар:

Всі захворювання кардіологічного профілю(крім хірургічного втручання):

  • гіпертонічна хвороба та симптоматичні артеріальні гіпертензії;
  • ішемічна хвороба серця (стенокардія, гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда) і диференційна діагностика та лікування кардіалгій іншого генезу);
  • серцева недостатність;
  • соматоформна вегетативна дисфункція;
  • аритмії;
  • некоронарогенні захворювання серця (гіпертрофічна і дилятаційна кардіоміопатія, міокардити, перикардити, ендокардити,метаболічні кардіоміопатії);
  • вроджені й набуті вади серця (діагностика, визначення показань і своєчасне направлення для хірургічної корекції, реабілітація після операцій, симптоматичне терапевтичне лікування неоперабельних випадків).

Кандидатська робота (2007) "Лікування хворих із первинною легеневою гіпертензією та вродженими вадами серця в стадії синдрому Ейзенменгера".

Автор більше 20 наукових публікацій у медичних журналах, патенту на винахід, співавтор підручника і двох виданих англійською методичних рекомендацій для студентів медичних вузів із внутрішньої медицини.

1996 - 1997 — клінічна ординатура в інституті кардіології ім. М.Д. Стражеска.

З 1997-го по 2009 рік — навчання в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця на кафедрі внутрішньої медицини (цикли кардіології, гастроентерології, нефрології, ревматології та гематології), з 2009 року — на кафедрі військової терапії Української військово-медичної академії.

Наукові праці:

Наукові роботи були представлені в матеріалах VI Конгресу кардіологів України, (Київ, 2000), матеріалах ІІ міжнародної конференції «Мікроциркуляція та її вікові зміни» (Київ, 2002), матеріалах міжнародного симпозіуму «Гемостаз — проблеми та перспективи» (Київ, 2002), матеріалах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми мікроциркуляції та гемостазу при патології внутрішніх органів» (Чернівці, 2002), матеріалах науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю від дня народження члена-кореспондента АМН України професора О.Й. Грицюка і 25-річчю Київського міського центру кардіології та ревматологи (Київ, 2003), матеріалах Європейського форуму «PulmonaryCirculation» (Варшава, 2006).

Участь у науково-практичній конференції «Дні аритмології в Києві» (2010), науково-освітньому заході «Медицина крізь віки», 4-му Національному конгресі «Людина та ліки — Україна» (2011), науково-практичній конференції «Хронічна серцева недостатність як мультидисциплінарна проблема: практичні аспекти» (2011), науково-практичній конференції «Теоретичні засади оптимізації системи епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами в Україні та світі на сучасному етапі» (2011), 5-му Національному конгресі «Людина та ліки — Україна» (2012) тощо.

Членство у професійних організаціях: Українське терапевтичне товариство, Українське товариство кардіологів.

Стратегія лікування:

У лікуванні лікар дотримується принципів доказової медицини (використання тільки тих препаратів, ефективність і безпека яких переконливо статистично доведена в результаті проведення міжнародних багатоцентрових «сліпих» плацебо-контрольованих клінічних випробувань із залученням кількох тисяч хворих). При можливості, в конкретному випадку захворювання, уникнути застосування ліків. Лікар намагається починати лікування з немедикаментозних способів — націлювання пацієнтів на модифікацію способу життя, використання раціональної дієти, оптимізацію фізичних навантажень. Адже часто в початкових, «м'яких» формах захворювання можна скорегувати та запобігти їх прогресування саме шляхом дотримання правильного, здорового способу життя. Надання пацієнтам психологічної підтримки.

Володіння іноземними мовами: англійська.

Напрями роботи лікаря

Відгуки про лікаря

 

Огромная благодарность Сусак Инне Адольфовне за настоящую врачебную проффесианальную консультацию.

21.04.2017
 

Очень рада, что попала на приём именно к Инне Адольфовне! Замечательный доктор! Объяснила все чётко и доходчиво. Дала нужные рекомендации по моей жалобе (к каким докторам обратиться). Спасибо Вам огромное!

26.06.2016

Уважаемая Виктория!

Нам очень приятно слышать, что Вы остались довольны визитом к доктору Инне Адольфовне Сусак.

Крепкого Вам здоровья.

 

Хочу выразить огромную благодарность своим СПАСИТЕЛЯМ: кардиологу Сусак Инне Адольфовне ...

27.05.2013
 

Хочу от всей души поблагодарить Инну Адольфовну за ее профессионализм, за ее чуткое отношение, за индивидуальный подход, за назначенное "без излишеств" обследование и лечение!
Я в первый раз обратилась в клинику Медиком и очень рада, что попала именно к этому врачу.
Хочу пожелать Вам крепкого здоровья, терпения и огромной удачи !!!
С уважением, Ира Бережная

20.02.2013
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі
Оболонь №2
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі