exit
search serach
Алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ) у Києві

Алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ) у Києві

Люди з гіперчутливою імунною системою часто страждають від станів, які називаються алергією. Наразі немає ліків, які борються з причиною гіперреакції організму. Змінити ставлення імунітету до алергенів можна, пройшовши курс спеціальної терапії. І ця методика вже доступна в Україні. Алергенспецифічна імунотерапія у Києві якісно проводиться в клініці МЕДІКОМ, що дає змогу позбутися назавжди або взяти під контроль алергічну реакцію, яка може стати причиною серйозних наслідків.

АСІТ — це методика, що складається з низки заходів, покликаних усунути алергічні прояви. Це поки що єдиний дієвий спосіб із доведеною ефективністю.

 

Метод АСІТ

Терапію АСІТ часто називають «щепленням від алергії». Це тому, що в основі методу перебуває вплив на імунну систему ретельно розрахованими дозами алергену. В результаті організм виробляє специфічні імуноглобуліни IgG, за допомогою яких запускається реакція блокування алергену. Дозування поступово збільшується, а прояви алергічної реакції зменшуються. В результаті настає клінічне одужання на тривалий термін чи назавжди.

Відкрити Згорнути down

Показання до проведення АСІТ

Алергенспецифічна імунотерапія проводиться за бажанням пацієнта у разі наявності назойливих або небезпечних проявів алергій, а саме:

 • алергічний риніт;
 • набряки Квінке;
 • бронхіальна астма;
 • алергічний кон'юнктивіт;
 • сінна лихоманка (поліноз);
 • алергія, що не проходить тривалий час;
 • алергія, що виражається дерматитами та іншими шкірними проявами.
Відкрити Згорнути down

Алергенспецифічна імунотерапія допомагає при алергії на шерсть, пил, харчові продукти та різні матеріали, що використовуються в побуті.

 

Підготовка до проведення АСІТ

За наявності показань рекомендувати звернення до алерголога може терапевт або педіатр. Спочатку пацієнт повинен пройти комплексне обстеження перед АСІТ, щоб виявити протипоказання до лікування. Для цього призначають:

 • аналізи крові (зокрема, імунограму);
 • алерготести, шкірну пробу (прик-тестування);
 • молекулярну діагностику

Також пацієнт не повинен мати інфекційних захворювань на момент проведення терапії. Перед процедурою АСІТ варто уникати фізичних навантажень, перегріву (бані, сауни) та вживання алкоголю. Крім того, необхідно повідомити лікаря про ліки та БАДи, що приймаються.

Підготовка АСІТ

Відкрити Згорнути down

Як проводиться імунотерапія при алергії

Кожен план лікування алергічних захворювань унікальний і розробляється під конкретного пацієнта, з урахуванням методу та препарату. Терапія проводиться у два етапи:

 • ініціююча фаза: виробляється толерантність до специфічного алергену;
 • підтримуюча фаза.

Лікування алергії методом АСІТ може бути запобіжним та проводитися перед сезонною алергією, з перервою до наступного року. Другий варіант — цілорічна терапія АСІТ, рекомендована людям, які страждають від «побутової» алергії (вовна, домашня хімія, пил).

 

Методи введення препаратів

Основними шляхами вакцинування є ін'єкційний — підшкірні уколи АСІТ та сублінгвальний (краплі або таблетки під язик) способи. Ефективність методів однакова, але сублінгвальна імунотерапія технічно зручніший і безпечніший варіант, може застосовуватися в домашніх умовах, тому частіше призначається дитячим алергологом під час лікування маленьких пацієнтів.

Розробляє схему АСІТ-терапії лікар алерголог-імунолог персонально для кожного пацієнта. Тривалість лікування 3–5 років.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до АСІТ

АСІТ-терапію не проводять маленьким дітям (до п'яти років) та пацієнтам із певними проблемами зі здоров'ям. Протипоказанням до алергенспецифічної імунотерапії є:

 • онкологія;
 • інфекції;
 • тяжка форма астми;
 • імунодефіцит;
 • патології судин та серця;
 • психічні розлади;
 • прийом бета-адреноблокаторів;
 • загострення хронічних захворювань;
 • системні аутоімунні захворювання.
Відкрити Згорнути down

Якщо під час лікування настала вагітність, переривати терапію не потрібно. Проте розпочинати курс АСІТ у період виношування малюка не варто. Також алергенспецифічна імунотерапія протипоказана дітям віком до 5 років.

Проведення алергенспецифічної імунотерапії сублінгвальним способом відкладають або замінюють іншим методом вакцинації при захворюваннях порожнини рота, після видалення зуба та пошкодження слизової оболонки до загоєння ранок.

 

Специфічна імунотерапія при алергії: результати та ефективність

В надійній клініці у досвідчених фахівців ефективність АСІТ становить до 90 %. Позитивні зрушення відзначаються після першого курсу. Для досягнення стійкого результату рекомендовано пройти АСІТ терапію кілька разів (не менше трьох курсів). Своєчасність звернення відіграє важливу роль в успішності лікування.

 

Побічні ефекти АСІТ терапії

Під час алергенспецифічної імунотерапії можуть виникнути побічні реакції. Ін'єкції від алергії іноді спричиняють почервоніння, набряклість, свербіж у місці уколу, які проходять протягом доби. У легкій та середній мірі побічні ефекти АСІТ терапії виражаються як звичайна імунна відповідь організму на алерген. Системні ефекти зазвичай виявляються протягом кількох хвилин. Найчастіше вони виникають у разі недотримання рекомендацій лікаря (самовільне застосування ліків, сеанс терапії на голодний шлунок, порушення дієти). В окремих випадках необхідна корекція схеми лікування алергії.

Відкрити Згорнути down

Переваги алергенспецифічної імунотерапії в нашій клініці

Думки лікарів, які застосовують АСІТ, відгуки пацієнтів та результати обстежень збігаються — вираженість клінічної картини суттєво знижується вже після першого курсу лікування від алергії в МЕДІКОМ. Висока кваліфікація фахівців клініки та застосування якісних асіт-препаратів гарантує:

 • точність усіх видів діагностики алергії;
 • постановку правильного діагнозу;
 • індивідуальне призначення найефективнішої схеми АСІТ при алергії;
 • зниження інтенсивності алергічних реакцій у разі дотримання приписів лікаря;
 • професіоналізм наданих медичних послуг.

Крім того, лояльна ціна на курс АСІТ дає змогу отримати якісне лікування від алергії всім охочим.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які виявляють алергени перед АСІТ?

Для виявлення алергену лікар алерголог-імунолог призначає аналізи (лабораторну діагностику), які охоплюють тест на алергопроби. Зазвичай це скарифікаційні тести (на шкірі), скринінг-тести крові (визначається загальний та специфічні імуноглобуліни E), метод імуноблотингу (нанесення матеріалу на панель із набором алергенів).

Чи можна поєднувати АСІТ та інші види вакцинацій?

Пацієнтам, які страждають на алергію, дозволена вакцинація від інфекцій, внесених до календаря щеплень. Але перед цим необхідно досягти контролю над алергопатологією, зокрема за допомогою проведення терапії. Тобто в середині курсу АСІТ робити щеплення небажано. Краще вакцинуватися через 2–4 тижні після останнього сеансу або в такий самий термін перед наступним курсом. Рішення ухвалюється індивідуально терапевтом або педіатром з обов'язковою консультацією у лікаря алерголога-імунолога.

Чи можна проводити АСІТ під час вагітності?

Починати АСІТ у будь-який спосіб під час виношування дитини небезпечно. Краще пройти курс алерген-специфічної імунотерапії до настання вагітності. Якщо зачаття відбулося під час терапії, то для прийняття рішення про доцільність завершення курсу потрібна консультація гінеколога та алерголога. Зазвичай рекомендується пройти АСІТ під час планування вагітності або перенести лікування на післяпологовий період.
Відкрити Згорнути down

Де зробити алергенспецифічну імунотерапію (АСІТ)?

З появою симптомів алергії потрібно прийти на консультацію до лікаря-алерголога. АСІТ терапія в Києві виконується досвідченими лікарями клініки МЕДІКОМ (Оболонь, Печерськ). Грамотне лікування усуне симптоматику та відновить здоров'я на довгі роки. Зателефонуйте за вказаним на сайті номером і запишіться на прийом, щоби пройти АСІТ терапію в Києві та ефективно позбутися алергії.

Вiдгуки

12.12.2021 12:38
Юлия Ткачук

Аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве - новый метод лечения аллергий, который мне предложили только в клинике МЕДИКОМ, хотя со своей проблемой пришлось побегать по разным медзаведениям и разных врачей повидать. Могу сказать, что впечатление от лечения у меня осталось хорошее. Здесь действительно работают лучшие аллергологи, а особенно мне понравилась Старунова Татьяна Григорьевна. Удобно и то, что можно было записаться на прием через кол-центр клиники. Татьяна Григорьевна рассказала обо всех особенностях данного метода лечения и я решила согласиться. Сейчас чувствую себя нормально, пока после АСИТ не ощущала симптомов аллергии, которая раньше мучила меня регулярно.

29.10.2021 19:17
Анастасия

У ребенка с малых лет аллергии. Где мы только не были на консультациях, везде просто разводили руками, выписывая очередной препарат, снимающий симптом. И вот мы узнали что проводится такое лечение как аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве в клинике Медиком. Записались на прием к детскому аллергологу Метелице Инне Николаевне, чтобы все подробно разузнать. Сдали даже анализы с сыном в тот же день. Оказалось что АСИТ нам действительно подходит. Сначала мы конечно посомневались делать-не делать, потому что все новое вызывает всегда кучу вопросов, но в итоге таки решились. И не пожалели. Ребенок чувствует себя теперь намного легче. Спасибо Инне Николаевне большое!!

02.10.2021 10:01
Иван

Лечил атопический дерматит безуспешно на протяжении долгих лет. Пока не узнал о такой процедуре, как аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве. Предоставляют ее в клинике МЕДИКОМ. Действительно, средство действенное, симптомов аллергии после прохождения курса стало значительно меньше, а те, что были - не такие явные и не так сильно беспокоят, как раньше. Процедура, когда делают прививки, безболезненная.

17.08.2021 14:23
Татьяна Е

Аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве, которую я проходила в клинике МЕДИКОМ позволила мне достичь длительной ремиссии и вернуться к полноценной жизни. Так как до этого часто страдала аллергиями, приходилось даже брать больничные на работе по несколько раз в год. Конечно, это никакому работодателю не понравится и я переживала по этому поводу. Но работать с ужасными симптомами в виде кашля, чиханий и зуда было невыносимо. Потом я узнала о таком современном методе лечения, который предлагают в клинике МЕДИКОМ. Обратилась за консультацией к врачу-аллергологу - Самойловой Валентине Владимировне. Она порекомендовала пройти курс инъекций АСИТ. И уже через короткий срок я заметила, что очередной период аллергии прошел намного проще, а теперь вот уже длительное время и вовсе не повторяется. Спасибо Вам большое, Валентина Владимировна и отдельное спасибо самой клинике МЕДИКОМ за то, что предлагаете лечение современными эффективными методами.

09.07.2021 18:59
Любовь Степановна

Аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве - это относительно новый метод лечения аллергий. Возможно пройти курс в клинике МЕДИКОМ, записавшись предварительно на консультацию к врачу-аллергологу. Так я и поступила, услышав недавно о такой возможности в Киеве. Дело в том, что давно страдаю аллергическими реакциями организма на различные раздражители. Но главная проблема у меня - это астма. Пробовала уже различные способы лечения, но все они только временно снимали симптомы, а то и вовсе не помогали - не реагировал на них организм. А тут обратилась за помощью в МЕДИКОМ на Героев Сталинграда 6д, получила развернутую консультацию, сдала анализы и прошла лечение с помощью АСИТ. Теперь аллергиями страдаю гораздо реже, и протекают они значительно легче! Этот метод действительно работает!

26.05.2021 20:26
Маргарита

С подросткового возраста мучаюсь аллергиями. Все ранее используемые методы лечение оказывались неэффективными. И вот недавно я узнала о таком виде лечения, как аллергенспецифическая иммунотерапия (АСИТ) в Киеве. Пройти ее можно в клинике МЕДИКОМ, куда я собственно и обратилась. Лечение длительное, но оно того явно стоит!

Показати ще 3

arrow

Всього 6 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down