Кардіобригада невідкладної допомоги у Києві
Серцево-судинні захворювання здатні призвести до раптового значного погіршення стану здоров'я. У таких випадках лише надання професійної екстреної медичної допомоги може врятувати життя людини. Оскільки хвороби серця пов'язані з дуже серйозними порушеннями життєвих процесів, оптимальним рішенням є звернення до профільних спеціалістів.
Як викликати кардіобригаду в Києві?
Номер невідкладної допомоги 503–00–00 або 15-55
Номери доступні 24/7. Ви швидко зв'яжетесь із диспетчером та оформите виклик. Можна викликати з мобільного або стаціонарного телефону.
Під час дзвінка на будь-який інший номер клініки оператор зможе переключити вас на диспетчера невідкладної допомоги або чергового лікаря станції невідкладної допомоги МЕДІКОМ.
Ви можете викликати невідкладну допомогу МЕДКОМ через telegram-bot.
У яких випадках необхідно викликати невідкладну кардіологічну допомогу
Надання кардіологічної допомоги необхідне пацієнтам, стан яких погіршився через гострі патології серця. Лікарі кардіобригади надають допомогу при гострому інфаркті міокарду, нападі гострої серцевої недостатності, стенокардії, артеріальній гіпертензії, тромбоемболії та інших невідкладних станах.
Викликати кардіологічну бригаду невідкладної допомоги слід, якщо у людини спостерігаються наступні симптоми:
- відчуття важкості або стиснення грудей;
- ускладнене дихання, задуха, кашель;
- потемніння в очах;
- запаморочення;
- втрата свідомості;
- сплутаність свідомості;
- шум у вухах;
- нудота;
- поява безпричинного страху, тривоги;
- блідість або синюшність шкіри;
- біль у грудях, який може поширюватися у спину, шию, плече;
- оніміння та поколювання у лівій руці;
- холодний піт.
Під час виклику невідкладної кардіологічної допомоги потрібно назвати місце знаходження пацієнта, його особисті дані (якщо вони вам відомі), описати симптоми. До приїзду кардіобригади потрібно забезпечити зручне і безпечне положення пацієнта, заспокоїти його, надати доступ свіжого повітря. Допоможіть прийняти ліки, якщо вони були раніше призначені лікарем.
Особливості невідкладної кардіологічної допомоги
Кардіобригада невідкладної допомоги прибуває на місце виклику на спеціалізованому автомобілі, який має назву кардіомобіль, з відповідним медичним оснащенням. У розпорядженні лікарів є прилади для обстеження пацієнта, стан якого характеризується як невідкладний, та засоби для надання екстреної допомоги. Це електрокардіограф, кардіомонітор, тонометр, фонендоскоп, пульсоксиметр, дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, вимірювання рівня цукру у крові, перев'язувальний матеріал, лікарські препарати.
Лікарі кардіологічної бригади оцінюють стан пацієнта, доправляють його до медичного закладу, де він буде проходити лікування. При необхідності надається допомога на місці, проводяться заходи щодо інтенсивної терапії.
Чому варто обрати МЕДІКОМ
Якщо вам потрібно скористатися послугами кардіобригади невідкладної допомоги в Києві, зверніться до клініки МЕДІКОМ. Просимо звернути увагу на наші переваги:
- Допомогу надають досвідчені, висококваліфіковані лікарі.
- Оснащення кардіомобіля невідкладної допомоги відповідає сучасним вимогам.
- Кардіологічна бригада прибуває на виклик максимально швидко (точний час залежить від відстані).
- Вартість послуг кардіобригади невідкладної допомоги доступна широкому колу пацієнтів.
Дізнатися детальніше про послуги платної кардіологічної допомоги у Клініці МЕДІКОМ можна за телефоном (044) 503–77–77. Також звернутися до нас можна на сайті у чаті або за допомогою Тelegram bot.
Питання-Відповідь
Яку діагностику проводить кардіологічна бригада невідкладної допомоги?
При наданні екстреної медичної допомоги при серцево-судинних захворюваннях лікарі кардіобригади проводять ЕКГ, контролюють частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, виконують швидкий тест на тропонін, перевіряють рівень цукру у крові, насиченість крові киснем (сатурацію) та низку інших життєвих показників пацієнта.
Що робити в передінфарктному стані до приїзду швидкої?
Необхідно забезпечити пацієнту безпечне місце перебування (наприклад, вберегти від можливого падіння) та викликати кардіологічну бригаду невідкладної медичної допомоги. До прибуття служби кардіологічної допомоги потрібно надати пацієнту домедичну першу допомогу при інфаркті. Слід забезпечити доступ свіжого повітря, відчинити вікна, розстібнути верхні гудзики одягу хворого, прибрати з шиї шарф. Оптимальне положення — сидячи або лежачи з піднятою верхньою частиною тіла. Якщо артеріальний тиск підвищений, можна дати випити таблетку ацетилсаліцилової кислоти (при відсутності протипоказань для цього). Потрібно заспокоїти хворого (під час інфаркту міокарду з'являється відчуття тривоги та страху).
Як викликати невідкладну кардіологічну допомогу?
Щоб викликати кардіологічну бригаду невідкладної допомоги МЕДІКОМ, зателефонуйте нам за номером (044) 503–77–77, відправте повідомлення у чаті на сайті або скористайтеся нашим Тelegram bot.
Лікарі
Ціни на послуги кардіологічної допомоги
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
3519. Консультація медичного фахівця вузького дорослого профілю на дому / в клініку в межах міста Києва
|
3200 грн
запис на прийом
|
1999. Консультація лікаря невідкладних станів
|
1200 грн
запис на прийом
|
3959. Консультація провідного терапевта/кардіолога Рудковської Н.М, завідуюча стаціонарним відділенням на дому в межах міста Києва (без вартості ЕХО КГ)
|
4000 грн
запис на прийом
|
3960. Консультація провідного терапевта/кардіолога Рудковської Н.М, завідуюча стаціонарним відділенням на дому за межами міста Києва до 30 км (без вартості ЕХО КГ)
|
5000 грн
запис на прийом
|
722. * Виклик спеціалізованої бригади невідкладної допомоги (спільно з фахівцем вузького профілю: невропатолога, отоларинголога, офтальмолога, уролога, хірурга, інфекціоніста, крім лікаря УЗД) в межах м. Києва *
|
6200 грн
запис на прийом
|
1400. * Обслуговування другого і наступних пацієнтів за однією адресою (крім пацієнтів з абстинентного синдром)
|
2100 грн
запис на прийом
|
731. * Повторний виклик бригади невідкладної допомоги протягом 24 год. з моменту попереднього виклику за одним діагнозом в межах м. Києва*
|
3200 грн
запис на прийом
|
1967. * Медичний супровід стаціонарного пацієнта на дослідження в структурні підрозділи клініки "Медіком" або інші медустанови м. Києва (1 год)
|
1650 грн
запис на прийом
|
3159. * Супровід пацієнта реанімаційною бригадою невідкладної допомоги за межами міста Києва (1година)*
|
3950 грн
запис на прийом
|
Виїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).
Вiдгуки
Ми живемо під Києвом. І користуємось послугами “Медіком”. Так і цього разу, коли в мене різко поліз тиск, чоловік викликав їхню швидку. Приїхали миттєво, допомогу надали, основні обстеження зробили на місці. Тепер буду далі підліковуватись.
Просто не можу передати словами, як я вдячна хлопцям з бригади Медікому за надану допомогу моєму батьку. Прибули за лічені хвилини і зробили все, щоб запобігти інфаркту. Бо батьку було дуже погано. Зараз ми на лікуванні в стаціонарі, але саме страшне залишилося позаду.
Батько живе в Вишгороді. Він гіпертонік. Вже 2 рази мав критичний тиск. Тому викликали кардіологічну швидку допомогу від “Медікома”. Так, це не безплатно, але я знаю, що надійніше.
Мені різко стало погано. Син, що живе на Теремках, сказав, що не встигне швидко приїхати і сам викликав швидку з кардіологом. Валентин Ренчковський, який прибув на виклик, швидко вколов потрібні ліки, провів огляд. Сказав, що треба госпіталізація. Після двох тижнів лікування в стаціонарі почуваю себе добре. Але ще доводиться пити медикаменти. І головне, що порадили лікарі - мати менше стресів і менше дивитися різні негативні новини, щоб поберегти серце і нервову систему.
У батька був передінфарктний стан. Вирішила викликати швидку Медікому, бо сама там обслуговуюсь. Бригада прибула десь за 8-10 хвилин. Провели всі можливі заходи. В результаті інфаркту вдалося уникнути. За це велике спасибі бригаді шкидкої!
Показати ще 2
Всього 5 відгуків