exit
search serach
Лікування вітіліго

Лікування вітіліго

Вітіліго - це одне з найбільш загадкових захворювань сучасності, що характеризується появою світлих ділянок на шкірі, які поступово збільшуються і зливаються. Результативне лікування вітіліго в м. Київ здійснюється в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Причини вітіліго остаточно не з'ясовані. Доведено, що формування плям відбувається в місцях припинення синтезу пігменту меланіну, що обумовлює колір шкіри.

Перші ознаки вітіліго проявляються у вигляді однієї невеликої плями на шкірі або слизових оболонках. Форма і обриси плями можуть бути найрізноманітнішими. Знебарвлення ділянки шкіри може відбуватися як поступово, так і швидко - від декількох годин до декількох днів.

Відкрити Згорнути down

Причини вітіліго

Вчені вважають, що до розвитку патології призводять:

 • дефіцит цинку і міді;
 • вплив важких металів;
 • гормональні збої;
 • генетична схильність;
 • рани, травми шкірних покривів;
 • опіки;
 • вплив хімічних сполук (парфумерія, побутова хімія, формальдегід, фенолсодержащие з'єднання та ін.);
 • захворювання травної системи (глистяні інвазії, дисбактеріоз);
 • зниження імунітету;
 • стреси.
Відкрити Згорнути down

Симптоми вітіліго

 • Місця утворення плям - на обличчі, області зап'ясть, ліктів і колін, в паховій області, на спині, сідницях, в місцях травм.
 • Світлу пляму оточує темніший ободок.
 • Плями ростуть і зливаються.
 • Плями мають симетричне розташування на правій і лівій сторонах тіла.
 • В місцях утворення плям волосся знебарвлюються.
 • Скупчення безлічі дрібних плям у вигляді сітки.
Відкрити Згорнути down

відео

Сучасні методи лікування вітіліго

  Доведено ефективне лікування вітіліго за допомогою ультрафіолетового світла (світлолікування), імпульсний вплив якого стимулює вироблення меланіну. Уже після перших сеансів маленькі вогнища депігментації зникають, а великі значно зменшуються в розмірах.

  Так, у Клініці МЕДІКОМ для позбавлення від вітіліго використовується фототерапія. Це - сучасний метод лікування шкірних захворювань, який пов'язаний з можливостями ультрафіолетового випромінювання. Сприятливий результат вдається отримати за допомогою спрямованого променевого потоку, який здатний прискорювати загоєння уражених ділянок шкіри. Для проведення фототерапії шкіри в нашій клініці є висококласне обладнання - лампи Philips TL-01 з довжиною хвиль 311 нм. При цьому процедура виконується досвідченими лікарями, які мають вищу категорію. Варто зазначити, що терапія ультрафіолетовими променями не має категоричних протипоказань у разі призначення дітям, вагітним та жінкам, які годують груддю.

  вітиліго до та після

  Профілактика вітіліго полягає в зменшенні часу перебування під відкритим сонцем, використанні сонцезахисних засобів, корекції раціону харчування з включенням великої кількості овочів, фруктів, зелені, виключення шкідливих контактів з хімічними сполуками тощо.

  Якщо у вас з'явилося одна або кілька плям невідомого походження - поспішіть до дерматолога. Загальновідомо, що лікувати захворювання набагато простіше на початкових стадіях розвитку, ніж в занедбаному стані.

  вітилиго до
  вітилиго після
  Відкрити Згорнути down

  Переваги лікування в центрі МЕДІКОМ

  1. Лікування призначається індивідуально для кожного пацієнта тільки після детального вивчення причин захворювання, клініка працює за принципами доказової медицини.
  2. Діагностику і лікування здійснюють лікарі-дерматологи і фізіотерапевти, які мають більш ніж 25-річний досвід роботи клініки.
  3. В лікуванні використовується комплексний підхід, що включає медикаментозну терапію, консультації психолога та фізіопроцедури.

  Лікування від вітіліго проводиться в дерматологічному відділенні центру МЕДІКОМ. На консультації дерматолог огляне пацієнта, збере анамнез, при необхідності призначить біопсію шкіри. Для виявлення вогнищ депігментації використовують Лампу Вуда, що дозволяє детально вивчити розміри, форму і локалізацію вітіліго. Лікування захворювання комплексне і спрямоване на відновлення синтезу мелатоніну і стримування зростання плям. Лікування включає: нормалізацію психологічного стану, гормонального фону, фізіотерапевтичні та косметичні процедури.

  Лікування вітіліго

  Стаття носить інформаційно-ознайомлювальний характер. Будь ласка, пам'ятайте: самолікування може нашкодити вашому здоров'ю.

  Відкрити Згорнути down
  Відкрити Згорнути down
  Автор статті:

  Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, к.м.н.

  Експерт у напрямку:

  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, дерматолог, трихолог

  Лікарі

  Зателефонуйте в центр МЕДІКОМ зараз, і ви дізнаєтеся: де лікують вітіліго, де можна записатися на процедури фототерапії в Києві, ціну на послугу, а також як записатися на лікування вітіліго в м. Київ в нашій клініці.

  comment 50
  Закордонець Валентина Петрівна
  Лікар-дерматолог, дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматовенеролог
  comment 24
  Приймак Артем Валентинович
  Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, к.м.н.
  comment 2
  Акопян Наіра Серобівна
  Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, дитячий дерматолог
  comment 12
  Делятин Оксана Вячеславівна
  Лікар дерматовенеролог, дерматоонколог першої категорії, к.м.н.
  comment 6
  Єфімова Вікторія Олегівна
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, дерматолог, трихолог
  comment 13
  Шматков Олексій Валерійович
  Лікар-дерматолог, дитячий лікар-дерматолог вищої категорії

  Ціни

  На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

  Консультації
  Більше Згорнути down
  Процедури/Маніпуляції
  5063. * Фототерапія (УФБ терапія,311 НМ) (10 процедур)

  3280 грн

  Більше Згорнути down

  Вiдгуки

  18.11.2023 20:45
  Алла

  Проходжу процес лікування, вже бачу перші результати) Не жалкую, що обрала клініку Медіком. Справді, різниця відчувається. Навіть у деяких приватних клініках до мене так уважно не ставились. Рекомендую!

  23.05.2023 19:26
  Василь Романович

  Вітиліго у мене з юності. Не скажу, що мене воно дуже хвилювало й жити особливо заважало. Проте дружина наполягала на лікуванні та записала мене до дерматолога в Медікомі Приймака Артема Валентиновича. Результат є і він дуже помітний. Артеме Валентиновичу, дякую!

  19.02.2023 17:26
  Яна Гавриленко

  Если вы хотите избавиться от витилиго, то обращайтесь к дерматологу Приймак Артему Валентиновичу. Только он один предложил мне курс фототерапии. И результат очевидный! Артем Валентинович, спасибо вам! Теперь я могу не стесняться белых пятен и чувствую себя намного уверенней.

  19.10.2022 21:07
  Стас

  Благодаря клинике Медиком я смог пройти курс лечения витилиго при помощи фототерапии. Результат на 5+! Лечение мне назначал Приймак Артем Валентинович. Дерматолог думающий, умеющий в современные методы лечения. Артем Валентинович, всех благ вам! Побольше бы таких врачей!

  18.02.2022 10:40
  Марина

  Зверталася до клініки МЕДИКОМ з приводу вітиліго та задоволена результатами. Я була на консультації у дерматолога Приймак А.В. Він мені комплексне обстеження призначив, дав дуже багато добрих та ефективних рекомендацій. Лікуватися доведеться довго, але вже за місяць я бачу покращення. Дуже чекаю на гарний результат! Так хочеться не обмежувати себе при виборі одягу, не соромитися, коли йдеш на пляж чи в басейн. Ще мені дуже подобається ставлення до пацієнтів у цій клініці. Мені жодного разу не доводилося чекати на прийом, стикатися з неввічливим ставленням. Навіть у деяких приватних клініках до пацієнтів ставляться не дуже добре, а тут усе ок!

  17.04.2021 20:49
  Дмитрий

  Я сильно комплексовал и раздражался из-за белых пятен на коже. Особенно летом. Обратился в клинику МЕДИКОМ по рекомендации знакомого и был приятно удивлен результатом лечения у Закордонец Валентины Петровны. Очень внимательный и опытный дерматолог. Умеет найти подход к любому пациенту, а я человек тяжелый. Валентина Петровна назначает лечение только комплексно и, видимо, это и дает результаты.

  15.09.2020 22:05
  Лариса

  Очень благодарна Артему Валентиновичу Приймаку за его профессионализм! Избавиться от витилиго могут далеко не все, но мне удалось. Где я только не лечилась... Но практически никакого результата не было. Особенно неудобно я себя чувствовала из-за пятен на лице. Такие дефекты и мужчин расстраивают, а женщин и подавно. Если честно, то я уже и не надеялась на эффективность терапии, но назначения врача выполняла строго. И не пожалела! Пятна сначала стали значительно меньше, а потом практически везде исчезли. Особенно радуют результаты в области лица и шеи. Теперь мой выбор очевиден - буду наблюдаться у Артема Валентиновича. Если вы отчаялись в поисках хорошего дерматолога, то я вам смело рекомендую именно его!

  19.04.2019 17:06
  Вероника

  Пришла к вам с витилиго. Если честно, не думала, что буду лечиться. Ошибалась! Терапия, назначенная Белоконь Анной Ивановной позволила мне избавиться от пятен. Конечно, это не быстро и не дешево, но зато сейчас я могу спокойно раздеться в бассейне и вообще везде.

  22.03.2019 12:37
  Давид

  В 2018 году в июле пришел, в клинику “Медиком” по Василия Тютюнника, 37/1 , чтобы начать лечение витилиго. Шёл по рекомендации к врачу-дерматологу Легкой С. Б.. Осмотрев меня, врач сразу сказала, что исход благоприятный, но не раньше чем через 2 курса. И вот началось кропотливое лечение.. И вот сейчас весной 2019 я закрыл все свои пятна на 85%, это получилось после 3 курсов лечения. Осталось сделать ещё один коррекционный курс. Спасибо большое Светлане Борисовне!

  08.02.2019 15:46
  Светлана

  Обслуживание в клинике на должном уровне, очередей нет. Дерматолог, записался на прием к Приймаку А.В. принял строго в назначенное время. Он произвел впечатление грамотного специалиста. Мне было рекомендовано сдать анализы и прийти повторно. Так и сделаю! Надеюсь на положительный результат от лечения, витилиго задолбало!

  11.12.2018 21:10
  Карина

  Я обратилась в эту клинику с аутоиммунным заболеванием витилиго, мне 29 лет. Прочитав много информации о своей проблеме, узнала, что это можно вылечить. После того как я сдала все анализы, врач назначила лечение с помощью лазера и специальной лампы. Обращалась я к Закордонец Валентине Петровне, и, сейчас я ею очень довольна. А точнее, назначенным нею лечением. Уже прошла второй курс лечения, цвет на пятнах начал восстанавливаться. Спасибо, Валентине Петровне, за надежду и поддержку.

  16.11.2018 12:33
  Екатерина

  Обратилась в клинику Медиком для лечения витилиго. Я довольна всеми назначениями Легкой Светланы Борисовны! Она сориентировала меня, что надо делать. Очень позитивная и внимательная.

  09.10.2018 16:15
  Татьяна Денисовна

  Огромное спасибо Закордонец Валентине Петровне лично и всему персоналу поликлиники по Героев Сталинграда в целом, за профессионализм и внимательное отношение к пациентам. Очень долго ездила по врачам Киева, но лечение, которое начало давать результаты получила только здесь. И только здесь мне сначала назначили анализы, а потом лечение

  24.09.2018 19:38
  Аристарх

  Клиника Медиком меня полностью устраивает , здесь работают специалисты своего дела. Используют доказательные препараты, а не фуфломицины без эффекта. Уж я-то знаю. Искренняя благодарность за помощь в лечении витилиго Приймаку А.В., я сначала пошел к нему, потому что он мужик, а потом понял, что не прогадал, Артем Валентинович - грамотный доктор, таких врачей-дерматологов еще поискать нужно

  11.06.2018 14:06
  Николай

  Мне все понравилось. Профессионально, без лишней болтовни и не нужных препаратов. В случае других проблем только сюда. Искренняя благодарочка доктору-дерматологу Белоконь А.И.! Очень ее советую!

  30.04.2018 15:41
  Марианна

  Очень благодарна своей подруге рекомендовавшей мне этот центр. Если где-то и есть атмосфера доброты, понимания в сочетании с высоким профессионализмом, то это в клинике Medikom. Решила проблему, мучившую меня много лет обратившись к одному из ваших дерматологов. Помогла мне в избавлении от витилиго и морально поддержала Валентина Петровна Закордонец, большущее ей спасибо за это. Лечение хоть и было долгим и не из дешевых, но эффект... В общем все супер!

  27.02.2018 11:28
  Ирма

  По своей, не такой простой проблеме, я обратилась в эту клинику около 3-х месяцев назад, точно уже не помню. Дело в том, что при моём заболевании мало кто вообще берется за лечение, говоря и так нормально, не смертельно и прочее. Но мне, хочется хотя бы остановить развитие. Поэтому я решилась на лечение витилиго и в этом мне помогает Легкая С. Б., и надо признать, что это профессионал своего дела. Я придерживаюсь всех рекомендаций и результат постепенно начал проявляться. Большое Вам спасибо!!!!!

  Показати ще 3

  arrow

  Всього 17 відгуків

  залишити відгук arrow arrow
  Ваша оцінка
  star star star star star
  error
  error
  error
  error

  Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Передзвоніть
  Наприклад: 0XX XXX XX XX

  Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам
  в зручний час?
  КНОПКА
  ЗВ'ЯЗКУ
  page-down