Ендоваскулярна емболізація судин в Києві
При лікуванні деяких захворювань вдається покращити стан пацієнта за рахунок блокування кровотоку у певних судинах. Перешкоду для току крові створюють за допомогою ембол, які формуються зі спеціальних медичних препаратів або являють собою мініатюрні пристосування, що вводяться у просвіт вени чи артерії. Ендоваскулярна емболізація в Києві на Оболоні проводиться у клініці МЕДІКОМ, де на вас чекають висококваліфіковані лікарі.
Показання до проведення емболізації
Емболізація судин — це метод, який застосовується у різних сферах медицини — гінекології, онкології, нейрохірургії. Таку процедуру проводять, коли потрібно:
- зменшити кровопостачання доброякісної пухлини (фіброміоми, аденоми простати);
- зупинити кровотечу (у післяпологовому періоді, при наявності пухлин, що кровоточать);
- усунути мальформації;
- обмежити кровопостачання злоякісної пухлини, щоб викликати загибель ракових клітин, зменшити розмір новоутворення, провести підготовку перед операцією, послабити прояв симптомів онкопатології.
Переваги ендоваскулярної емболізації судин
Методика ендоваскулярної емболізації дозволяє надати пацієнту ефективну допомогу:
- за рахунок проведення малоінвазивного втручання;
- з низьким ризиком виникнення ускладнень;
- у більшості випадків — без загального наркозу;
- із швидкою реабілітацією;
- зі збереженням функції органу (при лікуванні фіброміоми у жінки зберігається можливість зачати та народити дитину).
Протипоказання до ендоваскулярної емболізації судин
Процедура емболізації не проводиться вагітним, пацієнтам із гострими захворюваннями та під час загострення хронічних хвороб, при алергії на йод, наявності тромбів та аномалій розвитку судин.
Підготовка до ендоваскулярної емболізації
Перед проведенням ендоваскулярної емболізації необхідно здати загальний та біохімічний аналізи крові, аналіз сечі, коагулограму, зробити ЕКГ, проконсультуватися з кардіологом. Детальніше про підготовку до операції з емболізації венозних судин та артерій у МЕДІКОМ можна дізнатися під час консультації з лікарем.
Як проводиться емболізація
Під час проведення ендоваскулярної емболізації у більшості випадків застосовується місцеве знеболення, рідко виникає потреба у загальному наркозі. Процедура проводиться в операційній, у якій є обладнання для ангіографії — отримання рентгенівських знімків, на яких видно кровоносні судини (попередньо вводиться рентгеноконтрастна речовина).
Судинний хірург вводить гнучкий катетер, за допомогою якого буде проведена емболізація, найчастіше — через стегнову артерію, звідки пристрій обережно просувається по кровоносному руслу. Коли він досягає потрібної ділянки, лікар формує емболу. Після вилучення катетеру місце проколу закривається кровоспинним засобом. Потім робиться повторний знімок для оцінки результатів емболізації судин.
Щоб уникнути можливих ускладнень емболізації венозних судин та артерій, у період реабілітації слід дотримуватися рекомендацій лікаря. У перші години після втручання (від 4 до 20 годин) не можна вставати та згинати ногу у коліні. Упродовж кількох днів потрібно носити компресійну білизну, утримуватися від вживання алкоголю, відвідування сауни, бані, басейну.
Чому варто обрати МЕДІКОМ
Маєте захворювання, яке можна лікувати за допомогою емболізації судин, і шукаєте надійну клініку для виконання процедури? Зверніть увагу на переваги проведення ендоваскулярної емболізації в МЕДІКОМ:
- Лікарі, які мають досвід виконання ендоваскулярних втручань різних ступенів складності.
- Використання інноваційного обладнання для судинної хірургії.
- Можливість проведення всіх необхідних обстежень перед хірургічним лікуванням у межах однієї клініки.
- Доступна ціна на ендоваскулярну емболізацію.
Питання-Відповідь
Коли можна встати після емболізації?
Після емболізації маткових артерій (ЕМА) можна вставати через 4-20 годин. Це залежить від того, яка методика та гемостатичні засоби були застосовані при проведенні процедури.
Чим небезпечна емболізація маткових артерій?
Серед можливих наслідків емболізації маткових артерій — утворення синців у місці проколу для введення катетеру, потрапляння ембол до інших ділянок кров'яного русла, розвиток запального або некротичного процесу, травми судин.
Чим відрізняється емболізація від хіміоемболізації?
Ендоваскулярна емболізація судин — це створення перешкоди у судині для припинення кровотоку у новоутворенні або у певній ділянці органу. Хіміоемболізація — це метод лікування злоякісних пухлин, який передбачає введення препаратів для знищення ракових клітин у судину, що живить новоутворення.
Лікарі
Ендоваскулярну емболізацію в Києві у клініці МЕДІКОМ проводять досвідчені фахівці, які використовують найефективніші сучасні методи судинної хірургії. Дізнайтеся більше про емболізацію судин на консультації у лікаря. Записатися на прийом ви можете на сайті у чаті, за допомогою Тelegram bot, або за телефоном (044) 503–77–77.
Ціни
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
1300 грн
запис на прийом
|
|
1500 грн
запис на прийом
|
45000 грн
запис на прийом
|
|
5364. * Постановка спіралі при емболізації периферичних артерій (з урахуванням вартості однієї спіралі)
|
10000 грн
запис на прийом
|
1150 грн
запис на прийом
|
Ліцензії та сертифікати
Обслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.
Вiдгуки
Вдячний команді клініки за професійний підхід та успішне проведення операції. Все пройшло без ускладнень, а моє самопочуття значно покращилося. Завдяки вашій турботі та досвіду, я швидко повернувся до нормального життя.
Добре, що лікарі мені по поличках розклали необхідність проведення операції. Бо ці попередні гойдалки - а може треба, а може не треба - ледь не довели мене до інвалідності.
Під час пологів у мене відкрилася кровотеча. Лікарі в екстреному порядку вирішили робити таку процедуру. І вже зараз після виписання з пологового розумію, наскільки важливий був такий вибір лікарів.